Van der Valk wil afrekenen met Curasao Onze Top 10 van deze week. eïrelFd HEMA écht lekker! 5.25 2.5° z 2.25 4.5° 8.95 ja Topper van de week i.99 Dn Acht jaar celstraf voor doden van voorbijganger Pinkpop: lelijke mannen en mooie liedjes 'RAF hield topman Schleyer vast in Scheveningen' Tilburger krijgt acht jaar voor aandeel in dood marktkoopman Oud-geneesheer onder vuur in zaak Martha U. 4.98 1.69 i&ss 9.90 9.90 A2 pE STEM BINNENLAND A3 Xiirks meisje Concern heeft schadeclaim van bijna zestig miljoen gulden ingediend verzon eigen 'ontvoering' Cd Ananasschijven, halve peren [2691; fruitcocktait [2-791 of halve Perziken [2191,1/1 blik Topjaar voor De Keukenhof Luxe vloerbrood Jonge Goudse kaas nü Franse gekookte achterham nu Verse Gelderse rookworst nu 2 voor Puntzak drop nü 2 voor Tokay Pinot Gris 1994 nü 13 MEI 1997 Brittannië en Ierland-In Ist-Engeland gere droog weer. Elders ook h, maar ook van tijd tot [en- Middagtemperatuur ■t graden, in de buurt va„ circa 17. en Luxemburg: Vooral Ivesten geregeld zon, met In de Ardennen kans op I regen. Maximumtempe [dinsdag rond 17 graden aag wat hoger. - en Midden-Frankrijk- westen flink wat zon' het oosten toe kans 0p 1 regen, misschien met F- Stijging van tempera- .het op woensdag maxima 3 graden langs het Kanaal ■rond Annecy. Frankrijk: Eerst wolken hs op buiige regen, mis- l met onweer. Woensdag lelijk meer zon en droog ■gtemperatuur van 20 tot [den. eal: Perioden met zon, in lorden misschien een biü •^gtemperatuur aan zee [7 langs de westkust tot J22 in de Algarve. Ie: Geregeld wolkenvel- Jnet name in de oostelijke bn in het noorden, Hier en [buiige regen, soms met pr. Aan de Costa de la Luz wat zon. Maxima tussen 25 graden, in het noord- In lager. jrische Eilanden: Wolken- n, vooral aan de zuidkant lie eilanden ook flink wat [Misschien een bui. Mid- Imperatuur ongeveer 24 In. orca en Ibiza: Warm, maar Jiame dinsdag wel kans op paar stevige regen- of on- pbuien. Middagtempera- I oplopend naar ongeveer laden. In het noordwesten eerst lenvelden en kans op buii- Igen, wellicht met onweer, [er veel zon. Middagtempe- jir op de meeste plaatsen In de 25 graden, kenland en Kreta: Veel iMaxima aan zee van 22 tot laden, landinwaarts plaat je nog iets hoger. Rond de ische Zee een aanhoudende tge noordenwind. Island: Grote kans op buii- regen, soms met onweer, fcdag in het westen en noor- Igeregeld zon, woensdag in ^zuiden. Maxima tussen de Jn 25 graden. In het noord- jten wat lager, woensdag in loosten ongeveer 27 graden, [tserland: Vooral in het Iten kans op buiige regen, |s met onweer. In het oosten Ir meer zon en droger. Maxi- [tussen de 20 en 25 graden, Insdag iets hoger. Itenrijk: Dinsdag in Vorarl- V en Tirol een enkele regen- Jonweersbui. In het oosten Ik wat zon en overwegend log. Middagtemperatuur in JjI oplopend tot 25 graden, Ir het oosten toe nog wat ïmer. 3RAAD5EL oord is in dit Bsel verborgen? en: idem; 12. ork; 13. etalage; 16- 19. ding; 21. in; 22. knap; 24. hl; 30. nat; 31. bas; 32. roerig; maretak; 39. en; 40. kramat; l6. job; 48. erg; 49. mara51. 36. trip; 58. rats; 60. ik; 61. Eva; rafel; 67. Nijl; 68. morel. i ek; 4. tel; 5. baton; 6. al; 7. enig; 11. meneer; 14. tor; 15. 23. avegaar; 25. matelot; 27- Bakoe; 33. oer; 34. gat; 35. ner; 41. maat; 43. erts; 44. nik- il; 50. Alva; 51. tic; 52. Ran; 54. 52. af; 64. rij; 65. ar. TSJoq d0 d°Hn ««I ba jeeq 'auiep uba 6nJ 'sa|l 0°1 I I I I DINSDAG 13 MEI 1997 Rotterdam (anp) - Het 18-ja- Turkse meisje dat afgelo pen weekeinde na een dagen lange gijzeling door de Rot terdamse politie werd bevrijd, teeft haar ontvoering verzon nen. Zij heeft dat gisteren tegenover de politie toegegeven, zo maakte de politie bekend. Het meisje zegt tiaar ontvoering te hebben ver zonnen uit angst voor haar fami lie Zij was vorige week maan dag de dag van haar verdwij ning, naar haar 30-jarige vriend gegaan. Nu blijkt dat ze nog die zelfde dag met hem getrouwd is voor een imam. Dit huwelijk is niet rechtsgeldig voor de Neder landse wet. Toen haar ouders die dag ontdek ten dat het meisje niet op haar stage-adres was aangekomen, ga ven ze haar bij de politie als ver mist op. Later die week belde zij haar ouders op om te zeggen dat ze met een man verbleef die met haar wilde trouwen. De politie kwam zaterdag in actie, nadat het meisje haar familie had ge beld met de mededeling dat zij was ontvoerd door een man die haar bedreigde en met haar wilde trouwen of 50.000 gulden eiste. Het meisje werd in de nacht van zaterdag op zondag na een groot scheepse actie bevrijd uit een wo ning in de Schildstraat. Daarbij werden zeven mensen aangehou den, allen van Turkse komaf, on der wie de 30-jarige vriend. Hij had de jonge vrouw ontvoerd en diverse malen verkracht, zo luid de haar verklaring toen zij was bevrijd. Zondag deed het meisje aangifte bij de politie. De politie ging twijfelen over de juistheid van het verhaal toen de verdachten tegenspraken dat het om een ontvoering ging. In een nieuw verhoor gaf het meisje de leugens toe. De verdachten zijn vrijgelaten. Tegen het meisje, die bij haar ouders terug zou zijn, wordt proces-verbaal opgemaakt voor het doen van valse aangifte. Ook wil de politie proberen de kosten voor de actie, die in de tienduizenden guldens loopt, op haar te verhalen. Tussen het Van der Valk concern en Curasao komt het nooit meer goed. Het concern dat in 1989 met vliegend vaan del en slaande trom is binnengehaald, heeft een schadeclaim van zestig miljoen gulden inge diend. De eerste tekenen van een naderend af scheid. Door Ton de Jong Mocht op Curagao ooit nog een opstand - zoals de roemruchte rellen van 30 mei 1969 - uitbre ken, dan is het eerste doelwit de levensgrote toekan van het Van der Valk-hotel in het centrum van Willemstad. De Antillianen zijn niet blij met deze rood-geel- blauwe lichtreclame die met na me als het donker is de sky-line domineert. Het negeren van de plaatselijke toeleveranciers en het inzetten van stagiaires, oogsten veel kri tiek. Van der Valk staat voor Hol landse inmenging én voor succes. Dat ligt niet lekker bij de Antilli anen die zoveel mogelijk zelf wil len doen en van het hotelwezen een puinhoop hebben gemaakt. Nederlanders van hun kant scha men zich in Antilliaans gezel schap toch ook wel voor het exhi bitionisme dat Van der Valk ten toonspreidt. Strijdpunt Tussen de overheid en Van der Valk botert het eveneens niet. Het nieuwste strijdpunt is de claim van zestig miljoen gulden die het concern bij het bijna fail liete eilandsbestuur heeft neerge- (ADVERTENTIE) O Nieuwe oogstMalta aardappelen, zak 2.5 kilo Met gratis dunschiller tw.v. fl. 2.95. ©Bospeen, per bos ©Hamburgers, 100 gram -2651.05 A Cd Goudse belegen kaas 48+ (1430) w of - met komijn (l&fOf, kilo kilo ©Mona Chocolade Moussef2791, beker 400 ml 1 of Chipolata pudding [2931, beker 450 ml 1."" OCroky Double Crunch, naturel, r\ paprika of Milanese, zak 200 gram C..C.V Bil 2 zakken naar keuze een zak Double Crunch Milanese gratis. O Bolletje Chonelly's, Almonelly's [239] of i rto Kanelly's [2391, per pakje 1.7«7 ©Pepsi Cola, regular light of Max of Seven Up, regular of light, c cn 3 flessen 1.5 liter naar keuze Nü D.OU A Cd Kattenbakkorrels klontvormend, yi oc w fijn, doos 6 Ilter4295t of grof, zak 10 liter [&95I HwO [Th Cd Keukenrollen met vlinderdecor, o rvrv V Pak 3 rollen -275 2.99 snUm, ^nds grootste kruidenier blijft op de kleintjes letten. Het is stap nummer zoveel in een langdurig conflict dat zijn oor sprong heeft in 1989 toen Van der Valk voor een appel en een ei het noodlijdende Plazahotel kocht en hiermee de sprong maakte naar het Caribisch gebied. Het saai ogende hotel werd door Mark en Ad van der Valk (zonen van Ger- rit) opgeknapt. Binnen een jaar Het hotel van Van der Valk op Curagao. had het een bezettingsgraad van gemiddeld 90 procent. De weke lijkse dinsdagvlucht zat bomvol. Er ontbrak echter iets belang rijks, namelijk datgene waarvoor vakantiegangers naar Curasao gaan: een strand. Het eiland is rijk aan idyllische, hagelwitte stranden, maar niet bij de historische havenmond - een oud fort - waar het Plaza-ho- tel staat. Dan maar een kunstma tig strand opspuiten, sprak Van der Valk met het eilandsbestuur af. Nederland zou helpen met vijf miljoen ontwikkelingsgeld. Me- FOTO ANP dio 1995 was het zover: Het Ma- richistrand zou er komen. De ac tiegroep Reef Care, die vreesde voor de aantasting van het ko raalrif, hield een droevige af- scheidsduik. Amper boven water kregen zij de mededeling van het eilandsbestuur dat het onheil was gekeerd: te grote risico's, het zand zou door de sterke stroming wegspoelen. Van der Valk, intussen in Neder land in de beklaagdenbank we gens belastingfraude, diende een schadeclaim in van veertig mil joen. Kort daarna gevolgd door de mededeling die claim in te trekken als het concern een twee de hotel mocht bouwen. Aan een kunstmatig strand even buiten Willemstad dat zich de laatste ja ren ontwikkeld heeft tot het Zandvoort van Curagao. Daar worden de gasten van Van der Valk met een pendelbusje al naartoe gebracht. „De kosten be dragen 50 miljoen gulden, het krijgt 200 kamers en het kan er snel staan. We willen daar een nieuw verblijfs- en ontspan ningscentrum uit de grond stam pen," verklaarde een woordvoer der. Malaise De overheid zou zorgen voor de toegangsweg, de riolering en een parkeerplaats, maar aangezien de eilandskas nog leger is dan een paar jaar geleden kon ook deze afspraak niet nagekomen wor den. Als het toerisme op dit mo ment een grote vlucht zou maken had Van der Valk niet zo'n haast met de claim. In tegenstelling echter tot Aruba blijven de toeristen op Curagao weg. De bezettingsgraad van de Van der Valk-hotels op Curagao en Bonaire is flink gedaald. Een tweede hotel is op dit moment commercieel niet haalbaar. Het is in de huidige malaise zelfs de vraag of Van der Valk de be staande activiteiten wel voortzet. Van der Valk heeft op dit moment méér aan zestig miljoen gulden dan aan een toegangsweg en een parkeerplaats. Als de rechter de eis toewijst kan het concern met geld dat voor een deel als begro- tingssteun door Nederland be taald zal worden een deel com penseren van de 140 miljoen die Van der. Valk heeft moeten over maken aan de vaderlandse belas tingdienst. Via een omweg, de Antilliaanse route, boekt het con cern dan toch weer een overwin ning. Amsterdam (anp) - De rechtbank in Amsterdam heeft gisteren de 21- jarige R.L. veroordeeld tot acht jaar cel wegens het doden van Joes Kloppenburg in augustus vorig jaar. Tegen hem was zes jaar gevange nisstraf en TBS geëist. Kloppenburg kwam op 17 augustus vorig jaar om het leven in de Amsterdamse Voetboogstraat. L. en vrienden sloe gen en schopten daar diverse mensen na een avondje doorzakken, waarbij de drank rijkelijk vloeide. Toen de 26-jarige Kloppenburg passeerde en L. toeriep te stoppen, keerde de vechtersbaas zich tegen hem. Kloppenburg probeerde nog een snackbar in te vluchten, maar de deur was gesloten. Op het trapje voor de snackbar kreeg hij de vol le laag. Hij raakte in coma en overleed korte tijd later. Onderzoekers van het Pieter Baan Centrum concludeerden dat L. lijdt aan een lichte persoonlijkheidsstoornis die in combinatie met drank tot agressief gedrag kan leiden. De officier van justitie was voor TBS omdat ze de kans op herhaling groot acht. Ze baseert zich hierbij op andere deskundigen, die concludeerden dat L. als gevolg van een ont wikkelingsstoornis verminderd toerekeningsvatbaar is. Door Guuz Hoogaerts „Pinkpop is een trendvol gend festival," typeerde Jan Smeets onlangs voor de radio zijn eigen festival. Vorig jaar zou hij groot gelijk hebben gehad, dit jaar huppelen Smeets en de programma commissie een beetje achter de feiten aan. In datzelfde radiointerview sprak Smeets zijn afschuw uit over R&B, de wat ongelukkig belabelde maar momenteel zeer succesvolle mix van soul, funk en hip-hop. Commerciële ka nonnen als Blackstreet, Toni Braxton, R.Kelly en Total Touch hebben niets te zoeken op Pink pop, maar minder gepolijste ar tiesten als Maxwell, Sweetback of Jhelisa hadden, zeker bij de voorspelde zon, niet misstaan op de Landgraafse wei. Naar hevig ratelende drum&bass, dat vorig jaar flink aan populariteit heeft gewon nen, moet op Pinkpop met een lampje worden gezocht. Alleen de disc-jockeys die dit jaar in de tent draaien (Pinkpop kent we derom drie podia) zullen er hoogstwaarschijnlijk niet aan voorbij gaan, en ook van het op tredende duo System 7 zijn die pe bassen en zenuwachtige drumslagen te verwachten. Stond vorig jaar de regerende top van dansland (Underworld, Chemical Brothers, Prodigy) in Landgraaf, nu steken Faithless, Death in Vegas, System 7, Lamb en The Orb daar wat bleek tegen af. Met het uitvallen van Red Snapper (enkelbreuk van de drummer) is de maandag zelfs dance-vrij. Want de striemende gabberpunk van Atari Teenage Riot is op deze dag eerder een aanslag op de oren dan op de 7 T* i - Pinkpop 1996: bijna 60.000 muziek- en festivalliefhebbers op de Landgraafse renbaan, foto anp kuitspieren. De trend van het moment zit 'm wat Pinkpop be treft in de categorie Lelijke Mannen Met Mooie Liedjes. De frontmannen van Nada Surf, Cake, Eels, Fountains of Wayne en Johan zijn bepaald niet moe ders mooiste, maar lijken daar nauwelijks onder te leiden. Mat thew Caws van Nada Surf werpt zich in de hit Popular zelfs op als tienervraagbaak. John Mc- Crae van Cake accentueert zijn voorkomen alleen maar middels een strak pak en een erg fout hoedje, terwijl Mark Everett van Eels zijn bril met zwaar mon tuur met dezelfde flair draagt als Elvis Costello destijds. De fysieke kwaliteiten van de bandleden zijn echter omge keerd evenredig aan de kwali teit van de liedjes. Zowel Swing van Johan, Novocaine for the Soul van Eels als Sink to the Bottom van Fountains of Wayne kennen gouden melodieën en meezingbaarheidsf actor 11. In het genoemde radio-inter- view repte Mister Pinkpop ook over de zogenaamde 'laatste duw' die het festival geeft aan bands die op doorbreken staan. Aan de carrières van bijvoor beeld Pearl Jam, Rage Against the Machine en R.E.M. kwam het magische optreden in Land graaf zeker ten goede. Uit gege vens van de platenindustrie bleek vorig jaar dat vooral de verkoop van de debuut-cd van Bush na het festival flink piekte. De Britse band behoort dit jaar tot de grootste publiekstrekkers. Samen met Live, dat twee jaar geleden de wei platspeelde. De affiche van deze 28ste editie van Pinkpop telt 34 bands, en het blijft natuurlijk koffiedik kijken, maar deze aflevering zou weieens de 'laatste duw' kunnen betekenen voor Kula Shaker (puntige rock met India-tic), Su pergrass (vrolijk dartelende zo- merpop) en Korn (intense en spijkerharde hiphop-metal). Op het trendsettende Lowlandsfes- tival was dit trio vorig jaar al ui termate succesvol. En anders is een spetterend op treden in elk geval een garantie voor een hernieuwde Pinkpop uitnodiging. Pinkpop wordt gehouden van 17 tot en met 19 mei op Megaland in Land graaf. Info: 046-4752500, Aanbiedingen gelden t/m zaterdag 17 mei Scheveningen (anp) - Leden van de Duit se terreurgroep Rote Armee Fraktion (RAF) hebben op hun onderduikadres aan de Stevinstraat 266 in Scheveningen de Duitse werkgeversvoorzitter Hans Martin Schleyer vastgehouden. Dit staat in het boek Todesspiel dat deze week ver schijnt. In september 1977 ontvoerden de leden van de RAF de topindustrieel in Keulen. Tien da gen daarna werd hij in een rieten mand in een huurwagen naar Scheveningen gereden, waar hij zes of zeven dagen zou zijn vastgehouden. Op 15 september zou Schleyer op klaarlichte dag naar Scheveningen zijn gebracht. Uitein delijk hebben de ontvoerders Schleyer geëxe cuteerd. Met de ontvoering van de werkgeversvoorzit ter probeerde de RAF tevergeefs elf gevangen extreem-linkse militanten vrij te krijgen, met name de oprichter van de groep, Andreas Baader. Tijdens de ontvoering was Nico Laterveèr voorlichter van de gemeentepolitie Den Haag. Volgens de gepensioneerde politieman kwam het balletje voor de politie in de residentie aan het rollen, nadat een medewerker van een Haags garagebedrijf de politie waarschuwde. Een Duitse man en een Duitse vrouw wilden de huurtermijn van hun auto verlengen, maar zij gedroegen zich daarbij zeer verdacht. Toen de politie het tweetal wilde aanhouden, ont stond er een vuurgevecht, waarbij een agent in de Trompstraat werd neergeschoten. „Na dit incident kregen we een tip dat de schietpartij mogelijk een actie van de RAF betrof. We hebben toen groot alarm gesla- <V V5 Natuurlijk, het is nooit leuk als iets wordt vernield. Ze ker niet als het een creatie is, waarmee een eerste prijs werd behaald, maar als het om een zandsculptuur gaat, moet je dan niet redeneren in termen van 'jammer' en 'zand erover'? In Scheveningen denken ze daar anders over. De politie wordt ingeschakeld om de straks in ere herstelde zand sculpturen te bewaken. Dat kost een paar centen, maar in de badplaats willen ze die graag betalen. Een zandsculptuur, zandkasteel zo u wilt, is een vluchtig iets. Wind en water laten er na verloop van tijd weinig van over. Hoe slechter het weer, hoe sneller de afbraak zich voltrekt. Die vergankelijkheid heeft zelfs iets leerzaams in zich. De tand des tijds en de elementen laten uiteindelijk niets heel van de menselijke schepping. Dat tegenwoordig ele menten steeds vaker van vlees en bloed zijn doet daar weinig aan af. MERIJN Van onze verslaggever Breda - De rechtbank in Breda heeft gisteren een 34-jarige Til burger tot acht jaar cel veroordeeld voor zijn aandeel in de dood op zijn 63-jarige stadgenoot H. van Son. De rechtbank achtte bewezen dat hij de initiatiefnemer was van de overval, die plaatsvond op 2 no vember van het vorig jaar. Offi cier van justitie W. Damen had 12 jaar tegen hem geëist. De Tilburger had ongeveer 40.000 gulden tegoed van Van Son na een mislukte sigaretten- deal. Toen Van Son niet van plan bleek dat te betalen, beraamde hij samen met een 42-jarige man uit Heerlen de overval. Op de ochtend van de moord kwam de Heerlenaar echter op de proppen met een voor de Tilburger onbe kende 26-jarige Eindhovenaar. Dat duo heeft de overval, waarbij ruim 50 mille werd buitgemaakt, op de Finantiën in Loon op Zand uitgevoerd. Van Son, een markt koopman, nam elke zaterdagoch tend die route op weg naar de vrije markt in Cjjijk. Het duo dwong Van Son tot stoppen door autobanden op de weg te gooien. Bij de vechtpartij die ontstond, werd Van Son geslagen en neer geschoten. Hij overleed aan her senletsel. De rechtbank achtte bewezen dat de veroordeelde Tilburger het duo met zijn auto naar de Finan tiën heeft gereden. Daar verstop ten ze zich in de beboste berm langs de weg. Vervolgens reed de Tilburger naar de woning van Van Son in Tilburg om hem op te wachten. Toen Van Son vertrok, reed de Tilburger vóór hem uit. Op het moment dat hij op de Fi nantiën de plek passeerde waar hij de andere twee gedropt had, gaf hij een signaal dat Van Son er aankwam. Zelf reed hij door om vervolgens verderop te wachten. Hoewel de Tilburger niet daad werkelijk aan de vechtpartij heeft deelgenomen, achtte de rechtbank medepleging bewezen. Advocaat G. Mooren stelde tij dens de zitting twee weken gele den dat daarvoor bewust ge maakte afspraken nodig zijn. De rechtbank vond dat, 'stilzwijgen de medewerking ook medeple ging kan opleveren'. De recht bank sprak een 42-jarige man uit Schinveld vrij die volgens de offi cier van justitie hand- en span diensten aan de Tilburger en de Heerlenaar verleend zou hebben. Groningen (anp) - De voormalig geneesheer-directeur van het geriatrisch verpleeghuis Vliethoven in Delfzijl, J. de Boo, wordt grove nalatigheid en onprofessioneel handelen verweten. De Boo moest zich gisteren verantwoorden voor het medisch tuchtcollege en kwam zwaar onder vuur te liggen. Vliethoven kwam in het najaar van 1995 in het nieuws toen be kend werd dat verpleegkundige Martha U. negen zwaar gehandi capte bewoners om het leven had gebracht door het toedienen van insuline-injecties. Volgens de in specteur voor de gezondheids zorg H. van der Voort valt het De Boo te verwijten dat hij geen on derzoek heeft ingesteld naar de verdachte doodsoorzaak van een aantal van die patiënten. „Op een bepaald ogenblik kreeg De Boo argwaan. Dat heeft niet geleid tot het aanscherpen van het insulinebeleid in het tehuis. Hij vond geen verdachte omstan digheden die onderzoek recht vaardigden." Voor de inspecteur staat vast dat De Boo heeft ge faald en dat mogelijk de dood van een aantal patiënten had kunnen worden voorkomen als De Boo een onderzoek had ingesteld. De Boo was van 1973 tot en met 1993 als arts in dienst bij Vlietho ven. Als geneesheer-directeur was hij eindverantwoordelijk voor de zorg op de afdeling waar hoogbejaarde mensen met psy chische en lichamelijke klachten worden verzorgd. De Boo acht de klacht van de inspecteur niet te recht. Bij een aantal patiënten was de doodsoorzaak niet ver klaarbaar. Ook werd er een pa tiënt om het leven gebracht toen De Boo niet meer in functie was. De uitspraak van het medisch tuchtcollge volgt op 9 juni. Lisse (anp) - De Keukenhof in Lisse maakt een goed jaar door. Tot nu toe passeerden 700.000 bezoekers de toegangspoorten. Dat is ongeveer 10 procent meer dan in de afgelopen jaren. In reactie daarop heeft de directie besloten tot 25 mei open te blij ven, in plaats van tot 22 mei. (ADVERTENTIE) gen," herinnert hij zich. „Later bleek dat in Utrecht hetzelfde type auto door dezelfde mensen werd gehuurd. Opnieuw raakte de politie in een vuurgevecht met de RAF-leden. Hierbij doodden de terroristen een Utrechtse brigadier en raakte een andere agent zwaar gewond." Na de schietpartij in Utrecht nam het Bun- deskriminalamt opnieuw contact met de ge meentepolitie in Den Haag op en vertelde dat de leden van de RAF zich mogelijk in het pand aan de Stevinstraat 266 schuilhielden. „Vermoedelijk heeft de BVD toen afluisterap paratuur in de woning aangebracht. Uitein delijk is de woning binnengevallen, maar de vogels waren al gevlogen." Laterveer zegt desgevraagd niet te kunnen bevestigen dat Schleyer in Scheveningen ver borgen is gehouden. zonnebloempitten, zwanr volkoren, maïs of notuurzaden /3.25 HU 1 kilo/ll.50 100 gram/3.25 250 grom/3.15 zoet of zout, 16 soorten, 250 gram/2.75 witte wijn uit de Elzos, 0.75 cl. /10.95 Aanbiedingen gelden t/m zaterdag 17 mei 1997. Zo lang de voorraad strekt.

de Stem | 1997 | | pagina 3