DE STEM P E R S O teamkid(st)er /edior ATER E N M» chemie COMMERCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER EEL ASSISTENT-BOUWMARKTLEIDER WERK JOB SUPPORT zoek naar I een leuke baan? ONTEUR (M/v) /an den Eeden de stem ASB ).00 uur TTE IUSAR' GTON TORIALE VERKOOPI VERKOPEN: U leeft met de mensen mee als er wat te vieren valt Rabobank Terneuzen-Axel N0VICUM Werving Selectie IROBAS LEEUG-PROCESOPERATOR m/v Stichting "De Volckaert"S==^f^ï FRENGER SYSTEMEN B.V. Agent of Freelance verkoper(ster) Frenger Systemen B.V. De Westerwiek Woon-Zorgcentrum directiesecretaresse (minimaal 80%) VAN NEERBOS BOUWMARKTEN BV Op zoek naar een afwisselende baan? Automonteur Parttime produktiekrachten Zelfstandige (buiten)monteurs Handige aanpakkers Vakantiejobbers Overige vakatures: 0165 566585 ZATERDAG 3 MEI 1997 olgeride cphen en kandida te en kor- alsook spoed idaten Ireft werk 'oor een /anaf 18 irkt in drie- illtime/ bent u i op onze jnemen "isendaal. van 11.00-15.00 uur) nst zijn wij op zoek naar een tandig elektro-technisch en ervolgcursussen op elektro- van eiektro-technische en in een productiebedrijf; ;che of Kartonnage-industrie, onsignatiedienst te werken. en uitdagende functie anisatie, met een prima salaris opleidingsmogelijkheden- schriftelijke sollicitatie te richten aan. e, t.a.v. drs. J.L.J. van der P°el' al.: 0164 -61 15 00. ken in collegiale Mr. C.R.C. Simons, ;n nieuw Gastel opdrachtgever bij opbol fn bij afmijning op maan) Is om 19.00 uur in Zai| Pastoor Bastiaansensin net garage, bijgebouw! jen, erf en tuin aan de I ilillebrord, kadastraal I phen sectie D nummer ot 4.46 are. der koopsom en de kosj Jterlijk 6 weken na de 0 Ik 8 dagen na de gunning L [gemene Veilingvoorwaail ten 1993, voor zover daatï gegadigden dienen zich desj I en bewijzen te overleggel ledheid. Aan eventuele onl nledigheden kunnen [tijdig met de betaling dj her te worden voldaan ed ^nd over de koopsom op b'l nte (5%) vanaf de dag v® kag van betaling der koog [ekening van koper vanaf j met genoemde notaris Val intoor van genoemde notar jestraat 4 (Emmausplein) si B2314. 1 commercieel manager bedrijven m/v Zaken en privé zijn in de praktijk nauwelijks meer te scheiden. Daarom moet u het als commer cieel manager bedrijven van Rabobank Terneuzen-Axel eigen lijk gewoon leuk vinden, om bij privé-aangelegenheden van uw cliënten van de partij te zijn. Want dit soort betrokkenheid wordt enorm op prijs gesteld. Eigenlijk wordt het zelfs een beetje van u verwacht. Want de Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Dus werkt u als een ondernemer daadwerkelijk met de ondernemers samen. De bedrijvigheid in ons werkgebied wordt vooral bepaald door de industriële activiteiten rond het kanaal Gent-Terneuzen. Aan de haven en de aanwezige industrie ontlenen veel bedrijven in het MKB hun bestaansrecht. Deze streek zorgt in belangrijke mate voor werkgelegenheid in Zeeuws- Vlaanderen en wordt als de motor van de economie gezien. En met de vaste oeververbinding onder de Westerschelde in het verschiet, krijgen de economische activiteiten naar verwachting een impuls. Naast de van oudsher sterke positie in de agrarische sector heeft de bank vele relaties in de binnenvaart en inmiddels ook een belangrijk aandeel in het MKB. Voor deze functie moet u dan ook van vele markten thuis zijn. U maakt deel uit van het manage mentteam van de bank en rappor teert rechtstreeks aan de directeur. U levert een belangrijke bijdrage aan de voorbereiding en evaluatie van het totale bankbeleid. En u bent in het bijzonder verantwoor delijk voor het opstellen, implemen teren en evalueren van een markt bewerkingsplan in de segmenten bedrijven advies en relatiebeheer. U bent een voorbeeld voor uw advi seurs. U stimuleert en inspireert ze. Door ze als partner te adviseren over hun verkoopplannen. En voor al ook door ze de ruimte geven. U hebt een opleiding op hbo/wo niveau, aangevuld met relevante vaktechnische studies. U heeft een gedegen kennis van kredietverle ning aan zakelijke cliënten, betalingsverkeer, creditgelden en assurantiën. U beschikt over de nodige ervaring en bedrijfsecono mische, juridische en fiscale kennis. En u henr bereid om u in het werk gebied van de bank re vestigen, dat op een steenworp afstand ligt van de Belgische cultuursteden Gent, Antwerpen en Brugge. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer ing C.H.M. van Waes, directeur, telefoon (0115) 67 65 04. Uw sollicitatie met c.v. kunt u binnen 14 dagen sturen naar de directie van Rabobank Terneuzen-Axel, Postbus 22, 4530 AA Terneuzen. hn3 njpf-pf I -> is een modern formuleer- en handelsbedrijf in gewasbeschermingsmiddelen. Gezien de aard van de producten staan veiligheid en verantwoordelijkheid centraal. Brabant Chemie is gevestigd op het industrieterrein "Weststad" in Oosterhout. In verband met opvolging willen wij in contact komen met kandidaten voor de fulltime functie De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het commercieel en administratief ondersteunen van de verkoopafdeling. Zaken als het opzetten en bijhouden van het klanten-informatiesysteem, het behe ren van de klantendossiers, omzetbewa- king per klant, het uitwerken van de be- zoeksrapporten, debiteurenbewaking, het versturen van mailings en overige infor matie, het maken van afspraken en bijhou den van de agenda's, telefonisch contact met klanten en het verzorgen van de alge mene correspondentie behoren tot uw dagelijkse werkzaamheden. Indien nodig en op eigen initiatief ondersteunt u uw col lega's op de commercieel/administratieve en financieel/administratieve afdeling. Gevraagd: - recent afgestudeerde of afstuderende MEAO-ers, richting CE [met diploma); - willen werken in een commerciële omgeving en in een klein team; - kennis van en (stagejervaring met spreadsheets en tekstverwerking; - beheersing van de Engelse en bij voor keur Franse taal; - initiatief; - dienstverlenend; - inzet; - flexibel; - accuratesse; - representatief; - goede telefoonstem; - communicatief. Alleen kandidaten die voldoen aan alle bovenstaande criteria worden uitgenodigd te solliciteren. 8rabant Chemie biedt een passend salaris, goede secundaire voorwaarden en een prettige collegiale werksfeer. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 12 mei sturen naar: Postbus 127, 3430 AC Nieuwegein WERKEN EN STUDEREN TEGELIJK Bij Trobas B.V. in Dongen wordt het eiwit veredeld dat van nature in de huid aanwezig is. In een interessant proces, met een veelheid aan apparatuur en procesbe werkingen, wordt technische gelatine geproduceerd. Technische gelatine wordt als natuurlijke lijm toegepast in de industrie. In verder gezuiverde vorm is gelatine een essentieel hulpmiddel bij de vervaardiging van vele voedingsmiddelen en medicijnen Het productieproces stelt door de voortgaande vernieu wing steeds hogere eisen aan de bedieningsmedewerkers ofwel proces operators genaamd. Mede daarom zijn vanaf 1 augustus 1997 we- jerom een drietal plaatsen beschikbaar in het kader van het Loer/ingstelsel voor de functie van fat houdt een dergelijk dienstverband In? Er wordt een leer-Zwerkovereenkomst af gesloten voor een periode van n, h V 11626 Peri°de werk ie als leerling-procesoperator mee in een productieploeg en verdien je bij vakvolwassenleeftijd, inclusief de toe slag voor werken op onregelmatige tijden, bruto 2.922,- per 4 weken, m,8, 2rs werken immers in een semi-continurooster afwisselend «mend-, middag- en nachtdienst op basis van een 36-urige werkweek. s zondags ben je echter vrij. Een dag per week wordt volledig op kosten van het bedrilt het theorie- 9evolpd van de cursus procesoperator-B. Deze cursus wordt BMeven aan de Streekschool (Bergen op Zoom) door de Stichting vakopleiding Proces-industrie (VAPR0). Pvakn? W''Ze '0er 'e zowe'116 ^eor'e a's 1e toepassing daarvan in de "jlMe studieresultaten word je na 1 jaar ingeschaald als aankomend ,,J6ralor (bruto f 3.401,- per 4 weken) en ben ie na 2 jaar in het bezit hioH, e[Kl en uee' gevraagd diploma Een diploma dat uitzicht Z ,IP,P een uitdagende, goedbetaalde en verantwoordelijke baan voor h„m msl- Mogelijk bij Trobas B Vzoniet dan zeker elders in de trie, waar een grote behoefte bestaat aan goed opgeleide vakmen- lelijkheid, waar- 'ersoneelszaken w A nee,LW8ten over deze interessante opleidingsmoi Mtofitl verdient, bel dan naar de afdeling I 666661 de Jong, 0162-314944) voor een vrijblijvende afspraak ot El,66 ie'ie naar Trobas B.V., postbus 14,5100 AA, Dongen, ÏÏJ™?.c.hter «al dat ie in het bezit bent van een diploma LTS D- 1» i„: t 0 HAV0 met wis- en natuurkunde en dat je ten minste ar 6ent par 1 augustus aanstaande. Locatie Oostnftaut Verpleegtehuis, Verzorgingstehuis, Reaktiveringscentrum Stichting de Volchaert is een combinatie-instituut van een verpleeghuis van 120 bedden, een verzorgingstehuis van 120plaatsen, een dagbehandelingen dagverzorging. Tevens beheert de Stichting een verpleeghuisdependance van 60 p.g. bedden te Oosterhout. Ten behoeve van de dependance te Oosterhout vragen wij een Functie-omschrijving: - De teamleid(st)er maakt deel uit van een team van ziekenverzorgenden en leerling ziekenverzorgenden; - Hij/zij houdt zich voornamelijk bezig met de verzorging van de bewoners en geeft leiding aan het team; - Hij/zij moet beschikken over enthou siasme om teamverpleging verder mee te ontwikkelen en/of te verbeteren; - Vervangt bij afwezigheid de le team- leid(st)er. Van de kandidaten verwachten wij: - Dat zij in het bezit zijn van het diploma verpleegkundige A of A en B, HBO-V; - Een positieve instelling; - Dat zij bij voorkeur ervaring hebben in een soortgelijke functie; - Affiniteit met de psychogeriatrische patiënten. Wij bieden: - Een veelzijdige en interessante functie; - De functie is ingedeeld in FWG functiegroep 45; - Voornamelijk dagdiensten; - Arbeidsvoorwaarden conform de CA.O.-Ziekenhuiswezen. Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen te richten aan de heer J.P.M. van Spreuwel, hoofd verplegingsdienst, Middellaan 2,5102 DA Dongen, die tevens bereid is telefonisch inlichtingen te verstrekken (tel. 0162-314650, tst. 224). producent van Frenger klimaatplafonds voor o.a. kan toren, showrooms, bedrijfshallen, sporthallen, zoekt goed in de branche ingevoerde voor het rayon Noord-Brabant/Limburg Gevraagd: HBO werk- en denkniveau Affiniteit met techniek Bekend met adviesbureaus en verwarmingsinstalla- teursbranche Representatieve, resultaatgerichte persoonlijkheid In bezit van auto, fax en telefoon Geboden wordt: Een beschermd rayon Een contract met een aantrekkelijke provisie Een zeer goed product Een goede ondersteuning vanuit het bedrijf Uw schriftelijke reactie, voorzien van een curriculum vitae, zien wij gaarne tegemoet binnen 2 weken. U kunt deze richten aan: t.a.v. de heer J. Bomhof Generatorstraat 12 3903 LJ Veenendaal microplan automation bv Microplan Automation B.V. Opgericht in I976 Systeemintegrator Industriële Automatisering 0165-553280 Borchwerf 14; 4704 RG Roosendaal ingenieursbureau software-ontwikkeling projectbureau hardware-ontwikkeling Ter versterking van ons team zoeken wij een Technicus tekenaar (CAD) (m/v) Functie: - OndersteuningTechnische Dienst - Maken van elektrotechnische tekeningen (CAD) - Maken en onderhouden van PLC-software - Projectmatig installeren en testen van systemen - Ontwerpen/bouwen van eenvoudige schakeltechniek - Service, onderhoud, helpdesk Profiel; - Opleiding MTS elektro-/computertechniek - Ervaring met Novell, Windows heeft de voorkeur - Interesse hebben in softwaretechnieken, PLCs - Klantvriendelijk, collegiaal, innovatief, actief, flexibel Uw schriftelijke sollicitatie, waarin opgenomen een curr. vitae, dient uiterlijk 15 mei in ons bezit te zijn. Woon-Zorgcentrum De Westerwiek is gevestigd op 2 locaties in Breda en Zundert. Op deze beide locaties wordt aan 142 bewoners zorg verleend. Daarnaast zijn er 105 aanleunwoningen In totaal zijn er 150 medewerkers werkzaam. In 1997 zal in zowel Breda als Zundert gestart worden met nieuwbouw. Voor het directiesecretariaat te Zundert zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van: De directiesecretaresse is verantwoordelijk voor de volledige coördinatie, planning en afhandeling ten behoeve van de algemeen directeur (en de staffunctionarissen P&O en Kwaliteitszorg). Functie-informatie: Als directiesecretaresse bent u verantwoordelijk voor: Pk het voeren van het secretariaat voor de algemeen directeur; pk het agendabeheer; het voorbereiden en notuleren van vergaderingen en het doen van verslaggeving hiervan; pk- het verzorgen van in- en uitgaande correspondentie; Pk de archivering. Functie-eisen: - een afgeronde opleiding voor directiesecretaresse; - enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie; - goed kunnen notuleren, bij voorkeur steno - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; - goede communicatieve vaardigheden; - zelfstandig kunnen werken en initiatieven durven nemen; - stressbestendig; - klantvriendelijk en collegiaal; - ervaring met tekstverwerking (MS Word voor Windows); - goed om kunnen gaan met vertrouwelijke informatie. Wij bieden u: Een uitdagende, verantwoordelijke en zelfstandige functie in een veranderende organisatie binnen een zorgsector die volop in beweging is. Salariëring: Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. Verzorgingshuizen. Aanstelling: De aanstelling zal in eerste instantie geschieden voor een half jaar met mogelijke verlenging voor onbepaalde tijd. Voor nadere informatie omtrent deze functie kunt u contact opnemen met de algemeen directeur, mevrouw G.J. Hoogeveen. telefoonnummer 076-5973256. Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreide c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan Woon-Zorgcentrum De Westerwiek, afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer drs. P. van der Plas, Postbus 300,4880 AH Zundert. Van Neerbos Bouwmarkten B.V. is een werkmaatschappij van de Van Neerbos Groep waarbinnen GAMMA en KARWEI bouwmarkten worden geëxploiteerd. Van Neerbos Bouwmarkten B.V. heeft ongeveer 1300 medewerkers in dienst. De organisatie is volop in ontwikkeling onder meer ten gevolge van expansie en het streven naar optimalisering van de interne organisatie. Voor een Gamma-vestiging in Midden Brabant zijn wij op zoek naar een De assistent-bouwmarktleider ondersteunt de bouwmarktleider bij de dagelijkse bedrijfsvoering bin nen de bouwmarkt. De werkzaamheden richten zich ondermeer op het leidinggeven aan medewer kers, waarbij een goede teamgeest voorop staat. Voorts levert de assistent-bouwmarktleider een bijdrage aan een goede presentatie van het assortiment, het voorbereiden en uitwerken van acties, een optimale winkellogistiek, verkoopondersteuning en het tegengaan van derving. De assistent- bouwmarktleider rapporteert rechtstreeks aan de bouwmarktleider. Wij verwachten van een assistent-bouwmarkHeider: een gerichte opleiding op MBO/HBO-niveau een klantgerichte instelling detailhandelservaring bij voorkeur opgedaan binnen de DHZ-branche leidinggevende ervaring goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid flexibiliteit Wij bieden de kandidaten een verantwoordelijke en zelfstandige functie in een gezond en dynamisch bedrijf dat eigen initiatief en inzet naar waarde weet te schatten. Indien u geïnteresseerd bent in genoemde functie, kunt u binnen 14 dagen uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Van Neerbos Bouwmarkten B.V., t.a.v. mevrouw B.J. Friesen, postbus 13, 3130 AA Vlaardingen. MTS'ers elektronica of elektra (diploma niet vereist), met een commerciële instelling, kunnen per direkt aan de slag bij een bedrijf in Roosendaal. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: ver kopen van kabels, coderen, orders verwerken, nauw overleg voeren met bedrijfsleider en het fungeren als vraagbaak. Je mag niet kleurenblind zijn, en wat je talen betreft moeten je Engels en Duits goed zijn. Voor diverse relaties zoeken we hulp, tweede en eerste auto monteurs. Je kunt voor lange tijd aan de slag bij bedrijven in de omgeving van Roosendaal. Wil jij, scholier, student of huisvrouw, voor enkele dagen per week aan de slag bij een poelier in de omgeving Roosendaal, neem dan kontakt met ons op. Heb je minimaal 5 jaar ervaring en kun je zelfstandig werken op het gebied van systeemplafonds of metaal (stellen van trappen en hekken) dan kun je op korte termijn bij ons aan de slag. Vind je het leuk om buiten te werken en heb je geen hoogte vrees? Dan is glazenwasser wellicht die baan voor jou! Reageer meteen. Nu bij iedere inschrijving 25 vakantiejobbers kado. Een mooi begin voor de leukste vakantie- en zomerspulletjes van onze spaaraktie. Kom langs of bel voor meer informatie. v C/NA u I T Z E NIDBJJ R O Docent automatisering m/v Start Opleidingen zoekt met spoed docenten auto matisering, die in eerste instantie inzetbaar zijn op donderdag en vrijdag. Later algemeen oproepbaar. Vereist: MBO/HBO-opleiding richting Informatica/ Automatisering of aantoonbare werkervaring op dit terrein, kennis van o.a. tekstverwerking, spread sheets, grafische pakketten, ervaring in het geven van trainingen, flexibel inzetbaar en beschikken over een zakelijke instelling ten aanzien van cursisten. Voor meer informatie: Start Opleidingen, Titia of Ton, tel. (076) 531 36 66. Medewerker algemene dienst m/v Start Oosterhout is op zoek naar handige medewer kers die ervaring hebben in de groenvoorziening of onderhoud van wegen en/of straatmeubelen. Taken: het uitvoeren van reparaties en onderhoud. Vereist: LBO-opleiding, handig, service-gerichte instelling, in teamverband kunnen werken en in het bezit van rijbewijs B zijn. Voor meer informatie: Start Oosterhout, Hanneke of Cindy, tel. (0162) 42 74 40. Start Opleidingen, Stadionstraat 9b Breda, tel. (076) 531 36 66; Start Oosterhout, Malthildastraat 9 Oosterhout, tel. (0162) 42 74 40. Start. De kruiwagen voor gemotiveerd personeel. I

de Stem | 1997 | | pagina 33