bank Meander Brabant Personeel ligt voor het oprapen. staff planning UIMGSTM O tekenaar/calculator L stow QO Werken in de gezondheidszorg Ergotherapeut v/m Hinvest B.V. APPLICATIE ENGINEER Acceptant m/v ~\r randstad uitzendbureau Medewerker credit control Project engineer Magazijnchef Belastingadviseur Management trainee Verkoper binnendienst het geheim van succes MARK B.V. op de afdeling Schade Bedrijven SEIMAT BUILDING INDUSTRY de hazelaar entrum voor verzorging, verpleging en reactivering ASSISTENT PROJECTCOÖRDINATOR (HTS'er) RAS-VERKOPER (HBO'er) Dat kan! Bezoek onze banenmarkt. Zaterdag 31 mei a.s. van 11.00 tot 15.00 uur. Loop vrijblijvend bij ons binnen voor meer infor matie over werk in de gezondheidszorg. Medewerkers van diverse instellingen presente ren hun ervaringen. Wilt u meer weten over deze dag? Neem dan spoedig contact met ons op, telefoon (013) 536 88 90. Randstad Uitzendbureau bv, Heuvelring 90 in Tilburg. De int roducti e van een relatie. De nieuwste creatie van Gijs Papavoine: verschijnt in stof en leer. V3 n d 3 8 Q kunt u bellen voor dealeradressen: 0162 37 77 88. Fax -37 77 10. Maar u kunt ook e-mailen: infoamontis.nl. Welkom! Brabant Personeel is een gezamenlijke rubriek van De Stem, Brabants Nieuwsblad, Brabants Dagblad en Eindhovens Dagblad, Advertentiereserveringen tel. 076-5312300, fax 076-5312310 of tel. 0165-578882, fax 0165-578149. Met succes van baan veranderen begint voor ervaren MBO-ers en HBO-ers bij Staff Planning. Een intermediair met een unieke formule. Want het merendeel van de vacatures die wij voor onze opdrachtgevers invullen, betreft functies in vast dienstverband. Een specialisme waarin we uiterst succesvol zijn. Het bewijs? Ruim 90% van de mensen die we plaatsen, krijgt na een uitzendperiode een vaste baan. Hoe we dat doen? Door ons grondig te ver diepen in uw capaciteiten en wensen. En door u uitgebreid voor te lichten over de vacante functies. Geïnteresseerd? Bel voor meer informatie, eventuele andere vacatures in de regio, of een inschrijfformulier: 076-522 19 44. En ontdek het geheim van succes. Een smeermiddelenproducent met haar Europees hoofdkantoor in Dordrecht, zoekt in verband met interne doorstroming een medewerker credit control. Tot uw takenpakket behoort o.a. kredietbewaking en incasso van exportklanten, de verzorging en afwikkeling van documentaire kredieten, factuurcontrole en het verzorgen van periodieke rapportages. Daarnaast voert u calcu laties uit op het gebied van commissies en kortingsregelingen. Gevraagd: MEAO-BA/CE, minimaal 2 jaar relevante ervaring bij een internationale organisatie, goede kennis van Engels en Duits in woord en geschrift. Ontwerper en producent van werktuigbouwkundige componen ten voor de procesindustrie zoekt ter uitbreiding een en/aren engineer. U werkt vanuit de specificaties opdrachten uit naar productietekeningen, indien gewenst, onderbouwt met sterkte berekeningen. In samenwerking met de afdeling inkoop verzorgt u de conceptbestellingen en ziet u toe op een tijdige levering. Pittige functie met doorgroeimogelijkheden naar de functie van projectbegeleider. Gevraagd: MTS/HTS-WTB, kennis van normen en materialen. Minimaal 1 jaar relevante ervaring met AutoCad en constructie in de procesindustrie. Voor een groothandel in technische producten en gereedschap pen in Breda zijn wij op zoek naar een magazijnchef. In deze afwisselende functie houdt u zich bezig met balieverkoop werk zaamheden en coördineert u externe transporten en leveringen. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de verwerking van de inkomende goederenstroom en geeft u leiding aan 6 a 7 mede werkers. Gevraagd: MTS (of vergelijkbaar), logistieke ervaring en bij voorkeur bekend met de branche. Bent u stressbestendig en een echte teambuilder dan bent u degene die wij zoeken. Leeftijd: 30-40 jaar. Een gerenommeerd belasting-/accountantskantoor is voor haar vestiging in Temeuzen op zoek naar een belastingadviseur. In deze functie houdt u zich bezig met de voorbereidende werkzaamheden betreffende advisering. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de behandeling van belastingaangiftes. Gevraagd: VWO, Federatie voor Belastingadviseurs (eventueel studerend), 4 jaar ervaring. Representatief en contactueel. Leeftijd: 20-25 jaar. Een relatie van ons, een gerenommeerde franchiseorganisatie in de food-sector, zoekt een gedreven en enthousiaste management trainee. In deze veelomvattende functie bent u verantwoordelijk voor de algehele leiding van het "vloer" personeel. Verder stelt u de dienstroosters op voor de medewerkers, doet u bestellingen en bent u medeverantwoordelijk voor het financieel management. Trefwoorden: personality, ondernemingszin, hoog verantwoorde lijkheidsgevoel en klantgerichtheid. Opleiding: MBO niveau (Middelbare Hotelschool is een pre). Leeftijd: 25 jaar. Voor onze relatie, een bedrijf dat hydraulische en pneumatische apparatuur voor industrie en brandweer ontwikkelt en produceert, zoeken wij een verkoper binnendienst. In deze functie bent u verantwoordelijk voor de zelfstandige verzorging en opvolging van offertes en heeft u zowel schriftelijk als mondeling contact met afne mers. Daarnaast volgt u reacties op naar aanleiding van adverten tiecampagnes en beurzen. Gevraagd: HTS-TB/WTB of HEAO-CE, ervaring met Baan is een pre, Engels goed in woord en geschrift. Willemstraat 6 4811 AK Breda Telefoon (076) 522 19 44 Telefax (076) 520 06 31 Uw partner op het gebied van markeer en kodeer applicaties I.S.O. Mark B.V. te Oosterhout is leverancier van markeer- en kodeer- systemen, die in diverse industrieën gebruikt worden voor het aanbren gen van bv. productspecificaties, barcodes en houdbaarheidsdata. Onze klantenkring en potentiële afnemers zijn in de Benelux gevestigd. Voor onze technische dienst zoeken wij op korte termijn een: Onze nieuwe TD-er is een flexibele persoonlijkheid die gemakkelijk met mensen om kan gaan. Een hoge mate van serieuziteit is uiteraard vanzelfsprekend. Verder voldoet u aan de volgende eisen: Leeftijd tussen 28 en 40 jaar met minimaal 3-5 jaar werkervaring MTS-E opleiding met diploma Ervaring op het gebied van PC- en PLC-besturingen Kennis van de Engelse en Duitse taal In bezit van rijbewijs (B) Schriftelijke reacties incl. pasfoto stuurt u binnen 14 dagen naar de heer Van Gorsei, Bredaseweg 108c, 4902 NS Oosterhout. Voor verdere informatie, telefoon: 0162-450657. Voor een grote verzekeringsmaatschappij in Tilburg zijn wij op zoek naar een Uw functie: U gaat brand- en aanverwante verzekeringen voor bedrijven accepteren en verwerken. Tevens onderhoudt u intensief contacten met tussenpersonen en (technisch) inspecteurs. Het maken van offertes en het voeren van onderhandelingen hierover met tussenpersonen behoort ook tot uw takenpakket. U gaat op basis van een detacheringscontract (duur ca, 1,5 jaar) aan het werk', maar de functie biedt uitzicht op een vast dienstverband. Uw profiel: U hebt een HBO-diploma bij voorkeur richting HEAO-makelaardij of HTS- bedrijfstechniek. U bent stressbestendig, u hebt een commerciële instelling en beschikt over technisch inzicht. U beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en kunt informatie goed doseren. Klantgericht denken is voor u vanzelfsprekend, u hebt een neus voor nieuwe zakelijke mogelijkheden. Uw reactie: Herkent u zichzelf in bovenstaand profiel? Neem dan voor meer informatie contact op met één van de dichtstbijzijnde Adecco-vestigingen bij u in de buurt. Adecco Breda, Boschstraat 18-20, telefoon (076) 52015 00. Adecco Den Bosch, Stationsweg8, telefoon (073) 612 07 55. Adecco Eindhoven, Vestdijk 23, telefoon (040) 235 92 35. Adecco Tilburg, Heuvelpoort 321, telefoon (013) 5361695. Seruiat Projecten bviseen detacheringsorganisatie met specialisaties in techniek en automatisering. Serviat Projecten bv maakt deel uit van Adecco Nederland Beheer bv. PROJECTEN Livingstone Building Industry is een van de meest succesvolle bouworganx- saties van Nederland. Gezamenlijk met aannemers- en dealerbedrijven wor den woningbouwprojecten en individuele bungalows en villa's gerealiseerd. Ter ondersteuning van ons verkoopteam te Breda willen wij graag in contact komen met: j ENTHOUSIASTE SHOWROOMVERKOPER (m/v) Zijn/haar taak bestaat uit het maken van afspraken voor onze showroom in Breda, het ontvangen van klanten en het voeren van verkoopgesprekken. Voorwaarde: Kennis bouwkunde op MTS nivo, goede contactuele eigenschap pen, geen 9 tot 5 mentaliteit. Leeftijdsindicatie: ZO jaar. Tevens hebben wij op korte termijn plaats BOUWKUNDIG TEKENAAR (m/v) voor een: Zijn/haar taak bestaat onder andere uit het verzorgen van tekenwerk t.b.v. bouw-opdrachten, het maken van bestek- en welstandstekeningen enz. Voorwaarden: Opleiding MTS-bouwkunde of gelijkwaardig, ervaring met CAD-tekenen, teamplayer met prettige contactuele eigenschappen, geen 9 tot 5 mentaliteit. Leeftijdsindicatie: 20 jaar. Ben je geïnteresseerd in een van deze functies, stuur dan je schriftelij ke sollicitatie voorzien van C. V. naar Livingstone Building Industry B. V., ter attentie van de heer R.M.P. Hummel, directeur particuliere woningen. Postbus 6533, 4802 HM Breda. Voor nadere informatie kun je bellen: 076 5 735 735 De Hazelaar maakt deel uit van stichting de Wever, instellingen voor verzorging, verpleging en reactivering. Tevens ressorteren onder stichting de Wever het verzorgings centrum Antonius van Padua en dependances in de verzorgingshuizen De Kievitshorst en de Heikant. Vanuit stichting de Wever wordt een actieve rol gespeeld binnen een aantal substitutieprojecten voor 158 verpleeghuisgëindiceerde cliënten. In een samenwerkingsverband dat verder wordt ontwikkeld, wordt deze zorg met 5 verzorgingshuizen ingevuld. De Hazelaar biedt intramuraal zorg aan 428 cliënten, waarvan 153 somatische patiënten, 240 psycho geriatrische bewoners en beschikt over 20 psychogeriatrische en 15 somatische dagbehandelingsplaatsen. De Hazelaar gaat uit van een zorgconcept waarin de cliënt zoveel mogelijk een zelfstandige en centrale rol vervult. Dit met behulp van een samen met de individuele cliënt op te stellen zorgplan. De zorgorganisatie van De Hazelaar bestaat uit vier multidisciplinair samengestelde clusters, te weten reactivering, chronisch somatische zorg, psychogeriatrie intern en psychogeriatrie extern. De zorgclusters worden ondersteund door professionele vakgroepen, het Facilitair Bedrijf, de Economisch Administratieve dienst en de dienst Personeel en Organisatie. Er werken in De Hazelaar bijna 500 mensen in dienstverband en 130 vrijwilligers. Stichting De Wever treft voorbereidingen voor de bouw van 2 verpleegunits in verzorgingshuizen en een nieuw te bouwen integrale zorginstelling. Stichting de Wever Instellingen voor verzorging, verpleging en reactivering Dr. Eygenraamstraat 3, 5042 SE Tilburg Tel. 013-4644100 Met ingang van 1 juni 1997 bestaat er een vacature voor een Het betreft een dienstverband van 26 uren, waarvan 10 uren vast en 16 uren tijdelijk in verband met (langdurige) ziektevervanging. De werkzaamheden worden met name verricht ten behoeve van de clusters p.g. intern en p.g. extern, en in andere zorginstellingen. De vakgroep ergotherapie bestaat uit 5 personen (4,05 Fte), die hun werkzaam heden zoveel mogelijk clustergericht uitvoeren. Functie-inhoud - Behandeling in de eerste lijn (in meeruren); - rolstoeltrainingen op verzoek van Zorg Voorzieningen Nederland (in meeruren); - deelname aan multidisciplinair overleg, clusterberaad en werkgroepen; - een bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de vakgroep. Selectie-eisen - in het bezit zijn van diploma ergotherapie en "Bewijs van bevoegdheid van ergotherapeut"; - (verpleeghuis-)ervaring specifiek op p.g.-gebied; - uitstekend in teamverband (zowel multidisciplinair als binnen de vakgroep) kunnen werken; - zelfstandig de eigen taken kunnen uitvoeren; - flexibel, initiatiefrijk en creatief zijn; - PDL- en ROB-scholing strekt tot aanbeveling; - affiniteit met problematiek van p.g.-cliënten. Inlichtingen en sollicitatie Salaris conform CAO-Ziekenhuiswezen, volgens FWG 50. Voor nadere inlichtingen over de functie kunt u contact opnemen met de heer F van Buuren, vakgroepcoördinator Ergotherapie of drs. H. Marinussen, clustermanager reactivering. Uw uitvoerige schriftelijke sollicitatie met uitgebreid curriculum vitae kunt u tot en met 14 juni a.s. richten aan De Hazelaar, t.a.v. mevrouw. M. Baijens, personeelsfunctionaris, postbus 1173, 5004 BD Tilburg, onder vermelding van vacaturenummer 97/19. STOW NEDERLAND B.V. ts een toonaangevend bedrijf wat zich bezig houd met het inrichten en adviseren van magazijninrichtingen. Voor ons kantoor te hoeven zijn wij op zoek naar voor het ontwerpen en berekenen van magazijninrichtingen Enige ervaring met autocad zou welkom zijn. Als je enig logistiek inzicht hebt, en als je graag in een jong team wilt werken, nodigen wij je uit om te solliciteren Sollicitatie te richten aan STOW Nederland B.V. De Lange Meeten 6a 4741 TZ Hoeven Tel. 0165-506018 STORAGE SOLUTIONS weeg- en verpakkings techniek Hinvest B.V. heeft ais dochters (het 25 jaar bestaande) Technisch Bureau Hinderink, gespecialiseerd in turnkey projecten in de weeg- en verpakkings techniek voor de voedingsmiddelenindustrie, en HCP, gespecialiseerd in constructie, controlewegers en metaaldetectieapparatuur, beide actief in de Benelux. Voor Technisch Bureau Hinderink zoeken wij: een jonge met het volgende profiel HTS'er WTB, Elektro(nica) of Besturingstechnologie Zelfstandig maar ook teamgericht Zeer accuraat (administratief) Zeer goed technisch inzicht Spreekt Engels, Duits en bij voorkeur Frans Goede kennis van geautomatiseerde systemen (o.a. Word, Excel, Access) Voor HCP zijn wij op zoek naar: een jonge met het volgende profiel Liefst 1 -3 jaar werkervaring (voedingsmiddelenindustrie) Spreekt Engels, Duits en bij voorkeur Frans Zelfstandig, maar ook teamgericht Representatief Echte doorzetter Aantoonbare verkoopresultaten Bij voorkeur technisch/commerciële achtergrond Hebt u beldngstelling voor een van bovengenoemde functies don kunt u schrijven naor de directie van Hinvest B.V., Vloeiveld 5, 5126 RE Gilze, telefoon (0161) 455910. C

de Stem | 1997 | | pagina 38