DE STEM P E O IM E E Vitae Inter AT zoekt commercieel adviseurs die van actie houden Assistent accountant (m/v) tempo-team uitzendbureau marnnt De blot buiten Vitae Inter AT Gemeente ItósMili Steenbergen ROMPA KUNSTSTOFPRODUKTEN B.V. hflSTEM Voor de interne accountantsdienst zoeken wij een Prettig werk goed verzekerd Taken en verantwoordelijkheden: Profiel van de geschikte kandidaat: eerstverantwoordelijke nachtwacht (40%) m/v Kalei Homeopatisch tee Over dwjes gesprol DE STEM ZATERDAG 19 APRIL 1997 X 91 Vitae Inter AT Project Engineers is onderdeel van de Vitae Groep. De Vitae Groep is een snelgroei ende, succesvolle club. Wij werven en selecteren uitvoerend en leidinggevend personeel. Voor korte of lange termijn, voor projecten en voor een vast dienstverband. Vitae Inter AT voert engineerings- opdrachten uit. Daartoe worden technici op MTS-, HTS- en TU-niveau op projectbasis ingezet op locatie bij de opdrachtgever. Technici kunnen bij Vitae Inter AT terecht voor een passende baan. Als adviseur van Vitae Inter AT zoek je de juiste mensen voor verschillende engineerings- projecten. Vitae Inter AT werkt landelijk van uit vestigingen in Amsterdam, Eindhoven, Den Haag, Rotterdam, Utrecht en Zwolle. De functie Als adviseur van Vitae inter AT zoek je de juiste mensen voor verschillende enginee- ringsprojecten. Het gaat daarbij om technici in de vakgebieden bouwkunde, elektrotech niek, werktuigbouwkunde, civiele techniek, installatietechniek en industriële automati sering. Daarnaast werf je nieuwe opdracht gevers en onderhoud je bestaande relaties. Persoonlijk contact en betrokkenheid vinden wij belangrijke kernbegrippen. Bij iedere aanvraag van een bedrijf ga je persoonlijk langs om precies te weten wat men wil. Vervolgens is het hele te volgen traject jouw eigen verantwoordelijkheid. Vanaf de intake bij de opdrachtgever, het plaatsen van een advertentie tot de geslaagde bemiddeling. Maar je bent er ook voor de kandidaten. Als zich problemen voordoen ben jij degene die een oplossing probeert te vinden. Want zowel voor de projectmedewerker als voor de opdrachtgever ben jij het aanspreekpunt binnen onze organisatie. Met jou willen ze zaken doen. Waar? Vitae Inter AT heeft succes. Sterker nog: wij groeien enorm. Daarom zoeken wij commer cieel adviseurs voor onze vestiging in Eindhoven in de vakgebieden werktuigbouw kunde, bouwkunde, civiele techniek, elektro techniek en machinebouw. Wat heb je in huis? Om te beginnen commercieel inzicht. Vanzelfsprekend is het een voordeel als je affiniteit hebt met één van de specialismen. Maar wij zijn ook op zoek naar mensen met HTS (of een andere HBO-opleiding) of WO met commerciële feeling, die bij ons het vak willen leren. Om je bij ons thuis te voelen, is het ook belangrijk dat je creatief bent, ver antwoordelijkheidsgevoel hebt en initiatief toont. Je leeftijd is maximaal 30 jaar. Wat staat daar tegenover? Vanzelfsprekend krijg je een training on-the- job. Je komt te werken in een informele maar resultaatgerichte omgeving, met veelal jonge maar vooral enthousiaste collega's. Je vaste salaris is uitstekend en daar komen nog prima arbeidsvoorwaarden bij. Bovendien vind je bij ons, mede door de snelle groei van de orga nisatie, uitstekende doorgroeimogelijkheden. Enthousiast? Stuur dan binnen 2 weken een bondige brief met curriculum vitae naar Vitae Inter AT, o.v.v. sollicitatienummer 108, t.a.v. Moniek van de Koolwijk, Reguliersdwarsstraat 50, 1017 BM Amsterdam. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Erik van Heivoort of Danielle Meershoek, 040 - 2438 000. Project Engineers CZ groep Zorgverzekeringen is een landelijk werkzame zorg verzekeraar. Het grootste deel van de verzekerden is woon achtig in Zuid-Nederland CZ behartigt de belangen van 1,7 miljoen ziekenfonds- en parti culier verzekerden en is uitvoer der van de Algemene Wet Bij zondere Ziektekosten (AWBZ). De jaarlijkse omzet van CZ be draagt ruim 5 miljard gulden Het hoofdkantoor is gevestigd in Tilburg. Verder zijn er neven vestigingen in diverse plaatsen in het zuiden van het land. In totaal zijn bij CZ circa 1300 mensen in dienst. Onze organisatie kent een hol ding-structuur met drie werk maatschappijen en een aantal concernstafafdelingen. Een van de concernstafafdelingen is de interne accountantsdienst. De interne accountantsdienst is verantwoordelijk voor de financial en operational audits van de CZ groep. GROEP ZORGVERZEKERINGEN Kantoren Tilburg Goes Middelburg Sittard Brunssum Geleen Heerlen Helmond 's Hertogenbosch Kerkrade Maastricht Nijmegen Roermond Valkenswaard Veghel Venlo Vlissingen Weert Zierikzee die primair werkzaam zal zijn op het kantoor in Tilburg, In deze functie voert u zelfstandig financial/operational audits uit aan de hand van een door de accountant vastgesteld werkprogramma. Tevens adviseert u ten aanzien van aspecten van interne controle ten behoeve van de gehele organisatie. Voor deze zelfstandige en verantwoordelijke functie vragen wij een HBO- opleiding (HEAO RA/AA/BE), bij voorkeur aangevuld met controle-erva ring. U heeft gedegen kennis van en affiniteit met administratieve organi satie, verslaggeving en controle. U beschikt over goede contactuele vaardigheden en een grote mate van tact, integriteit, accuratesse en doorzettingsvermogen. U bent bereid tot ambulant functioneren. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen sturen naar onze afdeling Personeel en Organisatie, t.a.v. mevr. C.A.M. Faes, personeelsfunctionaris, Postbus 90152, 5000 LD Tilburg Inlichtingen over de functie kunt u inwinnen bij de heer J. J.M. Koenen RA, hoofd interne accountantsdienst, telefoon 013- 5949644. De gemeente Steenbergen is een aantrekkelijke woon- en verblijfsgemeente in West-Brabant met circa 23.000 inwoners en heeft goede voorzienin gen op velerlei terrein. De ambtelijke organisatie bestaat uit de sectoren Burgerzaken, Grondge biedzaken en Middelen. Als gevolg van de ge meentelijke herindeling is per 1 januari 1997 bin nen de sector Grondgebiedzaken (afd. openbare werken) een vacature ontstaan voor een civiel-techni&ch mede werker Korte functieinhoud - Verricht werkzaamheden m.b.t. werkvoorberei ding, toezicht, beheer en onderhoud ten aanzien van (minder complexe) kapitaalwerken en groot onderhoud, alsmede m.b.t. regulier klein civiel technische werken (o.a. speelwerktuigen) - Overlegt met nutsbedrijven en externe instanties - Levert een bijdrage aan het opzetten van plan nen (wegenbeheersplan, rioolbeheerplan) en aan de uitvoering ervan - Verzorgt tekenwerkzaamheden en verricht inven tarisatiewerkzaamheden t.b.v. tekenwerk - Verzorgt terreinopmetingen en is belast met in meting van riolering, wegen, situaties etc. -Verricht landmeetkundige werkzaamheden en het uitzetten van bouwkavels - Belast met de technische uitvoering van ver- keersonderzoeken, het voorbereiden van ver- keeerstechnische maatregelen en het adviseren over benodigde verkeersvoorzieningen en ver keersveiligheid - Levert gegevens aan ten behoeve van de begro ting - Is belast met het applicatiebeheer - Verricht overige werkzaamheden binnen de afde ling openbare werken Functie-eisen U dient te beschikken over een MTS-Weg- en wa terbouw diploma met aanvullende cursussen op het werkterrein en ruime ervaring met genoemde taken. Salaris-indicatie Het salaris bedraagt maximaal 4.387,- bruto per maand (schaal 7). Het definitieve functie-niveau moet nog worden vastgesteld. Inlichtinqen en sollicitatie Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer F. Steenhuis; tijdens kantooruren te bereiken onder telefoonnummer (0167) 54 34 43. Uw sollicitatie dient u binnen 14 dagen na het ver schijnen van deze advertentie te richten aan: het College van burgemeester en wethouders van Steenbergen, t.a.v. P&O, Postbus 6, 4650 AA te Steenbergen. ZOEKT EEN SPUITGIETER VOOR DE INMOULD-AFDELING (3-PLOEGENDIENST) Rompa Kunststofprodukten is een groeiende onderneming met ±100 medewerkers, die mede vanuit eigen design en produktont- wikkeling, een groot aantal kunststofapplicaties produceert ten behoeve van Sony, Philips, Pelikan, Grundig, Parker, Intel en Pa nasonic. De activiteiten zijn gericht op "Consumer Products" (o.a. behuizingen ten behoeve van licht, koffiezetters en cassettes voor shavers) en "Industrial Products" (hoogwaardige kunststofcomponenten en subassemblies). De cultuur in het bedrijf wordt gekenmerkt door pioniersgeest, resultaatgerichtheid, pragmatiek en flexibiliteit. geeft leiding aan de gehele inmould-afdeling; is verantwoordelijk voor kwaliteit en kwantiteit; coördineert de werkzaamheden binnen de afdeling; streeft naar een optimale bezettingsgraad; is verantwoordelijk voor het instellen en opstarten van spuitgietmachines. Geïnteresseerden worden verzocht hun CV te zenden aan ROMPA KunststofProdukten, Bredaseweg 14, 4844 CL Terheijden, ter attentie van de heer J. Vermeulen of voor telefonische informatie: 076-5937700. M.B.O. WTB aangevuld met KBII; leeftijd 30 jaar; minimaal 5 jaar ervaring in spuitgieten; goede leidingggevende kwaliteiten; stressbestendig en flexibel. Met geld ben ik en 400.000 andere reumapatiënten geholpen. U geeft toch ook?' Nationaal Reumafonds Den Haag. Bank 70 70 70 848. Meubelherstoffeerder m/v voor een relatie in Roosendaal. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit het (her)stofferen en stikken van men- belkussens. Betrokkenheid en/of ervaring zijn vereist voor deze parttime baan. Informatie: (0165) 54 02 48, Angela de Vries Roosendaal, Roselaarplein 33 ALGEMEEN Vakantiekrachten m/v voor relaties in en om Roosendaal. Wil je van de zomer zorgeloos genieten van het terras, zonder op je centen te letten? Kom dan snel naar Tempo-Team Uitzendbureau.We hebben voor de zomermaanden weer veel verschillende banen in de productie, magazijn, horeca, schoonmaak en administratief en technische functies.Voor een goede werkervaring en een leuk salaris, schrijf je dan snel in. Informatie: (0165) 54 02 48, Angela de Vries Roosendaal, Roselaarplein 33 SCHOONMAAK KANTOOR Medewerker boekhouding m/v voor een relatie op industrieterrein Moerdijk. U werkt met de crediteuren-administratie van Nederland en Duitsland. Ook doet u aangifte bij het CBS en bereidt u de fakturencontrole voor. Hiervoor hebt u een oplei ding op MBO-niveau met relevante werkervaring. Daarnaast beheerst u de Duitse taal en kunt u accuraat werken. Bovendien bent u flexibel, betrouwbaar en een teamplayer. Deze interessante fulltime baan biedt goede toekomstperspectieven. Informatie: (0168) 38 13 21, Patrick Hoogduijn Moerdijk, plaza 3 Medewerker orderverwerking m/v voor een bedrijf op industrieterrein Moerdijk. U regelt en begeleidt telefonisch transporten en onderhoudt contacten met klanten. Hiervoor hebt u een MEAO- opleiding en relevante werkervaring. Daarnaast beheerst u de Franse taal en kunt u secuur werken, kennis van Duits is een pre. Bovendien bent u bekend met MS Office en hebt u een flexibele instelling. Deze uitdagende baan van 20 uur per week is voor langere tijd. Informatie: (0168) 38 13 21, Patrick Hoogduijn Moerdijk, Plaza 3 Aquisiteur m/v voor een relatie in Roosendaal.Voor deze baan hebt u een HBO-diploma en een probleemoplossend ver mogen.Verder hebt u een resultaatgerichte instelling en bent u initiatiefrijk. De werkzaamheden bestaan voorna melijk uit het aquireren van potentiële klanten en het onderhouden van contacten met verschillende klanten iri verschillende branches. Deze baan van 40 uur is voor langere tijd. Informatie: (0165) 54 02 48, Mariët van der Meulen Roosendaal, Roselaarplein 33 Boekhoudkundig medewerker m/v voor een relatie in Roosendaal. De werkzaamheden bestaan uit facturen inboeken, betalingen regelen, debi teuren-, crediteuren-administratie, klanten nabellen en gegevens invoeren in de computer. Hiervoor hebt u een MEAO-BA diploma liefst aangevuld met één of twee jaar werkervaring. Deze baan waarbij u in teamverband werkt is voor 40 uur en voor langere tijd. Eigen vervoer is een pre. Informatie: (0165) 54 02 48, Jeanine Haanen Roosendaal, Roselaarplein 33 HORECA/CATERING Kelner/serveerster voor een tearoom in Oosterhout.Voor deze baan in de bediening bent u beschikbaar op de woensdag- en zaterdagmiddag of alleen de zaterdagmiddag. hebt ruime ervaring in de horeca en bent tussen de 25 en 35 jaar oud. Deze baan is voor langere tijd. Informatie: (0162) 42 35 20, Karin van Knippenberg Oosterhout, Leysenhoek 19 INDUSTRIE Logistiek planner m/v voor een relatie in Etten-Leur. U bent ervaren en hebt een opleiding op MBO-niveau. Verder beheerst u de Engelse taal in woord en geschrift, kennis van Duits is een pre en u vindt het een uitdaging om in samenwer king met de afdeling inkoop en productie het totale logistieke proces in goede banen te leiden. Hiervoor bent u flexibel en stressbestendig en kunt u zowel zelf standig als in teamverband goed functioneren. Ervaring met Microsoft applicaties is vereist. Reageer maandag 21 april voor 12.00 uur. Informatie: (076) 501 85 00, Jackéline Dekkers Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Schoonmaakmedewerker m/v voor een bedrijf in Roosendaal. De werkzaamheden bestaan uit het schoonmaken van kantoren van 1800 tot 20.00 uur. U hebt ruime ervaring in de schoonmaak- branche en kunt zelfstandig werken.Voor deze baan bent u bereid om in de ochtenden in te vallen indien noodzakelijk. Informatie: (0165) 55 99 60, Astrid Walraven Roosendaal, Roselaarplein 33 Schoonmaker m/v voor een schoonmaakbedrijf in Moerdijk met een pro- ject in Willemstad.Vanaf 26 april t/m eind oktober werkt u twee uur in de vroege ochtend op zaterdag, zondag en feestdagen. In het hoogseizoen kunt u ook s avonds in het weekend twee uur werken. Informatie: (0168) 33 50 10, Elke Verhoeven Zevenbergen, De Hil 18-20 TECHNIEK Calculator m/v voor een relatie op industrieterrein Moerdijk. U behan- I delt en calculeert offerte-aanvragen en bepaalt op basis van ervaring, calculatienormen en historische gegevens de benodigde fabricage- en montagetijd.Voor deze functie hebt u minimaal een diploma MTS/HTS- Werktuigbouwkunde. Deze baan is per direct en heeft prima toekomstmogelijkheden. Informatie: (0168) 38 13 21, Katy Petersen Moerdijk, Plaza 3 Constructie-bankwerker Voor een relatie in Oud-Gastel. U kunt van een teke ning constructies aflezen en maken. U bent in het bezit van een LTS metaal opleiding, zo ook de opleiding SOM. Ij Het gaat om een opdracht voor lange tijd met uitzicht op vast werk. Informatie: (0165) 55 99 60, Louis van Loon Roosendaal, Roselaarplein 33 Allround installatiemonteur m/v voor een installatiebedrijf in Roosendaal.Voor deze functie op het gebied van gas, water, CV en dakbedek king hebt u een gericht LTS-diploma en ruime relevante I werkervaring. U kunt in ieder geval zelfstandig werken en hebt bij voorkeur de Basiscursus Veiligheid. Deze baan is voor lange tijd. Informatie: (0165) 55 99 60, Louis van Loon Roosendaal, Roselaarplein 33 Machine-bedieners m/v voor een productiebedrijf in Roosendaal. Met regelmaat Ij zijn er mogelijkheden voor ervaren machinebedieners. U hebt een LTS-opleiding en beheerst de Nederlandse taal goed. Bovendien heeft u enig technisch inzicht, bent I u gemotiveerd en kunt u zelfstandig werken. Zoekt u een baan voor lange tijd of wilt u wat ervaring op doen! j Reageer direct Informatie: (0165) 55 99 60, Sonja Nuijten Roosendaal, Roselaarplein 33 Machinebrander m/v voor een staalverwerkend bedrijf op industrieterrein Moerdijk Uw werkzaamheden bestaan uit het bedienen I van een computergestuurde snijbrander. U bent in het bezit van een LTS-diploma Metaal en hebt enige jaren werkervaring. Deze afwisselende baan biedt goede toe komstperspectieven. Informatie: (0168) 38 13 21, Katy Petersen Moerdijk, Plaza 3 DETAILHANDEL Verkoop-medewerker m/v voor relaties in Etten-Leur en omgeving. U werkt in een team in een slagersfiliaal en hebt hiervoor enige ver koopervaring in een slagerij, supermarkt of winkel. Verder bent u verzorgd, klantvriendelijk en bereid onre-1 gelmatig te werken. Deze afwisselende baan is voor langere tijd. Informatie: (076) 502 22 44, Cleo Pinck Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a dienstverlening aan mensen met een handicap Tilburg Breda Rijsbergen Amarant verleent zorg aan meer dan 1000 verstandelijk gehandicapten in Midden- en West-Brabant. Vanuit voor zieningen in de regio's Tilburg, Breda en Rijsbergen wordt zorg geboden die tegemoetkomt aan individuele zorgvragen van cliënten. Deskundige begeleiding bij wonen en dagbesteding, thuiszorg, dag- en logeeropvang, crisis opvang en specialistische hulp op het gebied van bijvoorbeeld autisme vormen onderdelen van het omvangrijke pakket van dienstverlening. In de drie regio's zijn ca. 1200 medewerkers actief in een organisatie waarin aan begrippen als decentralisatie, delegatie van verantwoordelijkheden en bevoegdheden en interne communicatie vorm en inhoud wordt gegeven. Amarant werkt hard aan verhoging van de kwaliteit van j zorg en verbreding van het zorgaanbod. Veel aandacht gaat uit naar onderwerpen als verbetering van het zoig- coördinatieproces, methodische werkvormen, opleiden van medewerkers en kwaliteitszorg. De organisatie van iedere regio is opgebouwd uit drie clusters van voorzie- j ningen voor wonen en dagbesteding. De nachtzorg binnen Amarant regio Rijsbergen wordt ingevuld door een team van nachtwachten, eerstverant woordelijke nachtwachten en de teamleider nachtzorg, als leidinggevende. Er is een vacature ontstaan voor de functie van De éérstverantwoordelijke nachtwacht verricht primair de taken van nachtwacht en daarnaast is hij/zij de eerstaanspreekbare voor de overige nachtwachten en andere betrokkenen in de nacht. Voor deze functie zoeken wij kandidaten die: - een ruime ervaring hebben met de zorg voor mensen met een verstandelijke handicap; - een verpleegkundige opleiding hebben op het eerste deskundigheidsniveau; - beschikken over voldoende kennis en vaardigheden met betrekking tot somatische zorgverlening en het uitvoeren van verpleegtechnische handelingen, - in staat zijn om doortastend en accuraat te handelen indien de situatie dit vereist; - beschikken over leidinggevende capaciteiten. Deze functie is ingedeeld in FG 45. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot Peter Horsten, teamleider nachtzorg of Simon Segers, zorgmanager, telefoon 076-5967500. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Amar regio Rijsbergen, Postbus 75, 4890 AB Rijsbergen, t.a.v. de heer T. de Groot, personeelsfunctionaris. ZEELAND ROND verschijnt elke dagblad De Stem. Bijdragen dez Vergouwen, Camile Schelstraete tie stelt reacties op prijs. Geen an rijm. Voor tips op- en of aanmer kunt ook schrijven naar: Postbus ZE lopen weer met bosjes door het I plantje dat op een speciaal plekje dingetjes, waterplanten, witte stee Al rondlopend ontstaat een ideaal 1 tuin en het wagentje wordt steeds portemonnee platter. Terwijl een rekening voldoet komt een vlotte lopen. „Kunt u mij vertellen waai I alleen maar tuinkabouters en tui hebben." De vrouw achter de ka I klaart dan in bloemrijke taal: „K maar misschien hebt u iets aan ha: GRIEPERIG was hij van de week. Maar hij is 'een beul voor zijn eigen lichaam', zoals een collega dat zo plastisch uitdrukt. Dus toch elke dag naar het werk. Maar dat grie perig gevoel, daar moest-ie wel vanaf. En snel ook. Deze week stapte hij het kantoor binnen en haalde uit zijn binnenzak een klein borrelglaasje en een wat groter flesje met onduide lijke inhoud. 'Homeopathisch', WOEGER WAS het nog: Hond aat baas uit. Maar alles is aan Wandering onderhevig. Het is I nu: aas rijdt hond. Want zelfs deze uervoeters verkiezen nu gere- te worden. Tegen slijtage ^n'ssenjèrs èn d'n naom dantl tor flak z'op andere durpen I aoita d'overlest gelezen vaA maor nog, moste ze de kerk sl\ 171 tl jaoren nie lekker u o/c weeral vijvetwintug jaor J1 nou de kerk afbreken, aliaI 0 staot',m ook emaol nie aon a°he krant zijnen brief al Ln willen, d'n bloed, s n n omwegt istij dan toe 1 t is op de goeje plek gerl w nie kinderachtug zille! Tfl Re f°n d'ard gesproken messi /e le kloot oor, weette wat1 Zl) gewend om in d'n oek t dan°UJVen ee^' oe t °°k Kom, Én nSa0i evvgoed nie ergest al ijer dwjès gesproken danl 9 van zijn vaoder, d'n ouv É0zvZTder. ging altiid nat"i Ik wp V d'rvoor dattij ni ^x,zegt^zelfook' dl P Raopenburg naor de I ÉniTZ^ t ist messchien J Ém.nw ma;Kkeluk lullen vaneii dvièz> ettii nie deenk'kf s-^^eriken ijj overal, da zi\

de Stem | 1997 | | pagina 28