DE STEM BANEN Vakbekwaam hovenier m/v ALS JE VAN MUZIEK HOUDT KOM JE NU NAAR VANLEEST! PERSOIXIEE Technisch. gezocl Sas' eik in Dinte 1 ASSISTENT FILIAALMANAGER (M/V) OO M E N WERK JOB SUPPORT fres- co VAN GEEL Installatiebedrijf B.V. WERKVOORBEREIDER - CALCULATOR AFD. GAWALO LOODGIETERS HALFWAS LOODGIETERS LEERLING-LOODGIETERS el^on [j EEFSTING of f setd ru kker/ ster fieceptionist(e) I telefonist(e) typist(e) Banen op de weg ISïSIWogvervoer Op de klein 0pftee ruut de vanLeest DE STEM Tuintechniek van Rijswijk B.V. Functie-eisen: Wij bieden: ASSISTENT-ACCOUNTANT (M/V) Dikwandig CV-monteur Hulpmonteur Calculator Loodgieter CV Lasser/Fitter Technisch tekenaar Assistent kwaliteitscontroleur uitzendburo b.v. Elektromonteurs Assistent-Planner Inpakkers Solderen- voor jou een koud kunstje? Verkoper binnendienst Montagemedewerkers Spaaraktie! Vakantiewerk U I T Z E N D B U R O 0165 566585 ADMINISTRATIEF/COMMERCIEEL MEDEWERKER (M/V) ,,Met ervaren mensen leveren we de kwaliteit waarom u vraagt. Daarom zoeken we..." van Geel idröme Stichting Regionaal Uloningbezit te Steenbergen Betonmixerchauffeur m/v Part-time chauffeur m/v Combinatie-chauffeurs m/v Zomerchauffeurs m/v Representatieve chauffeurs m/v Chauffeur voor één avond in de week m/v Chauffeur voor het vervoer van bouwmaterialen m/v Weekendchauffeurs voor het vervoer van conservenblikjes m/v O E RT LI LEUCO WERKMEESTER MAGAZIJNEN üssiaris I Zmi Depri-hour ne mens verneuk DE STEM ZATERDAG 10 MEI 1997 Een middelgroot hoveniersbedrijf, werkzaam in de aanleg en onderhoud van tuinen bij particulieren, bedrijven en instellingen in de regio West-Brabant is op zoek naar een welk zelfstandig kan werken en daarbij ook nog creatief is - opleiding aankomend of vakbekwaam hovenier en/of ervaring - goede contactuele eigenschappen - flexibele instelling - rijbewijs B (E eventueel te behalen) - leeftijd tot 25 jaar - full-time baan - afwisselend werk in een goed geoutilleerd bedrijf - prettige werksfeer - betaling volgens cao hoveniers dan snel! naar: Heb je interesse? Reageer do Stuur je sollicitatie binnen 74 dagen L.H. van Rijswijk p a. Groenewoudseweg 19 4613 BH Bergen op Zoom Tel. 0164-68 38 09 Wij zijn gevestigd op het terrein van Intratuin Halsteren Halsterseweg 65a in Halsteren. Wisselaar Joseph Accountants is een jonge, snel groeiende organisatie met vestigingen in Roosendaal en Oosterhout. Wij hebben een geva rieerde cliëntenkring in het mid den- en kleinbedrijf. Aan de cliënten wordt door ons een uitgebreid diensten pakket geboden, zoals o.a. het controleren en samenstellen van jaarrekeningen, het verzorgen van adminstraties, het samenstel len van de diverse voorkomende belastingaangiften, alsmede het verstrekken van bedrijfseconomische en fiscale adviezen. Voorop staat bij dit alles de persoonlijke benadering van de cliënt. Voor onze vestiging te Roosendaal hopen wij op korte termijn in contact te komen met kandidaten die geïnteresseerd zijn in de rjftHictie van <*i!- Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat in het bezit van het MBA- en/of MEAO-diploma of studerend hiervoor, welke zal worden belast met het voeren van administraties t.b.v. cliënten, het opstellen van jaarrekeningen e.d. Geboden wordt een aantrekkkelijke salariëring, goede secun daire arbeidvoorwaarden, een grote mate van zelfstandigheid, alsmede een prettige werksfeer. Sollicictaties vergezeld van een curriculum vitae kunt u richten aan ons kantooradres: Jan Vermeerlaan 17,4703 KB Roosendaal Voor het verkrijgen van nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer drs. M.A. Joseph RA, telefoon 0165 - 53 48 62 VanLeest onderscheidt zich door een breed assortiment compact discs, een moderne winkeluitstraling en een deskundige en vriendelijke bediening. Deze succesformule past vanLeest reeds in 24 winkels toe. Wegens doorgroei van een medewerker zoeken wij voor onze speciaalzaak in Roosendaal een full-time Als je niet ouder bent dan 25 jaar, een middelbare opleiding hebt voltooid en als muziek je grootste hobby is, biedt vanLeest je nu de kans op een afwisselende en uitda gende baan met doorgroeimogelijkheden. Interesse? Schrijf een brief, voorzien van recente pasfoto en c.v. aan: vanLeest Platenspeciaalzaken B.V. t.a.v. Ronald Kwerreveld Nieuwe Markt 11 4701 AA Roosendaal omen Uitzendburo b.v. is een VCA gecertificeerde Organisatie met 14 vestigingen ■KnMj door heel Nederland. Wij zijn een B - .^'M professionele partner voor het bedrijfsleven als het gaat om werving, selectie en plaatsing van tijdelijk vaktechnisch en technisch kader personeel. Voor onze nieuwe vestiging in Roosendaal zijn wij mei spoed op zoek naar: I Bent u nu of binnenkort beschikbaar bel dan maandag na 8.30 uur naar het dichtstbijzijnde kantoor. uw sleutel voor technisch personeel DEN BOSCH: Orthenstraat 44 (073) 612 24 66 OtSTERWIJK: Gemullehoekenweg 10 (013)528 87 55 RIJEN: Hoofdstraat 14 (0161)22 66 60 VECHEü Meijerijstraat 32A (0413) 35 17 00 ROOSENDAAL: Nieuwe Markt 89 (0165) 57 08 10 LTS'ers elektro kunnen voor lange tijd aan de slag bij een elektro-installatiebedrijf in Roosendaal. Je moet zelfstandig kunnen werken en beschikken over PBNA-1 certificaat. Ben je commercieel ingesteld en is de Franse en Duitse taal geen probleem voor je. dan kun je nu voor deze vaste baan in aanmerking komen. Je werkzaamheden bestaan uit: telefonisch verkopen, administratie verrichten en coördineren. Een flitsende carrière is niet uitgesloten. Wil je voor lange tijd in Rucphen aan de slag als magazijnmede- werker/inpakker. kom meteen langs! Werktijden: half 8 tot kwart over 4. Je kunt nu voor vast aan de slag in Roosendaal als produktie- kracht/soldeerder. Leeftijd t/m 20 jaar. Heb je MTS-elektro/elektronica gevolgd (diploma niet vereist) en heb je een goede babbel, dan is deze uitdagende vaste baan echt iets voor jou! Engels en Duits moet qua woord goed zijn. Werkzaamheden bestaan uit telefonisch verkopen, orders ver werken en vragen beantwoorden. Je mag niet kleurenblind zijn. Heb je ervaring als monteur in aluminium of metaal dan kun je bij ons direkt aan de slag. Bij Job Support werken en sparen tegelijk: een vakantiejobber voor elk uur dat je voor ons werkt. En nu bij elke inschrijving zelfs 25 bonus-Jobbers kado! Dus kom snel langs en spaar voor de leukste zomerspulletjes! Wil je in de vakantie wat bijverdienen? Kom je dan meteen inschrijven en ontvang 25 bonus-Jobbers! v i.VuV, Overige vakatures: <>ÏNA SYSTEM INTERNATIONAL B.V Fres-co System International B.V. is een dochter van Goglio Luigi Milano S.p.A., één van Europa's grootste producenten van flexibele verpakkingsmaterialen (laminaten) en vacuüm-verpakkingsmachines. De Goglio- groep telt op dit moment 1.100 werknemers. Wij zijn op zoek naar een medewerker voor het onderhouden van de contacten met onze relaties in België. Dit zal in eerste instantie plaatsvinden vanuit ons kantoor te Breda, waarna na het opnemen van de nodige kennis en ervaring de mogelijkheid bestaat om de functie om te zetten in een buitendienstfunctie. De eerste periode zal deze functie vrij breed van inhoud zijn, hetgeen betekent: administratieve taken, orderverwerking, prijscalculaties, relatieonderhoud, en artwork/drukwerkbegeleiding. Onze nieuwe collega moet beschikken over goede contactuele eigenschappen, commercieel inzicht, enige administratieve en boekhoudkundige kennis, goede kennis van de Franse en Engelse taal (Italiaans sprekend is een voordeel in de sollicitatieprocedure). Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatiebrief met c.v. sturen aan Fres-co System International B.V., Kleine Krogt 3, 4825 AN Breda. (Tel.: (31) 76 5874520). JG Ons bedrijf Geel Sanidrame en Van Geel Installatietech niek. Onder de naam Sanidrome verkopen we badkamers en horen en dragen we zorg voor de hiervan. Van Geel niek houdt zich installatiewerk zaamheden in de breedste zin van het woord. Hieronder vallen onder meer werkzaamheden aan c.v.'s, sanitair en Gawaio voor zowel nieuwbouw en onderhoud ais Uw schriftelijke reactie binnen 14 dagen verzenden aan: de heer Van Geel Daalderweg 6 4870 AM Ellen-Leur (076)502 07 89 dorpsstraat 37a 4751 ah oud gastel telefoon 0165-51 12 47 Drukkerij Eefsting is een kleine grafische onderneming. Met 14 mensen wordt er een breed scala aan produkten gemaakt. Of het nu gaat om briefpapier, folders, enveloppen, boeken of verpak kingen maakt ons niet uit. Een brede kennis en een hierop afgestemd machinepark is onze kracht. Voor onze 2 kleuren GTO zijn wij op zoek naar een die zelfstandig werkt, een flexibele instelling heeft en bovenal plezier in zijn vak heeft. De kwaliteit van het werk moet voor zich spreken. Heb je interesse en wil je een nieuwe uitdaging aangaan neem dan contact op met Bas Eefsting Telefoon 0165-51 12 47. De Stichting Regionool UJoningbezit is een regionaal toegelaten instelling met als werkgebied UUest-Brobant Zij bezit in die regio ca 2700 verhuureenheden. verspreid over de gemeenten Roosendaal. Steenbergen en UJoensdrecht Door herschikking von functies bestoof binnen de organisatiedie thans 16 medewerkers telt. een vacature van Het betreft een full-time functie (3ó uur). Functie-inhoud: het oonnemen en doorverbinden von inkomende telefoongesprekken; het verzorgen von de post: het ontvangen von de klonten die zich melden oon de balie: verstrekken von inlichtingen en doorverujijzen; het verrichten van administratieve werkzaamheden; het verrichten von computerujerkzaamheden; typeuierkzaamheden (middels tekstverwerking); het verzorgen von huishoudelijke werkzaamheden functie-eisen: U heeft minimaal een MÉAO-opleiding en bent bekend met automatisering. Ervaring in een vergelijkbare functie strekt tot aanbevling. Zo mogelijk heeft u enige kennis von de Volkshuisvesting. Solaris en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CfiO voor personeel in dienst von woningcorporaties. Nodere inlichtingen worden verstrekt door de heer C.C.M. Mol, Hoofd afdeling Intern Beheer (telefonisch te bereiken 0167 - 566450): Geïnteresseerden wordt verzocht een eigenhondig geschreven sollicitatie te richten aan: Bestuur Stichting Regionool UUoningbezit Postbus 149 I 4650 AC Steenbergen I (reacties voor 26 mei a.s.) De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer. Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdw bij verschillende opdrachtgevers worden verricht. Voor diverse bedrijven in de regio zijn wij op zoek naar ervaren betonmixerchauffeurs of gemotiveerde chauffeurs die het vak willen leren. U dient in het bezit te zijn van het C- rijbewijs en het chauffeursdiploma. Informatie bij Joke de Groot, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Voor een bedrijf in de omgeving van Zundert zoeken wij een trekker-opleggerchauffeur voor ongeveer twee dagen per week. U bent op afroep beschikbaar. Voor deze functie dient u in het bezit te zijn van de juiste papieren. Enige ervaring met een trekker-oplegger is een pré. Informatie bij Mark Preidel, Tel. (0165) 53 41 21, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Voor een distributiebedrijf in de omgeving zoeken wij enaw combinatie-chauffeurs. Laden en lossen vormt een wezenlijk onderdeel van de functie. U bent in het bezit van uw C-E en chauffeursdiploma. Informatie bij Monique de Jonge, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Met het oog op de drukke tijden in de zomer zoeken wij ervaren chauffeurs die met een trailer, een conventionele combinatie of een bakwagen kunnen rijden. Uiteraard dient u in het bezit te zijn van de juiste papieren, C(E) rijbewijs, chauffeursdiploma en en bij voorkeur een ADR certificaat, fflj kunnen u voor lange tijdwerk bieden bij transportbedrijven die zowel nationaal als internationaal rijden. Informatie bij Marion van der Wal, Tel. (076) 520 29 36, Breda, Kloosterplein 7. Iedere week hebben wij werk voor ervaren trailerchauffem bij een bedrijf in Prinsenbeek. Het gaat hier om pendelwerk waarbij u zowel overdag ais 's nachts kunt werken. Het betreft hier vaste routes en starttijden. Wanneer u problemen heeft met laad-en loswerk kan dit een ideale baan voor u zijn. Het kan wellicht perspectieven bieden voor de toekomst. Informatie bij Monique van Westing, Tel. (076) 520 29 36, Breda, Kloosterplein 7. Heeft u ervaring met een trailer en heeft u regelmatig een avond vrij? Dan kunnen wij u werk bieden vanaf 18.00 uur's avonds tot ongeveer 02.00 uur 's nachts. Het betreft hier werk waarbij u lectuur vervoert naar verschillende locaties in het land. Informatie bij Marion van der Wal, Tel. (076) 520 29 36, Breda, Kloosterplein 7. Voor een bedrijf in Raamsdonkveer zijn wij op zoek naar een gemotiveerde trailerchauffeur die gemiddeld 10 adressen per dag kan wegrijden. U draait ongeveer 50 uur per week. Deze baan is voor zeer lange tijd en kan uitlopen op een vast contract. Als u met een kooiaap kunt werken verstrekt dat tot aanbeveling. Informatie bij Anoesjka de Jonge, Tel. (076) 520 29 36, Breda, Kloosterplein 7. Wij zijn op zoek naar een vaste groep chauffeurs die in het weekend willen werken. Dit kan zowel vrijdagavond, zaterdag of zondag zijn. Uw standplaats is in Oss. Het gaat hier om vervoer van conservenblikjes waarbij u zeer nauwkeurig te werk dient te gaan. U rijdt op een trailer of een conventionele combinatie. Informatie bij Monique van Westing, Tel. (076) 520 29 36 Breda, Kloosterplein 7. Precisiegereadschappen en -syatsmen voor hout en kunststof Oertli Gereedschappenfabriek B.V. te Raamsdonksveer maakt deel uit van het Zwitserse Oertli-concern en is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van hoogwaardige verspan ende gereedschappen voor de machinale hout- en kunststof bewerking. Naast de hoofdvestiging in Raamsdonksveer zijn er slijpdiensten in Raamsdonksveer, Drempt (Doesburg) en Hoogeveen. Oertli heeft 58 medewerkers en kenmerkt zich door gezonde groei en een informeel werkklimaat. Klantgericht denken en het leveren van een optimale kwaliteit staan hoog in het vaandel. I.v.m. de toegenomen vraag naar onze producten willen wij op korte termijn in contact komen met: 1Technisch inkoper (jun.) m/v Taken en verantwoordelijkheden: - het aanvragen van offertes. - het plaatsen van inkoopopdrachten. - bewaken van levertijden en -condities. - verzorgen van de inkoopadministratie. - het maken van nacalculaties. Profiel van de geschikte kandidaat: J ca. 25 jaar. 3 M.T S.-hout of W.T.B. e Duitse en Engelse taal. 2. Technisch-commercieel medewerker binnendienst (m/v) Taken en verantwoordelijkheden: - telefonische verkoop. - offertebehandeling. algehele verkoopondersteuning, ïze kandidaat is tevens de scha Deze kandidaat is tevens de schakel tussen de afdelingen werkvoorbereiding, productie en service. de geschikte M.T.S.-hout of W.T.B. van de Duitse en Engelse taal. met computers. - kennis van Autocad is een pre. 3. Aankomend gereedschapslijper (m/v) Taken en verantwoordelijkheden: - het slijpen van onze hoogprecisiegereedschappen (enkelstuks-fabricage). - het bedienen van zowel hand- als automatische slijpmachi nes. Profiel van de geschikte kandidaat: - opleiding L.T.S.-metaal/hout-niveau. - slijpervaring gewenst maar niet noodzakelijk. - grote inzet, accuratesse en kwaliteitsbewustzijn. Voor alle functies bieden wij: - een afwisselende functie die de mogelijkheid biedt uzelf te bewijzen. - een gezond bedrijf, waar inzet en enthousiasme wordt ge waardeerd. - ruimte tot verdere opleiding en ontplooiing. - een passend salaris en prima arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over functie 1 2 kunt u contact opne men met de heer Den Exter, adjunct-directeur. Voor functie 3 met de heer Steur, bedrijfsleider. Algemeen telefoonnummer: 0162-514880. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 14 dagen sturen naar: Oertli Gereedschappenfabriek B.V, Postbus 76 5 4940 AB Raamsdonksveer. 5 De Betho, uitvoeringsorgaan van de Wet Sociale Werkvoorziening in de regio Noord- en Zuid-Beveland en Tholen, biedt aangepaste werkgele genheid aan 420 werknemers. De Betho beschikt over een Industri eel en Hoveniersbedrijf met vestigingen in Goes en Tholen. Voor de vestiging Goes worden sollicitanten opgeroepen voor de functie van: Functie-informatie: Het betreft een fulltime functie van 36 uur per week. De magazijnen binnen het Industrieel Bedrijf te Goes omvatten een goederenmagazijn voor onderdelen en halffabrikaten en een expeditie magazijn voor het gereed product. De werkmeester geeft leiding aan circa 14 WSW-medewerkers en verricht zelf zijn werkzaamheden onder verantwoordelijkheid van de bedrijfsleider Industrieel Bedrijf. De admini stratie van de goederenstroom is in beide magazijnen geautomatiseerd. Belangrijke onderdelen van de functie zijn: - de verantwoordelijkheid voor een efficiënte indeling van de maga zijnruimte en een juiste uitvoering van de werkzaamheden: - de sociale begeleiding in de werksituatie en het creëren van een goede werksfeer; - de verantwoordelijkheid voor de uitvoering van het milieu- en arbo- beheer op de afdeling; - verantwoordelijkheid voor de managementinformatie op het gebied van voorraden en opslag van grondstoffen en gereed product. Functie-eisen: Algemeen: Er wordt voor alle werkzaamheden een werk/denkniveau vereist op mi nimaal MBO-niveau. Meer specifiek: - een vaktechnische achtergrond, richting magazijnbeheer zowel prak tisch als administratief, verkregen door opleiding en/of ervaring; - mime ervaring op het werkgebied; - goede leidinggevende, sociale en organisatorische vaardigheden; - goede contactuele vaardigheden; - grote mate van zelfstandigheid; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - EHBO-diploma of de bereidheid dit diploma te behalen; - bereidheid tot het volgen van aanvullende cursussen; - bereidheid tot vestiging in de regio. Geboden wordt: - een maandsalaris van minimaal 2.640.- (aanloopschaal 6) en ma* maal 4.387.- per maand (functieschaal 7), afhankelijk van de ma' waarin aan de vereisten wordt voldaan; - behoudens enkele uitzonderingen is de rechtspositieregeling van o gemeente Goes van toepassing. Selectieprocedure: - de selectie vindt o.a. plaats middels gesprekken met 2 sollicitan commissies, waarin alle geledingen van de organisatie zijn vertege woordigd. - een psychologisch onderzoek maakt deel uit Van de procedure. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij dhr. S.F. Aarts, ecjordrnR tor personele en sociale zaken, tel.: 0113-233933, toestel 233. Bela stellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie vóór 24 mei 199' richten aan: de Betho, t.a.v. dhr. S.F. Aarts, Postbus 222 4460 Goes. !S9 wmufgBim WEET u nog dat Sas van Gent in het verre Dinteloord nieuw, dat wil zeggen tweedehands, meubi lair had gevonden voor de raads zaal? Burgemeester Van Rest spande zich daar hoogstpersoon lijk voor in. Naar we vernamen is de oor spronkelijk uit Philippine af komstige Ed van Dommelen, toen nog burgemeester van het pittoreske West-Brabantse grensplaatsje Huijbergen, voor haar opgetreden als een soort postillon d'amour. Die polste eind vorig jaar wat collega's in zijn door de gemeentelijke herin deling geteisterde omgeving. En zo kwam de Sasse eerste bur ger uiteindelijk in het suiker- DEZE kroegbaas wil wel 'ns ori gineel zijn. Iets bedenken waar collega's nog niet op zijn geko men. Maar da's makkelijker ge zegd dan gedaan. Verzin maar eens wat dat klanten trekt en een ander niet heeft. Karaoke, flip peren en bingo's, da's vaste prik. En bovendien heeft deze kroeg baas het niet zo op deze -volgens hem dan- bezigheidstherapie in het café. Waar hij ook niet van uit zijn dak gaat, zijn de happy-hours. Vindt ie maar niks, een paar uur per week fikse korting op een pilsje. De kroeg weliswaar vol, bezoe kers die zich in korte tijd volgie ten. En een aantal dat zich onder 'normale' omstandigheden nooit laat zien. Want het is zo'n caféhouder die het liefst zijn vas te klanten aan de toog bedient. Maar van de week had hij het ge vonden. Een tegenhanger van het happy-hour: het depri-hour. In plaats van twee pilsjes voor de prijs van één, één pilsje voor de prijs van twee. Twijfelachtig overigens of dit initiatief een succes zal worden. (SS) Ge keu nie alles weten eeh, da's k Ik staon kik daor emaol nie vrimi An kik gene fakman zijn lik as n dan kik van al wattij gebruikt d': Vroo'fc bij zo'n Doe-g't-zelfzaok o vOhepinnekes? Oliepinnekes? Da 'tiu '<:an aon nu' liggen," zeej' U begost van jèr. Oliepinnekes? ■Pinnekes mee wa d'olie aon,zeI "fUu Zaoi Wel'zeettii- "Tnaor w "Luk ank zeg: pinnekes mee wa d' i, Waor beesde ze voor? 1st om iets Werkte gij ier al lank?" vroog'k naor vraog 't dan eeh. Stao n'n m •,Wa toej'r mee?" woutij weten. Ik daor moet 'n pinneken in, daor pd IJ roop zijne maot d'rbij: „Fred.. Gast zeettij, al geen meneer nieml red trok 'n schuif open, krauwdl J verneukten mij, da zag'k. IJ mil ,G oor't,zeeten eesten weer, „oij te slaon mij 'n baol in mijnen nd van kennen z't nie, ze zijn te berd on grote zaok en dan oliepinnen Ic COMPACT DISCS

de Stem | 1997 | | pagina 26