Brabant Sggi Personeel Op zoek naar een leuke baan? TAPIJTCENTRUM NEDERLAND trwsren stoffeerder m/v Zorgteumleider le MONTEUR Onderga voor gemiddeld 32 uur of 36 uur per week Start. De kruiwagen voor gemotiveerd personeel Service-coördinator/calcu lator Calculator (aankomend) Breda <pOnderhoudsmonteur 50% mechanisch 50% elektriscl Spuiters Zoekt u een baan in het buitenland ledewerkers LTS en MTS Elektromonteur CV monteur Bankwerker Lassers l ^8 OTechnisch commercieel medewerker Pijpfitters uitzendburo b.v. iHMLMBt Medewerkers groenvoor- ziening/groenverzorging m/v Productiemedewerker m/v Chauffeur/verhuizer m/v Chauffeur/magazijn medewerker m/v Magazijnmedewerker m/v Administratief medewerker m/v Vakantiewerkers/ schoolverlaters m/v Datatypiste m/v Diverse kandidaten m/v Werkvoorbereider m/v Administratief/boekhoudkundig medewerker m/v Medewerkers bediening m/v Ter versterking van ons werkplaatsteam van de perso nenwagenafdeling aan de Ettensebaan 17c te Breda zijn wij op zoek naar een Heftruckchauffeurs m/v Automatiseringsmedewerker m/v Functie-eisen: Enige jaren ervaring Servicegericht Klantgericht Studenten m/v Instellingskok m/v De juiste kandidaat wacht een boeiende job, bij een toonaangevend merk, in een bloeiend bedrijf waar service en kwaliteit traditie zijn. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze after sales manager de heer M. Damen onder tel.nr. 076-5223344. Gelieve uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de di rectie van: Bluekens Autobedrijf B.V, Ettensebaan 17c 4812 XA Breda. Uw sollicitatie zal strikt vertrouwelijk worden behandeld. PLC-PROGRAMMEUR. Onze adviseurs hebben een /erfecte vaste baan voor u ?aag ze uiten stuur uw c'.v. Of bel Nivec 076 5204440 Zie ook: http://vww.ri ivec.nl Teteringsedijk 3 4817MA Breda Postbus 2183 4800 CD Breda Tel.076 5204440 Fax.076 5204450 e-mail: info@nivec.nl DE STEM ZATERDAG 31 mei 1997 Brabant Personeel is een gezamenlijke rubriek van De Stem Brabants Nieuwsblad. Brabants Dagblad en Eindhovens Dagbl' Advertentiereserveringen tel. 076-5312300, fax 076-53123]n of tel. 0165-578882, fax 0165-578149. nlüSTEM Landelijke vere Functie: Als zorgteamleider verricht u uit voerende werkzaamheden. Daarnaast bent u belast met het regelen en af stemmen van de dagelijkse zorg. In dat kader instrueert en ondersteunt u de medewerkenden van de afdeling. U ontvangt leiding van de zorg manager. In de hoedanigheid van verpleegkundige kan er ook vanuit de andere afdelingen een beroep op u gedaan worden. Wij bieden: Een zo goed mogelijk werkklimaat voor medewerkenden waarin plezier in het werk en deskundigheid van handelen voorop staan. Voor deze functie is de CAO-Verzorgingshuizen van toepassing. Uw functie wordt ingedeeld in FSV schaal 8. De werktijden worden geregeld via een rooster met wisselende diensten. Verzorgingshuis De Brink in Roosendaal biedt huisvesting en intensieve begeleiding en verzorging aan oudere mensen. Ongeveer 150 medewerkers werken met grote inzet voor zo'n 240 bewoners. Thuiswonende ouderen kunnen in De Brink gebruik maken van de dagopname, nachtopname of de logeerkamer. De Brink functioneert onder leiding van twee zorgmanagers en een facilitair manager. Zij kunnen daarbij op ondersteuning rekenen van de overkoepelende stichting Groenhuysen. In het verzorgingshuis De Brink ontstaat een vacature voor zorgteamleider. Op de afdeling waar de vacature ontstaat worden bewo ners met een verpleeghuisindicatie verzorgd. Tevens vinden daar tijdelijke opnames plaats. Voor een van onze relaties in de betonsector. Taken: bedienen van de machine, eenvoudig technisch onderhoud en kwaliteitszorg. Vereist: LTS of VAPRO-A, inventief, initiatieftijk en flexibel. Het betreft een fulltime functie met kans op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Oosterbout Annita of Ellen, tel. (0162) 42 74 40. Voor een verhuisbedrijf in Breda. Vereist: rijbewijs BC aangevuld met CCVB en bereid zijn mee te verhuizen. Voor meer informatie: Start Breda, Natasja van der Wal, tel. (076) 520 90 90. Voor een groot hoveniers-/groenbedrijf in de omgeving van Bergen op Zoom. Taken: meehelpen met de aanleg en het onderhoud van tuinen en contacten onder houden met cliënten. Tevens zoeken wij voor dezelfde relatie een volwas-hovenier in vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Bergen op Zoom, Nurten Gus, tel. (0164) 25 26 50. Vereist: rijbewijs BC en CCVB, bereid zijn werkzaamheden in het magazijn te verrichten en direct beschikbaar zijn. Voor meer informatie: Start Breda, Natasja van der Wal, tel. (076) 520 90 90. Voor een groothandel in Breda. Het betreft een baan voor langere tijd en je moet direct beschikbaar zijn. Voor meer informatie: Start Breda, Mariken van Hofwegen, tel. (076) 520 90 90. Voor een relatie in Öosterhout. Vereist: MBO/HBO-niveau, goede communi catieve vaardigheden, affiniteit met werk op het terrein van landelijk gebied, enige jaren werkervaring is een pre. Het betreft een fulltime functie voor langere tijd. Voor meer informatie: Start Oosterbout, Cindy van Gennep, tel. (0162) 42 74 40. Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer W. Dekker, zorgmanager. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 12 juni a.s. richten aan de afdeling Personeel, Organisatie Opleidingen t.a.v. mevrouw L. Roels op onderstaand adres. Wij vragen: Enthousiaste kandidaten die beschik ken over het diploma HBO-V of ver pleegkundige A. U heeft bij voorkeur enige leidinggevende ervaring en bent hierin geschoold. Verder be schikt u over organisatorische capaci teiten, inlevend vermogen en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Voor verschillende bedrijven in Breda. Ben je klaar met je examens of heb je bijna vakantie en wil je aan de slag, kom je dan inschrijven. Onze medewerkers willen je graag meer vertellen over de mogelijkheden. Voor meer informatie: Start Breda, tel. (076) 520 90 90. Taken: handmatig invoeren van gegevens en controleren van bestanden. Vereist: veel ervaring hebben met Excell en foutloos kunnen werken. Het betreft een fulltime functie voor bepaalde tijd. Voor meer informatie: Start Oosterhout, Ellen Raaymakers, tel. (0162) 42 74 40. HTS weg 8c waterbouw voor functie als bedrijfsleider in vast dienstverband! MTS energietechniek/elektronica/elektro voor vaste dienst! MTS procestechniek of LTS VAPRO A of B, met eventueel ervaring in de proces industrie en goed in teamverband kunnen opereren. Werkzaamheden zijn in ploegen dienst. Vast contract behoort tot de mogelijkheden. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. MTS werktuigbouw en ervaring met CNC-bestuurde machines. Kandidaten met bovengenoemde oplei dingen kunnen geplaatst worden in de omgeving van Bergen op Zoom. Het betreffen functies voor langere tijd met kans op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Bergen op Zoom, Hans Verduit, tel. (0164) 25 26 50. Voor een van onze relaties. Vereist: afgeronde MTS-opleiding richting Werktuigbouwkunde, ervaring als werkvoor bereider, bij voorkeur gastechnische ervaring. Het betreft een fulltime functie voor waar schijnlijk een half jaar. Voor meer informatie: Start Oosterbout, Ellen Raaymakers, tel. (0162) 42 74 40. Voor enkele grotere ondernemingen. Vereist: kennis van MS Office-pakket is een must evenals kennis van de Engelse taal en ervaring. Het betreft een fulltime functie met kans op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Bergen op Zoom, Marion Videier, tel. (0164) 25 26 50. bezoekadres Postbus 1596 De Brink is een verzorgingshuis van de stichting Groenhuysen 4700 BN Roosendaal tel. 0165-566750 Melis Stokelaan S fax 0165-563705 Roosendaal Taken: facturatie, telefoonbehandeling, bestellingen en alle voorkomende administratieve handelingen. Vereist: MEAO-niveau, goede telefoonstem, zelfstandig, woonachtig in de omgeving van Oosterhout, werkervaring is een pre. Het betreft een fulltime functie voor langere tijd. Voor meer informatie: Start Oosterhout, Hanneke of Cindy, tel. (0162) 42 74 40. Voor grote horeca-ondernemingen in Bergen op Zoom zoekt Start medewerkers voor de bediening die flexibel ingezet kunnen worden. Goede kandidaten kunnen in aanmerking komen voor een relevante Horeca-opleiding via Start Horeca B.V. Vereist: u dient gastvrij te kunnen denken en handelen. Bij gebleken geschiktheid wordt u permanent ingezet. Voor meer informatie: Start Bergen op Zoom, Inge Taeymans of Christel van Zeist, tel. (0164) 25 26 50. Vereist: Heftruck-certificaat en bij voorkeur WA-I. Het betreffen functies in zowel ploegendienst als in dagdienst. Bij gebleken geschiktheid kans op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Bergen op Zoom, Iris Glazenburg of Mart Hagenaars, tel. (0164) 25 26 50. Bluekens Autobedrijf B.V. is Volvo Personenwagen- en Truck-dealer met vestigingen te Breda, Raamsdonks- veer, Roosendaal en Chaam. Voor een bedrijf in Breda. Taken: netwerk- en systeembeheer van NT netwerk, helpdesk, internet-site beheer, ont wikkeling van functionaliteiten, installatie en configuratie van nieuwe hardware. Vereist: MBO/HBO Informatica of gelijk waardig, ruime aantoonbare ervaring met o.a. MS Windows NT Netwerken, MS Windows 95, MS Office 97 ontwikkeling en Hardware, sterke affiniteit met IT, kunnen werken in teamverband, leergierig en flexibel. Voor meer informatie: Start Breda, Inge Sanders, tel. (076) 520 90 90. Bluekens Autobedrijf B.V. staat bekend als een solide en servicegerichte onderneming met 125 werknemers. Voor kandidaten die naar school gaan of studeren, hebben wij elke zaterdag schoon maakwerk in de omgeving van Bergen op Zoom met zeer goede verdiensten. U kunt wekelijks ingezet worden waarbij u samen werkt met een grote groep medestudenten. Voor meer informatie: Start Bergen op Zoom, Inge Taeymans, tel. (0164) 25 26 50. Voor een groot instituut in de omgeving van Bergen op Zoom. Taken: bereiden van maaltijden voor grote groepen. Voor meer informatie: Start Bergen op Zoom, Inge Taeymans, tel. (0164) 25 26 50. Start Bergen op Zoom, Koevoetstraat 49, tel. (0164) 25 26 50; Start Breda, Van Coothplein 103, tel. (076) 520 90 90; Start Oosterhout, Mathildastraat 9, tel. (0162) 42 74 40. Voor onze vestigingen in Roosendaal en Rijen zijn wij met spoed op zoek naar: Voor een bedrijf in Roosendaal zijn wij op zoek naar een veelzijdig persoon die als service-coördinator (60%) en als calculator/werkvoorbereider (40%) op het gebied van luchtbehandeling, loodgieterswerk, gas en water goed uit de voeten kan. Cevraagd wordt: - MTS WTB, MIT - Ervaring als monteur - Leeftijd 25-35 jaar - Woonachtig omgeving Roosendaal vraagt voor spoedige indiensttreding voor standplaats Leeftijd tot 28 jaar. De kandidaat moet het vak van tapijtstoffeerder beheersen. Daarbij is een grote mate van servicegerichtheid een vereiste. Hij is ook in het bezit van rijbewijs B. Voor een bedrijf in Berkel Enschot zoeken wij calculator op het gebied van installaties en bc voor het maken van berekeningen t-b.v, gas,' rtocfen CV. De juiste persoon heeft ervaring i utiliteitsbouw en woningbouw en heeft een M opleiding. Leeftijd ca. 25 Jaar. Ben jij de persoon die zowel op mechanisch als op elektrisch gebied storingen kan oplossen, dan is dit een leuke baan voor je! Je houdt je onder meer bezig met het plegen van preventief onderhoud en het op en instellen van productielijnen vooreen verpak kingsbedrijf in Etten-Leur. Cevraagd wordt: - MTS niveau - Organisatorische kwaliteiten - Ervaring met montage van productielijnen - Geen 9 tot 5 mentaliteit Tkvaws zijn wij apéoek naars Leeftijd 18-23 jaar. De kandidaat die wij zoeken heeft bij voorkeur rijbewijs B en is bereid om in een team van gemotiveerde medewerkers zich het stoffeerders vak eigen te maken. Enige ervaring strekt tot voorkeur. Tapijtcentrum Nederland is een groeiende en dynamische vloerbedek kingsspecialist met 15 vestigingen in Nederland. Het werken in team verband is essentieel. Van de gegadigden voor bovengenoemde func ties wordt daarom verwacht dat zij zich goed kunnen inpassen in een team van gemotiveerde medewerkers. Snelgroeiend commercieel bedrijf zoekt dringend spontane, leergierige doorzetters, die bereid zijn om tijdens de maanden juli augustus te werken (ook toekomstperspectieven). Profiel: tussen 21 en 50 jaar, vlot en enthousiast, positieve instelling, bereid zijn om hard te werken. Wij bieden: hoge commissies, vluchtcompensatie, accommodatie, professionele training. Bel ons op nr. 06-53 93 0114 en vraag naar AM MARKETING. m il /IfT' Voor een commerciële man of vrouw op het gebied van elektrotechniek hebben we een interessante job als technisch comercieef medewerker binnendienst bij een bedrijf in Roosendaal. De taken omvatten onder andere het behandelen van alle aanvragen van het begin tot eind, het schrijven van offertes en het telefonisch te woord staan van klanten. Cevraagd wordt: - MTS E - Commerciële ervaring - Zelfstandig kunnen werken Voor een grootschalig project vragen wij, I e fitters, en hulpfitters, die langere tijd beschikbaar zijn voor deze werkzaamheden. Tapijtcentrum Nederland biedt een salaris dat in overeenstemming is met functie, oplei ding en ervaring. Indien u voor een van de functies belangstelling hebt, kunt u telefonisch contact opnemen met de heer M. van Doom, tel. 0499-373223 of schrijven naar Tapijt centrum Nederland, personeelsafdeling, Haagweg 245, 4812 XD Breda. Drukkerij Heimer b.v. is een dynamische offsetdrukker)) waar met de meest moderne apparatuur en een vooruitstrevend team van jonge mensen een hoog kwaliteitsniveau wordt nagestreefd. In het kader hiervan is het afgelopen jaar ruim geïnvesteerd op de afdelingen pre-press en drukkerij. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een ervaren bekend met 4 kleuren Heidelberg Speedmaster 74 bekend met Apple Macintosh (Quark XPress; Illustrator; Photoshop) uw sleutel voor technisch person^ DEN BOSCH: Orthensuaat 44 (073)6122466 OiSTERWIJK: Gemullehockenweg 10 <013)5288? RUEN: Hoofdstraat 14 (0161)22 66 60 VECHEU Me)jer)jstrs«t32A (0413)351701) ROOSENDAAD Markt 89 <0165)5703 10 Functie-eisen: - grafische opleiding - ruime ervaring in soortgelijke (unctie - grote mate van flexibiliteit, hoog kwaliteitsniveau - zonder ervaring is het onnodig te reageren. Voor de geschikte kandidaat bieden wij: - salariëring volgens het grafische CAO, met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. werken in een professionele organisatie met een jong, enthousiast team van specialisten., Herkent u zich in bovenstaand profiel? Schrijf dan binnen 8 dagen een brief met CV aan nevenstaand adres ta.v. de heer F.W. Heimer. Oomen Uitzendburo b.v. is een VCA gecertificeerde organisatie met 14 vestigingen door heel Nederland. Wij zijn een professionele partner voor het bedrijfsleven als het gaat om werving, selectie en plaatsing van tijde lijk vaktechnisch en technisch kader personeel. drukkerij heimer b.v. gijzenveld 7, 4817 ze breda telefoon (076) 571 38 88 telefax (076) 571 82 39

de Stem | 1997 | | pagina 32