De Mitsubishi Carisma 1.8 GLX Limited Edition. Nu standaard met actiepakket t.w.v. 3.145,-. Veel zwei Zeilwedsti op Westei Hockey\' PESTEM Voornamelijk De Nationale Carisma Actie Tijdens de Nationale Carisma Actie extra aantrekkelijke inruilprijzen. De Carisma 1.8 GLX Limited Edition met gratis airco én 4 airbags vanaf 39.490,-. De Carisma 1.6 GL vanaf 35.395,-. Nu in een Carisma rijden en pas over I jaar betalen. Zijn de kleine dingen die Mitsubishi groot maken. MITSUBISHI MOTORS Toekomst oogt niet erg A MITSUBISHI Speciale luxe bekleding Airconditioning Metallic lak Buitenspiegel met inzet voor de dode hoek 2 side-airbags Airbag bestuurder Airbag passagier Van onze zwemmedewerker lerneuzen - In een paar jaren tjjd heeft de zwemclub De Schelde kans gezien zijn wed strijd in de Otheense Kreek weer een internationaal aan zien te geven. Het is zondag, 22 juni, na onderbreking van z0'n twintig jaar al weer de derde uitgave van de nieuwe 'Kreekrace' over een afstand van 3000 meter. Ten opzichte van de oude Kreek race is er heel veel veranderd. In die tijd ging het alleen over de af stand van 3000 meter, verdeeld in schoolslag en vrije slag. In de Door Eddy de Schrijver Koudekerke/Kloosterzan- de - Zowel het Wielerco- mité Koudekerke als de stichting Wielerpromotion Zeeuws-Vlaanderen hult zich in stilzwijgen over het verbreken van de samen werking voor de interna tionale Ster van Zeeland voor vrouwen. Slechts een kort maar helder commu niqué maakt duidelijk dat de vrijage ten einde is. Deze week werd in Kloosterzan- de besloten niet meer met elkaar in zee te gaan. De juiste reden is onduidelijk, maar iedereen weet dat het vorig jaar al niet snor zat. Een artikel in deze krant, waar in voorzitter Klaas Lenstra op riep tot een overkoepelende or ganisatie voor deze meerdaagse voor vrouwen, zette veel kwaad bloed in Kloosterzande en was de bekende druppel die de em mer deed overlopen. Vlak voordat de persconferentie van deze driedaagse plaatsvond, leek er al een bom te liggen on der de samenwerking. Maar om wille van het evenement zijn er toen nog geen knopen doorge hakt. Saillant detail is wel dat drie da gen voordat Kloosterzande met de driedaagse naar buiten trad, er in de kantine van voetbalver eniging Koudekerke ook een presentatie was met niemand minder dan Leontien Zijlaard- Van Moorsel als blikvanger. Tij dens die presentatie ergerden di verse Kloosterzandse comitéle den zich aan de manier waarop Lenstra alles naar zich toe trok. Diverse comitéleden lieten zich daar met niet mis te verstane be woordingen over uit. „De Lens tra's willen zichzelf weer naar voren schuiven, zodat zij zich op de borst kunnen kloppen," werd er hardop gezegd. De winnaars van de posteractie hebben in middels bericht gekregen. Zij mogen zich eigenaar noemen van een gloed nieuwe Carisma. Maar dan blijven er nog altijd ruim 2 miljoen Nederlanders over die blijkbaar ook graag een Carisma willen hebben. En die mensen willen we niet met lege handen laten staan. Deze beperkt leverbare uitvoering van de Carisma is verder voor zien van metallic lak, een derde remlicht, speciale bekleding, kantelbare hoofdsteunen op de voorstoelen, een buitenspiegel met speciale inzet voor de dode hoek en fraaie stootsierlijsten. Een pakket ter waarde van maar liefst 3.145,-, waarvoor u niets betaalt. Dat alles maakt de Carisma 1.8 GLX Limited Edition vanaf 39.490,- tot een auto waar u ook zake lijk gezien goed mee voor de dag kunt komen. Qua prijs en prestatie, veiligheid en comfort zult u zijn gelijke niet snel vinden. De Carisma met de pittige 1.6 motor is standaard voorzien van een airbag. Wilt u 'm met airconditioning, dan betaalt u daarvoor slechts 995,-. Kiest u voor de Carisma 1.6 GL zonder airconditioning, dan heeft u recht op 1.400,- korting. U kunt daarvan profiteren tot 31 augustus 1997 (zolang de voorraad strekt). Wenst u geen gebruik te maken van deze uitgestelde betalings regeling, dan ontvangt u 750,- extra korting. Zo ziet u dat iedereen zich tijdens de Nationale Carisma Actie gelukkig kan prijzen. Maar wacht niet te lang, want het uitgestelde betalingsaanbod loopt tot 30 juni 1997. Bovendien kunt u op de hoogste inruilprijzen rekenen. De Mitsubishi dealer is namelijk nog steeds in een feeststemming. A U rijdt al in een Mitsubishi Carisma v.a. 35.395,-- Prijzen zijn incl. BPM/BTW, excl. verwijderingsbijdrage, metallic lak (m.u.v. 1.8 GLX Limited Edition), kosten rijklaar maken, af Sassenheim. Leaseprijs Carisma 1.8 Limited Edition v.a. 1.097,-lmnd, o.b.v. 36mnd/35.000 km en leaseprijs Carisma 1.6 GL v.a. 935,-lmnd, o.b.v. 36mnd/35.000 km (leaseprijzen excl. BTW). Wijzigingen voorbehouden. Elke nieuwe Mitsubishi personenauto wordt geleverd met 3 jaar Multigarantie Inter-Euro Service. Imp.: MMC Auto Nederland B.V., Sassenheim (0252) 26 61 11. Mitsubishi Dealer Lease (070) 515 11 82. Dealeradressen in de Gouden Gids PTT Gids. Terneuzen - Onder de naam 'CRC-trophy' wordt zaterdag 28 zondag 29 juni voor de vijfde Leer de zeilwedstrijden onder de naam van CRC-trophy gehouden. De wedstrijden worden afge werkt op De Westerschelde en de organisatie is in handen van de ™yal Belgian Sailing Club uit Lent en de Terneuzense Water sportverenigingen Neusen en De Honte he wedstrijden zijn speciaal be stemd voor schepen gemeten vol gens de Belgische CRC-formule. De klasse is in het leven geroepen om wedstrijden te kunnen zeilen Poor Peter Snelders oes - De ene zwarte bladzijde volgt de andere op bij de hock- eyvereniging Goes. Nadat hal- pSege de competitie 1996- 91 het mannenteam zich °or spelerstekort had moeten erugtrekken uit de competitie, nu duidelijk dat ook het wouwenteam geen acte de Pfesence zal geven in de com- Petitie 1997-1998. Een vereniging zonder standaard- To -vf ten dode opgeschreven. n>y,et technisch commissielid ,1 Hommels de toekomst niet zo etiiu u en koestert hij nog altijd ren a 1°^ dat binnen enkele ja de entering ingezet wordt bij r Jaar oude vereniging. Na gratis Carisma's... Nu gratis extra's. L««!ïii3

de Stem | 1997 | | pagina 10