DE STEM tempo-team uitzendbureau P E S O Kom naar de regionale banenmarkt! REGC van amerongen Z1 zaterdaé ap11* j.1.00 - I 1 V «BI ZELFSTANDIGE WERKVOORBEREIDERS E en/of W CAD-TEKENAARS E en/of W CALCULATORS COMMERCIEEL MEDEWERKER ELEKTR0M0NTEURS LOODGIETERS CV-MONTEURS LEERLING/AANKOMENDE MONTEURS E/LG/CV ervaren directiesecretaresse douanedeclarant Een bounty- hartje Rott< metaalwaren b.v. MTS-WTB'ER EN CONSTRUCTIEBANKWERKER RECEPTIONISTE/TELEFONISTE makelaarsgroep^ Start. De kruiwagen voor gemotiveerd personeel. DE STEM ZATERDAG 12 APRIL 1997 bzieragazzi op achtera ALGEMEEN Inschrijfochtend Oudenbosch m/v Tempo Team organiseert om de week een inschrijf- en informatie ochtend in Cultureel Centrum Fidei et Arti. De eerstvolgende keer is op woensdagochtend 16 april van 9,00 tot 12.00 uur. Wil je je inschrijven of wil je informeren naar werk? Kom dan zeker langs. Al onze openstaande vacatures liggen dan ter inzage klaar. Informatie: (0165) 55 99 60, Sietske van Hooijdonk Roosendaal, Roselaarplein 33 KANTOOR Administratief medewerker m/v voor een relatie in Oosterhout. Uw taken zijn o.a. tele foonbehandeling, ontvangen van bezoekers, archivering, postbehandeling en correspondentie.Voor deze baan voor lange tijd beheerst u de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift en hebt u kennis van WP 6.0. Informatie: (0162) 43 65 20, Mariëlle van der Wouw Oosterhout, Leysenhoek 19 Bankmedewerker m/v voor een bankrelatie in de buurt van Bergen op Zoom. U werkt op de afdeling Effectenadministratie en u houdt zich bezig met administratieve output van de commer ciële afdeling Effecten. Hiervoor hebt u een diploma MEAO-BA en ervaring met kaswerkzaamheden, effecten- en creditgeldtransacties.Verder werkt u nauw keurig en secuur en houdt u van het werken in team verband. Deze baan is voor langere tijd. Informatie: (0164) 25 95 42, Wendy Voesten Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Sectretaresse m/v voor een advocatenkantoor in Bergen op Zoom. Een secretariële opleiding op MBO-niveau en ervaring op een advocatenkantoor zijn vereist. U hebt ervaring met een geautomatiseerd systeem en met een tekstverwer- kingsprogramma.Verder kunt u de correspondentie zelf standig verzorgen en een rolzitting waarnemen. Deze parttime baan is tijdelijk, informatie: (0164) 25 95 42, Joyce Winkelman Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Administratief medewerker m/v voor een relatie in de omgeving van Bergen op Zoom. U hebt een opleiding op MBO-niveau en relevante werkervaring, of als receptioniste/telefoniste. Verder bent u flexibel en bereid om op oproepbasis te werken. In het hoogseizoen werkt u ook fulltime. Leeftijd is niet van belang. Deze baan is voor lange tijd met goede toe komstmogelijkheden. Informatie: (0164) 25 95 42, Wendy Voesten Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Effectenspecialist m/v voor een bankrelatie in de omgeving van Bergen op Zoom. Naast een opleiding HEAO-CE/BE hebt u enige ervaring met beleggingen en aandelen, bijvoorbeeld door stage of hobby. U hebt een commerciële instelling en een echte handelsgeest.Verder bent u zeer stressbe stendig. U gaat zich bezig houden met de inkoop en ver koop van effecten, aandelen en beleggingen op de afde ling Effecten. Deze fulltime baan voor lange tijd biedt goede toekomstmogelijkheden. Informatie: (0164) 25 95 42, Wendy Voesten Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Commercieel medewerker binnendienst m/v voor een bedrijf in Bergen op Zoom. U hebt een com merciële opleiding op MBO-niveau en enige jaren rele vante werkervaring.Verder bent u stressbestendig en kunt u op zelfstandige basis in een klein kantoor werken. U bent afkomstig van het eiland Tholen en hebt goede contactuele eigenschappen. Deze fulltime baan met toekomst is voor langere tijd. Informatie: (0164) 25 95 42, Joyce Winkelman Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Boekhoudkundig medewerker m/v voor een bedrijf in de omgeving van Bergen op Zoom. Behalve een diploma MEAO-BE hebt u ruime relevante werkervaring, bij voorkeur in de loonadministratie. U kunt goed overweg met een geautomatiseerd boek- houdsysteem.Verder bent u initiatiefrijk en pakt alle voorkomende werkzaamheden op. Deze parttime baan voor langere tijd biedt goede toekomstmogelijkheden. Informatie: (0164) 25 95 42, Wendy Voesten Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Verzekeringsadviseur m/v voor een relatie in de omgeving van Bergen op Zoom. Voor deze baan voorlange tijd hebt u een diploma op MBO-niveau, bij voorkeur MEAO-CE. U bent verant woordelijk voor de serviceverlening en de verkoop aan individueel verzekerden. Hiervoor hebt u goede contac tuele vaardigheden, bent u enthousiast en kunt u in teamverband werken. Daarnaast hebt u aantoonbare verkoopervaring en kunt u zelfstandig functioneren. Bovendien hebt u ervaring met een geautomatiseerd systeem, een tekstverwerkingsprogramma en een spre adsheetprogramma. De toekomstmogelijkheden zijn goed. Informatie: (0164) 25 95 42, Joyce Winkelman Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Medewerker commerciële binnendienst m/v voor een staalverwerkend bedrijf op Industrieterrein Moerdijk.Veel voorkomende werkzaamheden zijn het aanvragen, maken en afgeven van offertes en veel telefo nisch contact met Duitsland.Vereist is een relevante HBO-opleiding alsmede commerciële werkervaring. Bovendien spreekt u vloeiend en schrijft u zeer goed Duits. Deze afwisselende fulltime baan is voor langere tijd. Leeftijd: 25 tot 30 jaar. Informatie: (0168) 38 13 21, Katy Petersen Moerdijk, Plaza 3 MOOI 34782SL DETAILHANDEL Verkoper m/v voor een winkelbedrijf in de omgeving van Bergen op Zoom. U bent nauwkeurig, secuur en klantvriendelijk. Verder bent u representatief en niet ouder dan 20 jaar. Ervaring als kassier is een pre. Deze fulltime baan biedt goede toekomstmogelijkheden. Informatie: (0164) 25 95 42, Joyce Winkelman Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 HORECA/CATERING Cafetaria-medewerker m/v voor een relatie even buiten Roosendaal. Ben je een vlotte, jonge kandidaat, goed in rekenen, gemotiveerd en niet te bang om aan te pakken? Neem dan snel contact op met ons. Je werkzaamhedën zijn op parttime basis, voornamelijk op vrijdag, zaterdag; en zondag. Informatie: (0165)55 99 60, Astrid Walraven Roosendaal, Roselaarplein 33 INDUSTRIE Transporteur Bufferruimte m/v voor een suikerverwerkend bedr ijf in de regio Roosendaal. U kunt zelfstandig w woordelijk voor de hele adminis voor uw afdeling. Een groot deel heden is het signaleren van prob het terugkoppelen naar de diver: Informatie: (0165)55 99 60, Astrid Walraven Roosendaal, Roseiaarpleip 33 Allround inpakker m voor een bedrijf in Roosend: ding over een hele inpaklijn.' gemotiveerd en hebt u een tl weet van aanpakken en hebt groeien binnen het bedrijf. H en in dagdienst Hebt u inten of kom langs op de banenm; donderdag 17 april. Neem ei Informatie: (0165) 55 99 6< Roosendaal, Roselaarplei Magazijn-medewerker erken en bent verant- iratieve afhandeling en van de werkzaam- emen en storingen en e afdelingen. al. U krijgt de verantwoor- foor deze functie bent u ;ch lische achtergrond. U imbitie om door te it werk is voor lange tijd ss€ Reageer dan meteen TECHNIEK op mee. Scj>nja Nuijten 'n 33 m/v voor een leveranciersbedrijf |in Etten-Leur.Je hebt een flexibele instelling voor deze baan in dagdienst met goede perspectieven. Een MAVO-diploma is vereist en je bent 18 t/m 22 jaar. Informatie: (076) 501 85 00, Cécile Euwe Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Productie-medewerkers m/v die de ambitie hebben om door te groeien naar de functie van operator.Voor dit kunststofverwerkend bedrijf bent u gemotiveerd en wilt u in ploegendienst werken. Goede beheersing vjan de Nederlandse taal is vereist. Het bedrijf dat gevestigd is in Etten-Leur biedt goede toekomstmogelijkhedlen Informatie: (076) 501 85 00, Jackeline Dekkers Etten-Leur, Bisschopsmqlenstraat 125a Produktie medewerkers m/v voor een bedrijf in de omgeving van Rijen. Enige timmer-ervaring is gewenst maar niet noodzakelijk. Ben je gemotiveerd en wil je snel aap de slag? Reageer dan direct. Deze baan biedt goecje toekomstperspectieven. Informatie: (016123 00 30, Joost van Bilsen Rijen, Rembrandtlaan 56 MAGAZIIN EN TRANSPORT Planner m/v voor bedrijven in Roosendaal e.o. In deze functie assisteert u de bedrijfsleider bij de planning van pro ductie, magazijn en transport Doorgroei binnen de organisatie is mogelijk, maar afhankelijk van interesse en motivatie. Een MBO-diploma is vereist u spreekt goed Engels en Duits en hebt enige computer-erva ring. Informatie: (0165) 54 02 48, Angela de Vries Roosendaal, Roselaarplein 33 Procesleider m/v voor een relatie in Roosendaal. U werkt in een (wis selend) team en bedient verschillende computers. Hiervoor hebt u een diploma VWO/MBO en goede regelende en plannende capaciteiten.Verder bent u zeer geïnteresseerd in automatiseringsprocessen. Bovendien bent u zeer stressbestendig, kent u uw verantwoordelijkheden en bent u flexibel inzetbaar. De werkzaamheden zijn in wisselende diensten, ook af en toe in het weekend. Deze interessante baan van 40 uur is voor zeer lange tijd en u kunt direct beginnen. Leeftijd: tot 35 jaar. Informatie: (0165) 54 02 48, Angela de Vries Roosendaal, Roselaarplein 33 Magazijn-medewerker m/v voor een bedrijf nabij Roosendaal. Uw werkzaam heden bestaan uit algemene magazijnwerkzaam heden en heftruck rijden.Voor deze leuke baan in wisselOnde diensten hebt u bij voorkeur ervaring met magazijnwerk. Eigen vervoer is vereist en u bent flexibel inzetbaar. Bovendien bent u per direkt en voor langere tijd beschikbaar. Informatie: (0165) 54 02 48, Angela de Vries Roosendaal, Roselaarplein 33 TECHNIEK Proces-operator m/v voor een relatie in Oudenbosch. De werkzaamheden bestaan uit het bedienen van o.a. samenslag-, vlecht-, wikkel- en extrusiemachines.Verder behoort het schoonhouden van machines en tools tot uw dage lijkse taken.Voor deze baan in drie-ploegendienst hebt u een diploma LTS of eenVAPRO-B opleiding. Relevante werkervaring is een pre. Informatie: (0165)55 99 60, Louis van Loon Roosendaal, Roselaarplein 33 Plaatwerker autoschade m/v voor een relatie in Oud-Gastel.Tot uw werk behoort het voorbewerken en demonteren van autoplaatwerk. U hebt hiervoor minimaal één jaar relevante ervaring en een LTS-diploma. Deze baan biedt goede toekomstmogelijkheden. Informatie: (0165)55 99 60, Louis van Loon Roosendaal, Roselaarplein 33 Aankomend Autotechnicus m/v voor een relatie in Roosendaal. Uw werkzaamheden bestaan uit automonteurswerk, met name op elektro/technisch gebied. U hebt een MTS-diploma met een aanvullende cursus Auto-elektronlca en enige relevante werkervaring voor deze baan met toekomst Informatie: (0165) 55 99 60, Jeroen Tiel Roosendaal, Roselaarplein 33 Timmerman m/v voor een relatie in de omgeving van Oudenbosch. Kunt u zelfstandig werken en bent u een pietje pre cies? Dan kunt u aan de slag met timmerwerk voor boten. U bent gemotiveerd, ervaring in de jachtbouw is niet vereist maar wel een pre. Nëeiti snel contact op, want u kunt snel aan de slag voor langere tijd. Informatie: (0165) 55 99 60, Sietske van Hooijdonk Roosendaal, Roselaarplein 33 Procesoperator m/v voor bedrijven op industrieterrein Moerdijk. U hebt een opleiding MTS-Procestechniek ofVAPRO-A en/of -B en relevante werkervaring.Verder beschikt u over eigen vervoer. U bent bereid in vijf-ploegen dienst te werken en per direct beschikbaar. De banen zijn voor langere tijd. Leeftijd: 20 tot 30 jaar. Informatie: (0168) 38 13 21, Katy Petersen Moerdijk, Plaza 3 Op zoek naar een leuke baan? Start Uitzendbureau houdt op zaterdag 12 april een regionale banenmarkt. Diverse vestigingen in de districten West- en Midden Brabant zullen op deze dag geopend zijn. Er zijn vaca tures beschikbaar in verschillende branches. Onze bemiddelaars pullen u persoonlijk een toelichting geven over deze vacatures. Tevens zullen op diverse locaties intercedentes van arbeidsvoorziening aanwezig zijn voor een toelichting op de vacatures betreffende Arbeidsbureau. Kom langs voor meer informatie op één van onderstaande vestigingen. Start Etten-Leur, Vincent van Goghplein 37, tel. (076) 503 87 37; Start Raamsdonksveer, Rembrandtlaan 2, tel. (0162) 52 31 20; Start Roosendaal, Laan van Brabant 64, tel. (0165) 55 70 47; Start Koevoetstraat 49, tel. (0164) 25 26 50; Start Tilburg Centrum, Alexanderstraat 1, tel. (0 Start Waalwijk, Putstraat la, tel. (0416) 33 20 99; Start Oosterhout, Mathildastraat 9, tel. Start Breda, Van Coothplein 103, tel. (076) 520 90 90; Start Steenbergen, Westdam 22, tel Bergen op Zoom, L3) 543 90 90; [0162) 42 74 40; (0167) 56 31 33. Vanwege groei gevraagd; met ervaring voor draad- en licht constructiewerk. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Rego Metaalwaren B.V. L. Wagenstraat 57 5126 BBGilze Wegens uitbreiding van onze activiteiten vragen wij voor spoedige indiensttreding een Onze gedachten gaan uit naar een vrien delijke, representatieve jongedame van 20 a 25 jaar. Naast balie-werkzaamheden dient zij uit eenlopende kantoorwerkzaamheden te verrichten, waarbij vaardigheid met com puters vereist is. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Markt 20 4841 AC Prinsenbeek makelaars/beëdigd taxateurs o.z. -ï ft O ,7 ISO 9001S Ai <y Elektrotechniek Centrale verwarming Luchttechniek Sanitair INSTALLATIE MAATSCHAP INSTALLATIE MAATSCHAPPIJ H. Ek B. V. is een ISO-9001 gecertificeerd, landelijk werkend installatiebedrijf voor alle technische installaties in zowel woningbouw als utiliteitsprojecten Onze dienstverlening strekt zich uit vanaf de projectdefinitiefase tot en met beheer Wegens uitbreiding van onze activiteiten hebben wij momenteel vacatures in 's-Hertogenbosch voor woningbouw- en utiliteitsprojecten voor: o.a. ontwerpen en berekenen van installaties die volledig voldoen aan de van toepassing zijnde normen en voorschriften; verrekening van de meer- en minderwerken; contacten houden met de klanten en overheidsinstellingen; aanvragen offertes; verzorgen van materiaalspecificaties; eindafrekeningen maken. Opleidingsniveau: MIT/HIT o.a. tekenen (ontwerpen) van installaties; contact met architecten o.a. betreffende werktekeningen e.d.; controleren van bestekken met installatie tekeningen; verzorgen van werkmappen t.b.v. de uitvoering; maken van sparings- en maatvoeringstekeningen. Opleidingsniveau: MTS (MIT is een pre) o.a. berekeningen uitvoeren t.b.v. calculaties; indien vereist ontwerp-tekeningen maken; prijzen en/of documentatie opvragen voor relevante onderdelen t.b.v. calculaties; uitvoeren van calculaties en het opstellen van de offertes. Opleidingsniveau: MIT/HIT o:.a. acquireren van potentiële opdrachtgevers; onderhouden van bestaande relaties; ondersteunen waar nodig van de overige diensten in commercieel opzicht; beoordeling en vastlegging contracten; besprekingen voeren met opdrachtgevers; bezit zeer goede communicatieve eigenschappen op alle niveaus; is in staat zelfstandig calculaties samen te stellen en weet dë uitgebrachte offerte om te zetten in een opdracht. Opleidingsniveau: MIT/HIT Tevens hebben wij vacatures in West-, Midden- en Zuid-Nederland voor: Indien u interesse heeft in een van de bovengenoemde vacatures, stuur dan uw sollicitatie aan: INSTALLATIE MAATSCHAPPIJ H. Ek B.V., t.a.v. de heer A. Schoemacher, postbus 3194, 5203 DD 's-Hertogenbosch Gebr. Huybregts Groep B.V. is een gestaag groeiend bedrijf waaronder drie werkmaatschap pijen ressorteren, namelijk Gebr. Huybregts Internationaal Expeditie- en Transportbedrijf B.V. Gebr. Huybregts Logistiek B.V Koeltransport Tilburg B.V. Het hoofdkantoor is geveétigd aan de Jules Verneweg in Tilbbrg. Medio 1996 is tevens een;geheel nieuw distributiecentrum op in dustrieterrein Katsbogtenjin gebruik genomen. Gebr. Huybregts Groep B.V. is actief op terreinen als: warehousing waarvoor zij op industrieterrein Loven beschikt over een rnagSzijn voor op- en overslag van gekoelde verpakte producten (8.00Q m?) en op industrieterrein Katsbógten een magazijn voor op- en overslag van 'droge' producten (11.000 m2). physical distribution waarbij zij in vergaande mate participeert in het gehele logistieke traject van productie tot eindconsument, binnen strikte tijdslimieten, waarbij 'geljoelde' t gescheiden van 'on producten behandeld wo gekoelde' den algemeen transport én internationale groepgge waarbij zendingen van 50 kg tot 24 ton rechtstreeks, waar dan ook in Europa, afgehaald en aangeleverd worden. Met een enthousiast tearp van ca. 160 vakkundige mensen staan wij 24 uur per dag onze klanten bij, waarbij gebouwen, een goed geoutilleerd wagenpark en mo derne automatiseringssystemen borg staan voor een hoogwaardige dienstverlening Gebr. Huybregts b.v. Internationaal expeditie- en transportbedrijf Wegens het aanstaande vertrek van de huidige medewerkster zoeken wij een: (vacature 03/97) die naast een nauwe samenwerking met onze directeur een groot aantal zelfstandige taken heeft. Taken en verantwoordelijkheden: verzorgen van correspondentie/verdelen van post produceren en beheren diverse statistische overzichten bijhouden van agenda's en afdelingsarchief organisatie van en notuleren bij (management)vergaderingen facilitair management: beheren, aansturen, administreren van alle zaken mbt gebouwen en terreinen beheren van directoriesbestanden-structuur t.b.v. management-team organisatie en aansturing diverse huishoudelijke zaken voor de verschillende gebouwen c.q. bedrijven w.o. schoonmaak, kantine, kantoorinventaris/-benodigdheden, telefoonkosten, abonnementen e.d. Profielschets: MBO-plus-niveau met vakkenpakket gericht op economischadministratieve richting gedegen kennis van Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift representatieve persoonlijkheid met uitstekende communicatieve en contactuele eigenschappen minimaal 2 jaar ervaring in soortgelijke functie flexibele instelling m.b.t. werktijden. (vacaturenummer 01/97) die in staat is op professionele wijze de afdeling Douanedeclaratie te leiden. Functie-eisen: in bezit van benodigde diploma's op gebied van douanedeclarant gedegen kennis van accijnzen, BTW, AGP, C-bac en Sagitta relevante werkervaring commerciële instelling flexibiliteit m.b.t. arbeidstijden leidinggevende ervaring Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties met begeleidend curriculum vitae kunt u tot uiterlijk 2 weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Gebr. Huybregts Groep B.V. t.a.v. mevrouw Van Leeuwen, postbus 4057, 5004 JB Tilburg. Vriendelijk verzoeken wij u het vacaturenummer op de envelop te vermelden Voor inlichtingen over de functie secretaresse kunt u zich telefonisch wenden tot huidige secretaresse mevrouw Van de Laak, tijdens kantooruren telefoonnumme 013-5836836. Gebr. Huybregts Groep B.V. Gebr Huybregts Internationaal Expeditie- en TransportbedrijfBV Gebr. Huybregts Logistiek B.V. Koeltransport Tilburg B.V. Jules Verneweg 76, 5015 BM Tilburg, postbus 4057,5004 JB Tilburg Telefoon 013-5836836, fax 013-5836837 lor Maarten van de Rakt Ljn carrière is rijk ge lid met film, ballet, re- ie, kleinkunst en boe- ;n'. Maar bovenal werd Ij bekend als de Malle ppie van Wie van de lie. Vrijdag keert hij 3 80-jarige leeftijd te lg in het panel. Albert lol: „Het is een gotspe denken dat het van uit weer geweldig lordt." routebeschrijving van Albert jol eindigt bij hotel Witkamp in Gelderse Laren. „Daar moet maar verder vragen. Anders nd je het nooit." Het personeel eraan gewend. Een serveerster ippelt de route uit op een bon tje. Van kant en klare kopietjes ze niks weten. Zo vindt ze het uker. het platteland woont Albert ol al dertig jaar. „Dit is the iddle of nowhere, zeg maar ge- st the end of nowhere," ont- ngt hij het bezoek. Een Achter- jekse krentenwegge komt op ta- „Pak maar zoveel je wil." waalf jaar lang was hij de flap- ol van Wie van de Drie. De halkse linksbuiten van het pa- 1 met Sonja Barend, Martine ijl en Kees Brusse, Tot 21 mei 383, let is een fenomeen dat iemand jarige leeftijd terugkomt in 'ie van de Drie. Als je 65 bent, je nergens meer aan deelne em dus laat staan als je 80 bent. an nog bezig zijn, da's erg onze glijk. Je moet thuis hulpeloos tten mokken of in een bejaar- mhuis verrekken." k word op een goeie dag gebeld oor de Avro. Tja, wat doet een lens dan? Gelukkig heb ik de lergie nog. Nou, dan denk je: la's leuk meegenomen'. Daarbij 'eelt mee dat ik heel goed be nend ben met Joop Braakhekke, nieuwe presentator en dat ik zersterk bevriend ben met Me- Laseur, die op de stoel van lartine Bijl komt." lostalgie. jk ben niet iemand van nostal- 'e. Wat geweest is, is geweest, lostalgie is teruggaan naar het uis waar ik de eerste tien le- ensjaren heb gewoond. Amster- am>de jaren 1917-1927. Dan sta °P die brug aan de Da Costa- /k z'e een tram, een ritje ost vijf cent. Een auto van toen, 0 raode. Een ei van een cent, een m ons roomboter een dubbeltje, aar huppelde ik. Het kleine «O kreeg Brussels lof op het an dan zei-ie: 'Dat lust ik ;,Dan zei mijn tante, die mij o bracht: 'Eet je het vandaag 1 18 je het morgen koud'. 0„,ro™ ben ik niet een kindje ®den dat op zijn dertigste ii Psychiater moest omdat e!sl°fe» eden bad met Brus" 'aoberschap. let'ïfï '?et iedereen betekent dat de buren Hint 6 """en vragen, ge suiker tot je auto, l®Je helpen. Dat 2 loppen nT,? k°men e dl de naaste lat 7°^en s*ud; a's je dl ïeK Je naar het graf g®. bruiloften enter onder de '°om heb ik grote voor vrienden aanbevelen, alles van een Dat de zij altijd 1 zonder buurman dood bent. af brengen, en partijen, kastanje- 1 en bu-

de Stem | 1997 | | pagina 32