Terneuzen winnaar troostprijs AZW is een illusie armer Sandra DOSKO sneuvelt in 'hel van Breskens KNVB-vrijwilligers bijeen in Breda Promotie voor Seolto na krappe overwinning op Axelse formatie 52-688084" werken lassage Oké. pESTEM SPORT ZEELAND B8 rubriek cort 06-9789 0906-96.88 Dames thuis )6-98.50 -5421370. ■571 77 6Ï~ Massagesalons HVY'24 geeft 2-0-voorsprong uit handen in finale RZVW-bokaal rijen echt! g! 11-24 uur. Rioolontstop. ERSTOPPINGEN Zeeuws-Vlamingen zetten goede stap op weg naar derde klasse SPORTNIEUWS KORT SPS promoveert met minimale score Heerjansdam degradeert Lisse pakt titel in hoofdklasse Degradatie voor Terneuzen BI Oostburg verliest van Temse De Ruyter deelt buit met De Zaak Puntendeling Middelburg Corthals en Buijsse toch bij Breskens Corn Boys veilig bntspann. masseur B-5213360 11-23 uur MAANDAG 26 MEI 1997 Jte betaling aan den opgegeven it) W: sterdag 16,67 W: iterdag 3,88. sscort zijn geen in toepassing. Mollige dame laat v i'r slip zakken,als je 3 je schat0906.96gi ïeet+wild, 't gaatmë jou maar om 1 dinai 0906.9794 pm99o vrouwen komen in 1 gebruiken alles Live 0906.9858 pm99c Ik ben er Altijd voor jou ca. 1,05 p/m NTEKRIEBELS? geheel privé u/p.d. ca. 1 gpm. heel Nederland 5EHEEL PRIVÉ 4 u/p.d. (1gpm) m! Studentendating: ites 18+ willen sex '.100. wachttijden! Stad :ing: vrouwen uit jouw 190-60.200 (60cpm) ting (75 cpm): 090-650.444.76 iven 090-650.444.40 090-650.444.13 i! Direkt apart! en (40+) willen sex 13.33 tease. Dames gevr. Ie, op discr. wijze aan r.crd.acc. DAME gevr. Clubs ior Thaise body- en rotische massages n zeer luxe salons reda 076-5222333 fhoven 040-2127799 Bosch 073-6211070 joor Peter Snelders jxel - HW'24 leek na de 2-0- voorsprong het duel volledig onder controle te hebben te- jen Terneuzen in de finale van Je strijd om de RZVW-bokaal. Ineens was de 'snee' er uit bij de Hulster formatie en kwam ^rneuzen onverwacht in de reguliere speeltijd op gelijke jioogte. In de daarop volgende rerlengingen zette de rood- rwarte ploeg de 2-2-stand om in een 3-4-zege. Daarmee greep Terneuzen toch nog een troostprijs in dit voor die for matie zo turbulent en matig verlopen seizoen. De wissels in de frontlinie die gVV'24, bij de veilig ogende stand van 2-0 doorvoerde, eisten hun tol. De altijd lastige Carlo Blommaert en topscorer Harm Bietjens werden node gemist toen DVV'24 bij de 2-2-stand opnieuw nadrukkelijk de aanval moest zoeken om deze toegift aan het slot van het seizoen en de be schikbare prijs van 750 gulden te winnen. De ploeg miste met de jeugdige vervangers de stoot kracht om de wedstrijd daadwer kelijk naar zich toe te trekken. Dit betekent niet dat Terneuzen de winst niet verdiende. Integen deel, als HW'24 na ruim twintig minuten tegen een 0-2-achter- stand aan had gekeken, had nie mand daar iets op af kunnen din gen. Een feller Terneuzen dic teerde het spelbeeld in die begin fase. Dat overwicht leidde tot verschillende goede scoringskan sen, maar Tom Nieuwelink liet vier mogelijkheden op rij liggen. Vooral de laatste van die vier, op aangeven van Michel de Ridder, was nauwelijks te missen. Zoveel mogelijkheden moet je tegen een ploeg als HW'24 niet onbenut la ten, want dan kun je er vergif op innemen dat die ploeg dan toe slaat. Dat gebeurde ook. Nadat Carlo Blommaert met een kopbal maar net het Terneuzen-doel had gemist was het een tiental minu ten later wel raak. Een combina tie tussen Harm Rietj ens en An- gelo Verbraeken werd door laatstgenoemde met een ge plaatste schuiver bekwaam afge werkt, Die klap bracht een aan geslagen Terneuzen nadrukkelijk in de problemen en even later ontsnapte Terneuzen op het ter rein van de voetbalvereniging Axel op het nippertje aan een grotere achterstand toen Pierre Withagen oog in oog met doel man Peter Huls miste. Met Withagen is één van de uit blinkers aan HW'24-zijde ge noemd, Onvermoeibaar zwoegde hij over het veld, assisteerde in de verdediging, maar was ook in de frontlinie te vinden als dat nodig was. Die slopende activiteiten moeten ongetwijfeld een rol heb ben gespeeld bij het missen van de verschillende riante scorings kansen, die de ijverige aanvaller later in de wedstrijd kreeg. Terneuzen pakte na rust de draad weer op en zag die instelling re sulteren in kansen voor Domini que Verlinde. Omdat die even eens onverzilverd bleven werd HW'24 de gelegenheid geboden de wedstrijd opnieuw onder con trole te krijgen. In de 53e minuut stoomde de ingevallen Nobert Baert het volledige verdedigings- blok van Terneuzen voorbij en liet beheerst 2-0 noteren. De strijd leek beslist. Dat moet ook HW'24-trainer Ko Stoutjesdijk gedacht hebben. Daarom ging hij op de experimentele toer en liet enkele jongeren aan het 'grotere' werk ruiken. Dat ging wel ten koste van de stootkracht. Omdat de defensie van die ploeg ook niet al te zeker oogde en twee keer in de fout ging, kwam Terneuzen in de reguliere speeltijd terug tot 2- 2. Een fraai schot van Michel de Vries vanuit een moeilijke hoek betekende 2-1 en op de valreep liet Marvin Hamelink 2-2 note ren. HW'24 was even de kluts kwijt, maar herstelde zich onder impuls van Angelo Verbraeken en Den nis Rietjens. Het voorbereidende werk kon niet door Pierre Witha gen afgemaakt worden. In dezelf de minuut was het aan de andere kant wel raak en was Tom Nieu welink met een fraaie boogbal trefzeker: 2-3. HW'24 zocht na drukkelijker de aanval, maar liet daardoor in verdedigend opzicht flinke gaten vallen. De geheel vrijstaande Tom Nieuwelink pro fiteerde daarvan en schoot, op aangeven van Mare de Kunder, met een halve omhaal 2-4 binnen. HW'24 was uitgeteld. Twee mi nuten voor het verstrijken van die verlengingen haalde Michel de Vries onnodig Nobert Baert onderuit en bepaalde Dennis Rietjens uit de toegekende straf schop de eindstand op 3-4. Boor Rieri de Jonge Kapelle - AZW is een illu sie armer. In de beslissings wedstrijd om het eerste- klasserschap tegen Seolto mt Zevenbergen, werden de rood-witten met een 0- 1-nederlaag geconfron teerd. Seolto had technisch iets meer in zijn mars, was daardoor wat balvaardiger en won de meeste persoon lijke duels. De Brabanders toonden bovendien meer strijdlust dan AZW, dat kennelijk toch met zenu wen te kampen had. VOETBAL lygiëne en discretie heeft ons nog niet jen U onze nog betere ranaf heden de beste 60 076-5811733 Kim 22, Sylvia 24, i/eg 456. 076-5309309 onze discrete villa. NBERGEN nw Mayra pornosterretje Kirsten ond. 0168- 330253. A/ILLEBRORD. 3 sexy 2x Hp 100,- 69 en. 0165-383850. endaal hoge hakken ÏETELLE!2 dames iboek0165-556410 SENDAAL strikt privé, w, Ellen. Ma.t/m vrij., 2u. Tel. 0165-555968. 'EN sngt 1 u. Huize Silvia, privé ma/vrij 0165-365803. en op Zoom,Linda 23j. Blond ontv. privé ■22u 0164-249926 162-436111. Voor al uw 'NINCX. 076-5878658^ De meeste spelers haalden niet hun normale niveau, waren niet zelfverzekerd en scherp genoeg in dit op matig peil staande duel. Jacco Koekkoek kwam minder in het stuk voor dan men van hem {(wend is, al kwam hij in de aèttiende minuut van de tweede k\tt toch in de schijnwerpers te staan en was hij dicht bij de ge- lijtaaker. Een inzet van Koek- tok zou toen volgens hem de doellijn zijn gepasseerd, maar scheidsrechter Huissoon uit Sl- eeuwijk dacht daar anders over. Na het raadplegen van zijn jrensrechter bleef de arbiter bij zijn beslissing en kende geen doelpunt toe. Ondanks hevige protesten van AZW, dat daarna achter de feiten bleef aanlopen. Het doelpunt van Dennis Was senaar, dat na een kwartier werd gescoord, bleek dus voor Seolto {oud waard te zijn en de oranje- witten mogen zich dus volgend seizoen trachten waar te maken in de eerste klasse van het KN- VB-zaterdagvoetbal. Beide clubs hadden een paar bus sen supporters meegebracht naar Kapelle, die zich niet onbetuigd lieten en voor sfeer en entourage Een gedesillusioneerde speler van het Axel AZW zit troosteloos op de grond tussen de juichende Seolto-spelers en supporters. zorgden rondom het knusse sportpark. De in totaal 500 toe schouwers zijn wellicht toch niet helemaal aan hun trekken geko men, want nogmaals, het ver toonde was matig. Reeds in de beginfase deden zich enkele kansen voor. Voor AZW zocht Angelo van Dorselaer het doel te hoog en aan de andere kant schoot Frank van Loon naast. In de vijftiende minuut was het wel raak. Een naar het leek afgeslagen hoekschop leek in eerste instantie geen gevaar te zullen opleveren voor het doel van AZW, maar plotseling dook Dennis van Wassenaar toch nog op in de vrije ruimte en liet John Dieleman kansloos. Repliek AZW diende even van repliek met een tegenstoot, maar de kop bal van Angelo van Dorselaer was te zacht om George van Ros malen te kunnen verschalken. Aanvallend bleek Seolto wat meer in zijn mars te hebben dan zijn tegenstander en Michel d'Olieslagers en Gerben Steijaert hadden de handen vol aan de spitsen van Seolto Jaap van Dam en Dimitri den Brinker. Temeer omdat bij AZW verdediger Peter van de Velde zwak begon, hoewel foto jaap wolterbeek hij zich later herstelde. Nadat het offensief van Seolto wat was ge luwd kreeg AZW een paar goede mogelijkheden om langszij te ko men, maar de gelijkmaker bleef uit omdat Jaap den Doelder over kopte en naast schoot. Aan de an dere kant moest Johnny Diele man handelend optreden bij een spetter van Dimitri den Brinker. In het eerste kwartier van de tweede helft ging AZW wat meer druk op de ketel zetten, maar aanvallend liep het niet he lemaal gesmeerd. Niet doortas tend genoeg om een echte vuist te maken en vooral te traag met schieten. Niettemin kwam AZW, zoals eerder gemeld, dicht bij de gelijkmaker via Jacco Koekkoek, maar de Zeeuws-Vlamingen moesten zich neerleggen bij de beslissing van de scheidsrechter. Terecht Seolto kwam trouwens dicht bij een tweede treffer toen het doel van AZW leeg was, maar Jaap van Dam van veraf net naast mikte. Nadat een te zachte kop bal van Theo Hanny geen effect had gesorteerd verzuimde Dimit ri den Brinker het vonnis defini tief te voltrekken over AZW. De spits van Seolto aarzelde te lang. In de slotfase mocht bij AZW Jo- chem van Leeuwen nog opdraven voor Kruisifix, maar dat zette geen zoden meer aan de dijk. Het bleef 0-1 en de Brabanders wer den terecht winnaar. Terwijl de enthousiaste suppor ters van Seolto na het laatste fluitsignaal het veld opstroom- den en hun idolen op de schou ders namen, droop AZW beteu terd af. Jacco Koekkoek zorgde nog bijna voor een opstootje. Hij had het vooral gemunt op de grensrechter, die na de vermeen de treffer van Koekkoek, de scheidsrechter had geadviseerd geen doelpunt toe te kennen. Het incident kon gelukkig in de kiem worden gesmoord door bestuurs leden en spelers van AZW. De scheidende trainer van AZW Paul van Kouteren bleef na af loop uiterst kalm, nuchter en ob jectief. Hij stelde vast: „Mijn jon gens hebben hun best gedaan, maar er zat gewoon niet meer in voor ons. Zo is voetbal en daar moet je je gewoon bij neerleggen. Wat die bal van Koekkoek be treft, ik kon dat vanaf mijn posi tie op de bank niet beoordelen, dus fini, uit." Door Fred Rabout Breskens - 'Welcome to the hell van Breskens'. Het span doek was ook gisteren uit de kast gehaald en hing keurig gewassen aan de ingang van sportpark Baersande. Vorige week sneuvelde Sluiskil in de 'hel' en gisteren ging ook DOSKO onderuit. Mark Boekhout, grillig als altijd, knalde in de 69e minuut raak. Be 1-0-score bleek voldoen- VOETBAL Breskens, dat ook de strafschop- Pen na afloop beter benutte, mag nu toekijken hoe DOSKO en Ma- dese Boys het donderdag doen wn vervolgens zelf komende zondag naar Made te reizen en óch daar hopelijk in de derde klasse te spelen na een slopende competitie. Boor de winst op DOSKO be legden de West-Zeeuws-Vla- "hngen zich een uitstekende uit gangspositie, al bleef trainer Biet Puijpe voorzichtig. „Sluis kil kwam vorige week eveneens naar hier met de beste papieren, bat kan dus ook avérechts wer ken. Maar het is bepaald niet slecht wat we hier vandaag ge daan hebben. We moeten nu in elk geval donderdag niet naar Made, want dat had problemen opgeleverd. Een groot gedeelte Jan de jongens heeft een baan. kunnen nu toekijken hoe het ussen de beide concurrenten gaat en weten dan hoe en wat er moet gebeuren. Dat is toch altijd meegenomen." ceskens, dat het zonder Mario orthals (vijf wedstrijden schor- Een aanvaller van Breskens neemt de bal mee met zijn lichaam voordat een DOSKO-speler er bij kan komen. foto wim kooyman sing) en Peter de Putter (nog steeds geen gevoel in de kaak na het kopduel van afgelopen zon dag) moest doen, maar met Carlo de Smit, die speciaal van vakan tie was teruggekomen, ging sterk van start. Het kreeg in de eerste helft ook de beste mogelijkheden tegen een DOSKO dat zeker niet naar Breskens was gekomen om gelijk te spelen. De West-Bra banders, die voltallig waren, streden met open vizier. Dat be tekende dus twee ploegen die wilden voetballen waardoor het een leuke partij nacompetitie- voetbal werd. De beste mogelijkheid in de eer ste helft was voor Breskens. Ser ge de Ruysscher werd rond het half uur door uitblinker Eddy Buijsse alleen voor DOSKO- doelman Richard van Os ge bracht. De Ruysscher, die in de basis stond ten nadele van Cisko Osmanovski (Terence Zahn ver ving Peter de Putter) knalde ech ter tegen Van Os op. Eerder had Nico Knol, die een foutloze par tij keepte, een vrije trap van Jan Glerum onschadelijk gemaakt. Dat betekende dat men in Bres kens evenals vorige week met 0- 0 om de thee kon. DOSKO, voetballend zeker niet de mindere van de thuisploeg, zag kort na de hervatting een knal van Erik Peters op de vuis ten van Knol uit elkaar spatten terwijl alles wat Breskens was het even later doodsbenauwd kreeg toen Ivo de Haas het rech- terverdedigingsblok van Bres kens oprolde en alleen voor Knol kwam. Opnieuw bleef de Bres- kense portier de baas, al ging het ten koste van een hoekschop. Mark Boekhout, lange tijd niet gezien, was in de 69e minuut present om een erg belangrijke Breskens-goal te produceren. Serge Nothen verzorgde het voorspel. Ging op rechts goed door en zag zijn inzet op de vuis ten van Van Os belanden. De bal kaatste voor de voeten van Mark Boekhout die er wel raad mee wist. Het betekende 1-0 en DOS KO mocht gaan achtervolgen. Amper een minuut later had Boekhout, nu weggestuurd door Serge de Ruysscher, het karwei definitief af kunnen maken. Hij zag de geopende benenpartij van doelman Van Os, maar die sloot de poort tijdig. Geen 2-0 dus en DOSKO ging, zoals Puijpe het na afloop zei, over op 'pompen of verzuipen'. De solide Breskens- verdediging met Tonny van Vo ren, die ondertussen wel wat ge wend is, aan het hoofd hield vrij gemakkelijk stand. Er werd dus gezongen in de Breskens-kleedkamer. Serge de Ruysscher sleepte een krat bier aan. Een paar meter verder was het doodstil. Gaby Niemands verdriet, bezig aan zijn tweede seizoen bij DOSKO: „De betere ploeg heeft hier vandaag verlo ren. Ik heb de jongens nu zo ge waarschuwd voor de lange bal len van Breskens, hun speciali teit, want hun spelletje is een voudig. Lange lellen en daarna proberen hun twee kopsterke spitsen te bedienen. Dat was de informatie die ik had doorgekre gen. Het klopte perfect. Er zat voor mij weinig nieuws in, maar we verloren. Het komt hard aan bij de ploeg. Vorig jaar sneuvel den we in de voorronde. Nu is de start opnieuw niet erg sterk, maar we gaan de zaak weer op de rails zetten voor donderdag. Ook tegen Madese Boys hebben we mogelijkheden en het zou nog wel eens heel raar kunnen lo pen." De arbitrage in Breskens was in handen van Henk Rotmans uit Hendrik Ido Ambacht. Hij gaf Carlo de Smit (Breskens) al na 34 seconden geel. Ook Robin Buitendijk (Breskens) en Mark Rens (DOSKO) kregen de gele prent in een pittig maar sportief duel. Yerseke - SPS promoveert naar de tweede klasse C van het KN- VB-zaterdagvoetbal via een minimale 0-1-zege op Bevelanders op het terrein van de voetbalvereniging Yerseke. De gehele wedstrijd in ogenschouw genomen was SPS de ploeg die het meeste aan spraak mocht maken op de zege. BEVELANDERS-SPS 0-1 - Rust- en eindstand. Sjaak Quist 0-1. Huizen - Heerjansdam degradeert na de 2-6-nederlaag tegen Fle- vo Boys uit de hoofdklasse A van het KNVB-zaterdagvoetbal. Bij rust (2-2) kon het overigens nog alle kanten op in dit promotie/de gradatieduel, maar na de pauze sloeg een sterker Flevo Boys toe en liep uit naar een riante 2-6-zege. Flevo Boys promoveert door deze winst naar de hoofdklasse. Rijnsburg - Lisse veroverde de titel in de hoofdklasse A van het KNVB-zaterdagvoetbal door na verlengingen in het beslissings duel met 3-4 van Scheveningen te winnen. Scheveningen opende voortvarend en nam in de eerste helft een 0-2-voorsprong door goals van Martina en Girigoria. In de tweede helft kwam Lisse sterk terug op het terrein bij gast heer Rijnsburgse Boys en zette de achterstand om in een 2-3-voor- sprong door treffers van Simons (2x) en Spruijt. Kort voor het ein de scoorde Scheveningen-speler Blok 3-3. In de zesde minuut van de eerste verlenging liet Kluijn de 3-4-eindstand noteren. Breda - Terneuzen BI heeft het degradatieduel in de landelijke tweede divisie voor B-junioren met 2-3 van Excelsior BI verloren. Excelsior BI had een iets betere spelopvatting dan de Zeeuws- Vlamingen en op basis van dat gegeven was de winst niet onver diend. Terneuzen BI had pech dat Sjoerd Rijnhout in de eerste helft het houtwerk trof. Kort daarna kwam die ploeg ongelukkig op achterstand door een eigen doelpunt van Leon Florussen. Net na rust liet Christiam Plan 1-1 noteren, maar daarna hep Excelsior BI uit naar de be slissende 1-3. In de slotfase scoorde Sjoerd Rijnhout nog 2-3. Van beide teams werd een speler met een rode kaart uit het veld ge stuurd. Oostburg - De veteranen van Oostburg verloren de jubileumwed strijd met 2-6 van het Belgische Temse. Deze wedstrijd werd in het kader van het 70-jarig bestaan gespeeld. Tot ruim halverwege de eerste helft kon Oostburg aardig tegenstand bieden en stond toen nog met 2-2 gelijk. Voor de thuisploeg scoorden Jurgen de Bakker en Carlo de Poorter. Daarna werd Temse sterker en zette een 2-4-voorsprong bij rust om in een eindstand van 2-6. Hulst - In het Hulster zaalvoetbal heeft kampioen De Ruyter op de voorlaatste speeldag de eerste punten verspeeld. In het treffen met De Zaak bleef het scorebord op 3-3 steken. Ondanks dat De Zaak tweede op de ranglijst staat, mag deze score toch als opmerkelijk aangemerkt worden. UITSLAGEN De Meerpaal/DLC-La Place 6-3, Den Dullaert-De Bree/De Kroon 3-2, ZVH Morres 5-De Reizende Man 7-5, IZV 2-The Corner 5-4, De Ruyter-De Zaak 3-3. STANDEN A-klasse: De Ruyter 26-76, De Zaak 26-51, De Driehoek 25-48, De Beu- le/Cantecleer 26-49, ZVH Morres 4 25-47, Rabo 25-46, 't Anker/Schelfhout 26-46, Première/Zaman 2 25-40, Neckermann 25-39, ING 25-39. B-klasse: Ros Beijaart/Mikro Electro 26-49, Den Dullaert 26-39, IZV 2 25- 33, De Meerpaal/DLC 24-28, The Corner 26-20, De Reizende Man 26-19, De Bree/De Kroon 26-17, La Place 26-12, ZVH Morres 5 26-11. Van onze sportredactie Breda - In het NAC-station in Breda was zo'n 10.000 jaar KN- VB-historie verzameld. Het district Zuid 1 van de KNVB hield een dag voor gedecoreerden, mensen met een KNVB-onder- scheiding, vanaf bondsridders tot en met dragers van een gou den waarderingsspeld, allemaal met een staat van dienst bin nen de KNVB van meer dan 25 jaar. Zodoende puilde de spon sorruimte van het stadion uit zijn voegen met ruim 350 KNVB- vrijwilligers. Vrijwilligers vanuit zowel de aangesloten voetbalverenigingen, alsmede kaderleden (commissie leden), scheidsrechters, rappor teurs en uiteraard vooral vroege re verenigingsbestuurders. Vele ouderen zagen elkaar voor het eerst na jaren weer. Herinnerin gen werden opgehaald, ervarin gen uitgewisseld en nieuwe ken nissen opgedaan, want voor het eerst na de reorganisatie binnen de KNVB kwamen nu die KNVB- ers bij elkaar vanuit drie oude af delingen, Noord-Brabant, Dord recht en Zeeland. Vanuit alle drie die oude afdelin gen waren vele oud-gedienden naar Breda gekomen op uitnodi ging van een werkgroep, bestaan de uit Dick Jonas uit Dordrecht, Laurant Kievit uit Brabant en Kees Blomaard uit Zeeland. Na een rondleiding door het nieuwe Fuji Film-stadion sprak Dick Jo nas het gezelschap toe en ook Van onze sportmedewerker Roosendaal - Het beslissingsduel voor promotie uit de derde klasse tussen Middelburg en Vlijmense Boys eindigde na verlengingen onbeslist: 1-1. Volgende week ontmoeten de ploegen elkaar op nieuw. Middelburg heeft het in feite aan zichzelf te wijten dat het komen de zondag opnieuw in actie moe ten komen. Vooral in de eerste helft domineerde Middelburg, maar het liet zeven tot acht goede scoringskansen liggen. Alleen Turgut Kizilarslan wist in de 39e minuut de weg naar het net te vinden. Na rust kwam een verbe ten vechtend en hard spelend Vlijmense Boys beter in de wed strijd en scoorde in de 86e minuut 1-1 via invaller Ruud Beekmans. In de verlengingen was het krachtsverschil gering en bleef de stand ongewijzigd, al trof Beek mans nog een keer het houtwerk. Er vielen acht gele kaarten, vijf voor Vlijmense Boys en drie voor Middelburg. bondsvoorzitter Jeu Sprengers was naar Breda gekomen om al die vrijwilligers nog eens te be danken. Sprengers gaf aan in zijn speech dat de KNVB-verenigingen in de steden en dorpen in Nederland bijna de plaats innemen van de kroeg en de kerk. Een duidelijke maatschappelijke functie, die mede inhoud gegeven wordt dankzij al die vrijwilligers. Het initiatief van het district Zuid 1 viel duidelijk in goede aarde, want vice-voorzitter Wim Veldhuis kwam er niet onderuit om aan het slot toe te zeggen dat voor volgend jaar weer een der gelijke bijeenkomst zal worden georganiseerd, omdat het district Zuid 1 daartoe geiden beschik baar zal stellen. Vari onze sportmedewerker Breskens - Mario Corthals en Ed dy Buijsse van wie het vertrek werd aangekondigd bij Breskens blijven ook komend seizoen in het wit-zwarte tenue spelen. „Twee jongens die we gelukkig hebben kunnen behouden. Dit past in de visie waar we met Breskens naar toe willen," aldus Breskens-trainer Piet Puijpe, die wel doelman Nico Knol ziet weg vallen. Van onze sportmedewerker Dordrecht - Corn Boys blijft vijf- deklasser. Na het 2-2-gelijkspel tegen OSS in Dordrecht in de na- competitie voor degradatie is de Sasse ploeg veilig. De andere twee deelnemers, OSS en Acht maal, degraderen. Het duel OSS-Corn Boys werd gekenmerkt door een sportief en evenwichtig verloop. Door Mare Maes nam Corn Boys de leiding, maar kort daarna liet Edwin Fr- eeth de gelijkmaker noteren. Corn Boys kwam opnieuw op voorsprong door een eigen doel punt van Richard van der Gracht. Nog voor de pauze bepaalde Wim Knokkers de eindstand op 2-2.

de Stem | 1997 | | pagina 21