multec Wat kan er nog onderzoekt worden, als u uw kart niet laat spreken? DE STEM El E E Vedior LEERLING LONGFUNCTIE-ASSISTENT m/v WERKEN INEEN VEELZIJDIG BEDRIJF HET ST. ELISABETH ZIEKENHUIS Technische vacatures Carrièredag INSTRUCTEUR STUKADOREN/AFBOUWTECHNIEKEN Uw partner n sc ingszaken St. Elisabeth Ziekenhuis Tilburg HET IS MAAR NET WAT JE AANTREKT IN HET ST. ELISABETH ZIEKENHUIS OËSTEM speelfilms zater Uw hart werkt 24 uur per dag. Zo vanzelfsprekend als dat lijkt, is het echter niet. Hetzelfde geldt voor de Nederlandse Hartstichting. Zonder uw financiële steun valt ons werk namelijk stil. Dan kunnen we geen onderzoek meer doen naar de oor zaken van hart- en vaatziekten. Dan stoppen de reanimatiecursussen. Dan is er geen geld voor voorlich ting meer. Of nazorg voor patiënten. Verschrikkelijk. Maar waar. Slechts 'n fractie van ons budget komt van de overheid. Voor de rest zijn we afhankelijk van u. In de vorm van grote en kleine giften. U stelt ons daarmee in staat om te blijven vechten tegen hart en vaatziekten. En dat is hard nodig, want ze zijn helaas nog steeds volksvijand nummer één. Volgende week is het Hartweek. NederlandseM/ Hartstichting Wie een hart heeft, geeft. Giro 300. ASB The flexible workforce Zaterdag 26 april van 10.00 tot 16.00 uur speelfilms zond ZATERDAG 19 APRIL 1997 Techmcom organiseert opleidingstrajecten voor werkenden en werkzoekenden. In verband met een uitbreiding van activiteiten in de regio Midden- en West-Brabant zoeken wij per direct kandidaten voor de functie van: (36 uur per week) Algemene functie-eisen: vakgerichte opleiding/kennis op MBO-mveau ruime ervaring in het bedrijfsleven met traditionele en hedendaagse materialen en technieken, zowel in de nieuwbouw als verbouw/renovatie. ervaring in het lesgeven c.q. begeleiden van leerlingen Algemene functie-inhoud: U geeft les aan volwassen cursisten gedurende 5 dagen per week. Naast praktijkinstructie brengt u de cursisten ook de benodigde theorie bij, zoals maatvoering, gereedschapskennis, materiaalberekening en veiligheid. U begeleidt en motiveert cursisten tijdens het opleidingstraject. Hierbij beschikt u over het nodige geduld en tact en weet u cursisten te enthousiasmeren. U beoordeelt de cursisten regelmatig op de voortgang in hun opleiding en past zonodig de leerweg hierop aan. U stelt zich regelmatig op de hoogte van ont wikkelingen in het vakgebied en de behoefte van het bedrijfsleven waar stukadoors werkzaam- zijn. U bent bereid in flexibele roosters te wer ken, ook eventueel in de avonduren. Wij bieden: Een functie waarin een uitdaging ligt om werk zoekenden en werkenden te scholen of bij te scholen in een kansrijk beroep. Over salaris, secundaire arbeidsvoorwaarden e.d. kunnen afspraken worden gemaakt. Uw sollicitatie (met c.v.) kunt u richten aan Techmcom, Sydneystraat 35, 3047 BP Rotterdam. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Mulder onder telefoonnummer 010 - 437 33 22. hol Het St. Elisabeth Ziekenhuis is een compleet en complex bedrijf. In deze boeiende organisatie met 649 bedden werken dagelijks ruim 2.000 men sen, direct en indirect, samen aan de zorg voor de patiënten. Natuurlijk medisch, paramedisch en verpleegkundig personeel, maar ook tal van mede werkers in het Facilitair Bedrijf of in de administra tieve sector. Op korte termijn ontstaat op de afdeling Functie- Onderzoek de vacature voor een leerling long functie-assistent m/v voor 40 uur per week. Op de afdeling Functie-Onderzoek van het St. Elisabeth Ziekenhuis worden voornamelijk long-, vaat- en hartonderzoeken verricht. Op deze afde ling zijn 20 functie-laboranten werkzaam. De werkzaamheden bestaan uit: - verrichten van specifiek longfunctie-onderzoek; o.a. bodybox-meting, histamine-provocatie onderzoek, diffusie-meting en inspanningson- derzoek; - verrichten van verpleegtechnische handelingen; - verwerken van patiëntengegevens en adminis tratieve handelingen. Wat vragen wij van u: Om voor de functie van leerling longfunctie-assis tent in aanmerking te komen dient men in het bezit te zijn van een diploma HAVO met de vakken natuurkunde, wiskunde en een van de vakken scheikunde of biologie, doch bij voorkeur beide Voor de leerling is er een inservice-opleiding van 3 jaar. Na het behalen van het diploma zal de leer- arbeidsovereenkomst worden omgezet in een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd. Wat bieden wij u: Salariëring geschiedt volgens de CAO- Ziekenhuiswezen. De functie van leerling long. functie-assistent is ingedeeld in de leerlingen- schaal. Informatie: Voor nadere informatie omtrent deze functie kunt u contact opnemen met de heer J. Pontzen, Hoofd Onderzoek en Behandeling, tel. (013) 539 1313 sein 81.212. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 2 mei a.s. richten aan de Dienst Personeelszaken van het si. Elisabeth Ziekenhuis, t.a.v. mevr. L. van der Boom personeelsmanagementadviseur, Postbus 90151' 5000 LC Tilburg, onder vermelding van vacature nummer 97.44. J(.s a Wonderful Life kaanse speelfilm uit 1941 frank Capra. Hoofdrol! ,„es Stewart, Donna I Lionel Barrymore. Klass fledie. George Baily woo jtleine stadje Bedford Fa wil de wereld zien en dingen doen. De omsta den en zijn karakter c hem te blijven en een sd te leiden. Hij trouwt r jeugdliefde Mary, krijgt ren en doet het goed als Maar geleidelijk aan iiem het gevoel dat ht niets meer te bieden hee besluit er een eind aan te (België Nederlands 1, 16.45) Death of a Gunfighter kaanse speelfilm uit 196; Alan Smithee. Hoofdro| chard Widmark, Lena E John Saxon. Western, van de sheriff van een bijna ten einde. Als hij zijn gezag op te geven ontslag te aanvaarden, stadsbestuur geen ander sing dan hem neer te latt ten. (BBC 2,15.20-16.50) Bloodsport Amerikaans film uit 1987. Regie: N nold. Hoofdrollen: Jean van Damme, Donald Gil Ayers, Norman Burton e Whitaker. Frank trek Hong Kong om deel të aan een verboden vee wedstrijd. Al snel ontdek er meer op het spel st winnen. Geheim agente! dat Frank stopt met vech aantrekkelijke Amei journaliste wil meer da een interview en een dodi vaal heeft er alles vd Frank voor altijd een hl roepen. (SBS 6,20.20-22.00) From the Dead of Nighl kaanse speelfilm uit 198 Paul Wendkos. Hoo! Lindsay Wagner, Bruce ner en Diahann Caroll. werpster Joanna Darby een aantal malen in li vaarlijke situaties. Het niet duidelijk of dit toe1 dat ze door geesten wi laagd. Tijdens een tr| Mexico ontdekken Joa haar vriend de waarh haar belagers zijn nabij. (RTL 5, 20.30-23.50) Lamerica Italiaanse spee 1994. Regie: Gianni Hoofdrollen: Enrico li Michele Placido en Mazzarelli. De Albanei malig politiek gevangei wordt door een Italiaan; man benoemd tot nep-( van een schoenenfabrii het zover is, gaat hij er en Gino, het hulpje van aan, krijgt opdracht hem vinden in een land wat taal niet spreekt en wa: een het op zijn westerse gen heeft gemunt. (Nederland 1, 20.33-22.; A Fish called Wanda «S 'V vrienden van de hartstichting Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior asb meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (M/V): Tekenaar/constructeur HTS-Werktuigbouw- kunde. Fleeft u ervaring in het tekenen en ont werpen van machines en machineonderdelen met behulp van AutoCAD en interesse in het ontwik keien van hoogwaardige producten, dan hebben wij regelmatig werk voor u in de regio Roosen daal. Info: Roosendaal. Meewerkend voorman. Voor een machinefa briek in Raamsdonksveer zoeken we een mee werkend voorman die kan meedenken op kader niveau. Ervaring op verspanend gebied is belang rijk, maar ook het leidinggevende aspect en de sociale rol die daarbij komt kijken is essentieel. Veel klarjtencontact. De werkzaamheden bestaan uit het begeleiden en routing van het product door het bedrijf en aansturing van de werknemers in samenwerking met de productieleider. Info: Raamsdonksveer. Proces-operators. Wij zijn per direct op zoek naar kandidaten op LTS-C niveau en/of in het bezit van VAPRO, die graag aan de slag willen als pro ces-operator. Info: Roosendaal en Etten-Leur. Tevens zoeken wij een kandidaat met proces- technisch inzicht met ervaring in de levensmid delenindustrie. Info: Roosendaal. Elektromonteur. Wij hebben regelmatig werk voor ervaren kandidaten die graag willen werken als elektromonteur in zowel de installatie- als de industriële branche. Info: Roosendaal. Machinale houtbewerker. Heeft u ervaring als houtbewerker of bent u in het bezit van een LTS- diploma en wilt u graag aan de slag in de hout bewerking, dan hebben wij de baan voor u. Info: Roosendaal. Onderhoudstechnicus. Voor een machinefa briek in Raamsdonksveer zoeken we een onder houdstechnicus die op oproepbasis onderhoud gaat plegen aan conventionele verspanende machines. Het betreft voornamelijk preventief onderhoud en het uitvoeren van kleine reparaties. Info: Raamsdonksveer. Vakantiekrachten voor de metaalsector. Voor de vakantieperiode zijn wij op zoek naar kandidaten die een opleiding en/of werkervaring hebben in de metaalsector. Wij hebben diverse leuke banen voor u. Info: Etten-Leur. Voor al deze vacatures kunt u contact opnemen met: Vedior asb, Nieuwe Markt 53c, Roosendaal, tel: (0165) 545955. Elftweg 2b, Raamsdonksveer, tel: (0162) 517511. Hof van den Houte 45, Etten- Leur, tel: (076) 5038040. Toe aan een nieuwe uitdaging? Multec heeft een groot landelijk aanbod van vaste en projectmatig vacatures in alle technische vakgebieden bij toonaangevende opdrachtgevers. Wij nodigen alle HTS en TU ingenieurs uit op één u"| onderstaande vestigingen, op zaterdag 26 april tussen 10.00 en 16.00m Graag bespreken wij dan aan de hand van uw CV uw carrièreperspecoe. Multec Eindhoven, Stationsplein 39, tel. 040-2450655 Multec Den Bosch, Koninginnenlaan 11, tel. 073-614088" Multec Breda, Van Cootliplcin 43-47, tel. 076-5214554 hoger technisch personeel Roustabout Amerikaan: film uit 1964. Regie: Jo Hoofdrollen: Elvis Pres Erickson, Barbara St Sue Ane Langdon en Jo man. Muscial waarin schnabbelende zanger die zich aansluit bij een groep. Hier leert hij w werken en liefde is. (SBS 6,12.00-13.40) Zulu Engelse speelfilm Regie: Cy Endfield. Hoo Michael Caine, Stanley Jack Hawkins. Cetewayr der van het Zulu-konit de strijd aangegaan Engelsen. Bij het eerst i doel zullen de resterel Engelse soldaten het oj nemen tegen 4000 Zulu (BBC 1,14.45-16.55) Ooodfellas Amerikaan: am uit 1990. Regie: corsese. Hoofdrollen Niro, Ray Liotta, J Lorraine Bracco en Pa' n°- De misdadiger Jiir tfnt' Conway neemt Henry Hill onder zijn 1 lereraiekneepjesvanh H enry Weet een I ,_e earrière op te bouwt drugshandel en mo staan. Joe Pesci 1 "scar voor zijn rol als j, veronica, 21.00-23.40) igqo6! Engelse speel J993. Regle: Mike Leigh o? David The whs I ®rp en Katrin Cartli 5 5 gaat naar Londen een vroegere vrieno «eken. Maar hij belan verheMUISgenotevanS ont! i L°P hem word'' stra t* haar huis e' at mannen lastig

de Stem | 1997 | | pagina 34