LADDER Gom Brabant Sggg» Personeel WFJUl Ondernemerstalent bieden wij graag één van onze diensten aan. Kansen in tijdelijk werk trrière met] :ct Support JStJoseph ST. JOSEPH DE BESTE WEG heftruckchauffeurs GEMOTIVEERDE (HAVENWERKERS VATENCLEANER IASSERS HAVENCONTROLEURS (oproepbasis) administratief en technisch personeel TECHNISCHE Tmnnjtnxm Mr ROOSENDAAL DOCENT WISKUNDE DOCENT ENGELS DOCENT LICHAMELIJKE OPVOEDING tar u goed mee bent MEDEWERKERS (m/v) .-adviseurs i perfecte vaste -te hebben. 1 stuur uw c.v. )76 5204440 •tl www.nivec.nl 2 PARTTIME CHAUFFEURS (20 uur) 2 OPROEPKRACHTEN (0-38 uur) MBO-ers m/v Administratief medewerker m/v Magazijchef m/v Magazijnmedewerker m/v Lader/losser m/v Vakantiekrachten m/v Shovel-machinist m/v Technisch magazijnmedewerker m/v -\c randstad uitzendbureau Servicemonteur handpallettrucks (m/v) Junior bedrijfsleider specialistische reiniging Schoonhouden PRODUCTIE MEDEWERKERS Hubertus Ernst Stichting Parttime verkoopster Groepsleerkracht basisonderwijs m/v Groepsleerkracht basisonderwijs m/v ZATERDAG 31 mei 1997 X 95 ilijke rubriek van De Stem 'agbladenEindhovensDasbla 076-5312300, fax 076-53l2Tin fax 0165-578149. ëert oplossingen voor bedrijvcn di(} 'e arbeidskrachten (mlv). Js „e ttig invullen van capaciteit en in de meest uiteenlopende vakl vort streeft enerzijds naar een fan tchtgever en anderzijds naar een- sociale verantwoordelijkheid rojectmedewerkers. Pensioen- tn standaard deel uit van Project Support opereert lande- in Nederland. En kan bovendien ervaring van een internationale \t 2400 vestigingen. een van onze opdrachtgevers, Wrijf in de omgeving van Breda, op zoek naar een IOGRAMMEUR— nmer 559. OOI O/Rv T Üen. Als Delphi-Programmeur, Ireontwikkeling, programmeert en ftestaande software. U bent verant- •erlening en ondersteuning van Ie minimaal eens per maand naar Je kennis, vaardigheden en per- leen. U heeft een opleiding infor- tht. En veel ervaring met Delphi. Rs van apparatuur-aansturing cq. p Engelse en Duirse taal. U bent fcricht. Commerciële vaardigheid is Jxibele instelling. Bent stressbesten- teamplayer. Uw perspectieven. 1 Fulltime werk. Salaris: in overleg. Inland. Interne vervolgopleiding indiensttreding: z.s.m! tj een van onze opdrachtgevers Breda, een bedrijf gespecialiseerd zijn we op zoek naar een BEDRIJFSLEIDER Immer 559.0011/RvT en. Als Meewerkend Bedrijfsleider lerieurbouw binnen de organisatie pelijk voor de planning, de coördi- nn projecten. En geeft leiding aan J (op termijn 15 man). Vereiste en persoonlijkheidskenmerken. |MTS/HTS-bouwkunde. U werkt pent een enthousiaste vakbroeder, bde leidinggevende capa'citeiten. en vast dienstverband. Fulltime tg. Datum indiensttreding: z.s.m! Wj een van ónze opdrachtgevers, Xjkant in de omgeving van Breda, we op zoek naar een COMMERCIEEL— BINNENDIENST Summer 559.0012/PS Hden. Als Technisch Commercieel Jenst van een gereedschapsfabrikant, Intoor is gevestigd in Zwitserland, lijk voor verkoopondersteuning en lit o.a. offertes op. En verwerkt us, vaardigheden en persoonlijk- heeft een opleiding MTS-bouw-, jvkunde. Affiniteit met relatiebeheer Ining. En beschikt over een goede en Duitse taal. Bekendheid met re. U beschikt over een flexibele gericht. En een echte teamworker. ■Een vast dienstverband. Fulltime lieg. Datum indiensttreding: z.s.m! pij een van onze opdrachtgevers, drijf in de omgeving van Roosendaal \ue op zoek naar een EEL MEDEWERKERS IMATISERDNG nummer 559.0013/Rv T jlen. Ais Commercieel Medewerker ïiireert u telefonisch en persoonlijk. I Geeft advies aan klanten en gebrui- 1 de klanten mee en ontwikkelt Vereiste kennis, vaardigheden en enmerken. U heeft een MBO-of Irooid. Heeft ervaring in verkoop- n. Beschikt over boekhoudkundige, |he kennis van Exact-software en |U denkt en handelt door-en-door bereid een interne, aanvullende Uw perspectieven. Fulltime werk. lij gebleken geschikt: vast dienstver- e? In overleg vast te stellen. ;sdatum: per direct. zich tot een van de bovenstaande Bent u gemotiveerdEn voldoen uw gestelde eisenBel of schrijf dan, van het vacaturenummer, naar Support Bergen op Zoom. 1069. Ook voor andere (technische) u contact met ons opnemen. i Brabant Personeel is een gezamenlijke rubriek van De Stem, Brabants Nieuwsblad, Brabants Dagblad en Eindhovens Dagblad. Advertentiereserveringen tel. 076-5312300, fax 076-5312310 of tel. 0165-578882, fax 0165-578149. banen jong en dynamisch uitzendbureau zoekt met spoed: bi, voorkeur in het bezit van een heftruckcertificaat en een veiligheidscertificaat (WA-1) voor de (petro)chemische industrie. voor het laden/lossen van schepen en/of het strippen van containers in Moerdijk. vooreen vetrecyclingbedrijf in Moerdijk. Ook hebben wij regelmatig werk voor: Inlichtingen en sollicitaties incl. c.v. aan: Interstream Uitzendbureau B.V. Oostelijke Randweg 42, 4782 PZ Moerdijk Hans Hulswit Tel: 0168-334415 De Katholieke Stichting voor Beroepsonderwijs Roosendaal heeft aan bovengenoemde school een aantal vactures. Bevoegden kunnen solliciteren naar de functie van: 20 tot 28 lesuren bevoegdheid wis- en natuurkunde strekt tot aanbeveling 10 tot 12 lesuren 8 lesuren Ervaring in het Individueel Voorbereidend Beroepsonderwijs strekt tot aanbeveling. Inlichtingen bij F. van Haren, directeur van de school, telefoon 0165-55 02 88. Sollicitaties voor 14 juni 1997 te richten aan de directie van de school: s Laan van Henegouwen 16 4701 CP Roosendaal MUNDIA ADVIESGROEP B.V. R O J ECT UPPORT Mundia Adviesgroep B.V. is een middelgroot advies bureau op het gebied van financiële dienstverlening, werkzaam in geheel Nederland. Ter versterking van de buitendienst zijn wij op zoek naar goed gemotiveerde die na een interne opleiding de buitendienst gaan ver sterken in de provincie Noord-Brabant. De aan te stellen medewerk(st)er werkt zelfstandig in een leuk team van collega's en is verantwoordelijk voor de uitbreiding van de klantenkring en het onderhouden daarvan. Het salaris met de bijkomende onkostenvergoeding is afhankelijk van de inzet, en de prestaties zijn zonder meer goed te noemen. Functie-eisen: - leeftijd van 25 tot 35 jaar - woonachtig in Noord-Brabant - middelbare opleiding of vergelijkbare opleiding - commerciële feeling hebben - goed met mensen kunnen omgaan - goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift - in bezit zijn van auto en telefoon Met de hand geschreven sollicitatiebrieven, voorzien van c.v., alsmede een recente pasfoto, kunnen voor gericht worden aan de directie van Mundia Adviesgroep B.V., t.a.v. R. van Doorne, postbus 2250, 4460 MG Goes. Banketbakkerij Smaal produceert met een 50-tal medewerkers een uitgebreid dagvers banketassortiment voor winkels, super markten en groothandel. t Binnenkort is bij ons plaats voor: Voor het bezorgen van banket in de ochtenduren, 6 dagen per week. Voor het helpen bij de productie van banket. Beide functies zijn afwisselend en worden volgens de CAO Banketbakkerij beloond. Degene die hiervoor belangstelling heeft nodigen wij uit schrif- taan: INGENIEURS,.!1 PXO-ADVISE!)* Banketbakkerij Smaal Postbus 18075 1601 ZB Bergen op Zoom La.v. Mevrouw de Groot Randstad is op zoek naar enthousiaste MBO-ers die willen werken in het bank- of verzekeringswezen. Administratieve ervaring is een pré, evenals kennis van de engelse taal. PC vaardigheid is een vereiste. Bent u tussen de 18 en 30 jaar en staat u nog niet bij ons ingeschreven, neemt u dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Cees van der Stelt, tel. (076) 522 46 60, Breda, Kloosterplein 7. Voor diverse kantoorfuncties in Oosterhout zijn wij op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde medewerkers. Heb je een MBO- opleiding, een paar jaar werkervaring op administratief en/of boekhoudkundig gebied en de juiste mentaliteit, kom dan snel langs en informeer naar je mogelijkheden. Informatie bij Mariel de Jong, tel. (0162) 42 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Voor een groothandel in meubelen in de omgeving van Bergen op Zoom, zijn wij op zoek naar een ervaren magazijnchef. Wij denken aan een kandidaat op MBO-niveau die affiniteit heeft met automatisering. Naast leiding geven aan een team van 7 personen wordt er ook van u verwacht dat u zelf af en toe de handen uit de mouwen steekt. Kunt u zelfstandig werken, heeft u een flexibele instelling en ziet u in deze baan een uitdaging, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Monique Abbenbroek, tel. (0164) 25 88 80, Bergen op Zoom, Parade 2. Voor een groot bedrijf in Oudenbosch. U gaat alle voorkomende magazijnwerkzaamheden verrichten, zoals het expeditie klaar maken van de goederen. U kunt lange tijd aan de slag voor circa 40 uur per week. Informatie bij Marlies Altink, tel! (0165) 32 03 03, Oudenbosch, Prof. Mulderslaan 51. U kunt op afroep aan de slag als lader/losser van vrachtwagens. U woont bij voorkeur in Oudenbosch of directe omgeving. Informatie bij Bernadet van der Kemp, tel. (0165) 32 03 03, Oudenbosch, Prof. Mulderslaan 51. Wij hebben volop vakantiewerk voor je. Schrijf je in en je kan gelijk aan de slag. Neem voor inschrijving je bankrekening nummer, je sofinummer en je legitimatiebewijs mee. Informatie bij Bernadet van der Kemp, tel. (0165) 32 03 03, Oudenbosch, Prof. Mulderslaan 51. In de omgeving van Moerdijk zijn wij op zoek naar een shovel machinist met ervaring. Wilt u in ploegen werken, ook de nacht diensten, en bent u een half jaar beschikbaar, bel dan snel voor meer informatie. Informatie bij Norma Drost, tel. (015) 369 99 71, Pijnacker, Westlaan 4a. In de omgeving van Raamsdonksveer zoeken wij een zelfstandig, gemotiveerd persoon die gedurende een aantal maanden wil werken in een technisch magazijn. De werkzaamheden bestaan uit het inboeken van ingekomen goederen en het klaarzetten van de orders. Tevens moeten deze goederen gecontroleerd worden aan de hand van constructietekeningen. Het goed kunnen lezen van deze tekeningen is daarom een must. Iemand met een metaalachtergrond geniet de voorkeur. Informatie bij Gert-Jan Stoop, tel. (0162) 51 49 00, Raamsdonksveer, Keizersdyk 55b. Voor een lidbedrijf, actief op het gebied van intern transportmaterieel, is Werk Vakmanschap Ede op zoek naar kandidaten voor de functie van: Werklocatie: West-Brabant De kandidaat die wij zoeken is verantwoordelijk voor onderhoud aan handpallettrucks. Tevens zult u zich ook bezighouden met verkoopactiviteiten. Voor deze combinatiefunctie zoeken wij kandidaten met een technische vooropleiding op LBO+ of MBO-niveau. Uw schriftelijke en/of telefonische reactie kunt u richten aan Werk 8t Vakmanschap Ede, t.a.v. mevrouw N. Cox, Telefoonweg 126, 6713 AL Ede, tel. (0318) 61 33 99. Medewerkers van Werk Vakmanschap krijgen een twee- tot vierjarige arbeidsovereenkomst aangeboden om daarna in principe in vaste dienst te treden bij een van haar leden. Naast goede carrière-mogelijkheden worden uit stekende arbeidsvoorwaarden, zoals een pensioen- en spaarloonregeling aangeboden. Voor de uitvoerende taken van Werk Vakmanschap is een overeenkomst gesloten met Start, specialist in flexibele werkvormen. Werk Vakmanschap bouwt aan een netwerk van vestigingen door heel Nederland. Bedrijven die geïnteresseerd zijn in de coöperatieve vereniging Werk Vakmanschap kunnen voor infor matie of voor aanmelding als lid contact opnemen met het Bestuurssecretariaat, Postbus 265,6880 AG Velp, telefoon (026) 361 70 30. Gom Schoonhouden is één van de grootste werkmaatschappijen van Facilicom, een Nederlandse onderneming die met zo'n 10.000 medewerkers een omzet van circa 450 miljoen gulden realiseert. Naast Gom Schoonhouden kent Facilicom onder andere ook de werkmaatschappijen PreNed Beveiliging, Prorest Catering, Intergom Uitzendbureau en Breijer Bouw, Renovatie en Technisch Onderhoud. In concernverband kan Facilicom dan ook totaaloplossingen aanbieden aan opdrachtgevers die hun facilitaire dienstverlening integraal willen uitbesteden. De werkmaatschappij. Gom Schoonhouden is één van de topbedrijven in de schoonmaak branche. Dagelijks wordt voor zo'n 2500 opdrachtgevers verspreid over heel Nederland de handen uit de mouwen gestoken. Naast het reguliere schoonmaakonderhoud beschikt Gom over een aparte divisie Specialistische Reiniging. De activiteiten bestaan ondermeer uit glas- en gevelreiniging, tapijtreiniging, opleveringsschoonmaak, groot- keukenonderhoud, brand- en roetreiniging en asbestsanering. Omdat het uiteindelijk de mensen zijn die de kwaliteit van ons product bepalen, hechten wij veel belang aan training en opleiding, zowel voor leiding gevend- als uitvoerend personeel. Investeren in mensen betekent voor ons investeren in een gezonde toekomst. De functie. Gom Schoonhouden hanteert het motto dat schoonhouden méér is dan alleen schoonhouden.Voor deze vacature zoeken we meer dan een junior bedrijfsleider. De junior bedrijfsleider wordt opgeleid tot een all-round bedrijfsleider Specialistische Reiniging. Wij zoeken een aankomend manager die de verantwoording op zich kan nemen voor kwaliteit, personeel, relatiebeheer, rendement en omzetgroei. De bedrijfs leider heeft naast deze managerskwaliteiten ook gevoel voor bouwkundige technische aspecten. Kortom, een manager die over voldoende ondernemers- en peoplemanagement-vaardigheden beschikt om medewerkers te motiveren en aan te sturen. En waar wij van al onze medewerkers verwachten hun "schoonmaakoog" goed te gebruiken en net iets meer te doen, verwachten wij dat ook van u. Dat betekent voor u dat u in staat bent pro-actief te denken en te werken voor onze opdrachtgevers. In deze functie gaat het om een bedrijfsleider voor Gom Specialistische Reiniging (GSR) in ons district Zuid Nederland. Wij verwachten dat u beschikt over een HBO denk- en werkniveau en het spreekt voor zich dat u bereid bent ook buiten de reguliere werk tijden uw onderneming te runnen.Tenslotte moet u de potentie hebben om te kunnen doorgroeien naar een volwaardig bedrijfsleiders nivo. De sollicitatie. Bent u het ondernemerstalent dat wij zoeken en denkt u dat uw mentaliteit aansluit bij de onze, stuur dan uw sollicitatiebrief - vergezeld van cv - binnen veertien dagen naar: Facjlicom Bedrijfsdiensten-BV, La.v. mevrouw mr. M.D. Berk, manager Personeelszaken, Postbus 144, 3100 AC Schiedam.Vöor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw M.C.M. Schwaner - de Jong, district bedrijfsleider, telefoon (040) 262 30 30. Monoliet Beton B.V. dient ten gevolge van een toenemende vraag naar haar producten de productiecapaciteit uit te breiden, in verband hiermede zijn wij op zoek naar kandidaten voor de navolgende functies: (alle afdelingen) 1. Betonijzervlechters Kandidaten die voor deze functie in aanmerking willen komen dienen te beschikken over enige vlechtervaring. 2. Kraanmachinisten Voor het bedienen van onze bovenloopkranen en portaalkranen zoeken wij kandidaten die ervaring hierin hebben opgedaan. 3. Algemeen medewerkers Indien een kandidaat ervaring heeft opgedaan met het bedienen van machines, zijn er mogelijkheden te worden opgeleid in functies van uiteenlopende aard. Van alle kandidaten verwachten wij: 1Een positieve werkinstelling. 2. Een opleiding op minimaal LBO-niveau. 3. De bereidheid in meerdere functies te trainen. 4. Twee-ploegendienst behoort tot de mogelijkheden. Wat kunnen wij de juiste kandidaten bieden: 1De juiste kandidaten kunnen erop rekenen dat zij werk krijgen aan geboden in een plezierige werkomgeving, waar zij alle mogelijkhe den krijgen zich te ontwikkelen tot een allround medewerker. 2. Indien na verloop van tijd blijkt dat de kandidaat naar tevredenheid functioneert, is er voor de kandidaat uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd. 3. De geboden arbeidsvoorwaarden zijn afhankelijk van kennis en ervaring. Hoe kunt u reageren op deze advertentie: indien u geïnteresseerd bent in een van bovenstaande functies wordt u uitgeno digd - zonder een afspraak te maken - om op maandag 2 juni aanstaande op ons bedrijf te komen. De heer J. de Swart - hoofd personeelszaken - zal u dan uitge breid informeren over de mogelijkheden. Dus maandag 2 juni aanstaande bent u van harte welkom op de Monoliet infodag: aanvang 14.00 uur en 18.30 uur. U kunt ook een telefonische afspraak maken: tel. 076-5482296. Monoliet Beton Breda B.V. Hekven 6, 4824 AE Breda Monoliet is onafhankelijk fabrikant van prefab systeemvloeren voor de woning- en utiliteitsbouw; Monoliet Breedplaatvloeren voor verdiepingen en Monoliet Ribcassettevloeren; Monoliet vloeren voor de begane grond. Monoliet Breedplaat- en Ribcassettevloeren genieten in de Nederlandse bouwwereld een voortref felijke reputatie en de voorkeur dankzij de zeer gunstige prijs/prestatieverhou ding en stipte levering. Monoliet telt ca. 175 medewerkers. Monoliet B.V. Hekven 6 4824 AE Breda Postbus 3272 4800 DG Breda Tel.: 076-5482200 Fax: 076-5425950 Stichting voor Katholiek Onderwijs Het bestuur van de Hubertus Ernst Stichting zoekt voor de onder zijn bestuur staande Mytylschool De Schalm, Brabantlaan 3, 4817 JW Breda, EEN KLASSENASSISTENT M/V voor 36.00 uur per week EEN KLASSENASSISTENT M/V voor 30.00 uur per week De inhoud van de functie bestaat uit: verzorgende taken; assistentie van de groepsleerkracht; huishoudelijke taken. Van de kandidaten wordt verwacht, dat zij in het bezit zijn van het diploma MDGO-SPW of een gelijkwaardige opleiding in de verzorgende sector. Als nadere eisen worden genoemd: goede fysieke conditie i.v.m. veel voor komend tilwerk; ervaring met soortgelijke werkzaamheden; affiniteit met lichamelijk gehandicapten; in staat zijn in een multidisiplinair team te werken. Uw schriftelijke reacties kunt u binnen één week na het verschijnen van deze advertentie richten aan de directeur van de school, mw. J.M.H. van Vliet, die u ook nadere informatie kan verstrekken (076-5223222). j Het bestuur van JAN VAN POLANEN, STICHTING VOOR KATHOLIEK ONDERWIJS BREDA roept sollicitanten óp voor de vervulling van onder staande vacatures m.i.v. 1 september 1997 aan de volgende onder haar bestuur staande scholen; Kbs. Hagehorst voor 38 uur in groep 1/2 Inlichtingen: dhr. W. Goijaarts 076-5418661 Kbs. Kievitsloop voor 38 uur in groep 1/2 Inlichtingen; dhr. N. Mulders 076-5419404 Kbs. de Liniedoorn voor 20 uur (diverse taken groep 1/2) Inlichtingen; dhr. J. Schoone 076-5872838 Kbs. de Wisselaar voor 20 uur (16 uur groep 3 en 4 uur groep 2) Inlichtingen: dhr. G. de Hoogh 076-5871177 Kbs. de Eerste Rith voor 17 uur in groep 3 Inlichtingen: dhr. C. Raeijmaekers 076-5149307 Kbs. Sinte Maerte voor max. 12.30 uur vakleer kracht muziek Inlichtingen: dhr. H. Rethans 076-5218558 Van de sollicitanten wordt gevraagd: - dat zij in het bezit zijn van de onderwijsbevoegd heid voor het basisonderwijs - dat zij de katholieke identiteit van de school mee uitdragen - dat zij breed inzetbaar zijn - dat zij bereid zijn deel te nemen aan buiten schoolse activiteiten - dat zij met veel enthousiasme en werklust hun steentje bij willen dragen aan de onderwijskun dige ontwikkelingen op de scholen - van de vakleerkracht muziek wordt gevraagd zo wel kinderen als team te ondersteunen in mu ziekonderwijs. Wachtgeldgenietenden worden dringend verzocht te reageren. Eigenhandig geschreven brieven met c.v. gelieve u vóór 8 juni 1997 te richten aan: Jan van Polanen, Stichting voor Katholiek Onder wijs Breda t.a.v. de directeur van de desbetreffende school Postbus 2080, 4800 CB Breda Promiss is een snel groeiend filiaalbedrijf met bijna 35 -winkels. Promiss richt zich op 'n modieuze klant die kwaliteitsbewust haar garderobe samenstelt. In de hele Promiss organisatie staat de klant centraal. Zij mag het beste van ons verlangen en onze service is dan ook navenant. Voor ons nieuw te openen filiaal te Breda hebben wij de volgen de vacature U bent een jonge, modegevoelige vrouw die tijdens de drukke verkoopuren uw collega's assisteert door onze klanten prettig en persoonlijk te helpen. U werkt 25 uur per week en bent flexibel inzetbaar. Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae naar Promiss B.V., Postbus 831, 2700 AV Zoetermeer. -iZ fa. STICHTING KATHOLIEK ONDERWIJS TERHEIJDEN Het bestuur van SKOT roept kandidaten op voor de onderstaande vacatures: 1) Basisschool 'De Zeggewijzer' Het betreft een vacature van 38 uur in tijdelijk dienstverband. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: beschikken over enige jaren ervaring in het ba sisonderwijs affiniteit hebben met kinderen in de bovenbouw bereid zijn om in de komende jaren in groep 8 te werken voorstander zijn van adaptief onderwijs een christelijke levensovertuiging hebben Gezien de samenstelling van het huidige team gaat bij gelijke geschiktheid de voorkeur uit naar een mannelijke kandidaat die jonger is als 30 jaar. Sollicitaties voor deze vacature dienen gericht te worden aan: Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs, p/a Biezelaar 59, 4844 RDTerheijden. Informatie kan ingewonnen worden bij de directeur van de school: dhr. J. Blom, tel. 076-5931335. 2) Basisschool 'Zonzeel' Het betreft een vacature van ongeveer ±15 uur in tijdelijke dienstverband. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: bereid zijn te werken in groep 1 t/m 4 breed georiënteerd en inzetbaar zijn flexibel ingeroosterd kunnen worden ervaring hebben in r.t. of bereid zijn zich hiertoe te laten opleiden bereid zijn tot uitbouw van hun functie zelfstandig en enthousiasmerend zijn een christelijke levensovertuiging hebben Sollicitaties voor deze vacatures dienen gericht te worden aan: Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Terheijden, p/a Mr. Aalbersestraat 15, 4844 AW Terheijden. Informatie kan ingewonnen worden bij de directeur van de school: dhr. P. van Opstal, tel. 076- 5931562. De sluitingstermijn voor beide vacatures eindigt op 10 juni. Zij die worden uitgenodigd voor een gesprek zullen i uiterlijk 14 dagen na de sluitingstermijn bericht ont- g vangen.

de Stem | 1997 | | pagina 35