Landelijke tennis competitie gaat van start 'We knokken voor handhaving' Play-offs zijn haalbaar voor Animo Trojec landinr nelier TV Sluiskil opnieuw in voor promotie Zeeland wi 'Admiraal te gast bij Hulster Ambacht hoogst spelend mixed-team van Zeeuws-Ylaanderen Terneuzenaren danig versterkt met de komst van Jacques Gley en Tim Blondeel DE STEM SPORT ZEELAND qESTEM Simpeler proced Vrouw gewond 11 il aanrijding taVen £an,rijding ^eschadigd aUt°' i i i WOENSDAG 9 APRIL 1997 Hulst - De landelijke zomer- tenniscompetitie is weer in aantocht. Zondag 13 april is het weer zover. Weinig verras send is de aanhoudende ver sterking van de mannenten- niscompetitie ten koste van de mixedcompetitie. De meeste aandacht gaat uiteraard uit naar Animo. De Terneuzen- aren spelen voor het derde op eenvolgende jaar op het hoog ste plan. Dit jaar is Animo in dezelfde poule ingedeeld als 't Halve Maantje uit Goes. Op de laatste competitiedag komt de Goese formatie op bezoek in Terneuzen. Wellicht is de wedstrijd tegen die tijd belangeloos. Anderzijds is het best mogelijk dat Animo dan nog meedoet voor het kampioen schap, terwijl 't Halve Maantje de punten wellicht nog hard nodig heeft om het eersteklasserschap veilig te stellen. De Goesenaren hebben namelijk een fikse ader lating ondergaan door het ver trek van Serge Carpentier. Het resterende viertal, bestaande uit Harold Schipper, Arno Jongsma, Marcel Schouw en Dennis van 't Westeinde, mikt op behoud. Interessant is zonder meer de derde klasse. Hier spelen in de zelfde poule de Zeeuws-Vlaamse clubs Ludo et Emergo, Animo 2 en Sluiskil. Bij het Oostburgse Ludo spelen Robin Morel (B2, aanvoerder), Bart Gorthmanns (BI), Duncan Blackman (B2) en Ruben Verheul (Cl). Het betreft een nieuw team, dat promotie bij keuze heeft gekregen. Men speelt zowel op het tennispark van Oostburg als van De Boskreek uit Breskens. Duncan Blackman, hij speelde vorig jaar nog met Ador Sport in de tweede klasse: „De derde klas se is ook sterk. Terneuzen en Sluiskil zijn bijvoorbeeld vrij sterk. Onze doelstelling is erin blijven." Drive uit Sas van Gent werd vo rig jaar glansrijk kampioen in de vijfde klasse. Ook in de vierde klasse moet Drive volgens cap tain Cor de Jonge in de bovenste regionen kunnen meedraaien. De selectie van Drive bestaat uit Menno Leeuwenburg, Timothy Poppe, Mario Leenhouwers (allen B2), Cor de Jonge (C2) en aan winst Niek van Remortel (Cl). „Vorig jaar al heb ik gezegd 'als Sluiskil kan promoveren naar de derde klasse moeten wij dat ook kunnen'. Toch weet ik niet of we het zullen redden, maar we gok ken op de tweede plaats die even eens recht geeft op promotie," al dus De Jonge. Afwachten is of de sterke Ti mothy Poppe er de eerste wed strijd, in Tholen tegen Eegedima, bij zal zijn. Hij liep onlangs een scheurtje op in de enkelband. „Eegedima is sterk, maar Zierik- zee ook. Dat team lag een aantal jaren dwars toen we kampioen wilden worden in de vijfde klas se." Het hoogste Zeeuwse mixedteam betreft dat van De Schelde uit Vlissingen. Het team bestaat uit de Bl-spelers Jurjen Mooibroek, Virgil Greeve, Marjan Ganseman en Marjolein Meulenberg. Tegen over het vertrek van Bart Meijer staat de komst van Mooibroek. Behoud staat voorop bij de Vlis- singers. Hetzelfde geldt in de derde klasse voor Souburg. Bij de Oost-Sou- burgers spelen Ronald van de Broek, Antoine van Bockel, Mi chel Gorsse, Annelies Schothorst en Nathaly Vinkoert. Vertrokken zijn Natascha de Kramer en en Menno Sanderse. Het Middelburgse MLTC is in de vierde klasse mixed ingedeeld bij Hulster Ambacht. De selectie van MLTC bestaat uit Dennis de Jong, Jacco Filius, Jeantien van den Dries, Corine Blankenburgh en Hanneke Snijder. Vertrokken zijn Eva Labrujère (studie Am sterdam), Marije Heeringa (stu die Tilburg) en Isabelle Leenhou wers (tijdelijk). Door Henk van de Voorde Sluiskil - TV Sluiskil kende verleden jaar een droomstartind, vierde klasse van de landelijke mannentenniscompetitie. o» een gegeven moment begon men zelfs aan promotie te denker Dit bleek uiteindelijk geen utopie. Via een gedeelde eerste plaats achter kampioen Dinteloord werd promotie naar de der. de klasse bereikt. TENNIS Door Henk van de Voorde Hulst - Het eerste mixedteam van Hulster Ambacht staat een loodzwaar karwei te wachten. Daar is Bennie van Poecke - bestuurslid technische zaken van Hulster Am bacht - zich aan de vooravond van de landelijke zomer competitie maar al te goed van bewust. Via twee kam pioenschappen in drie jaar tijd komen de Reynaertstede- lingen dit jaar uit in de vierde klasse mixed. 'Hulst' is daarmee het hoogst spelende Zeeuws-Vlaamse mixed team. Wie dit enkele jaren geleden had durven voorspellen was bijna ontoerekeningsvatbaar verklaard. Maar ja, het kan verkeren zei ene Brederoo. Het lijkt erop dat Hulster Ambacht 'hulp van bovenaf' moet krijgen wil het behouden blijven voor de vierde klasse. Desondanks is Bennie van Poecke optimistisch gestemd. TENNIS „De vierde klasse te hoog gegre pen? Als je kampioen wordt van de vijfde klasse promoveer je nu eenmaal naar de vierde. Natuur lijk zitten we in een hele zware poule. Behalve Bequick uit Maas sluis, dat evenals ons uit de vijfde klasse komt, betreft het allemaal ploegen die als tweede in hun vierde klasse-poule geëindigd zijn. Doelstelling van ons is dan ook behoud van een plaats in de vierde klasse. We moeten zien om die wedstrijden waarin we moge lijkheden hebben, te winnen of in ieder geval een aantal punten te pakken. We gaan knokken om er in te blijven. Als je uitgaat van degradatie is het natuurlijk niet best. Iedereen in het team is er gelukkig van overtuigd dat we in een zware poule zitten. We moe ten er echt voluit tegenaan," al dus Bennie van Poecke. Het zal even wennen zijn na de competitie van vorig jaar. Toen werden de Hulstenaren freew heelend kampioen in de vijfde klasse. Het was destijds alleen de vraag of gewonnen werd met 6-2, 7-1 dan wel 8-0. „Nu is elk winstpunt een belang rijk punt. Jammer dat Simone Tijssen pal voor de competitie is afgehaakt wegens een hardnek kige rugblessure. Daartegenover staat de rentree van Sophie van Dierendonck. Zij is lang uit de roulatie geweest wegens een voetcorrectie. Zij heeft weinig wedstrijdritme waardoor de ver wachtingen niet te hoog gespan nen kunnen zijn wat haar betreft. Sophie wordt voornamelijk inge zet voor de dubbels en mixen." Ervaren Hulster Ambacht verwelkomt twee nieuwe gezichten in het team: de jeugdige Tinta van Wely uit Kapelle en de ervaren José de Wit uit Hoofdplaat. Zij moeten de klus in de singles klaren. „José is eveneens gewend om te dubbe len en te mixen. Met haar routine kan zij 'bijstu ren'. Tinta zal zoveel mogelijk drie partijen spelen. Sophie één of twee partijen," stelt Bennie van Poecke. Zoon Guido van Poecke is de bes te speler van het team. De forma tie wordt gecompleteerd door de technisch begaafde Rinke van Remortel. „Guido zal het team toch weer moeten dragen. Hij heeft alle ja ren zijn partijen gewonnen. Op vierde klasse-niveau moet hij ook zijn partijtje kunnen mee draaien. Hij zal geen score van honderd procent halen, maar vijftig procent moet mogelijk zijn. Een voordeel is dat we vier keer thuis moeten spelen en maar drie keer uit." Alle spelers in het Hulster team genieten de speelsterkte B2. Voor De Wit geldt dat alleen in het dubbel. 'Muziek' Bennie van Poecke is inmiddels acht jaar bestuurslid technische zaken van Hulster Ambacht. Vol gens hem zit er 'muziek' in de Hulsterse tennisjeugd. „Doel van onze technische com missie is om de speelsterkte op te vijzelen, r Tevens om aantrekkingskracht op de omgeving uit te oefenen. Bundeling van talenten uit diver se regionale clubs in één team zou ideaal zijn. Een samenwerkings verband, bijvoorbeeld Groot Hulst, is er helaas nog niet. Bij Hulster Ambacht is de jeugd in feite ingedeeld in een pyramide waarbij de besten van boven staan. Spelers worden geselec teerd naar Zeeuwse top, regiona le top en aankomende mini's. De ze spelers wordt een 'speciaal pakket' aangeboden door de club. Voor de lessen van Tennisschool Hulst betaalt de club een gedeel te mee. Toen we met dit jeugd- plan begonnen kregen we links en rechts te horen 'waar zijn jul lie nu eigenlijk mee bezig'. Nu kunnen we stellen dat het jeugd beleid zijn vruchten afwerpt, ge zien de prestaties van de kinde ren." Kweekvijver Van Poecke denkt dat binnen en kele jaren jeugdspelers de stap kunnen wagen naar een hoog se nioren-niveau. Kweekvijver is met name het eer ste jeugdteam van Hulster Am bacht, dat in de op één na hoogste klasse van Nederland speelt. In dat landelijke tweede klasse mixed-team spelen Klaas Alber- da, Willem-Jan van Doeselaar, Krijn de Vries, Deborah Morcus en Jacqueline Verhaegen. Het zijn spelers tussen de 12 en 14 jaar. Het derde jeugdteam is een zeer jeugdig team, met talentjes. Deze formatie bestaat uit Kim Boes, Nathaly Bral, Job Ingels, Bart Smits en Stijn van Doeselaar. Van Poecke - 'sterke man' van Hulster Ambacht - is content met in totaal 24 competitieteams. „We hebben 530 leden waarvan er 144 competitie spelen. Dat is één op vier. We hebben geweldig veel jeugd. De structuur van de club zit goed in elkaar met diver se commissies." In het bestuur zijn enkele wisselingen van de wacht opgetreden. Zo is Jürgen Schuttkowski de nieuwe secreta ris, verzorgt Marisa Adriaansens de ledenadministratie en is Lie- neke Schanssema bestuurslid 're creatie'. Voetballer In het dagelijks leven is Bennie van Poecke inspectie- en keu- ringsdeskundige bij Hydro Agri in Sluiskil. Door zijn drukke bestuurswerk zaamheden komt hij zelf nauwe lijks toe aan tennissen. Van huis uit is Van Poecke meer voetballer. Als geboren Koe wachtenaar speelde hij met de voetbalvereniging Koewacht in de vierde klasse KNVB. „Ik begon als spits en eindigde als linksback. Een mooie tijd met derby's tegen STEEN, Clinge en Vogelwaarde. Later speelde ik nog - ik trouwde en verhuisde naar Hulst - in het selectieteam van HW'24. Guust Voet haalde me op carnavalsdag over om bij HW'24 te gaan voetballen. De tijd van Jacques de Booy, Jo Sturms en de gebroeders Hoefna gels. Tijdens Goes-HW'24 scheurde ik mijn enkelbanden, waarna ik mijn voetbalschoenen nooit meer aangedaan heb." Bennie van Poecke, voorzitter van de technische commissie van Hulster Ambacht: „Met Hulster Ambacht zijn we op de goede weg. FOTO WIM KOOYMAN Met de komst van BI-speler Bernd van Quekelberghe is de se lectie van Sluiskil aardig ver sterkt. Dat realiseert zich ook captain en oudere broer Onno van Quekelberghe (B2). „Met Bernd erbij moeten we in de top drie of top vier kunnen eindigen. Gemakkelijk wordt het niet, want de derde klasse is toch een hoog niveau. Animo 2 en Ludo et Emergo zijn bijvoorbeeld sterke teams. Vorig jaar hadden we evenveel punten als Oosterhout. Alleen het onderling resultaat pakte met 4-2 in hun voordeel uit." De overige spelers van Sluiskil zijn Riny Kort (B2) en Edward Bleyenberg en Filip Heinze (beiden Cl). Bernd van Quekelberghe speelde in het verleden bij Ador Sport en Animo. Hij is derhalve bekend met het spelen op hoog niveau. Vorig jaar speelde Bernd nog met Animo in de hoogste klasse van Nederland. Zijn optreden bleef echter tot twee wedstrijden be perkt. Hij raakte in onmin met trainer-speler Filip Versluys. Een conflict dat tot op de dag van vandaag niet uitgesproken is. „Tussen Filip en mij boterde het niet zo. Mij was toegezegd dat ik in plaats van Filip Versluys in het team zou komen. Uiteindelijk werd toch in de oude samenstel ling, dus met Filip, gespeeld. Het was wel zo dat het niveau van de eerste klasse op dat moment te hoog gegrepen was voor mij. Ik had weinig wedstrijdritme, ter wijl ik veel moet spelen. Ik ben een 'diesel'. Moet eerst op gang komen. Alleen de gang van zaken klopte niet. Binnen het team was er onenigheid. In feite twee kam pen." Schuldig „Dethlef Pieters was vorig jaar captain van Animo. Hij had met mij contact opgenomen of ik inte resse had om voor Animo te ko men spelen. Toen ik niet aan spe len toe kwam voelde Dethlef zich bedonderd en schuldig tegenover mij. Hij had er heel veel moeite mee. Dethlef zelf speelde heel goed. Om hem kon men niet heen. Zelf speelde ik niet goed, dus wat dat betreft had ik geen recht van spreken. Ik stuurde een 1 naar het bestuur van Animo mj de bedoeling om na het gezamenlijk tot een oplossing të komen. Ik heb daar nooit ast woord op gekregen. Toen wist ik het helemaal zeker. Ik heb daarop nog een brief gs stuurd waarin ik stelde schanda lig behandeld te zijn. Opnieu» geen reactie. Tegenover Filip Versluys is ook nooit actie onfe nomen door het Animo-bestu® Zowel Dethlef als ikzelf beleefd vorig jaar geen lol aan de compj. titie. Haat en nijd, wat heb jeer aan. Ik zei nog tegen mijn vrien din Use: 'als het zo moet. moet wel leuk blijven'. Dethlef is zelfs gestopt met tennissen ei voetbalt nu bij Philippine. Ja, je kunt zeggen dat hij solidair is met mij," aldus Bernd van Que kelberghe. Op instigatie van Sluiskil-voor zitter Johnny Bleyenberg maakte Bernd van Quekelberghe de over stap naar Sluiskil. „Animo zagii sowieso niet zitten zolang Filip daar rondloopt. Of we kampioei kunnen worden met Sluiskil! Daarvoor moet je geluk met de loting hebben. Gelukkig promo veren er van de acht teams twee." Aanvoerder Onno van Quekel berghe stelt zijn jongere broer als Bl-speler uiteraard als nummer één op. Hijzelf en Riny Kort zullen depo sities twee en drie bekleden. Voor de derde en vierde single kan een beroep gedaan worden op Ed ward Bleyenberg en Filip Heyi- ze. „Edward zal zoveel mogelijk dubbelen. Hij is een goede dub- belaar. Linkshandig, wat eet voordeel is. Als Filip Heinze ii vorm is, is hij een goede enkel speler. In de dubbels hebben we veel mogelijkheden. Bernd hoeft niet beslist eerste dubbel te spe len. Als BI kan hij bijvoorbeeld de tweede dubbel met een Cl spe len. De combinatie Bl/Cl is ten slotte hetzelfde als B2/B2," aldus Onno van Quekelberghe. Ej speelt met zijn team tegen Roosendaal. Een dat hij met vertrouwen ziet. Door Henk van de Voorde Terneuzen - Animo uit Ter neuzen is de 'transferperiode' ongeschonden doorgekomen. Dat is zeer eufemistisch uitge drukt, want tegenover het vertrek van Dethlef Pieters en Bernd van Quekelberghe staat de komst van de toppers Jac ques Gley en Tim Blondeel. Geen wonder dat Michel Ver berkmoes - de man met de technische portefeuille in het Animo-bestuur - mikt op de play-offs voor de Terneuzense formatie in de landelijke eer ste klasse. De hoogste man nen-divisie van Nederland. TENNIS De 30-jarige Belg Tim Blondeel heeft de Al-speelsterkte. In het verleden stond hij vijftiende op de Belgische ranglijst, momenteel schommelt hij nog altijd rond de 25e stek. De uit Roubaix afkomstige Jac ques Gley leek A2 te worden, maar moet hiervoor nog even ge duld bewaren. Niet zo erg, want het Franse natuurtalent is pas 16 jaar. Animo's Vlaamse tennisle- raar Filip Versluys (BI) pakt op nieuw het tennisracket ter hand voor de competitiewedstrijden. Hij is namelijk nog steeds een uitstekend tennisser. Boas Bie- rings uit Hoek en Hulstenaar Je roen Verstraeten - beiden be schikken eveneens over de Bl- status - zijn Animo trouw geble ven. Tim Blondeel staat eigenlijk op de rol als invaller, maar de eerste weken is hij sowieso van de par tij, omdat Jeroen Verstraeten met een blessure kampt. Blondeel tennist heel rustig. Een vertragende speler die niet voor niets Al is. Binnen speelt hij veelal service-volley, maar bui ten op gravel tennist hij vrij be houdend. Zeker de eerste wedstrijd is het meespelen van Blondeel essen tieel. Komende zondag is name lijk landskampioen Duno uit het service-volley-speler. De Eind- hovense student moet het echter ook conditioneel kunnen behap pen. Gelukkig is hij ook in staaf om partijen via baselinespel te winnen. Bovendien heeft hij, an ders dan bijvoorbeeld Verstra eten, weinig training nodig. „Dethlef Pieters is gestopt we gens voetbal, maar de ruzie tus sen Bernd van Quekelberghe en Filip Versluys zal zeker ook mee gespeeld hebben. Bernd eiste vo rig jaar een basisplaats op," stelt Verberkmoes. Gecompenseerd Animo 2 komt uit in de derde klasse. Bij de Terneuzense reser ves vertrok Bl-speler Ronald van Remortel naar het Steense Smas» om daar districtscompetitie te gaan spelen. Dit verlies wordt ge compenseerd door de komst van Frank Hamelink. De overige spe lers van Animo 2 zijn Richard Hamelink, Menno van den Ho» en Norwin van Riel. Allen zij» B2. In Animo 3, dat in de zesde klasse uitkomt, zijn de jonge talenten verenigd: Ronny van Kesse Gert-Jan Louweret, Dennis Bom- melijn, Robert Lippens en Davy de Waal. „Die jongens trainen op B-niveau, maar het komt er uit in de wedstrijden. Een m®ta le kwestie waarschijnlijk. An® 3 moet behoorlijk hoog kun» eindigen. Bij Animo 2 staat han having voorop. Sluiskil zal inde- zelfde klasse wellicht naar boven kijken met de komst van Bernd De Animo-tennisleraren Filip Versluys en Michel Verberkmoes zijn verguld met de komst van de 16-jarige Fransman Jacques Gley. FOTO WIM KOOYMAN Gelderse Doorwerth te gast op het Terneuzense tennispark Oude Vaart. Sterkst „Tegen Duno spelen we in de sterkste opstelling. Met zulke spelers als we nu hebben moeten we in principe bovenaan kunnen eindigen. We maken een goede kans op de play-offs. Jacques Gley is een supertalent. Filip Versluys heeft hem leren kennen via Tim Blondeel. Op een toer nooi speelden Blondeel en Gley tegen elkaar. Filip was daar als tennisleraar van Blondeel. Na de wedstrijd sprak Filip met Jac ques. Later belde die jongen Filip op of hij hem wilde begeleiden tijdens de Franse jeugdkam pioenschappen van Roland Gar ros. Filip Versluys begeleidt hem nu het hele seizoen," aldus Mi chel Verberkmoes. De Fransoos staat bekend om zijn snoeiharde slagen. Hij beschikt over een keiharde service en dito groundstrokes. „Filip heeft zijn netspel verbe terd. De speelstijl van Jacques is doorgaans 'heel aanvallend van achteruit'. Hij slaat wel zó gewel dig hard. Het is ook een hele ste vige kerel. Onlangs won hij van de nummer vier van Frankrijk tot en met 16 jaar," merkt Verberk moes op. Animo heeft dit jaar de weelde om sterke Bl-spelers als Ver sluys, Bierings en Verstraeten op de lagere plaatsen in te zetten. Versluys himself speelt als een tennisleraar. Hij kijkt wat de te genstander doet. Past zich aan de tegenstander aan en speelt heel gevarieerd. Verstraeten is een rustig opbou wende speler. Opereert veel van af de baseline, brengt veel terug, maar kan ook omschakelen van spelsoort. Bierings is in feite een ,Ho- Zelf is Michel Verberkmoes inge val van nood beschikbaar vo Animo 1 of 2. Tennisleraar Verberkmoes be drukt dat het jeugdbeleid prioriteit heeft bij Animo, pelijk kunnen de 14/15-j' doorstromen. Daarnaast heeft Animo veel j ge talentjes van 8/9 jaar. Tal jes uit deze regio. Het moois namelijk eigen kweek. Dat is genlijk beter dan een Frans en een Belg op te stellen in An 1, maar het duurt nog we1 voordat die jonge talentjes breken." )en Bosch3-1De drie zuidelijke Hncies zijn boos op de Vlaamse 4ng omdat zij nog met betro 'ijn bij de ruimtelijke ontwikk au Vlaanderen. )e Vlaamse regering heeft al sine ,orig jaar een ontwerp structuu Fan onze verslaggever diddelburg - De provincie Zeel leren landinrichtingsprojecten lie gebeurt samen met andere j jandbouw, Natuurbeheer enTr }m dat doel te bereiken, wordt ledacht aan een vereenvoudiging ,'an de procedures en het sneller jeschikbaar stellen van de beno- ligde financiën. Woordvoerder van Rabenswaaij van de afde- ing landelijk gebied en water ran de provincie maakte dat gi teren kenbaar naar aanleiding ran de provinciale programme- ing landinrichting en natuur 1998-2002. )at het zo lang duurt voordat irojecten daadwerkelijk worden litgevoerd, is een veelgehoorde dacht vanuit met name de land- louw. Een snellere uitvoering ran de landinrichtingsprojecten s volgens Van Rabenswaaij on- ler andere belangrijk voor de nogelijke vernieuwing van land- nrichting in Zeeland. )e provincie onderzoekt momen- eel mogelijkheden voor een an- lere opzet van landinrichting ioor het afstemmen van de ruil- 'erkavelingen Biervliet en Aar lenburg. Dnderdeel van dit onderzoek is :en enquête onder vijftig Zeeuw- ie landbouwers om aan de weet ;e komen hoe zij denken over het instrument landinrichting. Deze mondelinge, vraaggesprekken :ijn inmiddels, afgerond. „Het merendeel heeft hieraan meege daan. We zijn momenteel bezig gegevens op een rij te zetten. Je evaluatie van de Zeeuwse andinrichting komt waarschijn- ijk in juni in de Statencommissie iuimtelijke Ordening." Je programmering landinrich- :ing maakt ook gewag van be- ïoorlijke financiële problemen. Terneuzen - Michiel Adriaans zeventiende eeuw, herrijst eventjes uit de dood. Hij lost ventien saluutschoten ter begi de Koninklijke Marine dat da: be commandant van de Zee macht Nederland beantwoordt bet saluut vanaf het fregat 'Hare Majesteit van Brakel'. Admiraal ie Ruyter wacht de scheper daarna op in de sluizen, om ver volgens de vlag van Zeeland aar ie commandant van de 'Van Bra- bel aan te bieden. In totaal doen zes schepen Vliss- ®gen aan: twee fregatten, eer hydrografisch- en een duikon- dersteumngsvaartuig en twee mijnenjagers. Tijdens de vlootdagen zijn er de monstraties van het Korps Mari niers, de Marineluchtvaartdiens' en Iedere diensten van de Ko- mnklijke Marine. Bezoekers kun nen aan een aantal activiteiter deelnemen. jn oen expositiehal wordt he' ent van de Koninklijke Schel egroep, die de fregatten van Ka rei Doorman bouwde, en de Ko nklijke Marine bekeken, tb ^'°°^agen zijn van donder g 10 april tot en met 13 april oj net terrein van de Koninklijk. -jarige is n'n °nze verslaggever Oostburg Een 22_ja) E dlste uit Breskens 0® maandag middag n®sde ribben overg-u- «ekenhuis in aanrijding op de 1 singep met de vrouw verleende Stun aan een 2Har Die Lr uit Sluis. zien^am verm°edelijk récht snelheid en ^rijdend op aan«]den. P auto afgelo met gek overgebracht naa Oostburg, n, - kruising va: Kroonwijk geen voor -jarige autobe met aan - niet gehef de kruisin die volgde aanzienlij

de Stem | 1997 | | pagina 16