DE STEM P E Groepsleider (m/v) S O c-a beleidsmedewerker 'Awvv mJ Agrorama AGRORAMA ZOEKT ENTHOUSIASTE BEDRIJFSLEIDERS EEL tijDactylo.«ui m Kansen in tijdelijk werk m TECHNICUM tama PE BREE'WONEN LEVEN' (ASSISTENT) MAKELAAR M/V jonge administratieve krachten m/v 'ÉÊ^r de stem Voor een van onze afdelingen Notabehandeling zoeken wij een Prettig werk goed verzekerd dactylo Medewerker verkoop binnendienst m/v Commercieel medewerker binnendienst m/v Medewerker studie informatiecentrum m/v financieel medewerker met ambitie m/v Cateringmedewerker m/v ~ir randstad uitzendbureau de boer, storimans 8c partners Assurantie-adviseur binnendienst Buitendienstmedewerker Vitae Verzekeringen ELEKTROMONTEURS MTS'ers WTB'ers of MSvS VAKANTIEKRACHTEN ELEKTRO/WTB LTS/MTS ELEKTRO COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST &2 ZATERDAG 10 ME11997 X 77 Fi d naar N ge. ld W niets ge. Jn, want in dat I de laatste troef len en was later Ihonneur van N f weggegaan. ty II weg- Harten- prden gespeeld [werd in N ge_ pnaas werd dit ndspel: AM 3 |rd werd uit ft 1 deed Besse uit Is! En toen was 1 Als hij had ge- Jpie slag, die nu Pgen houden en b meer gemaakt. Iboer weg. Wat I, is niet belang- fe moest de vol leven; W ook, Ikte geen slag fse Molen Molendri- AM 3 4 - B - B10 line 1992 toege- I toernooi het vol- laximtsjoek-E. Po- gde vanuit de dia- 5. 26-21! (42-37? 26. 21x12 2-8 27. 40-34 18-22 29. 10. 32-27 24-30 31. 12. 27-22! 7-11 33. .42-37 9-14 35.23- 36x47 17x28 37. 33x22 40x29 39. 0.45x34 De afwer- lestie van techniek. 122-18 1-7 42. 38-32 [11-17 44.42-37 21- 1-9 46. 19-13 17-21 148.43-38 20-24 49. t gaf het op. I Zeer in aanmer |>k 35... Tff2 waarna moet doen. 36. Ixe6 37. Pe2-d4! J verdedigt zich met ^oet gezegd. 37. Je3xd4 Tg4xd4 39 14 - c4 40. Tglxgé g6xg7+ Kc7 - b6 42. b6~c5 43. Tg7xa7 er een pion te heb estaan staat Deep weer eentje voor. jan zetherhaling af- |ar speelt terecht op Toning staat erg goed I wits pionnen voelt ker. 43.Tf8-fl+ bl Tfl-E 45. |reigt mat. 45. - Tb4-bl Tcl-c2 b4 Tc2-cl+ 48. jlxbl+ 49. Kalxbl Ta7-e7 Te2-h2 Kc5-c4? Helaas. nel eens de winnen- jen zijn geweest. Bij- f2. e6 Te2 53 e7 d3 155. h5 Kb3 56. Kcl Ta2 58. Kei d2+59. zwart wint. Na de de witte toren net j aktiever meedoen. c6-c5 53. e5-e6 e6-e7 Th4-e4 55. |-b3 Hierna is het remise wanneer c5. Het programma parov echter tot iets Kers uit. 56. Vu kan zwart natuur- maken met 56... I een winstpoging zou chijnlijk duur komen rhalve en een tussen- 1-2. Dus weer net als elphia. Toen won de laatste twee partij- Dagblad voor zuidwest-Nederland de onderneming Behorend tot Cehave Agrorama BV in Veghel is een succesvolle landelijke retaiiorga- nisatie die een drietal winkelformules exploiteert onder de namen: BoerenBond, BB voor Binnen en Buiten plezier en Landlord Countrystore. De winkels hebben een sterke formule identiteit en een fiks marktaandeel. Het assortiment is gericht op de categorieën Dier, Tuin, DHZ, Kleding/huishoud en kent een uitstekende prijs/kwaliteitverhouding. Er zijn 110 vestigingen. Door de gestage groei van onze organisatie willen wij graag in contact komen met enthousiaste bedrijfsleiders. Dit mede gelet op het feit dat er een aantal nieuwe (grootschalige) vestigingen op stapel staan. de functie U geeft leiding aan een winkelteam en u bent verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken, inkoop, voorraadbeheer, verkoopbege leiding, winkelverzorging, enz. U adviseert de klanten en zorgt ervoor dat uw winkelteam sterk gemotiveerd en klantgericht werkt. Daarbij onderkent u het belang van een on voorwaardelijk vasthouden aan een formule concept. de functie-eisen Voor deze functie zoeken wij een m/v met ruime retailervaring. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met een HBO denk- en werkniveau en thans werkzaam bij het (groot)winkelbedrijf. Planmatig werken, klantvriendelijkheid en team building zijn u op het lijf geschreven. Kortom, u bent een ambitieus en commercieel retailer met een grote dosis bedrijfseconomische vaardigheden. het aanbod Een zelfstandige functie binnen een boeiende winkelformule met een uitstekende naam in de markt. Een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zoals u die binnen een modern bedrijf mag verwachten. solliciteren Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan; Agrorama BV afdeling Personeelszaken de heer A.W.M. van Zoggel Postbus 150 5460 AD Veghel CZ groep Zorgverzekeringen is een landelijk werkzame zorg verzekeraar. Het grootste deel van de verzekerden is woon achtig in Zuid-Nederland. CZ behartigt de belangen van 1,7 miljoen ziekenfonds- en parti culierverzekerden en is uitvoer der van de Algemene Wet Bij zondere Ziektekosten (A WBZ). De jaarlijk'sé'omzet van CZ be draagt ruim 5 miljard gulden. Hel hoofdkantoor is gevestigd in Tilburg. Verder zijn er neven vestigingen in diverse plaatsen in het zuiden van het land. In totaal zijn bij CZ ruim 1300men- sen in dienst. Onze organisatie kent een holdingstructuur meteen werk maatschappij in Brabant, in Lim burg en in Zeeland. Elke werk maatschappij heeft ondermeer een divisie Operationele Zaken, die verantwoordelijk is voor de verzekerdenregistratie, de fi nanciële administratie en de notabehandeling. Bij de werk maatschappij Brabant wordt dit laatste verzorgd door een drie tal afdelingen. GROEP ZORGVERZEKERINGEN .'IC r)h-£M)&.?\ 1 ..ÖC ÖC-i r. UC. Kantoren Tilburg Goes Middelburg Sittard Brunssum Geleen Heerlen Helmond 's Hertogenbosch Kerkrade Maastricht Nijmegen IL-ni Roermond bl-u! Vafkenswaard Veghel Venlo Vlissingen Weert Zierikzee die werkzaam zal zijn op het kantoor in Tilburg. In deze functie geeft u leiding aan een team van 25 medewerkers. Dit team is belast met het verwerken van nota's van particulier verzekerden, waarbij u verantwoordelijk bent voor een correcte en klantvriendelijke afwerking. Tot uw werkzaamheden behoren eveneens de planning, coördinatie en de kwantiteits- en kwaliteitsbewaking van de groepswerkzaamheden. Voor deze functie vragen wij e^n HBO werk- en denkniveau. Een afge ronde HEAO-opleiding is hierbij een pré. U heeft kennis van en affiniteit met administratieve organisatie. U beschikt over contactuele vaardighe den en een grote mate van tact, integriteit, accuratesse en doorzettings vermogen. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, kunt u uw schriftelijke sollicitatie voor 22 mei 1997 sturen naar onze afdeling Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw M.R.L. Coster, personeelsfunctionaris, Post bus 90152, 5000 LD Tilburg. Inlichtingen over de functie kunt u inwinnen bij de heer P.R. van Pareren, hoofd van de afdeling, telefoon 013-5949527. y Voor een relatie zijn wij op zoek naar: (AANKOMEND) IS0LATEUR M/V Voor een relatie in Hoogerheide zijn wij op zoek naar kandidaten die voldoen aan het volgende profiel: een leeftijd tussen de 18 en de 24 jaar, een afgeronde lts opleiding, bij voorkeur van tekening kunnen lezen, Qeen hoogtevrees, beheersing van de Nederlandse taal in het bezit van WA-1 en technisch inzicht. Spreekt u dit aan? Neem dan direct contact op met de afdeling techniek van Dactylo Uitzendburo in: Bergen op Zoom, 0164-235657. Koevoetstraat 63. Voor een grote onderneming in Breda zoeken wij met spoed een medewerker voor de afdeling logistiek en sales support. Uw werkzaamheden bestaan uit het verwerken van de binnenko mende orders, het bijhouden van de juiste leverdata, het verzorgen van de benodigde export-documenten en het uitvoeren van de faktuurcontrole. Daarnaast assisteert u de afdeling bij diverse andere administratieve taken. Voor deze functie is het van belang dat u accuraat kunt werken, beschikt over goede communicatieve vaardigheden en dat u kennis heeft van de Duitse en eventueel Franse taal. U kunt omgaan met Word tor Windows en Excell. Bent u geïnteresseerd in deze functie voor lange tijd neemt u dan snel contact met ons op. Informatie bij Monique Speek, tel. (076) 522 08 55, Breda, Kloosterplein 7. Bent u een commercieel ingesteld talenwonder? Wij zijn op zoek naar een medewerker verkoop binnendienst, die zal fungeren als aanspreekpunt voor rayonmanagers en veel telefonisch contact zal hebben met klanten. Order-entry en after-saler behoren ook tot uw taken. Bezit u een MBO-diploma, heeft u relevante werkervaring en beheerst u de franse taal in woord en geschrift, dan hebben wij een full-time functie in Bergen op Zoom voor u. Informatie bij Tanja Groenewegen, tel. (0164) 25 35 60, Bergen op Zoom, Parade 2. Voor een onderwijsinstelling in Breda zoeken wij een enthou siaste MBO-er. U zult geheel zelfstandig voorlichting geven over het onderwijsaanbod, relevante wettelijke regelingen en voorzieningen aan studenten. Functie-eisen zijn goede sociale vaardigheden en parate kennis van relevante wettelijke en hogeschoolregelingen. De baan zal starten vanaf september, is full-time en biedt goede perspectieven. Heeft u interesse dan kunt u zo spoedig mogelijk contact opnemen. Informatie bij Adrienne Ogier, tel. (076) 520 99 16, Breda, Kloosterplein 7. Voor een relatie in Goes zoeken wij een financieel medewerker die toe is aan een nieuwe functie en doorgroeikansen niet uit de weg wil gaan. Voor deze uitdagende functie komen kandidaten in aanmerking met een bedrijfsadministratieve achtergrond, zoals bijvoorbeeld een Meao-BA opleiding en enkele jaren relevante werkervaring. Beheersing van de Engelse taal is een must, Duits is een pre. Computerervaring, waaronder spreads heetprogramma's, is noodzakelijk. In deze functie ben je ondermeer verantwoordelijk voor: debiteurenbeheer, kas/bank journalisering, kostprijsberekeningen, grootboekadministratie en het behandelen van declaratieformulieren. Heb je interesse in deze functie? Reageer dan snel. Informatie bij Esther Grootenboer, tel. (0113) 25 00 90, Goes, Piet Heinstraat 2b. Voor een cateringbedrijf met diverse lokaties in Breda zoeken wij met spoed een cateringmedewerker. U werkt twee dagen per week als hoofdserveerster. Daarnaast werkt u ongeveer twee dagen per week als kantinemedewerker en geeft u administratieve ondersteuning. Functie-eisen zijn: leidingge vende capacitöiteri; ervaring in de catering en computerervaring, j'j Bent u- geïnteresseerd in een baan voor, 20 uur per week en bent u flex^pL jqzetoaar, neem dan $o^oel mogelijk contact op. Naast deze vacature kunnen wij u diverse mogelijkheden in de catering bieden. Informatie bij Kathy Jansen, tel. (076) 587 00 09, Breda, Brusselstraat 14. De Boer, Storimans Partners B.V. Is een gerenommeerd en dynamisch makelaars- en assurantiekantoor, actief in de regio Breda. Wegens expansie van onze werkzaamheden zoeken wij, ter uitbreiding van ons team, op korte termijn een Voor deze fulltime functie gaan onze gedachten uit naar een flexibel, representatief iemand, die voorts aan de vol gende kwalificaties voldoet: - in het bezit van/studerend voor het SVM-diploma; - uitstekende beheersing van de Nederlandse taal; - goede contactuele eigenschappen; - leeftijd tussen 25 en 35 jaar; - woonachtig in Breda of directe omgeving; - ervaring in de makelaardij strekt zeer tot de aanbeveling. Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v.. uiterlijk 19 mei a.s. te zenden aan onderstaand adres t.a.v. de heer M.J.M. Storimans. Uw reactie zal uiteraard vertrouwelijk worden behandeld. makelaars- en assurantiekantoor b.v. Saksen Weimarplein 6-4818 LD Breda Tel. 076-5226090 Vitae Verzekeringen voorheen Nouveau Métier, werft en selecteert personeel m/v vpor de verzekeringsbranche. Schadecorrespondenten, acceptanten, pensioenadviseurs en branchespecialisten die een stap in hun carrière willen maken, helpen wij discreet en efficiënt aan een passende baan. Naast een vast dienstverband bieden wij ook moge lijkheden om op tijdelijke basis aan de slag te gaan. Momenteel zijn wij op zoek naar kandidaten m/v voor de volgende functies: Voor een assurantiekantoor in de regio Den Bosch. De sfeer is informeel en er zijn goede doorgroeimogelijkhe den aanwezig. Tot het takenpakket behoren: - polisopmaak - schadecorrespondentie in volmacht - acceptatie van schadeverzekeringen - contact onderhouden met klanten Functie-eisen: - MBO/HBO Assurantie B - min. 2 jaar relevante werkervaring - representatief - goede communicatieve vaardigheden Voor twee assurantie-tussenpersonen in Breda en Den Bosch met een interessante- cliëntenpor tefeuille: - het verkopen van schade- en levensverzekerin gen aan particulieren en bedrijfsrelaties - het opstellen van offertes - het beheren en uitbouwen van de portefeuille Functie-eisen o.a.: - MBO/HBO Assurantie B - min. 1 jaar relevante werkervaring - representatief en uitstekende communicatieve vaardigheden Interesse in deze of andere banen in de verzeke ringsbranche, bel dan Ko Andriessen, 040-2466177. Schrijven kan natuurlijk ook: Vitae Verzekeringen, Grote Berg 18c, 5611 KK Eindhoven Werving Selectie Uitzenden Projecten Vitae Verzekeringen is een onderdeel van de Vitae groep en heeft vestigingen in Amsterdam. Eindhoven, Den Haag, Rotterdam. Utrecht en Zwolle STICHTING V* SERVICEFLATS I ZEELAND exploiteert op non profit basis drie serviceflats in Zeeland: De Schakel en De Horst te Goes en Residentie Terneuzen te Terneuzen. Een serviceflat betekent zelfstandig en stijlvol wonen voor senioren met Uitgebreide dienstverlening. De stichting beheert zo'n 350 service- appartementen en daarin wonen ruim 400 senioren. De bouw van een nieuw luxe appartementen-complex is in volle gang. De stichting biedt werkgelegenheid aan ongeveer 130 medewerkers. STICHTING SERVICEFLATS ZEELAND In verband met functiewijziging ontstaat per 1 juli a.s. bij de Stichting Serviceflats Zeeland de volgende vacature: Deze funktie biedt: een boeiende werkkring in een klein team in Goes. Partici patie in management-overleg en in beleidsvoorbereiding. een eigen verantwoordelijk heid inzake groot onderhoud en renovaties. ruimte voor sterke profilering bij commerciële onderhande- lingssituaties, bij het uitvoeren en presenteren van economi sche analyses. administratieve deeltaken op het gebied van bewoners- en personeelszaken. goede arbeidsvoorwaarden, waaronder opname in het PGGM-pensioenfonds. per 1 juli een 36-urige werkweek. Wij vragen: een kandidaat met voltooide HEAO-CE/BE, of vergelijk baar. Leeftijd 28-34 jaar. enige werkervaring, een commerciële instelling en een analytische cq. kritische geest. Sollicitatiebrieven met recente pasfoto binnen 8 dagen te richten aan de direktie van Stichting Serviceflats Zeeland, De Horst 48, 4461 WZ Goes UITZENDBURO Wij hebben per direct werk voor: Voor industriële en utiliteitsprojecten in de omgeving Breda, Bergen op Zoom en Moerdijk. Een grote keuze uit vacatures Wil je werkervaring opdoen in je vakrichting tijdens je vakantie, laat jezelf nu inschrijven 11! 1 We hebben werk in telecommunicatie beveiligingstechniek. Opleiding MTS Elektro, langdurig werk. Kennis van Engelse taal is een pre. Leeftijd 25 jaar. TECHNICUM UITZENDBURO Wilhelminastraat 1, 4818 SB BREDA 076-5229239 B.V. Nettorama Distributie vraagt voor haar hoofdkantoor gevestigd in Oosterhout op korte termijn die ingezet zullen worden als telefoniste/ receptioniste of als administratieve kracht op de afdeling inkoop-administratie. funktie eisen: - een MAVO-, HAVO-, MEAO-opleiding - duidelijke telefoonstem - leeftijd tussen 18 en 22 jaar - ervaring is een pré Sollicitaties voor deze funkties kunt u binnen één week richten aan B.V. Nettorama Distributie t.a.v. dhr. W.G. van den Brink postbus 182 4900 AD Oosterhout voor meer informatie kunt u zich wenden tot mevr. M N. Braat-Zuidema, telefoon 0162-455950 KNIK ARMSCH ERMEN De Bree heeft o.a. een uitgebreid assortiment knikarmschermen, breedte vanaf 300 cm, uitval 250 cm. In aluminium of wit gemoffeld. Met uni-doek of streepdessin (in 5 kleuren!). Voorbeeld knikarmscherm: handbediend 500 cm breed, aluminium geanodiseerd in uni-doek. Slechts f1125.- TUIN- VEIUICHTIN6 Bent u ook benieuwd naar de nieuwe modellen tuinverlichting? Bezoek dan ook even de afdeling verlichting van De Bree. L F. V N 0RAN1ESTRAAT10, 4532 BS TERNEUZEN TEL: (0115) 61 29 71 Openingstijden: ma: 13.00-17.00 uur di: 10.00-17.00 uur wo: 10.00-17 00 uui do \,0'1 'ZOO uw vr. 00 21 00 i. r ,a:100C DOOt

de Stem | 1997 | | pagina 31