Brabant Ögg» Personeel tempo-team uitzendbureau filiaalleidster IBDO MARSKRAMER BAN LAM MaOSsi rristJosep PERSONEELS FUNCTIONARIS Maak carrière met] MP Project Suppot heftruckchauffeu BVR-Groep ■■■■lil II ERVAREN FILIAALLEIDERS/STERS PLAATSVERVANGEND FILIAALLEIDERS/STERS ALLES IN HUIS... de vrouw haar mode n.v. waterleiding maatschappij "noord-west-brabant" Procestechnicus DELPHI-PROGRAMMEUR— MEEWERKEND BEDRIJFSLEIDER I —TECHNISCH COMMERCIEEL—I MEDEWERKER BINNENDIENSï COMMERCIEEL MEDEWERKERSj AUTOMATISERING Onze P.& (/-adviseurs beweren een perfectevaste baan voor u te hebben. Daag ze uit en stuur uw c.v. Of bel Nivec 076 5204440 Zie ook: http://www.nivec.nl GEMOTIVEERDE (HAV VATENCLEANER LASSERS HAVENC0NTR0LEURS administratief en techn Interstream Uitzenc DOCENT WIS DOCENT EN DOCENT LICHAMELIJ OPVOEDING MEDEWERKER Mensen waar u goed mee bent I 2 PARTTIME CHAUF 2 OPROEPKRACHTE DE STEM ZATERDAG 31 mei 1997 Si Brabant Personeel is een gezamenlijke rubriek van De $te Brabants Nieuwsblad, Brabants Dagblad en F:-JL- - m' Advertentiereserveringen tel. 076-5312300, fax 076-53min of tel. 0165-578882, fax 0165-578149. ALGEMEEN Inschrijfdagen Tempo-Team Uitzendbureau zit nu ook op bedrijventer rein Hoogeind! Ben je op zoek naar werk! Kom even bij ons langs of neem contact met ons op, zodat we samen je mogelijkheden kunnen bekijken! Informatie: (076) 587 76 77, Els Rothkrans Breda, Minervum 1260 Technisch tekenaar/ productontwikkelaar m/v voor een bedrijf in Breda.Voor deze baan hebt u een diploma MTS-WTB en bij voorkeur ervaring met een CAD-systeem. U hebt geen 9-tot-5 mentaliteit en hebt gevoel voor vormgeving. Bij gebleken geschiktheid zijn de toekomstmogelijkheden zeer goed. Het is een leuke baan bij een dynamisch en groeiend bedrijf. Informatie: (076) 522 27 37, Yolanda Tobias Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 KANTOOR Telemarketing-medewerkers m/v voor een direct marketing-bureau in Breda. De werk zaamheden bestaan voornamelijk uit het telefonisch aanbieden van kranten-abonnementen en het telefo nisch beantwoorden van diverse informatienummers. Voorwaarde voor deze werkzaamheden is dat u mini maal één avond per week beschikbaar bent. De werk tijden zijn naar eigen voorkeur in te delen. Informatie: (076) 522 25 16, Christel de Bie Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Boekhoudkundig medewerker m/v voor een relatie in Oosterhout. Je hebt zojuist je diploma MEAO-BA behaald en zoekt een baan met goede toekomstmogelijkheden. Samen met een collega ben je verantwoordelijk voor alle voorkomende boek houdkundige werkzaamheden. Ervaring is niet vereist. Informatie: (0162) 43 65 20, Mariëlle van der Wouw Oosterhout, Leysenhoek 19 Milieukundig begeleider/adviseur m/v voor een relatie op industrieterrein Moerdijk. U werkt na een inwerkperiode aan een project van 4 maanden waarbij u zelfstandig bodemonderzoek en sanerings- werk doet. Hiervoor hebt u enkele jaren relevante werkervaring, een opleiding HTS-Weg Waterbouw en geen bezwaar tegen werken op locatie. Daarnaast bent u communicatief en flexibel. Deze afwisselende baan van 40 uur per week biedt uitstekende toekomstmogelijk heden. Informatie: (0168) 38 13 21, Katy Petersen Moerdijk, Plaza 3-5 INDUSTRIE Magazijn-medewerker m/v voor een bedrijf in Roosendaal. Uw werkzaamheden bestaan uit het transporteren van pallets. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de goederenstroom binnen uw afdeling en voor het voorraadbeheer.Voor deze verantwoordelijke baan hebt u ervaring op logis tiek gebied en overwicht en organisatievermogen. De toekomstmogelijkheden zijn goed en u werkt in 2-ploe- gendienst. Informatie: (0165) 55 99 60, Astrid Walraven Roosendaal, Roselaarplein 33 LANDBOUW Tractor-chauffeur m/v voor landbouwbedrijven in de regio Bergen op Zoom. U verricht diverse werkzaamheden op het land met de tractor. Hiervoor hebt u affiniteit met het boerenbedrijf en kunt u nauwkeurig werken. Bij voorkeur hebt u erva ring met het werken met landbouwmachines en bent u flexibel inzetbaar en enthousiast. Deze banen bieden goede perspectieven. Informatie: (0164) 25 94 00, Petra Mouthaan Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 TECHNIEK Procesoperators m/v voor bedrijven in Breda en in Moerdijk. U kunt direct aan de slag in Breda als u beschikt over een diploma VAPRO-A/B of MTS-Procestechniek en in 2- of 3-ploe- gendienst wilt werken.Verder hebt u een goed tech nisch inzicht.Voor het bedrijf in Moerdijk is een oplei- dingVAPRO-B/MTS-Meet en Regeltechniek vereist en werkt u in 5-ploegendienst. Bij gebleken geschiktheid na de inwerkperiode zijn de toekomstperspectieven zeer goed. Informatie: (076) 522 27 37, Yolanda Tobias Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Technische aanpakkers m/v voor bedrijven in de omgeving van Breda. Er zijn moge lijkheden voor handige personen die enige technische kennis hebben. U kunt o.a. aan de slag als assemblage medewerker bij een bedrijf dat transformatoren maakt. Verder is er werk voor een aantal personen die op locatie bureaus in elkaar monteren.Beide banen zijn voor langere tijd. Informatie: (076) 522 27 37, Yolanda Tobias Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Technisch medewerker m/v voor een relatie in Roosendaal. U bent inzetbaar zowel op mechanisch als op op electrisch gebied. U gaat elec- trische driewielers onderhouden en hebt hiervoor een gerichte LBO/MBO-opleiding en relevante ervaring. Deze baan is voor ongeveer I maand. Informatie: (0165) 55 99 60, Louis van Loon Roosendaal, Roselaarplein 33 Auto-monteur m/v voor een autobedrijf in Roosendaal. U werkt als auto monteur in de werkplaats en hebt een diploma LBO/MBO-Autotechniek en relevante werkervaring. U functioneert op het niveau van I e auto-monteur. Deze baan is voor lange tijd. Informatie: (0165) 55 99 60, Louis van Loon Roosendaal, Roselaarplein 33 Allround installatiemonteur, m/v voor een installatiebedrijf in Roosendaal. Het gaat om een functie op het gebie van gas, water, CV en dakbe dekking. Hiervoor hebt u een LTS-diploma en ruime werkervaring. U kunt in ieder geval zelfstandig werken. De basiscursus Veiligheid is een pre voor deze baan voor lange tijd. Informatie: (0165) 55 99 60, Louis van Loon Roosendaal, Roselaarplein 33 Opzichter weg- en waterbouw m/v voor een bedrijf in Roosendaal. U bent opzichter van een project in uitvoering in Roosendaal. Daarbij contro leert en stuurt u het project. Hiervoor hebt u een MTS- diplomaWeg- en Waterbouw en relevante werk ervaring. Het betreft een project van ongeveer een half jaar. Informatie: (0165) 55 99 60, Louis van Loon Roosendaal, Roselaarplein 33 Schoolverlaters m/v voor bedrijven in Zevenbergen. Hiervoor heb je een LTS/MTS-opleiding en wil je graag aan het werk in de metaalsector. Ben je bereid eventuele bedrijfsoplei dingen te volgen! Dan kun je voor langere tijd aan de slag. Informatie: (0168) 33 50 10, Esther Verschuren Zevenbergen, De Hil 18-20 Procesoperator m/v voor bedrijven op het industrieterrein Moerdijk. U bent minimaal in het bezit van een LTS-diploma en/of een opleidingVAPRO-A/B. Deze interessante banen bieden goede toekomstperspectieven. Eigen vervoer is belang rijk. Informatie: (0168) 38 13 21, Katy Petersen Moerdijk, Plaza 3-5 Élektromonteur m/v voor een bedrijf in Etten-Leur. U bent gemotiveerd en hebt minimaal een diploma LTS-Elektro. De werkzaam heden bestaan uit het monteren en aanbrengen van kabels en het verrichten van reparaties. Bent u voor korte of langere tijd beschikbaar! Reageer dan snel op deze leuke functie. Informatie:(076) 501 90 II, Ellyde Putter Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Hulpmonteur installatietechniek m/v die net klaar is met de opleiding LTS of streekschool. Het werk bestaat uit het installeren en produceren van ventilatiesystemen. Deze baan is voor langere tijd. Informatie: (076) 501 90 II, Elly de Putter Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Voor ons nieuw te heropenen filiaal in Breda aan de Karrestraat zijn wij op zoek naar een Miss Etarn biedt honderdduizenden vrouwen elk seizoen weer een actueel beeld van de mode. De keus is ruim. De collecties zijn zorgvuldig samengesteld. Draagbare, moderne mode met kwaliteit tot in de details. Met daarbij altijd een passend advies. Wint de klant krijgt bij Miss Etam de aandacht die zij verdient. Met meer dan honderd goed verzorgde filialen in het hele land bieden we bovendien vele vrouwen een goede baan. U kent ze wel, de vrouwen die hun klanten met raad en daad terzijde staan. Vrouwen, aan wie je kunt merken dat ze plezier hebben in hun werk. Ze zijn goed opgeleid: ze weten wat mode is, ze weten wat service is. Een filiaalleidster is een actievejonge vrouw die met een team van medewerksters haar 'eigen' filiaal runt. Ze geeft leiding aan circa 7 verkoopmedewerksters. Ze zorgt voor een opvallende presentatie van het Miss Etam mode beeld. Ze is verantwoordelijk voorde administratie, de voorraden en het budget van het filiaal. Bent u die commercieel actieve vrouw van zo'n 25 jaar? Met ruime leidinggevende ervaring, liefst in de mode. Met een zakelijke instelling, gevoel voor service en organisatietalent. Dan bent u misschien de ideale filiaalleidster voor ons filiaal in Breda. Heeft u belangstelling voor zo'n veelzijdige en boeiende baan? Schrijf dan aan Miss Etam B. V, Postbus 101,2700AC Zoetermeer. 171 I w Onze relatie, NV Holding BVR-Groep, is een suc cesvolle bouwonderneming die activiteiten ontplooit in met name Zuidwest-Nederland. De verschillende werkmaatschappijen realiseren bouwprojecten in opdracht van gemeenten, woningbouwverenigingen en projectontwikkelaars. Daarnaast ontwikkelt de BVR-Groep zelfstandig projecten. De ruim 200 medewerkers houden zich bezig met utiliteitsbouw, woningbouw en renovatie. De stijl van werken ken merkt zich door een zeer servicegerichte instelling waarbij kwaliteit hoog in het vaandel staat. Op deze manier heeft onze relatie een uitstekende naam in de branche weten te verwerven. Groeiende activiteiten maken het noodzakelijk dat de organisatie wordt versterkt met een personeels functionaris m/v, die in staat is op zelfstandige wijze gestalte te geven aan het personeelsbeleid. i; U doet voorstellen met betrekking tot het te voeren personeelsbeleid en u adviseert en ondersteunt de directeur en het management op het gebied van uiteenlopende personele zaken. Daarbij ontwikkelt en optimaliseert u verschillende personeelsinstrumenten. Voor de werkmaatschappijen initieert en coördineert u de personeelsplanning, de per soneelsvoorziening en opleidingsplannen. Verder voorziet u het management van adequate informatie op personeelsgebied. Ook dient u als vraagbaak voor mede werkers op het terrein van arbeidsrecht, arbeidsvoorwaarden etc. en beheert u de personeelsadministratie. U komt in aanmerking voor deze uitdagende functie indien u een HBO-opleiding in de richting personeelsmanagement heeft afgerond. Daarnaast dient u te beschik ken over tenminste drie jaar ervaring in een vergelijkbare functie. U bent goed op de hoogte van arbeids- en sociaal verzekeringsrecht en u heeft kennis van het toe passen van personeelsinformatiesystemen. Tot slot bent u te typeren als een sociaal vaardig en integer persoon die gewend is initiatief te nemen en problemen op prag matische wijze wefet op te lossen. Geïnteresseerden wordt verzocht een sollicitatiebrief vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae te richten aan onderstaand bureau ter attentie van de heer drs H.A. Braamse, Postbus 3191, 5203 DD 's-Hertogenbosch. Voor nadere inlichtin gen kunt u telefonisch contact met hem opnemen, tel. 073-640 57 05. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. BDO CampsObers Management Consultants I Marskramer kent u natuurlijk. Met ca. 200 filialen is Marskramer één van de grootste winkelketens in huishoude lijke artikelen en speelgoed. Door de voortdurende groei van onze organisatie hebben wij in de regio West-Brabant en Zeeland plaats voor enkele en Een filiaalleider/ster bij Marskramer is eindverantwoordelijk voor de gang van zaken in een "eigen" filiaal. Een boeiende baan. Een plaatsvervangend filiaalleider/ster assisteert hem/haar daarbij én vervangt bij afwezigheid. Voor deze functies zoeken wij jonge, ambitieuze mannen en vrouwen met een opleiding op minimaal HAVO en/of MBO-niveau. Een aanvullende opleiding (vakdiploma huishoudelijke artikelen, een management- of marke- tingopleiding) kan een belangrijk voordeel zijn. Voor de functie filiaalleider/ster is leidinggevende ervaring in de detailhandel noodzakelijk. Ervaring in onze branche is een pre. Voor de functie van plaatsvervangend filiaalleider/ster is ervaring geen vereiste. De interne opleiding voor deze functie is er op gericht ervaring op te doen met alle leidinggevende taken die in een filiaal voorkomen. Belangstelling Stuur dan een sollicitatiebrief (met pasfoto) naar Marskramer B.V., t.a.v.- mevrouw M.J. de Vos-van der Velden, Postbus 126, 2800 AC Gohda. De N.V. Waterleiding Maatschappij "Noord-West-Brabant" zorgt met haar 280 medewerkers voor het water in 25 gemeenten in West- en Midden-Brabant. Jaarlijks wordt 75 miljoen m3 water gezuiverd en gedistribueerd. De jaaromzet bedraagt ruim 145 miljoen gulden. De WNWB zoekt voortdurend naar mogelijkheden om in te spelen op de veranderende behoeften en wensen van consumenten en het bedrijfsleven. In toe nemende mate ontwikkelt de WNWB zich van drinkwaterleverancier tot een full-service waterbedrijf. Het "op maat" leveren van water in verschillende kwaliteiten staat daarbij momenteel centraal. Voor de afdeling Productie Exploitatie Oost zijn wij op zoek naar een De zorg voor de winning, zuivering, opslag en levering van drinkwater vanuit zes drinkwaterproductie bedrijven is de hoofdtaak van de afdeling Productie Exploitatie Oost. Daarnaast wordt in toenemende mate gewerkt aan de productie en levering van industriewater voor bedrijven. De afdeling Productie Exploitatie Oost is gehuisvest in Oosterhout. Uw taak Als procestechnicus houdt u zich bezig met: het houden van toezicht op de waterkwaliteit en de kwaliteit van de installaties; het verrichten van onderhoud aan deze installaties; het opsporen en verhelpen van storingen en storingsoorzaken. Omdat de waterlevering 24 uur per dag doorgaat, wordt u ingedeeld in de storingsdienst. De frequentie hiervan is ongeveer één week per zes weken. Onze vraag U beschikt over het diploma MTS-elektrotechniek aangevuld met een applicatiecursus Meet- en regeltechniek. U heeft interesse voor werktuigkundige procesinstallaties. U vindt het een uitdaging om zonodig gerichte opleidingen te volgen. Na uw studie heeft u enkele jaren gewerkt in een vergelijkbare functie. U werkt zelfstandig en kunt goed communiceren. Verhuizen naar Oosterhout is voor u geen probleem. U heeft een rijbewijs. Ons aanbod Het salaris dat bij deze funtie hoort, is afhankelijk van de mate waarin u aan de functie-eisen voldoet. Het salaris is minimaal f. 3.825,- en maximaal f. 6.030,- per maand. Onze secundaire arbeidsvoorwaaarden zijn goed. Denkt u de geschikte man of vrouw te zijn die een bijdrage kan leveren aan de verbetering van de kwaliteit van ons bedrijf, dan nodigen wij u van harte uit om bi) ons te solliciteren. Uw handgeschreven brief kunt u tot uiterlijk 13 juni a.s. richten aan de N.V. Waterleiding Maatschappij "Noord-West-Brabant", t.a.v. mevrouw E. Philippi, Postbus 3444, 4800 DK Breda, onder vermelding van PT in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Voor vragen over deze functie kunt u terecht bij de heer J. Ruijten, regiohoofd Productie Exploitatie Oost, via telefoonnummer 0162-435107. Met het oog op een evenwichtige personeelsopbouw streven wij naar een groter aantal vrouwelijke collega's. Vrouwen die voldoen aan de functie-eisen worden met nadruk gevraagd te solliciteren. MP Project Support creëert oplossingen voor bedrijvtn op zoek zijn naar flexibele arbeidskrachten (m/v). cialiseerd in het projectmatig invullen van capaciteit tn j detachering van personeel in de meest uiteenlopende va) 1 bieden. MP Project Support streeft enerzijds naar eenf,, I partnership met de opdrachtgever en anderzijds naar 1 goede invulling van haar sociale verantwoordelijkheid „M werkgever tegenover de projectmedewerkers. Pensioen- spaarloonregeling maken standaard deel uit van oir 1 arbeidsvoorwaarden. MP Project Support opereert land, 1 lijk. Heeft 8 vestigingen in Nederland. En kan hovend;, I putten uit de kennis en ervaring van een 'nternati0lla\ organisatie met maar lieftt 2400 vestigingen. Voor een project bij een van onze opdrachtgevers, een automatiseringsbedrijf in de omgeving van Breda zijn we op zoek naar een Vacaturenummer 559.0010/RvT Projectwerkzaamheden. Als Delphi-Programmeur gespecialiseerd in softwareontwikkeling, programmeerten installeert u nieuwe en bestaande software. U bent verarst- verant- j van woordelijk voor serviceverlening en ondersteuning klanten. Én reist daartoe minimaal eens per maand naar het buitenland. Vereiste kennis, vaardigheden en per- soonlijkheidskenmerken. U heeft een opleiding infor matica. Technisch inzicht. En veel ervaring met Delphi. U beschikt over kennis van apparatuur-aansturing cq. PLC's. En beheerst de Engelse en Duitse taal. U bent communicatief. Klantgericht. Commerciële vaardigheid is I een pre. U heeft een flexibele instelling. Bent stressbesten- dig. En een rasechte teamplayer. Uw perspectieven. Een vast dienstverband. Fulltime werk. Salaris: in overleg Reizen naar het buitenland. Interne vervolgopleiding in Delphi. Datum indiensttreding: z.s.m! Voor een project bij een van onze opdrachtgevers in de omgeving van Breda, een bedrijf gespecialiseerd in interieurbouw, zijn we op zoek naar een Vacaturenummer 559.0011/RvT Projectwerkzaamheden. Als Meewerkend Bedrijfsleider start u een afdeling interieurbouw binnen de organisatie op. U bent verantwoordelijk voor de planning, de coöidi-1 natie en het resultaat van projecten. Én geeft leiding a; 2 tot 3 man personeel (op termijn 15 man). Vereiste j kennis, vaardigheden en persoonlijkheidskenmerken U heeft een opleiding MTS/HTS-bouwkunde. U werkt in de interieurbouw. Bent een enthousiaste vakbroeder. En beschikt over goede leidinggevende capaciteiten. Uw perspectieven. Een vast dienstverband. Fulltime werk. Salaris: in overleg. Datum indiensttreding: z.s.m! Voor een project bij een van onze opdrachtgevers, een gereedschapsfabrikant in de omgeving van Breda, zijn we op zoek naar een Vacaturenummer 559.0012/PS Projectwerkzaamheden. Als Technisch Commercieel Medewerker Binnendienst van een gereedschapsfabrikant, I waarvan het hoofdkantoor is gevestigd in Zwitserland, bent u verantwoordelijk voor verkoopondersteuning® 1 relatiebeheer. U stelt o.a. offertes op. En verwerkt orders.Vereiste kennis, vaardigheden en persoonlijk heidskenmerken. U heeft een opleiding MTS-bouw-, hout- of werktuigbouwkunde. Affiniteit met relatiebeheaj en verkoopondersteuning. En beschikt over een g kennis van de Engelse en Duitse taal. Bekendheid met AutoCad is een pre. U beschikt over een flexibele instelling. Bent klantgericht. En een echte teamwork. I Uw perspectieven. Een vast dienstverband. Fulltime I werk. Salaris: in overleg. Datum indiensttreding: z.s.m! I Voor een project bij een van onze opdrachtgevers, een automatiseringsbedrijf in de omgeving van Roosendaal I zijn we op zoek naar een Vacaturenummer 559.0013/RvT Projectwerkzaamheden. Als Commercieel Medewerker I Automatisering acquireert u telefonisch en persoonlijk. I U brengt offertes uit. Geeft advies aan klanten eu gebr kers. Denkt met de klanten mee en ontwikkelt maatwerkoplossingen. Vereiste kennis, vaardigheden persoonlijkheidskenmerken. U heeft een MBO-of I HBO-opleiding voltooid. Heeft ervaring in verkoop- I en presentatietechnieken. Beschikt over boekhoudkundig! kennis en technische kennis van Exact-software en f computersystemen. U denkt en handelt door-en-door I klantgericht. En bent bereid een interne, aanvullende I opleiding te volgen. Uw perspectieven. Fulltime werk. I Interne opleiding. Bij gebleken geschikt: vast dienstver-1 band. Salaris? In overleg vast te stellen. Ingangsdatum: per direct. Sollicitatie. Voelt u zich tot een van de bovenstaande I functies aangetrokkenBent u gemotiveerdEn voldoen kwaliteiten aan de gestelde eisen? Bel of schrijf dan, onder vermelding van het vacaturenummer, naar MP Project Support Bergen op Zoom. Telefoon: 0164-210069. Ook voor andere technisch functies kunt u contact met ons opnemen. PROJECT SUPPORT Teteringsedijk 3 4817MA Breda Postbus 2183 4800 CD Breda Tel.076 5204440 Fax.076 5204450 e-mail: info@nivec.nl jong en dynamisch uitzendburea hii voorkeur in het bezit van een een veiligheidscertificaat (WA-1) (petro)chemische industrie. voor het laden/lossen van schep van containers in Moerdijk. voor een vetrecyclingbedrijf in M Ook hebben wij regelmatig werk Inlichtingen en sollicitaties incl. c Oostelijke Randweg 42, 4782 Hans Hulswit Tel: 0168-3344 De Katholieke Stichting voor Roosendaal heeft aan boven een aantal vactures. Bevoegden kunnen sollicitere naar de functie van: 20 tot 28 lesuren bevoegdheid wis- en strekt tot aanbevelin 10 tot 1 2 lesuren 8 lesuren Ervaring in het Individueel Vo Beroepsonderwijs strekt tot Inlichtingen bij F. van Haren, school, telefoon 0165-55 02 Sollicitaties voor 14 juni 199" aan de directie van de scf Laan van Henegouwen 1 4701 CP Roosendaal MUNDIA ADVIESGROEP B.1 Mundia Adviesgroep B.V. is een r bureau op het gebied van financië werkzaam in geheel Nederland. Ter versterking van de buitendien! naar goed gemotiveerde die na een interne opleiding de bu sterken in de provincie Noord-Bra De aan te stellen medewerk(st)er een leuk team van collega's en is de uitbreiding van de klantenkring daarvan. Het salaris met de bijkomende on afhankelijk van de inzet, en de pre meer goed te noemen. Functie-eisen: - leeftijd van 25 tot 35 jaar - woonachtig in Noord-Brabant - middelbare opleiding of vergelijl - commerciële feeling hebben - goed met mensen kunnen omga - goede uitdrukkingsvaardigheid - in bezit zijn van auto en telefoor Met de hand geschreven sollicitatie van c.v., alsmede een recente pasf 1 juli 1997 gericht worden aan de Mundia Adviesgroep B.V., t.a.v. R. postbus 2250, 4460 MG Goes. I N G E N IE U U. P 0 - A D VISEU Banketbakkerij Smaal produceert met een uitgebreid dagvers banketassortin markten en groothandel. Binnenkort is bij ons plaats voor: Voor het bezorgen van banket in per week. Voor het helpen bij de productie v Beide functies zijn afwisselend en wo Banketbakkerij beloond. Degene die hiervoor belangstelling he telijk te reageren aan: Banketbakkerij Smaal Postbus 18075 4601 ZB Bergen op Zoom Ta.v. Mevrouw de Groot

de Stem | 1997 | | pagina 34