DE STEM P E RUCPHEN DUTRAKON S O 2D E E CHEMICUS IEST: vervoer GEMEENTE Z7 OTTEN Sfi'i Constructief zoekt mensen om op te bouwen Banen op de weg Car m Calculator De Brouwketel BV Commercieel medewerker Systeembeheerder Office Manager Export TT Verkoper binnendienst mA I Visser Smit Y financieel beleidsmedewerker m/v (junior) vertegenwoordiger regio zuid-nederland m/v allround verkoper binnendienst m/v Dutrakon B.V. een allround autospuiter een allround voorbewerker autopoetser Manager Operations m/v tempo-team uitzendbureau O' Groothandel/importeur speciaalbieren medewerker Marketing Sales m/v Den Braven Sealants B.V. Werkvoorbereider Uitvoerder Containerchauffeurs m/v Chauffeurs internationaal m/v Chauffeur bakwagen met autolaadkraan m/v Tweede chauffeurs m/v Chauffeur nachtpendel m/v Kraanmachinist m/v Kipperchauffeurs m/v aresse m/v Maarten van bv O CONSTRUCTIEBANKWERKERS/1 LASSERS FREZERS Dutch Mould Industries B.V- Justitie Rijksinrichting voor Jongens 'Den Hey-Acker' Machinefab Zate van 10. ÉL Aankomend calc Zelfstandig calci DE STEM ZATERDAG 12 APRIL 1997 nE STEM Herhaalde/gewijzigde oproep In verband met de benoeming van de financieel beleidsmede werker tot bureauhoofd Financieel beleid, comptabiliteit en bedrijven van de sector Middelen is bij voornoemd bureau de functie vacant gekomen van voor 36 uur per week Algemene informatie: Rucphen is een gemeente met ongeveer 22.000 inwoners, heeft een oppervlakte van 6.428 ha en bestaat uit 5 kerkdorpen. De ambtelijke organisatie is onderverdeeld in 5 sectoren: Bestuurlijke Zaken, Sociale Zaken, Welzijn, Gemeentewerken en Middelen. De sector Middelen is als volgt onderverdeeld: - bureau Financieel beleid, comptabiliteit en bedrijven: - bureau Personeel, organisatie en belastingen; - bureau Interne Zaken. Functie-informatie: De te benoemen functionaris zal in hoofdzaak worden belast met de volgende werkzaamheden: - samenstellen van de gemeente-rekening met bijlagen en beleidsmatige toelichting; - mede samenstellen van de gemeente-begroting (meerjaren begroting); - opstellen begrotingswijzigingen; - regeling kredietbewaking en interne controle; - applicatiebeheer van het financieel pakket (GISFA); - eindcontrole mandatering en invordering; - toezicht op het verzekeringspakket en burgerrechtelijke aansprakelijkheid; - overige financiële beheerswerkzaamheden. Functie-eisen: Voor een goede vervulling van de functie zijn vereist: - hbo-opleiding op financieel terrein, waarbij onze voorkeur uitgaat naar een opleiding heao met als afstudeerrichting bedrijfseconomie dan wel een gelijkwaardig diploma of oplei ding; - bereidheid om in augustus/september 1997 de 2 a 3-jarige opleiding hbdo-financiën te gaan volgen bij de Bestuurs- academie; - ervaring/bekendheid met geautomatiseerde administraties; - kunnen werken in teamverband; - goede contactuele en redactionele vaardigheden. - kennis en ervaring op het werkterrein strekt tot aanbeveling; Eindexamenkandidaten van de heao met voornoemde afstudeer richting worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Degenen, die menen op andere gronden toch te kunnen voldoen aan de hiervoor gestelde functie-eisen kunnen eveneens sollici teren. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring zal inpassing geschieden in niveau 7 of 8 (minimum f 2.972,--, maximum f 4.970,-- bruto per maand). Bij goed functioneren en het behalen van de opleiding hbdo-financiën behoort een groei naar het functie niveau 9 (maximaal f 5.613,- bruto per maand) met een uitloop onder voorwaarden op termijn naar niveau 10 tot de mogelijk heden (maximaal f 6.240,- bruto per maand). Bijzonderheden: De bij de gemeente gebruikelijke rechtspositieregelingen, i( waatpij^i; variabele werktijden, zijn van toepassing: 7 "T-let gemeentelijk beleid is er op gericht om té voldoen aan de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers. Belanghebbenden, zoals bedoeld in deze wet worden daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid hebben zij de voorkeur. inlichtingen: Nadere informatie over de functie-inhoud en ambtelijke organisa tie bij het sectorhoofd Middelen, de heer M.J. van Dijk of bij per soneelszaken, de heer R.A.M. Jongeneelen, tel. (0165) 34 95 00. Sollicitaties: Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan burgemeester en wethouders van Rucphen, Postbus 9, 4715 ZG Rucphen. N.B. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BV NEDERLANDSE HANDELSMAATSCHAPPIJ Dutrakon B V, is een sterk groeiende handelsonderneming in industriebanden en wielen Dutrakon B V. is importeur van onder andere AICHI, Master Products en Vorwerk. Wij zoeken een; Functie-inhoud: Het onderhouden en uitbreiden van het relatiebestand en het verlenen van com merciële, technische ondersteuning. Functie-eisen: MBO/HBO werk- en denkniveau. Zelfstandig en flexibel kunnen werken. Affiniteit met de branche. Zakelijk, commercieel inzicht. Wij bieden: Een zelfstandige functie Een enthousiaste werksfeer Goede arbeids voorwaarden Doorgroeimogelijkheden binnen onze groeiende organisatie. Schriftelijke sollicitaties met c.v. en pasfoto kunt u sturen naar: T.a.v.; De heer H. Plaggenborg, Brasem 41,4941 SE Raamsdonksveer Functie-inhoud: Verantwoordelijk voor de gehele binnen dienstverkoop. Functie-eisen: HAVO/MTS of soortgelijk. Zelfstandig kunnen werken. Affiniteit met de branche. Goede communicatieve vaardigheden. Leeftijd tot 35 jaar. Rasenberg Auto's B.V., al 15 jaar gevestigd in Terheijden en ge specialiseerd in verkoop en reparatie van zowel gebruikte als nieuwe auto's, zoekt wegens enorm werkaanbod voor haar afde ling autoschadeherstel: Uw sollicitaties kunt u richten aan: Rasenberg Auto's B.V., t.a.v. J.C. Lagerwerf Bredaseweg 45, 4844 CK Terheijden Tel. 076-5933150 De functie Voor een dienstverlenende productie-organisatie bent u verantwoordelijk voor resultaatgebieden, deelbudgetten, prestatie-indicatoren en voor het innoveren van de logistieke stromen. U bereidt het beleid voor inzake de specifieke lokale functies en bewaakt en plant de inzet van medewerkers en bedrijfsmiddelen. Verder draagt u zorg voor loopbaanbegeleiding, opleidingsbeleid gericht op operatie/exploitatie, begeleidt veranderingsprocessen en draagt zorg voor uitstekende communicatie. U bent de cultuurdrager en bewaker op locatie in nauwe samenwerking met de locatiemanager. Daarnaast draagt u zorg voor goede verslaggeving van de activiteiten in kwalitatieve en kwantitatieve zin en voor de juiste uitvoering van de wet- en regelgeving (ARBO, milieu etc.). Deze baan biedt zeer goede toekomstmogelijkheden. Het profiel een opleiding HBO-BE/Logistiek of vervoer; minimaal 3 jaar leidinggevende en logistieke ervaring; participatief leiderschap, gericht op communicatie; organisator, veranderaar en procesmanager; energiek en dynamisch; goede kennis van verwerving, verwerking, bewerking en distributie van GFP-producten; kennis van centrale arbeidsvoorwaarden en goede communicatieve eigenschappen. Hebt u interesse? Neem dan contact met ons op. Informatie: (076) 520 58 12, Francine Soeteman Nieuwe Ginnekenstraat 38, 4811 NS Breda Kaderpersoneel is gespecialiseerd in het werven, selecteren en uitzenden van middelbaar en hoog opgeleid personeel in allerlei sectoren. Wij bieden aan professionals een individuele aanpak en afwisselende banen op maat met goede perspectieven. kaderpersoneel Interflon i$ een kerngezonde en sterk groeiende onderneming die actief is in de ontwikkeling, productie en verkoop van Teflonhoudende smeermiddelen. Vanuit Nederland wordt een wereldwijd netwerk met vestigingen in meer dan twintig landen aangestuurd. Om een verdere expansie mogelijk te maken is op het hoofd kantoor in Roosendaal plaats voor M/V EEN PRAKTISCH INGESTELDE Uw verantwoordelijkheden: ontwikkeling nieuwe producten en verbetering bestaande range; onderhouden van contacten met afnemers, leveranciers, keuringsinstanties en eigen verkooporganisatie; bijhouden documentatie (met name ISO 9002); kwaliteitscontrole. Wij bieden: verantwoording over een klein slagvaardig laboratorium; hoge mate van zelfstandigheid en afwisseling; onbeperkte perspectieven, ook internationaal; werken in een prettig samenwerkend en ambitieus team; passende beloning. Wij vragen: opleiding op HLO of HBO niveau; relevante ervaring in formulatie (bijv. coatings); affiniteit met automatisering (o.a. Excel en Word); goede communicatieve vaardigheden; goede beheersing van Engels en Duits; sterke persoonlijkheid, initiatief en een gezonde dosis humor. Wie de uitdaging aandurft en een stimulerende werkomgeving zoekt, reageert snel. Stuur uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV, binnen 14 dagen naar: Interflon BV, postbus 1070, 4700 BB Roosendaal. Bel voor meer informatie over deze vacature en Interflon met Technisch Directeur Ir. J. Horsmans (0165 - 553 911). INTERFLON vraagt wegens vertrek van de huidige medewerkster met spoed die zelfstandig zorg draagt voor de commerciële verslaggeving t.b.v. het management, marketing- en verkoopplannen opstelt, budgetten bewaakt en P.R.-activiteiten beheert. Wij vragen: - een gerichte commerciële opleiding (HBO werk- en denkni veau) - goede kennis van de Engelse taal (Frans en Duits strekt tot aan beveling) - een initiatiefrijke persoonlijkheid met een no nonsense- instelling Wij bieden: - een goed salaris in overeenstemming met de functie - een afwisselende baan met veel ruimte voor eigen initiatief - een prettige werksfeer in een jong bedrijf Reacties binnen acht dagen richten aan: De Brouwketel BV, Hazeldonk 1510, 4836 LJ Breda, t.a.v. de heer A.H.C. Peeters, die u ook voor inlichtingen kunt benaderen. Tel.: 076-5969999. HANDELSONDERNEMING Handelsonderneming Otten B.V. Beverweg 4 4817 LL Breda tel. 076-5208040 Handelsonderneming Otten is toeleverancier voor de regionale industrie op het gebied van gereedschappen, aandrijftechniek, pneumatiek, hydrauliek en bevesti gingsmaterialen. Vanwege het vertrek van onze huidige vertegenwoordi ger zoeken wij op korte termijn een Functie-omschrijving: - contacten onderhouden met bestaande klanten - nieuwe klanten werven - commerciële acties initiëren Functie-eisen: - scholing of ervaring op technisch MBO-niveau - commerciële ervaring - moet zelfstandig kunnen werken Indien u geïnteresseerd bent, nodigen wij u uit schrifte lijk te solliciteren. U kunt uw brief richten aan: Handelsonderneming Otten B.V. T.a.v. dhr. B. Otten t Postbus 2034 4800 CA Breda DE MARKTLEIDER IN SMERING MET TEFLON DOOR BEWEZEN EN MEETBARE KOSTENBESPARING Marktleidend producent van lijmen en kitten zoekt voor de afdeling automatisering: (m/v) Wij willen in kontact komen met een praktisch ingestelde kandidaat die ons automatiserings systeem operationeel kan begeleiden. U werkt en denkt minimaal op MBO-niveau. U werkt snel en accuraat. U hebt enige jaren ervaring met datacommunicatie, Unix, Novell, Dos, Windows en Cobol. Daarnaast zoeken wij voor onze snel groeiende afdeling export: (m/v) Die als een "spin in't web" opereert binnen ons jong en dynamisch export team. Voor deze funktie geldt dat: U de opleiding HEAO CE en/of BE hebt afgerond. U taalvardig bent in Engels, Duits en Eransi U klantgericht en accuraat bent. U over enige jaren ervaring beschikt en over de potentie om door te groeien. Wij zien uw sollicitatie graag spoedig tegemoet, t.a.v. onze afdeling personeelszaken. Inlichtingen telefonisch voor systeembeheer bij Ron Kerkhof voor office manager export bij Michiel Hutjes Tel: 0162-491000 (tijdens kantooruren). Den Braven Sealants B.V. Postbus 194 4900 AD Oosterhout Uitzendbureau Constructief is als dochteron derneming van de SFB-Groep en Content Beheer gespecialiseerd in de bemiddeling van technisch en bouwpersoneel. Wij zijn op dit moment op zoek naar: Bij een middelgroot bouwbedrijf in Oost-Brabant, dat werkzaam is in de woning- utiliteitsbouw. Het betreft een functie met uitzicht op vast dienst verband. Taken: Het maken van detailplanningen, hulpschema's en nacalculaties, het bewaken van de planning en het registreren van manuren. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de inrichting van de bouwplaats, het controleren van tekeningen en het opstellen van algemene bepalingen voor onderaan nemers. Profiel: MTS-Bouwkunde of gelijkwaardig niveau met enkele jaren ervaring als werkvoorbereider. Een vaste baan bij een bouwbedrijf in de woning- utiliteitsbouw gevestigd in de regio Oss. Taken: Het coördineren van het bouwproces, de kostenbe waking, het begeleiden van personeel en onderaan nemers, het signaleren van meer- minderwerk en het terugkoppelen van de voortgang van het bouw project naar directie. Profiel: MTS-Bouwkunde of gelijkwaardig niveau met enkele jaren relevante werkervaring als uitvoerder. Interesse? Bel of kom voor meer informatie iedere werkdag van 8.30 tot 17.30 uur naar Constructief Aalsterweg 134c in Eindhoven, tel. 040 - 2947878. «Te UITZEN DIUREAUI CONSTRUCTIEF Daar kun je op bouwen sfbc$£ groep Uitzendbureau Constructief is een samen werkingsverband van het SFB en Content. De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzo en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via d bij verschillende opdrachtgevers wotden verricht. Per direct kunnen wij puincontainerchauffeurs plaatsen», regionaal werk. Standplaats is Breda of Bergen op Zoom? deze vacature moet men in het bezit zijn van het rijbewiisrt en het CCV-B. Ervaring op een conventionele combinatie een pré. Deze opdracht is voor lange tijd. Informatie bij Ellen Broos, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Voor een transportbedrijf in de omgeving van Roosendaal zoeken wij internationale chauffeurs. U rijdt met een wiob combinatie. Ervaring met afzetbakken is een pré.n bent u een weekend weg. Informatie bij Joke de Groot, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Voor een bedrijf in de omgeving van Bergen op Zoom zijnv» op zoek naar een chauffeur die overweg kan met een bakwagen en bij voorkeur met een autolaadkraan. Het ba regionaal werk. Deze opdracht is voor lange tijd. U moet minimaal in het bezit zijn van het rijbewijs C en het chauffeursdiploma. Informatie bij Ellen Broos, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Bij een relatie in West-Brabant kunnen wij per direct chauffeurs plaatsen die ais tweede chauffeur willen functie neren. Het betreft internationaal vervoer, waarbij ook regel, matig in het weekend moet worden gewerkt. Voor deze opdracht moet u in het bezit zijn van het rijbewijs CE en het 1 chauffeursdiploma. Enig ervaring met een trekker-oplegger, I een pré. 1 Informatie bij Joke de Groot, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Bij een transportbedrijf in Roosendaal kunnen wij il chauffeurs plaatsen die losse nachtdiensten kunnen fnvüfi I Voor deze werkzaamheden is het bezit van het rijbewijs CE en het chauffeursdiploma eventueel aangevuld met het ADR- diploma een vereiste. Informatie bij Monique de Jonge, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Voor een relatie in de omgeving van Bergen op Zoom zijn wij I op zoek naar een gemotiveerde bakwagenchauffeur die opgeleid wil worden tot telescoop-kraanmachinist. Het betreft regionaal werk waarvoor u in het bezit moet zijn van het rijbewijs C en het CCV-B. Deze opdracht is voor lange tijd Informatie bij Ellen Broos, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Op korte termijn hebben wij werk voor kipperchauffeursbj diverse bedrijven in de regio West-Brabant. Het betreft zowel j korte als lange opdrachten. Bent u in het bezit van het C- rijbewijs en het chauffeursdiploma en heeft u ervaring als kipperchauffeur, neemt u dan contact met ons op. Informatie bij Monique de Jonge, Tel. (0165) 56 55 52, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. ijl JlJ'j Ui l'rrfohfi onze relaties. Om zijn wij op zoek naar een De functie omvat naast de voorkomende secretariaats werkzaamheden: beantwoorden van telefoon, uitwerkenvsn| correspondentie, archivering, bijhoudenw| debiteurengegevens, licht administratieve J werkzaamheden. Functie-eisen: - leeftijd tot 23 jaar - woonachtig in de regio Breda/Tilburg - MEAO-secretarieel of vergelijkbare opleiding - kennis van Engelse en Duitse taal in woord en geschrift, kennis van de Franse taal is een pré - kennis van WP 5.1 en eventueel Exact Software - bereidheid tot overwerken - stressbestendig De functie omvat o.a.: het telefonisch te woord staan van onze relaties, orderverwerking, beheren van prijsafspraken, ondersteunen buitendienst medewerkers. Functie-eisen: - leeftijd tot 25 jaar - woonachtig in de regio Breda/Tilburg - relevante opleiding op MBO-niveau -Jcennis van Engelse en Duitse taal in i w^prd en geschrift, kennis van de Frans Taal is een pré ervaring in soortgelijke functie bereidheid tot overwerken stressbestendig Wij bieden u een full-time dienstverband in een jong en dynamisch team, p£ beloning en voldoende doorgroeimogei] heden. Uw handgeschreven sollicitatie, voorzien van een c.v., kunt u binnen 10 dagen richten aan: Maarten van Tol B.V. t.a.v. Dhr. T. van den Nieuwenhuizen Postbus 12, 5120 AA Rijen inde I handelsonderneming Dutch Mould Industries BV Dutch Mould Industries B.V. is een metaalver- werkend bedrijf gespecialiseerd in het produc ren van mallen voor de beton-steenindustrie. Vanwege de sterke groei van de orderporte feuille zoeken wij op korte termijn: bij voorkeur met CNC-ervaring Wij bieden, afhankelijk van kennis en ervar^ I een goed salaris en uitstekende secundaire beidsvoorwaarden. Uw sollicitatie kunt u, graag binnen 10 dag«n' richten aan: Afd. Personeelszaken Postbus 303, 5100 AH Dongen Rijensestraatweg 58, 5101 TH Dongen Onze relatie, Machinefabriek automatische metaalband- en i gemaakt. Deze zeer geavanceei ontworpen en gefabriceerd, bl omzet tot stand via de export. 1 gecontroleerde groei door. Voo De functie Als bedrijfsleider bent u verantwi de productieafdeling en voor de ling, die bestaat uit zo'n 20 med delen: de inkoop/werkvoorberei de (eind)montage van de BEWC derlijke onderdelen, bewaart u I woordelijk voor de voo.rtgangsco is het uw taak om een situatie w wordt te stimuleren, zonder daa Sollicitatieprocedure: Schrijft u een korte brief met ui Hoof, advies, werving en selectie Charles Stulemeijerweg 19 (be kunt u telefonisch contact opi onderzoek kan deel uitmaken va Maarten van Tol B.V. is een snel groeiende, internationaal opererende handelsonc neming in de vrijetijdsbranche, Wij streven naar hoge kwajiteit in dienstverlening aan dit geheel te waarborg! Toe aan Multec heeft een groot lan vacatures in alle techni opdrachtgevers. Wij nodiger onderstaande vestigingen, op Graag bespreken wij dan aan Multec Eindhoven, Multec Den Bosch, Ko Multec Breda, Van C is een werkmaatschappij vai van onder- en bovengrondse en communicatie en de daar bedrijf een leidinggevende p nutsbedrijven, industriële be Het centrale Calculatieburea Papendrecht de aanvraagve organisatie. Het bureau is ve specialisme de calculaties e Voor twee secties zoeken wi Voor zowel de sectie Leidin, leidingen) als de sectie Spe zoeken wij: Voor deze functies gelden c MTS/HTS niveau (WW/ Organisatorische kwalit Flexibele instelling Enige kennis van de En Voor de functies in de sect nautische omgeving een pr voor de vacatures zelfstanr en/of uitvoeringservaring Bent u toe aan een nieuwe dagen na verschijningsc '"formatie kunt u bellen °P 078-6417222 me Visser Smit Hanab dhr. E. de Leeuw ersoneel Organisatie postbus 305 350 AH Papendrecht.

de Stem | 1997 | | pagina 30