DE STEM -ISPC Hoofd Sectie Textiel Werkmeester Sectie Textiel ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Acquisiteur (m/v) Werkvoorbereider (m/v) Bill Cli we forg Justitie U weet precies wanneer het tijd is voor een afspraak ISPC dagblad voor zuidwest *ede Penitentiaire Inrichtingen Breda Rabobank Noord-Westhoek DE STEM Nettenbouw ERVAREN MEUBELVERKOPER M/V OUS QS pionier gende vacatures: 1 vacature voor de middenbouw: 38 uur 1 vacature van 32 uur voor groep 7 (m/v) Ministerie van Justitie Tot de Penitentiaire Inrichtingen Breda behoren het Huis van Bewaring De Boschpoort, hier verblijven 261 mannelijke gedetineerden, merendeels in preventieve hechtenis; de Penitentiaire Inrichting voor Vrouwen, deze inrichting biedt plaats aan 120 vrouwelijke gedetineerden, zowel in preventieve hechtenis als afgestraft; de Inrichting voor Dagdetentie, hier brengen 20 langgestrafte mannelijke en vrouwelijke gedetineerden de laatste zes weken van hun detentie door. Binnen de muren van de inrichtingen is ook een toeleveringsbedrijf gevestigd. Het toeleveringsbedrijf bestaat uit enkele gespecialiseerde eenheden; metaalbewerking, houtbewerking, poedercoaten en natlakken, textielbewerking en monteren, verpakken en ompakken. In de verschillende afdelingen zijn dagelijks ongeveer 250 gedetineerden werkzaam onder deskundige leiding van een team werkmeesters. De afdelingen kennen een moderne uitrusting waardoor het mogelijk is een breed scala van machinale en handmatige werkzaamheden uit te voeren. v/m 36 uur Taken U bent belast met de algehele dagelijkse leiding van de sectie Textiel; ondersteunt de werkmeesters van de sectie bij de begeleiding en instructie van gedetineerden; calculeert, plant en organiseert opdrachten en voorziet de bedrijfsleider van informatie; neemt kennis van de afdelingsresultaten, analyseert deze en adviseert de bedrijfsleider; onderhoudt diverse interne-en externe contacten. Functie-eisen Een vakgerichte opleiding op MBO/HBO niveau, aangevuld met enkele managementcursussen; een ruime leidinggevende bedrijfservaring in de confectie en tricotage [stretchstoffen]; u bent een inspirerende persoon die met kennis van zaken te werk gaat en anderen ondersteunt in het zoeken naar verbeteringen. Salaris Minimaal f 3362,- en maximaal f 5032,- bruto per maand; 8% vakantietoeslag Vacaturenummer 7 090 4865. v/m 36 uur Taken U instrueert en begeleidt gedetineerden en let hierbij op vaardigheden, prestatie en inzetbaarheid; bepaalt in overleg met de afdelingschef de te hanteren werkmethode en de te gebruiken machines en gereedschappen en het onderhoud daarvan; onderhoudt contacten, zowel binnen het dienstvak als daarbuiten. Functie-eisen Een vakgerichte opleiding op MBO niveau; bij voorkeur kennis van en ervaring in het snijden van textiel; ruime ervaring in de confectie en tricotage [stretchstoffen]. Salaris Een salaris van minimaal f 2741,- en maximaal f 4053,- bruto per maand; 9% vakantietoeslag. Bijzonderheden U kunt tewerk worden gesteld op alle afdelingen binnen de sectie. Vacaturenummer 7 091 4865. Voor beide functies geldt: Standplaats Breda. Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Indien u tot één van deze groepen behoort wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden De Sectie Textiel bestaat uit de afdeling Textiel en een drietal verpakafdelingen. Een antecedentenonderzoek en medische keuring maken deel uit van de selectieprocedure. Ook een psychologische test kan hier deel van uitmaken. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer A. de Bakker, Bedrijfsleider, te bereiken onder telefoonnummer [076] 52489 65. Sollicitatiewijze Schriftelijke sollicitaties binnenl 4 dagen, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, richten aan de Penitentiaire Inrichtingen Breda, ter attentie van de afdeling Personeel Organisatie, Postbus 90105, 4800 RA Breda. JustitieHet jllistC gCWicHt ill d€ SChdCll relatiebeheerder agra rische bedrijven m/v Je hoeft de krant er maar op open te slaan, om te zien dat de agrarische sector uiterst gevoelig is. Of het nu om de akkerbouw of de veeteelt gaat, er zijn allerlei oncontroleerbare factoren die grote gevolgen'kunnen hebben voor de bedrijfsvoering. Als relatiebeheerder agrarische bedrijven van de Rabobank Noord-Westhoek zorgt u dat u weet hoe het er bij uw klanten voorstaat; dat u weet of het tijd is om in actie komen en een afspraak te maken. Want de Rabobank is een bank van mensen voor mensen. Wat betekent dat u daadwerkelijk met uw klanten samenwerkt. U verdiept zich in de situatie van uw klanten, die vaak complexe financiële behoeften hebben. Daardoor bent u in staat maatwerkoplossingen aan te dragen, vaak al voor de klant daar om gevraagd heeft. Als het gaat om het benaderen van potentiële klanten gaat u al even doortastend te werk. Op die manier werkt u voortdurend aan het vergroten van het nu al aanzienlijke marktaandeel van onze bank in de agrarische sector. Bij dat alles werkt u nauw samen met uw collega's van de commerciële binnendienst, assurantiën en bedrijven advies. Kansen zijn er volop in het werkgebied van de bank, dat de kernen Zevenbergen, Fijnaart, Klundert, Moerdijk en Willemstad omvat en waar de bank met vier kantoren aanwezig is. In de agrarische sector speelt de akkerbouw de belangrijkste rol, maar ook intensieve veehouderij, fruitteelt en glastuinbouw komen voor. Door de aanwezigheid van kleinschalige industrieën in Zevenbergen en Dintelmond en het toerisme in Willemstad heeft de bank ook een goed markt aandeel in de sectoren handel industrie en dienstverlening. U hebt een opleiding op hbo- niveau, aangevuld met relevante vakstudies, en ervaring in een vergelijkbare functie. U kent de juridische, fiscale en economische regelgevingen. U bent zakelijk, commercieel en contracterend; ondernemend en resultaatgericht. U functioneert uitstekend in een team en u bent makkelijk in de omgang. U stelt u flexibel op, ook als het om de werktijden gaat. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer H. van Nispen, commercieel manager bedrijven, telefoon (0168) 37 22 34. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen aan de algemeen directeur van de bank, de heer J.C.M. van Wijk, Postbus 27, 4760 AA Zevenbergen. Ter versterking van onze administratie zoeken wij op korte termijn een: Omschrijving van het takenpakket: Het voeren van de crediteurenadministratie met betrekking tot de goederenstroom Interne controles Alle werkzaamheden die verwacht kunnen worden op een moderne administratie Wij verwachten van de kandidaat: Een team worker met een hands- on mentaliteit Een grote mate van zelfstandigheid Een opleiding op MBA-niveau Enige jaren ervaring met een geautomatiseerde administratie Ervaring met de softwarepakketten Windows, Word en Excel Leeftijd rond 30 jaar Monoliet biedt de juiste kandidaat een salaris wat in overeen stemming is met de zwaarte van de functie. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J.K. Schraver, controller, telefoon 076-5482200. Indien u belangstelling heeft voor deze functie en u denkt te voldoen aan de gestelde functie-eisen dan kunt u uw sollicita tiebrief binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan: Monoliet Beton Breda B.V. Postbus 3272, 4800 DG Breda T.a.v. afdeling personeelszaken Monoliet is onafhankelijk fabrikant van prefab systeemvloeren voor de woning en utiliteitsbouw; Monoliet Breedplaatvloeren voor verdiepin gen en Monoliet Ribcassettevloeren; Monoliet vloe ren voor de begane grond. Monoliet Breedplaat- en Ribcassettevloeren genieten in de Nederlandse bouwwereld een voortreffelijke reputatie en de voorkeur dankzij de zeer gunstige prijs/prestatieverhouding en stipte levering. Monoliet telt ca. 175 medewerkers. Monoliet B.V. Hekven 6 4824 AE Breda Postbus 3272 4800 DG Breda Tel.: 076-5482200 Fax: 076-5425950 Nettenbouw bv is een technisch instal latiebedrijf met circa 1000 personeels leden, gespecialiseerd in aanleg en onderhoud van technische infra structuur zoals distributienetten voor elektriciteit, gas en water, openbare verlichting, verkeersinstallaties, kabel televisie en in elektrotechnische instal laties, data- en telecommunicatie in gebouwen en bedrijven. De uitvoering van de werkzaamheden geschiedt vanuit vijftien vestigingen, verspreid over het gehele land. Het hoofdkantoor is gevestigd te Amersfoort. Nettenbouw bv behoort, samen met Gawa bv, Van Oudbroekhuizen bv, Infra Engineering bv en City Com bv tot de kernactiviteit Infratechniek van de sector Imtech van de Internatio- Müller Sm groep. De afdeling Stafbureau Acquisitie Public Relations te Amersfoort is voor de projectgroep installatie te Breda op zoek naar een: voor het onderhouden en uitbreiden van contacten met opdrachtgevers, zoals adviseurs, architecten en vertegenwoordigers van rijks-, provinciale- en gemeentelijke overheidsdiensten, inzake elektrotechnische installaties en tele matica netwerken. Voor deze functie zoeken wij een jonge dynamische kandidaat met voldoende overtuigingskracht en technische kennis. Wij vragen: - MTS-E of gelijkwaardig niveau met aanvullende commerciële opleidingen: - ruime commerciële ervaring in de installatiebranche; - uitstekende contactuele vaardigheden; - goede beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk. Voor aanvullende informatie over deze functie kunt u contact opnemen met het hoofd van de afdeling Stafbureau Acquisitie Public Relations, de heer A.H. Eikelboom, telefoon (033) 450 22 11. Daarnaast hebben wij een plaatsingsmogelijkheid binnen onze projectgroep installatie te Breda voor een: De werkvoorbereider is onder supervisie van het hoofd van de afdeling verantwoordelijk voor de dagelijkse ondersteuning van projectleiders en monteurs. Tot het takenpakket behoren onder meer de materiaalvoorziening, meer- en minderwerkcalculaties en detail engineering. Voor deze functie zoeken wij een jonge dynamische kandidaat met technische en organisatorische kwaliteiten. Wij vragen: - minimaal MTS-E, bij voorkeur met aanvullende opleidingen; - goede contactuele vaardigheden; - praktische ervaring in de utiliteitsbouw. Voor aanvullende informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J.W. van Gooi, telefoon (076) 571 74 73. Wij vragen van beide kandidaten: - een enthousiaste inzet en geen 8 tot 5 type; - de bereidheid om zich door studie verder te bekwamen; - in het bezit van rijbewijs B; - bij voorkeur woonachtig in Breda of omgeving. Naast een prettige werksfeer bieden wij: - een bij de functie passend salaris; - een vaste gratificatie van 8,33% (13e maand); - een goede studieregeling; - goede overige secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerden voor de functie van acquisiteur verzoeken wij hun schriftelij ke sollicitatie voorzien van een curriculum vitae te sturen naar Nettenbouw bv, postbus 725, 3800 AS Amersfoort, ter attentie van de heer A.H. Eikelboom. Voor de functie van werkvoorbereider kunt u uw schriftelijke sollicitatie voor zien van uw curriculum vitae sturen naar Nettenbouw bv, Takkebijsters 23, 4817 BL Breda, ter attentie van de heer J.W. van Gooi. KALSHOVEN 25 4825 AL BREDA ISPC is het best gesorteerde horecaspecialiteitencentrum van West-Europa. Met in middels bestaande vestigingen in Breda, Bodegraven en Gent (B) zijn wij één van de belangrijkste totaalleveranciers voor de horeca. Het is mogelijk om met een bezoek uit ons assortiment van 65.000 specialiteiten in één keer alle inkopen te doen; het zoge naamde one-stop-shopping. Eén van de belangrijkste onderdelen van de bedrijfsfilosofie is dat zowel klanten als produkten optimaal begeleid en ondersteund worden. Medio 1997 openen wij een vierde vestiging te Luik (B). Wij zoeken voor onze hoofdvestiging te Breda op zeer korte termijn een iemand die onze stoelen wel ziet zitten Wat wij vragen is: - enige jaren verkoopervaring, bij voorkeur in de meubelsector; - diploma binnenhuisadviseur (of studerend hiervoor); - kunnen werken in teamverband; - goede contactuele eigenschappen; - serviceminded; - leeftijd 28-35 jaar. Wanneer u hieraan voldoet en uw kwaliteiten niet onder stoelen of banken wilt steken, schrijf dan uw sollicitatiebrief, voorzien van c.v. en recente pasfoto naar: t.a.v. de heer J. Christiaens, Postbus 2115, 4800 CC BREDA De Bestuurscommissie van de openbare Scholen te Oosterhout heeft met ingang van het nieuwe schooljaar voor een van haar scholen - obs 'de Pionier' - de vol- Gezien de huidige samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een mannelijke collega. Zij nodigt personen die onderstaande visies en uitgangspunten onderschrij ven uit te solliciteren: er is een sterke teamcultuur: openheid en ondersteuning, gevoel voor humor; er is een duidelijke visie op onderwijs: uitgaand van de Gordonfilosofie, adaptief onderwijzen, effectieve instructie, werken met handelingsplan nen; men streeft naar optimale en inhoudelijke kwaliteit: nascholing, vaklitera tuur, computeronderwijs, cito-toetsen, functionerings- en beoordelingsge sprekken; het werkoverleg heeft plaats op woensdagmiddag, er zijn vergader- er werkavonden; men heeft een duidelijke visie op openbaar onderwijs. samenwerking en openheid naar ouders is essentieel. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 10 dagen richten aan de secretaris van de bestuurscommisie: Mevrouw C. Aarden, Poolse Dreef 18, 4904 WC Oosterhout Inlichtingen betreffende de vacatures kunt u inwinnen bij de directeur van de school: Ingrid Ritzen. Tel. school: 0162-437832. Tel thuis: 0416-311067 Door Dirk Vellen; Wat een feest was het! de mensen, vooral van ook van anderen. We hi ze week kunnen zien. Vo lichtjes swingende Miste Bram Peper (Dr. Pepper en Neelie Pepper-Cruise ken van Hans Dulfer za „Dat is de vader van Car in het oor van Hillary. „Zi Bill," zei Hillary. „Het ideeën." Ondanks al die vreugde ten dat Bill Clinton een v en blijft. Hij is een imper boven onze koningin. K ben de Amerikanen ons la en Marshall-hulp ingep mager en bang en we wi Er is niet gevochten, ma de yankees wel steeds in u. Amerikaanse hamburg ziek, T-shirts, jasjes, petti - hebben ons land ingen oost en van zuid tot noo gelijks met elkaar spreki We doen allemaal mee, want er valt niks anders Bill Clinton is een bezette Vijfde en een Filips de Tv\ Dat brengt mij op het Spaanse overheersers is d te doen. Die ouwe Tacht heel diepe steekwonden volk, maar het is onderh. ven en vergeten wat er 1648 was het afgelopen geleden. De gewone Spanjaarden niet meer aanrekenen va legeringen van onze ster waanzin. Die stap hebbe nomen, denk ik. We gaa der wroeging en wraakge van Alva. We liggen zor Lloret de Mar en Torrem strijken over hun hart Spaanse voetbalclubs. Tot zover geen probleem dat we despoten ais Ka eren met een groot festijr het precies 500 jaar geledi boren? Zijn zoon Filips de teloze folteraar, zou volgi tere plaats in de historii recht hebben op een fee; na zijn dood. Omdat Karr bouwers van Europa ware pa een voorbeeld voor hi Europa moet zijn, hoeft niet meer. Je kunt de Fransen verge' dan in dat we met z'n af heffen op Napoleon, die onderdrukte? Duitsers zot wone buren moeten zien. toch op het idee een stan voor Hitier en de onthulli Haus-party en runen-vuurv Je hoort dit soort dingen Juist op het moment dat geschiedenis op de schol vak geworden is, iets in de handenarbeid. Docenten niks van vroeger. Ze knikki dat er een feestje geplan voor Willem de Veroveraa tiende, Filips de Tweede, F dat interesseert ze helema Oké, Bill Clinton is een be len hem niet in geschieder een meedogenloze dictate ving van haar basis ontdee deerde tot een stel willoze een aardige man die even nee tussen gewone Neder toefde. Een president die van Kennedy wel raad wet Nou en? Hillary en Neel vriendinnen voor het lever Wij zetten de verzoening in. Dat voorkomt dagenla Tweede Kamer en heel ve mende eeuwen. We helpen Eén ding heeft hij namelijl had niet op het terrasje hoeven plaats te nemen. B de volmaakte afsluiting k even één historisch zinnetji .dek bin ein Hagenees."

de Stem | 1997 | | pagina 74