DE STEM BANEN LADDER NT SCHILDERS tij Dactylo. P E S O E E Controller zuïd-chemie gftPl Siert op zc nieirv V Bergen op Zoom Vedior ALLROUND AUTI VOORBEWERK! ITER PUITER j] Holland INTERCEDENT (M/V) Directeur Bankkantoren Zeeuws Terneuz snel spe< TECHNISCH VERKOPER* n 5) exff voor onderhouds- en nieuw- bouwschilderwerken. Koster Schilderwerken B.V. WIJNEN AUTOSCHADE Z7 actylo Mijn uitzendburo. machinefabriek en ijzergieterij CNC Frezers/Kotteraars Bankwerkers Industrieel spuiter/schilder Straler internationale werkomgeving voor ervaren HBO'ert 'm 1 "ï- Specialisten in Human Resource Management Van Eijk Specialist in de agrarische sector In West-Ze< .V. DE STEM ZATERDAG 19 APRIL 1997 Koster schilderwerken zoekt vakbekwame en zeer gemotiveerde koster schilderwerken Wij zijn een modern schildersbedrijf dat meer dan 60 jaar bestaat en gecertificeerd is volgens ISO 9002 en V.C.A. Een bedrijf dat gefundeerd is op kwaliteit en vertrouwen. Ons beleid is er op gericht met vaste opdrachtgevers en met vaste medewerkers te werken. Omdat onze opdrachtgevers hoge eisen stellen, willen wij uitslui tend met vakbekwame en gemotiveerde mensen werken. Heeft u belangstelling, bel ons dan voor een af spraak en vraag naar onze mevrouw M. Knaap. Elftweg 8 Postbus 75 4940 AB Raamsdonksveer Tel. 0162-512769 Fax 0162-520852 is een toonaangevend schadebedrijf dat is gespecialiseerd in het herstellen van schade 's aan personenauto;s Wegens schaalvergroting zijn wij op korte termijn op zoek na Houd u van werkei met toekomst, de heer Wijnen Tel. 0165 - 551, Wij bieden: - na gebleken geschikthej - een goed salaris en secundaire arbeid: - afwisselende werkzr vaste aanstelling nverband in een vak an de telefoon en vraag naar ■"f'.rizf JEN AUTOSCHADE B.V. Borchwerf 40a 4706 RG Roosendaal GARANTIEBEDRIJF Voor diverse bedrijven hebben wij de volgende vaca tures: COMMERCIEEL/TECHNISCH MEDEWERKER M/V Voor een bedrijf in Etten-Leur zoeken wij een gemo tiveerde kandidaat met een HTS-E opleiding. Heeft u kennis van de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift, bent u in bezit van organisatietalent en een commercieel gevoel, reageer dan snel op deze baan die de mogelijkheid biedt tot een vast dienst verband. Info. Dactylo Etten-Leur. TEKENAAR STAALBOUW M/V Wij zijn op zoek naar een ruim ervaren kandidaat voor een project in de utiliteitsbouw. Voor meer in formatie kunt u contact opnemen met Dactylo Ber gen op Zoom. ZWEMONDERWIJZER M/V Voor een relatie in Steenbergen zijn wij op zoek naar een kandidaat voor baby-, peuterzwemmen en A/B- diploma op maandag- en dinsdagochtend en zater dag. U heeft de opleiding Zwemieider-A/-B. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, neem dan zo spoedig mogelijk contact op met Bergen op Zoom. PRODUCTIEMEDEWERKERS M/V Voor een houthandel in Etten-Leur zoeken wij per direct gemotiveerde, hardwerkende jonge kandida ten die niet bang zijn voor wat zwaarder werk. Bent u niet ouder dan 22 jaar en één of meer dagen per week beschikbaar, reageer dan snel. Info; Dactylo Etten-Leur. HEFTRUCKCHAUFFEURS M/V Voor een relatie in Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar gecertificeerde kandidaten. De opdrachten zijn vaak van zeer lange duur. Tevens zijn wij op zoek naar gecertificeerde kandidaten voor een relatie in Steenbergen. Bij deze relatie kan het oök voorko men dat het alleen heftruckwerk in het weekend is. Info: Dactylo Bergen op Zoom. TERRASBEDIENING M/V Voor een relatie in Bergen op Zoom zoeken wij voor de zomermaanden een kandidaat die goed kan (hoofd-jrekenen. Bent u de hele week beschikbaar, bent u tussen de 18 en 21 jaar en heeft u enige ervaring in de bediening, dan is dit wellicht een leuke baan voor u. Bij deze vacature geldt: hoe mooier het weer is, hoe meer uren u kunt werken, gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een dame. Info: Dactylo Bergen op Zoom. Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo Uitzendburo in: Bergen op Zoom, 0164-247024. Koevoetstraat 63. Etten-Leur, 076-5017667. Bisschopsmolenstraat 108. -xj3| pESTEM Ui/JLO. IJ. .1. -fj .hflpjy lllN Fabrikant van een compleet programma afsluitorganen hulpstukken voor waterleiding-, riolerings- en aardgasprojecten alsmede toeleverancier van bewerkt en onbewerkt gietwerk in hoogwaardige kwaliteiten. Het bedrijf is sterk exportgericht en ISO 9001 gecertificeerd. Gezien de steeds toenemende vraag naar onze kwaliteitsproducten zoeken wij voor onze moderne machinefabriek Functie-inhoud: Uitvoeren van verspanende bewerkingen met behulp van een CNC frees-/kotterbank, aan de hand van werktekeningen en werkbonnen, waarbij de vaardigheid voor het bijsturen van het CNC-programma aanwezig dient te zijn. Het werk wordt zowel in 2- als in 3-ploegendienst uitgevoerd. Functie-inhoud: Montagegereed maken van machinaal voorbewerkte constructie- en machineonderdelen door afwerken en bewerken. Tevens dienen deze onderdelen geassembleerd te worden aan de hand van werktekeningen. Het werk wordt in dagdienst uitgevoerd. Functie-inhoud: Het volgens voorschriften spuiten en/of schilderen van alle voorkomende werkstukken. Het werk kan zowel in dag- als in ploegendienst worden uitgevoerd. Functie-inhoud: Het volgens voorschriften stralen van werkstukken m.b.v. staalgrit. Het werk kan zowel in dag- als in ploegendienst worden uitgevoerd. Op bovengenoemde functies is de C.A.O. voor de Metaal- en Elektrotechnische Industrie van toepassing. Het bedrijf kent een goede regeling voor medewerkers in 2- of 3-ploegendienst en voor overwerk. Sollicitaties kunnen vertrouwelijk worden gericht aan onze afdeling Personeelszaken t.a.v. de heer A.F. Soomers, RMI Holland B.V., Havendijk 6, Postbus 26, 4600 AA Bergen op Zoom, telefoon 0164 - 25 10 00 Zuid-Chemie in Sas van Gent maakt deel uit van de kunstmestdivisie La Grande Paroisse, een onderdeel van het wereldwijd opererende Elf Atochem. Zuid- Chemie telt 140 medewerkers en is gespecialiseerd in de productie van kunstmeststoffen. De producten worden via landbouwcoöperaties en de kunstmest handel wereldwijd verkocht. Het bedrijf heeft een stevige positie in een groeiende markt, kent een platte organisatie en een resultaatgerichte, collegiale sfeer. Voor Zuid-Chemie zoeken wij een controller. U geeft leiding aan circa 10 medewerkers van de afdelingen Boekhouding en Administratieve Automatisering en bent verantwoordelijk voor een optimale financiële administratie. Belangrijke taken liggen op het gebied van treasury, cash management, budgettering, financiële analyses en de periodieke rapportages. In dat kader overlegt u Vedior Van Eijk -onderdeel van Vedior Interna tional- is met 16 filialen marktleider in de bemid deling van tijdelijk personeel voor de agrarische sector. Wij zijn een jonge, marktgerichte orga nisatie en dit betekent voor het personeel een grote zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Voor ons filiaal in Etten-Leur zijn wij op zoek naar een enthousiaste Je werkzaamheden bestaan uit het bemiddelen in tijdelijke dienstverbanden tussen opdrachtgevers en uitzendkrachten. Dat betekent het werven en selecteren van uitzendkrachten en het actief be naderen van klanten en prospects. Daarnaast behoren alle voorkomende administratieve han delingen tot je taak. Wat kun je verwachten: een zelfstandige en ver antwoordelijke functie; een uitstekend salaris; goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaron der een studiekostenregeling; werken in een leuk teamverband. Wat heb je te bieden: een HBO/MBO-opleiding; je bent tussen de 20 en 27 jaar; je hebt affiniteit met de agrarische sector; je hebt enige commerciële ervaring; je hebt een flexibele instelling; je hebt een rijbewijs Je interesse blijkt uit het feit dat je binnen 10 da gen je sollicitatiebrief, voorzien van een CV, onder referentie 10/int, stuurt aan: Vedior Van Eijk, t.a.v. mevr. S. Kroes, Vliethof 62, 2291 RZ Wateringen. i- Onze relatie is een bekend bank- en verzekeringsconcern met een uitgebreid dienstenpakket voor zakelijke en particuliere cliënten. Zij onderscheidt zich door haar regiöhale betrokkenheid, klantgerichte servicë "en moderne marktbenadering Deze filosofieïeidt tot een voorspoedige ontwikkeling in Brabant en een groei in de sector Zakelijke Kredietverlening. Teneinde een verdere gr,oei en professionalisering van hettfertkconcern in de regio Middeh- en West-Brabant te realiseren, bestaat momenteel de vacature van Directeur Bankkantoren. Deze zal verantwoordelijk zijn voor een 10-tal kantoren en ca. 50 medewerkers. De Directeur vervult een sleutelrol bij de ontwikkeling van de bankkantoren in zijn regio. De nadruk ligt hierbij op het structureren van de organisatie en het vergroten van de naamsbekendheid en het marktaandeel van de organisatie in Midden- en West-Brabant. Locatie: Tilburg ...stevige manager en commerciële financier... Salaris: fl. 10O - 130.000,= rep./auto/etc. Taken en verantwoordelijkheden: optimaliseren van de commerciële en financiële kantoorresultaten ontwikkelen van het marktplan en de distributiestrategie opstellen en bewaken van budgetten coachen, adviseren en motiveren van de medewerkers acquireren van potentiële particuliere en zakelijke relaties analyseren en fiatteren van zakelijke en particuliere kredieten deelnemen aan maatschappelijke activiteiten en organisaties stimuleren en ontwikkelen van commerciële acties Profiel van de geschikte kandidaat: Academisch werk- en denkniveau leeftijd 32 - 42 jaar gedegen ervaring in de financieel-zakelijke dienstverlening bekend met het opbouwen en structureren van organisaties uitgesproken commerciële flair en uitstraling sterke, motiverende en stimulerende manager loyale en positief kritische persoonlijkheid creatief, initiatiefvol en besluitvaardig woonachtig in de regio Tilburg of bereid zich daar te vestigen Geïnteresseerde kandidaten wordt verzocht hun curriculum vitae met begeleidend schrijven, onder vermelding van referentienummerWM/47954, te sturen naar Michael Page Finance, t.a.v. Drs H.Walter Michels, Heuvel Galerie, Ten Hagestraat 10,5611 EG Eindhoven. Voor nadere informatie kan contact met hem worden opgenomen, telefoon: 040-2433735. Special Michael Page Finance st in permanente en tijdelijke financiële functies Amsterdam - E indhoven -Düsseldorf - Frankfurt-Londen -Parijs -Sydney - Hong Kong - Singapore Sluiskil - Eind dit j, een definitief besluit oprichting van een 1 koersbalbond. Maar Bjng van een bond slechts een formaliteil jenwoordigers van c1- se verenigingen zelf elk geval voor de li de fbl opi regelmatig op het hoofdkantoor in Parijs. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de administratieve automatisering en het systeembeheer. Op dit moment wordt een omvangrijk geïntegreerd logistiek en administratiesysteem geïmplementeerd, waarbij u als projectmanager fungeert. U onderhoudt contacten met accountants, banken, de fiscus e.d. en rapporteert rechtstreeks aan de directie. Wij zoeken een bedrijfseconoom of SPD-er met ruime ervaring als (assistent) controller, bij voorkeur op gedaan in een productie-omgeving. Gezien uw centrale rol op automatiseringsgebied is ervaring op dat vlak onmisbaar. U bent pragmatisch, bezit een goed analytisch vermogen en uitstekende contactuele vaardigheden. U beheerst minimaal de Engelse taal en bij voorkeur ook het Frans. Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen te richten aan de heer drs. N. van Wayenburg van GITP, Sophiastraat 22,4811 EK Breda, bij wie zij desgewenst nadere informatie kunnen verkrijgen (076-5225333). Een individueel assessment programma maakt deel uit van de selectieprocedure. De eerste gespreksronde is gepland op 20 mei a.s. Van onze verslaggeefster Sluis - Voor de stichtii Vlaanderen de eerste ke tuinenproject. De stichting Euregio Tu druk bezig met het zoekt een nieuwe geschikte pl initiatiefnemers oriëntere in eerste instantie op niet caties binnen de gemeente Aardenburg. Maar ook meente Oostburg is in bee de vestiging van het tuin ject. De St. Annastraat in Slui niet langer in aanmerkin de vestiging van de sier Het college van B en W van meente Sluis-Aardenburg voor het project niet mee 100.000 gulden beschikba; wijl de stichting om ruim c had gevraagd. Volgens de voorzitter v; stichting, C. van Liere, nog een ander belangrij zwaar om af te zien van Annastraat als locatie. „Ee de erfpachters van het grc bied eiste een behoorlijk d van de opbrengst. Dit perce was ons te gortig en hee Van onze verslaggever Terneuzen - De Speel-o-t start. E. Folkersma van b gisteren verheugd mee d gevonden. »We gaan daarom beginnet wachten nog een week om t( of er nog meer vrijwilliger men. Daarna houden w startbijeenkomst waar we verse taken gaan verdelen. Het initiatief voor de spe theek komt van het wijktean delandse Hoeve. Het plan ondersteund door de gem< terneuzen en de Stichting zijn. Hen speel-o-theek leent goed uit en daardoor kunnen! speciaalmachines en gereedschappen BUREAU VOOR PERSONEELSBELEID B.V. RAAMSDONKSVEER NVP-NIP Verg. nr. CBA/A- 91.0034 werving en selectie psychologisch onderzoek Incompany personeelswerk PZ-Teleconsult training Fuon "Zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten kunnen reageren. Onze opdrachtgever, F. Hoffmann b.v. te Zwijndrecht, is producent en leverancier van speciaalmachines en gereedschappen ten behoeve van de spaanioze metaalverwerkende industrie, waaronder veiligheids- schermen, diverse persen en laser- en waterstraalsnijtechnieken. Het uitgebreide leveringsprogramma, gecombineerd met eigen productie- en testfaciliteiten, biedt de mogelijkheid complete productiestraten samen te stellen. F. Hoffmann b.v. neemt een vooraanstaande plaats in op haar marktterrein en is reeds vele jaren een solide partner voor haar omvangrijke klantenkring. Ter uitbreiding van het verkoopteam willen wij in contact komen met kandidaten voor de functie van In deze functie bent u verantwoordelijk voor de verkoop van het complete leveringsprogramma. Allereerst wordt u intern en extern opgeleid om de nodige kennis op te doen van de producten, alsmede de werkwijze van de organisatie. Vervolgens richt u zich op de commerciële activiteiten binnen de doelgroep spaanioze metaalverwerkende industrie. U bezoekt relaties en analyseert hun wensen en eisen. Vanuit uw tech nische visie adviseert u de klant over de mogelijkhe den en stelt u een werkbaar concept samen om een oplossing op maat aan te bieden. U bent gespreks partner met betrekking tot productie-innovatie en investeringsbeleid. Uw kennis van technische ontwikkelingen is actueel en tevens bent u op de hoogte van nieuwe commer ciële mogelijkheden. Tijdens het gehele verkooptra ject draagt u zorg voor het informeren van de interne organisatie ten behoeve van een optimale afwikke ling van technische en commerciële afspraken door U legt verantwoording af aan de directie. Voor deze functie zijn een opleiding op HTS-wtb niveau en een brede technische kennis de eerste vereisten. Daarnaast heeft u verkoopervaring in de buitendienst, bij voorkeur met investeringsgoederen gericht op de spaanioze metaalverwerkende indust rie. Belangrijk is dat u door uw commerciële instelling uw technische visie weet te combineren met resultaatgericht denken en handelen. U beschikt over de communicatieve vaardigheden om op elk niveau een goede gesprekspartner te zijn. U vertegenwoordigt de organisatie op representatieve en zelfstandige wijze en u bent in staat de toegevoegde waarde van de eigen organisatie uit te dragen. Gedrevenheid en doorzettingsvermogen zijn noodzakelijk. Uw leeftijd ligt boven de 30 jaar en u beheerst, zowel mondelijk als schriftelijk, de Duitse taal. Kennis van de Franse en Engelse taal is een pre' U bent bij voorkeur woonachtig in de regio. middel van een zorgvuldige rapportage. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 14 dagen zenden aan: ReAd Bureau voor Personeelsbeleid B.V., Postbus 92, 4940 AB Raamsdonksveer, met vermelding van ref.nr. 971403. Voor meer informatie kunt u bellen: tel. 0162-514862. Ja- Stuur mij de Limburggids '97 Verzending) voor verrassend vak: Naam

de Stem | 1997 | | pagina 24