Mi WI w/ DEST DE STEM Vedior Vedior mi Dactyli. Vedior vervoer P E R S Q 1X1 E El VACATURES Technische vacatures VACATURES Banen op de weg deltA IIILA 2 Gebouwbeheerders v/m 2 Conciërges v/m I! HOGESCHOOL WEST BRABANT fulltime (vacaturenummer 477) fulltime (vacaturenummer 478) ASB Data-entry medewerkers The flexible workforce ASB The flexible workforce actylo MQ'n uitzendburo. CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER Staalkonstruktie G. Willemse B.V. VOOR ZÜIDWES ASB Algemeen A Administratief The flexible workforce Bakwagenchauffeur voor het vervoer van witgoed m/v bakwagenchauffeur voor een horecagroothandel m/v K.B.S. Laurentius - GROEPSLEERKRACHT KLEUTERBOUW - GROEPSLEERKRACHT GROEP 4 - GROEPSLEERKRACHT GROEP 5/6 Sp DE STEM ZATERDAG 17 MEI 1997 X 69 De Facilitaire Dienst is verantwoordelijk voor het beheer en de instand houding van de acht gebouwen van de Hogeschool West-Brabant. Tevens worden niet onderwijskundige facilitaire diensten aangeboden, ter onder steuning van het onderwijsproces. Bij de Facilitaire Dienst hebben wij de volgende vacatures. Functie-inhoud geeft leiding aan de conciërges, receptionistes/telefonistes, medewerkers huishoudelijke dienst, repro en dictatenmagazijn, coördineert de werk zaamheden en stelt prioriteiten. U draagt zorg voor de materiële toerusting, houdt werkbesprekingen en voert functioneringsgesprekken. Verder ondersteunt u het Hoofd Gebouwbeheer met betrekking tot facilitaire aangelegenheden, het bevorderen van de kwaliteit van de dienstverlening en het zonodig introduceren van nieuwe richtlijnen en werkmethoden. U zorgt voor het dagelijks beheer van het gebouw, onder andere door het plannen van de gezamenlijke ruimten, opstellen van roosters, het zorg dragen voor de openstelling van het gebouw en de afstemming van de dienstverlening op de primaire activiteiten. Tevens behoort het coördineren van bijzondere activiteiten (open dag, diploma-uitreiking e.d.) tot uw takenpakket. Functie-eisen minimaal een opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur MDS enige jaren relevante werkervaring kennis van computerprogrammas WP en Excel aantoonbare kwaliteiten op het gebied van organiseren, plannen en leidinggeven vernieuwingsgezinde, flexibele en dienstverlenende instelling uitstekende communicatieve en representatieve vaardigheden kennis van en inzicht in de verschillende taakvelden (conciërgerie, repro, catering, telefonie, schoonmaak) kunnen stimuleren van medewerkers in een dienstverlenende, kosten bewuste werkwijze vaardigheid in het coördineren van werkzaamheden en het opstellen van werkroosters stressbestendig. Salariëring Het salaris wordt voorlopig vastgesteld, op grond van leeftijd, ervaring en huidig salaris, op maximaal 4.336,- bruto per maand (schaal 7 BBRA) bij een volledige weektaak. Functie-inhoud U ondersteunt medewerkers, docenten en studenten door het: openen/sluiten van het gebouw toezicht houden op de veiligheid, beveiliging van personen en gebouw en op de naleving van de huisregels controle op en zorgen voor correcte staat van gebouwen en terreinen controle en reparatie van technische installaties en rapportage (groot) onderhoud het uitvoeren van diverse overige werkzaamheden, zoals telefonie, controle schoonmaakwerkzaamheden, aa tv/afvoer van goederen, voorraadbeheer, bijhouden kopieerfaciliteiten en dergelijke het gereed maken van voorzieningen ten behoeve van evenementen. Functie-eisen opleiding op middelbaar niveau enige jaren relevante ervaring kunnen omgaan met de computer bereidheid om op onregelmatige tijden te werken in het bezit van een EHBO-diploma kunnen meedenken met en vanuit klanten uitstekende communicatieve en representatieve vaardigheden en een actieve werkinsteiling kunnen optreden als gastheer/-vrouw stressbestendig. Salariëring Het salaris wordt voorlopig vastgesteld, op grond van leeftijd, ervaring en huidig salaris, op maximaal 3.568,- bruto per maand (schaal 4 BBRA) bij een volledig dienstverband. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over de functies kunt u contact opnemen met de heer J. Jansen, hoofd Facilitaire Dienst, telefoon 076-5250606. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u - tot 3 juni 1997 en met vermelding van het betreffende vacaturenummer - sturen naar Hogeschool West-Brabant, t.a.v. de heer B.H.P.J.M. de Louweren, Hoofd Personeel Organisatie, Postbus 90116, 4800 RA Breda. Le Marché is de bakkerij-traiteur van Vroom Dreesmann. Hier worden van natuurlijke grondstoffen op ambachtelijke wijze brood-, banket-, en traiteurspecialiteiten bereid. Vestigingen van Le Marché zijn te vinden in Amstelveen, Amsterdam-Centrum, Amsterdam-Noord, Apeldoorn, Breda, Den Haag, Haarlem, Leidschendam, Maastricht, Rotterdam-Centrum, Tilburg, Utrecht, Zeist en Zwolle. Wij zoeken afdelingshoofden en 1e medewerkers V/M. Kwaliteitsbeheersing, service en collegialiteit zijn essentiële begrippen voor jou. Daarnaast vereist deze baan dat je veelzijdig, stressbestendig en innovatief bent, terwijl je zowel product- als detailgericht kunt denken. Binnen jouw vakgebied kan je zelfstandig leidinggeven en moeiteloos de combi natie bereiding, presentatie en verkoop ('de I i i<>sli o ofd ei i te medewerkers m/i Sm Vroom Dreesmann aan. Na een intensieve inwerk-periode en een intern opleidingsprogramma, krijg je de leiding over één van de drukke afdelingen van Le Marché: Brood, Banket of Traiteur. Vroom Dreesmann biedt een prima salaris, uitstekende arbeidsvoorwaarden en goede carrièremogelijkheden. Voor deze baan gelden flexibele werktijden overdag. Je hebt een afgeronde opleiding Vakschool Wageningen (studie richting brood en/of banket), MBS, of gelijkwaardig. Bij voorkeur heb je ervaring in een ambachtelijke bakkerij of horeca-unit. Je bent 25 jaar. Als je aan alle eisen voldoet, stuur dan binnen 10 dagen een brief met c.v. We zijn vooral benieuwd naar je motivatie om deze functie te vervullen. Vroom Dreesmann Warenhuizen b.v. T.a.v. de heer. B. Munster, Product-manager Le Marché, Postbus 276, 1000 AG Amsterdam. Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior asb meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. Bakker Continental, onderdeel van Vendex In ternational, is voor vele toonaangevende bedrij ven dé partner op het gebied van actiemarketing. Op basis van jarenlange expertise verzorgt Bakker Continental effectieve, doelgerichte campagnes op het gebied van sales promotion, direct marke ting en customer loyalty. Bakker Continental staat garant voor een snelle verwerking en een hoge servicegraad. Voor de verwerking van een grootschalige op dracht zijn wij op zoek naar, m/v: Bent u 16 jaar of ouder, heeft u een snelle type vaardigheid en kunt u accuraat werken? Dan kunt u op korte termijn aan de slag. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die een halfjaar beschikbaar zijn en in deze periode geen vakantie hebben ge pland. Met name jongeren die fulltime aan de slag willen roepen wij op te reageren. Geïnteresseerd? Neem dan zo spoedig mogelijk contact op met Vedior asb. Hof van den Houte 45, 4873 AZ Etten-Leur. Telefoon: (076) 5038040. Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior asb meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (M/V): Constructiebankwerker. Voor een relatie in Etten-Leur zijn wij op zoek naar ervaren metaal bewerkers op LTS-niveau. Heeft u interesse in deze functie, neem dan contact op met de vesti ging in Etten-Leur. Proces-operators. Wij zijn per direct op zoek naar kandidaten, op LTS-C niveau en/of in het be- zitvan VAPRO, die graag aan de slag willen als proces-operator. Info: Roosendaal, Etten-Leur en Raamsdonksveer. LTS'ers Metaal. Wilt u graag aan de slag in de metaalbewerking, dan hebben wij voor u diverse mogelijkheden binnen deze sector. Bel snel! Info: Roosendaal. Technisch inkoper, technisch/commercieel medewerker binnendienst en aankomend gereedschapslijper. Vooreen relatie in Raams donksveer, die gespecialiseerd is in de ontwikke ling en productie van hoogwaardige verspanende gereedschappen voor de machinale hout- en kunststofbewerking, zijn wij op zoek naar kandida ten voor deze drie functies. Heeft u interesse in één van deze vacatures, neem dan contact op met de vestiging in Raamsdonksveer. Onderhoudsmonteurs. Wij hebben regelmatig vacatures voor onderhoudsmonteurs in de regio Roosendaal. Heeft u een opleiding Werktuig bouwkunde op MTS-niveau of een LTS-diploma met ruime ervaring als onderhoudsmonteur, bel dan snel met de vestiging in Roosendaal. AutoCAD tekenaar. Voor een relatie in Ooster hout zijn wij op zoek naar ervaren AutoCAD-12 tekenaars die graag aan de slag willen bij een be drijf dat gespecialiseerd is in hoogwaardige be- tonvloeren. Info: Oosterhout. Voor al deze vacatures kunt u contact opnemen met Vedior asb, Nieuwe Markt 53c, Roosendaal, telefoon: (0165) 545955. Elftweg 2b, Raamsdonks veer, telefoon: (0162) 517511. Hof van den Houte 45, Etten-Leur, telefoon: (076) 5038040. Leijsen- hoek 2-2a, Oosterhout, telefoon: (0162) 452824. Voor een relatie zijn wij op zoek naar: ERVAREN PROJECTLEIDER M/V Voor een technisch adviesburo in Klundert zoeken wij een ervaren kandidaat op hts-niveau WTB of Bouw kunde. U heeft, gezien de zwaarte van de functie, een leeftijd van ongeveer 30 jaar. Daarnaast heeft u ervaring met het communiceren op alle niveau's, ken nis van wetgeving op het gebied van (bouwvergun ningen en bovendien bent u creatief en inventief. Het is een pre als u ervaring heeft met het onderhande len met overheidsinstanties. Ind.ien u interesse heeft in deze zelfstandige functie met toekomstperspec tief kunt u binnen 14 dagen uw schriftelijke reactie sturen naar: Dactylo Uitzendburo, Dijkstraat2, 4761 DG Zevenbergen. Voor meer informatie kunt u ook bellen met Hillary van Dongen. Telefoonnummer: Ü16B-330575. DE STEM Staalkonstruktie G. Willemse b.v. vervaardigt met 20 medewerkers staal-skeletbouw. De projecten die wij uitvoeren komen van opdrachtgevers uit Nederland en in toenemende mate uit geheel Eu ropa en Zuid-Amerika. Wij realiseren ook complete bedrijfspanden en speciale projecten zoals vries- en koelhuizen. Deze projecten worden dan turn key uitgevoerd. Onze organisatie kenmerkt zich onder andere door een resultaatgerichte werkwijze en een open, directe en informele communicatie Wij willen ons team uitbreiden met een De functie omvat in grote lijnen: calculeren a.h.v. staaloverzichten en bouwkundige tekeningen werkzaamheden die te maken hebben met de werkvoorbereiding inkopen van materialen en gereedschappen beheren van de voorraden Functie-eisen: een opleiding op middelbaar technisch niveau inzicht en interesse in bouwkundige zaken veel belangstelling voor de aard van ons bedrijf gemakkelijk in de omgang zowel met de eigen medewerkers als met de opdrachtgevers en potentiële klanten interesse in het werken met geautomatiseerde systemen Minimaal 1 jaar ervaring in een soortgelijke functie is gewenst. Veel aan dacht zal worden besteed aan het inwerken van betrokkene. Zo zal hij in de gelegenheid worden gesteld enige tijd mee te werken, zowel in de werkplaats als op één of meerdere bouwplaatsen. Uw bij voorkeur schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Vijfhuizenlaan 10 5126 PV Gilze Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior asb meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (M/V): lnpakkers/-sters. Voor relaties in Rucphen en Roosendaal zoeken wij flexibel inzetbare kandi daten voor parttime inpakwerk voor lange en korte tijd. Het betreft werk in zowel dagdienst als in avonddienst. V, v, - Productiemedewerk(st)ers. Met grote spoed zijn wij op zoek naar gemotiveerde kandidaten voor diverse relaties in de regio. Het betreft werk in zowel ploegen- als in dagdienst. Tekstverwerk(st)er. Voor een relatie in Fijnaart zijn wij op zoek naar een accurate kandidaat met goede kennis van de Engelse taal en bekend met WP 6.0 en Lotus. Het betreft een opdracht voor drie dagen per week. itSL "1 Telefoniste/receptioniste. Wij hebben per di rect werk bij enkele relaties in Roosendaal en omgeving. Het betreft zowel fulltime als parttime opdrachten, Secretaresse. Voor een relatie in de omgeving van Roosendaal zijn wij op zoek naar een ervaren secretaresse met goede beheersing van de En gelse taal. Ervaring in een technisch bedrijf is een pre. Afgestudeerde MEAO'ers. Wij hebben regel matig werk voor jonge afgestudeerde MEAO'ers. Wilt u voor langere periodes aan het werk, schrijft u dan zo snel mogelijk in. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Vedior asb, Nieuwe Markt 53c, Roosendaal. Telefoon: (0165) 545955. De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer. Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij verschillende opdrachtgevers worden verricht. Voor een bedrijf in Oosterhout zijn wij op zoek naar goede bakwagenchauffeurs die ingezet worden in de distributie van witgoed. Hierbij komt regelmatig laad- en loswerk kijken wat vrij zwaar kan zijn. U doet gemiddeld 10 adressen per dag aan. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de GPdWvestiging in Breda. Informatie bij Anoesjka de Jonge, Tel. (076) 520 29 36, Breda, Kloosterplein 7. Bent u op zoek naar werk in het transport en bent u regel matig één of meerdere dagen beschikbaar? Wellicht hebben wij dan werk voor u bij een horecagroothandel in Breda. U werkt gemiddeld 10 uur per dag. Informatie bij Marion van der Wal, Tel. (076) 520 29 36, Breda, Kloosterplein 7. Het bestuur van de Stichting Kattio liek Onderwijs Ginneken te Brea roept i.v.m. de groei van het aanta leerlingen voor de sollicitanten op voor de volgende functies: voor 31.30 uur voor 31.30 uur voor 38 uur Het betreft hier drie vacatures, die na een periode alledrie omgezet kunnen worden in e vast dienstverband. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: - in het bezit zijn van de vereiste bevoegdhea - een katholieke levensovertuiging hebben, - breed Inzetbaar zijn; ver. - bereid zijn nauw samen te werken in team - bereid zijn mee te werken aan buitenschoolse activiteiten. Sollicitatiebrieven gaarne voor 27 mei richten aa A.M. Fluitman, directeur K.B.S. Laurentius, van verenlaan 18, 4835 CD Breda. Voor inlichtingen: 076 5650665 (school) 0162-453375 (privé) Het Nationaal Spaarfonc groep NV. Wij b'rengen zowel qua rendement zijn. De verkoop vindt Spaaradviseurs: buiten opereren en die hun w klanten. De adviesgesp van omzet, vinden'Yhëi biedt dus volop ruimte Op dit moment is er ee Middelburg/vli Heeft u een opleiding gevoel en een forse dosis regio of bent u bereid b misschien precies de ba; Natuurlijk sturen gedegen opleiding en tt auto van de zaak plus m m a m N.V. DELTA Nutsbedrijven is een geïntegreerd nutsbedrijf. DELTA verzorgt in zuidwest Nederland c levering van elektriciteit, gas, wa en kabeltelevisie. Ook de productie van water behi tot onze taak. ,0p het gebied varj water, circa 200.000 aansluiting streeft DELTA naar product differentiatie: drinkwater, industrj water en landbouwwater. Nadere marktontwikkeling heeft de aandacht. DELTA is ook actief op het gebied van windenergie, warmtekrachtkoppeling, stortgas en andere milieuzorg- Projecten. Bij DELTA Nutsbedrijven werken ca. 1000 personeelsleden, verspreid over meerdere vestigingen.

de Stem | 1997 | | pagina 20