rendement Ik wil mijn partijtje meeblazen' M 1 IW-DONGEI Jo van Remortele nieuwe trainer STEEN 5TBAAR IP Glashande ST IN GLAS SPORT agenda ZILVEREN SCHOEN UITSLAGEN standen /ERPERS EN BOUWERS VONINGEN, BUNGALOV iDRIJFSHUISVESTING ons uitgebreide documentatiebo gratis, bel: 0162-312785 JHA TEAMBOUH/ 24 UUR SERVICE SPORT ZEELAND B3 Ltorcoureur Jurgen van den Goorbergh laatste Nederlander in Grand Prix-circus Wegrace kalender 1997 üi RUBRIEK o Goed viswater sportnieuws KORT Hoek loot Achilles Veen in halve finale Patrijzen klopt Moerse Boys Domburg wint degradatieduel Regiomeeting atletiekclubs DE STEM topscorers-klassement V f '7™ I ütfi' vaar klimop doorheen is gevl In manden aan kettingen Z pen enkele pot met bloemen FOTO TOM BREKI Zel ERPERS BOUWERS 7-5104 HE Dongen-Tel.: 0 1 62-3127^ In \g\iow in HriNKiNsmn-ZrmN 1115-618772, 4538 AS TERNEUZEN aam:. ires:. astcode: aats: ze bon in open enveloppe, postzegel niet nodig, zenden aan: ERNEUZENSE GLASHANDEL twoordnummer 505. 4530 WB Terneuzi INSTEM ZATERDAG 12 APRIL 1997 Lpeter de Jong Lja Het is de droom Ljedere motorrijder: ooit Uomen in een Grand L jn de 500 cc-klasse. Wanaar Jurgen van den Lrbergh beleeft die Lu dit jaar in het Mil- L.MQP-team. Op een pa productieracer rijdt pj zondag met startnum- zijn eerste race voor y wereldkampioenschap jje Formule I van de mo- jjsport. Van den Goor- jdjh houdt dit jaar als Eiste der Mohikanen de van de Nederlanders __g. De eerste tests van de Lwe motor waren veel- lielovend. „Dat ding schiet roon weg. Maar ver- Richt niet meteen te veel, lianthet zijn allemaal jon- die gas kunnen ge- ir bij de TT in Assen be- 27-jarige Bredanaar al tachtig aan een overstap Lr de koningsklasse te denken, iltkwam in de 250 cc maar niet Usrin de richting van de top- De vierde plaats in Assen was Bi uitschieter. Ik had geen zin weer een jaar te knok- 'ienvoorde tiende of elfde plaats. motivatie nam af. Enkele i voor het einde van jlet seizoen kwam ik in contact Kt een Italiaans team. Ik kwam [ïvens in contact met Arie Mole- bij wie ik in de 250 cc op tabrieks-Suzuki kon gaan n. Niemand wist echter hoe ieuwe Suzuki's zouden zijn. heb ik besloten om dat Ie doen," zegt de coureur. Ook financieel werden beide par- fahet niet eens. ,We gingen door met de Italia nen, naar die bleken van de IRTA (ieinternationale bond voor cou reurs, PdJ) geen startbewijs te kannen krijgen. De IRTA in Lon den leeft me toen in contact ge- bracht met de Ier Joe Millar, die »el een startbewijs had voor zijn tam. Dat is toch een blijk van waardering voor mijn kwalitei- len." Oneen jaar in de 500 cc te kun nen rijden, had Van den Goor- hergh een miljoen gulden nodig. Be Honda NSR 500 V2 alleen al kost een half miljoen gulden. Nu hijnjdt in het team van de steen- rijke motorsportlief hebber Millar tót de coureur zich geen zorgen ww te maken over de centen. A een paar dagen was alles mui. Mijn broer Patrick kon ook tel uitmaken van het team. Hij pt de zaken regelen en coördi- ®ffl. Het is een enorm voordeel Jurgen (rechts) en Patrick van den Goorbergh thuis in Breda met de Honda-wegmotor van hun zwager, vlak voor het eerste seizoen van Jurgen in de 500 cc-klasse. „We zullen elkaar dit jaar nog hard nodig hebben." fotodestem/dickdeboer dat hij mijn broer is. We voelen elkaar perfect aan. Dat is belang rijk." De 31-jarige Patrick van den Goorbergh zette anderhalf jaar geleden een punt achter een in ternationale motorsportcarrière van meer dan tien jaar. In 1990 werd hij Europees kampioen in de 250 cc-klasse. In het wereld kampioenschap kende hij wisse lende successen, hij werd twee keer zestiende. „Ik kon het prijskaartje niet meer rond krijgen. Ik ben toenjpegon- nen met het helpen van'jbng-ta- lent zoals Jamie Robinson..Nu ga ik in het team van JurgêïTaSïï'de slag en hou me bezig met de keu zes voor de vering, de banden en de versnellingsbak. Ik ken de cir cuits zelf en weet wat hij bedoelt als hij zegt dat er iets aan de hand is met de motor. Ik zie hem rijden en kan tips geven. Hij zal me nog hard nodig hebben dit jaar," zegt de oudere broer. Naast eigenaar Millar en de Bredase broers be staat het team uit twee monteurs, van wie Debby de enige vrouwe lijke sleutelaar is in het GP-cir- cus. De eerste tests hebben de leden van het Ierse team vrolijk ge stemd. Van den Goorbergh had de keuze tussen een V4 Yamaha of de nieuwe Honda en koos met een voor de laatste motor. „De tweecilinder Honda is lichter en komt wat rijden betreft meer in de buurt van de 250 cc-motor. Daarom was de keuze snel ge maakt. Vanwege het lagere ge wicht is de Honda in de bochten sneller. Op het rechte stuk komen we iets te kort op de V4, maar op de kortere en bochtige circuits zie ik zeker Voordelen voor deze mo tor. Ik reed prima tijden op Jerez en kon zelfs enkele fabrieksjon- gens achter me laten. Joe Millar stond ook enorm te kijken want ik reed tijden die nog nooit ie mand van een van zijn teams had gereden." Kon Van den Goorbergh 'in de 2!4' op de rechte stukken nog even bijkomen, nu heeft hij daar geen tijd meer voor. „Het circuit lijkt wel een en al bocht. De rech te stukken zijn in een flits voor bij. Je zit in een paar seconden op 200 kilometer per uur. De motor heeft iets van 140 pk en weegt maar 109 kilo. De eerste gasop- name is enorm, dat ding schiet gewoon weg. Het rijden is heel anders. Je glijdt ook veel meer met je achterband," zegt de Bre danaar over het 'driften', de bochtentechniek waarbij de cou reurs als het ware sturen met het achterwiel door dat weg te laten glijden in de bochten. Natuurlijk mag van de Bredase coureur niet worden verwacht dat hij die techniek meteen be heerst. „Het is een leerjaar voor me. We moeten de zaak rustig op bouwen en hopen op goede resul taten. Ik hoop géWoon in de pun ten te rijden, dat wil zeggen bij de eerste vijftien. Van de 24 deelne mers rijden er zo'n 17 of 18 op een fabrieksmotor. Het zal dus niet gemakkelijk worden, want die jongens kunnen allemaal gas ge ven. Ik wil gewoon mijn partijtje meeblazen. Tijdens de tests in Spanje ging het gerucht dat Way ne Rainey me op een fabrieks-Ya- maha wilde laten rijden. Ik weet daar niets van. Maar goed, mis schien is dat iets voor in de toe komst." Over de gevaren van het rondrij den op een projectiel dat 300 ki lometer per uur haalt, denkt de Bredanaar niet al te veel na. „Ge vaarlijk? Nee hoor, voor ons niet. Wij kennen onze grenzen. Aan de risico's denk je niet echt. De cir cuits zijn veiliger geworden. Ik rijd geen nationale races meer en ik rijd ook niet meer op straten- circuits. Zo neem je de risico's die je kunt nemen. Hoogstens ga je tijdens een training even over de grens. In de race niet. Ik ben geen kamikazepiloot." Zondag maakt de Bredanaar zijn debuut in de halve-literklasse in de Grand Prix op het circuit van Shah Alöm in het warme Malei sië. „Het is daar enorm vochtig en de temperaturen schommelen,, zo rond de dertig, veertig graden. Tijdens het rijden verlies je veel vocht. Fysiek is het rijden op de ze motor toch al zwaarder omdat ik er nog niet helemaal ontspan nen op zit. Je hangt in een dik pak boven dat hete motorblok. In Maleisië gaan we naderhand al tijd aan het infuus. Dan liggen we daar met zijn allen in het medisch centrum," lacht de coureur. Enkele jaren geleden reden nog meerdere Nederlanders mee in de Grand Prix's, dit jaar is Van den Goorbergh de enige. De kosten van het racen zijn enorm hoog en Van onze verslaggever Breda - De Grand Prix-cou- reurs zitten in het nieuwe sei zoen weer meer in het vlieg tuig dan op de motor. De vijf tien wedstrijden voor het we reldkampioenschap in de klassen 125 cc, 250 cc en 500 cc worden gereden op drie continenten. De internationale motors portfederatie FIM besloot de nog openstaande race op 3 au gustus aan Rio de Janeiro te gunnen. Ook Argentinië en China waren in de markt voor de Grote Prijs. Het Grand Prix-seizoen be gint zondag in Maleisië op het circuit van Shah Alam. Op 28 juni staat de Grote Prijs van Nederland in Assen op het programma. De thunderbike- klasse - dit jaar World Cup Supersport geheten - maakt dit jaar geen deel uit van het nevenprogramma bij de Dut ch TT. De zijspannen rijden wel op de Drentse hei. De vijf tiende en laatste WK-race is op 5 oktober in Phillip Island (Australië). 13 april: 20 april: 4 mei: 18 mei: 1 juni: 8 juni: 28 juni: 6 juli: 20 juli: 3 augustus: 17 augustus: 31 augustus: 14 september: 28 september: 5 oktober: Shah Alam (Ma leisië) Suzuka (Japan) Jerez (Spanje) MugeÜo (Italië) Al-Zeltweg (Oostenrijk) Paul Ricard (Frankrijk) TT Assen Imola (Italië) Nürburgring (Duitsland) Rio de Janeiro (Brazilië) Donington Park (Engeland) Brno (Tsjechië) Montmelo (Spanje) Sentul (Indone sië) Phillip Island (Australië) sponsors zijn moeilijk te vinden. Het feit dat hij de enige Neder lander is die de motorsport op het hoogste niveau uitoefent, doét Van den Goorbergh weinig. „Er zijn in deze klasse maar 24 rijders. Nederland is een klein landje, dan valt het eigenlijk nog mee dat er één meerijdt. Het zou mooi geweest zijn als er nog een Nederlander meedeed, maar goed. Ik kan me daar niet meer druk om maken, hoewel het wel eens kan schelen in de toeschou wersaantallen bij de TT in Assen. Als ik ooit een getalenteerde jon ge rijder zie, zullen we hem zelf wel begeleiden. De meeste men sen hebben toch geen benul van wat er allemaal bij dit werk komt kijken." J GEBRUIK VAN DE SUBSIDIE aanvraag Goed viswater is in Ne derland niet bepaald schaars. Ook in het West-Brabantse niet. Een goed voorbeeld daarvan zijn de Haventjes. Het zit er roeestal goed, er is vis ge noeg. Zelfs bij veel wind eetgt de behuizing voor de nodige lij, kortom veel ha- "ens zijn een prima plek om 'e vissen. Voor de winter geldt dat zeker, maar ook in 'et voorjaar is het er goed loeven. Goed voorbeeld hiervan is haven van Willemstad, •eel sportvissers mijden de toni van dit oh, zo aardig stukje Nederland en daarin 'eoben zij ongelijk. Willem- jhd kan druk zijn, zeker in 'et weekend, maar met wat aanpassen is het vissen er goed te doen. Ik kies daarbij ®eestal voor de Zuid-zijde, oms liggen er wat oudere outon schepen, zoals de natste keer een oud Deens !®?rsvaartuig waarvan de tiller met luid geklop een ei' nat te repareren. Dat de ®an ondertussen de wildste "oneen over van alles en °g wat losliet, maakte de [e®k alleen maar interessan- 'J\v's graag tegen de achter- P'egel van een bejaard hou- "aartuig. In de schaduw r" v°elen heel wat vissen Ve'hg en dat bleek ook k s,nel- Het water is nog o. maar de voorns beten vai?le,.minder om- Heel op- end is dat de Willemstad- altijd wat kleiner dpr» l dan d'e Van W3t an" 7»u-,i 'ens 'n de buurt. Het- de f voor de overzij- de haven van Numans- v,'1 "et was dan ook een van fSSU1® enLele brasems Hen 'f0,1331 deurmat te kun- Dj ken. Het Hollands ls tenslotte een gekend Door Rien van Nunen brasemwater. Voor de groot te van de voorn heb ik geen verklaring, of het moet zijn dat de echt grote voorns van het Hollands Diep en de Ha ringvliet hun eigen specifie ke overwinteringsplaatsen hebben.... Ik weet echter wel zeker dat in mei een van mijn visstek- ken in de buurt van de Ha ringvlietbrug zal liggen, om dat daar in het voorjaar enor me scholen voorn langs de kant optrekken. Het is nooit te bepalen wanneer dat pre cies zal zijn, maar komen doen ze. Datzelfde geldt voor de winde, die soms al heel vroeg in het voorjaar te van gen is. Ondiep water is hierbij een absolute voorwaarde. Heel vaak vinden we ze bij mooi weer op minder dan 60 centi meter water. De match-hen gel is hierbij dan ons wapen, terwijl het vissen in havens een alternatief biedt voor winderig weer. Zodra de grote scholen bra sem weer in de vangst ko men, is het met het voornvis- sen ver gedaan. Die moeten we dan al helemaal oostelijk van de Moerdijkbruggen gaan zoeken, met name in de Biesbosch. Door Sjaak Begijn St-Jansteen - De 42-jarige Jo van Remor tele is voor de rest van het seizoen be noemd tot trainer van zondagvierdeklas ser STEEN. Deze week hakte hij de knoop door en gaf het bestuur te kennen om naast de coaching ook de veldtrainingen voor zijn rekening te willen nemen. Van Remor tele, die zelf twintig jaar in het eerste elftal speelde, volgt de vorige week vrijdag op gestapte trainer Freddy de Rooij op. Na het opstappen van trainer De Rooij was het de grote vraag hoe de spelersgroep op de ontsta ne situatie, met de daarmee gepaard gaande ne gatieve publiciteit, zou reageren. Van Remorte le: „De spelersgroep heeft op sportief gebied po sitief gereageerd. Door keihard te werken heb ben we Luctor'88 op 3-3 weten te houden. De jongens hebben laten zien de materie goed op zij te kunnen zetten. Natuurlijk, waar er rook is, is er vuur. Maar persoonlijk wil ik me daar niets van aan trekken. Ik heb de groep voorgehouden dat wanneer je iemand onrecht hebt zien aan doen, wie het ook betreft, je dan op een sportie ve manier revanche moet nemen. Ik was dan ook blij verrast dat iedereen er voor de volle honderd procent tegenaan wilde gaan. Voor hetzelfde geld had men de koppen laten zakken en was men bij de pakken neer gaan zitten. Alleen door prestaties neer te zetten kun je als groep je gelijk halen en dat hebben ze gedaan." Voor Jo van Remortele was de beslissing om de leiding over het eerste elftal op te pikken niet erg moeilijk. „In het belang van de vereniging ga ik deze uitdaging aan. Bij STEEN wordt er goed werk verricht, vooral bij de jeugd. Vanaf de C-junioren spelen alle standaardelftallen te gen Brabantse tegenstanders. Behalve Terneu- zen kan geen enkele vereniging in de regio dit zeggen. Alleen al voor de jeugd is het belangrijk dat het eerste elftal goed geleid wordt en pres teert. Bovendien moest er iemand zijn nek uit steken." Toch valt het niet weg te poetsen dat het op stappen van De Rooij bij de spelersgroep in sloeg als een bom en veel verontwaardiging richting bestuur veroorzaakte. „De emoties zijn in de groep uitgesproken," aldus Van Remorte le. „De spelers heb ik wel voorgehouden de vui le was binnen te houden. Het heeft geen zin heb ik ze gezegd, om tegen iedereen uit te wijden en zo je gelijk te bewijzen. De problemen hebben Jo van Remortele wordt trainer van 'het eerste' van STEEN: „Alleen al voor de jeugd is het belangrijk dat het eerste elftal goed geleid wordt en presteert." fotowim kooijman we uitgefilterd. Iedereen kan er nu mee doen wat hij denkt er mee te moeten doen." Jo van Remortele wilde echter niet zonder meer in het avontuur stappen. „Zaterdagmiddag werd ik benaderd voor de coaching op de zondag. Pas maandagavond heb ik besloten ook de trainin gen op me te nemen. Ik wilde mijn beslissing la ten afhangen van de reactie van de groep: waren zij nog te motiveren? Het is voor mij ook een unieke gelegenheid te proeven aan het trainen van een eerste elftal en de randvoorwaarden die daar ongetwijfeld bijhoren. Misschien krijg ik de smaak wel te pakken en wil ik hierin verder gaan." Het moet een doorn in de ogen van het bestuur zijn dat de spelersgroep te kennen heeft gegeven met de opgestapte Freddy de Rooij aan het einde van het seizoen er een weekend op uit te willen trekken. De Rooij: „Spelers hebben als reactie op het krantenartikel aangegeven dat zij niet wisten dat het zo diep zat. Men was het absoluut niet eens met de gang van zaken, maar er zit in de groep geen persoonlijkheid die er iets aan kan veranderen. Ik heb bij de uitno diging als voorwaarde gesteld dat ik alleen mee wil op voorwaarde dat er geen bestuursleden meegaan. Daar had men geen probleem mee." Volgens Jo van Remortele is het geen traditie dat bestuursleden bij dergelijke uitstapjes meegaan. De nieuwe trainer maakt er in ieder geval geen probleem van, ondanks dat dit besluit van de spelersgroep opgevat kan worden als een motie van wantrouwen naar het bestuur. „Ik ben er voor de groep en die heeft waarschijnlijk een goede binding met Freddy opgebouwd. Ik doe hier verder geen uitspraken over en sta er volle dig buiten. Of het een vorm van wantrouwen is richting bestuur? Ik weet niet eens of de infor matie over dat uitstapje wel juist is." Ondanks alle perikelen staat STEEN voor een cruciale fase in de competitie. Zondag kan STEEN namelijk de tweede periodetitel pakken die recht geeft op nacompetitie met als inzet promotie naar de derde klasse. „En dat zal een beladen wedstrijd worden," aldus de in St-Jan steen woonachtige coördinator afdeling accom modaties bij de gemeente Terneuzen. „Uiteraard heb ik goede hoop, maar de groep moet het doen. Persoonlijk kan ik de ballen niet tegenhouden of erin schieten. Mijn taak is ervoor te zorgen dat alle ellende opzij gezet wordt." Axel - Hoek ontmoet voor de derde maal.rijt seizoen Achilles Veen. In de loting in de halve finale om de KNVB-beker Zuid 1 werd Hoek aan de hoofdmacht van trainer Ad Bakker gekoppeld. Enkele weken geleden stonden deze teams eveneens tegenover el kaar. In Hoek won de hoofdmacht van trainer Johan Ballegeer toen met 2-1. Het duel op sportpark 'Denoek', op dinsdag 15 april, begint om 19.30 uur. De winnaar van dit duel moet tegen de winnaar van het treffen BW Verachtert-Geldrop. Dit treffen is eveneens dinsdag en begint om 19.00 uur. 's-Heerenhoek - In het restant van de destijds bij 0-0 gestaakte wedstrijd Patrijzen-Moerse Boys in de derde klasse A van het KNVB-zondagvoetbal pakte Patrijzen de winst met 1-0. Een be langrijke zege, want daardoor is die formatie vrijwel in veilig heid. Moerse Boys, dat slechts met acht spelers aan mocht treden, was overigens niet geheel kansloos en trof zelfs de paal. Tien mi nuten voor tijd scoorde Henk van de Brink op aangeven van Ron- ny de Vos met een lob 1-0. Domburg - Domburg heeft de laatste kans gegrepen om het vier deklasserschap veilig te stellen via een 2-0-zege tegen vrijwel ze kere degradant Walcheren. Domburg begon goed, kreeg twee kansen, maar vond een sterk ac terende Walcheren-doelman Ron van Huizen tegenover zich. In de tweede helft dwong Domburg op basis van veel inzet de zege af. Een snel genomen vrije trap van Huib Meerman zorgde voor 1-0 en tien minuten voor tijd verzilverde Ko Brand een strafschop: 2-0. Ertvelde - In het Belgische Ertvelde wordt vandaag de jaarlijk se Regiomeeting tussen de drie Zeeuws-Vlaamse en drie Bel gische atletiekclubs afgewerkt. Van Zeeuws-Vlaamse zijde ko men in actie: RKHAV. Scheldesport en Wielingen. Van Bel gische kant zijn Halestra (Aalter), Meetjesland (Eeklo) en het organiserende AC Rieme van de partij. De aanvang van de wed strijden is om 11.00 uur. Het einde wordt rond de klok van 17.00 uur verwacht. BASKETBAL Vrijdag 11 april: BV Oostburg 1- BV Volharding 2 (vrouwen eerste klasse Zeeland), sporthal Noord- dijk Cadzand, aanvang 20.00 uur. BV Oostburg l-Dynamo'70 2 (mannen eerste klasse Zeeland), sporthal Noordijk Cadzand, aan- vang 21.30 uur. HOCKEY Zondag 13 april, Tweede klasse C mannen: Boxmeer-Rapide. Derde klasse E: Olympia-Hüvarenbeek, sportpark Oude Vaart Terneuzen, aanvang 14.30 uur. Derde klasse E vrouwen: Olym- pia-Hoekse Waard, sportpark Ou de Vaart Terneuzen, aanvang 12.45 uur. Vierde klasse D: Goes- Gilze-Rijen, sportpark Het Schen- ge Goes, aanvang 12.45 uur. Prin- senbeek-Rapide. KORFBAL Zaterdag 12 april, landelijk: Kinderdijk-Tjoba (eerste klasse G), aanvang 15.30 uur. TOGO- VIOS (derde klasse O), aanvang 15.30 uur. Afdeling: Zaamslag-Luctor (pro motieklasse B), aanvang 16.00 uur. KVK-BKC (eerste klasse A), aanvang 16.15 uur. SCHAKEN Zaterdag 12 april: jeugdschaak toernooi Landau'9? voor catego rieën B, C, D en Gregoiïuscen- trum Axel, aanvang 10.00 uur. TENNIS Zaterdag 12 april, Zeeuwse dis trictscompetitie. Hoofdklasse: Sluiskil-'t Halve Maantje, Krui- ningen-Souburg, Game'78-MLTC, Duiveland-De Eikenhof. Eerste klasse A: Animo-Yerseke, Ovezan- de-MLTC 2, Souburg 2-De Bru ten, De Schelde-Philten. Eerste klasse B: 't Halve Maantje 2-De Boskreek, De Ruucstoppelen-Ka- pelle, Zierikzee-Westerschouwen, Slagvast-Smash. Zondag 13 april, landelijke com petitie. Mixed tweede klasse: De Schelde-SBOZ. Derde klasse: Lobbelaer 2-Souburg. Vierde klasse: Hulster Ambacht-De Zoom. Mannen eerste klasse: Ani- mo-Duno, 't Halve Maantje-Fris- selstein. Derde klasse: Ludo et Emergo-Rico, Animo 2-Waal- rackets, Sluiskil-Roosendaal. Vierde klasse: Eegedima-Drive, Zierikzee-'t Halve Maantje 2. VOLLEYBAL Zaterdag 12 april, jandelijk: Sa- vok-Radius (derde 'divisie vrou wen), Gemeentelijke Sporthal Sas van Gent, aanvang 16,30 uur. WS'92- ,3xGavok (derde divisie mannen), sporjhal Baskenburg Vlissingen, aanvang 15.00 uur. District*; De Kikkers-BOK (pro motieklasse vrouwen), sportzaal Aardenburg, aanvang 17.00 uur. Savok 2-Ardito 2 (eerste klasse vrouwen), Gemeentelijke Sporthal Sas van Gent, aanvang 16.30 uur. De Sterre-Delta (eerste klasse vrouwen), sportzaal Zuiddorpe, aanvang 13.30 uur. Savok-WS'92 3 (promotieklasse mannen), Ge meentelijke Sporthal Sas van Gent, aanvang 16.30 uur. De Ster- re-Ardito (promotieklasse man nen), sportzaal Zuiddorpe, aan vang 17.30 uur. De Kikkers-My- tilus 2 (promotieklasse mannen), sportzaal Aardenburg, aanvang 19.00 uur. 1. H. Rietjens (HW'24) 24 doel punten. 2. P. Bom (SSV'65) 20 doelpunten. 3. A. van Hanegen (IJzendijke) 17 doelpunten. 4 t/m 7. R. Mohr (Heinkenszand), W. v.d. Dries (Kapelle), E. de Groene (Luctor'88), N. de Wolff (Sluiskil) 16 doelpunten. 8/9. P. Withagen (HW'24), C. Blommaert (HW'24) 15 doelpun ten. 10/11. A. Human (Dauwendaele), A. Wauters (Vogelwaarde) 14 doelpunten. 12/13. P. Kamstra ('s Heer Arendsk.), P. Landa (Tern. Boys) 13 doelpunten. 14. O. Doeland (RCS) 12 doelpun ten. 15 t/m 17. R. Back (Hansw. Boys), J. Lensen (Koewacht), R. Bayra (Kruiningen) 11 doelpunten. 18/19. T. Hanny (AZW), F. Goe- degebuure ('s Heer Arendsk.) 10 doelpunten. 20 t/m 27. G. v.d. Broecke (Axel), S. de Ruvsseher (Breskens), E. Leonhart (Dauwendaele), M. Jon- ckman (Goes), J. Lambert (Hoek), A. van Noorden (Kruiningen), L. Goossen (Tern. Boys), A. Meijer (Zaamslag) 9 doelpunten. 28 t/m 37. E. di Martino (Axel), C. Osmanovski (Breskens), M. Boeckhout (Breskens), J. Kivits (Kapelle), P. Schipper (Kloeinge), M. Schieman (Philippine), F. Ha- gebeek (Rillandia), M. de Grote (SSV'65), W. Bisschop (V.V.Steen), J. Navarro (V.V.Steen) 8 doelpun ten. Clubscore: 1. HW'24 83 doelpunten. 2. Kapelle 53 doelpunten. 3. Kruiningen 50 doelpunten. TENNIS Zeeuwse districtscompetitie. MANNEN Hoofdklasse: 't Halve Maantje- Kruiningen 5-1, MLTC-Duiveland 5-1, De Eikenhof-Game'78 3-3; eerste klasse A: Yerseke-Ovezande 6-0, MLTC 2-Animo 4-2, De Bru ten-De Schelde 2-4, Phil ten-Sou burg 2 6-0; eerste klasse B: De Boskreek-De Ruucstoppelen 4-2, Kapelle-'t Halve Maantje 2 5-1, Westerschouwen-Slagvast 5-1, Smash-Zierikzee 6-0; tweede klasse A: Sluiskil 2-SJEF 6-0, Hulster Ambacht-De Bongerd 4-2, Souburg 5-De Schenge 1-5, De Westkaap-DOS 5-1; tweede klasse B: Hansweert-Souburg 4 5-1, Hontenisse-DOS 2 2-4, Sehoon- dijke-Game'78 2 5-1, Animo 2-De Boskreek 2 5-1; derde klasse A: De Schelde 4-Smash 4 2-4, Animo 3- DOS 3 5-1, Game'78 3-Zer Oirts 2 4-2, De Klappers 2-MLTC 3 3-3; derde klasse B: Hoek-Waarde 6-0, Smash 2-De Schelde 3 5-1, Animo 4-Goblin 4-2; derde klasse D: 't Halve Maantje 3-Kapelle 2 2-4, SJEF 2-Philten 2 1-5, Smash 3- Eegedima 2 3-3; vierde klasse A: De Bongerd 3-Game'78 4 3-3, Schoondijke 2-De Boskreek 3 5-1, Zierikzee 2-De Schenge 3 6-0, De Schelde 5-Hulster Ambacht 2 1-5; vierde klasse B: De Schenge 2- Yerseke 3 3-3, De Boskreek 4-De Stoof 2 6-0, Souburg 8-Drive 2-4; vijfde klasse A: Axel 2-Hontenisse 2 2-4, Drive 2-De Eikenhof 3 1-5, Game'78 5-Smash 5 3-3; vijfde klasse B: Drive 4-Hoek 2 4-2, Sluiskil 3-De Eikenhof 4 6-0, Ga me'78 6-Animo 7 4-2; vijfde klasse C: Animo 6-Dauwendaele 3 5-1, DOS 4-Mariekerke 3 3-1, De Eie- knhof 5-De Schelde 7 2-4; vijfde klasse D: ASOC-Schoondijke 3 6- 0, De Schelde 6-Animo 5 3-3, De Schenge 4-Souburg 9 4-2. Hoofdklasse 35+: Animo 1-Animo 2 3-3, Noord Beveland-Game'78 0-6, Hontenisse-MLTC 5-1; eerste klasse A 35+: Animo 3-Hulster Ambacht 2-4, Vogelvlucht-Brou wershaven 3-3, Slagvast-Ludo et Emergo 6-0, Scelveringe-MLTC 2 3-3; eerste klasse B: Game'78 2- Hansweert 3-3, Hulster Ambacht 2-Kapelle 2-4, Tiola-SJEF 3-3; tweede klasse A 35+: Philten-Vo- gelvlucht 2 5-1, Animo 4-Hoek 1- 5, Kapelle 2-Zaamslag 1-5; tweede klasse B 35+: Schoondijke-MLTC 3 3-3, SJEF 2-DOS 2-4, Sluis 2- Domburg 1-5; derde klasse A 35+: Game'78 3-Souburg 4 5-1, MLTC 4-Animo 5 3-3, Yerseke-Tiola 2 2- 4, De Schelde 2-Schoondijke 2 6- 0; derde klasse B 35+: Bathse Kreek-Animo 6 3-3, Yerseke 3- Goes 3-3.

de Stem | 1997 | | pagina 17