ISTEM P E WAAR GA JIJ VOOR? GA JE VOOR C&A? LOCATIELEIDER m/v VERKOPER BINNENDIENST (mts w») Vedior n=3Ën VERMOGENSADVISEUR m/v ederland PAK EEN PEN EN SCHRIJF! VACATURES VERTEGENWOORDIGERS >els...!U 'viseuse m/v trma DE GALAN VOIGT FIELD APPLICATION ENGINEER m/f Rabobank >f fulltime 'ker technische i/W irma Product ion b.v. mupuk/mpkegkmli^ wij v Als store-manager bij C&A heb je de leiding over één van de grootste winkels van de stad. Je bent de lokale vertegenwoordiger van een landelijke organisatie met alle bijbehorende verantwoordelijkheden. Een fantastische baan voor ambitieuze jonge mensen (20-27 jaar) die op HBO-niveau kunnen denken en werken. Sleutelwoorden: Leidinggevende kwaliteiten, affiniteit met de branche, initiatief, organisatie en planning. Je opleiding voor deze functie bestaat uit een perfecte mix van theorie en praktijk. Leg uit waarom een baan als store-manager jou op het lijf geschreven is. Voeg er een c.v. aan toe en stuur je brief uiterlijk 31 mei 1997 naar het onderstaande adres, je hoort zo snel mogelijk of je in aanmerking komt voor een introductiegesprek bij jou in de buurt. De hele sollicitatieprocedure neemt niet meer dan enkele weken in beslag. Fashion More Voor je 't weet heb je de baan van je leven! ASB Breda Etten-Leur Oosterhout The flexible workforce Gemeente Tholen Burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen zoeken met ingang van 1 januari 1998 een Tholen, daar kun je niet omheen! Assistent-inkoper Rabobank Berkel-Enschot zoekt een ervaren met beleggingsspecialisme ZATERDAG 17 MEI 1997 X 92 e grootste onafhankelijke ordt gehecht aan een klant- waarin gemak en tijdwinst klant de mogelijkheid om is zeven dagen per week |s 22.00 uur. 4nt werpen... Xmerika en morgen ladviseuse adviseer je, de klant geheel zelfstandig merciële wijze. flexibel inzetbaar aaximaal 32 uur per week), den te werken. Heb je een ische verkoopervaring, perfecte kans. (anisatie... |ang van het dienstverband i een prettige werkomgeving. |s de CAO. woensdag 21 mei tussen k 0183 - 694404. J juni a.s. naar: kantiewinkels >uw P. Ubels 4200 AN Gorinchem bduction b.v. is een middelgrote veteri- onderneming, die zich toelegt op de wesmiddelen. Circa 75% van de gepro- wddelen wordt afgezet in de EG. we activiteiten exploiteert Produlab v. een laboratorium, dat zich richt op I ontwikkeling van diergeneesmiddelen. onze productiefaciliteit ontstaat er [inen onze organisatie: nieuwe functie: dewerker die zelfstandig onder- hat opzetten t.b.v. nieuwe machinerie- jgazijn opzet en beheert en alle machi- lert. Daarnaast zal de technisch mede- Ivoeren en storingen oplossen aan ma- llein technisch onderhoud aan gebou- neden behoren. plbare technische opleiding met mini- I ervaring. Kandidaten met ervaring in pdustrie verdienen de voorkeur. Daar- verker te beschikken over een grote leid, flexibiliteit en goede sociale vaar- aliteiten worden ook organisatorische ri 30 jaar, ziet u deze nieuwe functie als loet u aan de gestelde eisen, dan kunt u voor 28 mei sturen aan: c en Doel 3 t Raamsdonksveer Voor Residentie Aquacite op de Bergse Plaat, een wooncomplex met 115 appartementen voor oude ren die nog geheel zelfstandig een huishouding voeren, maar wanneer dit nodig is terug kunnen vallen op een aantal aanwezige faciliteiten, zoeken wij een enthousiaste nd van 17,5 uur per 3 weken, die de houd te geven aan deze vorm van vel dag- als avondsituatie en 1 x per 6 dagen een nachtelijke bereikbaarheid ienst). 'IK rorging of A-verpleegkundige/HBO-V lar jaar ervaring in de ouderenzorg, t zelfstandigheid, kunnen luisteren en analyseren, 'eden. en goede mondelinge en schriftelijke jheid. illing. n aan onderlinge vervanging gedu- itie e.d. van collega's om binnen het edig continuïteit te realiseren, eikbaarheidsdienst ten behoeve van ingssysteem beschikken over n CAO-Bejaardentehuizen. is vóór 24 mei a.s. richten aan: jize St. Catharina, 25, 4611 TV Bergen op Zoom. PERFORMANCE PLASTICS PRODUCTS BERENDSEN PARTNERS SAUS Ss KfCKUUiNEM Berendsen Partners ondersteunt haar opdrachtgevers bij het aantrekken van professionals voor kommerciële funkties en voor funkties in de techniek. Wij beschou wen deze gebieden als onze unieke werkter reinen en handelen daar ook naar. Indien u geïnteresseerd bent in nevenstaande funktie, stuur dan uw CV en schriftelijke motivatie o.v.v. het funktienummer naar: Berendsen Partners, t.a.v. de heer H.W. Berendsen, Eindhovenseweg 51, 5664 HD Geldrop. Nadere informatie kunt u inwinnen via (040) - 286 96 52. Merkbaar meer resultaat! 3P BV gevestigd te Tilburg is onderdeel van de Franse Multinational Plastic Omnium SA gespecialiseerd in het vervaardigen van kunststofprodukten voor industriële toepassingen. 3P is in de wereld toonaangevend op het gebied van high-performance kunststofprodukten. Daarbij worden deels de produkten klantspecifiek vervaardigd en deels geleverd vanuit een standaard assortiment. Wereldwijd werken bij 3P meer dan 1000 werknemers. In Nederland worden de produkten afgezet via de groothandel en rechtstreeks naar de OEM-markt. De eindverbruikers bevinden zich voornamelijk in de chemie, levensmiddelenindustrie e.a. Daar 3P haar marktpositie verder wil uitbouwen, komen wij graag in kontakt met kandidaten voor de funktie van een resultaatgerichte organisator die aktief de verkoop ondersteunt Uw funktie: U adviseert klanten en potentiële afnemers over het produktengamma, offreert en sluit orders af vanuit de binnendienst. Voorts ondersteunt u de buitendienst. U bent daarbij tevens verantwoordelijk voor het relatiebeheer met de bestaande klanten. U volgt marktontwikke lingen op de voet. Uw profiel: Uw opleiding is op minimaal MBO-nivo bij voorkeur Werktuigbouwkunde. Uw persoonlijkheid kenmerkt zich door gedrevenheid en enthousiasme. U heeft ervaring in een soort gelijke funktie in een technisch industriële markt. U bezit kommercieel talent en organisatorische kwaliteiten. U bent een "kartrekker" en een "teamspeler". U beheerst de Engelse en Duitse taal. Funktienummer PP 91 Geschikt voor een topfunctie in een toonaangevend modewarenhuis? Test jezelf! Resultaat of ga je voor sfeer? Vasthoudend offlexibel? Ondernemend of volg je richtlijnen? Product of service? Boven je mensen of ertussenin? Harde hand of fluwelen handschoen? Solist of teampiayer? Mode: product of lifestyle? Specialist of all-rounder? De Galan Voigt t.a.v. dhr. drs.Tan Oranje Nassaulaan 7, 1075 AH Amsterdam. Telefoon: 020-6735125 Een assessmentprogramma is onderdeel van de procedure. ADVISEURS VOOR ORGANISATIE ONTWIKKELING bedrijfspsychologie Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior asb meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. Vedior asb: hét adres voor uw tijde lijke baan in de gezondheidszorg. Vedior asb heeft als dé uitzendorgani satie in de gezondheidszorg voort durend een groot aantal gevarieerde banen in de gezondheidssector be schikbaar. Onderstaand vindt u een kleine selectie van de banen waarin u onmiddellijk aan de slag kunt. De adressen van onze vestigingen vindt u in de Gouden Gids. Vakantiewerkers. Bij instellingen in de gezondheidszorg is gedurende de zomermaanden volop werk in de huishoudelijke dienst, linnenkamer en technische dienst. Studenten HBO-V en MDGO-VP/ VZ/ZV. U bent van harte welkom in de ziekenverzorging bij verpleeg- en verzorgingstehuizen. Groepsleiders. Bij een instelling voor verstandelijk gehandicapten in Terheijden kunnen doorlopend groepsleiders met een opleiding MBO-AW/SPW, HBO-V, SPH of Z-ver- pleegkundigen aan de slag. Informa tie: Julia Reitsma, tel.: (076) 5224888. Groepsleiders 1' en 2' deskundig heidsniveau. U kunt meteen aan de slag bij een instelling voor verstande lijk gehandicapten in Rijsbergen. Informatie: Esther Bego, tel.: (076) 5038040. Wijkverpleegkundigen en zieken verzorgenden in de wijk. In de vakantieperiode is er in de hele regio van Oosterhout tot Zundert en Chaam in de ochtenduren werk voor wijk verpleegkundigen en ziekenverzor genden in de wijk. Heeft u belangstel ling en eigen vervoer, neem dan snel contact op. Informatie: Annet van den Hout, tel.: (0162)452824. Herintredend A-verpleegkundi gen. Bent u gediplomeerd A-ver pleegkundige of HBO-V'er, maar heeft u geen recente werkervaring in uw vak en wilt u toch weer aan de slag? Vedior asb biedt u de mogelijkheid een herintrederscursus voor A-ver- pleegkundigen te volgen. In septem ber start er weer een cursus, waar voor begin juni een informatiemiddag wordt georganiseerd. Wilt u meer informatie? Bel dan de vestiging in uw omgeving of neem contact op met Leonie van Loenhout, Projectmanager Gezondheidszorg, tel.: (0162) 458760. Internationale groothandel vraagt voor uitbreiding: Wij bieden: - vast loon hoge commissie - interne opleiding - vaste sector - autovergoeding of firmawa gen (na gebl. geschiktheid) Wij vragen: - dynamische mensen - leeftijd 21-50 jaar - in bezit eigen auto -onmiddellijk beschikbaar Telefonische reacties a.s. dinsdag of woensdag tussen 09.00-15.00 uur: 076-5873066. O Of schriftelijke reacties met c.v. en pasfoto sturen naar brief onder num©er: 10168. Tholen is een Zeeuwse plattelandsgemeente met ruim 23.000 inwoners. De gemeente is centraal gelegen tussen de randstad, Westelijk Noord-Brabant en Antwerpen. Naast een uitstekend woon- en leef klimaat biedt Tholen door haar ligging aan de Oosterschelde de liefheb ber van natuur en recreatie tal van mogelijkheden. Markt 1-5, 4695 CE Sint-Maartensdijk tel.: 0166 - 66 82 00 fax: 0166-66 35 53 voor de openbare basisschool "De Schalm" te Stavenisse. De Schalm heeft ongeveer 87 leerlingen en een basisformatie van 3,8 fpl. Samen met de 7 andere openbare basisscholen in de gemeente maakt de school deel uit van de Federatie Openbare Basisscholen Tholen. De Federatie staat onder leiding van een bovenschools directeur. De functie heeft een omvang van 38 uur per week. De vacature zal tegelijkertijd intern en extern opengesteld worden. Functie-eisen: Naast de wettelijke vereisten ven/vachten wij van de gegadigden dat zij: - daadwerkelijk uitvoering kunnen geven aan de uitgangspunten van het openbaar onderwijs; - beschikken over goede communicatieve vaardigheden; - zelfstandig leiding kunnen geven aan de locatie binnen de afspraken zoals die zijn neergelegd in o.a. het directiestatuut, het huishoudelijk reglement op de stafvergadering en de werktijdenregeling van de Federatie; - een praktische instelling hebben; - flexibel, stressbestendig en zelfkritisch zijn; - kennis hebben van en vaardigheden hebben in het gebruik van computers binnen het basisonderwijs; - samen met de andere lokatieleiders en de bovenschools directeur binnen en buiten het stafoverleg constructieve bijdrage kunnen leveren aan de verdere ontwikkeling van de Federatie; - kwaliteitsverbetering van het onderwijs, zorg voor de leedingen en onderwijskundig management als hoofdtaak zien. Op aanvraag zal een informatiepakket met daarin o.m. de hierboven vermelde documenten toegezonden worden. De locatieleider zal bezoldigd worden volgens schaal 10 van de Rechtspositiebesluit onderwijspersoneel: leraar met bijzondere taak. Wij verwijzen naar bijlage 2 van het directiestatuut voor de taakomschrijving van de locatieteider. s. Bij de benoemingsprocedure wordt een adviescommissie ingeschakeld. Een bezoek aan de school van de kandidaat vormt onderdeef van de uitein delijke besluitvorming. Indien u inlichtingen wenst of geïnteresseerd bent in deze tunctie, kunt u zich in verbinding stellen met de bovenschools directeur, de beer L. A. Hellemons, telefoonnummer 0166 - 667028 of met de heer N. J. Reijng van de Afdeling Algemeen Bestuur en Welzijn, telefoonummer 0166 - 668317. Het informatiepakket kunt u aanvragen op het bureau onderwijs: tel. 0166 - 668317. Uw soIBdtaöebrtef kunt u richten aan het college van burgemeester en wet in ons bezit te zijn. Sr»! c»ft j.ho'i YOUR POSTER, CARD, FRAME Expo; een franchise-organisatie met 75 winkels marktleider in de Benelux, zoekt een (m/v) woonachtig in de omgeving van Breda Je functie bestaat uit het ondersteunen van onze inkoopafdeling, de planning, organisatie en follow-up van de inkoop. Jij... bent jong, flexibel, dynamisch en zelfstandig bent organisatorisch en communicatief sterk spreekt Nederlands, Engels en Frans hebt gevoel voor trends en mode hebt detailhandelservaring hebt goede kennis van pc Wij bieden een uitdagende functie en leuke werksfeer. Reageer snel en stuur ons je brief, c.v. en recente foto naar Expo Franchise B.V., t.a.v. Inge Vandeputte, Marksingel 2b, 4811 NV Breda. Burr-Brown is recognised worldwide as a leading supplier of high performance linear components within the semi conductor industry. It has its own production facilities and sales organisations in the USA, Europe and Japan. The Benelux sales office, which is located in 's-Hertogen- bosch, is focussing on key accounts. Service to the OEM industry is at a high level. We're a small team of professionals and currently have a vacancy for a Function: You will provide technical support to our clients in the Netherlands and Belgium. You will work with our account managers and our distributor and will he the interface between the client and the technical divisions of Burr-Brown. Requirements: You will be educated to HTS-E level with at least 3 years of relevant experience, and have a very good understanding of analog and digital component applications. You'll be enthusiastic, responsive with the drive to succeed, aged over 25 and be fluent english. A psychological test could be part of the selection process. Interested? Reply to us by writing a letter and CV in english within two weeks and send it to: Burr-Brown International BV f.a.o. Mrs. J. van Baal Postbus 1600 5200 BR 's-Hertogenbosch 073-6121600 BURR-BROWN* Rabobank Berkel-Enschot is een financieel gezonde bank met een stevige herkenbare positie in het werkgebied. Binnen het segment Vermogensadvisering, waarvoor een groeiscenario is vast gesteld heeft de bank een brede (potentiële) relatiekring. Op basis van een integraal financieel advies worden cliënten voorzien in de behoefte om het huidige en toekomstige inkomen en vermogen zeker te stellen. Samen met de beleggingsadviseur worden daarnaast de actieve beleggers bediend vanuit een professionele commissionairsdienstverlening. Door een actieve benadering van de markt is de effectendienstverlening de laatste jaren aanzienlijk toegenomen, maar biedt nog alle ruimte voor verdere uitbreiding. Functie-omschrijving De aan te stellen functionaris onderhoudt en verdiept contacten met onze relaties en potentiële relaties. Er wordt gewerkt vanuit een pro-actieve aanpak aan de afzet van diensten die vanuit het terrein van vermogensadvisering aansluiten bij de vastgestelde clientbehoefte. De aan te stellen functionaris onderhoudt en verdiept tevens contacten met een steeds groter wordende groep relaties, die actieve commissionairsdienstverlening op prijs stelt. Functie-eisen opleiding op minimaal HBO-niveau, aangevuld met vakstudies gewend om te gaan met cliënten op niveau bereid zijn binnen het werkgebied in relevante netwerken te functioneren representatieve persoonlijkheid commerciële instelling en dadendrang ervaring met het adviseren van beieggingsklanten Bijzonderheden: een assessment onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Inlichtingen: bij de heer D.A. Jansen, directeur, tel. 013-533.91.05 of privé 076-593.41.62. Wij nodigen u gaarne uit uw brief, vergezeld van een c.v., binnen 14 dagen te zenden naar de directie van de bank, Postbus 2, 5056 ZG Berkel-Enschot

de Stem | 1997 | | pagina 33