LIBERTEL Geme< bezien Axelse Een overzichtelijke, compacte en geheel gratis cursus Mobiele Communicatie I SaOT-Öen van de com» Nieuw nal bij Canis\ Twijfels in 'Schade ins wellicht te via provinc Berichtenservice Nummerinformatie Doorverbinden Duogesprek Doorschakelen Data Fax Text Services Text PC Text Bel Me Text Direkt Text E-mail ledereen bereikbaar, bereikbaar voor iedereen. Text Info Klantenservice MEER INFORMATIE? pESTEM Speciale oud-paj V Bewaaradvertentie Zo heeft u alles in de hand. Mobiel bellen. Natuurlijk. En gebeld worden. Uiteraard. Dat is wel het minste wat u van het meest innovatieve mobiele netwerk van Nederland mag ver wachten. Maar: met Libertel kan meer. Ontdek de on begrensde mogelijkheden van Libertel. Wij noemen 't: Intelligent Network, kortweg I.N. Vrij vertaald zou je kunnen zeggen: met Libertel I.N. heeft u alles in de hand. Libertel Berichtenservice is uw mobiele antwoord apparaat. U mist nooit meer een belangrijk telefoontje, want Libertel Berichtenservice neemt voor u aan als u niet gestoord wilt worden of als uw toestel uit staat. Libertel Berichtenservice aanzetten: bel 1211 Berichten afluisteren bel 121 Persoonlijke welkomstboodschap inspreken: bel 121, toets 95 en volg de instructies Op zoek naar het telefoonnummer van iemand? Bel 118 en één van de operators van Libertel Nummerinformatie heeft het binnen enkele seconden voor u opgezocht. Bel 115 en u krijgt contact met een operator van Libertel Doorverbinden. Deze zoekt voor u een gewenst nummer op en verbindt u daarmee door. Een buiten gewoon veilige dienst, vooral als u in de auto rijdt. Met Libertel Duogesprek kunt u twee gesprekken tegelijkertijd voeren. Bij een tweede telefoontje hoort u een signaal en kunt u overschakelen naar de tweede beller. Zo bent u altijd bereikbaar en mist u nooit een belangrijk telefoontje. Zelf een tweede gesprek beginnen om even 'ruggespraak' te houden kan ook. Duogesprek aanzetten: toets *43# en de zendtoets Overschakelen naar tweede beller: toets 2 en de zendtoets Zelf een tweede gesprek beginnen: toets 2 en de zendtoets en bel het nummer Wisselen tussen beide gesprekken: toets opnieuw 2 en de zendtoets Wilt u telefoontjes naar uw mobiele telefoon thuis of op kantoor beantwoorden? Schakel dan uw mobiele telefoon door met Libertel Doorschakelen. Mobiele telefoon doorschakelen: toets **21*<gewenst nummers# en de zendtoets Uitzetten Libertel Doorschakelen: toets ##21# en de zendtoets Koppel uw voor GSM data geschikte mobiele tele foon aan uw Notebook PC en met Libertel Data- Faxcommunicatie kunt u net als op kantoor of thuis faxen verzenden, E-mail lezen of versturen en toegang krijgen tot Internet. Wist u dat liw mobiele telefoon een semafoon bevat? Met Libertel Text Services kunt u tekstberichten van 160 karakters ontvangen op het scherm van uw mobiele telefoon. Met een geschikt toestel kunt u ook tekstberichten verzenden. Programmeer dan wel het nummer van het Libertel Short Message Service Center +316540881000 in uw toestel. U kunt nu gebruik maken van de volgende, geavanceerde Libertel Text Services. Iedereen met een PC en modem kan via Libertel Text PC een kort tekstbericht naar uw mobiele telefoon sturen. Een snelle en discrete manier van communiceren. Gebruik hiervoor een Terminal-programma (instellingen 8nl, 2400 bps) en bel 06 54545000. De PC-gebruiker komt in het welkomstscherm en kan het bericht versturen. Wilt u niet gestoord worden, maar wel direct bereikbaar zijn Laat u dan 'oppiepen' via Libertel Bel Me. Door 06 54545454 te bellen kan iedereen een 'bel me terug' bericht naar uw mobiele telefoon versturen. U kunt dan terugbellen als het u schikt. Soms is het handig om snel een boodschap door te geven aan iemand met een GSM toestel, zonder deze i wioja ji. :'i+/Ti-.. persoon te storen met een telefoontje. Stuur dan een Libertel Text' Direct-benefit. Mèt een geschikte mobiele telefoon kunt u een tekst opmaken en versturen naar iedere GSM-telefoon, waar ook ter wereld. Met Libertel Text E-mail kunt u korte tekstbe richten ontvangen en verzenden via Internet. Wilt u korte Internet E-mail berichten ontvangen op uw mobiele telefoon? Bel 125 en toets 7 om Libertel Text E-mail aan te zetten. Binnen enkele seconden ontvangt u een tekstbericht met uw 'mobiele' Internet E-mail adres. Iedereen met Internet-toegang kan via dit adres een kort bericht rechtstreeks naar uw mobiele telefoon sturen. Versturen naar Internet kan ook. Toets net als bij Libertel Text Direct een bericht in, maar laat dit voor afgaan door de tekst EMAIL NAAM@DOMEIN en stuur dit naar 125. Let op: De tekst moet in het 'subject' field van het Internet E-mail programma ingetypt worden. U betaalt voor het ontvangen van berichten via Internet (f 0,50 incl. BTW per bericht). Rechtstreeks faxen vanaf uw mobiele telefoon? Maak een tekstbericht op en laat dit voorafgaan door de tekst FAX <faxnummer> en stuur dit naar 125. De tekst die u heeft ingetoetst wordt direct verstuurd. Met Libertel Text Info roept u allerlei informatie op het scherm van uw mobiele telefoon op. Bijvoorbeeld file-informatie, weerberichten, beurskoersen of reisin formatie. Bel 125 en volg de instructies. Binnen enkele seconden ontvangt u de meest actuele informatie. Wilt u bijvoorbeeld het lokale weerbericht weten? Bel 125, toets 2 en de postcode van uw woonplaats. U ontvangt dan een tekstbericht met het actuele weer- overzicht en de verwachting voor de volgende dag. Wilt u meer weten over Libertel Text Services? Bel voor de handleiding Libertel Klantenservice 117. Loopt u onderweg toch nog ergens tegen aan, dat binnen het kader van deze cursus niet kon worden behandeld? Geen probleem. Met een abonnement op het Libertel® GSM netwerk weet u zich altijd verzekerd van goede raad. Bel Libertel Klantenservice: 117, 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. U heeft nog geen abonnement op het Libertel' GSM netwerk, maar u bent wel geïnteresseerd? Bel dan voor meer informatie 0800 05 60 (gratis). Tot zover deze stoomcursus Mobiele Commu nicatie. Die overigens nog maar een begin is. Want de ontwikkelingen gaan snel. En Libertel gaat zo mogelijk nog sneller. We houden u op de hoogte. Welzijnszaken van de gemeente neuzen hebben hun twijfels ov subsidiëring aan de Stichting de ropvang^Zeeuwsch-Vlaandere de Stimuleringsmaatregel kind. [vang door het Rijk dit jaar afloe r Diikhuis vond namens het CDA tri het voorstel van het college on I gaande van de gemiddelde kos1 f voor de komende vier jaar subsid I van onze verslaggever Terneuzen - De Zeeuws-Vla; i spanning op de resultaten van c de papiercontainer. Deze gemeente zet momenteel t containers uit waar het oud pa pier in gestopt kan worden. Axel is hiermee de eerste Zeeuwse ge meente die containers voor het I oud papier gebruikt. Wethouder A. van Waes legde j gisteren tijdens de vergadering van de gemeenschappelijke af valstoffenregeling AVZV uit, dat in juli daadwerkelijk met de proef wordt begonnen. „We gaan ervan uit dat deze proef rende ment gaat opleveren. Het is de bedoeling dat in januari volgend jaar de papiercontainers worden uitgebreid in andere plaatsen van de gemeente." Plaatsvervangend voorzitter C. Bolijn is benieuwd naar de uit komsten van de proef. Ook de an- dere vertegenwoordigers van de I gemeenten willen dolgraag weten hoe de proef uitpakt. Wethouder J. du Fossé van de ge meente Sluis-Aardenburg vroeg zich wel af of de verenigingen in Axel, die het oud papier ophalen, door de proef niet buitenspel worden gezet. Ze lopen dan na melijk een belangrijke inkom-' stenbron mis. Van onze verslaggever Middelburg - Boeren die scha stige) aanleg van de nieuwe ii langs het kanaal van Gent m die te verhalen via de provinci Dat blijkt uit het ambtelijk voor stel aan Gedeputeerde Staten van Zeeland voor de benodigde ont grondingsvergunhing. De vergunning is aangevraagd door Zeeland Seaports (het voor malige havenschap) te Terneu zen. Zeeland Seaports wil ver schillende graafwerkzaamheden laten uitvoeren op de Axelse Vlakte. De belangrijkste daarvan is wel het graven (in fasen) var een negenhonderd meter la insteekhaven aan het kanaal. ruimtelijke-ordeningsaspecten van de procedure om de aan] mogelijk te maken is, zo staat het GS-voorstel, bijna rond. dra deze procedures volledig afgerond, kan het karwei start gaan. Aan de haven grenzende bouwers vrezen echter schade Door het graven van de havei komt namelijk het hoge kanaal peil verder landinwaarts te lig gen. De agrariërs verwachte: lange De aanleg ii Zo zijl vai land Sas van Gent - Dienst Landir samen met Staatsbosbeheer van een natuurgebied tussen zen bij Sas van Gent en de C: Ten zuiden van Westdorpe moe een stuk natuurgebied kome van enkele tientallen hectare Met het aanbrengen van beplar j-lng, verschillende laagtes, poe eu, putten en struikjes wore waarschijnlijk binnen enke maanden begonnen, ovendien komt er een stuk be en worden er enkele weilande aangelegd. De concrete inricl mg en uitvoering is in hande van de Dienst Landinrichtin staatsbosbeheer heeft inspras gehad bij de inrichting. Ook h

de Stem | 1997 | | pagina 20