DE STEM PER High-Tech Financials Leerling verzorgenden m/v ASML 0 kraamverzorgende m/v Kansen in tijdelijk werk chauffeurs Mboeliers l/V IELUX m voor de beroepsbegeleidende leerweg, niveau 3 Medewerker Klantenservice m/v Vertegenwoordiger m/v Commercieel medewerker binnendienst m/v Gemotiveerde administratief medewerker m/v Commercieel medewerker m/v Medewerker Inkoop/Assistent Inkoper m/v Magazijnmedewerker m/v Oproepchauffeur klein rijbewijs m/v 0 X 63 I PjSTEM ZATERDAG 3 MEI 1997 X 65 J de sigaretten- jok op het J In Bergen op I medewer- r wereld. Rn per jaar. 1 de nieuwste ut de meeste r de export. wij op korte i onder- stzijn; pakket heden en een een we je uit i Morris loyee ■zen, flenzen en fit- liviteiten hebben Jerkervaring in de voord en geschrift ele instelling is een I sturen naar: kdviesbureau op het assystemen. ihaar afdeling n Visual Basic en den irbon, tel. gen richten aan ton witgoed ASML biedt ook voor financiële professionals een fascinerend werkveld. De afdeling Finance levert een belangrijke bijdrage aan onze inter nationale onderneming. Door de sterke groei van ASML is de afdeling volop in ontwikkeling. De korte communicatielijnen en de goede werk sfeer zullen u zeker aanspreken, evenals de vele internationale contacten die vanuit de afdeling worden onderhouden. In het kader van persoonlijke groei en carrière wordt jobrotation geboden en in de toekomst (bij gebleken geschiktheid) behoort uitzending naar de V.S. of het Verre Oosten tot de mogelijkheden. U kunt rekenen op een uitstekend salaris en zeer goede arbeidsvoorwaarden. Op dit moment zijn er twee interessante vacatures voor 'High-Tech Financials' die toe zijn aan een volgende stap in hun loopbaan: ambitieuze teamplayers die bewust kiezen voor de dynamiek van ASML. Groupieader Cost Accounting Vereist: HEAO-BE en 5 tot 7 jaar ervaring in een leidinggevende functie, liefst bij een inter nationaal productiebedrijf. U geeft leiding aan een team van 3 ervaren medewerkers en bent verantwoordelijk voor production-, cost- en projectaccounting. U rapporteert aan de Chief Accountant. Cash Administrator Vereist: HEAO-BE en 2 tot 3 jaar werkervaring in een internationale administratieve omgeving. U bent verantwoordelijk voor de multi-currency bankadministratie en levert een bijdrage aan de wekelijkse cash flow planning. Na uw inwerk - periode wordt u ook betrokken bij het opzetten van een back office voor onze Treasury afdeling. U rapporteert aan de Groupieader Accounting Reporting. Voldoet u aan de gestelde eisen en wilt u meer informatie over uw carrièreperspectieven bij ASML? Stuur dan snel een brief aan PS Intermediair, t.a.v. mw. H. Ros, Postbus 2232, 5600 CE Eindhoven, telefoon (040) 246 22 55. E-mail 'psgroep@worldaccess.nl'. ASML ontwikkelt, produceert en verkoopt wafer steppers en scanners: geavanceerde syste men voor de halfgeleider-industrie. Met deze machines worden de patronen van Integrated Circuits (IC's) fotolithografisch overgebracht op siliciumschijven, zogenaamde wafers. Het snel groeiende ASML in Veldhoven is een Nederlands high-tech bedrijf en telt wereldwijd ruim 1.500 gedreven medewerkers. In de V.S., Europa en Azië zijn diverse Sales- en Servicekantoren. De aandelen ASML staan genoteerd aan de effectenbeurzen van Amsterdam en New York. ASM Lithography PS Intermediair bemiddelt voor opdrachtgevers bij de permanente invulling van midden- en hogere kader functies. PS beoordeelt niet slechts op basis van functionele eisen, maar kijkt vooral naar de mens achter de kandidaat. Kennis van cliënt en kandidaat plus een onvoorwaardelijke betrokkenheid brengen de juiste persoon op de juiste plaats. Stichting Prisma zoekt met ingang van het nieuwe schooljaar enthousiaste Zorg en dienstverlening op maat aan mensen met een handicap is de taak van Stichting Prisma. Voortgekomen uit Stichting Accent en Regionaal Zorgcentrum Assisië beschikt Prisma over vele mogelijkheden: intramurale zorg, gezinsvervang- soda tehuizen, orthopedagogisch dopntrum, activiteitencentra 'o ambulante dienstverlening als thuiszorg en begeleid relfstandig wonen. Ruim 1100 gemotiveerde medewerkers fallen met hun ervaring en deskundigheid de cliënt en dians mogelijkheden centraal. Werken voor en met mensen met een verstandelijke handicap. Mensen die kunnen verschillen wat betreft leeftijd, karakter, gezondheid. Als verzorgende kom je met veel mensen in aanraking. Het is belangrijk dat je beschikt over de kennis en de vaardigheden om met al deze verschillende mensen op een juiste en prettige wijze om te gaan. Tijdens de opleiding tot verzorgendékun je deze kennis en vaardigheden voor een belangrijk deel opdoen. De opleiding De opleiding duurt 3 jaar en wordt aangeduid met de beroepsbegeleidende leerweg. Deze leerweg bestaat uit een combinatie van werken en leren: naast het volgen van lessen op schoolheb je een arbeidsovereenkomst met Prisma. Je werkt ongeveer tweederde van de opleidingstijd voornamelijk binnen onze instelling. De opleiding start met ten beroepsvoorbereidende periode van 7 maanden. Deze 7 maanden breng je voornamelijk door in de schoolbanken. De arbeidsvoorwaarden in het kort Gedurende de beroepsvoorbereidende periode krijg je een tegemoetkoming van 495,- bruto per maand. Daarna ontvang je een leerlingensalaris op basis van een werkweek van 32 uren. De arbeidsovereenkomst die je afsluit met Prisma is voor onbepaalde tijd. Wanneer kun je reageren? Ben je in het bezit van een MAVO diploma, een VBO diploma met 3 vakken op C-niveau (waaronder Nederlands! en 3 vakken op B-niveau, of een gelijkwaardig diploma? Ben je enthousiast en gemotiveerd om te werken voor en met mensen met een handicap? Schrijf dan vóór 17 mei 1997 een sollicitatiebrief, onder vermelding van vacaturenummer 97-32, gericht aan mevrouw J.J.G. Bergmans, afdeling sociale zaken, postbus 637,5140 AP Waalwijk. 1 e n s t v e r I e n i n aan mense Ziekenhuis de Baronie is sinds 1 november 1993 gehuisvest in een nieuw en sfeervol gebouw aan de Langendijk in Breda. Het beschikt over alle moderne faciliteiten voor diagnostiek en behandeling. Er zijn 502 bedden inclusief dagbehandelingsplaatsen. De medische staf telt ruim 80 specialisten, die vrijwel alle disciplines vertegenwoordigen. Jaarlijks bezoeken meer dan 200.000 patiënten de poliklinieken. Het ziekenhuis vervult zowel een stedelijke als regionale functie en is werkgever voor 1.500 medewerkers. Voor de dienst klinische zorg bestaan ten behoeve van de afdeling gynaecologie/vërloskunde per 1 september 1997 vacatures voor minimaal 70% dienstverband (totaal 360% te verdelen) Dienstverband: Bepaalde tijd en wel gedurende het experiment kraamverzorgende. Op het moment dat het experiment positief wordt afgesloten kan het tijdelijke dienstverband worden omgezet in een dienstverband voor onbepaalde tijd Afdeling: De afdeling beschikt over 41 bedden, 16 wiegen, 3 verloskamers en 2 weeën- kamers. Per jaar vinden er zo'n 1.500 bevallingen plaats. De afdeling draagt onder andere zorg voor het praktijk gedeelte van de opleiding tot kraam- specialisatie. Op gynaecologie/verloskunde zijn 32 gediplomeerd verpleegkundigen werk zaam, 6 verloskundigen en 2 afdelings hoofden ad interim. Het medische team bestaat uit 6 gynaecologen. De kraamverzorgende zal werkzaam zijn op de kraamunit. V erantwoordelijkheden: De kraamverzorgende is verantwoordelijk voor: - de kwalitatieve zorg voor de aan hem/haar toegewezen patiënten van opname tot ontslag. Hij/zij kan eventueel terugvallen op de eerstverantwoordelijke verpleegkundige; - het zelfstandig uitvoeren van de taken, welke zijn toegewezen binnen zijn/haar eigen beroepsverantwoordelijkheid; - uitvoeren van verpleegkundige hande lingen, beschreven in de eindtermen van de MDGO-vz opleiding en de handeling en die staan aangegeven in het praktijk- leerdoelenboek, specifiek ontwikkeld voor ziekenhuis De Baronie. -een begeleiding in laag complexe situaties van de MDGO-vz stagiaires. Functie-eisen: - MDGO-vz diploma; - bij voorkeur enige jaren praktijkervaring als gediplomeerd kraamverzorgende in de thuiskraamzorg; - goede sociale vaardigheden; -zelfstandig kunnen werken. Salaris: Salariëring volgens FWG 30 conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Informatie: Voor meer Informatie over de functie kunt u vanaf 12 mei 1997 contact opnemen met mevrouw J. Boetzkes-van Loon, afdelingshoofd ad interim, telefoonnummer 076-5277526 of via oproepnummer 231. Sollicaties: Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 17 mei 1997 worden gericht aan mevrouw T. Rietveld, personeelsfunctionaris klinische zorg, afdeling personeelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda. lXtKENH(j/s DAM Wij zoeken voor een postorderbedrijf in mode te Breda een Medewerker Klantenservice. Het gaat om een afwisselende baan voor lange tijd in een jong team. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit het telefonisch te woord staan van klanten, data-entry en postverwerking. Heeft u een goede telefoonstem, MBO werk-en denkniveau en woont u in Breda, reageert u dan zo snel mogelijk. Informatie bij Lidewij Geertsma, tel. (076) 520 15 51, Breda, Prinsenkade 5a. Voor een groothandel in gordijn-/interieurstoffen en home decorations zijn wij op zoek naar een ervaren vertegenwoor diger. In deze uitdagende functie gaat u zelfstandig op zoek naar potiëntiele afnemers, zet u op creatieve wijze uw eigen netwerk op en bent u verantwoordelijk voor het opstellen van verkoopplannen en de marketingstrategie. De persoon die wij zoeken heeft een afgeronde mbo of hbo opleiding, is flexibel en heeft een goed organisatorisch en analytisch vermogen. Ervaring in deze branche is een must. Bent u de persoon die wij zoeken? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Jacqueline Klappe, tel. (076) 503 78 48, Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 70a. Voor een relatie in Zundert zijn we op zoek naar een persoon die zelfstandig kan én wil werken en bovendien accuraat is. In deze afwisselende functie organiseert u de correcte afwikkeling van orders, onderhoudt u contacten met internationale klanten en expediteurs en stelt u offertes op. Heeft u bewezen dat u commercieel bent, beheerst u de moderne talen en spreekt deze baan u aan? Neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Jacqueline Klappe, tel. (076) 503 78 48, Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 10a. Voor een groot overheidsbedrijf zoeken wij op korte termijn gemotiveerde medewerkers op MAVO/HAVO niveau. Een aanvullende administratieve opleiding is een pré maar niet noodzakelijk. De werkzaamheden bestaan uit administratieve en controlerende taken met een geautomatiseerd systeem. Voor deze functie wordt u intern opgeleid. De functie is voor lange tijd en afhankelijk van functioneren wordt een tijdelijk contract aangeboden. Bent u geïnteresseerd neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Monique Speek, tel. (076) 522 08 55, Breda, Kloosterplein 7. Wij zoeken voor een van onze relaties op industrieterrein Moerdijk een commercieel medewerker voor de Customer Service afdeling. Uw taken zullen bestaan uit het aannemen van orders, bepalen van prijzen en telefonisch en persoonlijk contact onderhouden met klanten. U heeft een HEAO opleiding richting CE, u kunt overweg met Word en Excel, u heeft enige commer ciële werkervaring, u spreekt vloeiend Italiaans en bij voorkeur ook Engels, Frans en Duits. Heeft u interesse in deze functie neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Iris Nieuwlaat, tel. (0168) 33 03 11, Zevenbergen, Pastoor van Kessellaan 5. Voor een groot bedrijf in Eindhoven zijn wij op zoek naar een medewerker inkoop en een assistent inkoper. Voor beide functies is een opleiding op MBO niveau een vereiste, evenals ervaring op een inkoopafdeling en/of een inkoopopleiding zoals Mill of Nevi 1. Bovendien dient u te beschikken over een service- gerichte instelling, enthousiasme en teamgeest en kunt u goed overweg met Word 6.0 en Excel. Het betreft een full-time voor langere tijd en u dient bereid te zijn te reizen. Informatie bij Joyce Marks, tel. (040) 243 33 25, Eindhoven, Hooghuisstraat 39. Bent u in het bezit van een heftruckcertificaat en eventueel VVA-I, dan hebben we een aantrekkelijke baan voor u! Wij zoeken een enthousiaste, gemotiveerde kandidaat met eigen vervoer. Werkzaamheden: het laden en lossen van pallets met behulp van een heftruck, het controleren van volautomatische palletisers. Deze functie, bij een startend bedrijf op Industrieterrein Moerdijk, biedt zeker toekomstmogelijkheden. Bel snel voor meer informatie! Informatie bij Frances Pas, tel. (0168) 33 03 11, Zevenbergen, Pastoor van Kessellaan S. Voor een computerbedrijf zoeken wij een chauffeur op oproep- basis. Met een bestelwagen bezorgt u computeronderdelen of haalt deze op. U wordt gemiddeld 20 uur per week opgeroepen, op wisselende tijden tussen 8.00 en 18.00 uur. Sollicitanten vanuit een WAO- of VUT-positie worden ook uitge nodigd te reageren. Informatie bij Mike Mossel en Irene Bosch, tel. (0162) 42 99 92, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. m~ randstad uitzendbureau Wie wil aanpakken, is bij ons aan het goede adres. Van den Boom Uitzendbureaus heeft werk voor je of zoekt 't. En reken maar dat we ons best doen. Voor jou èn voor onze opdrachtgevers. Immers, alleen als iedereen tevreden is, doen we ons werk goed. Je kunt altijd langs komen om je in te laten schrijven. Er is direct werk voor: Allround administratief medewerker m/v Wij zoeken met spoed een pittige en representatieve administratief medewerker op MEAO niveau, kennis van Exact is een pré. Ben je per direct beschikbaar en tussen de 22 en 30 jaar oud, reageer dan snel. Voor informatie kun je contact opnemen met Anne-Marie, vestiging Breda ^^•Magazijnmedewerker m/v Voor een bedrijf in Dongen zijn wij op zoek naar een magazijnmedewerker die in het bezit is van een rijbewijs. Het betreft een functie voor onbepaalde tijd met de mogeljjkheid tot een vast dienstverband. De voorkeur gaat uit naar een jong persoon. Neem voor meer informatie contact op met Maartje, vestiging Dongen. Electromonteurs m/v Voor een relatie in Breda zijn wij met spoed op zoek naar drie ervaren electromonteurs. Heb je ervaring in woning en utiliteitsbouw, kun je zelfstandig werken en ben je ouder dan 23 jaar, neem dan snel contact op met Petra, vestiging Breda. Technisch medewerker automatisering m/v Voor een relatie in Raamsdonksveer zoeken wij een technisch medewerker automatisering met MTS-TCK oplei ding. Groeimogelijkheden zijn aanwezig. Heb je interesse, bel dan direct met Maartje, vestiging Dongen. p Magazijn/schoonmaak- medewerkers m/v Voor een bedrijf in Bavel zijn wij op zoek naar jonge aanpakkers die voor langere tijd aan de slag willen. Ben je niet ouder dan 19 jaar en wil je graag snel aan de slag, neem dan contact op met Anne-Marie, vestiging Breda. Tekenaar/constructeur m/v Een bedrijf in Dongen is op zeer korte termijn op zoek naar een tekenaar/constructeur. Kennis van CAD-systemen of Micro Station is een vereiste. Heb je een opleiding op MTS/HTS niveau, neem dan snel contact op met Maartje, vestiging Dongen. De vestiging in Breda is elke donderdag tot 20.00 uur geopend! e n d b u r Dat werkt voor iedereen Dongen Hoge Ham 132 Breda Van Coothplein 49 tel. 0162-320512 tel. 076-5305630 Een van de meest toonaangevende meubelzaken van Nederland vraagt i.v.m. enorme expansie met spoed: voor de bezorging van onze goederen door geheel Brabant en Zeeland. Standplaats Oosterhout, Voor deze functie vragen wij: - rijbewijs B-C - een grote mate van zelfstandigheid - goede uitdrukkingsvaardigheid - gevoel voor dienstverlening en representativiteit Wij bieden: - goede salariëring - prima secundaire arbeidsvoorwaarden - interne opleiding Uw sollicitatie, voorzien van curriculum vitae en pasfoto (anders wordt uw sollicitatie niet in behandeling genomen) kunt u sturen aan afdeling personeelszaken van M M m EUROPEAN FURNITURE MASTERS Beneluxweg 3, 4904 SJ Oosterhout teso.ooo ton chemische producten 40.000 trailers 280.000 ton grind 550.000 ton graan

de Stem | 1997 | | pagina 43