Dit was het wachten waard Een stille auto die ook niet meer stinkt DE STEM TY Noordzee nog niet startklaar Koiuiic Lane van Small Faces dood Platform wil meer tv voor ouderen Katrina The Waves scoren met hun Songfestivalnummer Lichaam Jeff Buckley gevonden in Memphis Europese expositie in Stedelijk Museum Kunstenaar John Körmeling bouwt wagen in tuin van De Pont in Tilburg Gids Door Marjolein Rotsteeg „Het is een wonder dat wij het Eurovisie Songfestival hebben gewonnen," vertelt Katrina Leskanich (37), frontvrouw van Katrina The Waves, in de studio na bij Cambridge. „We heb ben tien zeer zwarte jaren achter de rug. Het lukte ge woon niet. Dit was net zo'n geval als Walking On Suns hinehet juiste liedje op het juiste moment, wij wa ren de juiste band op de juiste plaats bij de juiste gebeurtenis." Het liedje Love Shine A Light, een compositie van gitarist/song schrijver Kimberley Rew, won op 3 mei het Eurovisie Songfestival in Dublin en bereikte daarna de top van de hitparade, ook in Ne derland. De band is druk bezig de laatste hand te leggen aan de cd - voorlopige titel Walk On Water - die in juli uitkomt. Een vorige platenmaatschappij heeft, heel leep, net na het Songfestival een Greatest Hits-album uitge bracht. Katrina The Waves waren me dio jaren '80 een rock-band, die tourde in het clubcircui en in het voorprogramma stond van onder meer The Beach Boys, The Kinks en Fleetwood Mac. De Kimberley Rew-nummers Walking On Sunshine en I'm Going Down For Liverpool, in eerste instantie een hit voor de Amerikaanse meiden groep The Bangles, waren hun belangrijkste wapenfeiten. De verkoopcijfers van hun albums bleven achter bij de verwachtin gen van hun diverse platenmaat schappijen. Na een of twee al bums werden ze weer gedumpt. Waarom deed een band als Ka trina The Wpves meg aan het Eurovisie Songfestival? „Uit wanhoop! Om iets te doen met onszelf en onze carrière. We vonden dat we een song hadden die kon winnen en wilden deze kans niet aan ons voorbij laten gaan. En het was zestien jaar ge leden dat Groot - Brittannië voor het laatst had gewonnen. Wij vonden het een keer tijd dat ie mand weer eens won namens En geland." Wiens beslissing was het om mee te doen aan het Eurovisie Song festival? „Het was een unanieme beslis- Katrina en haar Waves: „Nederland heeft nog steeds het beste bier en de lekkerste friet met mayonaise." FOTO WARNER MUSIC sing van diverse mensen die het liedje hadden gehoord. Oor spronkelijk hadden we het opge nomen voor de Helpline (de En gelse hulptelefoon voor depres sieve en suïcidale mensen) van de Samaritan Group. We hebben het een aantal mensen laten ho ren en die zeiden: 'Het klinkt als het soort liedje dat het Eurovisie Songfestival wint.' Wij hadden niets, te verliezen, dus konden we het net zo goed insturen, die veertig pond storten en zien wat er zou gebeuren." Nederland Verwachtte ze dat ze zou win nen? „Het is grappig. Je gaat erheen met het idee: 'We hebben een fantastisch liedje, ik denk dat we gaan winnen.' Maar hoe vaker je de andere liedjes hoort, hoe meer je gaat twijfelen. Ik had ver wacht dat het een nek-aan-nek-race met Ne derland zou worden. Ik vond de meiden en het liedje geweldig. Ik vond dat zij de geest van de Eu rovisie uitstraalden. Verder za ten er veel droeve ballads tussen. Maar we hadden wel verwacht dat we zouden winnen. Ik vond dat we het beste liedje hadden." Drummer Alex Cooper was zo zeker van zijn zaak, dat hij geld zette op de overwinning van Ka trina The Waves. Het heeft hem ruim drieëneenhalfduizend gulden rijker gemaakt. „Het was een dubbele wedden schap op een paard en ons. Ande ren hadden ingezet op winst voor zowel Labour als ons. Veel men sen hebben er veel geld aan ver diend. Zelf had ik niks ingezet, omdat ik dacht dat dat ongeluk zou brengen." Heb je ooit stilgestaan bij de mo gelijkheid dat je zéro points zou krijgen? „Haha! Nee, nooit. Maar als dat gebeurt, moet je er niet te zwaar aan tillen. Het leven gaat ver der." Waar komt het liedje Love Shine A Light vandaan? „Kimberley had het al een paar jaar op de plank liggen. We von den het een mooi nummer, maar het paste nooit op een album, omdat het zo Eurovisie is. Wij maakten coole muziek. Toen de Samaritan-organisatie ons bena derde, leek dit de logische keuze. Het is een hartverwarmend num mer, waar je.vrolijk van wordt" t Het heeft daardoor ook een hoog EOprogramma Songs Of Praise geweest, compleet met het tradi tionele koor en vrolijke meeklap- pers. Zie je het voor je? In Lon don is de dance-versie van Love Shine A Light momenteel een grote hit in de gay-clubs." Medio jaren '80 raakten Katrina The Waves niet alleen het spoor, maar ook zichzelf bijster. Voor het album Break Of Hearts hadden ze zich volledig laten res- tylen. „Al tijden slaagden we er niet in om veel platen te verkopen. We dachten dat we te ouderwets wa ren en nodig met onze tijd mee moesten gaan. We stonden toen onder contract bij een Ameri kaanse platenmaatschappij, die ons wilde marketen als een Bry an Adams -achtige stadion- groep. Dus pasten wij ons uiter lijk erbij aan. Vreselijk! Ik vond de hoes van ons tweede album verschrikkelijk, maar deze was echt walgelijk! Bergafwaarts Als tiener had ik een heel coole start gemaakt. Ik woonde in Ne derland waar ik heb leren zoe nen, feestvieren en bier drinken. Nederland heeft nog steeds het beste bier en de lekkerste friet met mayonaise. Ergens in de ja ren tachtig is het helemaal berg afwaarts gegaan met me. Maar ik ben nu weer helemaal de oude." Incidentele optredens in kleine clubs België en Scandinavië be taalden de huur, maar ook niet veel meer dan dat. Hoe hebben ze de afgelopen jaren in financieel opzicht de eindjes aan elkaar ge knoopt? „Door ons veel te ontzeggen. Ik had een sportwagen. Die is te ruggegaan. Ik had credit-cards die ik moest verknippen. Vince, de bassist, en ik hebben samen een auto. We wonen klein. En ja, we hebben fors moeten budgette ren. Alles ziet er nu een stuk zon niger uit, dus misschien kan ik me wel weer een eigen auto ver oorloven. Wat heeft ze geleerd van alles wat misging? „Gewoon jezelf te zijn en niet op geven. Ik weet dat het als een verschrikkelijk afgezaagd cliché klinkt. Ik ben ooit naar een con cert van de band Heart gegaan en Ann Wilson, een van mijn favo riete zangeressen, zei me ook: 'Niet opgeven, hou vol!' Je moet in jezelf geloven." Geduld De lange, moeilijke weg naar be neden moet ook pijnlijk zijn ge weest. „Absoluut! Ik zat thuis tv te kij ken en vroeg me af: 'What the fuck am I doing?' Zou het blijven bij Walking On SunshineDat wil je niet geloven. Je bent bang, heel bang dat het misschien toch daarbij blijft. Maar je moet ge duld hebben en wachten. Er is geen blauwdruk voor dit soort dingen; iedereen moet het op z'n eigen manier maken. En zoals gezegd, wij hebben gewoon maz zel gehad." Katrina maakt inmiddels zestien jaar deel uit van The Waves, die al twintig jaar bestaan. Wat is hun geheim? „Vastberadenheid! Het is niet al tijd gemakkelijk geweest om de band bijeen te houden. We heb ben regelmatig ruzie en er zijn vaker theekopjes door de lucht gevlogen dan ik wil zeggen. We vinden gewoon dat-we'vrij goed zijn. We hebben ooit een kans ge had en nu weer een. Het was het wachten waard." Wat zijn haar toekomstplannen? „Ik wil in een grote musical spe len, ik wil meer tv-werk doen. Maakt niet uit wat, ik vind het gewoon lekker als er een camera op mij is gericht. Verder wil ik naar Zuid-Afrika, gaan surfen en mijn vleugels verder uitslaan. Dit jaar wijd ik mezelf 100% aan de band en de nieuwe cd, maar dan ga ik er even tussen uit.On getwijfeld, als het even kan on sunshine. Door Gerrit van den Hoven De Eindhovense kunstenaar John Körmeling heeft iets met auto's. Eigenhandig bouwde hij al twee revolutionaire model len. In de tuin van De Pont in Tilburg maakt hij een nieuw model. Een auto die de ruimte lijke ordening van Nederland op zijn kop zal zetten, aldus Körmeling. De Rijksdienst voor het Wegver keer weet niet goed wat het aan moet met de auto van John Körme ling. De Eindhovense kunstenaar krijgt waarschijnlijk binnenkort te horen of de eerste auto die hij bouwde - en die onder meer werd geëxposeerd op de Biënnale in Ve netië van '95 - de weg op mag. Kö rmeling trekt zich er weinig van aan. In de tuin van kunststichting De Pont in Tilburg bouwt hij al weer aan een nieuwe auto -zijn derde- die volgend jaar zomer rondjes gaat rijden over door Kör meling speciaal aangelegde paden in de tuin van De Pont. Körmeling gaat die auto voorzien van een geruisloze Stirlingmotor. In de fabriek in Ann Arbor bij De troit wil hij zo'n geruisloze en schone motor bestellen die op he lium en waterstof loopt. „Philips heeft er nog proeven mee gedaan maar er verder van af gezien. Die motor trok niet snel genoeg op. Maar dat probleem is nu verhol pen." Hij oogt meer als de tuinman dan als de kunstenaar. Onder de blau we overal draagt hij een geblokte houthakkersbloes. Zijn handen zijn roetzwart. In de tuin van De Pont heeft hij met gebogen staal ei genhandig een staketsel opgetrok- tJohn Körmeling Schrameyer bezig aan de garage in de tuin van De Pont. FOTO VAN EIJNDHOVEN ken. „Dat ga ik overtrekken, er een soort waterdichte, weerbestendige hoes er overheen maken. Dat wordt mijn garage. Mensen kun nen dan zien hoe ik aan die auto werk." In de grond heeft hij wat paaltjes gemept en zo een vorm gemaakt waar hij staal kan buigen. Hij heeft een aantstekelijke, jongensachtige lach. „Soms staan bezoekers van de tuin hier zo een beetje verwon derd te kijken naar die paaltjes. Hmm, een kunstwerk, zie je ze dan denken. Wat zou het voorstellen?" John Körmeling (Amsterdam, 1951) is bij De Pont als de opvolger van Pjotr Muller de volgende kun stenaar die de tuin geheel naar ei gen inzicht mag inrichten. Hendrik Driessen, directeur van de Pont, vroeg de Eindhovense kunstenaar, architect en vormgever. „Vervol gens ben ik gaan denken. Wat moet ik met die tuin? Nou, bedacht ik, in mijn eigen tuin, thuis in Eindho ven, bouw ik auto's. Dus dat ga ik hier ook maar doen." Van Driessen heeft Körmeling de vrije hand ge had. „Het is nu aan mij om hem te overtuigen dat hij zijn geld niet in kunst stopt, maar in een auto. Want zo'n Stirling-motor is niet goedkoop." Op een papier maakt hij snel een paar schetsjes hoe de auto er onge veer uit zal komen te zien. Zijn eer ste auto was een soort zeepkist op wielen, uitgevoerd met een vario- matic-motor van Daf. „In Italië zijn ze heel trots op de kleinheid van de Fiat 500. Die van mij was nog een stukkie kleiner." Nummer twee was een hele lage auto van nog geen meter hoog. Hij werd in Anterpen geëxposeerd. De derde, de 'Pont-auto', zal eveneens laag worden: „een kruising tussen een sportauto en een vrachtauto", zegt Körmeling. Hij verwacht een revolutie in de wereld van planolo gen te kunnen ontketenen als het voertuig volgend jaar eenmaal rijdt.. De hele ruimtelijke ordening van Nederland kan op zijn kop, wat hem betreft. Enthousiast: „We kunnen straks de steden weer open gooien. De wegen van nu zijn aan gelegd om ergens niét te kunnen komen. Want een auto stinkt, maakt herrie. Dat is straks over. We zouden alle steden van Neder land als het ware aan één lint kun nen leggen en daar de huizen naast bouwen. Houden we heel veel ruimte over voor natuur, toch?" Dat laatste idee heeft Körmeling al eens eerder geopperd. In zijn boek A good book (vol met foto's, inval len, ideeën en al dan niet gereali seerde projecten van Körmeling) stond al een ontwerp van hoe Ne derland er planologisch zou kun nen uitzien. 'Slimme Wegen' (1994) noemde Körmeling zijn plan. Maar zoals zoveel van zijn plannen lijkt het een goedbedoelde utopie. Want veel ontwerpen van architect en vormgever Körmeling worden niet uitgevoerd. „Ja, dat klopt", grin nikt hij, „Dan geven ze meestal maar gauw een prijs of een eervol le vermelding." Zijn ontwerpen, vaak voor de openbare ruimte ge maakt, zijn vaak politiek onhaal baar. In het door compromissen gestuurde Nederland zijn de extre me ontwerpen van Körmeling te vreemd en te controversieel om ze te kunnen uitvoeren. Dat lot over kwam zijn ontwerpen voor de her inrichting van het Eendrachtsplein n 111 VRIJDAG 6 JUNI 1997 Dl Memphis (ap) - Het lichaam van de sinds vorige week vermiste Amerikaanse singer-songwriter Jeff Buckley is woensdag vonden in de Mississippi in Memphis. De 30-jarige Buckley verdween op 30 mei tijdens een zwempartij inde haven van Memphis. De politie zei dat een passagier van een boot het lichaam van de zanger had zien drijven ter hoogte van Beale Street. Buckley, die in New York woonde, was sinds februari in Memphis om een nieuw album op te nemen. Zijn eerste album, Grace, dateert uit 1994. Hij was de zoon van de in 1975 op 28-jarige leeftijd aan een drugoverdosis overleden singer-songwriter Tim Buckley. Bussum (anp)- De nieuwe Nederlandse muziekzender TV Noordzee kan deze maand nog niet van start gaan. Nadat eer der 1 mei niet haalbaar bleek, is nu ook half juni te vroeg om te kunnen beginnen. Woordvoerster Jerney Kaagman durfde zich gisteren niet meer te wagen aan een voorspelling wanneer zender gaat uitzenden. TV Noordzee wil net als Radio Noordzee vooral Nederlandse muziek promoten. Het Commis sariaat voor de Media heeft al een uitzendlicentie verstrekt en met de overkoepelende vereniging van kabelmaatschappijen Vecai is de zender ook al een modelcon tract overeengekomen. Het is echter nog niet gelukt om met voldoende kabelexploitanten tot afspraken te komen. Volg Kaagman is er belangstelling ge noeg, maar is het moeilijk om de exploitanten op een lijn te krij gen. TV Noordzee wil, zo Legt ze kijkers zekerheid bieden. De zen der moet daarom bij voorkeur in het hele land in hetzelfde (basis- of plus-)pakket zitten. Ronnie Lane. 9h929!t 00.8T Van onze verslagger Rijswijk -Ronnie Lane, basgitarist van de spraakmakende Britse band The Small Faces, later The Faces, is overleden. De 49-jarige Lane had de verlammingsziekte multipele sclerose. The Small Faces was in de jaren zestig een zeer populaire Lon- dense groep die wereldhits had met nummers als All or nothing, Itchyoo Park, Tin Soldier en La zy Sunday. Ronnie Lane schreef de songs samen met Steve Mar riott, de explosieve zanger van de band, die enige jaren geleden is gestorven. Na het uiteenvallen van The Small Faces, richtte Lane samen met Ron Wood en Rod Stewart The Faces op. Met Maggie i brak de groep in 1971 door. Ste wart verliet de band ir. 1975. Korte tijd later vormde Lane de band Ronnie Lane's Slim Chance en in 1977 maakte hij met Pete Townshend van de Who de elpee Rough Mix. Zijn ziekte maakte het hem steeds moeilijker op te treden naar de studio te gaan. in Rotterdam en het Museumplein in Amsterdam. Dat laatste plan voorzag in een 12-baansweg als 'verademing' voor auto's. Als vanzelf kwam de van ideeën overborrelende architect, afgestu deerd in 1981 aan de Technische Universiteit Eindhoven, in de beel dende kunst terecht. Daar vallen zijn Invallen een stuk beter. „Het zijn eigenlijk simpele dingen die ie dereen kan bedenken", zegt hij zelf over zijn ideeën. Hij toont een plaatje van een oprolbare parkeer plaats die elke automobilist in zijn achterklep mee kan nemen. Een kleed met een P erop. Of zijn voor de Stripdagen in Haarlem ge maakte 'complimentenmachine' die na de druk op een knop zegt 'je bent geweldig'. Körmeling vond ook de naam voor een nieuw siga rettenmerk: 'Verboden te roken'. Toen hij werd gevraagd voor een kunstwerk in de revolutionaire nieuwbouwwijk Kattenbroek in Amersfoort, kwam hij met het idee om een stukje straat te maken met een ouderwetse nieuwbouwbuurt. „Zo een uit de jaren zestig. Vonden ze niet leuk." In Tilburg verwacht Körmeling de komende tijd een dag per week te kunen werken in zijn transparante garage. 'Zijn' tuin heeft hij met be hulp van een tuinman ook volgezet met planten. Gewoon. Niks bijzon ders eigenlijk, „maar wel zo dat er in elk seizoen wel iets bloeit." Vol gend jaar zullen de paden diens gaan doen als circuit. Iedereen met een rijbewijs kan een proefrit ma ken in de anderhalve meter hoge auto van John Körmeling. De tuin van John Körmeling bij De Pont in Tilburg loopt tot en met de zomer van 1998. Amsterdam (anp) - Het Stedelijk Museum in Amsterdam grijpt de komende Eurotop in de hoofdstad aan als thema voor een expositie van werk van kunstenaars uit de lidstaten van de Eu ropese Unie. Europa Rondom is de titel van een tentoonstelling met werk van on der anderen Kirkeby, Mondriaan, Baselitz, Jorn, Picasso, Kouneliis, Giacometti, Armando, Kirchner, Bacon, Westerik, Chagall, Van Gogh, Léger, Lüpertz, Dibbets, Dubuffet en Toorop. „Kunstenaars overschrijden al sinds eeuwen de grenzen", licht het museum toe. „Sinds de jaren vijftig zijn wij, ook in Europa, gewend geraakt onze eigen kunst te bekijken van uit een bijna Amerikaans ge zichtspunt. Daardoor verdwenen bepaalde kunstenaars naar de achtergrond, zelfs enkelen die vroeger beeldbepalend waren. Nu Europa zich probeert te hergroe peren, is ook een herwaardering van Europese tradities aan de or de. Deze tentoonstelling toont de artistieke uitvindingen en span ningen van vijftien Europese lan den." De expostie gaat duren van 8 juni tot 24 augustus. Den Haag - Op de Nederlandse televisie moeten meer programmas komen voor 55-plussers. De 'oudere helft van Nederland' wil onder andere dagelijkse televisie-uitzendingen over gezondheid en beweg® Dat is de doelstelling van een schappelijk onderzoek vindt het breed samengesteld platform van platform dat ouderen vandaag gezamenlijke ouderenverenigin- dag helemaal niet aan hun trekken gen, sport- en bewegingsorganisa- komen in het televisie-aanbod, ties en deskundigen op het gebied van communicatie en marketing. Het platform 'tv voor 55-plussers' wil, aldus de ouderenorganisatie Anbo, de mogelijkheden onder zoeken om door ouderen gewenste programma's op televisie te krij gen. Op, basis van recent weten- Deze kijkers hebben weinig waat' dering voor geweld, sensatie 01 grove taal. Snelle beeldwisselb' gen en harde (achtergrond)geluj' den maken voor hen program®8® ook minder aantrekkelijk! Daar' naast stelt men hoge eisen aan presentatie. de stem NEDERLAND 1 I Sport journaal Alle dieren tellen mee (herh) Ontbijt-TV met om 07.30, 8.00 8.30 lournaal; 7.43 en 8.15 journaal Journaal Get the Picture (herh) Kookgek (herh) Passie voor tuinen (herh) Merhaba: Islam en gokken (herh) Beeldenstorm (herh) Karei op herhaling (tot 11.21) Cosby Show, comedy (herh) Alles kits met Beroemde verhalen 17.16 Het verborgen dal; 17.41 deo kits Growing Pains, comedy Get the Picture De derde man Wie van de drie?, spelletje Journaal Netwerk, actualiteitenrubriek Weeroverzicht Wij Nederlanders... ER, ziekenhuisserie Aardige mensen, satirisch c< mentaar op het nieuws van de gelopen week 23.13 The Secret of Coach 13, speelfilrr 07.00 07.05 07.29 09.05 09.33 09.47 09.59 10.33 10.41 16.25 16.54 17.50 18.20 18.51 19.27 20.00 20.26 21.02 21.11 21.46 22.37 1 Vi- af- NEDERLAND 2 09.00 10.00 10.30 11.00 13.00 17.29 19.00 19.45 20.19 20.51 22.22 23.08 23.24 23.30 23.36 (tol Koekeloere (tot 09.15) Nieuws uit de natuur (tot 10.20) Fryslan Dwerstroch (tot 10.50) Schooltv-Weekjoumaal 11.30) Roland Garros, halve finales he ren 2Vandaag, actualiteiten met i 17.30 en 18.00 Journaal; 18.4! Sportjournaal en vanaf 18.51 Hoofdpunten uit het nieuws ge volgd door het weer Roland Garros, samenvatting Zoovenirs Verrassend Nederland, toeris tisch magazine: Limburg Memories of Midnight mini-se rie (deel 2/slot) Advocaat van de duivel, serie over strafzaken met de verdedige in de rol van 'Advocaat van de dui vel'.Afl. 2 Pond Life, animatieserie Socutera: Uitzending Prins Berr hard Fonds/Anjeractie Journaal Sesjun, serie: Lou Donaldso Kwartet (tot 00.16) I NEDERLAND 3 12.00 Journaal 12.07 MiddagEditie 13.00 Journaal 13.09 PP: Uitzending Unie 55+ 13.12 Vreemd land (herh) 13.39 Mus, serie (herh) 14.11 Met het mes op tafel (herh) 14.41 VPRO Laat: Zeeman met boeke (herh) 15.33 The Factory (herh) 16.00 Journaal 16.05 Lingo (herh) 16,27 Zembla(herh) BELGIË FRANS 1 12.50 Nieuws 13.15 Fame, serie 14.051 tant savoir, consumentenmagazine 14.2 Les arts en liberté: les violons d'lngres, po fret 15.20 Alice 15.50 Le blamatoscof 16.40 Der Fahnder, serie 17.35 The Fi Guy, misdaadserie 18.30 Régions soir 18.4 Le quotidien des sports 18.55 Maguy, ser 19.30 Nieuws 20.20 Bon week-end, amus ment 21.25 Fatal Instinct, Amerikaan speelfilm uit 1993 22.50 Complèteme télé 23.35 Laatste nieuws BELGIË FRANS 2 18.05 Blamatoscope, kindermagazii 18.55 Régions soir 19.10 Gourmandist culinair magazine 19.30 Nieuws 20.05 Co cours musical international Reine Elisabe de Belgique 1997, vijfde finale-avond 22J Nieuws 23.10 A bout portant, intervie van de week (tot 23.20) DUITSLAND 1 05.30 Morgenmagazin, ontbijttelevi 09.00 Heute 09.03 Dallas, serie 09.45 Te Gym 10.00 Heute 10.03 Auslandsjouri 10.35 info Arbeit und Beruf, magazi 11.00 Heute 11.04 Viva la Musical, muzik Ie rondreis 12.10 Die Goldene 1 12. Sportschau live/tennis: Roland Garros, ha finales heren 17.55 Verbotene Liebe, se 18.25 Marienhof, serie 18.55 Das Beste Verstehen Sie Spass?' 20.00 Tagessch +0.15 Heute so, morgen so, portret zanr oberto Blanco (t.g.v. zestigste verjaarde 4.1.15 Die Nacht der Stars, verslag uiti king Duitse filmprijzen 1997 22.55 gesthemen 23.30 Privatfemsehen, magf ne °°-15 Wat is?, talkshow 00.45 Nachtr gazin 01.05 Witness for the Prosecuti speelfilm 02.45 Jinxed, speelfilm DUITSLAND 2 Pressescl "5.30 Zie Duitsland 1 12.55 rressescr "■00 Mittagsmagazin met Heute 13, sundheit!, medisch magazine 14.10 r aus Uhlenbusch, jeugdserie 14.35 Tl Geburtstagsecke 14.37 Return of the Ps SJeu9dserie 15.00 Logo, jeugdje 15 isV? Unc* StruPP'' tekenfifmsi 1fi' Schattenspringer, praatprograr -00 701 - die Show, amusement 1! Haute 17.15 Abendmagazin 17. serie 18-45 Leute heute, 19.00 Heute 19.25 Weissblaue 'en, serie verhalen 20.15 Ak *T... ungelöst 21.15 Die ZDF "«Duitse cruiseschip Aidae 42.15 Acrtnlr.— .50 Imi maga: Gesch Aktenzeid ■Reportc I.45 He J, '-1 "uwcnip Aiaae 21.45 H< AkZï^e'SM 2! 22.55 nacht 01 cui Aktenzeichen: XY... ungelöst «ant. speelfilm 00.45 Heute estragale, speelfilm DUITSLAND 3 08-15 Tele-Gym 08.30 Telekolleg II, cu

de Stem | 1997 | | pagina 18