IE STEM P E S O tougman Ml zijn u OPERATORS M/V zoekt: 1CUS DE ROOI PANNEN SNS bank Brabant co-packers Adecca Adecco i IER IT m/v MEUR BEVEILIGINGEN (HULP) CV MONTEUR Kantoormanager mlv 997 ZATERDAG 19 APRIL 1997 X 87 Almelo, Amasfwl.ftmaerto'ÏÏ? Bredo, EndiovB», Geleen, Bront 's-Herloprtedi, Rotterdam «n Zwo||e cheringsarganaatie voor goeée MO- en HBO-niveau. wij op zoek naar: TM WONING- EN UTIIITEITSBOU -Opleiding op LTS/MTS niveau of gelijkwaardig (VP rewijs B is een pré evenals eigen verve» ■on Interim Techniek, postbus 7066, voorinformatie (076} 520 5550. detron.nl lamisch bedrijf dof uitgegroeid badkamerspeciaalzaken in ;pt, uitstekende service en een Brugman zich in de markt. te kunnen zetten, ir haar filialen in en Breda ISEURS M/V bieden: n interne verkoopopleiding, ilaris prima provisieregeling 3t een uitstekend pakket |cundaire arbeidsvoorwaarden, irrièremogelijkheden aanwezig. BADKAMERS an pasfoto en curriculum vitae iers, Afdeling Personeelszaken, *g 46, 2908 LCCqpelle a/d Ussel. aan op uw technische kennis en ervaring? fan salaris, arbeidsvoorwaarden en per- dan voor een carrière op projektbasis •900* gecertificeerd technisch adviesburea in Industriële Techniek (lid ONR), gaat u Ijlen t.b.v. de Industrie en Utiliteit. Het I >ij u verantwoordelijk bent voor het geheli I U heeft een relevante HTS-opleiding (bijv I werkervaring in de Installatietechniek. Regi' Itheid behoort een vast dienstverband, mei ingenoemde opdrachtgever, tot de mogelij de vakgebieden Bouwkunde, Civiele Milieu en Werktuigbouwkunde kunt u con- 013-544 08 48. Of stuur uw CV naar: Tec22ZÜ*vbpn,jekt«ibar*« Bouwkunde Civiele Techniek Elektrotechniek Industriële Automata8»*0» Milieu Werktuigbouwkunde lerlandse vestiging van cers verspreid over een dertigtal ve 9 i het coaten, repareren en ^br/cere mheden voor alle grote luchtvaartmaai er. Voor de afdeling Information Techno ternet/lntranet). i internationaal opererend bedrijf ology. Indien u belangstelling hee richten aan: on 013-5328400. ®p:I J - 7 7 NHI CENTRUM VOOR ONDERNEMERSONDERWIJS Scholengemeenschap De Rooi Pannen, Centrum voor Ondernemersonderwijs te Tilburg, met vestigingen in Tilburg, Breda en Eindhoven, biedt voor haar vestiging in Tilburg de volgende vacatures aan: 1. ICT-ASSISTENT M/V (informatie- en communicatietechnologie) voor 38 klokuren per week Tot deze functie behoren de volgende taken: beheer van en toezicht houden op het gebruik van het "open-leercentrum" door studenten; beheer van de mediatheek; ondersteuning van het applicatiebeheer door de vaksecties; verlenen van programmeerondersteuning aan docenten; begeleiden/assisteren van docenten en studenten met betrekking tot het gebruik van hard- en software; verrichten van (kleine) reparaties aan hardware. Functie-eisen: relevante mbo-opleiding; kennis van en ervaring met microsoft softwarepakketten; kennis van en ervaring met novell-netware 4.1 is gewenst; representatief en voldoende contactuele vaardigheden om met docenten en studenten om te gaan. 2. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE M/V voor 32 klokuren per week Tot deze functie behoren o.a. de volgende taken: kasbeheer, verwerking van dagafschriften en het boeken van de inkoopfacturen. Functie-eisen: meao administratief/praktijkdiploma boekhouden; enige kennis van exact is gewenst. Het betreft een vervanging wegens zwangerschapsverlof waarna een tijdelijke aanstelling mogelijk is. 3. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER PERSONEELSZAKEN M/V voor 16 klokuren per week Tot deze functie behoren de volgende taken: aanmaken van mutaties voor de salarisadministratie; administratieve ondersteuning bij werving selectie; opstellen van de akten van benoeming; verwerken van ziek- en herstelmeldingen; beheer personeelsdossiers; up to date houden van het personeelsbestand. Functie-eisen: meao administratief; ervaring met wp 5.I en lotus 123; enige werkervaring is gewenst. 4. CONCIERGE M/V voor 38 klokuren per week Tot de functie behoren de volgende taken: organiseren van de dagelijkse schoonmaakwerkzaamheden; leidinggeven aan de huishoudelijke dienst; bestellen van goederen voor de aula; signaleren van onderhouds- en inventarisproblemen; verantwoordelijk voor het openen en sluiten van het gebouw. Functie-eisen: ervaring in soortgelijke functie; bij voorkeur in het bezit van een EHBO- diploma of bereid dit te behalen; flexibiliteit ten aanzien van werktijden gewenst. Voor de vacatures I t/m 4 geldt schaal 4 bbra (maximaal 3.568,= bruto per maand bij een fulltime aanstelling). 5. AULAMEDEWERKER M/V voor 38 klokuren per week Tot de functie behoren o.a. de volgende taken: het verzorgen van cateringwerkzaamheden ten behoeve van leerlingen en personeel; schoonmaken en onderhouden van de aanwezige apparatuur en inventaris. Functie-eisen; ervaring in soortgelijke functie; representatief en contactuele eigenschappen om met personeel en studenten om te gaan. Salaris: schaal 2 bbra (maximaal 3.101 bruto per maand). 6. MEDEWERKERS HUISHOUDELIJKE DIENST M/V voor 15 klokuren per week Tot de functie behoren o.a. de volgende taken: het schoonhouden van de schoolgebouwen waaronder stafkamers en lokalen. Functie-eisen: ervaring met soortgelijke werkzaamheden; indien nodig flexibel inzetbaar; zelfstandig en in teamverband kunnen werken. De werkzaamheden vinden dagelijks plaats van 15.00 uur tot 18.00 uur. Salaris: schaal I bbra (maximaal 2.813,= bruto per maand bij een fulltime aanstelling). Indiensttreding voor de vacatures vacatures 2 en 3 per I juni 1997. 4 - 5 - 6 is zo spoedig mogelijk en voor de Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw N. van Gorp, afdeling personeelszaken, telefoonnummer 013 - 59 55 616. Handgeschreven sollicitaties, voorzien van curriculum vitae, dienen vóór 26 april 1997 te worden gestuurd aan de voorzitter van de centrale directie van de scholengemeenschap, de heer G.P. Selten, postbus '458, 5004 BL Tilburg. De SNS bank Nederland N.V. is een jonge, dynamische bank die een all-round pakket financiële diensten biedt aan zowel particuliere als zakelijke relaties. SNS bank Nederland N.V. vormt samen met onder meer NOG Verzekeringen en BLG Hypotheken de SNS Groep, een snelgroeiend financieel concern met een balanstotaal van ruim 27,5 miljard gulden. SNS bank Nederland N.V. heeft ruim 300 kantoren verdeeld over 7 commercieel en financieel zelfstandig werkende verkoopmaatschappijen. Er werken circa 2900 mensen. Het hoofdkantoor is gevestigd in 's-Hertogenbosch. Wij zoeken voor het kantoor in Dongen een: De functie U draagt commerciële en financiële verantwoordelijkheid voor de resultaten van het onder uw leiding ressorterende kantoor. U geeft leiding aan een tweetal medewerkers. U bent verantwoordelijk voor een optimale dienstverlening aan de klant d.m.v. relatiebeheer en relatieverdieping. U draagt zorg voor de uitbreiding van het klantenbestand en de productie van diensten, zowel in kwalitatief en kwantitatief opzicht. Wij vragen U heeft een HBO-opleiding aangevuld met cursussen gericht op het bankbedrijf en assurantie-B. U heeft een representatieve en communicatieve instelling. U bent creatief bij het onderkennen van verkoopmogelijkheden. U beschikt over leidinggevende capaciteiten. U bent commercieel ondernemend en contactueel vaardig. U bent bereid naar Dongen te verhuizen. U heeft mogelijke ervaring in de zakelijke markt. Wij bieden Wij bieden u, naast een prettige werksfeer, een uitdagende en zelfstandige functie. Voorts een salariëring conform de CAO voor het Bankbedrijf en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.H.W.M. Schmitz, kern- kantoordirecteur, telefoonnummer 040 - 265 91 59. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan SNS bank Brabant, t.a.v. mevrouw L Scholtens, hoofd Personeel Organisatie, Stationsplein 2, 5211 AP 's-Hertogenbosch. GROOT GEWORDEN DOOR KLEIN TE BLIJVEN L V\ ,:.M Ter versterking van het productieteam in Poortvliet is Budelpack co-packers op zoek naar dynamische Budelpack co-packers is een dynamisch en snel groeiend bedrijf met twee vestigingen in Poortvliet (Tholen) en twee vestigin gen in Spanje. Budelpack realiseert met de meest moderne machines een paar honderd miljoen verpakkingen per jaar voor haar opdrachtgevers. Budelpack verpakt onder andere levensmiddelen, cosmetica en detergenten. Budelpack is marktleider in de Benelux en in Spanje. Met een team van 600 mede werkers willen wij onze Europese positie verder uitbouwen. Wat doet een operator bij Budelpack? Binnen de afdeling Production bent u verantwoordelijk voor het goed functioneren van de aan u toevertrouwde verpakkingslijn. Dit betekent het instellen van verpakkingsmachines, het bewaken van de gewenste kwaliteit en output, zorg dragen voor voldoende aanvoer van verpakkingsmateriaal, het operationeel aansturen van medewerkers aan de verpakkingslijn en het voeren van administratie met betrekking tot kwaliteit, storingen en efficiëntie. Daarnaast verhelpt u kleine storingen en bewaakt u de veiligheid op de werkvloer. Wat moet een operator kunnen bij Budelpack? Een operator bij Budelpack is een persoon met een flexibele instelling; een verpakkingsproject moet soms binnen een dag worden opgestart. Tevens is het iemand die een snel reactievermogen heeft zodat hij/zij fouten en storingen kan signaleren en verhelpen. Technisch inzicht is hiervoor een vereiste. Uiteraard moet een operator goed kunnen omgaan met mensen en over goede communicatieve eigenschappen beschikken. Budelpack zoekt voor deze functie mensen met een LTS- of LAS-(richting levensmiddelentechnologie) opleiding in de leeftijd tussen 21 en 30 jaar. Werkervaring is een pré maar niet strikt noodzakelijk. Wat biedt Budelpack haar operators? Zodra u bij Budelpack aan de slag gaat, krijgt u instructies in het gebruik van verschillende verpakkingslijnen en trainingen op het gebied van veiligheid en hygiëne. U werkt in een kleine team in een open werksfeer waar van iedereen wordt verwacht mee te denken in optimalisering van het verpakkingsproces. Doorgroeien binnen de afdeling Production behoort tot de mogelijkheden bij Budelpack. Hoe wordt u operator bij Budelpack? Budelpack heeft Randstad Uitzendbureau verzocht de sollicitatieprocedure te begeleiden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ingrid van Elzakker-Geurts of Marcel Filius, tel. 0166 -613006. Heeft u interesse in een baan als operator bij Budelpack co-packers, stuur dan binnen 14 dagen een korte brief met motivatie en c.v. naar Randstad Uitzendbureau b.v., Paasdijkweg 15,4693 RE Poortvliet. BUDELPACK CO-PACKERS. DE TOONAANGEVENDE VERPAKKER IN EUROPA Personeelsdiensten Dongen Telefoon (0162) 319333 Effen-Leur Telefoon (076) 5036611 Oosterhout Telefoon (0162)433250 Roosendaal Telefoon (0165) 565353 Bergen op Zoom Telefoon (0164) 239400 Breda Administratief Boschstraat 18-20 Telefoon (076) 5201500 Techniek Telefoon (076) 522 30 70 VanCoothplein3 Telefoon (076) 520 57 77 Terneuzen Telefoon (0115) 6158 00 Medewerker werkplaats m/v Voor een bedrijf in Oosterhout. Je taken bestaan uit licht constructiewerk, controle van hydraulische cylinders en revisie werk aan de producten die dit bedrijf maakt. Je hebt een opleiding mts-wtb. Ben jij die creatieve duizendpoot? Neem dan snel contact met ons op. Je gaat werken in de binnen- of buiten dienst. Info: Adecco Oosterhout, Sacha de Kort, Leysenhoek 3. Technische hulpkrachten m/v Je werkzaamheden variëren van eenvoudige draai- en freeswerktot gecompliceerde laswerkzaamheden. Dit is afhankelijk van je werkervaring en ambities. Je bent in het bezit van een lts-diploma. Interesse? Grijp je kans en informeer snel. Info: Adecco Bergen op Zoom, Peter Sinke, Parade 4. Monteur m/v Voor een relatie in de omgeving van Bergen op Zoom. Je gaat koelsystemen monteren. Heb je een mts- opleiding werktuigbouwkunde? Neem dan snel contact met ons op! Ervaring is een pré. Info: Adecco Bergen op Zoom, Peter Sinke, Parade 4. Inpakkers m/v Voor diverse relaties in de omgeving van Bergen op Zoom. Het betreft voornamelijk staand werk dat wordt uitgevoerd in ploegendienst. Het is een groot voordeel als je in het bezit bent van eigen vervoer. De voorkeur gaat uit naar dames. Ben jij tussen de 16 en 35 jaar en gemotiveerd? Neem dan contact met ons op. Deze baan is mogelijk voor langere tijd. Info: Adecco Bergen op Zoom, Carlinda Meulblok of Sylvia Groenewold, Parade 4. Horecamedewerkers m/v Vlotte mensen die in de zomermaanden willen werken opgelet! We hebben veel mogelijkheden variërend van restaurant-kok tot cafetariamede werker. Vind jij het leuk om hard te werken en ga je niet op vakantie? Bel ons of kom bij ons lang en informeer naar je mogelijkheden! Info: Adecco Roosendaal, Milou van Poll of Nafascha Pols, Dr. van Dregtstraat 1 Kassièrem/v Voor een relatie in Bergen op Zoom. Naast dit werk ga je ook verschillende andere werkzaamheden ver richten. Ervaring is niet vereist, motivatie wel. Wil je meer weten? Bel of kom langs of bel. Info: Adecco Bergen op Zoom, Sylvia Groenewold, Parade 4. Schilder m/v Voor verschillende bedrijven in Bergen op Zoom. Je gaat binnen- en buitenschilderwerk verzorgen. Ben jij die enthousiaste schilder die een opleiding in deze richting heeft gevolgd en enige ervaring in deze bran che heeft? Neem dan snel contact met ons op! Info: Adecco Bergen op Zoom, Peter Sinke, Parade 4. Lts-ersm/v Voor een relatie in Etten-Leur. Ie gaat computer gestuurde machines bedienen en producten in de machine zetten etc. Ook ben je verantwoordelijk voor productcontrole. Ben jij een enthousiaste afge studeerde lts-er en ook nog technisch aangelegd? Neem dan snel contact met ons op! Info: Adecco Etten- Leur, Veronique Verberkmoes, Bisschopsmolenstraat 123. Ervaren horecamedewerkers m/v Voor een bedrijf in Etten-Leur. Heb je horeca- ervaring, ben je in bezit van zwart-wit kleding en wil je graag aan de slag? Kom je dan snel inschrijven. Info: Adecco Etten-Leur, Nathalie Eillebreckt, Bisschopsmolenstraat 123. Aanpakkers m/v Voor een bedrijf in Etten-Leur. Het betreft een functie in dagdienst voor sterke jonge mannen die willen aanpakken. Steek jij graag je handen uit de mouwen? Neem dan snel contact met ons op en laat je in schrijven. Info: Adecco Etten-Leur, Veronique Verberkmoes, Bisschopsmolensfroat 123. Horecamedewerkers m/v Voor diverse relaties in Zeeuws-Vlaanderen. We hebben per direct werk voor serveersters en kelners met ervaring. Daarnaast hebben we vaak werk voor keukenhulpen en horecamedewerkers zonder ervaring. Neem snel contact met ons op voor meer informatie.lnfo: Adecco Terneuzen, Sheila en Petra, Noordsfraat 93. Telefoniste/receptioniste m/v Voor een bedrijf in Breda. Heb je ervaring met het bedienen van een telefooncentrale? Neem dan snel contact met ons op! Het betreft een tijdelijke, part time baan ter vervanging van zwangerschap (mei tot oktober). Info: Adecco Breda, Angelique van Bakel, Boschstraat 18-20. Plaatwerker/voorbereider m/v Voor een autobedrijf in Breda op de schade-afdeling. Je werkzaamheden bestaan uit het uitdeuken en strakzetten van beschadigde auto's of auto-onderde len, zodat ze daarna gespoten kunnen worden. Heb je ervaring in deze richting? Laat het ons weten. Info: Adecco Breda, Liesbeth en Miranda, Boschstraat 18-20. Medewerker boomkwekerij m/v Je werkzaamheden bestaanuit oculeren, enten, rooi en, aanbinden etc. Je hebt (bij voorkeur) een lao- of mao-achtergrond. Ben je gemotiveerd en steekje graag je handen uit de mouwen? Reageer snel. Het betreft een baan voor 4 a 5 dagen in de week voor onbepaalde tijd. Info: Adecco Dongen, Diana Brakkee, Kard. van Rossumstraat 76. Telefoniste/receptioniste m/v Voor een bedrijf in horecameubelen. Je verzorgt de telefoon- en postbehandeling en verricht admini stratieve taken. Je hebt een relevante opleiding en/of werkervaring. Tevens beheers je de Duitse, Engelse en Franse taal in woord en geschrift. Toe aan een nieuwe uitdaging? Neem dan snel contact met ons op! Info: Adecco Breda, Miriam, van Coothplein 3. Heftrucker m/v Voor een brouwerij in Breda. Ben jij in het bezit van een heftruckdiploma en vind je het geen probleem om in ploegendiensten te werken? Beschik je boven dien over leidinggevende en organisatorische capaciteiten? Dan is dit dé baan voor jou. Info: Adecco Breda, Monique, Van Coothplein 3. Schoonmakers m/v Voor diverse projecten in Breda. Wij hebben regel matig werk voor schoonmakers met ervaring. Interesse? Bel ons of kom langs en informeer naar je mogelijkheden. We hebben zowel dagjeswerk als werk voor langere tijd! Info: Adecco Breda, Monique of Astrid, Van Coothplein 3. Secretaresse m/v Voor een bedrijf in stoomreinigers. Ben je enthousiast en zelfstandig. Heb je geen bezwaar om dagelijks alleen te werken? Dan ben jij de flexibele duizendpoot die we zoeken! Info: Adecco Breda, Monique, in Coothplein 3. Voor iOU doen wij IT160r dan jé verwacht!

de Stem | 1997 | | pagina 31