DE STEM P E R S O E E Bij onze Commerciële Buitendienst werkt M Dactylo. Kansen in tijdelijk werk C Geriatrisch Verplegende v/m NVS ;t Gouddo] Snelheids! op diversi in Zeeuw* Inspecteur Particuliere markt RUST-OLEUM c* rv j'. E De komende jaren willen we de stukjes op hun plek leggen. Bestuurder ambulance: Financieel medewerker m/v Boekhoudkundig medewerker m/v Exportmedewerker m/v Administratief commercieel medewerker m/v Commercieel medewerker inkoopadministratie m/v Restaurantmedewerkers m/v Horecamedewerkers m/v Reachtruckchauffeur m/v Commercieel medewerker m/v Chauffeur m/v Parttime medewerker m/v Cateringmedewerker m/v Meubelmakers m/v ir randstad uitzendbureau de hazelaar entrum voor verzorging, verpleging en reactivering FULLTIME FUNCTIE Klokkcnshc van maar d< 400 Klokk )0litie Zeeuws-\ actylo 'Eetpiraat' slaat weer toe DE STEM ZATERDAG 12 APRIL 1997 Voor een relatie in Sliedrecht zijn wij op zoek naar een medewerker accounts receivable. U maakt en verstuurt zowel debet- als creditnota's en controleert onkostenrapporten. Tevens beantwoordt u vragen van debiteuren en draagt u zorg voor rekeningcourant overzichten. U heeft minimaal een MBO opleiding op boekhoudkundig gebied en kunt bij voorkeur overweg met de computerprogramma's Word en Excel. U bent communicatief vaardig en kan secuur werken. Het betreft een fulltime functie voor maximaal twee jaar. Informatie bij Sandra Martens, tel. (0184) 42 04 11, Sliedrecht, Kerkstraat 6. Voor een bedrijf in Raamsdonksveer zijn wij op zoek naar een boekhoudkundig medewerker. Het betreft een 'starters'-functie, salaris is navenant, maar secundaire arbeidsvoorwaarden zijn voor een nog studerende kandidaat interessant. Kandidaten moeten aan de volgende functie-eisen voldoen: in bezit van MEAO-BE/BA- of MBA-diploma, of dit niveau is bereikt middels werkervaring en aangevuld met een PDB-diploma, kennis van spreadsheet (Lotus)- en boekhoudkundige programma's is vereist. Het betreft een baan met toekomstmogelijkheden en uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij Jeanine van 't Hof, tel. (0162) 52 22 70, Raamsdonksveer, Keizersdyk 55b. Voor een Italiaans bedrijf zijn wij op zoek naar een exportmede werker. De werkzaamheden zijn: voorraadbeheer, contacten met internationale bedrijven en banken en verkoop binnendienst werkzaamheden (bestellingen, factureren). Functie-eisen zijn: kennis van internationale transportprocedures, kennis van Windows en databestandprogramma's, kennis van Exact is gewenst, bereidheid in buitenland op beurzen te werken en trainingen te volgen. Kandidaten moeten de Engelse taal uitstekend en de Franse taal goed beheersen. Kennis van de Italiaanse taal is een pré. Deze baan is in eerste instantie voor een jaarcontract. Informatie bij Marie-Louise Bijl, tel. (0162) 52 22 70, Raamsdonksveer, Keizersdyk 55b. Voor een technische handelsfirma/ingenieursbureau in Bergen op Zoom, zijn wij opzoek naar een admninistratieve duizendpoot met commerciële affiniteit. Heeft u ervaring bij een internationaal bedrijf en beheerst u Duits en Engels in woord en geschrift, dan hebben wij een afwisselende functie binnen een klein team voor u! Bent u in het bezit van een MBO-diploma en kunt u werken met MS-Office, dan bent u wellicht de geschikte kandidaat. Informatie bij Tanja Scheeren-Rudolph, tel. (0164) 25 35 60, Bergen op Zoom, Parade 2. Voor een relatie in Oosterhout zijn wij op zoek naar een admini stratief medewerker op de afdeling Inkoop. Uw taken zijn coderen, invoeren, doorbelasten en archiveren van facturen, contact houden met de inkoper en het aansturen van twee collega's. Doorgroeimogelijkheden zijn afhankelijk van capaci teiten en inzet. U heeft een recente MBO-opleiding in commer ciële of administratieve richting, enkele jaren werkervaring, daarnaast bent u bekent met Word for Windows en Excel. Informatie bij Mariel de Jong, tel. (0162) 42 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Voor een nieuw te openen restaurant in het centrum van Breda zoeken wij een shiftleader, parttime bedienend personeel en weekendhulpen. Ben je 20-26 jaar en lange tijd beschikbaar, reageer dan snel. Informatie bij Samantha Pollatu, tel. (076) 520 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Voor een wegrestaurant op het industrieterrein Hazeldonk zoeken wij een leerlingkok/keukenhulp en countermedewerkers. Ben je fulltime beschikbaar, heb je geen problemen met wisse lende diensten en in bezit van een auto, dan hebben wij wellicht een leuke baan voor je. Informatie bij Desirée Plasschaert, tel. (076) 520 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Als jij het verschil weet tussen een vorkheftruck en een reach- truck en je hebt bovendien ruime ervaring met een reachtruck, neem dan snel contact met ons op. In Breda hebben wij bij een distributiecentrum meerdere reauchtruckchauffeurs nodig. Vind je het leuk om in een hectische omgeving te werken, waarbij het regelmatig voorkomt dat je moet overwerken en waar een groot beroep wordt gedaan op je stressbestendigheid, dan ben jij bij ons meer dan welkom. Het bedrijf biedt je een baan voor lange tijd aangezien het project tot eind 1997 loopt. Informatie bij Marianne Spit, tel. (076) 522 68 09, Breda, Kloosterplein 7. Ben je op zoek naar een veelzijdige baan en ben je een commer cieel talent met leidinggevende capaciteiten en verantwoorde lijkheidsgevoel? Voor een groothandel in sigarettenautomaten zoeken wij iemand die leiding geeft aan de automaten- operators. Verder ben je verantwoordelijk voor het plaatsen van zoveel mogelijk sigarettenautomaten bij nieuwe relaties en voor de financiële administratie van de automatenoperators. Incidenteel wordt een beroep gedaan op je fysieke kracht. Functie-eisen: affiniteit met technische apparatuur, flexibele werkhouding, MBO-opleiding (afgerond) of gelijkwaardig, aantoonbare commerciële en administratieve werkervaring, rijbewijs B. Informatie bij Lufenda Miedema, tel. (076) 522 68 09, Breda, Kloosterplein 7. Auto rijden is voor sommige mensen een vorm van ontspanning en voor andere mensen een vorm van inkomsten. Wij zijn op zoek naar mensen die beiden willen combineren, omdat je dan de ideale combinatie hebt. Voor een groothandel in Breda zoeken wij een chauffeur met rijbewijs B die vanuit Breda klanten in Zeeland bevoorraadt. De werkzaamheden worden zelfstandig uitgevoerd, ook de administratie. Omdat u recht streeks contact met klanten heeft wordt een representatief voorkomen verwacht. Daarnaast kunt u uiteraard goed met de wegenkaart overweg zodat u op tijd bij de klant staat. Informatie bij Lufenda Miedema, tel. (076) 522 68 09, Breda, Kloosterplein 7. Wil je werken tussen 13.00 en 19.00 uur? Dan heeft de afdeling voor Logistiek en Distributiepersoneel in Breda een leuke baan voor je. Bij een magazijn in Breda ligt huishoudelijke apparatuur dat overal in Nederland verspreid moet worden. Als orderverza melaar ben je verantwoordelijk voor de juiste samenstelling van orders. Als jij nl. zelf een koffiezetapparaat bestelt, wil je toch ook geen staafmixer krijgen? Bij dit bedrijf verzamel je de orders met behulp van een leespen, je nauwkeurigheid en fysieke kracht. De producten die verzameld moeten worden variëren van mixers en strijkijzers tot stofzuigers en zonnebanken. Ben je een harde werker en wil je parttime werken, bel ons dan! Informatie bij Marianne Spit, tel. (076) 522 68 09, Breda, Kloosterplein 7. Voor een cateringbedrijf met diverse lokaties in Breda zoeken wij met spoed een cateringmedewerker-C. U ^verkt twee dagen in de week als hoofdserveerster. Daarnaast werkt u circa twee dagen in de week ais cateringmedewerker en geeft u admini stratieve ondersteuning. Functie-eisen zijn: leidinggevende capaciteiten, ervaring in de catering en met computers. Bent u geïnteresseerd in een baan voor 20 uur per week en bent u flexibel inzetbaar, neem dan zo snel mogelijk contact op. Informatie bij Kathy Jansen, tel. (076) 587 00 09, Breda, Brusselstraat 14. Voor een middelgroot bedrijf in de omgeving van Bergen op Zoom, zoeken wij per zo spoedig mogelijk een meubelmaker. Wij denken dan aan een medewerker met een LTS houtbewerkings achtergrond die ervaring heeft met het maken en restaureren van meubelen. Het werk zal voor een groot deel bestaan uit het maken van meubelen, daarnaast wordt er ook van u verwacht dat u af en toe helpt met laden en lossen. Bij gebleken geschiktheid kent het bedrijf diverse doorgroeimogelijkheden. Informatie bij Monique Abbenbroek, tel. (0164) 25 88 80, Bergen op Zoom, Parade 2. f'fifcJ')ri v.-. De Hazelaar maakt deel uit van stichting de Wever, instellingen voor verzorging, verpleging en reactivering. Tevens ressorteren onder stichting de Wever het verzorgings centrum Antonius van Padua en dependances in de verzorgingshuizen De Kievitshorst en de Heikant. Vanuit stichting de Wever wordt een actieve rol gespeeld binnen een aantal substitutieprojecten voor 158 verpieeghuisgëindiceerde cliënten. In een samenwerkingsverband dat verder wordt ontwikkeld, wordt deze zorg met 5 verzorgingshuizen ingevuld. De Hazelaar biedt intramuraal zorg aan 428 cliënten, waarvan 153 somatische patiënten, 240 psycho geriatrische bewoners en beschikt over 20 psychogeriatrische en 15 somatische dagbehandelingsplaatsen. De Hazelaar gaat uit van een zorgconcept waarin de cliënt zoveel mogelijk een zelfstandige en centrale rol vervult. Dit met behulp van een samen met de individuele cliënt op te stellen zorgplan. De zorgorganisatie van De Hazelaar bestaat uit vier multidisciplinair samengestelde clusters, te weten reactivering, chronisch somatische zorg, psychogeriatrie intern en psychogeriatrie extern. De zorgclusters worden ondersteund door professionele vakgroepen, het Facilitair Bedrijf, de Economisch Administratieve dienst en de dienst Personeel en Organisatie. Er werken in De Hazelaar bijna 500 mensen in dienstverband en 130 vrijwilligers. Stichting De Wever treft voorbereidingen voor de bouw van 2 verpleegunits in verzorgingshuizen en een nieuw te bouwen integrale zorginstelling. Stichting de Wever Instellingen voor verzorging, verpleging en reactivering Dr. Eygenraamstraat 3, 5042 SE Tilburg Tel. 013-4644100 Met ingang van 1 mei a.s. ontstaat de vacature verpleegkundige in de functie van: Het betreft een vacature voor minimaal 36 uur per week op afdeling Sparrenhof. Op afdeling Sparrenhof worden cliënten verpleegd met chronisch somatische aandoeningen. Hierbij moet regelmatig hoogcomplexe, langdurige en intensieve zorg geboden worden. Plaats in de organisatie U als geriatrisch verplegende ontvangt directe leiding van de zorgcoördinator en ontvangt functioneel instructies/richtlijnen van de zorgcoördinator en/of beroepsbeoefenaren van andere zorgdisciplines. U geeft zo nodig functionele aanwijzingen aan de Eerst Verantwoordelijke Verplegenden (E.VV), verplegenden, keukenassistenten en beroepsbeoefenaren van andere zorgdisciplines. Functieprofiel De afdeling bestaat uit 2 units. U organiseert en coördineert de zorginhoudelijke werkzaamheden binnen één unit. U bent werkzaam in de directe cliêntenzorg. U houdt toezicht op de kwaliteit van de zorgverlening, ziet toe op naleving van afspraken, schept (mede) voorwaarden voor het goed kunnen uitoefenen van de functies van E.VV en verplegende en instrueert en begeleidt personeel. U heeft een signaalfunctie naar de zorgcoördinator met betrekking tot de afstem ming tussen cliënten en personeel. Zo nodig, met name in hoogcomplexe situaties, bent u tevens E.V.V. Volgens rooster draagt u de verpleegkundige verantwoordelijkheid voor de gehele organisatie. Functie-eisen U beschikt over: - het diploma ziekenverpleging A of H.B.O.-V (gezien de aard van de werkzaam heden en het functioneren in de achterwacht); - bekendheid met het principe van E.VV, en minimaal twee jaar ervaring. U bent in staat de zorgcoördinator bij afwezigheid te vervangen. Arbeidsvoorwaarden De functie van geriatrisch verplegende is ingedeeld in FWG 45 van de CAO Ziekenhuiswezen (minimaal ƒ2.791,- en maximaal ƒ4.536,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband). Inlichtingen Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mw. J. Mik, zorgcoördina tor afdeling Sparrenhof. Telefoon: 013-4644100. Een taak-/functieomschrijving kunt u opvragen bij mw. C. Janssen, secretaresse P.&O., telefoon: 013-4644203 Sollicitatieprocedure Uw uitvoerige schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u tot 26 april a.s. richten aan mw. M. Baijens, personeelsfunctionaris, De Hazelaar, Postbus 1173,' 5004 BD Tilburg, onder vermelding van vacaturenummer 97/12. De sollicitatiegesprekken zullen worden gehouden in week 20. NVS Verzekeringen is met ruim 215 medewerkers gespecialiseerd in complete, mensgerichte zorg-, schade- en levensverzekeringen waarin kwaliteit en dienst verlening voorop staan. Dankzij een rechtstreekse klantenbenadering op zowel de collectieve als particuliere markt, ligt de kwaliteit/prijs-verhouding uitermate gunstig. Mede door de support van een van Europa's grootste verzekeraars neemt NVS als 'persoonsverzekeraar' een sterke marktpositie in. Door voortdurende product en service-vernieuwing is gezonde groei verzekerd. In de hoofdvestigingen in Amsterdam en Deventer is dan ook regelmatig ver sterking (m/v) nodig. Als u een commerciële en resultaatgerichte instelling heeft en verdere ontplooiing zoekt, bent u met uw kwali teiten en ervaring zeer welkom bij onze buitendienst. NVS Verzekeringen zoekt een doortastende inspecteur. De Marketing Groep in Amsterdam is voortdurend actief om met Reclame, Direct marketing en Telemarketing kwa litatief goede afspraken te maken met particuliere prospects. De Buitendienst volgt deze afspraken op om te adviseren over onze producten 'zorg', 'schade' en 'leven'. Als iets een uitdaging is, dan wel deze zeer zelfstandige functie. Als ergens doorgroei-kansen liggen, dan wel als 'onze' adviseurs/inspecteurs. Noordwest Brabant tl bent een inspecteur die de markt planmatig en doortastend weet te bewerken. En u kunt een bijdrage leveren aan het opzet ten en het beheren van het relattebeheerprogramma. Natuurlijk heeft u relevante werkervaring, een HBO werk- en denkniveau en assurantiekennis op B-niveau. 11 heeft gerichte commerciële trainingen gevolgd en bent in staat zelfstandig commerciële activiteiten succesvol uit te voeren. Met uw communicatieve en mensgerichte eigenschappen bent u een goede gesprekspartner voor onze cliënten, als adviseur en als verkoper. Zorgvuldigheid, integriteit en discretie staan bij u hoog in het vaandel. Omdat onze potentiële klanten niet altijd overdag bereikbaar zijn bent u bereid circa vier avonden per week te werken. Wij bieden de stimulerende werkomgeving met een goed basissalaris en een prima provisieregeling. Vanzelfspre kend doorbetaling van uw commissie-gemiddelde bij ziekte, een onkostenvergoeding en een lease-auto. AFSTEMMING De goede lezer heeft aan een half woord genoeg om haar of zijn profiel aan de geboden proposities te toetsen. Als wij u daarbij kunnen helpen bei dan met de heer J.L. den Hollander, uw toe komstige collega en manager van de Groep Commerciële Zaken Buitendienst/ Particuliere markt, tel. 020-555 25 59. Om uw kwaliteiten te objectiveren kan een assessmenttest deel uitmaken van de procedure. REACTIES Uw gemotiveerde sollicitatie plus bondige, relevante c,v, kunt u binnen twee weken na verschijningsdatum sturen aan de P&0- Groep van NVS Verzekeringen N.V., t.a.v. de heer E.H. Wanders, Postbus 940, 1000 AX Amsterdam. Wij nemen dan ook binnen twee weken contact met u op. VERZEKERINGEN Rust-Oleum Netherlands B.V. COAT N G S jig Rust-Oleum Netherlands B.V, onderdeel van RPM Inc., U.S.A. - is een toonaan gevende, ISO-9001 gecertificeerde verfproducent, gespecialiseerd in be schermende coatings voor industriële toepassingen. Deze producten worden in geheel Europa via een uitgebreid distributienetwerk onder de merknamen RUST-OLEUM® en RUST-OLEUM MONEY SAVER® op de markt gebracht. Wij zoeken op korte termijn een enthousiaste en actieve die samen met een parttime collega secretariële en organisatorische werkzaam heden gaat verrichten t.b.v. Sales Management, Technical Service en incidenteel de Direktie. Voor een goede invulling van deze functie zoeken wij een kandidaat die: ïfï VWO-niveau heeft, aangevuld met een secretaresse-opleiding SIS beschikt over 2-3 jaar ervaring in een soortgelijke functie SIS de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift beheerst SIS goed overweg kan met Microsoft Word en PowerPoint for Windows 95 SIS zeer zorgvuldig werkt SIS plm. 22-26 jaar oud is. Wij bieden een zelfstandige en verantwoordelijke job in een internationaal georiënteerde organisatie. Spreekt deze functie u aan en voldoet u aan de vereisten, stuur dan s.v.p. voor 20 aprii a.s. een korte brief met c.v. naar Rust-Oleum Netherlands B.V., t.a.v. mevr. E. van de Pol, Braak 1, 4704 RJ Roosendaal. Tel. 0165 - 569340. WWF2000 THE LIVING PLANET CAMPAIGN SAMEN NAAR EEN MOOIE EEUWWISSELING. Wilt u donateur worden van het Wereld Natuur Fonds? Maak dan f 30,- over op gironummer 50 van het Wereld Natuur Fonds in Zeist. guRCHTSTRAAT 8^ TELEFONISTE/RECEPTIONISTE M/V Voor een relatie in Bergen op Zoom zijn wij op 20e I naar een kandidaat voor 20 a 25 uur per week U| beheerst de Franse en Engelse taal goed en heeft I recente ervaring opgedaan met het bedienen vaneen I telefooncentrale. Info: Bergen op Zoom. MEDEWERKER BINHENDIERST DUITSLAND M/V Voor een relatie in de omgeving van Raams zijn wij op zoek naar een kandidaat, U heeft een meao-1 opleiding (met Duits in het pakket) voor het verwer ken van orders en andere administratieve taken Het I betreft een baan voor langere tijd. Info: Raamsdonks-1 veer. VERTEGENWOORDIGER M/V Voor een relatie in de confectiebranche zoeken wi| een ervaren kandidaat tussen de 30 en 40 jaar die de Franse taal goed beheerst. Aangezien het werk gebied België en Luxemburg betreft, is het van be lang dat u woonachtig in Zuid-Nederland en in het bezit van een rijbewijs bent. Info: Bergen op Zoom AANKOMEND VERKOPER M/V Voor een relatie in Krabbedijke zijn wij op zoek naar een jong, commercieel talent voor de buitendienst U heeft enige ervaring opgedaan in een soortgelijke functie, bij voorkeur in de technische branche. Info Bergen op Zoom. COMMERCIEEL/ TECHNISCH MEDEWERKER M/V Voor een relatie in hoogwaardige lasmaterialen en lasmachines zoeken wij een kandidaat voor de bui tendienst in het rayon West-Brabant. Heeft u een technische opleiding, belangstelling in de lastechniek, een commerciële instelling en verkoopervaring? Re ageer dan snel op deze baan die mogelijkheid biedt tot een vast dienstverband. Info: Raamsdonksveer RODEM-/SANERINGDESKUNDIGE M/V Voor een relatie in Moerdijk zoeken wij een hts'er Weg- en Waterbouw, bij voorkeur met differentiatie Millieutechniek, die zelfstandig bodemonderzoeken -sanering gaat verrichten. Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie is vereist. Kennis van de Engelse taal is een pre en in het bezit zijn van een rijbewijs noodzakelijk. Info: Zevenbergen. EXTRUDER OPERATORS M/V Voor een relatie in de plasticverwerkende industrie zijn wij op zoek naar kandidaten voor, het doormiddel van een geautomatiseerd productieproces, bewer ken en verwerken van grondstoffen tot half-fabrika- £en. Uw verantwoordelijkheden zijn procesbesturing, pro-cesbewaking en productcontrole. Ervaring met extru-derproductie is een pre. Tevens bent u bereid om uw vakmanschap volledig in te zetten en verder te ontwikkelen. De werkzaamheden vinden plaatsin 3-ploegendienst en zijn voor langere tijd. Info: Raams donksveer. OPERATORS M/V Voor diverse relaties in Etten-Leur, Moerdijk en Ou denbosch zoeken wij (ervaren) procesoperators met een lts/mts (E, WTB of PT) of VAPRO A/B Oplei ding. Eigen vep/oer en bereidheid tot het werken in 3- of 5-ploeg.en zijn belangrijk. Info; Zevenbergen. ELEKTR0M0NTÉ0RS M/V Voor een relatie in Breda zijn wij op zoek naar ge motiveerde kandidaten voor diverse bouwprojecten in Brabant. U heeft een afgeronde opleiding mts- Elekrotechniek, minimaal 1 jaar relevante werker varing en u bent in het bezit van een auto. Het zijn projecten voor een lage periode en eventueel aan sluitend. Bent u geïnteresseerd? Neem dan contact op met onze vestiging in Etten-Leur. MONTAGEHEDEWERKERS M/V Voor een productiebedrijf in Klundert zoeken wij kan didaten voor de fabricage van tuinmeubelen. Reac ties van dames zijn van harte welkom. Info: Zeven bergen. LEERLING TIMMERMAN M/V Voor een relatie in Klundert zoeken wij een handige jongen vanaf 18 jaar die het vak van timmerman in de praktijk wil leren. Info: Zevenbergen. PRODUGTIEMEREWERKERS M/V Voor een klant in Gosterhout zijn wij op zoek naar kandidaten de dagdienst. Het betreft werk voor een lange tijd. Info: Raamsdonksveer, Voor een relatie in de omgeving van Raamsdonksveer zoeken wij, voor langere tijd, medewerkers vanaf 18 jaar voor in de kunststofverwerkende industrie. U beschikt over een goede handvaardigheid en beheer sing van de Nederlandse taal. Het betreft werk in 5- ploegendienst. Info: Raamsdonksveer. MEDEWERKER TNINB0HW M/V Voor een relatie in de tuinbouw in Made zoeken wij gemotiveerde kandidaten voor het uitzetten van plant jes (op heuphoogte). Soms worden er ook lichte schoonmaak- en inpakwerkzaamheden verricht. Het betreft fulltime werk voor langere tijd. Info: Raams donksveer. KASMEDEWERKER M/V Voor een relatie in Made zoeken wij voor lange tij een gemotiveerde handige man die de planten in de kas gaat uitzetten. Het betreft staand werk van 08.00 tot 16.15 uur. Info: Zevenbergen. BELADERS VUILNISWAGEN M/V Voor een relatie in Breda zoeken wij stevige aanpa kers voor het laden en lossen van vuilniszakken en duobakken. U houdt ervan om buiten aan het wer te zijn, u bent minimaal 18 jaar en één of meer a gen per week beschikbaar. Info: Zevenbergen. VUILNISMAN M/V Voor de regio Breda zoeken wij hard werkende, ge motiveerde, jonge kandidaten op oproepbasis. u van aanpakken en u bent niet ouder dan 21 |aar Info: Etten-Leur. ZELFSTANDIG WERKENDE KOK M/V Voor een a la carte restaurant in Willemstad zoe wij een kandidaat met een 5e jaars SHV opleiding werkervaring. U bent beschikbaar in het wee en beschikt over eigen vervoer en u bent circa 2 I Info: Zevenbergen. Bel meteen voor meer informatie of kom langs bi Dactylo Uitzendburo in: Bergen op Zoom, 0164-247024. Koevoetstraat 63. Etten-Leur, 076-5017667. Bisschopsmolenstraet 100 Raamsdonksveer, 0162-516251. Keizersdijk 55a. Zevenbergen, 0168-330575. Dijkstraat Harold de Puysseleijr leuzen-De Zeeuws-Vlaams. ii e intensiveert de strijd teger In onder invloed door contact. i met verenigingen, horec Ctóifsleven in de streek. Inz U alcoholmisbruik in combi: L verkeersdeelname nu echt banden te leggen. -„mmissaris F. Goudswaard, L de Zeeuws-Vlaamse politie, tie gisteren aangekaart in de r van het districtscollege. Daari 'de Zeeuws-Vlaamse burgeme de hei 2 ver Middelburg - Een 27-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats heeft zichzelf gisteren - op zijn verjaardag - in een restaurant in Middel burg gefêteerd op een etentje. Maar toen het op betalen van de rekening aankwam, gaf de man niet thuis. Het is deze maand al de vierde keer dat de man in een eetgelegenheid zijn rekening niet voldoet. De 'eetpiraat' werd sedert 31 maart al tweemaal aangehou den in een restaurant in Vlis- singen en eveneens twee keer in een Middelburgs etablisse ment. Gisteren deed hij zich tegoed aan spijs en drank ten bedrage van 44,35 gulden. Toen bleek dat de man geen stuiver op zak had, aarzelde de eigenaar niet en schakelde de politie in. De man zit nu vast en zal worden voorgeleid. Fietsen gezonder Terneuzen - De 41-jarige J. C. uit Hengstdijk werd gisteren conform de eis veroordeeld tot een boete van 1250 gulden en een jaar ont zegging van de rijbevoegdheid Hij was voor de vierde keer aange houden voor rijden onder invloed C. zei dat hij door het wonen ir een hutje op de hei, zonder elek triciteit, af en toe behoefte hac aangezeldschap en alcohol. De of ficier was van mening dat ieder een zoveel alcohol mag drinkei als hij wil, maar rijden onder in vloed is niet te accepteren. „Zever kilometer fietsen is gezonder dar zeven pinten drinken," meende d pfficier. Van onze verslaggever Terneuzen - Een automobili heeft gisteren rond het midc hij met zijn auto volgens de ce. Deze ambulance, met aan het s met een spoedopdracht richtin, hij twee voor hem rijdende aut. bilist uit Destelbergen uit tege: der week uit naar rechts, maar de berm. De wagen kwam vervolgens wi bulance af. Om deze te ontwij en kwam met zijn auto in een ever de kop. De bestuurder kwam er af met gen raakte geheel vernield. Van onze verslaggever Terneuzen - In de komende scheidene plaatsen in Zeeu Dp 14 april is dit bij Eede en 1 Retranchement en Cadza P 16 april staat de radarins Wüe op de rijksweg 61 in IJz "Ike, op de Willem de Zwij an in Terneuzen en op de L, Seweg in Axel. Een dag later Pnl, wordt snelheid gecon eerd op de rijksweg 61 IJzen en (je weg tussgn cadzan. Retranchement. JÏÏe.r z9n er controles op Provinciate weg N252 7 van Gent, Terneuzer °P 21 aPril sen 7 at| riiksweg N61 en9mslag-Veer en IJzenc w^agrette. Op 23 april i S ement' °P 24 april ojf Weg N61 in IJzendijke

de Stem | 1997 | | pagina 20