DE STEM E Commercieel Bouw-technisch Adviseur Topstart. Voor functies van niveau ontwerper-constructeur Mercuri Urval INTE MADE MEDEWERKER BURGERZAKEN BELEIDSMEDEWERKER WELZIJN FINANCIEEL MEDEWERKER ONDERWIJS BELEIDSMEDEWERKER RUIMTELIJKE ORDENING/VOLKSHUISVESTING MEDEWERKER BOUW- EN WONINGTOEZICHT SYSTEEMBEHEERDER TRIVOOR unique uitzend met scoringsdrang, inventiviteit, die bouwconcepten weet te visualiseren DAGBLAD VOOR ZUIDWESI-NIDER'ÜHD Projectmedewerker welzijn m/v 'TopStart. De kortste weg naar een baan.' Ervaren uitvoerder g.w.w. Aankomend uitvoerder g.w.w. Projectcoördinator bouwontwikkeling Bouwkundig calculator werkvoorbereider Bouwkundig uitvoerder Machinefabriek Bewo BV ROOZEN VAN HOOF advies, werving en selectie CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER Staalkonstruktie G. Willemse B.V. Ja 1 DE STEM De gemeente Made is ontstaan uit een samenvoeging per 1 januari 1997 van de gemeenten Made en Drimmelen. Terheijden (inclusief Wagenberg) en Hooge en Lage Zwaluwe (inclusief Blauwe Sluis en Heikant). Made telt ruim 26.000 inwoners en beslaat 12.400 ha, voor een groot gedeelte ingenomen door Nationaal Park de Biesbosch. Gelegen in het grensgebied tussen de jachtige Randstad, Moerdijk en de steden Breda en Oosterhout, is Made vooral een groen en waterrijk middelpunt; een veilige haven voor inwoners, passanten en gasten. De gemeentelijke organisatie is opgebouwd volgens het sectorenmodel. Er zijn drie sectoren, te weten: Maatschappelijke Zaken, Ruimtelijke Zaken en Middelen. Daarnaast bestaat een stafafdeling Bestuursondersteuning. Ruim 160 medewerk(st)ers zetten zich binnen de organisatie in voor een optimale dienstverlening voor de inwoners en relaties van de gemeente Made. Voor de diverse sectoren zijn wij op zoek naar een: Bij de sector Maatschappelijke Zaken. afd. Burgerzaken (nr. 1.1.3 36 uur per week) De functie: - het in ontvangst nemen van standaard aangiften aan de balie (controleren en geven van voorlichting); - het raadplegen van het GBA-systeem en inbrengen van gegevens bij de behandeling van aanvragen; - het verwerken van aanvragen inclusief controle van ge gevens; - het verwerken en afgeven van documenten uit de GBA aan de balie. Inlichtingen: Inlichtingen over de functie 1.1.3 kunnen worden ingewonnen bij dhr. M. van der Zalm. afdelingshoofd Burgerzaken, tel, (0162)690141. Bij de sector Maatschappelijke Zaken, afd. Burgerzaken De eisen: - MBO: - vakkennis op het terrein van burgerzaken (praktische ervaring en evt. diploma AA-BZ)f - gebruikerskennis van GBA-pakket. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal 2.471.- (aanloopschaal 5) en maximaal 4.003.- (functieschaal 6). De functie: (nr. 1.3.3 36 uur per week) De eisen: beleidsontwikkeling op het brede terrein van welzijn; toetsen van subsidie-aanvragen aan maatstaven, op doelmatigheid en binnen de beschikbare budgetten; adviseren over bezwaar- en beroepsprocedures: taakverdeling van de verschillende beleidsterreinen in overleg met collega's. - relevante opleiding op HBO-niveau (bij voorkeur rich ting welzijn); - ervaring met genoemde werkzaamheden: - goede contactuele eigenschappen vereist. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal 3.413.- (aanloopschaal 8) en maximaal 5.613.- (functieschaal 9). Inlichtingen: Inlichtingen over de functie 1.3.3 kunnen worden ingewonnen bij dhr. A. Braat. afdelingshoofd Welzijn, tel. (0162) 690170. Bij de sector Maatschappelijke Zaken, afdeling Welzijn (nr. 1.3.5 36 uur per week) De functie: - aanleveren cijfers voor gemeentebegroting en gemeen terekening voor het gehele onderwijsveld; - controle onderwijsuitkeringen van Rijk; - budgetbewaking materiële uitgaven openbare basis scholen: - behartiging rechtspositionele aangelegenheden perso neel twee openbare basisscholen; - opstellen formatieplannen. Inlichtingen: Inlichtingen over de functie 1.3.5 kunnen worden ingewonnen bij dhr. A. Braat, afdelingshoofd Welzijn, tel. (0162) 690170. De eisen: - relevante opleiding op HBO-niveau: - (ruime) ervaring in naastgenoemde werkzaamheden: - bereid in teamverband en zelfstandig te werken. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal 3.413.- (aanloopschool 8) en maximaal 5.613.- (functieschaal 9). Bij de sector Ruimtelijke Zaken, afdeling Bouwen en Wonen (nr. 2.1.3 36 uur per week) De functie: - advisering met betrekking tot volkshuisvesting: - planning woningbouwprogramma's (in- en extern): - (mede)advisering met betrekking tot Ruimtelijke Or dening: - levert een bijdrage aan het opstellen (van herzienin gen) van bestemmingsplannen en verzorgen van de procedures: - adviseert inzake bezwaar- en beroepsprocedures en vertegenwoordigt (mede) in deze procedures; - verzorgt inspraakprocedures en voorlichtingsbijeen komsten. De eisen: - HBO, richtingen ROV: - ruime ervaring op het werkterrein. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal 3.413.- (aanloopschaal 8) en maximaal 5.613.- (functieschaal 9). Inlichtingen: Inlichtingen over de functie 2.1.3 kunnen worden ingewon nen bij dhr. A. de Jong, afdelingshoofd Bouwen en Wonen, tel. (0162)690201. Bij de sector Ruimtelijke Zaken, afdeling Bouwen en Wonen (nr. 2.1.9 36 uur per week) De functie: - toetst bouwaanvragen aan bouwverordening, bouwbe sluit en brandbeveilingsverordening en zorgt voor ad visering: - is belast met de technische administratieve afhandeling van bouwaanvragen: - bepaalt de technische voorwaarden waaronder een bouwvergunning wordt verleend en stelt het advies op: - verstrekt informatie over bouwkundige vragen aan het publiek; - controleert op het bouwen zonder vergunning, strijdig gebruik van gebouwen en erven: - controleert bouwwerken waarvoor vergunning is ver leend (c.q. melding): - controle beton- en staalconstructies op overeenstem ming met constructietekeningen en veiligheid. De eisen: - MBO. richting bouwkunde plus opleiding BWT: - ruime ervaring op het werkterrein. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal 2.972.- (aanloopschaal 7) en maximaal 4.970.- (functieschaal 8). Inlichtingen: Inlichtingen over de functie 2.1.9 kunnen worden ingewon nen bij dhr. A. de Jong, afdelingshoofd Bouwen en Wonen. tel.(0162)690201. Bij de sector Middelen, afdeling Facilitaire Zaken (nr. 3.2.5 36 uur per week) De functie: - operationeel houden van de geautomatiseerde infor matiesystemen m.n. Novell 4.11 netwerk: - volgen huidige stand van zaken op het gebied van de automatisering in de gemeente en het bijhouden van technologische ontwikkelingen; - opsporen, signaleren en (laten) oplossen van storingen, problemen, wensen en vragen op met name technisch gebied. De eisen: - MBO informatica aangevuld met kennis van Novell netwerken; - enige kennis van AS-400 mini-computer is een pre; - in staat om zelfstandig te werken. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal 2.640.- (aanloopschaal 6) en maximaal 4.387.- (functieschaal 7). Inlichtingen: Inlichtingen over de functie 3.2.5 kunnen worden ingewonnen bij dhr. L. van Minderhout, afdelingshoofd Facilitaire Zaken, tel. (0162) 690280. De bij de vacatures aangegeven functieniveaus zijn voorlopig. Definitieve functiewaardering zal t.z.t. plaatsvinden. Indien u geïnteresseerd bent in één van bovenstaande vacatures ontvangen wij graag uw schriftelijke reactie vóór 3 mei 1997. Uw sollicitatiebrief kunt u onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan het College van Burgemeester en 0 Wethouders van de gemeente Made, Postbus 19,4920 AA Made. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Functies van niveau vereisen een specialistische aanpak: de aan pak van Topstart. TopStart ver vult tijdelijke en reguliere vacatu res op HBO- en academisch niveau. In alle sectoren waar op- stap- en doorgroeikansen liggen voor hoger opgeleiden. Topstart beschikt over een landelijk net werk van vestigingen en maakt deel uit van de Start-organisatie. Met in 1996 een omzet van 1,5 miljard gulden, meer dan 350 vestigingen en ruim 200.000 be middelingen, behoort Start tot de grootste intermediairs op de Nederlandse arbeidsmarkt. De Dienst Maatschappelijke en Culturele Zaken (MCZ) van de gemeente Eindhoven is een zelfstandig functionerende vakdienst. r Met ongeveer 325 medewerkers draagt de dienst zorg voor de sectoren Onderwijs Educatie, Kunst Cultuur, Welzijn en Sport Recreatie. De sector Welzijn houdt zich bezig met de voorbereiding, uitvoering en evaluatie van het beleid op e$n groot aantal gebieden van gemeentelijke zorg. Het werk terrein omvat o.a. maatschappelijke dienstverlening, sociaal-cultureel werk, kinderopvang, vrijwilligerswerk, opvang asielzoekers, criminaliteitspreventie, anti-discriminatie, verslavingszorg, maatschappelijke zorg en jeugdwerk. Functie In het kader van het Groot Stedenbeleid vorm geven aan pro jecten binnen een achttal wijken in Eindhoven met als doel het revitalise ren van de stad door extra aandacht voor zaken als onderwijs, zorg, jeugd veiligheid, leefbaarheid, werk en economie. Samen met collega ambtenaren, medewerkers vanuit particuliere initiatieven en bewonersor ganisaties wijkgericht en vraaggericht werken in de welzijnssector. Profiel Een academisch werk- en denkniveau, ervaring met projectma tig werken, samenwerkingstalenten, initiatiefrijk en creatief. Arbeidsvoorwaarden Deze functie is op projectbasis voor de duur van 2 jaar. Salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maximaal 6.240,00 bruto per maand op basis van 36 uur. De gemeente Eindhoven streeft ernaar meer vrouwen en leden uit etnische minderhe den in dienst te nemen. Daarom worden zij nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. In beginsel is kinderopvang beschikbaar. Reactie De werving selectie voor deze functie wordt verzorgd door TopStart Werving Selectie. U kunt uw schriftelijke reactie met CV bin nen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: TopStart Eindhoven, t.a.v. mevrouw E. Fraikin-Jacobs, Grote Berg 20, 5611 KK Eindhoven, tel. (040) 246 00 79. TopStart Eindhoven, Grote Berg 20, 5611 KK Eindhoven, tel. (040) 246 00 79 PROJECTADVIESBUREAU Trivoor Projectadviesbureau is een onafhankelijke organisatie gespecialiseerd in projectmatige detachering van bouwkundigen en weg- waterbouwkundigen. Technici op mts-, hts- en Yu- niveau worden ingezet ten behoeve van ontwerp, constructie, (cAD)tekenwerk, calculatie, werkvoorbereiding, uitvoering, projectleiding, toezicht en advies. Voor verschillende opdrachtgevers zoeken wij: bij snelgroeiende aannemer in N-Brabant t.b.v. diverse Gww-werken. start op grote reconstructie en uitbreiding voor rws. Werkz: planning en coördinatie van uitvoering, bouwoverleg, contact onderaan nemers en opzichters, voortgangs- en kostenbewaking, dag- en weekadmlnistratle. Mooi project richting vast dienstverband voor zelfstandig uitvoerder met mts en aanvullende cursussen die toe Is aan uit dagende en financiële stap in zijn loopbaan bij middelgrote kwaliteitsaannemer regio Tilburg t.b.v. bouw- en woonrijp maken, rioleringen, recon structies en aanleg van wegen, grond- en straatwerk. Werkz; uitzetten, bijhouden werkadministratie, afroepen materialen en meewerken. Project richtingvast dienstverband voor jonge MTs/HTS-er die onder leiding van ervaren uitvoerder de kneepjes van het vak wil leren! bij ontwikkelingsmij, onderdeel van gerenommeerd bouwbedrijf, regio Tilburg. U bent verantwoordelijk vanaf ontwerpstadium t/m start bouw. Werkz: besprekingen met opdrachtgevers, PvE, haalbaarheids onderzoeken, budgettering, prijsvorming, contact met instellingen, architecten en ingenieursbureau's, directievoering. Interessant project richtingvast dienstverband voor communicatieve en praktische MTs/HTS-er met min. 3 jr. erv. bij voorkeur bij architecten- of ingenieursbureau bij klein bouwbedrijf regio 's-Hertogenbosch t.b.v. woning- en utiliteitsbouw. Werkz: inschrijfbegrotin- gen, planningen, inkoop, bouwplaatsindeling, voortgangsbewaking, projectcoördinatie. Afwisselend project richting vast dienstverband met doorgroeimogelijkheden voor MTs/HTS-er met min. 2 jr. rel. erv. bij goed georganiseerd bouwbedrijf, omzet 80 min, regio Breda t.b.v. woning- en utiliteitsbouw. U start op nieuwbouw utiliteitswerk van 9 min, traditioneel te bouwen, en bent verantwoordelijk voor organi satie en coördinatie van uitdagend project. Inhoudelijk en financieel interessante stap in carrière voor uitvoerder op min. MTs-niveau met 4 jr. rel. erv. Schrijf of bel, ook 's avonds en op zaterdag: FABRIEKSTRAAT IA 5038 EM TILBURG Mark Hassink Ody van den Broek 013 544 41 44 Onze relatie, Machinefabriek BEWO BV in Tilburg, vervaardigt en verkoopt onder andere halfautomatische en vol automatische metaalband- en metaalcirkelzaagmachines. Ook gehele zaagstraten worden hier op klantenspecificatie gemaakt. Deze zeer geavanceerde machinefabriek, waar de unieke producten van tekening tot eindmontage worden ontworpen en gefabriceerd, blijft zijn aandeel op de internationale markt vergroten. Nu al komt 80 procent van de omzet tot stand via de export. Machinefabriek BEWO BV maakt met zijn betrokken team van 45 medewerkers, een gecontroleerde groei door. Voor het verder organiseren van deze groei zijn wij namens onze relatie op zoek naar een creatief, gedreven en accuraat vakman met leidinggevende kwaliteiten De kandidaat De functie Als ontwerper-constructeur staat u, samen met uw drie collega's op de teken kamer, aan de basis van de producten die bij Machinefabriek BEWO BV gefabri ceerd worden. U ontwerpt, tekent en construeert de hoogwaardige machines, ntegreerd CAD-systeem uw belangrijkste tool is. Naast de informa- n kennisoverdracht binnen uw afdeling, is een nauw contact met de productieafdeling noodzakelijk. In contact met klanten speelt u een adviseren de rol, met name met betrekking tot de (on)mogelijkheden van de toepassingen van de BEWO producten. Naast dit alles bent u medeverantwoordelijk voor de productontwikkeling. Op termijn zult u doorgroeien tot Hoofd Tekenkamer. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 42715004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19 (bedrijvenpark 't Laar). Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: (013) 468 66 69. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Uw HBO werk- en denkniveau brengt u al enige jaren in de praktijk bij een onderneming in de machinebouw en/of metaalbewerking. U heeft ervaring met aspecten als hydrauliek, pneumatiek, elektrotechniek en elektronica. U heeft als zodanig ook ruime werkervaring met AutoCAD 12. Naast nauwkeurig en zelf standig, bent u een sociaal persoon en communiceert u zonder moeite op alle niveaus. Functioneren in een team en binnen een organisatie waar een informele werksfeer heerst, zijn aspecten die u aanspreken. Uw vakmanschap en affiniteit met dit product maken u tot een doorzetter, die net zolang 'puzzelt' tot de juiste en meest optimale oplossing verkregen wordt. Machinefabriek BEWO BV biedt u: - een baan in een vooraanstaand bedrijf met een uniek produkt, waarbij het gehele productieproces onder hetzelfde dak plaatsvindt; - een gedegen inwerkperiode in een veelzijdige functie; - de mogelijkheid om uzelf te blijven ontwikkelen en te groeien binnen een internationaal georiënteerde en groeiende organisatie. TELEMARKETEERS Uw werkzaamheden zijn o.a. telefonische verkoop van abonnementen on k ten. Het betreft een parttime baan die u zelf kunt indelen in middag- of av diensten. U dient per week minimaal 3 dagdelen beschikbaar te Bovendien bent u commercieel en heeft u verkoopervaring. Informatie: Karin Hilberink. Tilburg, J. van Stolbergstraat 16, tel. (013) 5367950. COMMERCIËLE MEDEWERKERS ADMINISTRATIEF EN/OF TECHNISCH Voor diverse relaties in P'™4- mnL buitendienst medewerker, een commercieel/administratief medewerker een commercieel/technisch medewerker Heeft u een afgeronde MBö- opleiding, bent u zelfstandig, zakelijk en commercieel ingesteld, reageer dan snel. Ruime werkervaring is geen must Het betreffen vacatures met een va dienstverband. Informatie: Inge van de Klundert Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 10, tel. (076) 522 3611. ADVERTENTIEVERKOPER Werkzaamheden: telefonisch prospects benaderen om advertentieruimte te verkopen, maken van orderbevestigingen, lay-out verzorgen en after-sales Bent u commercieel ingesteld en heeft u een goede telefoonstem, reageer dan snel. Wij hebben regelmatig vacatures voor commerciële binnen- en buiten dienst medewerkers. Informatie: Peggy Seebregts. Eindhoven, Keizersgracht 9 abc, tel. (040) 245 50 44. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Voor een bedrijf in Bergen op Zoom zoeken wij kandidaat voor het uitwerken van juridische stukken m.b.v. dictafoon. Heeft u minimaal MAVO-opleidina beheerst u de Nederlandse taal perfect in woord en geschrift, heeft u een goede typevaardigheid en kunt u overweg met een dictafoon, reageer dan snel! Informatie: Louise Buiter. Roosendaal, Dr Brabersstraat 17. tel. (0165) 52 46 20 ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Voor een technische groothandel in Rosmalen. U wordt de spil van het bedrijf en houdt zich o.a. bezig met telefoon, facturatie en pakbonnen verwerken Functie-eisen: MAVO, ervaring met Word en Excel en mondelinge beheersing van het Engels. Leeftijd: maximaal 20 jaar. Informatie: Yvonne van der Made Den Bosch, Stationsweg 5. tel. (073) 612 8818. TECHNISCH/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Voor een opdrachtgever in Sprang Capelle zijn wij op zoek naar een kandidaat op MTS-niveau richting Weg- en Waterbouwkunde, die enigszins administratief is onderlegd. U bent verantwoordelijk voor de kwaliteits controle, het uitwerken van offertes en het aannemen van de telefoon Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid de functie uit te breiden naar projectuitvoerder. Heeft u interesse in deze vacature met zeer goede toe komstperspectieven, neem danzo snel mogelijk contact met ons op! Informatie: Saskia Arts. Waal wijk, Grotestraat 211tel. (0416) CS 15 30. Unique mensen maken:het V 10(181039" Staalkonstruktie G. Willemse b.v. vervaardigt met 20 medewerkers staal-skeletbouw. De projecten die wij uitvoeren komen van opdrachtgevers uit Nederland en in toenemende mate uit geheel Eu ropa en Zuid-Amerika. Wij realiseren ook complete bedrijfspanden en speciale projecten zoals wies en koelhuizen. Deze projecten worden dan turn key uitgevoerd. Onze organisatie kenmerkt zich onder andere door een resultaatgerichte werkwijze en een open, directe en informele communicatie. (...jlisw 9i:i: Wij willen ons team uitbreiden met een De functie omvat in grote lijnen: calculeren a.h.v. staaloverzichten en bouwkundige tekeningen werkzaamheden die te maken hebben met de werkvoorbereiding inkopen van materialen en gereedschappen beheren van de voorraden Functie-eisen: een opleiding op middelbaar technisch niveau inzicht en interesse in bouwkundige zaken veel belangstelling voor de aard van ons bedrijf gemakkelijk in de omgang zowel met de eigen medewerkers als met de opdrachtgevers en potentiële klanten interesse in het werken met geautomatiseerde systemen Minimaal 1 jaar ervaring in een soortgelijke functie is gewenst. Veel aan dacht zal worden besteed aan het inwerken van betrokkene. Zo zal hij in de gelegenheid worden gesteld enige tijd mee te werken, zowel in de werkplaats als op één of meerdere bouwplaatsen. Uw bij voorkeur schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Vijfhuizenlaan 10 5126 PVGilze 'Gescheiden afvalbergen. HERCUTON B.V., gevestigd in Nieuwkuijk (Nbr.), is een succes volle en toonzettende bouwer van turn-key betonnen bedrijfspanden. Binnen korte tijd hebben zij een sterke reputatie opgebouwd binnen de D C ["Ij I T 9 BI (betonbouw)wereld. HERCUTON staat bekend om zijn karakteristieke vormgeving, representatieve uitstraling en fraaie afwerking van zijn bouwwerken. De doelgerichte IEDIIJFSBOUW wijze van samenwerken met him opdrachtgevers maakt hen tot gewaardeerde business- partners. Het team bestaat uit 26 medewerkers. Het succes uit zich o.m. in een groeiende vraag vanuit de markt. Om de pro-actieve houding naar de markt te garanderen willen wij in contact komen met kandidaten (m/v) voor de functie van De functie: Na een intensieve inwerkperiode bent u verantwoordelijk voor het verwerven van nieuwe projecten. Enerzijds middels marktonderzoek, waarna u direct contact zoekt met de eindge bruiker van de te bouwen bedrijfs panden. En anderzijds via het opvolgen van aanvragen. Door uw kennis van zaken weet u in korte tijd het vertrouwen te winnen van de (potentiële) opdrachtgever en bent u in staat om ideeën direct te visualiseren. Op basis van de technische specificaties informeert u de calculatie- en ontwerpafdeling, die het hele project uit handen neemt en realiseert. U werkt nauw samen met de commer cieel directeur aan wie u ook rapporteert. De eisen: - Een opleiding op minimaal MTS- Bouwkunde nivo is een absolute must. - Enkele jaren succesvolle ervaring in een commerciële buitendienstfunctie binnen de bouwwereld. Bijvoorbeeld ervaring met componenten in de bedrijfshallen sector; daken, wanden, industriële deuren, vloeren, etc. - Als persoon bent u te typeren als: zelfstandig, doener, creatief (gevoel voor vormgeving), representatief, sterke persoonlijke overtuigings kracht en communicatief vaardig. - U heeft het vermogen om commer cieel slagvaardig te onderhandelen. - Leeftijdsindicatie: 28 - 40 jaar. Geboden: - Een zeer solide en professionele organisatie, die kwaliteit boven kwantiteit plaatst. - Een uniek bouwconcept, waarbij esthetiek, technische realiseerbaarheid, snelheid en degelijkheid samenvloeien. - De kans om onderdeel uit te maken van een hecht en enthousiast team die samen reeds een sterke markt positie hebben weten te realiseren. - Een zelfstandige baan met ruimte voor eigen initiatief. - Een goed salaris met dito secundaire arbeidsvoorwaarden (waaronder een auto van de zaak) maakt het plaatje compleet. Bent u de persoon voor deze boeiende job? Reageer dan binnen 10 dagen middels een korte brief met c.v. en richt deze o.v.v. ref.nr. 130.974108 aan Mercuri Urval B.V., Boschdijk 60, 5612 AN Eindhoven. SI

de Stem | 1997 | | pagina 26