Gids Tineke laat het lichaam lekker zwaar worden DE STEM Ray Wilson nieuwe zanger van Genesis Boijmans: inkt vreet onze geschiedenis op Vanessa Redgrave ontdekt stuk van Tennessee Williams TY-persoonlijkheid wil met cd mensen van stress afhelpen Dion John Prine Bonecrushin' DE STEM «r! Ze is net een vleesge worden Duracelbatterij. Tineke de Nooij. Geen moment is ze stil. Tot ze er genoeg van krijgt. Dan sluit ze de gordij nen voor de gestressde wereld buiten. Laat ze haar hoofd leeglopen en maakt ze ruimte. Wan delen met Tineke door een andere wereld. Door Hans Jacobs Haar bureau ziet eruit als de agenda van een Poolse landdag. Overal ligt wat, papier, dingen. Een chaos. Om gek van te worden. Ti neke niet. Ze kijkt ernaar en dat is het dan. Ze vouwt haar handen, legt ze plat op het laatste vrije parkeer- plekje en lacht. Heerlijk ontspannen. Tineke de Nooij laat zich niet gek maken. Op de achtergrond klinkt haar stem als een warme douche. „Laat je voeten zwaar worden", zegt ze. Zachte muziek kleedt je weerstand langzaam maar zeker uit. Voordat je het in de gaten hebt, is ze al aan je knieën bezig. „Laat ze los." Een loom gevoel maakt zich van mijn benen meester. Dan: woest draait zen zich om. Haar jurk ruist en met een klap breekt ze de betovering. „Ik word er gek van. Straks slaap ik nog in." Opnieuw drukt ze op een knop en de cd-speler achter haar geeft ge dwee de cd terug: Tineke's Ont spannen Wereld. Een parkeer- schijf in een drukke chaotische wereld. Een natuurlijke methode voor een complete ontspanning zegt de hoes. Achter de rug van Tineke ebt een zee relaxed wat heen er weer. Een blauwe loper naar een andere wereld. Samen met Tineke wandelen door een bergwei, luisteren naar het bos, de zee of dwalen door een kasteel. „Je helemaal kunnen ontspan nen. Je laten gaan. Niet bang zijn om naar bed te gaan, omdat je niet kunt slapen. Gewoon weten dat je het met een paar oefenin gen gewoon aan kan. Je hele li chaam zwaar laten worden. Van onder af aan. Beginnen bij je te nen. Dan denk je: hé, de flessen staan nog buiten. Of: ik moet de school bellen. Weg ermee. Laat die flessen maar buiten staan. Verdring ze. Maak ruimte, ont span je. Haal de bezem door je hoofd. Tegenwoordig is het zo, dat als ik bij mijn knieën ben, Tineke: „De mensen in de straat weten dat er nog een andere Tineke is dan die vrolijke tante van de tv. Daarom praten ze met je. FOTO HENRY MILTENBURG slaap ik al." Ze geniet even van de stilte in haar kantoor. „Lekker hé," zegt ze zelf. En dan schakelt ze de tur bo weer in. Ze spuit woorden als een champagnefles die een For mule 1-coureur moet feliciteren. Anders De twee werelden van Tineke. De bruisende Tineke van de tv en de andere Tineke, die van de ont spannen slapende knieën. „Natuurlijk is de Tineke van de tv een afspiegeling van de Tineke in de werkelijkheid. Maar er is veel meer. Ik ben ook anders. Mensen die me kennen weten wel beter, die ontdekken ook die an dere kant. Zo'n brok energie die ik ben, zo rustgevend kan ik ook zijn. Dat zit in mijn karakter." Karakter en ervaring. Wat opvalt is de rust in haar ogen ondanks alle drukte waarmee de rest van haar lichaam bezig wordt gehou den. „Ik heb geleerd om me te ont spannen. Ik kan het. De meeste mensen kunnen het niet. Nie mand kan dat van nature. Alleen als je heel leuke ouders heb ge had, die je als kind voor het sla pen verhaaltjes hebben verteld. 'En nu schat, nu ga je slapen'. Wegdromen in een fantasiewe reld. Dat moet je leren. Daarom deze cd. Ontspannen is een kwes tie van optellen, van concentra tie, van de tijd voor jè'zëlf ne men. Veronica Tineke stemt de zender van de herinnering af op de tijd als disc- jockey bij Veronica. Vierentwin tig uur radio per dag en daar naast ook nog heel Nederland af- razen met de drive-in-show. 's Nachts om een uur of drie lag ze te stuiteren in haar bed. Ze kon niet slapen, de stress kolkte door haar lichaam. De roerige jaren zeventig. Ze was dertig en ge trouwd met Tony Vos. Tony gaf saxofoonles aan Ferdinand, een arme yogaleraar. In ruil daarvoor gaf Ferdinand weer yogales bij Tineke thuis. Het was de tijd van alles uitproberen. Ruiken aan het nieuwe leven. Ook aan de zweve rige wereld van Ferdinand de hippie. „Hij liet ons allemaal op de grond liggen. Ik weet nog dat we de vloer hebben laten isoleren omdat mijn haar alle kanten op waaide. Als ik er nu op terugkijk: we hebben de eerste keer daar op de grond blauw gelegen van het lachen. Als ik nu oefeningen doe, lig ik al te slapen als de anderen nog liggen te giechelen." De Tineke van toen. 's Morgens Koffietijd: koffie en kwebbel, 's Avonds Tineke: lp-tracks, sfeer tje, romantisch. Dan liet ze ook haar stem zakken. Ooit bleef je voor die stem wakker, nu verleidt dezelfde stem je tot ontspannen dromen. „Mijn stem is mijn handelsmerk. Ik was twaalf toen ik al mijn ra diostationnetje had. En nu deze cd. Het enige wat ik doe is mijn stem gebruiken in mijn tempo en het verhaal van mijn fysiothera peut Hans van Rijswijk vertellen. Het is heerlijk om te doen. We hebben deze cd in december op genomen en toen ik van vakantie terugkwam, bleek dat de platen maatschappijen erom vochten. Thuis heb ik de cd opgezet. Mijn man is gek op mijn stem en na een paar minuten lag hij te meuren. Ik dacht: dat zit wel goed. Ik heb de indruk dat mijn stem de men sen terug kan brengen tot hun basis. Men draaft zo ongelooflijk door. Onzin." Ik zeg dat ze goed kletsen heeft, op haar leuke kantoor. „Ik heb het ook druk. Ik draaf ook door. Maar je moet tijd voor jezelf ne men. Ik kan relaxen. Gewoon lekker zitten en niks doen. Ik poets alleen mijn tanden, trek mijn kaftan aan en slof op mijn sloffen door het huis. Heerlijk lui zijn. Zooooo lui. Dat heb ik no dig. Nu zeggen ze mediteren, ik zeg denken. Dat deed ik vroeger ook. 'Tinus denkt', zei mijn moe der dan. Denken, fantaseren. Ik kan dat heel goed. Ik heb als kind in veel ziekenhuizen gelegen. Ook dan was ik alleen met mijn radio en mijn gedachten." Koken Zelf regisseur zijn van je eigen gedachten. Alleen zijn met jezelf, zegt ze. „Ik ben altijd door mensen omge ven. Mijn kinderen, vrienden. Ik ben dol op koken, dol op mensen in huis. Heerlijk. Maar als ik dat lang achter elkaar heb, moet ik een dag helemaal niks. Alleen denken, fantaseren, dromen. Dat is de basis. Met mijn teksten op de cd maak je ruimte voor sferen waarin je weg kunt dromen: de wei, de zee, het bos. Na een paar maanden kun je het zelf, dan heb je geen sfeer meer nodig, dan fan taseer je zelf een reis." Ze is verrast door het succes van de cd. „Je hebt niet in de gaten hoe groot deze markt is. Dit is meer dan house en popmuziek bij el kaar. Dit is dé tegenhanger van house. Tineke tegenover gab bers. Haar programma's over de we reld van het paranormale komen voorbij. „Heel iets anders", zegt DION DiMucci beschikt over een van de mooiste stemmen in de rock'n'roll. Geen zanger in dat genre met soepeler stembanden. Daar bovenop heeft de Italiaanse New Yorker een uitzonderlijk vermogen: in zijn licht-klaaglijke stem ligt een scala van emoties besloten, die hij met onmisken bare passie op ieder gewenst mo ment kan oproepen, terwijl hij tegelijkertijd kans ziet absoluut cool te blijven klinken. Zijn in drukwekkende vocalen leverden hem vanaf zijn zeventiende we reldhits als Teenager In Love, Runaround Sue en The Wanderer op. Veertig jaar na dato maakt Dion (58, volgende maand) nog altijd bloedstollend mooie platen. Daarop wisselt hij eigen compo sities af met volstrekt superieure coververtolkingen. Ondanks een jarenlange heroïneverslaving heeft DiMucci's keelfluweel nog niets geleden. Dions reputatie als rockpionier is in '89 definitief in The Rock'n'- Roll Hall of Fame bevestigd. Maar die schitterende nieuwe al bums worden op steeds kleinere Amerikaanse labeltjes uitge bracht en doorgaans blijven ze onopgemerkt. Zeker in Europa, waar ze alleen door moeizame Dion in zijn jonge jaren. import verkrijgbaar zijn. Maar dan ineens ruimt Columbia zijn archief weer eens op en stort even 33 opnamen uit de jaren zestig (plus twee gloednieuwe songs) op een dubbel-cd. Zojuist uitgebracht op het - een sublie me geluidskwaliteit garanderen de - sub-label Legacy is The Ro ad I'm On: a Retrospective een lust voor het oor. Tophits als Ru by Baby en Donna the Prima Donna staan erop, maar het leeu wendeel bestaat uit rhythm blues- en folknummers van Wil lie Dixon, Chuck Berry, Woody Guthrie en Bob Dylan. De collec tie bulkt van de 'rarities' en niet eerder uitgebrachte opnamen. Ondanks een aantal doublures, overklast de nieuwe release in een aantal opzichten zelfs de soortgelijke compilatie Bronx Blues uit '92 (eveneens op Lega cy). De nieuwe compilatie beves tigt opnieuw DiMucci's vocale kunstenaarsschap, dat al in vroeg stadium vele malen veelzij- diger was dan de toenmalige ko pers van Dions DooWop-platen scheen te beseffen. Het maakt bovendien duidelijk dat 's mans - onverdiend - kleine publieksbe reik niet van de laatste jaren is. Eenmaal buiten de ring van de spotlight geworpen, lijken som mige carrières voorgoed naar het halfduister verbannen. Maar daar zijn de 'échte' sterren dan ook wel het beste waar te nemen. LEO NIERSE EEN wreed lot trof in de jaren'70 een lange rij Amerikaanse sin ger/songwriters. De een na de ander werd door ongeduldige rockcritici kortstondig uitgeroe pen tot 'de nieuwe Dylan'. Daar mee zijn destijds grote talenten - op z'n minst langdurig - om zeep geholpen; alleen Springsteen is niet onder de loodzware ver wachtingen bezweken. De eerste die een dergelijke voorgebakken teleurstelling opgedrongen kreeg, was John Prine. De zingende postbode uit Illinois met z'n absurdistische humor zag nog kans zijn debuut uit 1971 te laten volgen door enkele zeer ge slaagde albums, die nog immer gecoverde folk/c&w-klassiekers bevatten als Angel From Mont gomery, Broken Souvenirs, Pa radise (Muelenberg County) en Grandpa was a Carpenter. Ju weeltjes van teksten, beurtelings ontroerend en hilarisch, gezon gen met een diep donkerbruine stem. Maar platenmaatschappij Atlantic vond Prine toch niet commercieel genoeg. Rond 1980 zag de troubadour zich genoopt zijn eigen label Oh Boy te begin nen, teneinde zijn artistieke 'out put' veilig te stellen. Een van die kleinschalig uitgebrachte, dus in Nederland minder courante cd's was John Prine Live ('88). Voor zien van uitvoerige notities over het ontstaan van de songs, gaf die (lange) plaat een waardevol over zicht van Prine's oeuvre. Als al bum evenwel schoot de registra tie tekort door de minimale pro ductie, waardoor de solist hier en daar zelfs als een zingende caba- retierbegon te klinken. Op zijn nieuwe, ditmaal fraai geprodu ceerde cd Live On Tour pakt Pri ne (50) de zaken heel wat trefze kerder aan. Met een voortreffelij ke band achter zich brengt hij ta melijk heavy uitvoeringen van grotendeels recent materiaal. Die wisselt hij af met akoestische nummers, die nu ineens ook stukken overtuigender klinken. Bovendien ligt het tempo ook flink hoger. Aan de 12 live-takes heeft hij drie studiotracks (nieu we nummers) toegevoegd. Dit is Prine z'n allerbest, te meer om dat er ook weer genoeg te lachten valt. (Oh Boy). LEO NIERSE DE AMSTERDAMS-ROTTER DAMSE formatie Bonecrushin' is na ervaringen met twee eerde re cd's teleurgesteld in de pla tenindustrie en heeft nummer drie daarom maar in eigen be heer uitgebracht. Als een band dat zegt is er vaak sprake van zelfoverschatting maar afgaande op deze derde cd, Yellow Fever, kan ik niet anders concluderen dan dat de platenin dustrie zich schromelijk vergist heeft in Bonecrushin'. Yellow Fever laat een rock-hip- hop-formatie in topvorm voren. Vergelijkingen met Urban Dance Squad dringen zich op maar gaandeweg de cd blijkt Bonecru shin een wat breder muzikaal veld te bespelen. Variatie is troef: funk, ragga, rock, jazz(dance) en hiphop, zorgen er voor dat de cd geen moment verveeld. En steeds is er sprake van een prettig groo- vende sound, waarin de vlotte rappers/zangers uitstekend ge dijen. De composities zijn misschien niet allemaal top, maar de gedre venheid en de vindingrijke pro ductie maken van Yellow Fever een van de interessantste Neder landse cd's die dit jaar versche nen zijn. En de platenindustrie? Die moet eens wat beter opletten. (Distributie: Music Net) PAUL VERLINDEN WOENSDAG 11 JUNI 1997 Dl Londen (ap) - De relatief onbekende zanger Ray Wilson (2( treedt in de fameuze voetsporen van Peter Gabriel en Phil Col lins en wordt de nieuwe zanger van de Britse rockgroep Gene. sis. „Een ongelooflijke uitdaging", zo noemde de in het Schotse Edinburgh geboren Wilson zijn benoeming door de overige le. den van Genesis. ze. Maar toch heeft het te maken met de sfeer van de cd. Met het vertrouwen dat ze oproept, waar door mensen zich bij haar laten gaan en laten verleiden tot de wandeling op de bergwei. „Mijn leven is niet zonder slag of stoot geweest, ik ben gescheiden, ik was een hardwerkende huis vrouw. De mensen in de straat weten dat er nog een andere Tineke is dan die vrolijke tante van de tv. Daarom praten ze met je. Je zult versteld staan hoeveel post er per dag hier binnen komt. Allemaal willen ze een antwoord. Omdat je veel levenservaring hebt, kun je makkelijk tegen iemand zeggen: daar moet je mee ophouden. Er zijn weinig mensen die dat doen. Ik zeg het gewoon." India Dan hangt ze iets voorover op haar bureau. „Nu het ter sprake komt", zegt ze. Jan Dorrestein waarmee ze de paranormale tv- reizen door de wereld maakte, at tendeerde haar erop. Op de palm blad-bibliotheek in India. Drie jaar geleden was ze daar. „In die bibliotheek liggen de le vensgeschiedenissen van alle mensen. Als je daar uit jezelf naar toe gaat en je vertelt je geboortedatum en de breedtegraad waar je woont, dan pakt die man jouw palmblad uit de kast. Een blad van wel 5000 jaar oud. U bent een emotio neel, maar wel stabiel mens, zei hij dat er over mij in het blad stond. U hebt twee kinderen en uw vorige echtgenoot was regis seur. Ik denk: krijg nou helemaal wat." Ze is er zelf weer stil van. 'Tinus, ik krijg er kippevel van', zei vriendin Linda van Dijk toen ze het haar vertelde. „U gaat nog wat doen met uw stem: genezend werken, zei hij nog. Ik weet nog dat ik daar toen buiten liep te dollen. Ik riep: ik ben de tweede Jomanda. We hadden een lol." Opnieuw is ze stil. „Ik was het helemaal vergeten. Tot gisteravond en Jan Dorres tein zei: „Jij en je stem. Weet je nog van India? Hou op, zei ik. Dat is toch niets bijzonders: ontspan ningsoefeningen. Dat is toch he lemaal niets paranormaals. Maar toch zei Jan, die man zei het." Ze is helemaal ontspannen. „Ik heb geen zin meer om te wer ken", zegt ze. Ik kijk naar de zee op de hoes van haar cd. „Zullen we dan maar gaan zwemmen?" is het tegen voorstel. Ze is verbaasd, veert op en ver drinkt bijna in haar lach. Tineke de Nooij: „Natuurlijk is de Tineke van de tv een afspiege ling van de Tineke in de werke lijkheid. Maar er is veel meer. Ik ben ook anders." Collins stapte in maart 1996 op omdat zijn succesvolle solocar rière al zijn aandacht opeiste. Op het nieuwe Genesis-album, dat deze zomer verschijnt, zingt Wilson op alle elf nummers. Wilson was de voorman van de rockband Stiltskin en is door de overige Genesis-leden Tony Banks (toetsen) en Mike Ruther- ford (gitaar/bas) uitverkoren tot het boegbeeld van de symfoni sche rockgroep, die in de jaren zeventig excelleerde onder Peter Gabriel en vervolgens onder drummer Phil Collins, die ook de microfoon ter hand nam. „We hebben naar honderd® cassettes geluisterd, maar Ray- stem sprong eruit", aldus Banks „Die had een kwaliteit die echt ontroerde. Zijn stem is voller en pa draad weer op van de vroege Ge nesis." Genesis debuteerde in 1969 de plaat From Genesis to Reielm tion en scoorde hits met i meer Follow You, Follow ft (1978) en Mama (1983). Maarp# het laatste album We Can'tDm- ce leverde de groep in 1992 metl Can't Dance de eerste numm®. 1-hit in Nederland op. Rotterdam (anp) - Tekeningen van beroemde kunstenaars, brie ven van historische personen en partituren van grote compo nisten. Ze zijn veelal in ernstig gevaar door het verschijnsel inktvraat, dat ontstaat na het gebruik van ijzergallusinkt. Zwak papier gaat al na decennia ten onder, sterk papier houdt het eeuwen vol, maar vroeg of laat brengt het eeuwenoude mengsel van galappels, vitriool en ijzer schade toe, soms zodanig dat de gaten letterlijk in het papier val len. Een oplossing is nog niet ge vonden. Diverse instellingen in binnen- en buitenland kaarten het pro bleem, dat al sinds de achttiende eeuw bekend is, dit jaar opnieuw aan. In museum Boijmans van Beuningen in Rotterdam is er ko mend weekeinde een symposium over het probleem, terwijl daar vanaf 15 juni ook tentoonstellin gen te zien zijn over het ver schijnsel op zich en menten en projecten tot het be houd van kunst. Specialisten in verscheidene lan den werken verder aan i die-aanvraag voor de EU van misschien wel tien miljoen gul den ten behoeve van en behoud. Inmiddels is geconstateerd dat zeker 60 procent van de gen van Leonardo da Vinei is aangetast en een kwart van de werken van de eeuwse Nederlandse als Rembrandt. Maar ook de par tituren van Bach en de manu scripten van Victor Hugo dreigen uit elkaar te vallen. Tennessee Williams. F0T0AI' Londen (anp) - De Britse actrice Vanessa Redgrave heeft I® eerste toneelstuk van de schrijver Tennessee Williams opgf' diept. Met het spel uit 1938 veranderde de belangrijke Am®' kaanse toneelschrijver, die eigenlijk Thomas Lanier heette, zip naam. „Het was nog nooit gelezen, nog nooit gezien, nog nooit ver toond", aldus de nieuwe direc teur van het Londense Royal Na tional Theatre, Trevor Nunn, gisteren in de Britse krant The Guardian. In het theater is voor volgend jaar februari de wereld première van Not About Nigh tingales gepland. Redgrave ont dekte het stuk in de nalaten schap van Williams, die in 1983 overleed. Niet over nachtegalen is gesi tueerd in een op het beroemde Alcatraz lijkende mannengevan- genis. „Het gaat duidelijk ook over homoseksualiteit in het g vang", aldus directeur Nu® Het thema leidde tot afkeuren reacties. Daarop stopte W ams, die in die tijd nog me zl' eigen homoseksualiteit overii° lag, het stuk weg. De auteur, die later wereld™ vergaarde met A Streetcar med Desire, Sweet BirdI Youth en Cat On A Hot Tin schreef het stuk op 27-M. leeftijd voor een wedstrijd - veranderde zijn naam en om aan de voorwaarden van schrijverscompetitie voor jo 6 ren tot 25 jaar te voldoen. NEDERLAND 1 07.00 07.05 07.29 journaal Alle dieren tellen mee (herh) Ontbiit-TV, actueel ochtendmaga "3A O f\f\ nn Q "3t en 8.30 Sportjour- i ijsbeer, i, Hendrik zine met om 7.30, 8.00 i journaal; 7.43 en 8.15 naai 09.00 Journaal 09.05 Ge* picture (herh) 0933 Operavox (herh) yo 01 Dokument: Velo negro (herh) 1050 Ik hou van jou (herh, tot 11.30 16 43 Cosby Show, comedy (herh) ,7 09 Alles kits met Een wereldverhaal; 17.30 Bertje Knor, met Slingers en ballonnen, Lars de kleine i!-L~- De avonturen van Morph, I' en zijn vriendjes 18.02 Growing Pains, comedy 1831 Get the Picture 19.01 Studio RKK, actualiteiten uit kerk en samenleving 19.29 Langs heilige huisjes, reportage- serie. Afl. 1: Maastricht (herh) 20.00 Journaal 20.25 Netwerk, actualiteitenrubriek 20.57 Weeroverzicht 21.05 Rhodes, serie (deel 2) 22.06 Massiv, serie gesprekken 23.01 lonesco: Stille woorden, spreken de kleuren, portret schilder/to neelschrijver Eugène lonesco 23.43 7 levens, serie gesprekken tusser 7 jongeren over hun hartstochten (tot 00.07) NEDERLAND 2 09.00 Koekeloere (tot 09.15) 14.00 Klasse, scheids! (de voetbalspel regels) 14.30 Ik weet het beter (herh) 14.55 De verandering (herh) 15.25 Wat is er aan de hand? (herh) 15.55 PP: Uitzending SP 16.00 Journaal 16.07 Coco Jappe, animatieserie 16.35 'Eindeloze' ontdekkingen, po pulair-wetenschappelijk magazinr voor de jeugd 17.02 Goud, zilver en brons, serie ove hoogtepunten Olympische Speler (herh) 17.29 2Vandaag, actualiteiten met ort 17.30 en 18.00 Journaal; 18.4: Sportjournaal en vanaf 18.5 Hoofdpunten uit het nieuws ge volgd door het weer 19.00 Studio Sport 19.45 Ik weet het beter, spelletje 20.10 Overal en nergens: De nieuw- jeugdkampioenen, interview me de American-footballspeler Char les Jackson die in één klap zijl vrouw en zoontje verloor 20.40 Voetbal/mini-WK: Frankrijk-ltali- (live) 22.40 Terug naar Zaïre, reportage 23.00 Frontline, serie over christenen i de frontlinies: Mexico 23.30 Journaal 23.35 Chirurgenwerk, medische reek (tot 00.25) BELGIË FRANS 1 12.50 Nieuws 13.15 Fame, serie 14.0 lélétourisme 14.40 Nemadi, documentair 15.15 Jardins loisirs, tuinmagazine 15.5 Le blamatoscope 16.45 The Waltons, seri 17.35 The Fall Guy, misdaadserie 18.30 Ri gions soir 18.45 Le quotidien des spor 18.50 Maguy, serie 19.30 Nieuws 20.1 Les carnets du bourlingueur 20.45 Bittr Blood, Amerikaanse tv-film 23.40 Coup c film, magazine 00.10 Le jeu des dictionn; res 00.35 Laatste nieuws BELGIË FRANS 2 17.30 La pensée et les hommes 18.00 blamatoscope, kindermagazine 18.50 I gions soir 19.10 Gourmandises, culin; magazine 19.30 Nieuws 20.05 En tout lettres, literair magazine 20.55 Planète d hommes 22.00 Nieuws 22.25 En toutes I- tres, literair magazine (tot 23.15) DUITSLAND 1 05.30 Morgenmagazin, ontbijttelevi: 09.00 Tagesschau 09.03 Dallas, soap 09.' Tele-Gym 10.00 Tagesschau 10.03 Hor zeitstag, reportage 10.35 Info Gesundh 11.00 Tagesschau 11.04 (ZW) The Sear- speelfilm (herh) 12.45 Umschau 12. Presseschau 13.00 Tagesschau 13.05 tagsmagazin 13.45 PIusminus-News, nomisch magazine 14.00 Tagessch 14.03 WunschBox, amusement 15.00 gesschau 15.15 Geheimnisvolle Welt, st natuurdocumentaires 15.45 Abente- Wldnis, documentaire-serie 16.00 Flie» talkshow 17.00 Tagesschau 17.15 Brisa boulevardmagazine 17.55 Verbotene be serie 18.25 Marienhof, serie 18.55 Fahnder, serie 20.00 Tagesschau 20.15 ast perfekter Seitensprung, tv-film 21. Wobus, populair-wetenschappelijk ma Z|ne 22,30 Tagesthemen 23.00 How make love to a Negro without getting "A speelfilm 00.30 Nachtmagazin 00. a Girl a Break, speelfilm M DUITSLAND 2 05-30 Zie Duitsland 1 11,04 Die Flipper "nsere Lieder 12.00 Sport Extrarteni toernooi van Halle 16.00 701 - ™w, amusement 17.00 Heute 17.15 i h"Sa?!n. "l45 Verliebt' verlobt, mag -a...... veriieot, verl „Jill?'6 18,45 Leute heute, ma- 1 1 bet,te 19.25 Kiistenwache, I ric zinn lnseln unter dem wind- 21.00 Rotstift und Skalpell - Operat Hp„t i-,Un.dheitswesen' reP°rtage 21' tage22 30 T°h"*' 4"de''9e 23 r? -,Kennzeichen D. magazj narul „erriclc' misdaadserie 00.15 He Nutte ,°'3?x.yVarnun9 vor einer heilii Journèi bef l)m °2-10 Heute nacht 02 ry. speelfilm arkneSS/Th6BruCeCurtis DUITSLAND 3 °STo9onT?;30Telekolle9ll-cu rs 0900 Lokalzeit 11.00 Plusmi

de Stem | 1997 | | pagina 20