Clinge loopt knap twee punten uit AZW zet goede reeks voort Krappe nederlaag voor Koewacht voor dens ;lo arrens voor liek Noormannen neemt leiding door zege op Schoondijke WVV'67 heeft titel nu binnen bereik Jacco Koekkoek scoort tegen 's-Heer Arendskerke opnieuw twee keer losterzande SPORT ZEELAND B7 Zeelandia komt tegen Hoofdplaat niet verder dan gelijkspel Veere kansloos in Scheveningen Breskens en Van Broekhoven houden spanning er tot eind in SPORTNIEUWS KORT Middelburg Al gelijk tegen PSV A2 Terneuzen Al verslaat Papendrecht Al Terneuzen BI gaat onderuit Winst voor Terneuzense Boys BI HW'24 Al wint van Unitas'30 Al Forse zeperd voor Goes BI Terneuzen Cl blijft koploper Kostbare winst voor Kloetinge 7 APRIL 1997 ps bij de paarden en po, vol tijdens de nationale! nklijke Nederlandse Fe-1 Een ponyclubs), dit week- lus aan het venster in Er- |de Zeeuwen. mee, vier strafpunten in i Zij behaalde daarmee plaats. Angelique: de barrage openen en dat I |st moeilijk. Ik maakte op s 8, een oxer, een fout Jcht heb ik een beetje te kort laid. Met deze vijfde plaats Ik best tevreden, het zijn lotte allemaal provinciale Ihoenen. Daarbij ben ik Ihet eerst hier, dus dat is ook lwennen." ge Z-klasse categorie D/EI ^ens 26 deelnemers. Het was de Zeeuwse kampioene I |y Perdaen met Scooby Dool Je Zwinruiters niet zoals ze [verwacht. Zij moest door [ral verder afzien van deelna-l J aan dit kampioenschap, tws reserve-kampioen Stie- van Bunder met Diamantal de ponyclub Hulst trok in Ie manches een balkje naar l ■den. Dat betekende acht (punten en een dertiende] lts. |de Loos met Nadir, eveneens 'de ruiterclub Hulst, nam linciaal kampioen deel in de lasse paarden. Een rubriek l niet minder dan 35 deelne- lirvan hielden zich er over I Be manches acht staande, pe manches met kastelen van demissen. Ilyo de Loos met jlir kwam ongeschonden (beide manches. In de barrage I pf hij eveneens foutloos in 82. In deze bloedstollende ra-1 verd hij naar de zesde vezen. |Loos na afloop samen met de] pnaar van Nadir, Vicky van vermaete: „Met acht in de rage met zulke grote concur-] Iten. Ik ben tevreden. Er stond i goed parcours waar in fctuurd moest worden, prgalopperen, maar ik durf It Nadir, hij is pas zes ja It vol naar de hindernis te Lperen. Daar heeft Nadir r Iweinig ervaring voor." Bel DE STEM I I I I MAANDAG 7 APRIL 1997 Door onze sportmedewerker weuzen - Clinge loopt twee punten uit op naaste belager Zeelandia in de vijfde klasse A van het KNVB-zondagvoet- hal Clinge won met 0-2 bij I Corn Boys en Zeelandia .3 won zaterdag de dertien ki- isterzande. Vader Fons kwam Jnen. Een compleet Warrens- Iliek. Het gaf een heerlijk ge- [eden vlug vergeten, want het] inde. Winnen voor eigen pu rs altijd iets extra's. De slag- kwam tegen een hardwerkend Hoofdplaat niet verder dan 1- 1. gilFDE KLASSE A Hontenisse blijft eveneens aan klampen door de 1-0-zege op Re- nesse. Het duel Hulsterloo-Robur werd afgelast, omdat de scheids rechter het veld te gevaarlijk vond. HONTENISSE-RENESSE 1-0 - Een aantrekkelijke aanvallende partij. In de eerste helft had Re- nesse het beste van het spel, maar was het wel Hontenisse dat op voorsprong kwam. Een foutieve terugspeelbal werd door Michaël Goossen onderschept en in 1-0 omgezet. Na rust was Hontenisse sterker en moest een inzet van de thuisploeg van de lijn gehaald worden. Kort daarvoor redde Hontenisse-doelman Manfred Bisschop fraai op een schot van Mischa van de Hoek. CORN BOYS-CLINGE 0-2 - Corn Boys was in de eerste helft duidelijk sterker, kreeg enkele scoringsklansen, maar wist die opnieuw niet te verzilveren. In de tweede helft waren de rollen om gedraaid. In de 60e minuut open de Pascal Delforge uit een corner de score en nauwelijks tien minu ten later liet hij opnieuw uit een corner 0-2 noteren. ZEELANDIA-HOOFDPLAAT 1- 1 - Op basis van werklust ver diende Hoofdplaat dit gelijkspel tegen een technisch beter Zeelan dia. Na zeven minuten kwam de thuisploeg aan de leiding door een strakke kopbal van Marcel Caljouw. Een kwartier voor tijd liet invaller Pascal Pijcke 1-1 no teren. OOSTBURG-SLUIS 1-1 - Een behoudende eerste helft met spaarzame kansen. Nadat Frank van Espen van Sluis rood had ge kregen voor een slaande bewe ging werd Oostburg sterker. Twee goed ingeschoten vrije trappen werden net zo fraai door de Sluis-doelman gestopt. Twee minuten voor tijd counterde Sluis naar 0-1 door Jacky Caniere. Een minuut later bracht Ger van de Voorde Oostburg verdiend langs zij en zag kort daarna zijn team genoot Niek Maenhout bijna 2-1 scoren. GRAAUW-AARDENBURG 1-4 - Henk Ottens bepaalde het ver schil tussen Graauw en Aarden burg. Die bezorgde zijn ploeg in de derde minuut de leiding en strafte op slag van rust een slech te uittrap van de Graauw-doel- man af: 0-2. Uit een corner van Joost Mangnus kopte William van Passel de aansluitende tref fer binnen, maar toen direct daaran Ronald de Koek 1-3 liet noteren was de strijd beslist. Henk Ottens bepaalde de eind stand op 1-4. vond. x^xx v--r Door Guus Heutinck Axel - Met speels gemak won AZ W van 's-Heer Arends kerke in de tweede klasse E van het KNVB-zaterdagvoet- bal. Het werd 3-1 in een duel tussen twee middenmoters, die voor deze wedstrijd allebei theoretisch nog konden degraderen. Voor AZW is dit gevaar nu wel afgewend. jinnenlopen. Eerder op de nud- lag had Jos de Koek mog® iroeven hoe het is om voor eig® rnbliek te winnen. Hij was to- ners de snelste op de 5,2 kilome- er. Je belangstelling was evenals iet weer aan de matige kan 3aul Vaal, die op het organisa™' •ische vlak steun had van Sv N- >y, kon maar 56 startnumiM litreiken. „We zitten nie schijnbaar toch weer te ver va ie grens om onze zuiderbure lan te trekken en bovendien ;r vandaag in hun land al ee aantal joggings," aldus Vaal. urns LAGEN 500 METER SïCC jongens: 1. Dennis Ivens, [vens (beiden Sluiskil). -p Meisjes: 1. Ingeborg BijvanK l dorpe). 2 6 KM Mannen: 1. Wesley Vaal (Klooste zande), 2. Joeri Ivens (Sluiskil). 5 2 KM Mannen: 1. Jos de Koek (Kloost®r zande) 19.02, 2. Gerard van u meere (St.-Jansteen) 20.58, and Buijsse 26.01, 4. Edgar 30.01, 5. Willy Buijsse (allen ee 6 38.00. ofiOM'L Vrouwen: 1. Bea Hinneman i JM Coby Bom (beiden Terne"» 28.07. 7 8 KM Mannen: 1. Eddy Vink 28.53, 2. - Bijvank (beiden Westdorpe) 1 3. Angelo van Goethem ■j Huub de Loos 30.28, 5. André (allen Terneuzen) 32.08. stdor- Vrouwen: 1. Hester Vink (W® 0„t pe) 40.47, 2. Inge Baauweiw (Axel) 49.10. 13 KM 45.39.1 Mannen: 1. Matthieu Warren t. 2. Fons Warrens (beiden rrfVket zande) 46.35, 3. Ronny (Nieuw-Namen) 47.45, 4- jjenkI PnlrlArmari fAvpll 47.47, (j,I TWEEDE KLASSE E [Het is ongelooflijk spannend in deze tweede klasse. Elke week [worden er weer verrassende uit- genoteerd en elke ploeg kan in principe elke andere ploeg verslaan met uitzondering van het reeds gedegradeerde Seroos- Ikerke. Omdat liefst drie ploegen stond AZVV nog in de gevarenzone, maar de drie punten van zaterdag |en met het inhaalduel tegen Serooskerke komende zaterdag voorde boeg kunnen de Axelaars jzich veilig wanen. [Toekomstig oefenmeester Robby de Muijnck kwam zijn nieuwe manschappen zaterdag alvast eens bekijken. De West-Zeeuws- Vlaming, die dit seizoen voortij dig moest vertrekken bij Terneu zen en volgend seizoen de naar Sluiskil vertrekkende Paul van Kouteren opvolgt, heeft zich on getwijfeld geamuseerd met de [verrichtingen van zijn aanstaan dediscipelen. Speelden de rood-witten dan de sterren van de hemel? Nee. Daar voor waren de omstandigheden te slecht en was het spel te wissel vallig, Toch kwam de overwin- [ning voor AZVV geen moment in [gevaar en vielen er voor de be langstellenden langs de lijn bij lijd en wijle leuke acties te zien. [Het moet De Muijnck vooral deugd hebben gedaan dat een aantal jonge spelers het beeld van de wedstrijd bepaalde. De mid denvelders Jochem Gajewski en Wouter Kruisifikx, de gevaarlij ke Angelo van Dorsselaer in de voorhoede en de flegmatieke Jac- |co Koekkoek toonden aan, dat zij |inde nabije toekomst AZVV kun- aen dragen. Gedegen Voeg daarbij de gedegen verdedi gers, die met de nodige fysieke racht weinig kansen weggeven [en maak het af met Theo Hanny, [die met zijn 38 jaar over de eeu- ige jeugd lijkt te beschikken en 'eg altijd in een vrije rol op het liddenveld de nodige kilometers •aakt en er staat een aardig elf tal op het veld. 'at bleek ook tegen 's-Heer rendskerke, dat vorig jaar nog klasse hoger speelde en met rank Goedegebuure en Peter stra over twee uitstekende beschikte, maar in de oreedte teveel zwakke plekken tade om het AZW echt moeilijk kunnen maken. eerste kans was wel voor de Wauw-witten, maar doelman Jo- 'y Dieleman toonde zijn klasse °or de inzet van de doorgebro- ffl André Tanghe te keren. Goed fel was feitelijk onmogelijk in e eerste helft, waarin de regen et veld omtoverde in een glij- aan en beide ploegen de grootste "eeite hadden de bal in de ploeg houden. Het eerste doelpunt pulsterloo-Robur S&at niet door onze sportmedewerker Jtouw-Namen - Er schenen F'en zonnen, maar het duel i fsterloo-Robur werd niet Iw Scheidsrechter F'el Blommaert uit West- P"Pe ontdekte enkele stenen u wld en zelfs een stukje j15 en besloot het duel niet te TL? beginnen voordat die was dan ook niet het resultaat van goed samenspel, maar van het doorzettingsvermogen van de onverzettelijke Jacco Koekkoek. Hij ontfutselde de aarzelende back Ard Eversdijk de bal en draalde niet lang, maar haalde meteen uit. Op het gladde veld schoot de bal door en kwam pas tot stilstand in de touwen achter doelman Smeding. Geluk In de tweede helft klaarde het weer op en liet AZW zien dat het combinatief de betere ploeg was. Daarbij had het overigens wel ge luk bij het tweede doelpunt. An gelo van Dorsselaer liet een lage schuiver los en op het gladde veld kon Mark Smeding de bal niet onder controle krijgen. De in vorm zijnde Jacco Koekkoek, die de laatste tijd toch al veel scoort, was ter plaatse en zette 's-Heer Arendskerke op een hopeloze achterstand. De ploeg van trainer Jack Schip per probeerde wel terug te ko men, maar wist niet te overtui gen. Gerben Eversdijk stuitte nog op Johnny Dieleman, maar voor het. oyerige was het, vooral AZ.W dat met zijn uitvallen voor het meeste gevaar zorgde. Het mid denveld met de behendige Wou ter Kruisifikx, die veel slimme balletjes verzond en waar Jochem Gajewski veel nuttig werk ver richtte, maakte een goede indruk. Bovendien was Angelo van Dors selaer een blijvende bron van ge vaar bij elke snelle uitval. Het was dan ook AZW, dat zijn voorsprong uitbreidde en niet 's- Heer Arendskerke, dat naderbij kon komen. Een fraai opgezette aanval, waarbij de bal handig van voet tot voet ging, eindigde bij Jaap den Doelder, die de der de treffer in de touwen legde. Dat Peter Kamstra nog een tegentref fer achter Dieleman mocht kop pen was te wijten aan concentra tieverlies bij de Axelaars en was een beloning voor de ongebroken werklust van de ploeg van de 'overkant'. AZW mag zich met deze over winning nog kansen uitrekenen op de derde periodetitel. De wed strijd tegen Serooskerke telt daarvoor niet mee, maar daarna wachten nog Middelburg en Ril- landia. Wie weet kunnen de rood- witten hun afscheid nemende trainer Paul van Kouteren nog verrassen met een nacompetitie. AZW-t^qgljngnJfihnny Diejemqn stopt de inzet van een doorgebroken speler van 's-Heer Arends kerke. I „y. FOTO WIM KOOYMAN L/lrf -J -v Van onze sportmedewerker Axel - Noormannen is de nieuwe koploper in de zesde klasse A van het KNVB-zon- dagvoetbal. De Walcherse ploeg klopte de tot dan toe lei der Schoondijke met 3-0. ZESDE KLASSE A Jong Ambon had aan Groede een zware kluif en kwam niet verder dan 3-3, waardoor het de titel- kansen zag verkleinen. Biervliet zat met 0-2-winst goed tegen Dreischor. ZEELAND SPORT-CORTGENE 9-0 - De cijfers spreken voor zich. De ploeg uit Vlissingen heerste en won ruim door doelpunten van Friso Heijstek (2x), Johan Caste- leijns (3x), Sjef Veenstra (2x), Menno Hoeke en Remco Wisse. Met 5-0 werd van doel gewisseld. DREISCHOR-BIERVLIET 0-2 - Beide treffers vielen in de eerste helft. Marcel van Doeselaar scoorde 0-1 en Pascal Wedage 0- 2. Na de hervatting bleef Bier vliet deze marge in handen hou den en won daarmee verdiend. JONG AMBON-GROEDE 3-3 - Een verrassing leek zich af te te kenen. Groede leidde halverwege met 1-2 en pal voor tijd met 2-3. Toch trok Jong Ambon - met ge luk oordeelde men zelf - nog op 3-3. Simeon Tanuel tekende voor 1-0. Eric Seynesal voor 1-1 en Davy Maes voor 1-2. Rui da Silva Gomez meldde zich voor 2-2, waarna Jan van Belois 2-3 liet noteren. In de slotlase scoorde Frank Tuankotta alsnog 3-3. KWADENDAMME-VOLHAR- D1NG 2-2 - Na 1-1, door een doelpunt van Pascal Beulens (1- 0) en Peter van Asch (1-1) werd van speelhelft gewisseld. Na deze stand scoorde Jim Vermeulen 1-2 en Bas de Koeyer (strafschop) 2- 2. NOORMANNEN-SCHOONDIJ- KE 3-0 - Een matige eerste helft met voorzichtig voetbal leidde tot 0-0 bij de pauze. Nadat Noor mannen voor 1-0 had gezorgd, Kees van Sighem scoorde pal na de thee, brak het duel open. Schoondijke, dat uit kon lopen en een goede stap richting titel zet ten, moest toen komen en liep in de val. Jarno Bostelaar tekende voor 2-0 en Ramon Witte voor 3- 0. ZONNEMAIRE-OUWERKERK 1-7 - De cijfers geven alles aan. Ouwerkerk was veel te sterk met spitsen als Yuri Pankow (4 goals) en Gerrit de Vries (3 treffers). Rutger IJskoot scoorde tegen. Scheveningen - Veere kon in de hoofdklasse A van het KNVB-za- terdagvoetbal alleen in de eerste helft goed stand houden tegen koploper Scheveningen, dat deze periode kon afsluiten met een 1-0- voorsprong. In de 24e minuut werd een strafschop benut door Frans Daanen. Daarvoor was een inzet van Ad Gladdines van de doellijn gehaald door een achter speler van de thuisclub. HOOFDKLASSE A Het team van trainer Ron Schrier, waarin zeven vaste basisspelers ontbraken, kon het in de tweede helft niet meer bijbenen. Via Frans Daanen, Ron de Jager, Ay- dan Ulie en Hans Tellier liep Scheveningen toen verder uit naar 5-0. Marcel Lourens reduceerde de achterstand van Veere nog tot 5-1, maar een paar minuten voor het einde bepaalde Ulic de eind stand op 6-1. Die had nog groter kunnen uitvallen voor de gasthe ren, maar Veere-doelman Sjimmy Kikkert verkeerde in blakende vorm en voorkwam dit. Polderman (Axel) 47.47, van Tatenhove (Terneuzen, -- Caro Dehulsters (H"lst,L0tneuz®(| Jaap den Engelsman D- (Ajdll 49.27, 8. Wüfried de Kon *eu-I 50.57, 9. Johan Hinneman I* ^.1 zen) 52.39, 10. Noël Verbrugg gië) 53.01. let n °Pgeruimd waren, ipr? arsenaal vrijwilli- Ysh tv we ^et ve^ zo g°e(^ L schoongemaakt, maar l!®nc' Robur het nog te ge- I.''k oro te beginnen. Een ge- ge domper voor ons, want LJm er °P gebrand een goed t «eer te zetten van- a^us de Hulsterloo- f°°ravoerder. Door Fred Rabout Breskens - Breskens blijft na de ma gere, maar verdiende 1-0-winst giste ren op 'Baersande' tegen Koewacht meedoen om de periodetitel. Koe wacht heeft een andere opdracht. De mannen van Rudi Rietjens vechten om het behoud van het vierdeklasser schap en hebben bovendien te kam pen met personele problemen. Ook gisteren moest de geplaagde trainer vier basispionnen missen. VIERDE KLASSE A Danny Vlassenrood en Peter van Grem- berghe waren beiden geschorst, terwijl Patrick Boone en Pascal Lensen in de zie kenboeg zaten. „Dat is voor een club als Koewacht niet op te vangen. Voor welke club in Zeeland trouwens wel?", ver zuchtte Rietjens. „Maar ik heb liever dat we ze tegen Breskens moesten missen dan tegen Walcheren straks, al had ik hier graag een punt gepakt." Met name het gemis van Vlassenrood en Boone deed zich bij de Koewachtenaren gevoelen. Rietjens: „Als je een aanvaller als Vlassenrood en een verdediger als Boone mist moet je gaan schuiven. Dat betekent dat jongens op een andere posi tie terecht komen. Iets wat vanmiddag duidelijk merkbaar was, al verwijt ik de jongens niks. Bovendien is Vlassenrood een jongen waar de andere spelers zich aan optrekken. Hij kan een gehele ploeg op sleeptouw nemen. Je merkt dat al op een training bijvoorbeeld. Boone is der mate geblesseerd dat we hem deze compe titie kunnen vergeten. We zitten dus in de hoek waar op dit moment de klappen val len, maar blijven optimist." Ondanks dat speelde Koewacht niet slecht. „Deze ploeg mag niet degraderen," was ook de mening van Breskens-trainer Piet Puijpe, die het gisteren zonder de ge schorsten Mario Corthals en Paul Walra ven moest doen. Hij zag zijn ploeg een knappe eerste helft afwerken om daarna weer in het oude liedje te vervallen. Puij pe: „Wat het is weet ik niet maar als ze op voorsprong komen sluipt er nervositeit in de ploeg. In plaats van het overzicht te behouden gaat het allemaal te gehaast. Gevolg: te veel balverlies en onzekerheid tot het eindsignaal. We hadden het van daag voor rust al af moeten maken. De or ganisatie en de combinatie waren tot aan het doelpunt gewoon goed. Ook in het be gin van de tweede helft trouwens. Mark Boekhout had kort na rust gewoon de ge- nadetik uit moeten delen. Het gebeurde niet en dan kom je nog in de problemen. Zeker op dit veld waar je nooit weet waar de bal naar toe springt en met scheids rechter als Wim van Broekhoven ook al tijd onberekenbaar." Sterk Breskens speelde inderdaad een sterke eerste helft. Het kreeg ook mogelijkhe den, maar Serge de Ruysscher, aange speeld door Mark Boekhout en Eddy Buijsse kregen de bal niet voorbij Koe wacht-doelman Pol van de Vijver. Dat be tekende dat Koewacht, waar men Carlo van Grimberghe na een knappe solo-actie een mogelijkheid voorlangs had zien be sluiten, tot de 33e minuut overeind bleef. Toen liet een uitblinkende Serge Nothen een puntgave vrije trap effectvol in het strafschopgebied neerdalen. Mark Boek hout, tot dan toe onzichtbaar, klopte de Koewachtste luchtmacht, kopte voorbij een verbouwereerde Pol van de Vijver de bal tegen de onderkant van de lat, waarna een goed gevolgde Esad Osmanovksi de bal binnen knikte: 1-0. Diezelfde Osmanovski zou even later noodgedwongen met een knieblessure uit het veld verdwijnen. Terence Zahn was zijn vervanger. De veel te magere 1-0 bleef dan ook tot aan de rust en zoals la ter bleek tot het eind op het bord. Na de pauze zat Koewacht duidelijk beter in de wedstrijd, maar veel opgelegde mogelijk heden kwamen er niet, al was de voor Jo hnny Lensen ingevallen Karei de Bruyn met een kopstoot dicht bij de gelijkma ker. Kansen kwamen er wel voor Breskens waarin Robin Buitendijk een van zijn be tere partijen afleverde. Goed het spel ver delend, al was het volgens Puijpe met na me in de tweede helft vaak te gehaast, was hij de motor van de ploeg. Kopballen van Serge de Ruysscher en Mark Boek hout gingen er echter niet in. Een eerste keer verrichtte Pol van de Vijver de red ding van de dag en even later wist Carlo van Grimberghe de kopbal van Boekhout achter zijn geslagen doelman van de lijn te halen. Cisko Osmanovski, in de slotfase ploeg gekomen voor een geblesseerde Ed win de Greve, kreeg in de 85e minuut nog een dot van een kans. Weggestuurd door Serge Nothen kwam hij alleen voor Van de Vijver. De doelman bleek voor de han dige spits een te groot obstakel. Wim van Broekhoven, die er traditioneel wel voor zorgde dat er iets te beleven viel, gaf geel aan Serge de Ruysscher (Breskens) we gens spelbederf. Terneuzen - In de landelijke eerste divisie B voor A-junioren hield Middelburg Al thuis PSV A2 op een 1-1-gelijkspel. De ploeg hand haaft zich daarmee knap in de middenmoot. UITSLAGEN FC Den Bosch Al-RKC Al 3-1, Middelburg Al-PSV A2 1-1, Fortuna Sittard Al-Dordrecht'90 Al 0-1, VW Al-De Graafschap Al 5-3, NEC Al-Rheden Al 0-0 Eindhoven Al-NAC Al 0-3. STAND NAC Al 20-45, De Graafschap Al 20-35, Eindhoven Al 20-34, PSV A2 18-33, Fortuna Sittard Al 19-33, VW Al 20-26, NEC Al 20-25, Middelburg Al 20-24, RKC Al 20-24, FC Den Bosch Al 20-22, Rheden Al 20-20, Dordrecht'90 Al 19- 11. NAC Al kampioen. Terneuzen - In de landelijke derde divisie C voor A-junioren pakte Terneuzen Al de kleinst mogelijke winst van 1-0 tegen het bezoe kende Papendrecht Al. RCS Al won met 4-1 van hekkensluiter Oranje Wit Al, maar moest toch lijdzaam toezien, dat SW Al het kampioenschap pakte. UITSLAGEN RCS Al-Oranje Wit Al 4-1, Terneuzen Al-Papendrecht Al 1-0, Halsteren Al- HOV Al 1-2, Zwart Wit'28 Al-Internos Al 0-0, DFC Al-SW Al 0-6. STAND SW Al 17-47, RCS Al 19-41, HOV Al 17-37, Halsteren Al 19-30, Terneuzen Al 19-29, DFC Al 19-27, ONA Al 17-24, Zwart Wit'28 Al 19-23, Papendrecht Al 19-21, Internos Al 19-15, Kapelle Al 17-13, Oranje Wit Al 18-11. SW Al kampioen. Terneuzen - In de landelijke tweede divisie B voor B-junioren ging Terneuzen BI met 2-0 onderuit tegen Sparta BI. UITSLAGEN NAC Bl-FC Den Bosch BI 0-1, ADO Den Haag B2-Dordrecht'90 BI 5-2, Alp- hense Boys Bl-Feyenoord B2 0-3, SW Bl-Excelsior BI 2-1, Spartaan'20 Bl- RKC BI 2-3, Sparta Bl-Terneuzen BI 2-0. STAND NAC BI 18-48, SW BI 19-33, FC Den Bosch BI 19-32, Feyenoord B2 18-31, RKC BI 18-31, ADO Den Haag B2 19-33, Sparta BI 18-26, Spartaan'20 BI 17- 20, Dordrecht'90 BI 17-17, Terneuzen Bi 18-15, Excelsior BI 19-15, Alphense Boys BI 18-5. Terneuzen - In de landelijke derde divisie D voor B-junioren kwam Terneuzense Boys BI goed voor de dag door in een uitwedstrijd VOAB BI met 1-3 te verslaan. De topper tussen Middelburg BI en RCS BI werd verrassend door Middelburg BI gewonnen. UITSLAGEN TSC Bl-HVCH BI 0-3, Longa Bl-DESK BI 1-2, Wilhelmina Bl-RBC BI 1-3, VOAB Bl-Terneuzense Boys BI 1-3, Middelburg Bl-RCS BI 3-1. STAND RCS BI 20-51, Middelburg BI 19-44, RBC BI 20-43, HVCH BI 19-40, TSC BI 19-29, Longa BI 20-23, VOAB BI 20-22, DESK BI 20-21, Wilhelmina BI 20-20, Baronie BI 18-19, Terneuzense Boys BI 20-17, ZIGO BI 19-4. Terneuzen - In de regionale hoofdklasse voor A-junioren won HW'24 Al met 1-2 van Unitas'30 Al uit Etten-Leur. STEEN Al was minder succesvol. Het verloor met 3-0 van Beek Vooruit Al. UITSLAGEN Beek Vooruit AI-STEEN Al 3-0, Unitas'30 Al-HW'24 Al 1-2, Baronie Al-Kloetinge Al 5-1, Alliance Al-WR Al 6T-4, Meeuwen Al-TSC Al 0-1, DOSKO Al-Alliance Al 0-2. STAND TSC Al 20-55, Baronie Al 19-43, HW'24 Al 20-41, DOSKO Al 18-29, Walcheren Al 18-29, Alliance Al 19-28, STEEN Al 20-24, Unitas'30 Al 19-19, Beek Vooruit Al 19-18; Meeuwen Al 20-18, Kloetinge Al 19-16, WR Al 19-10. Terneuzen - In de regionale hoofdklasse voor B-junioren werd Goes BI volledig weggespeeld door koploper JEKA BI. Het werd 1-10. Dauwendaele BI werd eveneens geslachtofferd. Internos BI haalde met 8-0 uit. UITSLAGEN Vlissingen Bl-SC Gastel BI 1-3, Internos Bl-Dauwendaele BI 8-0. DOSKO BI-Roosendaal BI 3-5, Zierikzee BI-Halsteren BI 2-4, GoesBl-JEKABl 1-10. STAND JEKA BI 17-41, Internos BI 16-40, Halsteren BI 18-40, BSC BI 17-34, Goes BI 17-33, Roosendaal BI 18-25, Zierikzee BI 16-18, Dauwendaele BI 16-15, DOS KO BI 18-14, SC Gastel BI 18-6, Vlissingen BI 16-1. Terneuzen - In de regionale hoofdklasse voor, C.-junioren blijft Ter neuzen Cl in de race voor het kampioenschap door met 8-1 van het onderaan staande Zierikzee Cl te winnen. Achtervolger RKTVV Cl won eveneens en blijft op één punt achterstand. De beslissing valt dus in het duel Terneuzen Cl-RKTW Cl, dat nog op de rol staat. UITSLAGEN VES'35 Cl-SAB Cl 0-2, Terneuzense Boys Cl-Internos Cl 3-5, Terneuzen Cl- Zierikzee Cl 8-1, Middelburg Cl-RKTW Cl 1-5, Alliance Cl-Madese Boys Cl 1-3, Goes Cl-TSC Cl 1-2. STAND Terneuzen Cl 19-49, RKTW Cl 19-48, SAB Cl 20-45, TSC Cl 19-38, Madese Boys Cl 19-35, Alliance Cl 19-34, Middelburg Cl 19-19, Terneuzense Boys Cl 20-19, Internos Cl 19-18, VES'35 Cl 19-13, Goes Cl 18-9, Zierikzee Cl 18-1. Van onze sportmedewerker Terneuzen - Door het verlies van RIA (2-3) tegen Lepelstraatse Boys komt de titel wel erg dicht in zicht voor koploper WW'67 in de zesde klasse B van het KNVB-zondagvoetal. WW'67 won met 0-2 bij SDO en staat nu negen punten los. ZESDE KLASSE B Terhole had geen kind aan VTVOO en won met voor zich sprekende 5-0-cijfers. De dagscore kwam op naam van Rimboe, dat FC Moer straten met 10-0 kansloos liet. RIA-LEPELSTRAATSE BOYS 2- 3 - De eerste helft was vrij even- wichting. In die periode nam de thuisploeg de leiding via Ludwig van Gremberghe. Na rust was Le pelstraatse Boys de betere ploeg en kwam langszij door Taco van Housselt. Artjan Lekaj bracht RIA opnieuw aan de positieve kant van de score, maar een fraaie treffer van Richard van Sabben bracht 2-2 op het scorebord en tien minuten voor tijd scoorde Ta co van Housselt zelfs 2-3. SDO-WW'67 0-2 - WW'67 was de betere ploeg, maar kreeg, wei nig kansen van een goed gesloten en stug verdedigend SDO. Na een half uur kwamen de bezoekers op 0-1 door Gerben van Zundert. Nog voor de pauze werd het duel beslist door een vrije trap van Ed win van de Bergh, die van richting veranderd werd en daardoor de SDO-doelman verraste. TERHOLE-VIVOO 5-0 - Een wedstrijd met éénrichtingsver keer. Terhole domineerde de ge hele wedstrijd, kreeg legio kansen en had gezien die mogelijkheden met ruimer verschil kunnen win nen. Bij rust was het 3-0 door doelpunten van Marty Dobbelaer en William Freijzer(2x). Na de pauze bepaalden Marty Dobbe laer en Patrick Freijzer de eind stand op 5-0. RIMBOE-FC MOERSTRATEN 10-0 - Rust 3-0, doelpuntenma kers: Rens de Kort (3x), Johan He- ijnen (2x), Corné de Mooy (2x), Marcel Voorbraak, Mark Vertegal en Jurgen Dekkers. SC WELBERG-VAL AAN 1-2 - Rust 0-0, Jeroen van Duin 1-0, Ad Luijks 1-1 en 1-2. VOSMEER-NIEUW-BORG- VLIET 2-0 - Rust 1-0, John Vroegop 1-0, Michel van Leeuwen 2-0. Kloetinge - In het duel met Rijnsburgse Boys sleepte Kloetinge drie kostbare winstpunten in de wacht. De Zeeuwse hoofdklasser werd daarbij geholpen door de doelman van de bezoekers, Marcel IJzendoorn, die twee keer in de fout ging. HOOFDKLASSE A In de loop van de eerste helft nam Rijnsburgse Boys het initia tief en vooral in het laatste kwar tier van de eerste helft kwam het doel van Peter Noordijke onder zware druk te staan. Dat werd uitgedrukt in een treffer van Raymond Buis. Kloetinge begon fanatiek aan de tweede periode. Nadat Paul Schipper een kans had laten liggen was het in de 64e minuut wel raak. Jeffrey van de Velde bracht de balans in even wicht: 1-1. Zes minuten later had Kloetinge weer succes. Alex Lou rens scoorde uit een vrije trap. Doelman Ijzendoorn ging daarbij niet vrij uit. Rijnsburgse Boys raakte de kluts kwijt en Kloetin ge kon volop gaan domineren. Zes minuten voor tijd blunderde IJzendoorn opnieuw door de bal in eigen doel te slaan, wat de eindstand bepaalde op 3-1.

de Stem | 1997 | | pagina 19