Brabant Êgp Personeel Ons gras is veel groener. Vooral voor jonge, talentvolle verkopers. Vedior P:«P Telecomverkopers JENTJENS sales engineer m/v BEDRIJFSLEIDER m/v in Technische vacatures 4*4 Elke z aani Brat een b stoutenbeek Ai auping accessoires. Kortoi| Primafoons en telefonische verkoop district 's-Hertogenbosch ptt telecom met brede technische en commerciële diepgang ROOZEN VAN HOOF is advies, werving en selectie ASB Rob van den Dungen Registeraccountant GEVORDERDE ASSISTENT-ACCOUNTANT The flexible workforce ZATERDAG 31 mei 1997 ^73 Brabant Personeel is een gezamenlijke rubriek van De Stem Brabants Nieuwsblad, Brabants Dagblad en Eindhovens Dagblad Advertentiereserveringen tel. 076-5312300, fax 076-5312310 of tel. 0165-578882, fax 0165-578149. :'€v iii 'vW::u4:r - - - ---BH v Hoe vaak kijkt u als verkoper, met laten we zeggen een jaar of twee ervaring, niet om u heen? Waar komt uw talent het best tot z'n recht? En waar krijgt u de kans uw vakbekwaamheid professioneel verder te ontwikkelen? Het antwoord op die vragen is kort: bij PTT Telecom. Waar alle knowhow en ervaring aanwezig zijn om van een getalenteerde verkoper een topverkoper te maken. PTT Telecom is ambitieus. We hebben de strategische keuze gemaakt om wereldwijd in het jaar 2000 een van de grootste dienstverleners op het terrein van data- en telecommunicatie te zijn. Geen makkelijk streven in de uiterst dynamische telecommunicatiemarkt. Daarom hebben we veel aandacht voor de nieuwste ontwikkelingen én voor de ontwikkeling van het potentieel van onze mensen. We zijn nu op zoek naar enthousiaste en creatieve verkopers die hun entree willen maken in de telecommu nicatiemarkt. m/v U verkoopt telecommunicatieproducten en -diensten voor de kleinzakelijke markt en consumentenmarkt. Daarbij informeert en adviseert u klanten over bijvoorbeeld gebruiksmogelijkheden, voorwaarden en tarieven. Mede dankzij uw enthousiasme moet dit leiden tot- goede verkoopresultaten. Zo bewijst u keer op keer dat deze commerciële functie u op het lijf is geschreven. Dankzij een klantgerichte instelling, flair en contactuele vaardigheden bouwt u via de telefoon of in de winkel een relatie op met zeer tevreden klanten. "Verkopen op maat" is uw tweede natuur. U heeft een commerciële en resultaatgerichte instelling en boven dien weet u alles over de telecommunicatiemarkt voor consumenten en/of bedrijven en ondernemingen of bent u bereid u hier in korte tijd grondig in te verdiepen. Hierdoor bent u in staat om zelfbewust, overtuigend en zelfstandig te werken. U bent gewend met geautomatiseerde systemen te werken. Uitstekende contactuele en communicatieve vaardigheden spreken voor zichzelf. U streeft continu naar persoonlijke ontwikkeling, zowel in de breedte als in de diepte. Een diploma van een commerciële Middelbare Beroepsopleiding (MBO) is vereist. Ook beschikt u over relevante verkoopervaring en bent u flexibel inzetbaar. Uiteraard heeft solliciteren alteen zin wanneer u werkelijk aan dit profiel voldoet. Ontdekt u binnenkort dat het gras bij PTT Telecom inderdaad groener is? Stuur uw brief met cv binnen 7 dagen naar PTT Telecom BV, Backoffice PZ, Postbus 90052, 5200 KD 's-Hertogenbosch. Vermeld s.v.p. in uw brief of uw voorkeur uitgaat naar telefonische verkoop of Primafoon. Onze relatie, JENTJENS MACHINETECHNIEK BV, gevestigd in Veghel, engineert, bouwt en onderhoudt machines ten behoeve van zeer uiteenlopende industrieën. Deze drie onderdelen zijn onder gebracht in gespecialiseerde units waarin totaal 70 personen werkzaam zijn. Hiermee heeft JENTJENS MACHINETECHNIEK BV alles in huis om de relatie integraal van dienst te zijn en treedt zij op als co- maker en mainsupplier. Innovatieve kracht en toekomstgerichte visie zorgen voor een goede marktpositie die nog verder worden door de nieuwe MACHINETECHNIEK BV ïitgebouwd dient te De functie U bent verantwoordelijk voor het verder ontginnen van met name de Nederlandse markt, waarbij u zich richt op zeer uiteenlopende industrieën. Spontane en door u gecreëerde leads worden middels persoonlijk bezoek, offertes en calculaties opge volgd, waarbij u het technisch vraagstuk weet te vertalen naar een Jentjens oplos sing. Primair staan hierbij opdrachten waarbij Engineering de aangever is voor Machinebouw en dus de toegevoegde waarde van Jentjens optimaal tot zijn recht komt. In uw functie bent u commercieel aanspreekpunt en kunt u rekenen op een zeer vakkundige werktuigbouwkundige en besturingstechnische achterban. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 42715004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19 (bedrijvenpark 't Laar). Voor nadere informatie kunt u telefo nisch contact opnemen: (013) 468 66 69. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat U koppelt een opleiding op HTS werktuigbouw niveau aan een goede kennis van elektro/besturingstechniek. Daarnaast heeft u inmiddels ervaring opgedaan in een soortgelijke commercieel verantwoordelijke functie. U bent actief, ondernemend, communicatief sterk en in staat om de juiste opdrachten op te sporen. In het gesprek met de klant combineert u technische diepgang en inlevingsvermogen met commerciële vastberadenheid. Kortom, u fungeert als professionele gespreks partner op uiteenlopende niveaus. Uw leeftijd ligt tussen de 30 en 40 jaar. JENTJENS MACHINETECHNIEK BV biedt u een baan: - met volop ruimte voor persoonlijke groei; - binnen een modern, duidelijk toekomstgericht bedrijf, - in een hecht en professioneel samenwerkend team. TALBOOM B.V. Postbus 3346 4800 DH Breda Mathenessestraat 67 4834 EA Breda Tel. 076-5652350 Fax 076-5655732 ING Bank 65.66.74.288 Postbank 106.94.37 Handelsreg. Breda 4232 KUNSTSTOFVERWERKING TALBOOM B.V. is een toeleveringsbedrijf van diverse kunststoffen, gespe cialiseerd in ambachtelijk maatwerk per stuk en in serie volgens de wens van de klant. Met name richten wij ons op de marktsegmenten: Interieurbouw Machinebouw Display- en reclamebedrijven Technische industrieën Voorts levert TALBOOM B.V. een groot assortiment afschermplaten voor de verlichtingsindustrie. Voor de leiding van onze productieafdeling zoeken wij op korte termijn een energieke en initiatiefrijke: die de verantwoordelijkheid zal dragen voor de volgende hoofdtaken: leidinggeven aan productie- en magazijnmedewerkers; werkvoorbereiding en werkbegeleiding; verdeling orderpakket; orderplanning; kwaliteitscontrole; innovatie van technieken en materialen. Wij denken aan een zelfstandig werkend, technisch goed onderlegd persoon (HTS-niveau) die bijdraagt aan een optimale werksituatie van onze productie afdeling. Aantoonbare leidinggevende ervaring, alsmede een flexibele opstel ling en een grote dosis overtuigingskracht zijn voor een goed functioneren van wezenlijk belang. Kandidaten die zich in het profiel van deze functie herkennen, kunnen hun schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae richten aan: TALBOOM B.V. t.a.v. de directie Postbus 3346 4800 DH Breda destem Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior asb meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. Sinds 1984 zelfstandig gevestigd in Oosterhout (N.B.), uitgegroeid tot een kantoor met zes vakkundige medewerkers met als bedrijfsfilosofie "wij zijn er voor de cliënt" zoekt ter versterking van het team een die zich tot doel heeft gesteld met name op het midden- en kleinbedrijf te willen richten. In het takenpakket kunnen wij veel variatie bieden alsmede dat binnen afzienbare tijd de werkzaamheden zelfstandig kunnen worden uitgevoerd. Tot ons cliëntenpakket behoren de bekende variëteit van bedrijven die nagenoeg allen gemeen hebben dat zij graag goed ondersteund willen worden door hun accountant. Daarmee komt het hele scala van accountantswerkzaamheden aan de orde waardoor de eigen ervaring substantieel verrijkt zal worden. Sollicitaties dienen schriftelijk te worden gericht aan Rob van den Dungen Registeraccountant B.V. Postbus 4133, 4900 CC Oosterhout. U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (MA/): Technisch inkoper. Voor een relatie in Raams- donksveer zijn wij op zoek naar een mts'er Hout of WTB van circa 25 jaar die de talen Engels en Duits beheerst en aan de slag wil als technisch in koper. Het werk betreft o.a. aanvragen van offer tes, plaatsen van inkoopopdrachten en het be waken van leveringen. Info: Raamsdonksveer. Service-coördinator/calculator. Welke enthou siaste en gemotiveerde mts'er durft de uitdaging aan om het werk van een aantal monteurs te plan nen, contacten met klanten en leveranciers te on derhouden en ook nog voor- en nacalculaties van verschillende projecten bij te houden? Kunt u deze dynamische functie aan, bel dan direct. Info: Roosendaal. Tekenaar/constructeur. Voor een bedrijf in luchtbehandelingsapparatuur zoeken wij een teke naar/constructeur. Heeft u een werktuigbouwkun dige opleiding op MBO- of HBO-niveau, enige jaren relevante werkervaring en bent u minimaal 4 maanden beschikbaar, reageer dan snel. Info: Etten-Leur. Technisch/commercieel medewerker binnen dienst. Wie wil zijn opgedane technische kennis gebruiken voor de verkoop van hoogwaardige ge reedschappen? Wij zijn op zoek naar een vlotte MTS'er die de Engelse en Duitse taal beheerst, met AutoCAD kan werken en die de telefonische verkoop, offerte-behandeling, orderverwerking en algemene verkoopondersteuning voor zijn re kening wil nemen. Komt u voor deze baan in aan merking, neem dan contact met ons op. Info: Raamsdonksveer. Machine-operators. LAS'ers/LTS'ers of kandida ten met een MAVO-diploma met technische affini teit kunnen via ons direct aan de slag als ma chine-operator in Oosterhout. Werkzaamheden zijn het bedienen, ombouwen en instellen van productie- en inpakmachines, het oplossen van kleine storingen en het zorgdragen voor een conti nue voortgang voor het productieproces. Wij zijn op zoek naar kandidaten vanaf 18 jaar die bereid zijn om in twee- of drie-ploegen willen werken. Info: Oosterhout. Onderhoudsmonteur. Wij hebben per direct werk voor een ervaren allround onderhoudsmon teur. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een MTS-diploma, bij voorkeur richting Werktuig bouwkunde. Tevens dient u kennis te hebben van zowel Elektro en Mechanica. Kunt u er als ervaren monteur voor zorgen dat het machinepark van één van onze klanten continue als een zonnetje blijft draaien, neem dan nu contact met ons op. Info: Roosendaal. Aankomend gereedschapslijper. Bent u die LTS'er die nauwkeurig is, hoogwaardig kwalitatief werk kan leveren en gemotiveerde is, dan hebben wij te Raamsdonksveer direct een baan voor u. Het betreft het slijpen van hoogprecisiegereed- schappen met behulp van zowel handmatige als automatische slijpmachines. Info: Raamsdonks veer. Voor al deze vacatures kunt u contact opnemen met Vedior asb: Nieuwe Markt 53c, 4701 AD Roos endaal, telefoon: (0165) 545955. Elftweg 2b, 4941 VP Raamsdonksveer, telefoon: (0162) 517511. Hof van den Houte 45, 4873 AZ Etten-Leur, telefoon: (076) 5038040. Leijsenhoek 2-2a, 4901 ET Ooster hout, telefoon: (0162) 452824. De Auping Auronde geeft een maxirr aan slaapcomfort. De verstelbare spi en matras zorgen voor comfortabel i lezen en relaxen. Het Auronde-bed i solide beukenhout, biedt sfeer door elegante vorm en royale keuze uit 1 Goad.lapcn,mooi wonen |<|euren en lUXUeUZ' EEN ADVERT J! +.-!>.»

de Stem | 1997 | | pagina 20