Hulst heeft echt op inhaalslag9 westelijke dag 1 H K ïëmorgf^ }roen licht uit Brussel voor bouw van containerdok Doel im De Sterre weer toe aan scheerdersfeest DE STEM SSi^r114-372771 Forse straffen voor 'derde echelon' van Cobra-verdachten Streekmuseum exposeert spullen uit depot Minder animo voor collecte Anjerfonds Paul Steijaert jongsteschutterskoning DAG KLAPPER ZAKEN NIEUWS J Deze Kanjer ZVA 981 viert jubileum met reünie-toernooi ESTEM ZEELAND C2 Wethouder G. van de Voorde: 14-246021. Volg de schapenkeutels. 40 OH/ADMINISTRATIEF IEWERKER m/v Verstekelingen aangehouden Avondvierdaagse Sint-Jansteen trekt dit jaar 250 wandelaars :V -1^'® j Demonstraties Zeven verenigingen Hulst op pad f - J». hr particulieren M Inkje, jubileum, huwelijk, verloving, jestatie, examen, Abraham enz. per kolom 0,65 incl. B.T.W., Jgrote regel verplicht, formaat 35 x 40 mm 26.- incl. B.T.W. tarieven op aanvraag. JJ3 of geef uw tekst 2 dagen vóór |f bij één van onze kantoren. J te richten aan De Stem Brabants 13229,4800 MB Breda t.a.v. Kleintjes. Irecht voor teksten, foto's en tekeningen \oaf van redenen te weigeren. Ie opdrachtgever van deze advertentie lever bekend te zijn. Indien er een gave van een telefoonnummer gewenst ht zich te legitimeren, ter voorkoming Itgever is gerechtigd naam van de lekend te maken. Uitgever is niet or de in de advertentie voorkomende teksten. I I I I I VRIJDAG 6 JUNI 1997 „onze verslaggever #el - De Vlaamse Haven- jmmissie in Brussel heeft een ^tig advies uitgebracht de bouw van een contai- érdok op de linkeroever. letgetijdendok, dat 13,8 miljard kosten, komt even ten zuiden van het dorp Doel in de Waaslandhaven. De Vlaamse regering moet de container-terminal nog goedkeu ren, maar naar verwachting zal dat een formaliteit zijn. Als alles volgens plan verloopt kan het eer ste kadegedeelte voor het behan delen van containers gereed zijn in 2001. Het nieuwe containerdok krijgt 4,8 kilometer kadelengte, met 227 hectare aansluitende ter reinen. De aanleg gebeurt in drie fasen tussen 1997 en 2010. De opgebag gerde specie wordt gestort ten westen van het dorp Doel. Antwerpen speelt met het dok in op de groei van de container- markt in Noordwest-Europa. Met het nieuwe dok kan Antwerpen vooruit tot het jaar 2015. Volgens de Havencommissie moet er zo snel mogelijk worden begonnen, omdat ieder uitstel meteen een fikse daling van de berekende winst betekent. Die winst hangt voor een groot deel ook af van de verdieping van de Schelde. Als die niet door zou gaan zou dat een aanzienlijke klap voor het Ant werpse containerverkeer beteke nen. Volgens prognoses zullen de acti viteiten op de nieuwe container- terminal bijdragen tot een toena me van het verkeer door de nood lijdende Liefkenshoektunnel. Daar wordt het wel steeds druk ker, maar er rijden nog lang niet genoeg voertuigen door om een rendabele exploitatie te krijgen. Vorig jaar reden er ruim 3,3 mil joen auto's door de Liefkenshoek tunnel. au onze verslaggever liijst - De gemeente Hulst werkt alleen maar mee aan een ge- aseerd volbouwen van het uitbreidingsplan Groote Kreek als e provincie ook groen licht geeft voor een aantal andere pro- ecten die al een tijd in de molen zitten. „Omdat we dit jaar in et gebied Hulst/Sint-Jansteen nauwelijks bouwgrond kunnen itgeven vinden we dat we volgend jaar recht hebben op een in- "ag," zegt wethouder G. van de Voorde. literen, kunt u dit nummer proberen -iters wordt vandaag 30 jaar H.G. Jac en Davey. Ongelofelijk maar waar, vandaag ziet Leonie Saar Hulst vindt men dan ook dat en aantal plannetjes waarvoor de oorbereidingen al geruime tijd lande zijn buiten het strengere rovinciale woningbouwbeleid loeten vallen. Het gaat om 60 ap- artementen op het Milockter- 11 appartementen van de loonstichting Hulst, 20 huizen in e Tuinstraat en het contract dat ligt met projectontwikkelaar lagron. De gemeente heeft name- jk beloofd dat Nagron in het lan Groote Kreek in tweer jaar jd 60 woningen mag bouwen, let contract was voor Hulst de lige manier om alle grond voor et uitbreidingsplan in handen te rijgen. Voor de plannen voor het lilockterrein start binnenkort de rocedure en voor de 11 apparte- ïenten daar vlakbij is de proce- ure al gestart. De woonstichting luist heeft daarnaast ook al ge- uime tijd plannen om 20 huizenin Tuinstraat te realiseren. Daar- »or is nu al grote belangstelling, reet de wethouder. „Het zijn alle maal zaken waarin we al veel geld hebben gestopt en die er al lang liggen. We vinden dat we de kans moeten krijgen die nu eerst eens weg te werken. Daarom moeten die ook buiten het woningbouw programma blijven." De provincie vril de woningbouw in Zeeuws-Vlaanderen fors beper ken ten behoeve van de uitbrei ding van Terneuzen. Zo zou Hulst voortaan in het gebied Hulst/Sint- Jansteen jaarlijks nog maar 35 woningen mogen bouwen, terwijl er behoefte is aan 50. „Wij kunnen voor Terneuzen zo veel beteke nen," denkt Van de Voorde. „Als wij geen bouwgrond verkopen zullen de mensen heus niet naar Terneuzen gaan. Dan gaan ze eer der nog richting België." Voordat de provincie een defini tief standpunt in neemt wil men het woningmarktonderzoek af wachten dat nu in Zeeuws-Vlaan deren wordt gehouden. Ook in Hulst wachter daarop alvorens verdere stappen te ondernemen. 'linge - Het Schaapscheerdersfeest is een van de topactivitei- en van de Kinderboerderij De Sterre in Clinge. Zondag 8 juni iedereen tussen 13.00 en 18.00 uur welkom. H.G. Edy, Serafina, Hans, Deborah en Ivan Daniell: Deze oude taart wordt Proficiat! PCHTPE. let is een dag vol activiteiten en 'it jaar pakt de organisatie met :ts nieuws uit: het Schapenpad. iieke Kuiters van het Milieu Iducatief Centrum (MEC) Zee and heeft een speurtocht uitge- rerkt. Volgens boerderijbeheer- F Ad van Hilst is het motto le schapenkeutels', iet doel van het Schapenpad is kinderen en 'jeugdige oude- H0LLANDSE CEMENT MAATSCHAPPIJ (H.C.M.) B-V-, utergestuurde CEMENTOVERSLAG" et industrieterrein Moerdijk zoeken wij en s voorkomende werkzaamheden die n van het lossen van de aanvoerende den van de dagelijkse contacten met iers en klanten an bulkauto's en -schepen itief begeleiden van in- en verkoop van diverse onderhoudswerkzaam- sn in de 24-uurs storingsdienst an het terrein gaan uit naar een actieve jonge ma" 'S-niveau met een flexibele instelling. Bmgeving van Moerdijk, die collegia» onze andere medewerkers en het es im mee te werken aan de verdere ui - idrijf. van de Engelse taal is een vereiste. nt u richten aan: nt Maatschappij (H.C.M.) B.V. EDITIE zeeland 'rugklachten: 'I lezerscontact, 076-5312312 «t/mvrij. 8.00-17.00 uur 8.00-12.00 uur 'dactie "neuzen: Mfadstraat 32,4532 CG 10115-645769, fax 0115-645742. edacteuren: enk van Cooten, Frank Deij (plv. ed.chef), n van der Helm, Peter Oggel (editiechef), WddePuysseleijr, Sanne Schelfaut. lokstraat 1,4461 JK ■0113-273700, fax 0113-273701. saacteur: Maas (provincieverslaggever). ludeloo 16,4561 ES Sr:7277MaX0114"372771- ngene Verstraeten. Portredactie Zeeland: on Koomen ma Um vrij. 0115-645751 zondag 0115-645753 dvertentie-exploitatie 5 5*em en ZVK luist: audeloo 16, 'Peningstijden: 8.30-17.00 07co'tVi?ent'es "bintjes), 'Ju 'l 1 fex:076"5312340 fcoiteTdv 'dankbetUigin9e,l/ erson»|3?i50'fax: 076-5312340 >l-07c „,FP'eidlngen Cursussen adv., etailkwM °76-5312242 toeiismeadv Dlensten"' B't0 B' Uitgaan»- hropro ^/r?72, fax: 01 td-372771 'ervoeradv "'Finande'e Diensten en laiUnVoM Brande'privé0114-314570, tehingstljttem P''Vé °"4"316755- B-fmvr. 8.30 - 17.00 uur Van onze verslaggever Graauw - De Graauwse schuttersvereniging De Frie zen heeft de jongste koning in haar honderddertigjarige ge schiedenis kunnen huldigen. Die titel werd veroverd door de 18-jarige Paul Steijaert. Dit jaar mocht hij voor het eerst meeschieten met de senioren en hij schoot meteen de koningsvo gel naar beneden. Dat Paul een talent was, dat wist men in Graauw al langer. Hij be oefent al een jaartje of acht de handboogsport en deed al vier keer mee aan de Europese jeugd kampioenschappen. Hoewel het hem niet lukte die titel binnen te halen, leverde hij wel telkens goede prestaties. De schutterssport is Paul trou wens met de paplepel ingegoten. Vader Piet is zelf ook een geta lenteerd schutter. Nadat Paul de koningsvogel naar beneden haalde, mikte Piet de tweede zij vogel eraf, zodat hij zich een jaar lang Tweede Minister mag noe men. Piet is trouwens een doorgewin terde bestuurder in het wereldje van de wipschutters. Hij zit al 25 jaar in het bestuur van De Frie zen, 14 jaar in het bestuur van de Zeeuws-Vlaamse bond, 3 jaar in het bestuur van de Nederlandse bond en sinds vorig jaar ook in de Europese overkoepelende or ganisatie. Piet Steijaert nam de fakkel over van zijn vader, die wel een keer of drie de koningstitel verover de. Ook van Paul's overgrootva der is bekend dat hij een fervent handboogschutter was. Met Paul wordt de familietraditie dus voortgezet. Schutterskoning Paul Steij aert toont trots zijn prijzen. foto wim kooyman ren' de route volgen die hen voert over en langs de boerderij zodat zij een goed beeld krijgen van alle werkzaamheden. Op diverse loca ties staan vrijwilligers om uitleg te geven, dus moet het invullen van de vragenlijst gemakkelijk zijn. Ad van Hilst verwacht tussen de 3000 tot 4000 bezoekers. „Als het weer meewerkt loopt het hier elk jaar vol. De hele middag is Jozef van Neer bezig met de schapen. De vacht wordt geknipt en ten slotte wordt het dier met de ton deuse van zijn jasje bevrijd. Er staan minimaal veertien schapen op het lijstje van de schapen scheerder." Het publiek kan optredens volgen van twee muziekgroepen. De groep Laphroaig brengt Ierse Folk op het podium van het ter rein tussen de manége en de kas en op het grote terrein vóór de boerderij speelt de Reggaegroep Flukx. De bewoners hebben maanden lang allerlei spulletjes gemaakt en bieden die te koop aan. Van de opbrengst wordt nieuw materiaal voor de creatieve groep gekocht. Er zijn heel wat demonstraties die zijdelings te maken hebben met het landleven. Aanwezig zijn de firma van Waes met wolbewer king, de imkers met uitgebreide info over de bijen, de Steltkluut met alles over insecten en vlin ders, bierbrouwer E. Boënne, mandenvlechters, spinsters en weefsters en creatievelingen die schminken, kaarten- of karakter poppen maken. Willy Roelands geeft een demon stratie hoefsmeden en de paar denliefhebbers kunnen ook een rondrit maken met de huifkar die getrokken wordt door 2 zwarte Friezen. In de kas van de boerde rij kunnen belangstellenden al lerlei informatie krijgen. Daar staan met een stand het ecoteam, Marjan Perdaen die alles weet van fitotherapie, Terre des Hom mes, mandalamakers en de We reldwinkel Hulst. Ook is er een tentoonstelling van olieverfschil derijen te zien. Het is raadzaam om de auto buiten het Sterre-ter- rein te parkeren. Terneuzen - Aan boord van een schip dat had aangelegd bij Dow in Terneuzen heeft de marechaussee gisteren twee verstekelingen aange troffen. De twee zijn vermoe delijk in de haven van Arzew in Algerije aan boord geslo pen. De kapitein ontdekte de twee verstekelingen in de machinekamer toen het schip ter hoogte van Vlissingen voer. Nadat de twee mannen waren aangehouden, het de beveiliging van Dow de ma rechaussee weten dat zij een persoon hadden aangetroffen die zich niet kon legitimeren en die geen Nederlands sprak. Het bleek een derde verstekeling te zijn, die kans had gezien van boord te gaan. De rederij moet er voor zor gen dat de drie teruggaan naar Algerije. Middelburg - De 23-jarige Terneuzenaar J.C., tegen wie twee weken geleden drie en een half jaar cel was geëist, is gisteren door de rechtbank in Middelburg veroordeeld tot een gevange nisstraf van drie jaar. C. stond onder meer terecht voor het bezit van 300 gram cocaïne, het bezit van 10.000 xtc-pillen eind vorig jaar, het voorbereiden van een 'export' van 50.000 xtc- pillen, de inbraak en wapendief stal in het politiebureau van Axel in oktober 1995 en enkele inbra ken plus het bezit van een riot gun. De inbraak bij het politiebureau in Axel, waarbij wapens werden buitgemaakt, achtte de recht bank niet bewezen. De 25-jarige M.K. uit Hulst kreeg in plaats van de gevraagde dertig maanden cel, waarvan zes voor waardelijk, twee jaar waarvan eveneens zes maanden voorwaar delijk opgelegd. K. werd schuldig bevonden aan het bezit en bewer ken van 200 gram cocaïne en het bezit van 895 gram hennep. Zijn maat, de 30-jarige S.J. uit Terneuzen, met wie K. de cocaïne had bewerkt plus anderhalf jaar in xtc had gehandeld, werd na een eis van 18 maanden veroor deeld tot 15 maanden cel waar van drie voorwaardelijk. Het trio wordt gezien als het 'der de echelon' in de Cobra-zaak, waarvan de hoofdverdachten eind september terechtstaan. Van onze verslaggever Sint-Jansteen - De Evene mentencommissie van De Warande in Sint-Jansteen kan terugkijken op een ge slaagde avondwandelvier daagse. Het sportieve evenement trok dit keer 250 belangstellenden. Daarvan liepen 190 wande laars dagelijks de route van vijf kilometer en meldden zich zestig doorgewinterde stappers voor de 10 kilometer. De wandelaars werden giste ren tijdens de slotavond door familieden en kennissen op gewacht met bloemen. De Rattenband verhoogde de feestvreugde door de wande laars in hun laatste honder den meters te begeleiden. Van onze correspondente Hulst - Na de internationaal gewaardeerde tentoonstelling over Stijn Streuvels en de Rey- naert-literatuur is er nu in het Streekmuseum De Vier Am bachten in Hulst een expositie met vooral veel spullen die uit het depot gehaald zijn. „Onze achterliggende gedachte is dat de voorwerpen, die om diverse redenen nooit vertoond zijn, nu eens uit het stof gehaald worden en te zien zijn in een gevarieerde tentoonstelling waarin toch enke le onderwerpen aan de orde ko men, zoals de werkende mens, ver voer, oude ambachten en speciaal kinderspeelgoed," aldus pr-man Walter Ivens. De spullen in het depot zijn vaak schenkingen, mooi en waardevol, maar niet altijd passend in de vas te collectie. Nu wordt hier echt een mouw aangepast, want bij ver schillende onderwerpen worden nu ook zaken die in de vaste col lectie zitten gebruikt. „Er zijn bijvoorbeeld veel foto's en kaartjes uit de collectie van Eddy en Marijke Taelman. Materiaal waarop je kunt zien hoe er vroeger gewerkt werd, hoe de mensen thuis leefden en welke vormen van vervoer er waren. Ook is er ar chiefmateriaal uitgestald en uit v- het depot is een kinderaltaartje te zien met bijbehorende kleding en spulletjes. Een stukje nostalgie voor veel mensen. Ook zaken over de douane en het legaal en illegaal vervoeren van producten en vee, een reeks oude limonadeflesjes, voorwerpen voor in en rond het huis die betrekking hebben op het wassen en de verzorging en het materiaal en de gereedschappen van oude ambachtslieden zoals de schilder, de rietdekker en de stra tenmaker." Het depot verraadt dus zijn gehei men en de museumcommissie hoopt dat er velen zullen zijn die hun oude spulletjes beschikbaar stellen aan het museum. „Hoewel we wel een flink probleem hebben. Het depot puilt nog niet uit, maar de ruimte, onderdeel van het landshuis, is niet ideaal. Voor ons, vrijwilligers van de museumcom missie, is het vrij duur. De huur bedraagt 900 gulden per jaar en er is geen verwarming. Door de grote vochtigheid is het conserveren en in goede staat bewaren van alles moeilijk." De museumcommissie durft hardop te denken over een andere ruimte, maar heeft het pro bleem nog nooit echt aangekaart. De expositie is te bezichtigen tot de herfstvakantie, dagelijks van 14.00 tot 17.00 uur. MARKTEN HULST Vlassersdag - demonstraties - alles over vlas - centrum, streekmuseum MUZIEK TERNEUZEN The Mixx - High Aces, Nose Town Rocket Fuel, Herman Brock the FFFF band-21.00 uur SAS VAN GENT Muziekfestival - door Harmonie Vereenigde Vrienden - Dr. van Lo- ypark DIVERSEN AXEL Zeeland Natuurmaand - cursus te kenen met krijt en schilderen op Bio logisch Kruidenteeltbedrijf - Oude Zeedijk 31 CLINGE Koersbal en biljarten KBO - Mal- pertuus -13.30 uur Jokeren - Malpertuus -13.30 uur Vleeskaarting - café De Landbouw - 20.00 uur Westernweekend - schietterrein Statenboom - HEIKANT Vleeskaarting - café Du Commerce - 20.00 uur HENGSTDIJK Vleeskaarting - camping De Vogel - 20.00 uur HULST Bingo - De Lieve -14.00 uur STOPPELDIJK Koersbal - 't Gelaag -13.30 uur ST.-JANSTEEN Kaarting - café De Kroon -14.00 uur SLUIS Kermis - kermisattracties en aktivi- teiten - Groote Markt - hele dag SLUISKIL Bieden én jokeren - zaal Atlanta - 20.00 uur WALSOORDEN Prijskaarting - café Rue du Nord - 14.00 uur WESTDORPE Damesgym - Concordia -13.30 uur ZEEUWS-VLAANDEREN Smokkelroute - puzzelrit voor au tomobilisten en fietsers - Gasthof De Jonge Leeuw Kaai Aardenburg FILMS GOES Grand Theater - 19.00 en 21.30 uur The Saint Podium 't Beest - 20.30 uur Bre aking the Waves HULST Koning van Engeland - 19.30 en 22.00 uur Turbulence 22.00 uur The Saint 19.30 en 22.00 uur All Stars 19.30 en 22.00 uur Liar Liar 19.30 en 22.00 uur Donnie Brasco 19.30 en 22.00 uur The Fifth Element 19.30 uur Dante's Peak BRUGGE Kennedy Komplex - 22.30 uur The Relic 22.30 uur Star Trek First Contact 20.00 en 22.30 uur Metro 20.00 en 22,30 uur The Crucible 20.00 uur Colpo Di Luna 20.00 uur Dante's Peak GENT Decascoop 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur Gas ton's War 20.00 en 22.30 uur Donnie Brasco 17.00 en 22.30 uur Turbulence 14.30,17.00,20.00 en 22.30 uur Dan te's Peak 14.30 en 20.00 uur The English Pa tient 20.00 en 22.30 uur The Devil's Own 14.30 en 17.00 uur 101 Dalmatiërs (nl) 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Ro meo Juliet 22.30 uur Gridlock'd 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur the Fifth Element 20.00 uur Michael 14.30 en 17.00 uur Return of the Jedi 14.30, 17.00,20.00 en 22.30 uur Smil- la's Sense of Snow 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Bor dello of blood 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Ab solute Power 20.00 en 22.30 uur Private Parts (avant première) KNOKKE Beverly Sereens 20.00 en 22.30 uur Absolute Power 20.00 en 22.30 uur Michael Collins 20.00 en 22.30 uur the Fifth Element 20.00 uur The Fan Activiteiten en evenementen be stemd voor de dagklapper en uit slagen bij voorkeur per brief(kaart) zenden aan redactie De Stem, Postbus 145 4530 AC Terneuzen. Faxen kan ook: 0115 - 645742. Telefonisch op dinsdag en donderdag tussen 13.00 en 15.00 uur via nummer 0115 - 645752. n-> .'.MiiV:, Axel - Met Vaderdag in aan tocht is er morgen van alles te zien en te doen bij Enorm Kon- raad in Axel. Van 10.00 tot 16.00 uur is er demonstratie van de complete lijn Metabo- machines. Wie tijdens de de monstratiedag zo'n Metabo koopt, krijgt een cadeau. In de e rips ïi-isü' Enorm-winkels ligt trouwens nog een extra cadeau voor va der. Want bij besteding van 50 gulden of meer krijgt de klant een ANWB-tijdschrift naar keuze. Elke klant ontvangt in ieder geval een waardebon die bij het boeken van een steden trip van een ANWB-reisburau 25 gulden ANWB-artikelen op levert. Van onze verslaggever Hulst - Onder de verenigingen in de gemeente Hulst bestaat steeds minder animo om met de collectebus op pad te gaan voor het Anjerfonds. Vorig jaar bleken nog negen verenigingen be reid te collecteren, nu zijn dat er nog maar zeven. Het Anjerfonds geeft financiële steun aan projecten op het gebied van cultuur en natuurbehoud in heel Nederland. Zo is in de ge meente Hulst vorig jaar voor 5000 gulden aan eenmalige bij dragen en subsidies uitgekeerd voor verschillende projecten. Dat was net zoveel als de opbrengst van de collecte vorig jaar. Een derde deel van de collecte opbrengst komt rechtstreeks in de kas van de collecterende vere nigingen. De rest gaat, wat Zee land betreft, naar het centrale fonds in Middelburg, van waaruit de subsidies worden toegekend. De zeven verenigingen die vol gende week met de collectebus op pad gaan zijn Mini- en Majoret- tenpeloton De Vossen, Koninklij ke Stedelijke Harmonie Hulst, Muziekvereniging Nooit Gedacht Graauw, Fanfare de Scheldezo- nen Nieuw-Namen, Fanfare Wel doen door Vermaak Clinge, Mu ziekvereniging Heikant en Jeugdorkest The Young Ones. Ook in de gemeente Hontenisse gaan volgende week collectanten op pad voor het Anjerfonds. Maandag 9 juli collecteert Fanfa re Vrijheid Eendracht in Lams- waarde en omgeving en doet volksdansgroep Pofajdok het zelfde in Vogelwaarde en omge ving. Dinsdag 10 juni komt de fanfere Excelsior langs de duer in Terhole en doet Showband Kloortje de dorpskern Klooster- zande aan. Woensdag 11 juni ten slotte collecteert de Koninklijke Harmonie St. Cecilia uit Kloos- terzande in Hengstdijk, Ossenis- se, Walsoorden en de buitewijken van Kloosterzande. Een steen die nu te bezichtigen is in het Streekmuseum De Vier Ambachten, foto camile schelstraete Axel - In 1981, een kleine zestien jaar geleden alweer, werd in Axel de sporthal 't Sportuus geopend. Maar nog voordat de hal volledig was afgebouwd, hadden de eerste sporters hem al in gebruik genomen. Zaalvoetballers om precies te zijn. De datum was maandag 26 oktober 1981. Op deze dag ging de zaal voetbalcompetitie ZVA '81 officieel van start. Het betekent dat dit jaar de vijftiende Axelse competitie is gespeeld. Reden dus voor een feestje, aldus het bestuur van ZVA '81. Dat feest je is morgen, gecombineerd met de jaarlijkse slotavond. Hoogtepunt is een reünie-toernooi, waaraan voornamelijk spelers en ploegen uit de prille beginperiode deelnemen. Acht teams zijn er, te verdelen in twee poules. De wedstrijden beginnen om 14.00 uur, de fi nale is voorzien om 16.30 uur. Aansluitend zijn er in de vroege avond tussen 18.30 en 20.00 uur nog enkele wedstrijden tussen huidige teams. Daarna is er receptie en een feestavond.

de Stem | 1997 | | pagina 15