Spart Hoek snakt naar eind seizoen Scherp Sluiskil haalt genadeloos uit: 5-1 Groe voor van bil Versterking Hoek rote co] in haven Koplopers maken het| spannend tot slotdag Zeeuws-Vlamingen bakken er thuis weinig van tegen ARC: 1-3 DE STEM ZEELAND Niky de Wolf bepaalt met drie treffers het verschil tegen STEEN Onfortuinlijk Kloetinge krijgt klop SPORTNIEUWS KORT RIA wint krap van Rimboe Goes start met zege op Rood Wit Middelburg start met gelijkspel Kampioenschap voor Jong Ambon Terneuzen wint| zaaltoernooi in 't Zwaantje [Maatregel tegen Pak koffie 20 |cent duurder Beurs sluit op ieuw record 4Israël onder tot toezegging* 11M i Door Ton Koomen Hoek - Voor Hoek duurt dit seizoen net iets te lang. De Zeeuws-Vlaamse topclub snakt naar het eind van de competitie. De formatie van Johan Ballegeer maak te zaterdagmiddag tegen ARC een uitgebluste, futlo ze indruk. Voor zo'n 600 toeschouwers, die zich be hoorlijk konden ergeren aan het lamlendige spel van Hoek, werd het 1-3 voor ARC, dat zich tot ge noegen van zijn aanhang definitief in veiligheid speelde in de hoofdklasse A van het KNVB-zaterdag- voetbal. HOOFDKLASSE A Voor Hoek hoefde het allemaal niet meer. De ploeg heeft niets meer te winnen of te verliezen. Hoek staat al lang veilig, heeft geen kansen meer op een perio- detitel of het kampioenschap en is pas nog ongenadig door BW Verachtert uit de bekerstrijd ge knikkerd. Toch was Hoek het aan zijn stand en het publiek verplicht er met meer enthousiasme tegenaan te gaan dan het zaterdagmiddag deed tegen ARC. Het heeft ten slotte nog twee wedstrijden te gaan, waarvan één thuisduel, te gen Kozakken Boys. Als het spel van Hoek tegen ARC een graad meter is voor de resterende duels, dan zal er weinig publiek langs het lijntje staan in de Lovenpol- der. Hoek kon wel enkele excuses aanvoeren. Zo kon Johan Balleg eer niet beschikken over Erwin Dek en Leo Kayser, die beiden geschorst waren en de gebles seerden Benedikt van de Walle (hij kwam er in de slotfase toch nog even in voor Jacky Lambert), keeper André de Letter, Frank van Damme en de met griep kampende Jos Kayser. Falend Met een alles behalve zeker Ma rio Harte onder de lat en een fa lende Patrick Naudts, die zijn slechtste dag van het seizoen be leefde als laatste man, kwam Hoek er totaal niet aan te pas. Jurgen de Jonge stond weer op gesteld in de verdediging. Hij werkt hard, maar kan het niveau van het eerste team net niet aan. Franky Standaert en Geert de Poorter waren de mannen die nog een dikke voldoende scoor den aan Hoek-zijde, maar de rest Hoek-voetballer Franky Standaert loopt door de ARC-verdediging en speelt zo de toekijkende Geert de Poorter vrij, die het Hoek- doelpunt voor zijn rekening zou nemen. foto wim kooyman bleef beneden de maat. ARC wil de wel knokken voor de punten. Op eigen terrein had de ploeg uit Alphen aan de Rijn nog met 0-1 klop gekregen van Hoek en het aasde op revanche. Zeker nu het de punten hard nodig had voor lijfsbehoud. ARC domineerde de eerste veertig minuten. Het kreeg enkele goede mogelijkheden via Johan Boer en Sander Dijkman, maar het duurde toch nog tot de 23e minuut voordat het de score kon openen. In het strafschopge bied zette René van Meggelen Kurt Pacqué simpel op het ver keerde been en dat bracht hem alleen voor Harte, die kansloos was tegen de inzet van de ARC- aanvaller. Van onze verslaggever Hoek - KNVB-zaterdag- hoofdklasser Hoek heeft er weer enkele aanwinsten bij. Danny Klokgieter, dit seizoen keeper bij Philippine, speelt volgend seizoen bij de ploeg uit de Lovenpolder. Gerrit Emans, één van de scouts van Hoek: „We streven naar een selectiegroep van 21 spelers, waarvan drie keepers. Danny Klokgieter wordt de derde doel man naast André de Letter en Mario Harte. Dan moet Harte niet steeds op de bank zitten, maar kan er altijd een keeper met het tweede team in actie komen. Dat is een gezonde zaak." Voorts weet Hoek zich sinds za terdag verzekerd van de komst van Bram Steenkiste, een 20-jari- ge linker middenvelder van Eek- lo. Naast deze spelers is Hoek voor het volgende seizoen al ver sterkt met de van Maldegem af komstige Peter Boerjan, Ad Gladdines van Veere en de wis pelturige Belg Dave Gijsel, die na de nodige trammelant terugge keerd is op het oude nest. Momenteel praat Hoek nog met een vijftal spelers. Bekend is dat Hoek graag zou willen beschik ken over Arjen Human, de 18-ja- rige aanvaller van Dauwendaele, die nog bij de jeugd van Feye- noord heeft gespeeld en momen teel in de belangstelling staat van het Belgische Cercle Brugge. Voorts staat Erwin de Nijs van Veere in de picture bij Hoek. Emans: „Van die vijf spelers kan ik de namen nog niet noemen, maar men mag er vanuit gaan dat we zeker nog twee spelers zullen aantrekken." Bij Hoek vertrekken aan het eind van dit seizoen: Serge van de Walle (naar Eendracht Aalst), Benedikt van de Walle (waar schijnlijk naar Knokke), Peter Nieskens (naar Terneuzen) en Pe ter Harteveld. Hoek werd er niet door wakker geschud. Het bleef slaapverwek kend opereren. Om dat nog eens extra te onderstrepen blunderde Hoek-aanvoerder Patrick Naudts, normaal de beste man van het veld in de Hoek-forma- tie, maar zaterdag compleet 'af wezig', acht minuten na de ope ningstreffer op een akelige ma nier. Door zijn fout kwam Mare Meyering in ideale positie en hij gaf Harte voor de tweede keer het nakijken. Pas de laatste vijf minuten voor rust kwam Hoek dan toch even los. Het leverde Hoek een tegendoelpunt op via Geert de Poorter, die een combi natie met Angelo Nijskens be kwaam afrondde: 1-2. Bedrogen Wie dacht dat Hoek na de her vatting de zaken energieker zou aanpakken, kwam bedrogen uit. Het was ARC dat de definitieve genadeslag uitdeelde in de tiende minuut. Jurgen de Jonge haalde Mare Meyering onderuit in het strafschopgebied en Johan Boer benutte de toegekende penalty: 1-3. Belangrijkste wapenfeiten van Hoek kwamen nog op naam van Franky Standaert en Patrick Naudts. Zij kregen beiden een gele kaart voorgetoverd van scheidsrechter Kohier. Het bete kende voor beide spelers de vijf de gele prent op rij, zodat voor hen de competitie er meteen op zit. Johan Ballegeer bracht in de slotfase Benedikt van de Walle en Eddy Breepoel nog in als wis sels voor de falende spitsen An gelo Nijskens en Jacky Lambert en Patrick Mullaert mocht even opdraven voor de geblesseerde Serge van de Walle, maar het hielp allemaal niets. Het bleef aan Hoek-zijde armoe troef. Het laatste fluitsignaal van Kohier kwam voor iedereen als een ver lossing. Het was niet om aan te zien HOEK-ARC 1-3 (1-2) - 23. René van Meggelen 0-1, 31. Mare Meyering 0- 2, 41. Geert de Poorter 1-2, 56. Jo han Boer 1-3 (strafschop). Scheids rechter: John Kohier. Toeschou wers: 600. Gele kaarten: Patrick Naudts en Franky Standaert (Hoek), Mare Meyeringen Ferry van Muyden (ARC). HOEK: Mario Harte, Jurgen de Jon ge, Patrick Naudts, Kurt Pacqué, Peter Nieskens, Serge van de Walle (80. Patrick Mullaert), Franky Stan daert, Geert de Poorter, Angelo Nijskens (70. Benedikt van de Wal le), Geertjan de Smet, Jacky Lam bert (70. Eddy Breepoel). ARC: Remco Tuinenburg, Ferry van Muyden (80. Edwin Verheul), Mau rice Balkhoven, Kees de Roo, Henk Langemaat, Sander Dijkman, Wil lem Melsen (46. Arjen van Harse laar), Kenneth Braaf, René van Meggelen, Johan Boer, Mare Meye ring (75. Dave van Velzen). Door Sjaak Begijn Sluiskil - De eerste klap van Sluiskil zal naar alle waarschijn lijkheid een daalder waard zijn. In het onderlinge treffen met als inzet het algehele periodekampioenschap in de vierde klasse A van het KNVB-zondagvoetbal werd het bezoekende STEEN kansloos met 5-1 opzij gezet. Alleen de derde gegadig de voor deze troostprijs, Breskens, kan nog roet in het eten gooien. voor zijn optreden. Zijn benutte pingel in de strafschoppenreeks na afloop onderstreepte het goe de spel. VIERDE KLASSE A Behalve het laatste kwartier in de eerste helft, was Sluiskil op permachtig. De formatie van succestrainer Bert Timmers heerste op alle fronten en legde de bezoekers de volledige wil op. Vooral op snelheid waren de ka naaldorpbewoners gisteren niet te stuiten. De trage verdediging van STEEN, met spelers als Jean Paul Loot, Filip Kantens, Peter van Dorsselaer en Marco Otjens, had geen schijn van kans tegen een ontketende Niky de Wolf. De nummer zestien van Sluiskil liet regelmatig de verdedigers zijn hielen zien. En als het De Wolf nlet-was, dan doken Danny van de Velde of Martin van den Bosch wel op in de punt van de aanval. Rolf Mobach was de spe ler die de voorzetten op een pre senteerblaadje kreeg aangebo den, maar niet altijcfëven geluk kig was in de afwerking. Aan de andere kant werd STEEN-speler Werner Bisschop door Barry du Puy aan banden gelegd. Du Puy stelde zich volle dig in dienst van het elftal en haalde met zijn goede doen de angel uit de STEEN-aanval. Te recht gaf coach Bert Timmers hem na afloop de complimenten Gewaarschuwd STEEN-trainer Jo van Remorte- le had zijn manschappen vooraf gewaarschuwd voor de opbouw vanuit de Sluiskil-verdediging. Met name Arno Zwegers zou in een vroeg stadium gestoord moe ten worden, maar de uitleg van de trainer was schijnbaar aan dovemansoren besteed. Zwegers trok het initiatief naar zich toe en speelde vanuit een zetel. De eerste helft werd afgesloten met een magere 1-0-voorsprong voor Sluiskil. Na een van de vele goed uitgevoerde aanvallen rondde Rolf Mobach met een snoekduik met het hoofd doel treffend af. Fabian du Puy en Martin van den Bosch lagen aan de basis. De bezoekers waren wel dicht bij de aansluitingstreffer, toen Edwin Hofman van afstand zijn pegel op de kruising uiteen zag spatten. Halverwege het eerste bedrijf leek het duel te ontsporen in een schoppartij, waar scheidsrechter Woerkom uit Dordrecht enigs zins debet aan was. De leidsman floot enkele keren op aangeven Sluiskil-aanvaller Rolf Mobach in duel met twee verdedigers van STEEN. foto wim kooyman van de twee neutrale grensrech ters voor buitenspel, terwijl het dit in de verste verte niet was. Ook liet hij grove overtredingen onbestraft en bestrafte hij com mentaar op zijn leiding. Het niet toelaten van verzorging na een charge op Martin van den Bosch deed de stoppen bij de STEEN- spelers bijna doorslaan. In de tweede helft was het snel gedaan met de koopman die STEEN heette. Niky de Wolf op snelheid vanaf de middencirkel, Danny van de Velde na een voor zet van Martin van den Bosch en opnieuw Niky de Wolf na een vlotte combinatie met Van de Velde, Van den Bosch en De Mey bepaalden de stand op 4-0. Peter van Dorsselaer (uit een penalty na vermeend trekken aan het shirt van een tegenstander) redde de spreekwoordelijke eer, voor dat Niky de Wolf zijn hattrick voor deze middag aantekende uit een strafschop. Uit deze laatste situatie mocht doelman Oppe neer het veld verlaten met rood. Niet scherp Verliezend coach Jo van Remor- tele gaf na afloop aan dat zijn ploeg niet scherp genoeg had ge speeld. „We kwamen toch een paar keer goed door, maar op de beslissende momenten hadden we niemand voor het doel staan. In zulke situaties mis je een Je roen Navarro, maar die kon er niet bij zijn omdat hij vanoch tend vader is geworden. Navarro is een speler die in de lucht voor gevaar kan zorgen." Van Remortele gaf aan de uitslag geflatteerd, maar wel terecht te vinden. „In zulke wedstrijden komt bovendien de klasse van een De Wolf tot uitdrukking," zo gaf hij ruiterlijk toe. Volgens voorzitter Du Puy van Sluiskil zal Niky de Wolf bij Sluiskil blij ven. De spitsspeler stond onder andere in de belangstelling van Axel. Ook Arno Zwegers zal naar zijn zeggen het blauw-wit trouw blijven. Bij STEEN is het moge lijke vertrek van Werner Bis schop naar AZW van de baan. De enige speler die het nest ver laat is Eddy van den Bosch, die naar het Belgische St.-Niklaas vertrekt. Over de kansen van zijn team in het vervolg van de nacompetitie is Van Remortele realistisch. Maar toch wil hij, weliswaar ver plicht, de moed niet opgeven. „Volgende week zullen we thuis tegen Breskens met grote cijfers moeten winnen. Je weet nooit hoe een koe een haas vangt." Maar alleen kinderen geloven in sprookjes. In de strafschoppenreeks, die verplicht na afloop afgewerkt dient te worden, trok STEEN wel aan het langste eind: 4-3. Bis schop, Van Dorsselaer, Hofman en Wouter de Nijs troffen doel. Mark Strijdonck miste. Bij Sluis kil wisten Van Leeuwen, De Mey en Barry du Puy de weg naar het net te vinden. De Wolf en Zwe gers faalden. HOOFDKLASSE A Subtopper ASWH kwam met 2-0 voor tegen Lisse, maar zag de Lis- senaren weer langszij komen. Scheveningen en Rijnsburgse Boys scoorden allebei drie keer. Veldspeler Frans Danen van Scheveningen moest de laatste tien minuten zelfs keepen, nadat de doelman geblesseerd was uit gevallen en Scheveningen zijn wisselspelers al verbruikt had. Katwijk en Kozakken Boys hiel den elkaar in evenwicht. Achilles Veen versloeg Quick Boys met 2-0. Veere versloeg in een rechtstreeks duel concurrent Heerjansdam. Kloetinge verloor van Noordwijk. ASWH-LISSE 3-3 - Rust 2-0, Ron van de Neut 1-0, Tony Wurth 2-0, Jerrel Linger 2-1 en 2-2, René Ras Van onze sportmedewerker Noordwijk - Kloetinge ver diende meer dan de 3-2-neder- laag die het leed tegen Noord wijk in de hoofdklasse A van het KNVB-zaterdagvoetbal. Pas in blessuretijd scoorde de thuisploeg het winnende doel punt. HOOFDKLASSE A Vooral in de openingsfase had Kloetinge het beste van het spel en het was dan ook dik verdiend dat die formatie op 0-1 kwam door een treffer van Arjo den Dekker. Binnen vier minuten in de tweede helft boog Noordwijk-aanvaller Patrick Schuurwater die achter stand om in een 2-1-voorsprong. Toch had Kloetinge een antwoord klaar. Tien minuten voor tijd liet Jeffrey van de Velde 2-2 noteren. Op basis van het vertoonde ver diende Kloetinge minimaal een puntendeling, maar ver in blessu retijd sloeg Noordwijk alsnog toe en stuurde de Zeeuwen met lege handen huiswaarts. MAANDAG 5 MEI 1997 B8 Wouwse Plantage - RIA heeft een uitstekende zet gedaan door de moeilijke uitwedstrijd bij Rimboe in de nacompetitie van de zesde klasse B van het KNVB-zondagvoetbal met 2-3 te winnen. De Westdorpde formatie kan nu afwachten wat Rimboe zondag 11 mei in en tegen Vosmeer doet en zich afgaande op dat resultaat in stellen op het slotduel van deze promotiecompetitie, dat zondag 18 mei in Westdorpe afgewerkt wordt tussen RIA en Vosmeer. RIMBOE-RIA 2-3 - Een wedstrijd met nauwelijks krachtsverschil. „Afgaande op het spelbeeld was een puntendeling wel verdiend," aldus de woorvoerder van de thuisploeg. RIA kwam via Ludwig van Gremberghe op voorsprong, maar nog voor de pauze liet Mare de Mooij 1-1 noteren. Direct na rust kwam RIA opnieuw aan depo- sitieve kant van de score door de jeugdige Ludwig van Gremberg he, maar enkele minuten later had Rimboe weer een antwoord via de gelijkmaker van Mare de Mooij. Enkele minuten later legde Ludwig van Gremberghe de 1-3-eindcijfers vast. St.-Willebrord - Goes is de nacompetitie voor een plaats in de eer ste klasse van het KNVB-zondagvoetbal goed gestart. Met 0-2 won de equipe van trainer Hugo Barends bij Rood Wit. „Mazzel," oor deelde men bij de thuisclub. „Het had nog wel 0-5 kunnen wor den," stelde men aan Goes-kant daar tegenover. Rood Wit leek lange tijd met de winst te gaan lopen. Helaas voor de thuisclub stond de doelpaal een knal van Ron van Poorten, pal voor de rust, in de weg en dat betekende 0-0 halverwege. Goes kreeg in tussen nauwelijks kansen, maar zag doelman Versluis nog wel eer inzet van Erwin Sanne onschadelijk maken. Na de thee zette Rood Wit enigszins de toon, maar kon dit niet uitbuiten. Dit verzuim werd omstreeks de 75e minuut duur betaald. Op dat moment rukte Braafhart op om vervolgens een voorzet los te laten die door Leen Koster op juiste waarde werd geschat. Tussen alles en iedereen door vond hij vanaf twintig meter de doelnetten: 0-1. Rood Wit moest op dat moment de verdedigende stellingen verlaten en dat betekende 'open huis' achterin. Dit leverde enorme kansen voor Goes op. Helaas miste Jean-Paul Harthoorn twee dotten van kan sen om het pleit definitief te beslissen. Michel Jonckman deed hem dat na. Desondanks was het toch dit duo dat voor 0-2 tekende. Harthoorn zette voor en Jonckman kegelde met nog vijf minuten te gaan binnen: 0-2. Deze zege houdt in dat Rood Wit volgende week naar Longa moet en dat Goes op tweede pinksterdag de algehele periodetitel kan pakken als Longa naar Goes komt. Terneuzen - In de nacompetitie van de derde klasse A van het KN VB-zondagvoetbal startte Middelburg met een gelijkspel tegen Moerse Boys. Door doelpunten van Turgut Kirzilarslan van Mid delburg en Reg van Tichelt van Moerse Boys werd het 1-1. Vooral in de tweede helft kwamen de Middelburgers goed weg en was het vooral doelman Bart Beekman, nog een A-junior, die de Zeeuwen op de been hield met schitterende reddingen. Albert Slinger kreeg twee keer geel en moest dus van het veld. Volgende week zondag wordt de nacompetitie voortgezet met RCS-Moerse Boys. Vlissingen - Jong Ambon is kampioen geworden in de zesde klasse A van het KNVB-zondagvoetbal. In het beslissingsduel op het ter rein van Walcheren tegen Noormannen won Jong Ambon met 1-0. In de eerste speelhelft had Jong Ambon het beste van het spel, maar het scoorde niet. Na de thee was er evenwicht, maar ook nu bleef de score onaangeroerd. Dit betekende verlengen. In deze extra tijd bracht Noes Tanuel 1-0 op de borden en dat betekende dat Jong Ambon zich kampioen mocht noemen en Noormannen zich op mag gaan maken voor de nacompetitie voor promotie. Hierin moet het in de slag met Biervliet en Zeeland Sport. Van onze sportmedewerker Terneuzen - In de hoofdklasse A blijft het spannend. Bei koplopers, Lisse en Scheveningen, speelden gelijk. Hoek ver-| loor met 1-3 van ARC. 2-3, Isaac Verhoeven 3-3. Toej schouwers: 2000. KATWIJK-KOZAKKEN BOYS 1-1-M I 1, John Verbaan 0-1, Jeffrey Tetro 1-1. Toe| schouwers: 1000. ACHILLES VEEN-QUICK BOYS 2-0 -E 0-0, Francois Pagie 1-0, Corné Sterren!? 2-0. Toeschouwers: 400. RIJNSBURGSE BOYS-SCHEVENING»| 3-3 - Rust 3-2, Peter van Duin 1-0, Rotal Knoester 1-1, Erwin Hennes 2-1, RonKn-l mer 2-2, Steve Faber 3-2, Frans Danen 34| Toeschouwers: 2000. Van onze sportmedewerker Terneuzen - De 21e editie van tel traditionele Zilveren Bierpef zaalvoetbaltoernooi werd ge«»| nen door het jeugdige team i Terneuzen. In de finale was formatie duidelijk te sterk voot| het Cadzandse Buitenlust en i met voor zich sprekende 7-3-cifJ fers. Vooral Barry van der Hooft m op schot in dit duel met vijf trof fers. De andere doelpunten Wj men op naam van zijn te ten Johnny de Lijzer en Man®| Hamelink. Barry van der werd ook topscorer van dit gijl moedelijk verlopen toernooi, w licht overschaduwd werd doorrol sleutelbeenbreuk van ADEG-sp1! Ier Werner Meijer. Hij kreeg ook de prijs voor de meest oi#| lukkige speler overhandigd. Btejl keeper was Johnny van Eijk Schippers en minst gepasse doelman Robby Winne fS ADEG. Tot beste speler van tel toernooi werd Paul Tjan AsefflgJ kozen. De Gerrie Mühren-t was voor Erwin van de Wegej Terneuzen. Hij hield de langst hoog en mag die wisse""j| fee voor een jaar mee naar b® nemen. Tweede werd Paul Asem en derde Niels d'Hert deelname aan de strijd om die®! fee viel organisator Jan de tegen. Slechts achttien sp" hadden zich aangemeld. Eindstand toernooi: 1. TerneuzeA I Buitenlust, 3. ADEG, 4. Mechidse": F De Zwaantjes, 6. Bliek, 7. Houts Kn'P 'L 8. Dow, 9. Crunchtime, 10. Bonded res, 11. Schippers, 12. Plantenmai*1, NIEUW IN TERISIEUZ Voor alle (NTERIEUR-verbeterln ONTWEKP ADVIE8 UITVO \v yffjW fta/rt Ytlte, ww SMeherfeelun II, 4531HJ Tcmam Tel 137e JAARGANG 4 KATERNEN De Binnenkrant Binnenland Buitenland Beurs Economie Sport Zeeland Gids A2 A3 A4 A5 A6 A7 B11lm B3 C1 t/m C3 Dl RTV-programma's D2 Lijf Leven E1 t/m E3 Jen Haag (anp) - Brussel heeft bouw) gisteren het groene licht j afmaken van in totaal een half i reken oud. Het aantal komt bof [twee miljoen biggen en vleesvEj Jnie al eerder akkoord ging. Ret ontbreken van de Brusselse [toestemming voor het afmaken van de piepjonge biggen was tot i Rijswijk (anp) - De prijs van een ?ak koffie (250 gram) gaat deze reek met twintig cent omhoog. Jouwe Egberts (leider op de Ne derlandse koffiemarkt) en de an- [dere koffieleveranciers hebben [daartoe besloten. Handelaren [houden rekening met een verdere stijging van de koffieprijzen. Eerder dit jaar ging de prijs van toffie al twee keer met een rwartje omhoog. Oorzaak is de verhoging van de grondstofprijs. De prijzen van de diverse soorten ïoffie zijn op de termijnbeurs van New York het afgelopen half jaar gestegen met veertig tot hon- [derdtwintig procent. nsterdam (anp) - De Amster damse effectenbeurs heeft giste- jren een nieuw record geboekt. De AEX, de belangrijkste graadme- jter, sloot op 779,57 punten, acht punten hoger dan bij het slot vrij dag. Het vorige slotrecord werd bereikt op 11 maart, toen de AEX de dag beëindigde op 774,30 pun ten. IZIE OOK BEURS-A6 'an onze verslaggever Middelburg - Justitie in Zeelanc sn Fiod, heeft twee weken gelee pchip onderschept met een g.. boord. Het schip was afkomstig Ituragao). Vijf verdachten zitte^ e Zeeuwse justitie is zeer terug houdend met het verstrekken van ■Mormatie. Dat houdt mogelijk rprband met nieuwe arrestaties, volgens geruchten gaat het om E® purtij cocaïne van twee- tot rij ienhonderd kilogram met een pschatte straatwaarde van tien- aden miljoenen guldens. Het be tert waarschijnlijk een van de Jrootste drugsvangsten uit de Ne- perlandse geschiedenis. Jeruzalem (dpa) - Volgens de Isr J nyahu gisteren in zijn kabinet y aan, die hervatting van het vil j mogelijk moeten maken. Ne onder zware druk van de Verenij e krant Jedioth Achronoth sc* 'jnen toezeggingen wil doen ovl njnse luchthaven in de Gaza-strl rt Gaza, de aanleg van een col aanoever en de Gaza-strook en Gost-Jeruzalem. De Palestijnen 1 *e gaan voeren tegen het terroria ZIE OOK BUITENLAND-A5: 0 stie Israël wordt steeds zorgwekka

de Stem | 1997 | | pagina 20