DE STEM P E O IM E E u Sfallas zoekt: Él APJV voor een M RAYON MANAOER m/v VERKOPER BINNENDIENST (hts Adecco Adeccoi ONDERHOUDSMONTEUR (M/V) Scott Specialty Gases B.V. Behalve G COMMERCIEEL MEDEWERKER m/v VESTIGINGS-ADMINISTRATEUR m/v uwmagazijn waar de vakman moet zijn CVK Meeüs Assurantiën bv ALLROUND ASSURANTIEMEDEWERKER VOOR DE BINNENDIENST (M/V) assurantiën ALPHAHULPKRACHTEN nodig medewerker voor de telefonische advertentieverkoop m/v Inschrijfavond VoorjOU doenwijmeer,,. dan je'ver wacht! pESTEM Atmodikoro tekent voor drie jaar bij Rolf Muntz al naar huis SSScvffl Johnson (VSt BERENDSEN PARTNERS DE STEM ZATERDAG 17 MEI 1997 !526l6ac,| Bouwmaat Nederland B.V. is een expansiegerichte, snel groeiende keten van groothandels in bouwproducten voor de professionele markt. Met vestigingen door heel Nederland. Het merendeel van onze klanten is werkzaam in de sectoren Herstel, Renovatie en Onderhoud. De voorraad per vestiging bestaat uit maar liefst meer dan 10.000 verschillende producten en materialen. Wie bij Bouwmaat werkt, moet dus bij voorkeur van veel markten - binnen de bouwbranche - thuis zijn. Want je krijgt te maken met een zeer professionele en vooral gevarieerde klantenkring. Service, kwaliteit én ondernemerschap staan bij Bouwmaat voorop. Omdat we uitsluitend voor vaklui werken, willen we ook uitsluitend met vaklui werken. Dat betekent dat we voor elke functie binnen Bouwmaat zorgvuldig zoeken naar de juiste kandidaat. Met ais gevolg dat je binnen Bouwmaat straks samenwerkt met ter zake kundige en sterk servicegerichte collega's in een meer dan plezierige werksfeer. BOUWMAAT BREDA ZOEKT EEN: WAT GA JE DOEN BIJ BOUWMAAT? Als commercieel medewerker beheer je zelfstandig de productgroepen en adviseer je de professionele afnemer vakkundig. Tot je taken behoren o.a. klanten helpen, inruimen van goederen, beheren van de voorraad, verant woordelijkheid voor orde en netheid voor de afdeling. WAT GA JE DOEN BIJ BOUWMAAT? Als vestigings-administrateur voer je zelfstandig de administratie van onze vestiging. Tot je taken behoren o.a. dagelijkse administratie, controle en bewaking van bedrijfskosten, debiteurenbewaking, en rapportage aan het hoofdkantoor. WAARAAN MOETEN DE KANDIDATEN VOLDOEN? De commercieel medewerker heeft bij voorkeur een MTS/MDS-opleiding gevolgd. De vestigings-administrateur heeft bij voorkeur een MEAO-opleiding gevolgd. Voor beide functies vragen we zo'n twee jaar werkervaring in soortgelijke functies. Je hebt uitstekende contactuele eigenschappen. Je bent klant- en servicegericht, een teamworker, flexibel en bereid tot verdere studie. SOLLICITEREN? Schrijf binnen één week een korte brief met c.v. naar Van Neerbos Bouwmaten B.V., t.a.v. mevrouw C.A.M. van Alphen, Postbus 109, 3130 AC Vlaardingen. Of bel eerst voor meer informatie naar Martin Litzroth, vestigingsmanager van Bouwmaat Breda, tel. 076-520 70 80. KALKZANDSTEEN 'frj; CVK Kalkzandsteen, gevestigd in Hilversum, is leverancier van kalkzandsteen- producten. De productie vindt plaats in 11 fabrieken, waar in totaal ca. 1.000 mede werkers actief zijn. De jaaromzet bedraagt bijna'400 miljoen gulden, hetgeen overeenkomt met een afzet van ca. 1,6 miljard stenen (basis waalformaat). Méde doör productontwikkeling en innovatie is CVK de grootste toeleverancier van steenachtige bouwmaterialen in Nederland. De producten van CVK vinden hun weg naar alle sectoren in de bouw, in zowel de woning- en utiliteitsbouw als de renovatie en de agrarische bouw. Ter versterking van onze commerciële organisatie in Zeeland en het westelijke gedeelte van Noord-Brabant zijn wij op zoek naar een Als Rayon Manager bent u, met een grote mate van zelfstandigheid, verantwoordelijk voor de uitbouw van de leidende positie van kalkzandsteen in uw werkgebied. U legt actief nieuwe contacten - en onderhoudt bestaande - met alle geledingen in de bouw: aannemers, architecten, adviesbureaus, gemeenten, bouwmaterialenhandelaren, woningbouwverenigingen en andere opdrachtgevers. U bent een vakkundig gesprekspartner op het gebied van produkttoepassing, verwerking, kostentechnische zaken en milieuaspecten, maar u adviseert ook waar het constructieve en esthetische aspecten betreft. Voor deze functie komen wij graag in contact met enthousiaste, ambitieuze, commercieel ingestelde kandidaten op HTS-niveau, met aantoonbare ervaring in de bouw. Wij denken aan een leeftijd tussen 25 - 40 jaar. Wij bieden: een zelfstandige, veelzijdige functie met een prima honorering en secundaire voorwaarden, in een dynamisch bedrijf met een goede werksfeer. Nadere inlichtingen over de functie kunt u verkrijgen bij dhr. L.G. Klein, tel. (035) 6 250 250. Heeft u belangstelling? Schrijf dan een brief aan: CVK Kalkzandsteen, Postbus 23, 1200 AA Hilversum, ter attentie van de Directie. Meeus Assurantiën is een onderdeel van de Meeüs Groep. Behalve op het gebied van ver zekeringen, pensioe nen, hypotheken en ri sicobeheer is Meeüs ook actief op het ge bied van onroerend goed (bedrijfsmatig, particulier en beheer), financieringen, vermo gensbeheer en reizen. In totaal werken bij Meeüs ruim 380 mede werkers. Meeüs heeft vestigin gen in 13 plaatsen, ver spreid over Zuid- Nederland; daarnaast zijn er 2 vestigingen in België. U kunt uw sollicitatiebrief richten aan: Hoofd Personeelszaken De heer W. Broekman Postbus 3234 4800 DE Breda Telefoon (076)5313313 Voor ons kantoor in Roosendaal zoeken wij: Van de nieuwe medewerk(st)er verwachten wij dat hij/zij in staat is klanten te adviseren over de voor hen meest passende verzekeringen (schade- en levensverzekeringen). Daarnaast dient hij/zij (eenvoudige) schades op een correcte wijze af te handelen, waarbij het belang van de klant vooropstaat. Al deze zaken worden administratief verwerkt in ons geautomatiseerde systeem (ANVA). Voor de uitoefening van deze functie is een middelbare schoolopleiding en een voltooide Assurantie B-opleiding vereist. Ervaring met de bovengenoemde werkzaamheden en met geautomatiseerde systemen is noodzakelijk. Een flexibele instelling draagt bij tot het goed functioneren in een klein team. Daarnaast is een commerciële en dienstverlenende instelling een voorwaarde. Een leeftijdsindicatie voor de functie is 20 a 25 jaar en kandidaten dienen woonachtig te zijn in of in de omgeving van Roosendaal. Verdere informatie over deze functie kunt u krijgen bij de heer F. van de Vijfeijken, telefoonnummer (0165) 567800. WADDINGTONIMCA B.V. Waddington Imca vormt een onderdeel van Waddington PLC, welke internationale groep een vooraan staande plaats inneemt op de Europese verpak- kingsmarkt. Tezamen met het in Engeland gevestigde Waddington Cartons is Imca één van de marktleiders in Europa op het gebied van kwaliteitsvouwdo- zen voor consumen tenverpakkingen. Op uiterst moderne wijze worden door middel van drukken, stansen en vouwplakken vouwdozen geprodu ceerd. 300 enthou siaste medewerkers en de modernste apparatuur en produc tiemethoden vormen de basis van het suc- ces.Voor u misschien een uitdagende nieu- we werkomgeving? Voor onze afdeling Technische Dienst zijn wij op zoek naar een die zowel in teamverband als zelfstandig elektro-technisch en fijnmechanisch werk kan verrichten. Voor deze functie zoeken wij vakbekwame kandidaten met: - Opleiding MTS-E of -WTb met vervolgcursussen op elektro technisch vlak; - Ervaring als onderhoudsmonteur van elektro-technische en mechanische bedrijfsinstallaties in een productiebedrijf; - bij voorkeur ervaring in de Grafische of Kartonnage-industrie; - Bereidheid om in ploegen- en consignatiedienst te werken. Wij bieden een verantwoordelijke en uitdagende functie in een moderne en groeiende organisatie, met een prima salaris en consignatie-regeling en goede opleidingsmogelijkheden. Belangstelling? Dan verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: WADDINGTON IMCA B.V. Postbus 60, 4630 AB Hoogerheide, t.a.v. drs. J.L.J. van der Poel, Hoofd Personeel Organisatie; tel.: 0164-61 15 00. Scott Specialty Gases is een internationale producent en leverancier van speciale gassen en apparatuur. Vanwege een succesvolle groei van ons bedrijf zijn wij voor het productieteam op zoek naar een enthousiaste collega met twee "rechterhanden TECHNISCH SPECIALIST Uw werkzaamheden zullen bestaan uit het samen met collega's operationeel houden van een aantal gevarieerde productiesystemen. Wij verwachten van u: een technische opleiding (bv. MTS) of aantoonbare affiniteit met techniek. harde werker met teamspirit en leergierig. beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. ervaring in een produktieomgeving is een pré. Bent u geïntereseerd in een dynamische fünktie met doorgroeimogelijkheden tot groepsleider, stuur dan een brief met in het kort Uw levensloop (CV) naar: Ir. W. Weterings, Takkebi.jsters 48,4817 BL, Breda 3P BV gevestigd te Tilburg is onderdeel van de Franse Multinational Plastic Omnium SA gespecialiseerd in het vervaardigen van kunststofprodukten voor industriële toepassingen. 3P is in de wereld toonaangevend op het gebied van high-performance kunststofprodukten. Daarbij worden deels de produkten klantspecifiek vervaardigd en deels geleverd vanuit een standaard assortiment. Wereldwijd werken bij 3P meer dan 1000 werknemers. In Nederland worden de produkten afgezet via de groothandel en rechtstreeks naar de OEM-markt. De eindverbruikers bevinden zich voornamelijk in de chemie, levensmiddelenindustrie e.a. Daar 3P haar marktpositie verder wil uitbouwen, komen wij graag in kontakt met kandidaten voor de funktie van PERFORMANCE PLASTICS PRODUCTS een resultaatgerichte organisator die aktief de verkoop ondersteunt Uw funktie: U adviseert klanten en potentiële afnemers over het produktengamma, offreert en sluit orders af vanuit de binnendienst. Voorts ondersteunt u de buitendienst. U bent daarbij tevens verantwoordelijk voor het relatiebeheer met de bestaande klanten. U volgt marktontwikke lingen op de voet. Uw profiel: Uw opleiding is op minimaal MBO-nivo bij voorkeur Werktuigbouwkunde. Uw persoonlijkheid kenmerkt zich door gedrevenheid en enthousiasme. U heeft ervaring in een soort gelijke funktie in een technisch industriële markt. U bezit kommercieel talent en organisatorische kwaliteiten. U bent een "kartrekker" en een "teamspeler". U beheerst de Engelse en Duitse taal. Funktienummer PP 91 Kruiswerk Gezinszorg Breda helpt ouderen, ge zinnen met kinderen, chronisch zieken en gehan dicapten in hun thuissituatie. U draagt zorg voor de verzorging van huishoudelijke taken bij cliën ten in verschillende situaties. Voor het hele werk gebied, met name in Zuidoost-Breda hebben wij: Bent u geïnteresseerd, dan kunt u telefonisch reageren tussen 8.30 en 10.00 uur en vragen naar de Alphafunctionarissen: Telefoonnummer j 076-5265700. Bergen op Zoom Telefoon (0164) 2394 00 Breda Personeelsdiensten Bosraat w-20 Etten-Leur Telefoon (076) 503 6611 Têmeuzen Telefoon (0115) 615800 Telefoon (076) 5201500 Techniek Telefoon (076) 522 30 70 VanCoothplein3 Telefoon (076) 5205777 In verband mef het vrijkomen van een vacature zoeken wij een Vereisten zijn: een goede algemene ontwikkeling, spreekvaardigheid, doorzettingsvermogen. Zij die beschikken over ervaring, genieten de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Nieuwe Prinsenkade 6, 4811 VC Breda. Tel. 076-5 205 800 Meubelmaker m/v Voor een relatie in de omgeving van Bergen op Zoom Je gaat voornamelijk meubels restaureren. Daarnaast behoren algemene magazijnwerkzaamheden tot je taken. Heb je ervaring en /of een gerichte opleiding», meubelen, bijv. lts-/mts-hout/meubelbewerking. Ben je geïnteresseerd in een baan met goede toekomstmogelijkheden? Neem dan snel contact met ons op! Info: Adecco Bergen op Zoom, Sylvia Groenewold, Parade 4. Constructeurs en tekenaars piping m/v Voor een relatie in Bergen op Zoom. Het betreft hier werk op projectmatige basis. Je hebt een opleidingen mbo- of lbo-niveau met werkervaring? Ben je bovendien bekend met de systemen Propipe en/of Autoplant. Ben je enthousiast en gemotiveerd? Neem dan snel contact met ons op! Info: Adecco Bergen op Zoom, Peter Sinke, Parade 4. Heftruckchauffeur m/v Voor diverse relaties in de omgeving van Bergen op Zoom. We hebben regelmatig vacatures voor ervaren heftruckchauffeurs. Een certificaat is geen vereiste, wel een pré. Het betreft hier verschillende banen in dag- en ploegendiensten. Interesse? Kom gauw langs! Info: Adecco Bergen op Zoom, Mariska Schoen, Parade 4. Adecco organiseert in de periode van 19 tot en met 30 mei extra inschrijfavonden. Benjt op zoek naar een baan in de vakantieperiode? Of ben je momenteel werkzaam maar ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Kom dan op de koopavond langs bij de voot jou dichtstbijzijnde vestiging. Je kunt hier tot 20.00 uur terecht. Graag tot dan! Magazijnmedewerkers m/v Voor een distributiecentrum in verfproducten in Breda. Je draait mee in een pool waarbij wij je minimaal twee avonden per week werk kunnen garanderen. Ben je voor langere tijd beschikbaar en beheers je de Nederlandse taal goed, meld je dan snel i.v.m. de inschrijving voor een rondleiding op 20 mei a.s.! Info: Adecco Breda, Monique, Van Coothplein 3. Productiemedewerkers m/v Voor een groenteverwerkingsbedrijf in Zundert Vind jij het werken in een tweeploegendienst geen probleem? Dan hebben wij binnenkort werk voor je. Informeer snel voor je mogelijkheden! Voor vervoer naar het bedrijf kan worden gezorgd. Info: Adecco Breda, Miriam of Manon, Van Coofhplein 3. Voor een zonnenstudio in Breda. Het betreft een baan voor 25 uur per week op wisselende tijden. Ben je representatief en flexibel inzetbaar, neem dan contact met ons op! Info: Adecco Breda, Miranda Lazeroms, Boschstrapf 18-20. Secretaresse m/v Voor een adviesbureau in Breda. Je verleent ondersteunende taken in een klein team ten behoeve van drie adviseurs op het gebied van sociale en juridische dienstverlening. Ervaring in de fiscale richting is een pré. Beschik je bovendien overeen secretaresse-opleiding en heb je enkele jaren secretariële ervaring? Kom dan langs of bel voor meer informatie! Info: Adecco Breda, Angelique van Bakel, Boschstraat 18-20. Gastvrouw/gastheer )r een zonnenstudio in Breda. Oproepkracht monteur buitendienst m/v Voor een relatie in Zeeuws-Vlaanderen. Wil je naast je huidige baan iets bijverdienen als monteur buiten dienst? Wij hebben volop werk voor oproepkrachten met een technische achtergrond en een flinke portie werkervaring. Ben jij in staat zelfstandig te werken? Kom dan gauw langs! Info: Adecco Terneuzen, Petra Hofman-Vervaet, Noordstraat 93. Account planners m/v In deze functie heb je een adviserende rol naar de accountmanagers. Je gaatje bezighouden met de professionalisering van de informatievoorzieningen de daaraan gekoppelde activiteiten. Ben je in het bezit van ca. vijfjaar ervaring in een commerciële functie, beschik je over een goed analytisch denkvermogenen heb je affiniteit met informatiesystemen? Beschik je bovendien over een gedegen kennis van de Engelse taal? Neem dan snel contact op met ons! Info: Adecco Etten-Leur, Veronique Verberkmoes, Bisschopsmolenstraat 123. Hts-er bouwkunde m/v Heb jij je diploma aangevuld met ABW 1 en 11 of een vergelijkbaar opleidings- en ervaringsniveau? Ben je bovendien servicegericht ingesteld en ben je bereid om op diverse plekken te werken? Is deze functie iets voor jou? Kom snel langs en informeer naar je mogelijkheden! Info: Adecco Etten-Leur, Anselma Pnns, Bisschopsmolenstraat 123. Heao-er economisch juridisch m/v De werkzaamheden bestaan uit het behandelen van beroeps- en bezwaarschriften, het geven van divers juridisch advies, het schrijven van pleitnota's en het verdedigen ervan bij de rechtbank of Raad van State. Heb jij je heao-ej diploma aangevuld met de applicatie Hogere Bestuursambtenaar (specialisatie VROM)? Of heb je een universitaire opleiding met een relevante afstudeerrichting en ervaring? Dan is deze baan met prima vooruitzichten wellicht iets voor jou Info: Adecco Etten-Leur, Anselma Prins, Bisschopsmolenstraat 123. Lts-ersm/v Voor verschillende relaties in Etten-Leur hebben we vacatures voor Its-ers met diploma, in alle richtingen- Wil je snel aan de slag? Kom dan snel langs en schnj je in! Info: Adecco Etten-Leur, Nathalie Eillebrecht, Bisschopsmolenstraat 123. Badmeester/toezichthouder m/v Voor een relatie in Hoeven. Ben je in het bezit van zwemdiploma's en EHBO-reanimatie? Leeftijds- indicatie 20-24 jaar. Heb je interesse? Neem dan s contact met ons op! Info: Adecco Etten-Leur, Veroniq Verberkmoes, Bisschopsmolenstraat 123. Recreatiemedewerkers m/v Voor een relatie in Hoeven. Je houdt toezie) attracties van het park. Ben je geïnteresseerd in baan en ben je tussen de 20 en 24 jaar? Neem dan contact met ons op! Info: Adecco Etten-Leur, Veroniq Verberkmoes, Bisschopsmolensfraat 123. Telefoniste m/v D Voor een bedrijf in Breda. Het betreft een funcoeF oproepbasis. Je wordt opgeroepen als de vaste vrij is. Een goede mondelinge beheersing van Franse taal is een must, evenals het beheersen Excel. Heb je interesse, neem dan snel contac ons op! Info; Adecco Breda, Astrid, Van Cootnp Berlijn (sid) - Steffi Graf gisteren één van de gro vernederingen in haar tienjarige loopbaan als j tennisster beleefd. Ami Coetzer, de kleine, maar j ge Zuid-Afrikaanse, dl met 6-0 6-1 in de kwartfii van Berlijn een doffe dreu die bijkans in heel Duits te voelen was. Mijn lieve God, ze gaat toet wel een game winnen," verzi te de als altijd chauvinistl Duitse tv-verslaggever bij el 0 4-0-tussenstand. Waarop I Van onze verslaggever j Breda - NAC heeft het cof tract met Maarten Atmod koro met drie jaar verleng De 26-jarige vleugelverdec' ger had een verbintenis t het eind van dit seizoen. A modikoro starttte zijn loo1 baan als profvoetballer f SW. Via de fusieclub SW Dordrecht belandde hij op Krommedijk bij Dort recht'90 om in 1995 Vo Ware (anp) - Rolf Mun heeft het open Engels gol kampioenschap voortijd verlaten. De Nederland; professional haalde voor tweede achtereenvolgen, week bij een hoog gedotee: toernooi van de PGA Eun. pean Tour de cut niet. In h Alamo Engels Open kwa Muntz gisteren uit op et score van 145 slagen (72-73 De. Engelsman Roger Chaj man blijft het veld leiden. l| 38-jarige speler liet opnieu een keurige 66 noteren. M' een totaal van 132 (-12) hee Chapman een slag voo: sprong op de Zweed Den Edlund, die zijn ronde bi sloot met een eagle op de nr gende hole. De 29-jarige Muntz liet i zijn tweede ronde vier birdit noteren maar stelde daar vi bogeys tegenover. Door d< tegenvallende resultaat sta; hij op de jaarranglijst ni< meer bij de beste 120 Europt anen. Is dat aan het einde va het seizoen nog het geva dan moet hij zich kwalifict ren voor de Tour van 1998. „Zo ver is het nog lang niet, was zijn reactie. „Ik he. steeds het gevoel dat de goe de vorm er bijna is. Maar d lijn tussen succes en falen in golf uiterst dun. Alamo. Engels Open. Stand na tweede ronde: 1. Char jnan (Eng) 132 slagen, 2. Edlun a 3- Webster (Eng) 13-1 4. Townsend (VSt) 135, 5. Emer son (Eng), Westwood (Eng Clarke (NIe) 136. Cut gemiil Muntz (Ned) 145 (72 73). Braunton (Eng). Brabazo trophy. ?ia"d na eerste ronde: 1. Binne] (ach) 66, 2. Garcia (Spa) 68, Müter (Ned) 69; 51. Seta Wed), Ruiz-Fonhof (Ned) 73,8 Laieber (Ned), Kraay (Ned) 75.1 «ving (VSt). Byron Nelson Clal Stand na eerste ronde: 1. Starll (V^sl <7st>' Hart 64, 3. Wood vs! „Wats°n (VSt), Rinkd vS? Tpf ry (VSt), Sutherlan iyat), Johnson (VSt) 65. Wilmington (VSt). LPGA-kam Pioenschap, vrouwen. ,f™d eerste ronde: 1. Davie L,~2 672- Steinhauser (VSt boor Ad Pertijs Utrecht - Kijkend in de s gei is de KNWU (eindel ~e conclusie gekomen i er hoognodig wat gec ®oet worden aan het teru' Pende aantal (van 7000 r u°0 binnen vijf jaar) ac' beoefenaars van de wit sport. Om te beginnen, t: e wielerunie meer dan °n uit om de sport toega hiker te maken zinUm® dalül® van 10 pro nn a doorzetten, houdei nL duur 8een renner mooc't S!;elde KNWU-penn teren Pr ®oudewijn Driesen sentat® recht üidens de Van o Vfn een Slobaal renn anpak-Dat het aantal v Unip^i Sterk terugliep, wa leen Ik 61 IanSer duidelijk fiens ak het de KNWU voorzitter Atsma aaij smis Berendsen Partners ondersteunt haar opdrachtgevers bij het aantrekken van professionals voor kommerciële funkties en voor funkties in de techniek. Wij beschou wen deze gebieden als onze unieke werkter reinen en handelen daar ook naar. Indien u geïnteresseerd bent in nevenstaande funktie, stuur dan uw CV en schriftelijke motivatie o.v.v. het funktienummer naar: Berendsen Partners, t.a.v. de heer H.W. Berendsen, Eindhovenseweg 5 15664 HD Geldrop. Nadere informatie kunt u inwinnen via (040) - 286 96 52. Merkbaar meer resultaat!

de Stem | 1997 | | pagina 14