W rkf T nee/ DE STEM E G r o e p s I e i d e r s Nu ook geve: m Hoosenaam zoekt: tempo-team uitzendbureau K CALCULATOR m/v Adecco Adecco i m/v prisma Kansen in tijdelijk werk twee wijkbeheerders m/v 36 uren per week (full time) Al stilgestaan bij je vakantiebaan? OPMEN IIIETflflLUJEPKEn BERGEn op zoom BV uitzendbureau uitzendburo b.v. tempo-team project Muzikanten gezocht Gediplomeerde ziekenverzorgers Horecamedewerkers Hoofd administratie Herhaalde oproep Heftruckchauffeurs Werkvoorbereider Vakantiekrachten Verkoper binnendienst Telefoniste/receptioniste voor nader overeen te komen aantal uren. Personeelsfunctionaris m/v Advertentie vertegenwoordiger m/v Secretariaatsmedewerker m/v Boekhoudkundig medewerker m/v Doorgroeimogelijkheden in productiewerk Magazijnmedewerker m/v Administratief medewerker m/v gemeente gilze en rijen randstad uitzendbureau uw sleutel voor technisch personeel Heronderzoekers m/v BMW'ers m/v Verhaalsmedewerkers n Toetsers m/v speelfilms zaterdag speelfilms zondag DE STEM X 96 Bespeel je een instrument Dan ben je vandaag van harte welkom op de Tènce Supersessie onder leiding van Paul Spoelstra tijdens het 22e Philip Morris Jazzweekend. De Tènce Supersessie vindt plaats in de tent op de Grote Markt in Bergen op Zoom van 13.30 tot 16.30 uur. Hou je van muziek Dan moet je absoluut van de partij zijn Tènce Bergen op Zoom. Tel.: 0164-239300 Wij zijn op zoek naar gediplomeerde en gemotiveerde ziekenverzorgers die willen werken in de particuliere sector. Mocht je interesse hebben dan ben je bij ons van harte welkom om je in te laten schrijven. Vraag naar Suzanne van Bladel. Tènce Bergen op Zoom. Tel.: 0164-239300 ■M Voor diverse relaties in Bergen op Zoom zoeken wij enthousiaste kandidaten met een flexibele instelling die wakker kunnen blijven tot in de late uurtjes. Wil je deze vakantie nog een centje bijverdienen Laat het ons even weten en schrijf je in bij Tènce Tènce Bergen op Zoom. Tel.: 0164-239300 ■M Graag komen wij in contact met kandidaten met een opleiding op HBO-niveau en enige jaren ervaring in een administratieve functie. Het betreft een vaste baan in een plezierige werkomgeving. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Annemarie van 't Nedereind. Tènce Bergen op Zoom. Tel.: 0164-239300 MH Wij doen een oproep aan alle vakbekwame schilders. Voor een relatie in Lepelstraat zoeken wij iemand die gedurende een aantal weken beschikbaar is om de boel op te fleuren. Interesse Kom maandag even langs of neem telefonisch contact op. Tènce Bergen op Zoom. Tel.: 0164-239300 Zeer regelmatig hebben wij werk voor heftruckchauffeurs die in het bezit zijn van een certificaat. Het betreft werk voor langere tijd in twee- of drieploegendienst. Heeft u wel ervaring, maar bent U nog niet in het bezit vah eert geldig certificaat dan is het mogelijk om via Tènce een opleiding te volgen. Tènce Bergen op Zoom. Tel.: 0164-239300 Voor een gerenommeerd bouwbedrijf zijn we op zoek naar een energieke werkvoorbereider. Hij bereidt zelfstandig projecten voor t.b.v. de woning- en utiliteitsbouw, doet de planning en inkoop en rapporteert aan de projectleider. Vervangt de uitvoerder bij diens afwezigheid en heeft als opleiding MTS/HTS-niveau en enige jaren ervaring als werkvoorbereider. Leeftijd ca. 30 jaar. Er zijn doorgroeimogelijkheden als projectleider. Tènce Roosendaal, Emmy Broeren 0165-562001 We zijn op zoek naar jonge mensen tot 25 jaar voor verschillende relaties in Roosendaal en omstreken. Er zijn verschillende werkzaamheden: montage, plukken, magazijn, productie, laad- en loswerk. Heb je interesse in een vakantiebaan reageer dan snel. Tènce Roosendaal, Danielle van Poll 0165-562001 ■■I Voor een relatie in Roosendaal zijn we op zoek naar een enthousiaste verkoper binnendienst. Commercieel ingesteld en in het bezit van goede contactuele eigenschappen. Opl. MEAO, technische achtergrond is een pre. Tènce Roosendaal, Yvonne Demmers 0165-562001 ■Mi Voor een bedrijf in Bergen op Zoom zoeken wij per 1 juni een telefoniste/receptioniste die op oproepbasis werkzaam wil zijn. Wij zoeken een accurate en representatieve kandidaat met kennis van WP 5.1 en minimaal een opleiding op MAVO-niveau. In week 31 en week 34 dient u alle dagen 1 dagdeel beschikbaar te zijn. Voor meer informatie kunt u terecht bij Annemarie van 't Nedereind. Tènce 1 Bergen op Zoom. Tel.: 0164-239300 GVnN Koevoetstraat SI, 4611 PB Bergen op Zoom. Telefoon 0164-239300 Nieuwe Markt 79, 4701 AE Roosendaal. Telefoon 0165-562001 Van Coothplein 16, 4811 NE Breda. Telefoon 076-5204304 Zorg en dienstverlening op maat aan mensen met een handicap is de taak van Stichting Prisma. Voortgekomen uit Stichting Accent en Regionaal Zorgcentrum Assisië beschikt Prisma over vele mogelijkheden: intramurale zorg, gezinsvervang ende tehuizen, orthopedagogisch dagcentrum, activiteitencentra en ambulante dienstverlening als thuiszorg en begeleid zelfstandig wonen. Ruim 1100 gemotiveerde medewerkers stellen met hun ervaring en deskundigheid de cliënt en diens mogelijkheden centraal. Prisma zoekt voor locatie 't Hoekske in Biezenmortel een aantal i De zorg- en dienstverlening kenmerkt zich met name door het individueel werken met één cliënt met een complexe zorgvraag. Deze cliënt heefteen individueel gestructureerd dagprogramma. Rondom hem is een eigen team geformeerd. Functie-eisen: In het bezit zijn van een diploma Z- of B-verpleegkundige, ot een op de functie gerichte opleiding op MBO- of HBO-niveau; Kennis van en ervaring met specifiek gedrag en begeleidingsbehoeften; Kennis van autisme/autistiformgedrag strekt tot aanbeveling; Stressbestendig en onder druk kunnen werken. i1- Arbeidsvoorwaarden: Salariëring geschiedt volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. De dienstverbanden worden voor onbepaalde tijd aangegaan. Informatie en sollicitatieprocedure: Informatie over deze vacature is te verkrijgen bij de heer Ad Krijnen, locatiehoofd, Itelefoon 013-5118261), of de heer Arno van den Berg, clustermanager (telefoon 013-5118237). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 9 juni 1997, onder vermelding van vacature nummer 97-38, richten aan mevrouw Karin Kaldenhoven, personeelsadviseur divisie West, postbus 12,5070 AA Udenhout. üienstverlenin aan mensen met een handicap Voor een groot bedrijf dat zich in Breda gaat vestigen zijn wij op zoek naar eenpersoneelsfunctionaris. De functie heeft als doel het assisteren van de Human Resource Manager bij de uitvoering van het personeelsbeleid. Taken zijn oa administra tieve ondersteuning bij uitvoerende processen, werving en selectie van medewerkers in het operationele proces, toepassen van arbiedsvoorwaardelijke en arbeidsrechtelijke regels, uitvoeren van het jaarlijks opleidingsplan, registratie en terug koppeling opleidingsuitslagen. Functiecriteria MBO AP/PB of PW, kennis van geautomatiseerde systemen, min. 2 jaar ervaring in het personeelswerk, fulltime beschikbaar zijn, bereid zijn 2/3 maanden eventueel te werken in Eindhoven. Informatie bij Danielle van Oers, tel. (076) 522 08 55, Breda, Kloosterplein 7. Voor een grote onderneming in Breda zijn wij op zoek naar een advertentievertegenwoordiger voor 12 uur per week. Werkzaamheden bestaan uit het verkopen van advertentie ruimte, adviseren bij en opstellen van advertenties, afsluiten van advertentiecontracten, uitwerken van advertentieopdrachten ten behoeve van juiste grafische en administratieve verwerking, inspelen op ontwikkwlingwn en gebeurtenissen in het rayon met advertentiethema's en speciale pagina's, contact leggen en onderhouden met nieuwe en gevestigde potentiële adver teerders. Eisen MBO, commerciële instelling, communicatief vaardig, verantwoordelijkheid durven nemen. Ben je geïnteres seerd, neem dan contact met ons op. Informatie bij Daniëlle van Oers, tel. (076) 522 08 55, Breda, Kloosterplein 7. Voor een kleine onderneming in Breda zoeken wij op zeer korte termijn een enthousiaste, representatieve medewerker. U gaat werken voor een dienstverlenden bedrijf dat secretariaatswerk zaamheden uitvoert voor andere bedrijven. U beschikt over uitstekende vaardigheden met WordPerfect 5.1 onder Windows en daarnaast bent u bijzonder dienstverlenend ingesteld. Goede contactuele vaardigheden zijn voor deze functie onontbeerlijk. Uw spreekt en schrijft Engels en u kunt eveneens telefonische boodschappen aannemen in het Frans en in het Duits. Voor onze cliënt staan kwaliteit en service hoog in het vaandel en deze begrippen zijn u dan ook niet vreemd. Het betreft een fulltime functie voor lange tijd. Informatie bij Monique Speek, tel. (076) 522 08 55, Breda, Kloosterplein 7. Voor een administratiekantoor zijn wij op zoek naar een boekhoudkundig medewerker die per direct inzetbaar is. U bent in het bezit van een MBO BAHEAO BE of SPD opleiding. U functioneert zelfstandig in een klein team en heeft ervaring in het opmaken van jaarstukken. Informatie bij Mirjam van der Weijde, tel. (076) 520 99 16, Breda, Kloosterplein 7. Wilt u graag werken als productiemedewerker in de Voedings- en Genotmiddelen Industrie (VGI)? Randstad Uitzendbureau biedt gemotiveerde mensen een opleiding aanom in de VGI- branche te werken. Na deze opleiding kunt u aan de slag bij verschillende bedrijven. Wij zijn hiervoor op zoek naar flexibel ingestelde mensen met eigen vervoer, die bereid zijn om in ploegen te werken. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift is een vereiste. Bij gebleken geschiktheid bestaat de kans dat u een contract krijgt bij Randstad. Als u nieuwsgierig bent, kom dan naar onze informatie-bijeenkomst op woensdag 28 mei om 19.00 uur of dinsdag 3 juni om 9.00 uur op de Heuvelring 90 te Tilburg. Informatie bij José Konings, tel. (013) 535 20 55, Tilburg, Heuvelring 90. Bent u op zoek naar een baan in de logistieke sfeer? Heeft u ervaring met orders-pieken? Heeft u ervaring met geautomati seerde systemen, bent u nauwkeurig en heeft u heftrucker varing? Indien u al deze vragen met ja kunt beantwoorden dan hebben wij werk voor u. Studenten die part-time beschikbaar zijn worden ook verzocht te reageren. Informatie bij Erik Klijn, tel. (0162) 45 24 96, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Bent u op zoek naar een leuke parttime baan? Wij zoeken voor een bedrijf in Etten-Leur ter ondersteuning van de afdeling personeelszaken een allround administratief medewerker. Beheersing van de Engelse taal is een must. Daarnaast moet u goed overweg kunnen met Word en Excel. Bent u geïnteres seerd neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Jacqueline Klappe, tel. (076) 503 78 48, Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 10a. De gemeente Gilze en Rijen is gelegen in de groene zone tussen de steden Tilburg en Breda. Naast de twee kernen Gilze en Rijen behoren de kleine kernen Molenschot en Huiten tot de gemeente. Het gemeentehuis staat in Rijen. Gilze en Rijen telt op dit moment ruim 23.800 inwoners. Als werk- gelegenheidsgemeente stimuleert het gemeente bestuur bedrijven om zich te vestigen op het industrieterrein in Gilze en Rijen. Op deze manier wordt de werkgelegenheid voor de eigen inwoners, maar ook voor de regio gewaarborgd. Ruim 200 medewerkers, werkzaam bij de verschillende sectoren en stafafdelingen, leveren een belangrijke bijdrage aan de uitvoering van het gemeentelijk beleid. Binnen de afdeling Gemeentewerken van de sector Grondgebiedzaken heeft een herstructurering plaatsgevonden, waarbij de huidige buitendienst bestaat uit 3 wijkteams en een facilitair team. Uitgangspunt daarbij is maximale serviceverlening naar de burgers, vergroting van de betrokkenheid van de burgers ten aanzien van de openbare ruimte en verhoging van de mate van efficiency. Ter versterking van de wijkteams kunnen zo spoedig mogelijk worden geplaatst. Functie-informatie: Als wijkbeheerder bent u in teamverband belast met onderhoudswerkzaamheden in de openbare ruimte om het onderhoudsniveau op een vast gesteld peil te houden. Iedere wijkbeheerder dient aanspreekbaar te zijn voor de burger en draagt zorg voor het doorgeven van door burgers aan gedragen ideeën, wensen of klachten aan de coördinator Buitendienst. De bedoelde onderhoudswerkzaamheden bestaan uit: - onderhoud en aansluiting van rioleringen, onder houd bestratingen/ verkeersvoorzieningen; - onderhoudswerkzaamheden beplanting, speel toestellen en speelterreinen; - het mede verzorgen van de aanleg van beplan tingen en renovatie van plantsoenen in de wijk. Functie-eisen: - diploma Lagere Agrarische School, richting aanleg en onderhoud; - (studerend voor) diploma vakbekwaam hovenier; - ervaring met aanleg- en onderhoudswerkzaam heden beplantingen; - (aanvullende) opleiding c.q. ervaring op civiel technisch gebied strekt tot aanbeveling; - goede communicatieve vaardigheden; - goed kunnen werken in teamverband. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt een salaris geboden tot maximaal salarisschaal 4 (max. 3.615,- bruto per maand, nieuwe salarisstructuur). Algemene informatie: - De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing; - Vrouwen, leden van etnische minderheidsgroepen en mensen die voldoen aan de eisen van de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers (WAGW) worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid genieten zij dan ook de voorkeur.; - De gemeente hanteert een positief beleid ten aanzien van deeltijdarbeid en heeft beperkte mogelijkheden tot kinderopvang; - Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Nadere informatie over de functie: Nadere informatie over de functie kan worden verkregen bij het interimhoofd van de buitendienst, de heer H.J. Overbeeke, telefoon 0161-290352 (doorkiesnummer). Uw reactie: Kandidaten voor genoemde functie worden uit genodigd te reageren door middel van een sollicitatieformulier, telefonisch op te vragen bij de groep P&O, tel.nr. 0161-290236. Het sollicitatie formulier dient vervolgens binnen 10 dagen na verschijning van deze oproep te worden geretour neerd. Tempo-Team Uitzendbureau heeft deze zomer weer volop werk voor vakantiekrachten en schoolverlaters. Wil je in de vakantie of na je examen aan de slag! Kom dan op woensdag 28 mei tussen 14.00 en 17.30 uur langs op onze inschrijfmiddag. Je kunt bij ons terecht om je in te schrijven en voor informatie over je mogelijkheden op de tijdelijke arbeids markt. Neem voor inschrijving wel een geldig legitimatiebewijs (geen rijbewijs), je c.v., sofi- en bank-/gironummer mee. Tot ziens op woensdag 28 mei! Oosterhout, Leysenhoek 19, (0162) 42 35 20 ROOSENDAAL: Markt 89 (0165) 57 08 10 Metaalwerken Bergen op Zoom B.V. is een ISO gecertificeerd metaalverwerkingsbedrijf. Zij richt zich voornamelijk op de productie van plaatwerkonderdelen, halffabrikaten en complete producten. Hierbij gaat het veelal om kleinere aantallen. Het bedrijf beschikt daarvoor over een uiterst modern machinepark. De organisatie bekleedt een sterke marktpositie. Het cliëntenbestand breidt zich vooral internationaal uit. Binnen het bedrijf zijn ruim 70 medewerkers actief. Namens onze opdrachtgever zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van: Functie: - Het opstellen en calculeren van de kostprijzen; - Bijhouden van materiaalprijzen ten behoeve van het calculatiesysteem; - Bijhouden van tabellen voor de productietijden ten behoeve van het calculatiesysteem; - Aanvragen van materiaalprijzen en uitbestedingen derden; - Goed inzicht hebben in de diverse bewerkingsmethodes; - Verstrekken van informatie aan Verkoop; - Offerte nazorg. Profiel: - Een technische opleiding (Wtb) op minimaal MBO-niveau; - Ruime ervaring in een soortgelijke functie; - Leeftijd boven 25 jaar; - Kennis van de Duitse en Engelse taal; - Woonachtig in de regio of de bereidheid tot verhuizen. Aanbod: - Een uitdagende, dynamische functie in een gezond, modern bedrijf; - Een organisatie waarin een enthousiast team van medewerkers borg staat voor een optimaal resultaat; - Een goed salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Als u belangstelling heeft voor deze functie, dan kunt u uw korte sollicitatie brief, voorzien van een uitgebreid curriculum vitae, uiterlijk tot 14 dagen na verschijnen van deze advertentie zenden aan: Adviesbureau Aanwas. Aanwas 34A, 4641 JJ Ossendrecht, ter attentie van de heer F. van der Linden. (Telefoon 0164 - 67 27 90) Personeelsdiensten Bergen op Zoom Telefoon (0164) 23 94 oo Breda Telefoon (076)5205777 Dongen Telefoon (0162) 3193 33 Etten-Leur Telefoon (076) 503 6611 Oosterbout Telefoon (0162) 433250 Têmeuzen Telefoon (0115)6158 00 Commercieel medewerker m/ Voor een organisatie in de zakelijke dienstverlenin Raamsdonksveer. Ben je zelfstandig, onderneme actief en communicatief sterk? Heb je een mboi en denkniveau, ben je in het bezit van je rijbewijs? ben je bovendien per direct beschikbaar? DanheS we een zeer uitdagende en afwisselende baan voo Reageer snel! Info: Adecco Dongen, Diana Brakke/ Kard. van Rossumstraat 76. Administratief/secretarieel medewerkers m/v Voor diverse relaties in Bergen op Zoom en omgevj Heb je aantoonbare werkervaring, een goede kenn van de computerprogramma's MS Word en Excelei spreek je bovendien 1 of 2 vreemde talen, neem dai snel contact met ons op. Er wacht een leuke job oni Info: Adecco Bergen op Zoom, Mariska Schoen, Parad» Productiemedewerkers m/v Regelmatig hebben we banen voor productiemedewerkers, zowel in dag- als in ploegendienst. Ben je bereid om stevig aan te en ben je voor langere tijd beschikbaar? Dan Hebbe we per direct werk voor je! Info: Adecco Bergen op Zoom, Carlinda of Sylvia, Parade 4. Mts'er werktuigbouwkunde m/v Voor een relatie in de omgeving van Bergen op Zooi Je werkzaamheden zullen vooral bestaan uit het produceren van koeltechnische apparaten. Het gaai om een baan met zeer goede toekomstperspectief Woon je in de omgeving van Bergen op Zoom-Thol en ben je in bezit van eigen vervoer? Kom dan snel langs en informeer naar je mogelijkheden! Info: Bergen op Zoom, Peter Sinke, Parade 4. Administratief medewerker m/v Voor een bedrijf in oost Zeeuws-Vlaanderen. Ben je bezit van een meao-diploma of gelijkwaardig, hebj kennis van computerboekhouden en ben jeervarei in tekstverwerking en spreadsheets, dan is deze afwisselende job iets voor jou! Info: Adecco Temeuai Petra Hofman-Vervaet, Noordstraat 93. Medewerker administratief/ magazijn m/v In deze functie ben je o.a. verantwoordelijk voorde in- en uitgaande goederenstroom en het voorraad- systeem. Ben jein het bezit van je evo-evl heftruck- certificaat en een mbo-diploma, bijv. meao-l Ben je bovendien een teamplayer en heb jegeenün 5 mentaliteit? Neem dan snel even contact met ons op! Info: Adecco Etten Leur, Veronique Verberkmoes, Bisschopsmolenstraat 123. Heftruckchauffeur m/v Voor verschillende relaties in Etten Leur hebbenwi regelmatig vacatures voor ervaren heftruck chauffeurs. Heb je naast ervaring ook je evo-evl heftruckcertificaat? Kom dan gauw langs, we hebbi volop werk! Info: Adecco Etten Leur, Veronique Verberkmoes, Bisschopsmolenstraat 123. Aluminiumlassers/plaatwerkers m/t Voor een relatie in Etten Leur. Voor een periode van zo'n drie maanden hebben we banen voorervaren I aluminiumlassers en plaatwerkers. Je kunt direct beginnen! Info: Adecco Etten Leur, Veronique Verberkmoes, Bisschopsmolenstraat 123. Assistent stafbureau m/v Voor een bierbrouwerij in Breda. Je taken zullen or bestaan uit het invoeren van gegevens, hetdoenw bestellingen en het verwerken van orders. Ookde administratieve afhandelingen hiervan behoren ld takenpakket. Spreekt bovenstaande je aan.neemdi snel contact met ons op! Info: Adecco Breda, Monique, Van Coothplein 3. Datatypiste m/v Vooreen koeriersbedrijf in Hazeldonk. De werkzaamheden zijn 's avonds tussen 18.00en22.9 uur en bestaan uit het invoeren van vrachtbonnea dit iets voor jou? Kom dan gauw langs en informeel naar je mogelijkheden! Info: Adecco Breda, Astrid, Van Coothplein 3. Schoonmakers m/v Voor diverse schoonmaakprojecten in Breda en omgeving. We hebben regelmatig banen voorenat schoonmaaksters, voor in de avonduren. Beheetsf de Nederlandse taal goed? Heb je interesse, beid» snel! Info: Adecco Breda, Monique of Astrid, Van Coothplein 3. Commercieel medewerker m/v Voor een bedrijf in Raamsdonkveer. Je gaat in deze functie ondersteuning verlenen aan de commercial adviseurs op de afdelingVerkoop Binnendienst.^ jij je hts-diploma en minimaal een jaar commeiciS ervaring of heao-ce met de nodige technische ervaring? Spreek je bovendien goed Engels, neeri zo snel mogelijk even contact met ons op. Wehebfe een afwisselende baan voor je! Info: Adecco Oosterhout, Mariska Simons, Leysenhoek 3. Adecco nu ook op Internet! http://www.adw VoorlOU doen wij ITIGGr i dan jé verwacht! Tempo-Team Projecten is landelijk gespecialiseerd h werving en selectie en detachering op projectbasis, andere ten behoeve van Diensten Sociale Zaken. Voor diverse Diensten Sociale Zaken in westelijk Noord-Brabant en Zeeland zijn wij op zoek naar Profiel een diploma MBO-SD, HBO-MW of WO-RecW ervaring binnen een Dienst Sociale Zaken; goede kennis van de nABW en kennis van geautomatiseerde systemen; goede communicatieve en redactionele vaar: een zakelijk en klantgerichte instelling. Wanneer u kennis en/of ervaring mist, behoort ee" interne opleiding via Tempo-team Projecten even®1 tot de mogelijkheden. Informatie en sollicitaties Belangstellenden kunnen binnen zeven dagen hun sollicitatie richten aan: Tempo-Team Projecten bv.Nieuwe Ginekenstraari- 4811 NS Breda, La.v. mevr. L van der Zande U kunt haar ook bellen: (076) 522 03 57 cl Dorado Amerikaanse spe uit 1967 van Howa Hawks Hoofdrollen: John Wa Robert Mitchum, Ja~ S'n Charlène Holt, Mich irey. Klassieke western ov je revolverheld Thornton n baan aanneemt bij veebar ason. Zijn oude vriend Harr waarschuwt hem voor dit he chap Thornton besluit daar om zijn ontslag in te dienen, wordt afgestraft. jjBS 6, 11-25-13.35) Bie Top Pee-Wee Amerikaa speelfilm uit 1988. Regie: Ra dal Kleiser. Hoofdrollen: Pe Wee Herman, Kris Kristoffers en Penelope Anne Miller. Kom de. Pee-Wee krijgt bij een sto" jiet' Cabrini Circus op zijn lan Samen met zijn trouwe varke He Vance doet hij al het mogeli ke het circus weer op de been helpen. De buurtbewoners zi vastbesloten hem en het circ «aar mogelijk tegen te werke" ,jjBC 1,12.05-13.27) Hotel Sahara Engelse speelfil uit 1951 (zwart-wit). Regie: K Annakin. Hoofdrollen: Pet Ustinov, Yvonne de Carlo David Tomlinson. De Afrikaa se woestijn tijdens WO II. De genaar van een armoedig hot ergens in de Sahara moet m zijn verloofde en zijn person* trouw zweren aan iedere niern natie die het gebied binnenval (BBC 2,13.50-15.25) Hot Millions, Engelse speelfil uit 1968. Regie: Eric Till. Hoof rollen: Peter Ustinov, Mag Smith en Karl Malden. Als e verduisteraar uit de gevange wordt vrijgelaten, gebruikt zijn nieuwe computer om e baan bij een grote ondernemi te krijgen. Vervolgens probee hij zijn zakken te vullen do cheques te innen, die hij na door hem verzonnen bedrijv heeft gestuurd. (BBC 2,15.25-17.10) Royal Wedding Amerikaan speelfilm uit 1951. Regie: Sta ley Donen. Hoofdrollen: Fr Astaire, Jane Powell en Pet Lawford. Musical. Tom en EU Bowen, musical-artiesten broer en zus, moeten optreden Londen. Hun optreden valt s men met het koninklijk huw lijk van prinses Elisabeth Philip. (België Nederlands 1, 15.5 17.30) Lunar Cop Amerikaanse spee film uit 1994. Regie: Boaz D vidson. Hoofdrollen: Micha Paré, Billy Drago, Walk Brandt en Robin Smith. Omd in de 21e eeuw de aarde vrijw onleefbaar is geworden, vest gen de rijkste en machtigs aardbewoners zich op de maa Jaren later wordt 'Lunar Co Joe Brody, naar de aarde g stuurd om een gestolen ehe~ sche stof op te sporen, die staat is de leefbaarheid van aarde te herstellen. (SBS 6, 20.20-22.00) 0h! What a Lovely War Amer kaanse speelfilm uit 1969. Regi Richard Attenborough. Hoof rollen: Laurence Olivier, Jo' Gielgud, Ralph Richardson, chael Redgrave en John M! Aanklacht tegen oorlog verpa in een musical. (SBS 6,11.20-13.40) Simple Men Amerikaanse spee film uit 1992. Regie: Hal Hartle HoofdroUen: Robert Burke, Wi liam Sage en Karen Sillas. Bi en zijn broer Dennis zijn op zoe naar hrln vader wanneer ze arr veren in het pension van Kat Kate en Bill raken verliefd e Dennis valt voor Elina, ec vriendin van Kate. Dennis ve moedt dat Elina zijn vader ken (Nederland 3,13.53-15.34) Christopher Columbus: The Di; covery Amerikaanse speelfil: uit 1992. Regie: John Gier Hoofdrollen; Marlon Brand Tom Selleck en Rachel War Columbus vecht voor een kaï °m een nieuwe route naar Indi en China te ontdekken. Als h eenmaal op weg is, heeft hij ve tegenslag te verduren. (BBC 1, 15.35-17.30) forbidden Nights Amerikaans speelfilm uit 1990. Regie: War Hussein. HoofdroUen: Melis: Gilbert en Robin Shou. De p; afgestudeerde Judith Shapii wordt uitgenodigd om Engel: les te geven aan de universite van de Chinese prhvinciesta Changsha. Wanneer Judith e< relatie krijgt met een van ha; studenten, blijkt eens te mei uoe groot de cultuurverschiüs aJn. Door de conservatieve oj vattingen in China kunnen Ji dith en haar vriend Liang Her elkaar alleen in het geheim on moeten.

de Stem | 1997 | | pagina 34