Opnieuw veel deelnemers Omloop Rigoun meester in wielertaal Omloop van Denoek opent seizoen Rij Erik Vereecken is kanshebber op hoge klassering Ontslag Cyclosportieven ook aan de start Belgische Vrije Bond wil blijven samenwerken met Wieier Trim Bond Wethouder Piet Hamelink schiet vrijdag renners in Hoek weg DE STEM SPORT ZEELAND Ritten in Lamswaarde, Serskamp en Philippine in zesde editie Gele en blauwe trui in Omloop £0ewachtenaar n Samenstelling organisatie en jury Omloop Met ploeg WV Zeeuws-Vlaanderen Dertig jaar basisschool De Stelle i i i i WOENSDAG 16 APRIL 1997 gj Van onze sportmedewerker Lamswaarde - De zesde in ternationale Omloop van Zeeuws-Vlaanderen kent een uitstekende bezetting. Ook van de zijde van de cy- closportieven weten ze in middels de weg naar deze meerdaagse te vinden. Vrij dagavond 25 april gaan in elk geval zo'n veertigtal cy- closportieven van start in Lamswaarde waar om 18.45 uur het startschot zal klin ken. Het wielercomité van Lamswaarde heeft de organi satie van de eerste etappe in handen. WIELRENNEN „We zijn natuurlijk blij dat we dit evenement binnen ons dorp krijgen. Deze Omloop hebben we trouwens al een aantal jaren bin nen onze dorpsgrenzen, maar vo rig jaar werden alle records ge- broken met meer dan 150 deel nemers. Het was een echt spek takel en de verwachtingen zijn hoog gespannen. Voor ons bete kent de Omloop een hoogtepunt van het seizoen. Later in het jaar volgt dan nog de Delta Toer, een dikke bandenwedstrijd en een koers voor vrije liefhebbers, die voor het eerst om de Super Pres tige zullen rijden. En we zitten ook in de Rabo Cup-wedstrij- dencyclus. Het ziet er dus vrij gezond uit," aldus Adri d'Hont van het wielercomité Lamswaar de. In Lamswaarde worden ronden afgewerkt van tien kilometer. Het zijn dezelfde ronden die in de Delta Toer zijn opgenomen en dat betekent dat de karavaan over de Roversberg en Kruispol derhaven trekt om via de Van Remortelestraat naar de Jac de Waalstraat te trekken en tenslot te rijden de renners dan door de Dreef in Lamswaarde. Café De Lamsoren is weer het gebouw waar de permanence is geves tigd. Op de kleedlokalen van SDO'63 kan worden omgekleed. In de Omloop van Zeeuws- Vlaanderen worden in elke rit tijdens de tweede en vierde door komst punten gegeven voor de eerste drie aankomenden. De blauwe trui - van De Stem - wordt ook elke etappe uitgereikt door de ronde-miss, Jocqui Ra mos uit Axel. Zij werd ooit Miss Zeeuws-Vlaanderen. De tweede dag is de karavaan te gast in het Belgische plaatsje Serskamp. Daar wordt een rit gereden van 90 kilometer voor de A-categorie en de B/C-trimmers rijden 60 kilometer. De start van de eerste reeks is om 13.30 uur. De A-renners beginnen aan hun karwei om 15.30 uur. Philippine vormt weer het sluit stuk van een druk wielerweek einde. In Philippine wordt een rondje gereden van ongeveer 8 kilometer. Ook dan zijn de ver trektijden 13.30 uur en 15.30 uur. Vorig jaar kwam de beslis sing van de Omloop pas in die laatste etappe. Iedereen had zich al verzoend met een Belgische overwinning, maar de ploeg van onder anderen Jaap en Leon Weststrate en Johny van der Klooster wist in extremis de eindoverwinning voor de neus van de Belgen weg te kapen. Van der Klooster werd een paar da gen later en amateur en doet dat verdienstelijk getuige zijn der tiende plaats in de Omloop van de Braakman. Na de wedstrijd worden de eind klassementen opgemaakt in Au Port en De Kaaie en worden de prijzen uitgereikt. Voor de A-categorie zijn er ook tien prijzen in natura voor het algemeen klassement. In totaal wordt er elke dag een slordige 1200 gulden aan geldprijzen uit gekeerd. Voor Nederlandse be grippen een unicum. „We werken met een begroting van meer dan tien mille. Dat zegt nogal wat, maar we draaien tot nu toe redelijk gezond door de steun van het Zeeuws-Vlaamse bedrijfsleven en de hoofdspon sors Wiskerke en De Stem. Met een volle bak in Au Port en goe de reclame hopen we wat terug te kunnen doen voor deze men sen, maar we merken dat deze Omloop steeds meer bekendheid krijgt. Er zijn moeilijke jaren ge weest, maar iedereen is er in blijven geloven. Dat is natuur lijk lof waard," aldus Honk Pie- ters, secretaris van de stichting Wieier Trim Bond Zeeuws- Vlaanderen. Hij is uitermate blij met de Belgische samenwerking. „Dat loopt echt allemaal als een trein. Fantastisch hoe die men sen zich inspannen voor onze streek. Dat is klasse, want in fei te halen ze zich veel werk op de hals, maar ook zij doen dit werk puur voor de sport. Dan kun je het ook het langste volhouden. In juni wordt er ook een meerdaag se in België verreden en dan moeten we zeker proberen met een eigen selectie naar daar af te zakken. Dat verdienen deze Van onze sportmedewerker Philippine - Alex Claeys van het wielercomité IJzen- dijke had het tijdens het wereldkampioenschap mountainbiken en veldrij den in Hulst al snel door. „Kan dat manneke ook bij onze koers de wedstrijd verslaan?" liet hij zich ont vallen. Claeys krijgt zijn zin en zal op 20 mei zijn zin krijgen. Dan zal Franky Ri goun uit Lede alias 'de Schoolmeester' - vanwege zijn baan als onderwijzer - de zinnen aan elkaar breien tijdens de internationale wedstrijd voor cyclospor- tieven en trimmers. Rigoun deed jaren dienst als speak er van het na-Tour-crite- rium in Aalst. WIELRENNEN Tijdens de internationale Omloop van Zeeuws-Vlaanderen zal Franky Rigoun eveneens aanwe zig zijn en zijn spraakwatervallen laten horen. Vorig jaar moest hij Bert van Gils uit Vlissingen naast zich dulden. „Ach, die samenwer king tussen Van Gils en mijn per soontje ging best goed. Uitste kend zelfs, maar ik heb de organi satie verteld dat ze een manneke kunnen uitsparen op het budget als ze mij het verhaaltje laten ver tellen. En ze hebben naar me ge luisterd," aldus de vriendelijke confrater. Hij was overigens zeer verbaasd over de ontvangst m Au Port tijdens de perspresentatie. Via Lucien Lachaert liet hij we ten dat hij dit bij grote Belgische wielerkoersen nog nooit had mee gemaakt. „En als Franky zoiets zegt, dan meent hij dat voor de volle honderd procent." Hij is trouwens in België een be kende verschijning en dan niet al leen op zijn school waar hij als een echte rekenwonderdokter te boek staat. Van heinde en ver ko men er soms ouders van kinderen vragen naar de rekenmethode van 'Meester Franky'. Hij kan zich nog de dag van gisteren heugen dat de inspecteur langs kwam en dat ineens zijn klasgenootjes rechtsprongen en in plaats van 'dag meneer de inspecteur luid keels riepen: wij zijn de Franky Boys. Ja, dat werd me niet in dank afgenomen, maar ik kon er wel om lachen." Hij was het ook die het boek van Freddy Maertens introduceerde bij het wielervolk met in het mid den Luciën van Impe en Roger de Vlaminck. „Ik heb heel wat ve detten mogen interviewen. Ja, ook de kanibaal of Eddy Merk- ckx. Trouwens, het zijn allemaal doodgewone mensen. Daar hoef je echt niet tegen op te kijken. Ik mocht dus het boek van Maertens introduceren. Maertens was er al een poosje, maar was niet zo ge liefd. Hij wilde eigenlijk zo snel mogelijk naar huis, want nie- Door Eddy de Schrijver Hoek - De stichting Markt en Beurs houdt vrijdag 18 april de eerste activiteit. Dan ke ren de snorrende wieltjes weer echt terug in de straten in en rond Hoek, want vrij dag om 18.30 uur worden de renners weggeschoten door een echte kanonskogel voor de eerste Omloop van De noek. Terneuzense wethouder Piet Hamelink neemt dat enorme schot voor zijn reke ning. De organisatie is klaar voor het karwei. WIELRENNEN „Er is veel werk verzet door de mensen die zich dit evenement hebben aangetrokken en we kunnen tevreden zijn. Hoek krijgt eindelijk weer een echte koers in de straten en daar zijn we blij mee. We hebben een re putatie hoog te houden uit het verleden. Vroeger werd hier al tijd na de Tour du Flic de Cen- tenkoers verreden. Daaraan mochten de laatste tien tot vijf tien ploegen uit die Tour deelne men. Dat was altijd een leuk spektakel. We hopen door de sa menwerking met de Zeeuws- Vlaamse Wieier Trim Bond en de Belgische Vrije Bond dat het een leuk evenement wordt. Wij zijn er in elk geval klaar voor," aldus Hennie Dierickx, het bezige mannetje van Denoek. Bezige bijen zijn het daar alle maal, want wie de namen be- r Van links naar rechts: Rik van Geffen, Jannie de Ritter, Danny van Woerkom en Henny Dierickx. Bert Pennings ontbreekt op de foto. Het vijftal vormt de stichting Markt en Beurs in Hoek. De eerste Ronde van Denoek is ook'de eerste activiteit in het nieuwe seizoen. foto wim kooyman kijkt van de stichting Markt en Beurs zal dat onmiddellijk bea men. Rik van Geffen, Jannie de Ritter, Danny van Woerkom, Bert Pennings en Dierickx him self staan allemaal in het dorps leven. „We hebben een klein team om allerlei activiteiten in Hoek op poten te zetten. De lij nen kunnen vrij kort zijn als je met niet zoveel mensen in een bestuur zit. Dat werkt uitste kend. Een enthousiast team dat Hoek wil promoten. Dat lukt ons aardig," stelt Dierickx. Voor de eerste Omloop van De noek is er een speciale miss-ver- kiezing geweest en daaruit kwam Daniëlle Deij als winna res tevoorschijn. Zij mag de win naars in de wedstrijden de wel verdiende kusjes geven. Deze miss-verkiezing werd gehouden in De Leugenboom. Vrijdag om 18.30 uur worden de renners weggeschoten. Er wordt in twee groepen gereden met elk een afzonderlijke winnaar. De winnaar is meteen ook leider in het Rabo-cupklassement. De or ganisatie kijkt met spanning uit naar de opkomst van de renners. „Wij hebben er alles aan gedaan om dit evenement groots over te laten komen. Er is een leuk boekje gemaakt waarin onze middenstand en die uit omlig gende plaatsen zich presenteren. Over die medewerking hebben we niet te klagen. Boven ver wachting zelfs," aldus Dierickx. De permanence is gevestigd in café De Instuif. Daar is ook de prijsuitreiking. Het parcours is 8,5 kilometer lang en de A-ren ners dienen dat traject 10 keer af te leggen. De B/C-trimmers rij den 7 ronden. Onder de deelnemers zullen heel wat bekende gezichten staan. Zo zal er een complete ploeg van de Wielervereniging Zeeuws- Vlaanderen acte de présence ge ven onder leiding van Peter Hof land uit Roosendaal. Hofland won in Graauw. Frank Geensen uit Philippine is de streekfavoriet. Verder wor den mannen als Van Rentergem, De Winne, Vervecken, De Waal, Vereecken, Warnier, Gijsel, Martens en Bolssens in Hoek verwacht. Het parcours ziet er als volgt uit: start en finish in de Langestraat. Daarna rijdt de karavaan door de Julianastraat-Molendijk- Lo- venpoldersestraat-Lovenweg- Noorddijk-Noordstraat en terug naar de Langestraat. Van onze sportmedewerker Hulst - Erik Vereecken uit Hulst moet als een van de Zeeuws! kanshebbers worden beschouwd op een hoge klassering in d, driedaagse Omloop van Zeeuws-Vlaanderen voor vrije liefheb, bers. Vereecken traint weer alsof hij bij de amateurs rijdt e doet het lang niet slecht in de koersen in België. WIELRENNEN mand zag hem staan of wilde hem een hand geven. Nou, ik heb hem toen verteld dat hij er nog ver steld van zou staan als hij maar even wilde wachten. Ik prees het boek aan en iedereen wilde aan het eind van de avond dat boek hebben." Een ander gezicht uit de Bel gische hoek is dat van Luciën Lachaert. Hij is een echt wieler- dier. „Ik ben er zo'n twintig jaar bij betrokken en eigenlijk altijd bij de wilde bonden. Dat heeft mijn grootste aantrekkings kracht. Ik weet niet waarom, maar dat is een gevoel. Ik voel me er het beste in thuis. Ik was erbij toen de WAOD opstartte. Samen met de reeds overleden Fons Ver- braeken uit St.-Niklaas. Ik heb de ups en downs meegemaakt. Onze bond heeft een enorme aantrek kingskracht en een goede naam. We hopen dat zo te houden en we hopen ook te kunnen blijven sa menwerken met de Zeeuws-Vla mingen." Luc Berkenbosch uit Lede is een echte gentleman en stippelt de lij nen zo'n beetje uit. Hij was twee jaar prof bij Safir en was een goed liefhebber. Als prof reed hij de Ronde van Spanje en het Basken land. Hij vertoeft trouwens erg graag in Spanje. Als het even kan wipt hij naar daar. Zeker in het voorjaar is Berkenbosch er op de fiets te vinden. Berkenbosch komt van de streek waar de Muur van Geraardsbergen ligt. „Vandaar ook dat hij daar graag rijdt of wedstrijden naar toe helpt lood sen. Misschien dat we ooit nog eens een wedstrijd vanuit Zeeuws-Vlaanderen naar daar kunnen arrangeren. Dat zou mooi zijn," aldus Lachaert, die in juni 'zijn' Omloop van de Rozenstreek laat verrijden met een ploegen tijdrit als inleiding. „Ik bereid me voor in Belgische wedstrijden. Daar heb ik meer aan dan in bijvoorbeeld Kwaden- damme te rijden, want ik weet ge woon dat als je vooraan wilt mee spelen voor de overwinning in de Omloop, dat je van goede huize moet komen. Bij de vrije liefheb bers wordt hard gereden en je ziet het ook aan de uitslagen. Als je niet de juiste vorm van de dag te pakken hebt, kom je gewoon niet voor een hoge klassering in aan merking. En de mannen die win nen, dat zijn meestal ex-amateurs of zelfs beroeps. Nee, vlak dat niet uit. In St.-Niklaas stonden er zelfs aan de start uit Limburg die prijs hadden gereden in de Omloop van de Braakman. Dat zegt voldoende over hoe amateurs over deze wed strijden denken," aldus Ver eecken, die in augustus vorig jaar het Nederlands kampioenschap vrije liefhebbers won in Hengst dijk. Vereecken won dit prille sei zoen al twee koersen. Een in Graauw in maart en in het Bel gische Waarschoot. „Maar de koers in Graauw stelde eigenlijk niet veel voor. Wim de Waal en ik hielden zo nu en dan de trappers stil, omdat we dachten dat we in de wedstrijd voor cyl- cosportieven mochten meerijden. Mooi niet dus en daar heb ik een geweldige kater aan overgehou den. Nu kies ik dan maar voor wedstrijden van alle vrije bonden. Daar weet ik zeker dat ik mag starten. In Waarschoot was de concurrentie veel groter en die winst zegt wel wat. Trouwens in de klassieker in St. Niklaas was ik eigenlijk de beste van het hele veld, maar je weet dat niet altijd de beste wint. Je moet een tikkel- |/an onze rechtbankmedewerker nen Haag - De 29-jarige Koewacht is .gisteren door rechtshof in BeaHaag ontsla echtsvervolging. Hij stond oor de schietpartij bij zijn login Hulst, begin april 19( jij die schietpartij - met naar la le politie - kreeg W. zes kogel je®, een in de elleboog en een 1 l, gen politieagent raakte in ond door een kogel uit eei een collega. Bij een tweei Heef een door W. afgevuurde [et kogelwerende vest steken, (fiettemin mag W. evengoed de Van onze sportmedewerker Lamswaarde - De gele trui van mosselrestaurants Wis kerke uit Philippine wordt gedragen door de leider in het algemeen klassement van de Omloop van Zeeuws-Vlaan deren. De blauwe trui is de trui van de tussenspurts en wordt ge schonken door dagblad De HniltPTllSSP KR Stem. In de ritten worden tij- LCI OOC IVI. dens de tweede en vierde ron de punten gegeven voor de eerste drie aankomenden. De eindoverwinnaars wordei gehuldigd tijdens de prijsuit reiking op zondag 27 april vanaf 18.00 uur. Van onze sportmedewerker Lamswaarde - Als algemeen coördinator is Luc Berken bosch van de Belgisceh Vrije Bond aangesteld. De wed strijdleiding voor de zesde Omloop van Zeeuws-Vlaan deren voor trimmers is in handen van Lucien Lachaert, die al vele keren met dit bijl tje in Belië heeft gehakt. De jury voor de zesde Omloop van Zeeuws-Vlaanderen is als volgt samengesteld: Marco Herwegh (Heikant), Mare de Schutter, Eddy Vijverman en Yvan Coopman (allen België), Remy Mangnus (Graauw), Bram van de Velde (Axel), fo tofinish: Belgische Vrije Bond en Wieier Trim Bond, speak er: Franky de Schoolmeester (België). Secretariaat perma nence: Ella Dieleman (St.- Jansteen) en Kittie Pieters- Herwegh (Heikant), ronde miss: Jacqui Ramos (Axel), geluid: BVB en WTB SV Aloy. Uitslagverwerking: Honoré Pieters (Heikant). tje geluk hebben. Daarnaast stal er alleen voor in België. Mijn Flo ra-ploeg rijdt slechts koersen i Midden-Zeeland. Dat is jammei maar over die sponsor heb ik gee klagen. Die mensen steunen me oj allerlei gebied. Ik stond daar we verbaasd over. Ik denk dat het bi sommige amateurploegen slechts geregeld is dan bij Flora," merl Vereecken op. De uitslagen Vereecken rijdt, vindt hijzi goed. Vereecken: „Normaal gi sproken kan ik slecht tegen hi voorjaar. Als het wat minder m is, rijd ik meestal niet zo g Daar heb ik gelukkig nog niet v< last van gehad en het gaat goi maar het seizoen moet nog begii nen. In Hoek wordt het de eei grote krachtmeting. Daarna naj tuurlijk de Omloop. Daar wil staan. Ik wil proberen in de eei rit er al te staan, want je kunt ji geen misstap veroorloven. Ik den dat de concurrentie van de groot zal zijn en ook van mannei als Theo van der Velde en Robbi Meijer. Wat de Zeeuwen zulk presteren is nog dé vraag, maar denk dat ik vooral af te rekene krijg met de Belgen. En die rijder dus echt in teamverband. Mis schien dat we als Zeeuwen samei een vuist kunnen maken, maar ii ons eentje zal dat moeilijk wor den." Vereecken voelt zich uitste kend thuis bij de vrije liefhebbers „Ik vind dat het allemaal keuri] netjes is geregeld en je telt als ren ner mee. Je bent geen nummer Als je eens een opmerking of ad vies hebt, dan luisteren ze ook naar je. Trouwens, je merkt dat ei in het bestuur mensen zitten die zelf gefietst hebben en dan is he makkelijker praten. Maar er zijl juryleden bij, die nooit zelf eer fiets hebben aangeraakt en denken dat ze het toch beter we ten. Nee, ik heb het naar mijn zii en het kan een leuk wielerjaa worden. Het kan raar lopen. Een paar jaar geleden mochten KN- WU-jurlyleden niet eens bij wijzi van spreken naar een trimwed- strijd kijken en nu mag men in eens wel jureren. Als normaa mens kan ik dat niet bevatten Nee, de trimwereld heeft de zaak jes goed voor elkaar en dat moe men zo proberen te houden. Van onze sportmedewerker Lamswaarde - Het deelnemersveld voor de zesde Omloop vat Zeeuws-Vlaanderen is nog niet helemaal bekend, maar toe kan er nu al gesteld worden dat er veel renners naar Lams waarde zullen afzakken om deel te nemen aan de Omloop. „Onze Omloop heeft een bekende naam en reputatie. Na vorig jaar weet iedereen wat er hier alle maal te koop is. Alleen sterke renners kunnen de eindzege voor zich opeisen. Je moet goed zijn, want anders win je niet," legt se cretaris van de stichting Wieier Trim Bond, Honk Pieters, uit. Onder de deelnemers een aantal cyclosportieven. Zo komt de Zuidwesthoek met onder ande ren Robbie Meijer (winnaar in Lamswaarde vorig jaar), Jacky van de Klundert en Peter Bier- kens. De wielervereniging Zeeuws-Vlaanderen komt naar de driedaagse met Ard van Hou- te, Rudi Rabout, Jean Marc Dagevos, Frank Geensen, Sander Geijs en Pascal de Rijcke. Sauna Diana is present met Ton Keiler, Theo van der Velde, Roger Oom- en en Corné Korsmit. Princenha- ge rijdt met Ad Polak, Erik Ter- loo en Michel Kooijman. Wieler vereniging Ede is eveneens pr sent met onder andere Aan 1 ters en Maas van Schoonhoven- De meeste Belgische PloeS®,°-- in de Giantwedstrijden in Beip uitkomen zullen eveneens in driedaagse meedoen met o meer Friteshop met Van Ren erghem, Bolssens en Pauw® Mortelli-Popcorn met Luc sx kenbosch, Jan Vervecken en Günther de Winne. Van Zeeu zijde is het deelnemersveld nog niet helemaal bekend. Reg favoriet is Erik Vereec Hulst. Capello komt,.feLLe Beenhakker en Jaap Weststrate, Witte Boussen Bruin/HCG/Cornelis start onder anderen Harrie d Wilfred Raas. KoHarms a nie Martens zijn enkele Ze Vlaamse individuelen die kunnen gooien. fan onze verslaggever Kloosterzande/Middelburg Het vervoer van gevaarlijk Stoffen over de rijksweg Soor de dorpen Terhole Kuitaart is niet langer verant koord. Gedeputeerde Statei (GS) van Zeeland brengen da namens het gemeentebestuu' fan Hontenisse onder de aan lacht van de minister vai iferkeer en Waterstaat. burgemeester en wethouders vai Heze gemeente klommen in d< pen nadat de vaststelling van eei nieuwe route voor het vervoer pe vrachtwagen van gevaarlijk stoffen geen einde maakte aar het vervoer door Terhole en Kui taart. De voorlopige conclusie van eer studie naar de veiligheidsrisico'; van het transport van gevaarlijk) Stoffen luidde dat die niet ir Strijd waren met de bestaandr (Gelet op de steeds verdere toe- Same yaq het transport van de evaariijke stoffen achten wij he tiet langer wenselijk dat dit ver loer nog plaats gaat vinden dooi }e kernen Terhole en Kuitaart,' ildus het Hontenisser college ir ten brief aan de provincie Zee land. „Mede gezien de afstand tusser tie genoemde rijksweg en de aan liggende woningen in deze ker ken -die in sommige gevaller tamelijks een meter bedraagt - ichten wij het uit veiligheidsoog punt niet langer verantwoord ge vaarlijke stoffen door beide dor pen te leiden." he actie van het gemeentebe stuur is nodig omdat het Rijk als P'gangspunt hanteert, dat in principe alle rijkswegen geschikt Jjn voor het transport van ge vaarlijke stoffen. Het Rijk moe! 'oor 1 augustus dit jaar de rijks- ,egen aanwijzen waarlangs het ransport plaats mag vinden. ,e provincie is verantwoordelijk oor de aanwijzing van de pro vinciale wegen voor dit vervoer, at gebeurt voor 1 augustus van Pe volgende jaar. „In beginsel -"den wij ook uitgaan van het van gevaarlijke stoffen tl n Provinciale wegen," al- Gs in de brief aan de minis- van Verkeer en Waterstaat. ann meldt het provinciaal be- urscollege verder dat het de gemeesters in Zeeland in rweging heeft gegeven voor aantal transportroutes een rampenbestrijdingsplan -ellen. - - - ,.ar aari de snelweg A58 en de iL'e.stellen. Te denken valt art») aan de snel H-zuid route. StIneUZen Basisschool de dm,/ in Terneuzen viert Bel ug 24 april haar der- fflarig bestaan. feestelijk opgezette ppL feestelijk tien n ig begint om half Sletjes Hderen,m0gen dan extra n' knjgen een speelkwartier en eten Zw°L ln. sPorthal 't i3.3o ie k%en zii om stellino- -fn P0PPenkastvoor- Bij ''s re zien. •ine 7if„ P°PPenkastvoorstel- de u familieleden van Avonrii ren welkom. 's vacenti 0IÏ1 ackluur is er een leerlino V00r ouders, oud- |geno<lLCO_Uega's en ande" De drie zuiderburen die actief zijn in de zesde editie van de Omloop van Zeeuws-Vlaanderen voor trimmers. Van links naar rechts: Luc Berkenbosch, Luciën Lachaert en speaker Franky Rigoun. foto wim kooyman

de Stem | 1997 | | pagina 10