Bibliotheek krijgt toch minder geld Weer 4 Kami] woiiiiij veel te 4 Theater dire cteur Mergler moet zorgvuldiger zijn' 'Opbrengst ozb Sluis-Aardenburg wordt niet hoger dan in 1996' Dethon heeft weinig steun gemeenten nodig POLITIE RAPPORT DE STEM ZEELAND Cl Plan: subsidiekorting uitsmeren De EuroCad komt eraan Boswandeling Werkvoorzieningschap voldoet ruimschoots aan sociale taak Radarcontrole Inbeslagname auto Buit van twee mille Winkeldiefstallen Beenbreuk na aanrijding Dronken bestuurder Snelheidscontrole Gewond aan been Winst Dow Benelux is flink gekelderd DB STEM demonteert GS uit kritiek op Reynaertcollege, Hulst i i WOENSDAG 11 JUNI 1997 Van onze verslaggeefster Sluis-Aardenburg - De op brengst voor de onroerende- zaak-belasting (ozb) mag dit jaar voor de gemeente Sluis- Aardenburg niet hoger uitval len dan de opbrengst van 1996. Tijdens de vergadering van de raadscommissie Financiën, gis teravond in Sluis, pleitten de le den L. Kamphuis (CDA) en A. Scheppers (Lijst Rammelaere) voor een 'nul-optie'. Burgemees ter C. van Liere nam het advies over. In het raadsvoorstel dat gisteren werd behandeld stelde het colle ge van B en W in eerste instantie voor dat de opbrengst dit jaar niet meer dan vijf procent hoger mag liggen dan vorig jaar. Het nieuwe voorstel gaat nu uit van de nul-optie en er wordt ook nog een stelpost van 25.000 gulden opgenomen om eventuele be zwaarschriften van huiseigena ren te kunnen honoreren. Ruim een maand geleden ontvingen de huiseigenaren in de gemeente Sluis-Aardenburg een hertaxatie van hun woning. Hieruit blijkt dat de huizenprijzen binnen deze gemeente gemiddeld 34 procent hoger liggen dan de laatste peil datum, 1 januari 1995. Dit lever de Sluis-Aardenburg tot nu toe vierhonderd bezwaarschriften op. Gemeente-ambtenaar E. de Maa- ijer kon niet aangeven wat de ef fecten zullen zijn als er een flink aantal bezwaarschriften worden toegekend. „Wij kunnnen bij on ze berekening van de gebruikers belasting hier nog niet concreet rekening mee houden. We hebben namelijk nog geen duidelijkheid over de afhandeling van de be zwaarschriften, dat kan nog maanden duren. We zijn uitge gaan van de begroting van 1996 plus vijf procent, in feite natte vingerwerk. We verwachten wel enige impact op de totaalop brengst maar deze zal minimaal zijn. Dan praten we over enkele tienduizenden guldens. Dat zou in ieder geval binnen onze begro ting passen." Van Liere stelde de commissie voor om van de nul-optie uit te gaan zodra er meer duidelijkheid zou zijn over de honorering van de bezwaarschriften. Maar De Maaijer meldde dat hier geen tijd voor is omdat de ozb-aanslagen op korte termijn de deur uit moe ten. „Het voorstel moet tijdens de eerst volgende raadsvergadering worden aangenomen, we kunnen het niet opschorten anders ko men we in de knel met de aang- slagen." Als reactie lanceerde Van Liere het nieuwe voorstel met een ingecalculeerde post van 25 mille voor de afhandeling van de bezwaarschriften. De hertaxatie door bureau Kafi was voor het college al aanleiding de tarieven voor de ozb per 5000 gulden waarde te verlagen. Van onze verslaggever Terneuzen - Het ziet ernaar uit dat de bibliotheek in Terneuzen volgend jaar toch een bezuiniging voor de kiezen krijgt. Maar die is dan aanzienlijk lager dan oorspronkelijk was aangeno men. De WD lanceerde gisteravond tijdens een commissiever gadering namelijk het voorstel de nieuwe subsidiekorting, van dertig mille, over twee jaar uit te smeren. Het CDA steunde de WD hierin en daarmee lijkt zich een raads- meerderheid af te tekenen voor een korting op de subsidie van de bibliotheek. De bibliotheek zou oorspronkelijk met een subsidie korting van een ton te maken krijgen. Dit jaar is al dertig mille gehaald zodat er nog zeventig duizend gulden bezuinigd moest worden, waarvan dertig mille volgend jaar. Een ruime meerderheid van de raad vond deze bezuiniging vori ge maand nog veel te gortig. Ver antwoordelijk wethouder K. van der Hoofd lanceerde daarom het voorstel volgend jaar toch dertig mille te bezuinigingen maar het hierbij te laten. Uitsmeren Om de pijn wat te verzachten deed W. de Zeeuw (WD) het voorstel om die korting over twee jaar uit te smeren. Dus vijftien duizend gulden volgend jaar en de andere helft in 1999. J. Schrier (CDA) maakte kenbaar onder die voorwaarde akkoord te gaan met Van onze verslaggeefster Cadzand - De EuroCad komt eraan. Naar Cad zand wel te verstaan. De EuroCad is een betaal middel ter waarde van vijf gulden dat van 1 juli tot en met 31 december in zowel Cadzand-Dorp als Cad- zand-Bad als geldig be taalmiddel kan worden gebruikt. De uitgifte van de EuroCad is een initiatief van de stichting Frisse Neuzen Aanjaagteam Cadzand. De munt refereert aan het tienjarig bestaan van de zuilenrij aan Boulevard De Wielingen in Cadzand- Bad; door de een verguisd, door de ander geroemd. Er worden tienduizend mun ten geslagen waarvan vijf duizend munten als 'fleur de coin', een verzamelaars-aan duiding voor de hoogste kwa liteit. De munten zijn voor namelijk als collectors-item bedoeld maar gelden dus ook als wettelijk betaalmiddel. De EuroCad wordt uitgege ven via de Rabo, de ABN/Amro bank en het WV-kantoor. Bedrijven die de EuroCad als betaalmiddel accepteren, zijn herkenbaar aan een EuroCad-vignet. Burgemeester G. Noordewier slaat maandag 16 juni bij de Rijksmunt in Utrecht de eer ste EuroCad. Het ontwerp bestaat uit een gedeelte van de zuilenrij, een dorpsgezicht van Cadzand en het logo van de stichting Frisse Neuzen. de korting. Wethouder Van der Hoofd zegde toe deze variant te bespreken binnen het college. De fracties van PvdA, GPV/RPF, Groen Links en D66 blijven de korting op de subsidie van de bi bliotheek onverantwoord vinden. De korting op de bibliotheek is onderdeel van een reeks van be zuinigingen waaronder ook die op de sectie Toonbeeld, de Stich ting Welzijn en het schoolzwem men vallen. Een ruime meerder heid van de commissie had gis teravond geen enkele moeite met de bezuinigingen op Toonbeeld, Welzijn en het schoolzwemmen omdat hiermee een evenwichtige spreiding van bezuinigingen wordt bereikt. „Het is een rede lijk evenwichtig voorstel," aldus P. Hamelink (SGP). Schoolzwemmen Het schoolzwemmen wordt hier mee afgeschaft. De meerderheid van de commissie vindt namelijk dat het college voor die kinderen die tussen wal en schip dreigen te komen voldoende mogelijkheden schept om toch te leren zwem men. Zo wordt het leren zwem men voor basisschooljeugd die anders geen zwemdiploma kan halen, ondergebracht bij het pro ject Verlengde Schooldag en komt er een financiële regeling voor die ouders die het zwemmen niet kunnen betalen. Enkele commissieleden toonden overigens wel begrip voor teleur stelling bij ouders, scholen en verenigingen dat het school zwemmen wordt afgeschaft. „Maar ja, de bomen groeien niet tot de hemel. We moeten keuzes maken. Ook als ze niet zo aange naam zijn," meende De Zeeuw (WD). Burgemeester Barbé huldigt Kees Verplanke, Nederlands kampioen radiobestuurde helikopters. foto camile scheistraete Terneuzen - In het Terneuzense Stads kantoor zijn gisteravond de sportkam- pioenen van 1996 gehuldigd. In totaal werden 23 individuele sporters en sportploegen voor hun prestaties in het zonnetje gezet. Het eerste elftal van de voetbalvereniging Hoek behaalde vorig jaar het kampioen schap in de hoofdklasse B van het landelijk zaterdag-amateurvoetbal. In de strijd om het algemeen landkampioenschap zaterdag voetbal eindigde de ploeg op de derde plaats. Ook het eerste team van de korfbal vereniging Luctor vierde vorig jaar feest na het behalen van het (zaal)kampioenschap in de standaard B-klasse van de afdeling Zuid- West. Promotie naar de landelijke derde klasse was daarmee een feit. Turnen Van de gymnastiekvereniging EMM werd Raphaëla Jansen in 1996 Zeeuws kampioene turnen bij de dames-junioren. Na plaatsing wedstrijden behaalde ze op landelijk niveau een zeventiende plaats. Haar clubgenote Marty Meijer is Zeeuws kampioene turnen bij de dames-senioren. Kees Verplanke, lid van de modelbouwclub Zeeuws-Vlaanderen, scoorde als nationaal kampioen radiobestuurbare helikopters klasse F3C. Op de Europese kampioen schappen in Finland eindigde hij als vijf tiende. Wim Verbrugge, lid van de wandel sportvereniging De Vrijbuiters, wandelt. Veel: in 1996 legde hij via deelname aan tochten en vierdaagsen in binnen- en bui tenland een totaalafstand van 2597 kilome ter af. Een derde plaats bij de Belgische kampioen schappen powerlifting, onderdeel bank- drukkep, was weggelegd voor Orson Harms. Hij is lid van de Koninklijke Belgische Krachtsportbond. Op een geheel andere tak van sport, schaken, behaalde Ralf Gommers het Zeeuws kampioenschap bij de A-jeugd. Hij is lid van de schaakclub Terneuzen. Adrie de Ridder werd gehuldigd voor het behalen van het Nederlands kampioenschap wegrace in de klasse Classics. Tineke de Poorter eindigde op de tweede plaats op het internationaal Belgisch Rally cross kampioenschap voor divisie/auto's- groep N4WD. Secretaris Gerard Elskamp van de zwemvereniging Mindervaliden Ka naalzone werd in de schijnwerpers gezet vanwege zijn grote inzet. Mede dankzij hem is dit weer een bloeiende vereniging gewor den. In het bijzonder zette Elskamp zich echter in voor de realisering van een ge scheiden bassinverwarming in het overdek te zwembad. Bram Lokker en Mare Naessens, beiden van de schietvereniging Brown-Bess, zijn beiden Zeeuws kampioen. De eerste bij de histori sche wapens in discipline Whit-worr-R, per cussie vrijgeweer 100 meter liggend, de tweede in de discipline dienstgeweer, per cussiegeweer 50 meter staand vrije hand. Lokker eindigde in zijn klasse bij de Neder landse kampioenschappen op de tweede plaats, Naessens werd daar eveneens tweede bij de historische wapens Minie-R, militair geweer 100 meter liggend. Gertjan Fieret van de karate- en kobu- jutsuclub Terneuzen bëhaalde een eerste plaats op de Nederlandse kampioenschap pen en samen met een partner een derde plaats in een ander onderdeel. Robert van Tiel van biljartvereniging Nasa werd ach tereenvolgens districts-, gewestelijk- en Ne derlands kampioen in de vierde klasse libre, Powerlifting In de krachtsporten werd Simon de Visser Nederlands kampioen powerlifting tot 125 kilo, Marleen Houg Zeeuws kampioene bankdrukken en aansluitend tweede op het Nederlands kampioenschap powerlifting tot 60 kilo en werd Chantal de Visser Neder lands kampioene powerlifting tot 82,5 kilo. Deze laatste werd achtste op het Europese- en zesde op het wereldkampioenschap. Te vens is ze houdster van het Nederlands re cord kniebuigen met 190 kilo. De elfstedentochtrijders Levien de Blaeij, Michel Calon, Ko Dees, Geert Hilbrands en Jan Zegers werden gehuldigd voor het rij den van de Tocht der Tochten. Sint Jansteen - Zaterdag 14 juni wordt in de waterleidingbossen van St. Jansteen een boswande ling gehouden door Delta Nuts in samenwerking met De Stelt- kluut. De tocht begint om 10.00 uur aan het pompstation van Delta Nuts, Van Hogendorplaan 11, Kapellebrug. Excursieleider is G. Blaauwendraat. De wande ling duurt ongeveer twee uur. Er is aandacht voor vogels, planten, insecten, bosbouw en -beheer. Van onze verslaggever Terneuzen - De gemeenten in Zeeuws-Vlaanderen betalen betrekkelijk weinig aan het sociaal werkvoorzienings schap Dethon. De gemeenten betaalden vorig jaar 350 gul den per formatieplaats ofte wel twee ton. Landelijk be draagt de gemeentelijke bij drage aan werkvoorziening schappen echter 1880 gulden. „Dethon en de deelnemende ge meenten verkeren daarmee in een uitermate gunstige situatie," concludeert het bestuur in het jaarverslag over 1996. Dethon heeft vorig jaar ook aan zijn sociale taak ruimschoots vol daan. Aan het rijksbudget was namelijk een taakstelling ver bonden van 556 arbeidsplaatsen. De gemiddelde bezetting vorig jaar bedroeg 569. Dethon heeft dus dertien formatieplaatsen voor eigen rekening genomen. „Aan de sociale taakstelling is dus ruimschoots voldaan. Dit on danks wat tegenvallende be drijfsresultaten." Volumedaling gecombineerd met voortdurende prijsdruk en toene mende kwaliteitseisen in enkele sectoren hebben ertoe geleid dat de bruto omzetcijfers achterble ven. In 1996 was dat 31,8 miljoen en in 1995 35,2 miljoen gulden. De netto-opbrengst nam af met 1,8 miljoen gulden. Het bestuur wijst hier verschillende oorzaken voor aan. In de eerste plaats de lage valutakoersen in sommige landen. Hierdoor bleef de vraag De laatste maanden steeg de verkoop van huishoudtrappen bij Dethon sterk, maar dat was niet ge noeg om het verlies van de eerste maanden goed te maken. foto camile schelstraete naar huishoudtrappen achter bij 1995. De laatste maanden steeg de verkoop van deze trappen sterk maar dat was niet genoeg om het verlies van de eerste maanden goed te maken. Daarnaast had Dethon Industrie te maken met een reorganisatie waarin de centraal geleide orga nisatie werd gedecentraliseerd. De electronika-afdelingen van Hulst, Oostburg en Terneuzen zijn samengevoegd tot een afde ling van 120 man in Terneuzen. De eerste maanden van vorig jaar heeft deze nieuwe afdeling nodig gehad om goed op elkaar inge speeld te raken. „Nu kan worden gesteld dat er een team is ge vormd dat in staat is snel en flexibel in te spelen op vragen uit de markt." Verder heeft de verhuizing van partner Unitron van Terneuzen naar IJzendijke volgens het be stuur voor de nodige coördinatie- en afstemmingsproblemen ge zorgd. „Dit alles heeft ertoe ge leid dat we in 1996 zeer terug houdend zijn geweest met het werven van nieuwe klanten in de elektronica. De aandacht heeft zich vooral gericht op het vast houden van de bestaande klanten en het verbeteren van de interne organisatie." De lagere omzet bij bestaande klanten en de terug houdendheid bij het werven van nieuwe klanten heeft geresul teerd in een lagere omzet in de electronika. Volgens het bestuur heeft ook de stagnerende markt een rol gespeeld. De grootste be dreiging binnen de electronika wordt volgens het bestuur echter gevormd door collega-werkvoor zieningsschappen, die steeds meer van dergelijke afdelingen oprichten. Het gevolg is dat de prijzen steeds meer onder druk komen te staan. Terneuzen - Bij een radarcon trole op de Haarmanweg zijn afgelopen maandag 34 automo bilisten bekeurd wegens over treding van de maximumsnel heid. Een overtreder reed 78 ki lometer per uur in plaats van vijftig. Terneuzen - Een 26-jarige au tobestuurder uit De Pinte (B) moest afgelopen maandag avond zijn auto stallen op het terrein van de politie omdat hij een nog niet betaalde bekeu ring van 6300 Belgische fran ken niet meteen kon betalen. De man werd aangehouden omdat een van de banden van zijn auto glad was. Bovendien had hij een doorgetrokken streep op de weg genegeerd. Sas van Gent - Bij een inbraak in een woning aan de Alexan- derstraat, die afgelopen maan dagavond is ontdekt, werd voor tweeduizend gulden aan audio- en videoapparatuur gestolen. In de nacht van maandag op dinsdag werd ook ingebroken in het huis van een bewoner van de Zandstraat. Voor zover de 55-jarige bewoner kon over zien, werden daar persoonlijke bescheiden gestolen. Terneuzen - Een 42-jarige vrouw uit Terneuzen is gisteren in een winkel aan de Arsenaal straat in haar woonplaats be trapt op de diefstal van levens middelen ter waarde van dertig gulden. Het kwam haar op 220 gulden boete te staan. Ook een 38-jarige Terneuzen- aar liep in een winkel aan de Kennedylaan tegen de lamp. Hij wilde gereedschappen ter waarde van twaalf gulden mee nemen zonder af te reken9 Hem wachtte dezelfde boete. Terneuzen - Een 23-jarige Ter- neuzense bromfietser is afgelo. pen maandagavond met broken been naar het huis gebracht na een ai met een 32-jarige autobesti® ster. De bromfietser was op jt kruising Guido Gezep lestraat/Alvarezlaan door licht gereden. De 18-j duo-passagier van de bromfiet ser liep verwondingen aan zijn benen op. Oostburg - Een 32-jarige auto. mobilist uit Oostburg is afgelo. pen maandag rond midder nacht bekeurd voor rijden on der invloed. Hij reed met 0,1 promille over de Nieuwstraat, Dat kostte hem 350 gulden. En kele uren later reikte de politie een dagvaarding wegens rijden onder invloed uit aan een 51. jarige autobestuurder uit Knokke. Hij reed met ruim] promille over de Rondweg bij Sluis. Oostburg - Bij een snelheids controle op de Nieuwstraat zijn gisterochtend twaalf van driehonderd automobilisten die langsreden bekeurd. De hoogste snelheidsoverschnj. ding was 19 kilometer per uur. Hoek - Een 18-jarige brom- fietsster uit Hoek is gistermid dag op rijksweg 61 aangereden door een 22-jarige autobe stuurster uit Schoondijke. Dn bromfietsster liep verwondin gen aan een been op en is over gebracht naar het ziekenhuis. De materiële schade was zienlijk. -rr -r.' bnela ioo b tnrozl ■19 ?.lA Va tl 'önzêVèWtaggever Terneuzen - Directeur Y. Mergler van het Zuidlandtheater Terneuzen had zorgvuldiger moeten handelen alvorens in zeelt gaan met het bedrijf Shanta Design voor het maken van pagina's op Internet. Eigenaar van dit bedrijf is haar echtge noot M. Folmer. Terneuzen - De winst over 1996 van Dow Benelux is in vergelijking met 1995 flink gekelderd. Dow kwam bij een omzet van 5,2 miljard gulden uit op een winst van 271 mil joen gulden. Dat was in 1995 762 miljoen gul den winst bij een omzet van 5,6 miljard gulden. Dow maakte de Beneluxcijfers gisteren bekend. Het lagere re sultaat wordt volgens Peter Ber- ner, voorzitter van de Raad van Bestuur van Dow Benelux NV veroorzaakt door hogere grond- stofprijzen en een hogere dollar koers. Berner verwacht voor het ko mend jaar betere resultaten. De afslankingsoperatie onder de noemer Blueprint werpt vruchten af. De productiviteit van Dow verbeterde de afgelopen jaar met veertig procent. „De Benelux-re- gio is binnen het concern weer concurrerend en met name Ter neuzen komt weer in aanmerking voor grotere investeringen, bij voorbeeld in de bestaande kra kers van koolwaterstof en in de Compoundinfabriek. Ik denk dat de aankondiging daarvan be langrijk is omdat onze medewer kers dan aan den lijve ervaren dat him inspanningen niet voor niets zijn," aldus Berner. In Terneuzen, de grootste vesti ging van Dow buiten de VS, be droeg het aantal personeelsleden op 31 december 1996 2215. Dow nam in Terneuzen 26 nieuwe mensen aan, 95 mensen verlieten het bedrijf. Dat vindt een groot deel van de Schouwburgcommissie. „Dat Mergler het bedrijf van haar echtgenoot heeft ingehuurd hoeft op zich niet erg te zijn maar ze had de schouwburgcommissie vooraf in moeten lichten," aldus commissie-lid W. Broekhuysen. „Over het algemeen moet je met een familielid wandelen en niet handelen." Broekhuysen vindt dat Mergler elke schijn had moeten vermij den. „Ze had ons moeten vertel len dat het om het bedrijf van haar man gaat en dat het bedrijf de beste kwaliteit levert tegen de laagste prijs. Dan is er niets aan de hand. Ik denk niet dat er iets kwaads achter steekt. Ze is denk ik gewoon wat naïef geweest." Shanta Design wordt ingescha keld voor de levering van acht In ternetpagina's voor het Zuid landtheater. Het zou gaan om een opdracht van rond de 4000 gul den. M. Folmer van Shanta De sign wilde gisteren geen reactii geven. „Ik ben geen partij in d geef geen mening over de ontsta ne situatie. Het Zuidlandtheats is immers een klant van mij." Mergler zelf reageerde gistera vond 'verbijsterd' over de van zaken. Ze zegt overtuigd zijn dat de commissie het mS haar besluit eens zal zijn als 'alle voors en tegens zijn afgev „Absoluut. Ik voel me zeker vai mijn eigen integriteit. Het is goec dat de commisie me waarschuwt dat is ook haar taak. Maar weet zeker dat ik correct heb ge handeld, al is die beoordeling uit eindelijk aan de schouwburg- commissie." De verantwoordelijk wethouder. P. Hamelinck, was gisteren bereikbaar. (ADVERTENTIE) -■ Uw muziekwarenhuis nu 2x zo groot met alle soorten muziek instrumenten. De grote collectie is prachtig gepresenteerd en ruim gesorteerd zowel nieuw als gebruikt. DEZE WEEK 12/13 JUNI Keyboard show m.m.v. Erik Visser 14 JUNI demo Koch-Amplifiers voor gitaar DE TOP NU DICHTBIJ juni maOMd/fec&t meuutd Kade 87 Roosendaal Tel.:0165-545824 Van onze verslaggeefster Breskens - Op het terrein va jrort Frederik Hendrik in Bres voormalige zwembad, heeft Opruimings Dienst (EOD) of gevonden. Het gaat om een E bom uit de Tweede Wereldooi derdponder wordt donderdag delijk gemaakt. Voor de ruiming van de bom is g Van onze verslaggeefster Oostburg - Gedeputeerde Si waarop de gemeente Oostb heeft uitgewerkt. Bij de ops volgens GS verkeerde cijfers. GS is van mening dat bij het op stellen van het woningmarkton derzoek, de basis voor het huis vestingsplan, de gemeente Oost burg een aantal irreeële uit gangspunten heeft gebruikt bi het analyseren van het aanta vestigers en vertrekkers. Uit het woningmarktonderzoel blijkt dat Oostburg rekenin; houdt met een vestigingoverscho van ruim zeshonderd huishou dens in de periode 1995-2000 „Een naar onze mening volstrek irreeël uitgangspunt gezien d( werkelijke situatie van de afgelo pen vijftien jaar waarbij spraki is geweest van een licht vertrek overschot," aldus de provincial! reactie. Juist een overschot „Hoewel uit de enquête slecht! een licht vertrek blijkt, was he beter geweest deze uitkomsten t confronteren met de werkelijk ontwikkeling van de afgelopei jaren. Als er rekening wordt ge houden met een evenwicht in ver trek en vestiging komt de analys op een overschot van zeventi woningen uit in plaats van ee: groot tekort (551 woningen). Da neemt niet weg dat een groo overschot aan huurwoningen val te constateren en een groot tekor aan koopwoningen." Veranderbehoefte Deze uitkomsten wijzen volgen GS niet zozeer op een uitbrei dingsbehoefte maar meer op ee: veranderbehoefte; mensen wille: hun huurhuis kopen of verlate om een koophuis te betrekkei Kii Jer Lar HAVO: Anja van Alphen, Kloostj zande; Marjolijn van den Berg, J van Gent; Pascal van den Be; Hulst; Sally De Boey, Nieuw-I men; Marscha de Booij, Lamwa de; Femke Bracke, Clinge; Ste^ Breepoel, Axel; Carola van Ca penhout, Kloósterzande; Noella Cock, Sint Jansteen; Nadine C nen, Koewacht; Sylvia Coen Nieuw-Namen; Femke de Con: Koewacht; Jessica Coppens, Hu Vm,dy Duernick, Kloosterzar Joel Frijhoff, Hulst; Jorrit van Geld, Axel; Jesse Goessens, F kant; Thomas Goossens, Hulst; ter-Paul de Gucht, Hulst; Die van der Heyden, Hulst; Heidi E mich, Hulst; Barbara Heyndric Nieuw-Namen; Vanessa d'Hoog kint Jansteen; Laura Jongste, H "etra Jonkheym, Hulst; Karin siassen, Hulst; Isabel Kerckha Nteuw-Namen; Jeroen de K Hulst; Kelly de Kerf, Sint Janst Ellen Keur, Stekene; Inge Ki pmge; Simone Kroes, Heikant; ra van Liere, Vogelwaarde; Maas, Axel; Jasper MaHens, Hu {■fennis Mangnus, Nieuw-Nan JNanette van Meir, Heikant; Jer" Millenaar, Kapellebrug; Lar Muller, Hengstdijk; Angelique Munck, Sint Jansteenf Cam unMtemAans,' Hulst; Jenny Oos Tai ei Kasper Oremus, Jansteen; Petra van Overloop, gelwaarde; IsabeUe Pateer, t Pieter pateer, Kloos Manolijn Polfliet, Sint Prik van Puijvelde, Lai dp M i' |andra Sarneel, Zuidc Wp'a eis^chelstraete> Heikant; ers wff tep£eL Hulstl Loes S. Tnnn t Spitters, Terha Fstï? van der Starre, Vogelwaa Esther Strobbe, Vogelwaa kirifn l?e,lman. Hulst; Nadia Kri JT' Hu}stl Koen Valckx, wre!Sken' Hulst; Eieke men A e) iorPe'Annelies Verr Ravm^1;/atricia Vervaeck, P &nd dI Viilder. Hulst; De VUeSf0^' Hulst; Jurriaan der wLi'i .Jansteen; Robby Plat Rni t £linSe; Liesbeth W Klnnrt Renate van der •uoosterzande. ATBENEUM; Dominique Ankie Baer1- ïfarde> Maurice Bauw S? de Blijzer, Clinge terS'^'.Arno-8-- Hnl=t Annabelle ™ist; Bart Cosijn, Duennck, Hulst; M GeSnt0UtBH^st;BasD<*k zande; Bas™ °°-ssen' r Zan de Bi Vc H Armer jke, KI -- Clippe Hulst; F van Sas ^"Daseu, KIOOJ Hoefeijzers, Hi - Baecke, Bauwens, Clinge; Anr t; Arno Bracke, De ,-*■ ■M", Huis Marian s Ferket,

de Stem | 1997 | | pagina 18