Ergernis over te vroege uitreikingen De BDVAG i fietswinkel Die deugt Greenpeace wil snellere afbraak van Dodewaard W1 sr Aankooptaxatie huizen gaat op de helling Een halve kilometer Oranjekoek Advocaat Juliet bedankt voor 'prettige samenwerking' Kern Oranjegevoel: altijd dwars liggen? AUTOTRON Gerechtshof roept officier van justitie op als getuige I Dr raa^sHe|len Santi, Goedkoop, I,: en Loevendie schaarden j achter de kritiek van hun LTg,angers van maandag j.l. I zkowicz, Spong, Korvinus en Nijmeegse ex-wethouder omstreden in milieuzaak DB STEM BINNENLAND A3 'Lintjesregen is geen motregen' Valse paspoorten te bestellen bij postorderbedrijf Emily-fans delen Emmy munten uit I h k V00r 'Prettige wijze van I "Mandeling en de ruimte die zij |aeverdediging had gegeven.'. Te- n 8ze P- Heeft de officier acht en jaar celstraf geëist. Celstraf voor overboord zetten lijk in Volkerak [IMu Oranje vanavond nag.] 30 APRIL 1997 A2 WOENSDAG 30 APRIL 1997 bij •al De sn r r ten >t-Brittannië en Ierland: ig met flinke zonnige pe- In het noorden en wes- wolkenvelden en voor onderdag in Schotland af regen. Middagtempera- an 13 graden in Schot- bewolking tot 20 lo- Zuid-Engeland bij zon. en Luxemburg: Rustig, en veel zon. Woensdag in het oosten eerst nog lenvelden. Stijging van jeratuur; donderdag maxi- 18 graden. en Midden-Frankrijk: zonnig. In de oostelijke de- ementen eerst nog wolken- en hier en daar wat re- Hogere temperaturen; lerdag maxima rond 20 len. 1-Frankrijk: Vrij zonnig aan de voet van de Pyre- i en de Alpen eerst nog senvelden en een paar bui- Mistral gaat donderdag Maxima rond 20 graden woensdag rond Lyon wat en donderdag in het zuid- :n wat hoger. :ugal: Vrij zonnig en warm middagtemperatuur rond raden. Droog en bijna overal j. Middagtempertuur uit lopend van rond 22 graden :e in het noordoosten tot dan 30 graden in het Iwesten. larische Eilanden: Veel zon; regen- of onweersbui is derdag later op de dag niet imaal uitgesloten. Vooral londerdag warm met maxi- rond 30 graden, lorca en Ibiza: Flinke zon- perioden en droog. Mid- temperatuur rond 23 gra- ië: Half tot zwaar bewolkt mkele fikse buien, ook met 'eer. Later in het noorden ger en kans op wat zon. tselijk veel wind. Middag- iperatuur rond 17 graden; derdag vooral in het noor iets hoger. :kenland en Kreta: Meest mikt en van tijd tot tijd ige regen, misschien ook on- ;r en hier en daar veel neer- Middagtemperatuur tus- 15 en 18 graden, island: In het zuiden en ten nog wolkenvelden en tijd tot tijd regen maar van noordwesten uit flinke zon- perioden en droog. Stij- g van temperatuur; donder- uiteenlopend van 15 gra- het oosten,tot;,ppt-bpven 20 iet Rijndal. itserland: Woensdag be- Ikt en van tijd tot tijd buiige en, hier en daar ook onweer, nderdag overgang naar iog en vrij zonnig weer. Mid- jtemperatuur oplopend tot id 21 graden op donderdag, itenrijk: Meest bewolkt en ig weer met kans op onweer, idagtemperatuur iets boven graden. 10 11 12 13 14 15 Uikluk- Door Jos van Rijsingen Utrecht - De verplichte aan kooptaxatie van een huis gaat tot het verleden behoren. Er is a[ een bank die in veel geval len volstaat met de taxatie uit de Wet waardering onroeren de zaken zoals die sinds begin dit jaar geldt. Andere banken kunnen uit concurrentieover- wegingen worden gedwongen te volgen. 6. panlat; 8. spil; 11. trend; 13. ets; 4. nasi; 5. opstand; 7. nieten e. it: 'tussen-von-nis'. jFS M. Bolle, voorzitter van de Ne derlandse Vereniging van Hypo theekbanken en directievoorzit ter van de Westland-Utrecht Hy potheekbank zei dit gisteren in Utrecht op het congres over de wet WOZ van de Nederlandse Vereniging van Makelaars. Zelf vindt hij de nieuwe taxatie methode nog niet nauwkeurig ge noeg. „We gebruiken hem alleen bij het herfinancieren van bestaande hy potheken. Meer als een soort be vestiging dat het wel goed zit. Maar wanneer de taxaties in de toekomst nauwkeuriger worden en andere banken èr ook toe overgaan, dan moeten we wel volgen." Voor een officiële taxatie door een beëdigd makelaar wordt ge middeld anderhalf promille van de te taxeren waarde gerekend. Bij een huis van ƒ200.000 is dat ƒ300, bij een waarde van ƒ400.000 loopt dat op tot ƒ600. Hoewel Bolle niet wilde aange ven, welke bank reeds gebruik maakt van WOZ-taxaties, is dat waarschijnlijk de Rabo-bank. „Wij zijn daar inderdaad wat ge makkelijker in dan ABN/Amro en de ING," zegt B. van Knegsel, hoofd particulieren bij de Rabo bank in Moergestel. „Maar wij kennen de locale markt dan ook goed. In de praktijk zal in ons ge bied hooguit in tien procent van de gevallen nog een officiële taxatie worden gevraagd." De bank kijkt overigens ook naar andere factoren zoals de verze kerde herbouwwaarde. „En bij tophypotheken vragen we na tuurlijk eerder om een officiële taxatie." De NVM is bij monde van voor zitter T. Smit niet gelukkig met de ontwikkelingen. „De WOZ- taxatie veroudert snel. Wij kijken bij een taxatie ook naar toekom stige ontwikkelingen." Volgens hem biedt een échte taxatie zoveel meer informatie en zekerheid dat de makelaars ook op dit gebied werk zullen hou den. Door Debbie Langelaan Den Haag - De jaarlijkse lintjesregen moet de lintjesregen blij ven. Het ministerie van Binnenlandse Zaken is niet te spreken over sommige burgemeesters die al op maandag lintjes hebben uitgereikt. „Als we zo gaan beginnen wordt de lintjesregen een motregen die een week aanhoudt. Dat is niet de bedoeling," zegt een woordvoer der. Binnenlandse Zaken wil geen bestuurlijke ruzie ontkete nen, maar er is duidelijk irritatie over het eigenmachtig optreden van sommige burgemeesters. In Kampen bijvoorbeeld is het niet de eerste keer dat de burgemees ter een dag te vroeg zijn burgers decoreert. „We overwegen nu om de lintjes voortaan niet naar het gemeentehuis, maar naar de no taris te sturen," zegt de woord voerder. 'Jammer' Ook mevrouw De Graaff-Nauta, voorzitter van het Kapittel voor de Civiele Orden, dat de aanvra gen voor onderscheidingen be oordeelt, vindt het 'ontzettend jammer' dat sommige burge meesters hun water niet kunnen ophouden tot 29 april. „Dit doet afbreuk aan het ri tueel," zegt zij. De oud-staatsse cretaris van Binnenlandse Zaken was gisteren verder een tevreden mens. De onevenwichtigheid in I de lintjesregen van; vorig jaar, toen voor het eerst met het ver- Rotterdam (anp) - Een crimi nele bende uit Amsterdam verspreidt een catalogus met daarin tal van gestolen of ver valste documenten. Misdadi gers kunnen de artikelen via handlangers van de bende be stellen. Dat verklaart woordvoerder A. de Bruijn van de stichting Pre ventie Economische Criminaliteit in Rotterdam, die de brochure in handen heeft gekregen. Hij heeft enkele artikelen besteld en over handigd aan de politie in de Het gaat onder meer om blanco rijbewijzen, kentekenbewijzen en briefjes van honderd Amerikaan se dollar en honderd Duitse mark. De spullen werden op 25 april overhandigd aan een hoofd inspecteur van de politie in Rot- terdam. Het ontvangstbewijs dat de hoofdinspecteur overhandigde aan De Bruijn vermeldt dat het geld vermoedelijk vals is. De stichting probeert geregeld aan te tonen hoe criminelen ope reren en hoe de overheid daar al w niet tegen optreedt. Zo zocht j de stichting de publiciteit door I beveiligde overheidsgebouwen I ëaan- Het is nog ondui delijk wat de politie doet aan de catalogus voor criminelen. nieuwde decoratiestelsel werd gewerkt, is volgens haar goed deels verdwenen. De aandacht voor 'werkend Nederland', vorig jaar vrijwel geheel ondergeschof- feld omdat in het 'gedemocrati seerde' stelsel meer vrijwilligers en vrouwen dienden te worden onderscheiden, is weer terug. Zestien procent van de 1404 men sen die gisteren een lintje kregen, ontvingen deze vanwege verdien sten in hun hoofdfunctie. Zoals ex-werkgeversvoorzittér Rin- nooy Kan, die eindelijk ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw werd. Bij zijn vertrek vo rig jaar juni bij VNO/NCW trok menigeen al een wenkbrauw op omdat Rinnooy Kan niet gedeco reerd werd. Zo is de schok die de verandering van het stelsel vorig jaar teweegbracht, weer wat af gevlakt. Vrijwilligers Maar nog niet alle problemen zijn opgelost. De Graaff-Nauta noemt de vrijwilligers in de grote ste den: zij zou er meer willen decor eren, maar deze mensen zijn moeilijk zichtbaar voor de burge meesters. En dat zijn de mensen die de voordracht moeten doen. „Er is nog niet veel schot op dit punt," zegt de oud-staatssecreta ris. „Een punt is ook, dat veel grote steden eigen onderschei dingen hebben voor vrijwilligers werk, zodat de burgemeesters niet op het idee komen om die mensen nog eens voor te dragen voor een koninklijke onderschei ding." De Graaff-Nauta kan niet zeggen dat er tussen alle aanvra gen die de afgelopen maanden op haar bureau belandden, mensen zaten die ze de koninklijke on derscheiding nog extra gunde. „Als je de verhalen over de men sen zo leest, zijn het allemaal fan tastische werkers. Van wie je denkt: die verdienen het echt." En dat geldt voor mevrouw G. de Roo-Kloet (pseudoniem: Greetje Kauffeld) jazz-zangeres, voor J. Keizer, zanger bij BZN, drs. A. van Dis, auteur, tot mevrouw De Waal te Kloosterzande, akela van de welpengroep. (ADVERTENTIE) jaar in Rosmalen e>ecj ook U5 0aa£? bAW J£ PA7~, IN/ M£i £NJ JUWi, ^CArlS M£T OW5 M££Vl£f2.£NJ J Her 6£U££L V£(2Mi£UtAJD£, l£UK6r£ ëxUrOP(2.£T'PA(2K J W£D£fi£AWD! "jflleeri va rff öep ass i n g bij bezoek in gezinsverband. Bel de info-lijn: I (073) 521 90 50 ~R~0": S M'/A LEN A SO 's-Hertogenbosch-Nijmegen De Emmeloordse Ondernemingsvereniging heeft gisteren een nieuw record gevestigd. Samen met leerling bakkers maakte de ver eniging een Oranjekoek van maar liefst 525 meter lengte. De langste (Oranje)koek ter wereld. foto wfa Emily Bremers. foto anp Amsterdam (anp) - Een car navalesk clubje Emily-aan- hangers deelt op Koningin nedag op de Dam in Amster dam speciaal geslagen Em my's uit met een verwijzing naar Emily Bremers, de vriendin van kroonprins Wil lem Alexander. De ludieke actie is een vervolg op de cd 'Emily, ik wil wel met je trouwen maar mijn moeder wil het niet' die vorig jaar verscheen. Achter de actie gaan mensen schuil die ervan overtuigd zijn dat de kroonprins uitein delijk met Emily Bremers zal huwen. „Ik denk dat dit door onze activiteiten alleen maar wordt versterkt. Ik vind ook eigenlijk dat prins Willem Alexander mij als getuige moet vragen als het dadelijk zover is," aldus Eindhoven- aar Johan Vlemmix namens de groep. In totaal heeft De Nederland se Munt in Utrecht 5000 Em my's geslagen, zo laat Vlem mix weten. Van onze verslaggever Dodewaard - Greenpeace gaat actie voeren om de kern centrale in Dodewaard zo snel mogelijk ontmanteld te krij gen. De milieugroepering is fel gekant tegen het voorne men van de GKN, de eigenaar van de centrale, om de radio actieve gebouwen in de uiter waarden langs de Waal pas over veertig jaar af te breken. „Greenpeace wil dat de kerncen trale veilig en zo snel mogelijk gesloopt wordt. We moeten de volgende generaties niet met deze nucleaire erfenis opzadelen. Bij directe ontmanteling kan boven dien de expertise van het huidige personeel nog benut worden," al dus woordvoerder jaap Roden burg. GKN-directeur Hoekstra liet gis teren, tijdens de officiële presen tatie van de ontmantelingplan nen, weten dat 'om puur finan ciële redenen' is gekozen voor een wachtperiode van veertig jaar al vorens tot afbraak van het com plex over te gaan. Vanuit technisch of veiligheids oogpunt maakt het niks uit of de centrale nu meteen, of pas over een eeuw afgebroken wordt. 'On middellijke' afbraak pakt echter duurder uit want hoe sneller er mee begonnen wordt, hoe meer er met afstandsgereedschap moet worden gewerkt. 'Onmiddellijke' afbraak neemt trouwens altijd nog tien jaar in beslag, omdat het zo lang duurt voordat de radioac- Amsterdam (anp) - Het gerechtshof in Amsterdam heeft giste ren officier van justitie mr. F. Teeven opgeroepen als getuige in een hasjzaak. Teeven moet opheldering verschaffen over het onderzoek rond de Griekse kapitein D.L.. De Canadese politie pakte de man in 1993 op aan boord van het schip Alexandra, dat 17.000 kilo Pakistaanse hasj vervoerde. De mannen achter het transport zijn inmiddels vervolgd. L. leek buiten schot te blijven. Vorige week kondigde Teeven aan dat ook de kapitein nog dit jaar vervolging wacht. Hij deed dat na aandringen van het gerechtshof om opheldering. Advocaten van andere verdachten spraken eerder het vermoeden uit dat het Openbaar Ministerie een deal had gesloten met L. De kapitein zou grotere belangen in het hasjtransport hebben, dan dat hij voorgaf. Het is niet voor het eerst dat een officier van justitie moet getuigen, al blijft dat uitzonderlijk. Teeven, bekend van zijn optreden als officier van justitie in de zaak tegen de Hakkelaar, moest vorig jaar ook al ge tuigen in een cocaïnezaak. De afgelopen jaren wilden diverse advocaten verklaringen van officie ren van justitie over gebruikte opsporingsmethoden. a6iaq 'jipa|A '>|eeq>|a4 's>|u!lsnï>®' 'VERVOLG VAN VOORPAGINA negen uren pleidooi heb ik niets gehoord dat mij noodzaakt ae raadslieden van repliek te die- nen- kan alles nog wel een keer 16aan herhalen en op elk detail I van de advocaten gaan reageren, aaJ Han heb ik twee dagen no- I lS. zei mr. Van Spierenburg. I wn daarvoor had raadsman mr. I Loevendie als advocaat van jöranco P. als laatste het woord ISevoerd. Hij bedankte de recht- 1 Unaniem Klinkhamer over de totstandko ming en de bruikbaarheid van de afspraken met 'kroongetuige' Perry P. De unanieme conclusie is dat de officier niet-ontvanke- lijk is in zijn vordering omdat hij niet heeft voldaan aan de voor schriften die voor zo'n deal gel den. De rechtbank heeft de 31 verklaringen van Perry P. over zijn eigen misdaden en de betrok kenheid van de andere verdach ten daarbij niet kunnen toetsen. Dat de rechtbank ze intussen wel heeft gebruikt voor het bewijs te gen Perry P. zelf en de man daar voor vier jaar heeft opgelegd, doet daaraan niet af, vinden de raadslieden. Zij stelden ook dat de tenlaste leggingen voor wat de criminele organisatie betreft te weinig dui delijk op de verschillende ver dachten zijn toegesneden en daardoor nietig zijn. Verder be streden zij het bewijs van de offi cier in alle apart opgevoerde mis daden, noemden de verklaringen van Perry P. onbetrouwbaar en concludeerden tot vrijspraak. Mr. Santi zei dat Remond P. geen afspraak met de officier heeft ge maakt, zoals is gesuggereerd, maar onder druk van de politie nadelige dingen over Hannes de G. heeft gezegd. Gelogen Volgens mr. Goedkoop heeft de 'kroongetuige' in een aantal za ken aantoonbaar gelogen over de aanwezigheid van anderen. Mr. Loevendie concludeerde dat Per ry P. de namen van zijn echte me dedaders heeft achtergehouden en heeft geprobeerd zijn onschul dige cliënt Branco P. daarvoor te laten opdraaien. Mr. Drenth en ook mr. Loevendie zeiden ook dat de officier wat de deal betreft te veel achter de rug van zijn meerderen om bezig is geweest. Pas op de middag voor de zitting tegen Perry P. zelf in formeerde hij waarnemend hoofdofficier mr. G. Bouman over de toezegging dat hij wel willend zou reageren als P. de volgende dag om schorsing van de voorlopige hechtenis zou vra gen. Door hem op te dragen dit alsnog te laten toetsen door het College van Procureurs-Generaal legde mr. Bouman een bom onder het hele proces. Perry P. was de volgende ochtend woest en zijn raadsman mr. W. van Gessel ver telde de rechtbank wat er werke lijk allemaal was afgesproken. Het meeste daarvan stond niet op papier. Zonder de actie van Van Gessel zouden de rechtbank en de andere advocaten hiervan niets geweten hebben, benadrukte mr. Drenth. Mr. Loevendie wees nog op de ei gen inschatting van de officier dat P. onbetrouwbaar was. Dat staat in een brief van Van Spie renburg van 18 november 1966 aan Van Gessel. Loevendie haal de ook een getuigenverklaring uit het dossier aan waarin staat van Perry P. voor de Franse staat huurmoorden heeft gepleegd en vrouwen en kinderen heeft omge bracht. Hij vond dat de officier in zijn eigen zwaard is gevallen. De rechtbank wees de verzoeken af om de verdachten direct vrij te laten. Voorzitter mr. E. van den Emster zei dat de raadslieden 'de hele juridische boekenkast omver getrokken hebben' en dat de rechtbank de twee weken die haar resten tot de uitspraken hard nodig heeft. Alle partijen houden er rekening mee dat het hele proces in hoger beroep nog eens overgedaan zal worden. Weer geen lintje. Terwijl ik toch al vele, vele jaren trouw mijn plicht vervul en bijvoorbeeld dit stukje maak, ter wijl ik gekweld wordt door een wel zeer stijve nek. Dat ongemak heb ik opgelopen, omdat ik niet alleen zo als gewoonlijk steeds mijn nek uitgestoken heb, maar de afgelopen maand ook stiekem heb geoefend in het licht gebogen in ontvangst nemen van de koninklijke onder scheiding. Ik had zelfs al een voor mijn doen zeer bescheiden woord van dank ingestudeerd. Maar helaas, het heeft Majesteit niet behaagd en dat geeft mij weer een lichte lijk onbehaaglijk gevoel. Want waar doe je het voor, als je jaar in, jaar uit gene geerd wordt bij het uitdelen van decoraties? Zou Majes teit dan wellicht toch onvoldoende onderscheidingsver mogen hebben? Ik ben niet haatdragend, maar deze teleurstelling ont neemt me de fut om op deze toch zo heuglijke dag voor de monarchie net als de voorgaande decennia in de lam- pionnenoptocht mee te lopen. De sjerp is in de kast gebleven. Al komen er tien fanfares langs, vandaag is mijn harmonie yerstoord. MERIJN Nijmegen (anp) - Oud-wethouder J. Wijnia (GroenLinks) van Nijmegen is tot maart van dit jaar door het OM in Arnhem be schouwd als één van de hoofdverdachten in de zogenaamde vuile-grondzaak. Dat blijkt uit de stapels dossiers, die het Nijmeegse stadsbestuur gistermiddag in geanonimiseerde versie heeft vrijgegeven. Wijnia heeft nu een topfunctie bij het ministerie van Verkeer en Water staat. In de vuile-grondzaak beschul digt justitie de gemeente ervan dat er jarenlang gerommeld is met verontreinigde grond. Justi tie kan de gemeente echter niet vervolgen wegens het Pikmeerar rest van de Hoge Raad, dat stelt dat overheden niet strafbaar zijn voor overtredingen die begaan zijn tijdens het uitoefenen van overheidstaken. Justitie verwijt de ex-wethouder dat hij 'feitelijk leiding gegeven heeft' aan ambtenaren, terwijl zij zich niet aan de provinciale ver ordeningen op het gebied van de afvalstoffen hielden. De oud wethouder zou zelfs een valse brief aan het Nijmeegse college hebben laten sturen. Daarin stel de hij dat er 'na drie jaar moei zaam onderhandelen' eindelijk een provinciaal akkoord was over het omgaan met bodemsanering, terwijl dat in werkelijkheid niet het geval was. De ex-wethouder was toen voor zitter van de provinciale project groep bodemsanering en had zit ting in de landelijke commissie- Welschen, die de toenmalige mi nister van milieu moest adviseren over saneringsbeleid. tiviteit in het reactorvat voldoen de is afgenomen om het te kun nen slopen. De ontmanteling pakt het goed koopst uit, na een wachtperiode van veertig jaar. Op dat moment zijn de leegstaande gebouwen toe aan groot onderhoud, terwijl de restant-radioactiviteit binnen de fabrieksmuren tegen die tijd met een factor 500 is afgenomen, ver geleken met het moment waarop de stroomproductie werd beëin digd. „Uit het oogpunt van tech nisch verantwoord werken, vei ligheid en kostenbeheersing ligt hier het optimale beëindigings moment," zo verklaarde Hoeks tra gisteren tijdens de bijeen komst. Het voordeel boven 'on middellijke' sluiting bedraagt 130 miljoen gulden. Rotterdam (anp) - De rechtbank in Rotterdam heeft gisteren twee watersporters veroordeeld tot vier en drie maanden celstraf we gens het overboord zetten van een lijk verzwaard met een anker. Dat gebeurde in augustus vorig jaar op het Noord Volkerak, na dat de twee mannen uit Rotter dam al twee dagen met het lijk van hun overleden vriend hadden rondgevaren op het Grevelingen- meer. Het 40-jarige slachtoffer A. Her- weijer overleed in het vooronder van het jacht aan een overdosis drugs. Hij was te gast aan boord. Het Openbaar Ministerie meende aanvankelijk dat de 49-jarige schipper R. van K. en zijn 33-ja- rige maat R.W. het slachtoffer le vend overboord hadden gezet, maar daarvoor ontbraken de be wijzen. Het OM eiste daarom te gen de schipper geen straf voor doodslag, wel negen maanden voor het dumpen van het lijk. Te gen zijn maat die daarbij hielp werd zes maanden geëist. Met de vlaggenstok over straat. m VERVOLG VAN VOORPAGINA Nu is er altijd al iets bijzonders geweest met Oranje. Altijd maar dwars, altijd maar Pietje Bel. Wij weten het beter, zoiets. Kijk maar naar de geschiedenis van ons vorstenhuis, dat zijn oor sprong vindt in de grondwet van 1814. De kruitdampen van de Franse revolutie (1789) zijn nog maar nauwelijks opgetrokken. De guillotinebijlen zijn nog nat van de koningskoppen, die lustig rolden onder het toeziend oog van feestvierende menigten. Eu ropa ontdoet zich van het juk der koningen. Het gedachtengoed van de republiek gaat op toernee door het continent en doet alle landen aan. Behalve Nederland, waar de Republiek der Zeeven Vereenigde zichzelf doodleuk op heft om plaats te maken voor Willem I. Koning van beroep. En wat te denken van ons natio naal voetbalelftal? Ook al anders dan andere. Neem alleen maar het tenue. Welke équipe dost zich foto dick de boer uit in de kleuren die met het ko ningshuis verbonden zijn? In de regel wordt daar de nationale vlag voor gebruikt. Zou dat soms de kern van het Oranjegevoel zijn, die eeuwige dwarsheid, dat anders willen zijn dan anderen? Zou dat hetgene zijn wat ons allemaal (of dan toch bijna allemaal) zo aanspreekt in Oranje. De enquête van het Nipo geeft geen antwoord op die vraag. En da's toch wel jammer. Want dat ons koningshuis populair is, is op zich geen nieuws. De groep Vinken/Van Ameron- gen/Kremers kon te nauwer nood het vege lijf redden toen ze het plan lanceerde om van Nederland weer rap een republiek te maken. Dat het Nederlands elftal popu lair is, mag ook nauwelijks nieuws heten. Hoeft geen onder zoek naar gedaan te worden. Mis schien een klein dipje als de doel- puntenfabriek vanavond blijft steken op vier. Alhoewel, met Pierre in de spits... (ADVERTENTIE)

de Stem | 1997 | | pagina 3