(°teGG technici! I EIIKENS HMHB i UI ezier zoekt: Sco DRUNEN Adecco i ense pi Brabant Sgjgï» Personeel raftzoekt FIELD APPLICATION ENGINEER m/f 1 INSCHRIJFDAG Vedior VACATURES W CONSTRUCTEUR HTS-W METAALBEWERKER bijDaCt]|l0.,,ttl Adecccr Rij GEGARANDEERD Meisjesscou The flexible workforce Administratief The flexible workforce Soms moeten we wel lachen bij Klijn Keukens om al die "stunt-verkopen". Dat gelooft u toch ook niet! Als u nou weet dat Klijn Keukens "de laagste prijs-garantie" biedt, dan weet u toch ook dat u bij ieder ander aan het verkeerde adres bent. De grootste showroom staat immers in Drunen. Geen sterke verhalen, maar de sterkste service en garantie. Neem dat nu maar van Klijn Keukens aan! NIET NORMAAL 140 KEUKENS TOTAAL Het béste advies 5 Jaar garantie De schérpste prijzen De stérkste service Italiaanse Design Keukens Klijn Keukens he< 1 DIE MULTIFUNCTIONEEL INZETBAAR IS ►actylo VoorlOU doen wij ITIGGr I DE STEM DE STEM ZATERDAG 31 mei 1997 L— Brabant Personeel is een gezamenlijke rubriek van De Stem, Brabants Nieuwsblad, Brabants Dagblad en Eindhovens Dagblad. Advertentiereserveringen tel. 076-5312300, fax 076-5312310 of tel. 0165-578882, fax 0165-578149. Zoekt u ook een baan waarin een beroep wordt gedaan op uw technische kennis en ervaring? Een functie die zowel inhoudelijk als op het gebied van salaris, arbeidsvoorwaarden en per spectieven zeker aan uw verwachtingen vol doet? Kies dan voor een carrière op projectba sis bij Draft! Voor onze opdrachtgevers zijn wij per direct op zoek naar: Cad-Tekenaar/Constructeur Elektronica Voor een producent van machines t.b.v. de Halfgeleide rindustrie gaat u middels een Cad-systeem elektro- mechanische componenten tekenen en construeren. Het specificeren en documenteren van deze componenten speelt daarbij een belangrijke rol. U heeft een MTS-/HTS- Elektronica opleiding en ervaring met een Cad-applicatie. Affiniteit met de Mechanica is een pre. Projectduur: mini maal een jaar; bij gebleken geschiktheid behoort een vast dienstverband tot de mogelijkheden. Regio: Eindhoven. Voor meer informatie: Richard Termaat. C++ Software Engineer Voor een onderneming die gespecialiseerd is in Software Engineering gaat u gestructureerd software ontwikkelen en testen binnen een technische omgeving. U gaat pro grammeren in C++, al dan niet object georiënteerd, onder een UNIX of Windows omgeving. Sleutelbegrippen binnen deze functie zijn Real Time Operating Systems en Embedded Software. U heeft een HTS- opleiding en ken nis van bovengenoemde omgeving. Projectduur: mini maal een jaar; bij gebleken geschiktheid behoort een vast dienstverband tot de mogelijkheden. Regio: Eindhoven. Voor meer informatie: Richard Termaat. Tekenaar Leidingregistratie Voor een energiebedrijf bent u verantwoordelijk voor het in kaart brengen van distributienetten ten aanzien van hoogspanningsinstallaties. U heeft enige ervaring met AutoCad alsmede met het handmatig tekenen van instal laties binnen de Elektrotechnische branche. U heeft een MTS-Elektrotechniek opleiding. Regio: 's-Hertogenbosch. Projectduur: minimaal een halfjaar. Voor meer informatie: Richard Termaat. Voor bovengenoemde functies of andere vacatures in de vakgebieden Bouwkunde, Civiele Techniek, Elektrotechniek, Industriële Automatisering, Milieu en Werktuigbouwkunde kunt u contact opnemen met DRAFT TILBURG: tel. 013-544 08 48, Spoorlaan 404a, 5038 CG, Tilburg. Of stuur uw CV naar: Postbus 845, 5000 AV, Tilburg, fax 013 - 544 07 09. Elke dinsdagavond zijn wij geopend tot 21:00 uur. Bel ons of kom langs voor een persoonlijk gesprek! Draft is lid van de VNP en aangesloten bij de VRO. Bezoek onze site op Internet met regelmatig I nieuwe vacatures: http:/www.draft.nl E-mail: info@tilburg.draft.nl Draft... Continu werk in techniek! Téöwiach Civiels Techniek Wetooteebnisk lmJuau-iêle Autoffiatiaeriiig Burr-Brown is recognised worldwide as a leading supplier of high performance linear components within the semi-conductor industry. It has its own production facilities and sales organisations in the USA, Europe and Japan. The Benelux sales office, which is located in 's-Hertogenbosch, is focussing on key-accounts. Service to the OEM industry is at a high level. We are a small team of professionals and currently have a vacancy for a Function You will provide technical support to our clients in the Netherlands and Belgium. You will work with our account managers and our distributor and will be the interface between the client and the technical division of Burr-Brown. Requirements: You will be educated to HTS-E level with at least 3 years of relevant experience, and have a very good understanding of analog and digital component applications. You will be enthusiastic, responsive with the drive to succeed, aged over 25 and be fluent in english. A psychological test could be part of the selection process. Interested? Reply to us by writing al letter and CV in english within two weeks and send it to: Burr-Brown International BV f.a.o. Mrs. J. van Baal Postbus 1600 5200 BR 's-Hertogenbosch 073-6121600 BURR-BROWN* Met 160 vestigingen vooruitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior asb meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. ASB Zaterdag 31 mei a.s. zijn wij geopend van 10.00 tot 15.00 uur. Bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging in de technische, administra tieve, medische of industriële sector, kom dan zaterdag 31 mei langs op onze vestiging in Roosendaal. Vakantiekrachten zijn uiteraard ook van harte welkom. Roosendaal, Nieuwe Markt 53c. Telefoon: (0165) 545955. Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior asb meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers X/O/llfAl* en mensen die op zoek V zijn naar werk. ASB U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (m/v): Telefonistes/receptionistes. Wij hebben regelmatig werk in Roosen daal en omgeving voor telefonistes/ receptionistes met recente ervaring met een telefooncentrale. Het betreft zowel fulltime als parttime opdrach ten voor kortere en langere tijd._ Afgestudeerde MEAO'ers en HEAO'ers. Wij hebben regelmatig leuke banen voor jonge afgestudeer de MEAO'ers en HEAO'ers in alle rich tingen. Wilt u voor langere periodes aan het werk? Schrijft u zich dan zo snel mogelijk in. Boekhoud(st)er. Voor een relatie in Roosendaal zoeken wij een boek- houd(st)er. Vereist is ruime ervaring in deze functie en kennis van de mo derne boekhoudsystemen. Ervaring in de buitenlandse boekhouding is een pre. Het betreft een aanvraag voor zeer lange tijd. Productie Productiemedewerkers. Met spoed zijn wij op zoek naar gemotiveerde kandidaten voor diverse relaties in de regio. Het betreft werk in zowel ploe gen- als dagdienst. Inpakkers. Voor een relatie in Rucphen en Roosendaal zoeken wij flexibel inzetbare kandidaten voor parttime inpakwerk voor kortere en langere tijd. Het betreft zowel werk in de dag- als in avonddienst. Algemeen Vakantiekrachten. Vanaf heden zijn wij hard op zoek naar gemotiveerde vakantiekrachten voor allerlei soorten werkzaamheden. Wilt u graag iets bij verdienen? Loop dan snel binnen. Heeft u interesse in één van boven staande functies, neem dan contact op met Vedior asb, Nieuwe Markt 53c, Roosendaal. Tel: (0165) 5599550. H riHNFT Iff ItesEasail Dit is géén fantasie Deze moderne keuken, met een klassiek tintje, staat er echt! Het front is van MDF in de kleur vanillegeel (of 18 andere kleuren) en is kompleet met: koelkast, luxe combi oven/mag netron, gaskookplaat, afzuigkap, een aantal leuke glasaccenten, licht en kranslijsten met verlichting, een volledig vlak geïntegreerde spoelbak en een éénhendel mengkraan. Zeer komplete hoekkeuken Met MDF kassettefronten in kersen- kleur, echter ook leverbaar in andere kleuren. Inclusief koelkast, combi oven/magnetron, vaatwasser, gaskookplaat, afzuigkap, licht en kranslijsten met verlichting, spoelbak en een éénhendel mengkraan. Eigentijdse hoekkeuken Uitgevoerd in MDF kassettemodel. Leverbaar in verschillende kleuren. Kompleet met koelkast, oven, gaskookplaat, afzuigkap, vaat wasser, licht- en kranslijsten met verlichting, spoelbak en éénhendel mengkraan. Mo. t/m Vrij. 9.00 - 17.30 uut la. van 9.30 - 17.00 uur. Vrijdagavond koopavond Thomas Edisonweg 4, Bedrijvenpark Groenewoud II, 5151 DJ Drunen. Tel. (0416) 37 75 lF ERKEND DOOR DE CENTRALE BRANCHEVERENIGING WONEN GOEDKOPER KAN NIET! 5 JAAR GRATIS SERVICE Holland Material Handling ontwerpt en levert turn key innovatief maatwerk voor computer/PLC gestuurde handlingsystemen. Wij zoeken een ervaren U bent van ontwerp, lay-out, samenstelling, detailtekening tot en met inbe- drijfname, betrokken bij het tot stand komen van onze projecten. Uw werkzaamheden spelen zich hoofdzakelijk af op onze ontwerpafdeling. Heeft u minimaal 3 jaar ervaring met CAD en interesse in speciale machine bouw, stuurt u ons dan uw c.v. of neem contact op met dhr. W.J. Bakker. HMH-Holland Material Handling B.V. Penningweg 13-15 4879 AE Etten-Leur tel. 076 5015150 HOLLAND MATERIAL HANDLINC SI [CHROMALLOY IHOLLAND B.V. Chromalloy Holland B.V., gevestigd in Tilburg, is onderdeel van het Amerikaanse concern Chromalloy Gas Turbine Corporation, die zich bezighoudt met het coaten en repareren van vliegtuigmotoronderdelen. In verband met een toename van de activiteiten zijn wij voor deze opdrachtgever op zoek naar geïnteresseerde kandidaten voor de functie van UW FUNCTIE: Het betreft het uitvoeren van reparaties aan de diverse onderdelen van vliegtuigmotoren, zoals onder andere slijpen, richten, (punt)lassen en machinale bewerkingen. U werkt in 2-ploegendienst. Als teamlid bent u medeverantwoordelijk voor de planning van de werkzaamheden. UW PROFIEL: Voor deze functie zoeken wij kandidaten met minimaal een afgeronde opleiding LTS Metaal op C-niveau. In verband met het werken in ploegendienst is de minimumleeftijd 18 jaar. ONS AANBOD: Bij de functie passende arbeidsvoorwaarden. U werkt in een dynamische omgeving aan kwalitatief hoogwaardige produkten. 'Training on the job' vindt plaats door collega's met wie u nauw samenwerkt. UW REACTIE: Hebt u interesse in bovengenoemde functie en voldoet u aan de gestelde profielschets? Stuur dan uw korte sollicitatiebrief met curriculum vitae - binnen 7 dagen en onder vermelding van CH-M in de linkerbovenhoek van de envelop - naar Serviat Projecten ter attentie van de heer P. van de Laar, projectmanager, Heuvelpoort 321, 5038 DT Tilburg. Voor meer info kunt u bellen naar tel. 013-5359325. Wij rekenen op reacties van zowel mannen als vrouwen. smm PROJECTEN Serviat Projecten B. V. is een onderdeel van de internationale Adecco-groep. Voor diverse relaties zijn wij op zoek naar de vol- gende kandidaten: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Voor de afdeling Customer Service van een groot bedrijf in Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar een fulltime kandidaat. Voor deze vacature is een opiei. ding op mbo-/hbo-niveau nodig en beheerst u de Ne derlandse, Engelse en Duitse taal. Verder is het van belang dat u goed met Windows kunt werken. Qe2e vacature biedt goede toekomstperspectieven. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze afdeling Administratief en Hoger personeel, BARBEDIENDE M/V Wij zijn op zoek naar een barbediende voor de vrij. dag-, zaterdag en zondagmiddag. Aangezien het de bedoeling is dat u het café geheel zelfstandig runt zijn wij op zoek naar een ervaren kandidaat tussen de 25 en 40 jaar oud. Bent u tevens woonachtig jn de omgeving van Wouw, neem dan zo spoedig moge lijk contact op met onze vestiging, (afdeling Admini stratief en Hoger personeel) Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo Uitzendburo in: Bergen op Zoom, 0164-247024 (Administratief/Hoger personeel). Koevoetstraat 63. Oosterbout Telefoon (0162)43 32 50 Breda Administratief Personeelsdiensten Boscllstraat 18-20 rersuneeuiuiefisien Telefoon (076) 52015 00 Bergen op Zoom Telefoon (0164)239400 Etten-Leur Telefoon (076) 503 6611 lemeuzen Telefoon (0115) 615800 Techniek Telefoon (076) 522 30 70 VanCoothplein3 Telefoon (076) 520 57 77 Dongen Telefoon (0162) 319333 Chauffeur m/v Voor een kunststofverwerkend bedrijf in de omgeving van Bergen op Zoom. Je verricht laad- en loswerk- zaamheden, het vervoeren van goederen en je werkt mee in het magazijn. Je bent in het bezit van rijbewijs B en E. Bel ons en informeer naar je mogelijkheden, Info: Adecco Bergen op Zoom, Peler Sinke, Parade 4. Buitendienstmedewerkers m/v Voor een relatie in Breda. Je gaat op afspraak naaro.a. huisartsen en gezondheidscentra om advertentie ruimte te verkopen ten behoeve van een informatief boekje. Een vaste baan behoort tot de mogelijkheden. Spreekt deze baan je aan en ben je bovendien in het bezit van eigen vervoer, reageer dan snel! Info: Adecco Breda, Liesbeth Boorsma, Boschstraat 18-20. Supervisor en procesoperator m/v Voor een distributiebedrijf in de farmaceutische industrie in Breda ten behoeve van de productie afdeling. De supervisor plant en coördineert alle dagelijkse activiteiten en werkt indien nodig ook zelf mee op de werkvloer. Voor deze functie is een mboI- hbo werk- en denkniveau vereist De procesoperator neemt deel aan het produktieproces, je traint en begeleidt het personeel en je rapporteert dit aan de supervisor. Heb jij ervaring met produktielijnen en affiniteit met computergestuurde machines, dan is dit een leuke uitdaging voor jou. Voor beide functies is een relevante werkervaring in de farmaceutische-, voedsel- of fola/filmindustrie een pré. Een goede beheersing van de Engelse taal is een must. Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging? Neem dan contact met ons op. Info: Adecco Breda, Liesbeth Boorsma, Boschstraat 18-20. Secretaresse m/v Voor een bedrijf in Raamsdonkveer. Je werkzaam heden bestaan uit het verzorgen van veel correspondentie en het onderhouden van contacten met Turkije. Heb jij een opleiding op meao-niveau, enige ervaring in de administratieve/secretariële richting, en een uitstekende beheersing van de Engelse en TUrkse taal? Bel ons dan zo spoedig mogelijk. Info: Adecco Oosterhout, Mariska Simons, Ley sen hoek 3. Magazijnmedewerker m/v Voor een relatie in Oosterhout. De werkzaamhedenbestaan uit o.a. sorteren, het zagen en laden en lossen van buizen. Heftruck kunnen rijden is voor deze functie vereist. Ben je per direct beschikbaar? Neem dan even contact met ons op. Info: Adecco Dongen, Diana Brakkee, Kard. van Rossumstraat 76. Metaalbewerkers m/v Voor diverse projecten in Zeeuwsch-Vlaanderen. Je bent in het bezit van het diploma lts-metaal, wa-1. en je hebt enige werkervaring op dit gebied. Wil jij tevens graag de handen uit de mouwen steken, laat je dan inschrijven bij ons. Info: Adecco lemeuzen, Jean-Paul, Noordstraat 93. Magazijn/administratief medewerker m/v In deze functie ben je o.a. verantwoordelijk voor de in- en uitgaande goederenstroom en het voorraad- systeem. Tevens ben je bekend met warehouse management systemen. Je bent in het bezit van een diploma mbo of /meao-logistiek en een evo-/evl heftruckcertificaat is een vereiste. Ben je bovendien een team-player en geen 9 tot 5 type? Dan is deze baan iets voor jou. Neem contact met ons op en informeer naar je mogelijkheden. Info: Adecco Etten-Leur, Veronique Verberkmoes, Bisschopsmolenstraat 123. Aluminiumlassers/plaatwerkers m/v Voor een relatie in Etten-Leur. Voor een periode van ongeveer drie maanden hebben we meerdere banen voor aluminiumlassers en plaatwerkers. Je kunt direct beginnen. Bel ons! Info: Adecco Etten-Leur, Veronique Verberkmoes, Bisschopsmolenstraat 123. Lts-ers Voor verschillende relaties in Etten-Leur. Ben je in het bezit van een lts-diploma in één van de vele verschillende richtingen. Kom dan snel bij ons lanes en laatje inschrijven. Info: Adecco Etten-Leur, Nathalie Eillebrecht, Bisschopsmolenstraat 123. Telefoniste/receptioniste m/v Voor het hoofdkantoor van een hotelketen in Breda. Je bent enthousiast, je hebt een vriendelijke telefoonstem en je bent niet ouder dan 25 jaar. Beschik je over een auto en is het spreken van corrert Nederlands, Duits en Engels voor jou geen probleein Dan hebben wij tot eind 1997 een leuke baan voor jou. Info: Adecco Breda, Monique Poppelaars, Van Coothplein 3. Produktiemedewerkers m/v Voor een groenteverwerkingsbedrijf in Zundert. Ben je voor langere tijd beschikbaar en bereid om in 2 ploegen te werken, schrijf je dan snel in voor een informatiebijeenkomst. Het vervoer kan geregeld worden. Reageer snel. Info: Adecco Breda, Miriam van Bommel en Ma non van het Veer, Van Coothplein 3. Adecco nu ook op Internet! http:/www.adeccoA don jè verwacht! Van onze verslaggever Den Bosch - Brabant zal met hand en tand verze tegen de vorming van stadsprovincie Zuid-O Brabant, Toch is de provincie met al tegen de afsplitsing van de mo Eindhoven geweest. In regeerakkoord, dat de co tiepartijen in de provincie 1995 sloten, staat dat zij De huidige leden van de zev Door Annemarie Buijk Bergen op Zoom - Draa elkanders Jasten met opgr wektheid. Poeh... dat klin wel heel zwaar voor er groepje meisjesscouts uit Be gen op Zoom. Toch hebbr honderden bevers, kabouter padvinders, sherpa's en pivcr zich de afgelopen zeventi jaar prima kunnen vinden de DeZmo-spirit. Hoe dat kar Door mee te groeien met moderne tijd. Door herkei baar te blijven voor de kinde ren van nu. En bovenal... doo zich niet te bemoeien met d mannelijke collega-scouts. De radio geeft in het Bergen o Zoom van 1926 de enthousiast verhalen door van S. de Buy Wenniger, presidente van de Ne derlandse Meisjesgezellen. De ge zeilen bestaan tien jaar en du mag De Buy een toespraak hom den over het ontstaan, doel e werkwijze van de groep vrouwe lijke verkenners. Het enthousiasme straalt vanu de radio over naar enkele Bergs dames. Delmo-bestuurslid I Groeneveld: „Het leek die vrou wen leuk en nuttig om hun doch ters ook allerlei padvinderskun sten te leren. De eerste zoektoch naar leden leverde al achttiei meisjes op." A. der Kinderen, lerares Engel aan de Rijks-HBS, is de aller eerste leidster van de Bergse af deling van 'Het Nederlandsch Meisjes Gilde'. Ze was in Indië a een tijdje lid geweest van de pad vinderij en vond het leuk om er ii Bergen op Zoom weer mee aai het werk te gaan. Op 2 juni 192' is de oprichting van de Bergs vereniging voor meisjesverken ners een feit. Rondes Maar alle begin is moeilijk, oo bij deze padvinders. Bij gebrek aan een clublokaal worden d< achttien meisjes verdeeld in groe pen, de zogenaamde 'rondes' v erspreid over de stad werken z< aan hun opdrachten en spelen z. het padvindersspel van verken nen, speuren en sporen volgen De leidster fietst van hot naar hei om alle rondes in de gaten te kun nen houden. Het moet een gewei- «g gezicht geweest zijn. Langzamerhand krijgt het Bergse meisjesgilde meer voet aan de - grond. Vanuit een bescheiden ka mertje in het hervormde wees- öoor Gerlach Hochstenbach 'jen/Den Bosch - Zowel de sueel misbruik beschuldigde j Rijen als de Orde waarv /^uitmaakt, de Congregat e Missionarissen van de Heili mihe, zijn bereid tot het betali een schadevergoeding aan de Dge Maria Hak uit Amsterdan at zegt de Bossche advocaat E. namens de geestelijke, die volge: p n ze" niet inhoudelijk op de z<

de Stem | 1997 | | pagina 30