Hoek straalt zelfvertrouwen uit Van Espen duldt geen tegenstand Zee ii v Nationale titel voor turner Van Assche Horemans kampioen bandstoten in Sas Den Boer naar winst in Zeebra duatlon UITSLAGEN standen Pi Sporthuis D< stopt met za. Zeeuws-Vlaamse zaterdaghoofdklasser haalt zeven sterke spelers in huis Deelnemers vai DE STEM SPORT ZEELAND turnen voetbal Axelse motorcrosser wint met overmacht RES-clubcross motorcross atletiek sportnieuws KORT DE "Geloofwaardigheid is iets datje parkeert voor de deur van de klant. toyota Toyota Dealer in uw regio: CAPPENDIJK RENOCA TERNEUZEN PE STEM atletiek atletiek zaalvoetbal MAANDAG 9 JUNI 1997 Door Peter Snelders Volendam/Terneuzen - Na een van spanning zinderende fina le is het nog maar 8-jarige turntalent Anthony van As- sche uit Sas van Gent kam pioen van Nederland gewor den in het niveau 7. In de sporthal te Volendam moest de tegenwoordig voor ACTV uit Capelle uitkomende Van As- sche een ware inhaalrace vol tooien om zich te verzeken van de nationale titel. Een blunder van de jury was daar debet aan. In de aanloop naar deze titel strijd toe was er duidelijk sprake van dat de jeugdige Sassenaar en pupil van trainer Benny Verman- del - ooit zelf nationaal kam pioen - voor eremetaal zou gaan. In alle plaatsingswedstrijden was hij op overtuigende wijze eerste geworden. Maar in sporthal Opperdam in Volendam was het niet de nervositeit die hem aan vankelijk tot een rol op het twee de plan veroordeelde, maar een juryfout. Vanaf het begin van deze titel strijd vertolkte die niet te corri geren fout een negatieve rol. Op het onderdeel ringen werd die fout gemaakt en daardoor kwam Anthony van Assche op een ach terstand van drietiende punt. Omdat het onderdeel sprong be ter door de koploper van dat mo ment, Eric Butter uit Hoofddorp, werd uigevoerd, liep zijn achter stand op naar 0,45. Een op het oog vrijwel nauwelijks te over bruggen achterstand. Het pleit voor de jeugdige Zeeuws-Vla ming dat hij de veerkracht vond om op de brug reeds iets van de achterstand weg te werken. Op dat onderdeel scoorde hij 9,75 en verkleinde zijn achterstand naar opnieuw 0,30. Door een goede oe fening aan de rekstok werd dat zelfs teruggebracht naar 0,15. Vanaf dat moment begon er enige hoop te gloren in het Sasse kamp. Met de onderdelen power gym, vrije oefening en paard voltige nog voor de boeg zag het er in eens redelijk gunstig uit voor hem. Maar een evenwichtsstoring bij power gym wierp hem weer terug in twijfels en tot een ach terstand van 0,25 op koploper Butter. De spanning keerde terug toen hij op de vrije oefening 9,75 scoorde en Butter met 9,60 ge noegen moest nemen. Het ver schil bedroeg nog slechts ééntien- de punt toen het slotonderdeel voltige begon. Butter zette daar op niet zo'n spectaculaire maar wel een goede oefening neer met een honorering van 9,75. Dat maakte de opgave voor Anthony van Assche extra moeilijk. Om nationaal kampioen te worden moest hij bijna een tien halen. Een van spanning zinderende se rie flanken bracht uiteindelijk de hoogste dagscore van 9,90 op het bord en met het kleinst mogelijke verschil van 0,0.5 pakte de Sas senaar de titel. Tegenover turntrainer Benny Vermandei van THOR Sas van Gent, door wie Anthony van As sche aanvankelijk gevormd werd, toonde hij zijn vreugde, maar ging niet aan het feit voorbij dat een dwaling van de jury hem heel de dag in een uiterst moeilijke uitgangspositie had gemanoeu vreerd. Hij beëindigde deze titel strijd met een totaal van 67,40 punten. Door Peter Snelders Hoek - Er heerst optimisme in het kamp van de zaterdag hoofdklasser Hoek. Tijdens de presentatie van de nieuwe spelers konden de hooggespannen verwachtingen nauwe lijks onderdrukt worden. Afgaande op het arsenaal dat Hoek aantrok, kan inderdaad niet anders geconcludeerd worden dan dat die ploeg in de breedte, maar vooral kwa litatief er flink op vooruit is gegaan. Bij Hoek vertrokken de broers Van de Walle, Peter Harteveld en Peter Nieskens en trainer Johan Ballegeer. Daartegenover staat de komst van zeven nieuwe spe lers en trainer Adriaan Nieuw- huijse. „Kwalitatief zijn we er ze ker op vooruit gegaan," aldus scout Gerrit Emans, die tijdens een bijeenzijn van het stichtings- en clubbestuur en de afvaardi ging van supportersclub De Pur peren Hei de nieuwkomers voor stelde. „Met de komst van de 29-jarige aanvaller Ad Gladdines (Veere), de terugkeer van 25-jarige Dave Gijsel (Haasdonk) en de 21-jarige Marc Minnaert (NAC) zijn we er vooral aanvallend op vooruit ge gaan. Daarnaast komt de 24-jari- ge doelman Danny Klokgieter van Philippine, de 23-jarige lin kerverdediger Peter Boerjan, die al eens actief was bij ons, van Maldegem, middenvelder Hubert van den Hemel (24 jaar) van Ter- neuzen en de nog maar 20-jarige middenvelder Bram Steenkiste van Eeklo de gelederen in de breedte versterken. Zoals ik al zei, vooral aanvallend hebben we een flinke impuls gekregen. Ad Gladdines is een geroutineerde scorende spits, die eerder erva ring opdeed bij RBC en NAC. Van Dave Gijsel en Mare Minnaert weten we wat zij in hun mars hebben en een jongen als Bram Steenkiste heeft zonder meer toe komst. Hubert van den Hemel wil het bij ons eens proberen en dat zelfde geldt in feite voor Peter Boerjan en Danny Klokgieter. In trainer Adriaan Nieuwenhuijse, die we uiteraard ook nog kennen als speler, hebben we ook het vol ste vertrouwen," aldus Emans. Hoek presenteert zaterdag 26 juli de nieuwkomers aan het grote publiek tijdens het jaarlijkse duel tegen een West-Zeeuws-Vlaamse selectie. Dat duel wordt traditie getrouw in Biervliet afgewerkt. De eerste thuiswedstrijd van Hoek is zaterdag 2 augustus. Dan speelt de ploeg tegen Cercle Brugge. Uit handen van voorzitter Bra- venboer kregen tijdens deze pre sentatie de beste spelers, gekozen door de supportersclub De Pur peren Hei, een aandenken aange boden. Kurt Pacqué werd uitge roepen tot besté speler voor Pa trick Naudts en Franky Standa- ert. De nieuwe Hoek-trainer Adriaan Nieuwenhuijse (rechts) met zijn zes van zijn zeven aanwinsten. De deelnemers aan de 80 cc-race vlak na de start. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Van onze motorcrossmedewerker Axel - Er was geen enkele te genstand voor André van Es pen uit Axel bij de vijfde RES-clubcross van dit sei zoen. Hij won beide reeksen bij de licentiehouders en heeft al een straatlengte voorsprong in de stand voor het clubkampioenschap, dat over tien wedstrijden gaat. Herman van de Bos uit Koe wacht werd eerste in de 500 cc-klasse. De licentiehouders reden samen met de halve liters, omdat er maar weinig inschrijvingen wa ren. Toen het noodweer ook bo ven Axel losbarstte zagen een aantal van deze inschrijvers als nog van deelname af. Zij wilden hun materiaal sparen voor de wedstrijd van zondag. Zo had Van Espen het rijk alleen en hoefde hij alleen af te rekenen met de Belg Jan van Dijk. Achter Van Espen reed Koe wachtenaar Herman van de Bos opnieuw naar de zege bij de 500 cc-klasse. Kees van Rumpt uit Dirksland moest met een tweede plaats genoegen nemen. Routi nier Ad Geldof eindigde als vierde. In de klasse van de 250 cc was er een afgetekende overwinning voor Guy D'Haene. De Vlaming vormde een klasse apart in de fi nale. Johan Schelleman uit Ma- grette pikte in het begin nog goed aan, maar kon dit slechts een vijftal ronden volhouden. Toen eiste het benauwde en drukkende weer zijn tol en moest hij terrein prijs geven. Hij zou als derde eindigen, waarmee hij Coen van Hoeve uit Zaam- slag achter zich hield. Ook bij de 125 cc is er een rijder, die tot nu toe alle wedstrijden domineert. De Vlaming Kevin Reijnaert won negen van de tien verreden reeksen. Zaterdag had hij een voorsprong van drie kwart baan opgebouwd aan de eindstreep op nummer twee. Op 14 juni wordt de zesde RES- clubwedstrijd verreden. Op woensdagavond 18 juni wordt een Supercross verreden voor de Zeeuwse Supercrosstitel. UITSLAGEN 80 cc: 1. Sven Ottevare, 2. Björn De- ketelaere, 3. Bart Demetsenaere, 4. Dieter Losfeld, 5. Didier Depret (Allen België), 6. Dion Verhulst (Sluiskil). 125 cc: 1. Kevin Reijnaert, 2. Tim Goovaert, 3. Jurgen van Ham, 4. Jimmy Nevelsteen, 5. Rohald Vrije- linck (Allen België) 250 cc: 1. Guy D'Haene, 2. Serge Put (beiden België), 3. Johan Schel leman (Magrette), 4. Coen van Hoe ve (Zaamslag), 5. Johan de Wilde (België). 500 cc: 1. Herman van de Bos (Koe wacht), 2. Kees van Rumpt (Dirks land), 3. Hendrik Schouteden (Bel gië), 4. Ad Geldof (Oostkapelle), 5. Jan Hebbelinck (België). Licentiehouders: 1. André van Es pen (Axel), 2. Jan van Dijk (België). Ruim zestig deelnemers waren afgelopen zaterdag present voor die finale. Het werd een uiterst korte wedstrijddag, want terwijl de meesten nog aan het openings onderdeel, de acht kilometer lo pen, bezig waren, brak er een angstaanjagende onweersbui los. Deelneemster Kim de Haan, die al op de fiets zat, werd er afge blazen, meterslange takken bra ken als lucifershoutjes van de bo men af. De wedstrijdleiding brak de wedstrijd direct af. Dat betekende dat het Zeebra circuit, dat op de kalender uit zes wedstrijden bestond, nu met vier wedstrijden werd beëindigd. De beste drie resultaten waren door slaggevend voor het eindklasse ment. Dat eindklassement werd op de langste afstand bij de man nen senioren gewonnen door Jo han den Boer uit Bergen op Zoom voor diens plaatsgenoot Tom de Jonge. Bij de vrouwen ging de eindzege naar Marianne Provoost uit Le- wedorp die in Wilhelminadorp niet present was. Eerder dit jaar won ze trouwens ook al het Zee bra zwemloopcircuit. De korte afstand werd gewonnen door ju nior Remy Vasseur uit Vlissingen. In het clubhuis van de plaatselij ke korfbalclub verzorgde Sjaak Sinke de prijsuitreiking van dit door het noodlot getroffen cir cuit. EINDSTANDEN: Jeugd: Meisjes: 1. Katja Botman (Middel burg). Jongens: 1. Timo Veerhoek (Ritthem). Korte afstand: Mannen: H14: 1. Remy Vasseur (Vlissingen) 2652 ptn, 2. Wim Nieuwkerk (Fijnaart) 2209. Hl7: 1. Jordi Meerman (Middelburg) 2332 ptn. H21: 1. Theo Kappetein (Terneuzen) 2398 ptn, 2. Cees Meijer 2142, 3. Erwin van de Linde (beiden Vlissingen) 2141. H40: 1. Wil Bleys (Vogelwaarde) 24870 ptn, 2. Herman Sarneel (Sas van Gent) 1870. H50: 1. Wilfried Buysse (Belgie) 2273 ptn. Sas van Gent - De spanning was te snijden tijdens het slotdue| in de eindstrijd van de competitie bandstoten voor teams vat de regio Zeeuws-Vlaanderen in café Reseda in Sas van Gent Het duel tussen Guljaam Pladdet (SBC Sluiskil) en Herbert Steinkamp (Ed Horemans Axcel) was van doorslaggevend aard welk team de titel van dit district op zou eisen. De balt sloeg in de slotfase in het voordeel van Ed Horemans door. Dat team kan toch terugblikken op een sterke competitie. In poule B was dit team, bestaande uit Bolly Linck, Nico Bolleman, Jan van Doeselaar, Rien Janse en Herbert Steinkamp, al vroeg ze ker van de eindzege. In de finale benadrukte die formatie nog maar eens de uitstekende vorm. Nadat plaatsgenoot NASA met 4- 2 werd verslagen was het duel te gen SBC, dat eveneens met 4-2 van NASA won, beslissend om de titel. Louis Dallinga had de toon gezet voor SBC door een klinkende overwinning (170-53 in 17 beur ten) tegen Bolly Linck. Maar om dat de tweede man van SBC het treffen met Ed Horemans verloor, moest Guljaam Pladdet probert,, de titel voor het Sluiskilse team veilig te stellen. Daar zag aanvankelijk ook naar uit toen4 stand 36-15 in zijn voordeel aar,, gaf. Met de wetenschap dat naar 50 caramboles moest sp tegen Herbert Steinkamp 35, de winst slechts een kwestie tijd. Maar Pladdet viel compfej stil en bood Steinkamp de gele. genheid om dichterbij te sluipen Laatstgenoemde rook zijn kart en toen hij eenmaal op vrijwel ge. lijke hoogte kwam, stoomde hji over Pladdet heen en verzekerde Ed Horemans van het kampioen, schap. Eindstand: 1Ed Horemans (Axel) punten, 2. SBC (Sluiskil) 6, 3. Na<?a (Axel) 4 punten. Verpoorte wint reünietoernooi Axel - Het bijzonder sfeervolle reünietoernooi, dat de zaalvoet balvereniging ZVA'81 in sporthal 't Sportuus te Axel hield, werd gewonnen door de 'oudjes' van team Verpoorte. In de finale klop te die formatie op de valreep Disco Love met 1-0. Net voor het laatste fluitsignaal scoorde Arnold Zegers de enige treffer. EINDSTAND 1. Verpoorte, 2. Disco Love, 3. El Sombrero, 4. Corretje, 5. Den Doelder, 6, Number One, 7. Ratjetoe, 8. De Waal. Buitenlanders pakken schaaktitels Goes - In het 'Open Rapid Schaakkampioenschap van Noord- en Zuid-Beveland' ging de eindzege bij zowel de wedstrijdschakers als de huisschakers naar het 'buitenland'. Bij de wedstrijdscha kers pakte de uit Antwerpen afkomstige Leo Boeye de winst en bij de huisschakers legde George Milios uit Londen beslag op de eindzege. De jeugdtitel was een prooi voor Arjan van Dommelen van de organsierende schaakvereniging Goes. Bij die vereniging was men erg tevreden over de opkomst in vere nigingsgebouw De Spinne in Goes. Men kon 33 inschrijvingen no teren en dat was beduidend meer dan tijdens de vorige editie. EINDSTAND Wedstrijdschakers: 1. L. Boeye (België) 6 punten uit 7 partijen, 2. S. Steijn (Middelburg) 5, 3. M. Luitwieler (Goes) 5 punten. Huisschakers: 1. G. Milios (Engeland), 2. A. Menheere (Goes), 3. J. vanBelzen (Arnemuiden). Jeugd: 1. A. van Dommelen (Goes), 2. L. Nieuwenhuijze (Goes), 3. A. de Waal (Goes). Pascal Meerman onder de vier minuten Gorinchem - Pascal Meerman van Dynamica wist tijdens een sterk bezette avondwedstrijd in Gorinchem op de 1500 meter on der de vierde minuten te bijven. Hij finishte als negende in in se rie met een tijd van 3.59,9. Zijn clubgenoot Theo Rabout werd in een andere serie tiende in 4.05,2. Maaike van Dijk eveneens van Dynamica werd achtste op de 1500 meter bij de 'VrÖüWëh."Haar tijd was 5.03,10. 8? 'il< FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Van onze sportmedewerker Wilhelminadorp - Er rust dit jaar een vloek op het Zeebra duatlon circuit. Nadat Borsele (te weinig deelname) en Katten- dijke (organisatorisch niet rond te krijgen) wegvielen, had com petitieleider Sjaak Sinke het voor elkaar gekregen om in Wil helminadorp de finale op poten te zetten. Maar noodweer stak een stokje voor het evenement. Vrouwen: Dl 4: 2. Iris van Herpt (Oudenbosch) 1850 ptn. D21: 1. Maaike Krimpenfort (Bergen op Zoom) 1757 ptn. Langste afstand: H21: 1. Johan den Boer 2635 ptn, 2. Tom de Jonge (beiden Bergen op zoom) 2525, 3. Jan van Dis (Fijnaart) 2392, 4. Sjaak de Kok (Lewedorp) 2364, 5. Jan Domanschet (Hansweert) 2341. H40: 1. Peter de Jongh (Moerstraten) 2500 ptn, 2. Adrie van Loon (Woensd- recht) 2197, 3. Ko Botman (Middel burg) 1877. H50: 1. Pieter Verhage (Westkapelle) 2204 ptn, 2. Cees de Waal (Goes) 2201, 3. Wim van de Kreeke (Wilhelmina dorp) 2125. H60: 1. Herman den Boer (Bergen op Zoom) 2263. Vrouwen: D21:1. Marianne Provoost (Lewedorp) 2305 ptn. D40: 1. Wil de Nooyer (Serooskerke) 1812 ptn. VOETBAL JEUGDTOERNOOIEN W PHILIPPINE E-pupillen: 1. Philippine El, 2. Bres- kens, 3. Hoek El, 4. Hoek E2, 5. RIA, 6. Sluiskil, 7. Groede, 8. Philippine E2. F-pupillen: 1. RIA, 2. Terneuzense Boys Fl, 3. Philippine, 4. Groede, 5. Vogelwaarde, 6. Breskens, 7. Terneu zense Boys F2, 8. IJzendijke Fl, 9. Sluiskil, 10. Aardenburg F2, 11. Ter- neuzen, 12. IJzendijke F2. JEUGDTOERNOOIEN W WALCHEREN Het grootste jeugdtoernooi voor pu pillen binnen de Zeeuwse grenzen werd zaterdagmiddag bij de E-pupil len vroegtijdig afgebroken door de erbarmelijke weerstomstandighden. De standen die toen bereikt waren golden als eindstand. D-PUPILLEN Elftallen poule A: 1. Walcheren, 2. GPC, 3. Kloetinge, 4. HW'24. Poule B: 1. Robur, 2. Dauwendaele D2, 3. Heinkenszand, 4. Kwaden- damme. Poule C: 1. ODIO, 2. RCS, 3. Dau- Kape Zeventallen: 1. Vlissingen D3, 2. Spui, 3. Vlissingen D2, 4. Goes, 5. Walcheren, 6. Hansweertse Boys, 7. Koewacht, 8. Arnemuiden. E-PUPILLEN Poule A: 1. Walcheren, 2. Kloetinge, 3. Kwaddendamme en Kapelle, 5. Luctor'88. Poule B: 1. GPC, 2. MEVO, 3. Honte- nisse, 4. Robur, 5. Dauwendaele. Poule C: 1. Hansweertse Boys, 2. Yer- seke, 3. Krabbendijke, 4. Walcheren, 5. Terneuzen. Poule D: 1. Kapelle, 2. GPC, 3. Bevel anders, 4. Krabbendijke, 5. Dauwen daele. Poule E: 1. Walcheren, 2. Hontenisse, 3. GPC, 4. Arnemuiden, 5. MEVO, 6. Vlissingen. Poule F: 1. VCK, 2. RCS, 3. Dauwen daele, 4. Kloetinge, 5. Kapelle, 6. Goes. Poule G: 1. Kwadendamme, 2. RCS, 3. Walcheren, 4. Bevelanders en VCK. Poule H: 1. RCS, 2. Kloetinge, 3. Ka pelle, 4. GPC, 5. Dauwendaele. F-PUPILLEN Poule A: 1. Luctor '88, 2. Bevelan ders, 3. Serooskerke, 4. GPC, 5. Wal cheren. Poule B: 1. Dauwendaele, 2. SC Sta- venisse, 3. RCS, 4. Walcheren, 5. BSC. Poule C: 1. RCS, 2. Walcheren, 3. Terneuzen, 4. Robur, 5. RCS. Poule D: 1. Serooskerke, 2. Kwaden damme, 3. Kapelle, 4. RCS, 5. Wal cheren. Poule E: 1. Kloetinge, 2. Walcheren, 3. Bevelanders, 4. Serooskerke, 5. GPC. Poule F: 1. Hontenisse, 2. Hansweert se Boys, 3. MEVO, 4. Walcheren, 5. Krabbendijke. Poule G: 1. Arnemuiden, 2. Kloetin ge, 3. Vlissingen, 4. VCK, 5. Walche ren. JEUGDTOERNOOIEN W WISSENKERKE E-pupillen: 1. Wissenkerke, 2. Dau wendaele E4, 3. Rillandia, 4. Seroos kerke E2, 5. Yerseke E2, 6. Dauwen daele E6, 7. Serooskerke El, 8. Oost kapelle. F-pupillen: 1. Goes Fl, 2. Rillandia Fl, 3. Oostkapelle, 4. Wissenkeke, o. DFS, 6. Apollo'69, 7. Rillandia F2, Goes F2. (ADVERTENTIE) Mr. F.J. Haarmanweg 58 De nieuwe Camry. U rijdt al Carmy voor 57.500.- ledere Camry heeft standaard automatische airco, dubbele airbag en ABS.Vanaf de V6 3.0 GX is lederen bekleding, cruise control en elektrisch verstelbare en ve warmde stoelen standaard. Leaseprijs vanaf 1.359.- per maand op basis van full operational lease, 48 maanden en 20.000 km per jaar, excl. BTW en brari - stof. V6 Automaat vanaf 69.990.-. Bel voor meer informatie gratis 0800-036 Wijzigingen voorbehouden, prijs incl. BTW, excl. kosten rijklaar rrakerr 4538 AS Terneuzen Tel. 0115-617751 Van onze atletiekmedewerker Hulst - De atleet Pien Stams van het Terneuzense Schelde- cnort pakte in Hulst, waar de Lde wedstrijd van de Zeeuwse pupillencompetitie werd afgewerkt, de 'dubbel'. ne eerstejaars A pupil won zo wel de driekamp als de 1000 me- ter op de driekamp sprokkelde e 114 punten bij elkaar, ruim 100 meer dan de naaste concur rente, Marlon Dek van het Goese AV'56 tentot pen in meter te spri Ook knap pupil tentot exact rolien vic, Lossie sec. M Van onze atletiekmedewerker Zierikzee - De Zeeuwse kampioenschappen die al jarenlang het predikaat 'open' hebben, zijn nog nooit zo door de 'buiten- provinciale' atleten be heerst als afgelopen week end in Zierikzee. Bij de senioren kon slechts een Zeeuw zich op de hoogste trede van het erepodium hijsen. Dat was Theo Rabout van Dynamica op de zondagmiddag op de 5000 meter. Voor de rest waren het de 'niet-Zeeuwen' die de hoogste vi ool speelden. Dit overigens met sterke prestaties. Zo was nationaal kampioen Björn Groen naar Zierikzee ge komen. De atleet van Hlion Zoe- termeer, die al 2,20 meter achter zijn naam heeft staan en in staat wordt geacht ooit het record van Ruud Wielaart te breken, had aan 2,10 meter genoeg voor de winst. Tien centimeter meer dan Remco Braai en Pascal Jansen van Thor. Ook de 100 meter was goed bezet. Twee series zelfs. Sander Smit van Prins Hendrik liep er in de serie naar 11,0. De finale, na het noodweer, liet hij voor wat die was. Gerrit de Man van Hercules had in die finale tweetiende meer nodig, maar voldoende om Peter Oele achter zich te houden. Het zelfde scenario op de 200 meter. Oele was toch een tevreden mens. „Ik volg avond-hts en dat is moeilijk te combineren met de sport, maar ik probeer dat toch. Jammer dat de rest van de Zeeuwen het lieten afweten." Lichtpuntje Dat was overigens niet alleen op de sprint. Ook op de 800 meter, waar Mike Franken van Spado naar een knappe 1.59,6 liep en ze ker op de 400 meter, waar Sander Smit van Prins Hendrik uit Vught een winnende tijd van 48,9 op de klokken zette. Theo Rabout zorgde, althans bij de mannen- senioren, voor een Zeeuws licht- >Th punt wed; ste, deL Van onze sportmedewerker Oostburg - Sporthuis De Cocq, de n zaalvoetbalclub van de laatste jare nieuws werd tijdens de algemene West-Zeeuws-Vlaamse KNVB zaalv Oostburg officieel bevestigd door Voorde. be Cocq meervoudig Zeeuws kampioen en bekerwinnaar keert dus ook niet terug in de interne competitie van het ZAVIO. „Een aderlating voor het ZAVIO. Het was ons visitekaartje maar hope- ™jgen we een deel van de P oeg onder een andere naam op nieuw aan de start," aldus secre taris Theo de Smet. In het ZAVIO ijven nu nog een tiental clubs pid'e ^en 8aan Vooruit ABAB spelen in de nieuw ge- vormdeeerste klasse regionaal. eerste klasse komt er na ee.n tweede klasse op regio- j®'\niveau. Daarnaast komen er h„ ,,erne competities in Oost- erde WBSse), Terneuzen mercte, vierde en yi.fde (j ]jan Gent (derde klasse), Axel Wwde klasse) en Hulst (derde, le 6ietl V1^fde h13856)- Het gehe- zaalvoetbal in Zeeuws-Vlaan- bliiff1 w °rdt dus regionaal, maar beteken de KNVB vla§- Dat ornm f er §een verplichte bir,r lmeer zaI Ptaatsvinden enioo v Zeeuws-Vlaanderen. De komlZeeuws"vlaanise club die seizoen nog buiten Zepm.r 5eizoen nog buiten trictsnh nderen' dus op dis" niveau zal spelen, is ZVH (hoo"»*-^ ?ulst' dat in de eerste Morre AU Git: eerste liHlui klasse van het district Zi vf nitkomt en dus wel een pro- Ss/iefada?ieregelingkent. Weer achtS+ komen voorlopig r nt teams in de interne com dens de f Broi com ovei vliet Cad inge nog dat we niei titie plof aldi kun aan con late den „Da 10 s Wa; aldi Het inte sta; uit; Gn den Am bij de de bijl (se< ke Toi De

de Stem | 1997 | | pagina 18