DE STEM CHEF TEKENKAMER Weini; P E S O IM E E L Teamleider Enerzijds geeft u als meewerkend teamlid uitvoering aan de bewo- zoekt een DE STEM I GOEDHART COOLING EQUIPMENT oedhart ZWIJSEN stichting] restaurant "Het Pannekoekenhuis" AKTIEF MARKETING BENELUX freelance medewerk(st)ers 040-2128415 Wij wensen u alvast een prettige vakantie! s.v.p. met blokletters invullen ïff° ziekenverzorgende bej aarden verzorgende B.V. Goedhart Koel- en Luchttechnische Apparaten Wij zijn op zoek naar een Functie eisen: - hts-wtb. Wij bieden u: - Een functie met uitdaging waarin u leiding gaat geven aan een afdeling van ca. 10 tekenaars. Alleen WD-fracq PROJECTVOORBEREIDER/ PROJECTLEIDER UITVOERING VERKOPER M/V Navigation Technologies 1UNIX System Administrator 2. Computer Operator CAO-akkoord bij BOC Gas Hoek Ladies' Night bij Schelde Jazz DE STEM ZATERDAG 3 MEI 1997 X 81 B526168cs De Zwijsenstichting verleent diensten aan mensen met een verstandelijke handicap De zelfstandigheid van de cliënten staat centraal. Zij bepalen hoe zij hun leven willen invullen. Zorgvernieuwing en flexibiliteit kenmer ken het beleid. De individuele hulpvraag is het uitgangspunt. Het resultaat is een breed aanbod van woon vormen, dagbesteding en vrijetijdsbesteding voor achthonderd mensen De Zwijsenstichting investeert volop in de wensen en behoeften van cliënten en ouders. Bij de Zwijsenstichting werken ongeveer zevenhonderd medewerkers. Zij spelen zelfstandig en enthousiast in op bestaande en nieuwe hulpvragen VOORZIENINGEN VOOR MENSEN MET EEN VERSTANDELIJKE HANDICAP m/v 'Loevestein 34' is een woongroep, gelegen op locatie t llooge Veer. Er wonen negen matig verstandelijk gehandicapte bewoners met gedrags- en/of psychische problemen. Zij vragen zowel in ruimtelijke als persoonlijke zin om een intensieve begeleiding. Met ingang van direct ontstaat een vacature voor een nerszorg. Anderzijds geeft u leiding aan de medewerkers van de woongroep en coacht u hen op dc werkplek in hun omgang met de bewoners. U bent verantwoordelijk voor het tot stand komen van de verpleegplannen en de uitvoering van de verpleegkundige zorg en u onderhoudt contacten met ouders/verwanten. De mogelijkheid bestaat dat u binnen de organisatie als case-manager ingezet zult worden. Affiniteit met en ervaring in hel werken met deze groep verstandelijk gehandicapte mensen is vereist. U bent in het bezit van het diploma Z-verpleegkundige, bij voorkeur gecombineerd met een diploma B-verpleegkundige, of het diploma 11BO-V. Daarnaast heeft u een opleiding op het gebied van leidinggeven (bijvoorbeeld management- of kaderopleiding) afgerond en heeft u een aantal jaren ervaring in een leidinggevende functie. Een cursus als bijvoorbeeld teaching en/of autisme strekt tot aanbeveling. U bent initiatiefrijk en creatief. Wij bieden u een interessante functie binnen een team dat bestaat uit een achttal medewerkers. Gemiddeld één dag per week kunt u besteden aan leidinggevende en coachende taken. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO Ziekenhuiswezen. De functie zal afhankelijk van de mate waarin de kandidaat het takenpakket al dan niet in zijn volledigheid kan uitoefenen, ingedeeld worden in functiegroep 45 dan wel in functiegroep 50. Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer F. Vos, cluster-manager van cluster 2, telefoon 013-465 22 22. Stuur uw sollicitatie, aangevuld met c.v., binnen 10 dagen naar de Zwijsenstichting, dienst Personeelszaken en Opleiding, t.a.v. mevrouw E. Driessens, Bredaseweg 375, 5037 LD Tilburg, onder vermelding van vacaturenummer 97/014. I I I korte termijn kok om ons team te versterken Graag ervaring gewenst. Leeftijd 20 tot 30 jaar. Voor 35 uur per week. act opnemen met ,{0164) 64 26 80 zoekt met spoed voor verkoop van producten en diensten aan de schoonheidsbranche en sauna's. Goede (bij)verdienste Eigen indeling van tijd Training en begeleiding Doorgroeimogelijkheden Verkoopervaring t.a.v. advertentie-acquisitie is een pre. Info, ook buiten kantooruren en in weekend DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND TT rvr\ trolzrinfin Pio Vfptn rvAlrY U op vakantie, De Stem ook? Hieronder kunt u aangeven wat u met uw krant wilt doen gedurende uw afwezigheid. Deze bon kunt u in een envelop sturen naar: Een postzegel is niet nodig. Voor meer informatie kunt u ons ook telefonisch bereiken Dagblad De Stem Afdeling Lezerscontact Antwoordnummer 112 4800 VB Breda Afd.Lezerscontact: 076 -5 312 312 Ma. t/m vrijdag: 8.00 tot 17.00 uur zaterdag 8.00 tot 12.00 uur. Naam:Tel.nr.overdag:., Huidig adres: Postcode:W oonplaats: Verzoekt van:tot en met (evt.) Extra kosten geld terug gratis Mogelijkheden* Tijdelijk stopzetten abonnement D Ander bezorgadres Bonnen tbv losse verkoopadressen** gratis Van 19-7 t/m 30-8 ook op campings in Zeeland, noord- en midden Limburg en de Belgische Kempen te gebruiken. Cl Postverzending Nederland ƒ1,- per dag extra l~~l Postverzending buitenland 4,- per dag extra Naam hotel, camping, park: Straatnaam:Nr.:Toev.: Postcode:woonplaats: Het hokje van uw keuze zwart maken **Indien uw deze mogelijkheid kiest, bon tijdig insturen svp. Woon-Zorgcenifj"- De Westerwiek Woon-Zorgcentrum De Westerwiek is gevestigd op 2 locaties in Breda en Zundert. Op deze beide locaties wordt aan 142 bewoners zorg verleend. Daarnaast zijn er 105 aanleunwoningen In totaal zijn er 150 medewerkers werkzaam. In 1997 zal in zowel Breda als Zundert gestart worden met nieuwbouw. Voor beide locaties zoeken wij zo spoedig mogelijk: oproepkrachten voor de functie van Uw werkzaamheden: U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse zorg van bewoners. Daarnaast moet u zowel zelfstandig als in teamverband werken. Wat wij van u vragen: U bent in het bezit van een diploma ziekenverzorgende en/of bejaardenverzorgende en beschikt over recente ervaring. U bent bij voorkeur flexibel inzetbaar volgens rooster op beide locaties. Onze arbeidsvoorwaarden: Het salaris voor deze functie(s) is conform C.A.O. Verzorgingshuizen. Voor beide functies geldt schaal 6. Informatie: Wilt u meer weten over deze functie, dan kunt u contact opnemen met Mw. A. Hennekam, telefoonnummer 076-5223224, Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan: Woon-Zorgcentrum De Westerwiek t.a.v. de heer drs. P. van der Plas, P&O Postbus 300 4880 AH Zundert. Nijverheidsweg 6 4695 RC Sint-Maartensdijk Postbus 13 4695 ZG Sint-Maartensdijk is een producente van luchtkoelers en luchtgekoelde condensors, hoofd zakelijk voor de industriële koeltechniek, gevestigd te Sint-Maartensdijk op het eiland Tholen, 20 km van Bergen op Zoom. - Affiniteit met plaatwerk/constructie. - Kennis van moderne technische tekentechnieken. - Leidinggevende capaciteiten. - Goede communicatieve eigenschappen. - Bekwaamheid om kostprijsbewust te ontwerpen. - Kennis van de koeltechniek of bereidheid tot studie hiertoe. - Leeftijd 28 - 35 jaar. - Ervaring gewenst. - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - Beloning in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Heeft u interesse, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: B.V. Goedhart, Koel- en Luchttechnische Apparaten, Postbus 13, 4695 ZG Sint-Maartensdijk. Voor eventuele informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer M. Smits, welke tijdens kantooruren bereikbaar is onder telefoonnr. 0166 - 66 28 50. ■■■1 Van onze verslaggever Middelburg - Een slagvaardige! Zeeuws provinciebestuur: prim; Maar niet door vermindering va het huidige aantal Statenleden va 47. Dat is de mening van een ruim meerderheid in Provinciale Staten, Dit blijkt uit reacties van Zeeuwse frac| tievoorzitters op een plan van Noord-Hollandse Commissaris der Ki ningin J. van Kemenade om de Provi: ciale Staten drastisch te verkleinen. zijn volgens hem in ons land veel groot en te log. Ze moeten minimaal en mogen maximaal 55 leden tellen. In Zeeland ziet alleen de WD (12 zi tels) iets in die plannen. „Gezien de hu: dige omvang is een kleinere Provincia. Staten voor ons bespreekbaar," zei fractievoorzitter J. Suurmond. „Doc| een lager aantal leden kan slagvaard ger gewerkt worden. Het nadeel is ee verhoogde kiesdrempel waardoor hel voor kleine partijen lastig wordt in Staten te komen. Dat nadeel weegt vod ons echter niet op tegen de voordele van een slagvaardiger Staten." Rothuizen van Doorn 't Hooft Architecten Stedebouwkundigen Rothuizen van Doorn 't Hooft Architecten Stedebouwkundigen, gevestigd in Middelburg en Goes, is een klantgericht en innovatief werkend bureau met een goede reputatie, in en buiten Zeeland. Het bureau kenmerkt zich door een platte Organisatiestructuur, een bedrijfsmatige en vooral praktische aanpak en veel aandacht voor verdere scholing van de in totaal bijna 50 medewerkers. Bij de projecten streeft men naar een hoge kwaliteit. Vanwege de groei die het bureau op dit moment doormaakt en het voornemen in september 7 997 een nieuwe vestiging te openen in Breda, wil men de organisatie versterken met een enthousiaste nieuwe medewerker. Een man of vrouw die vanuit de eigen discipline een bijdrage kan leveren aan het succes en die zich thuisvoelt in een zich vernieuwende organisatie. met bouwkundige ervaring en oog voor detail U bent betrokken bij zowel het voortraject als ook de uitvoering van projecten. U verricht werkzaamheden in teamverband, onder verantwoordelijkheid van een projectarchitect. Tijdens de ontwerp- en bouwvoorbereidingsfase betreffen deze werkzaamheden met name het uitwerken van het ontwerp tot een uitvoeringsgereed plan. Dit betekent onder andere het maken van alle soorten bouwvoorbereidingstekeningen, uitvoeringstekeningen en presentatietekeningen, overigens bijna altijd met behulp van de computer. Daarnaast het toetsen van het ontwerp aan relevante wet- en regelgeving en het voeren van overleg met bij de bouwvoorbereidingsfase betrokken partijen. Tijdens de uitvoeringsfase geeft u leiding aan het bouwproces. U verricht uitvoerende, coördinerende en controlerende werkzaamheden met betrekking tot planning en voortgangsbewaking. U overlegt en correspondeert met bij het project betrokken partijen, waaronder de opdrachtgever, aannemer en adviseurs. U organiseert en leidt bouwvergaderingen en draagt zorg voor verslaglegging. U beschikt over een relevante opleiding op HBO-niveau, bijvoorbeeld HTS bouwkunde. U heeft ruime bouwkundige ervaring, waaronder bij voorkeur enkele jaren bij een architectenbureau. Ook heeft u voldoende ervaring op het gebied van CAD-tekenen. U bent daarnaast flexibel en u beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden. Uw leeftijd ligt rond de 35 jaar. Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd een schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen te richten aan drs. L.M. Zuidweg, bureaumanager Rothuizen van Doorn 't Hooft, Postbus 233, 4460 AE Goes, bij wie desgewenst ook nadere informatie kan word en verkregen (telefoonnummer 0113-228220). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Plieger B.V. is een vooraanstaande groothandel, die de pro. fessionele installatie markt en doe-het-zelf-ketens voorziet van artikelen op het gebied van sanitair, verwarming en elektra. Voor onze Express-vestiging te Roosendaal zijn wij op zoek naar een: Een commerciële man of vrouw die de handen uit de mou wen wil steken in het zelfbedieningsmagazijn, maar die tevens in staat is om nieuwe klanten aan te trekken. In ons zelfbedieningsmagazijn wachten u de volgende taken: het inruimen van binnengekomen artikelen en het helpen van klanten aan de balie. De medewerker die wij zoeken voelt zich verantwoordelijk voor de vestiging, de klanten en de omzet. U bent samen met 1 collega werk zaam op deze vestiging en rapporteert aan de vestigingsleider van onze ves tiging te Goes. Functie-eisen Wij verwachten dat u een opleiding op MBO-niveau heeft voltooid, ervaring heeft als verkoper, affiniteit heeft met de installatie-branche en woonachtig bent in Roosendaal of omgeving. Solliciteren Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 14 dagen richten aan: Plieger B.V., t.a.v. mevrouw K. van Geffen, postbus 10,5300 AA Zaltbommel. Wenst u vooraf informa tie dan kunt u contact opnemen met de heer P. de Haze, vestigingsleider Goes, tel. 0113-221222. Navigation Technologies is the leader in the development and sales of digital navigable map which are used for automobile navigation systems. This fast growing market requires exten sive computer resources. Our European operation exploys 300 people in 30 locations. To continiue supporting thsi organization we are looking for candidates for the followina func tions: Navigation Technology B.V. is a progressive company using a three tier client server soft ware based uon UNIX ans X windows. Access to critical applicatons use 40 UNIX nodes dis tributed throughout Europe. In addition, multiple NT networks are used in local offices You will be based in Best supporting local computing and 30 remote locations. Requirements: 2 years of experience as a UNIX systems manager Education to MBO/HBO level with technology direction Good knowledge of networks Willingness to serve customers Team player Willing to travel throughout Europe (10% travel) Sound command of English, other languages a plus Willingness to learn NT As a computer operator you will be part of a small team responsible for general computer operations and user support for all computer related activities within the company. This in cludes execution of requirements, first line support (Help desk) and media handling duties. Yo will be based in Best. Requirements: Education to MBO/HBO level with technology direction Computer operations experience with MVS ans some familiarity with UNIX Knowledge of PC's and peripherals are a plus Knowledge of TSO and some familiarity with JCL Willingness to serve customers Sound command of the English language, other languages a plus. If you have the energy and the experience to fill one of these challenging positions please respond in writing (English) including a short motivation and a c.v. to: °9y B,V''t0 Mrs- JasPers. HR-Manager, P.O. box 99, 5680 AB Best, tel. 0499-3314o Van onze verslaggever Hoek - De Industriebond FNV is tevreden met het CAO-akkoord dat de onder handelaars deze week afslo ten met BOC Gas in Hoek. Na langdurig 'touwtrekken' hebben de FNV-onderhande- laars Robert Evers en Piet Jans sen een eenjarige overeenkomst bereikt. BOC wilde eigenlijk een tweejarige overeenkomst zonder ATV-dagen. Die eis is van tafel en daarom is de FNV tevreden over het principe-akkoord. Per 1 april van dit jaar gaan de werknemers er drie procent op vooruit en het inkomen bij ziek te blijft voor honderd procent doorbetaald. Bovendien krijgt het personeel een extra uitkering van maximaal twee procent. Het voorstel van de directie om het aantal vrije weekenddagen te verminderen is van tafel. De leden van de Industriebond FNV krijgen tot 15 mei gelegen heid om te reageren op het on derhandelingsresultaat. Van onze verslaggever lerneuzen - Het jubileumpro gramma van het vijfentwin- igste Schelde Jazz Festival, 'an 22 tot en met 25 mei in lerneuzen, heeft langzaam naar ondertussen definitief 'orm gekregen. Tnder meer de Jazzgiganten lans Dulfer, Boogie Boy, en de aco Saint Abels Group zijn te toren op de gratis podia in het ientrum van de stad. Tieuw is dat op zaterdag de Gro- e Kerk in de Noordstraat in het nogramma is opgenomen. In de rk staat een Ladies' Night ge- trogrammeerd, met Denise Jan- sjah en Lillian Boutté. De entree ledraagt vijfendertig gulden, vaarten geven deze avond ook oegang tot Porgy Bess. Tok voor de gala-avond met ftoots Thielemans moet entree Yorden betaald. Naast de 'street- «rade' en de horecabedrijven op aterdag zijn verder alle vaste a vrij toegankelijk. De podia •tjn te vinden op diverse straten de binnenstad. Ook zijn bij ^schillende horecagelegenhe- orkesten te horen, waarbij de aüruk ligt op dixieland en oude njl. aterdag is het feest op de Markt, e middag staat in het teken van e big bands. De Schelde Festival and sluit zondag het festival met een optreden. Als laatste r^D1- &even zij het nummer e Lang ten gehore. va mi nil (AD VERTE II nu is dichtbij, met een SIF bereikboar in heel Europa

de Stem | 1997 | | pagina 34