Hontenisse verovert periodetitel Sluiskil pakt slechts puntje TING Breskens te sterk voor Vogelwaarde Koewacht verslaat STEEN onverwacht Slecht weekeinde voor Oostkapelle Biervliet zegeviert twee keer in week nderhoud R I S Luctor'88 doet in twee duels goede zaken tegen Zeeuws-Vlamingen DE STEM SPORT ZEELAND B9 XKEN DE EWEEK ENWEEK CHOENEN HULST .V. basis 047 POSTCODE Veerkrachtig Hoofdplaat werkt 0-3-achterstand weg in slotfase Klundert nadert Brouwershaven Sterk gehavend Vogelwaarde ziet vijfde klasse naderen X 53 DINSDAG 1 APRIL 1997 utoverhuur utoverhuur de Jong BV iaal weekendtarief, "enwagens, vrijdag d tot zondagavond xcl. Laan van Belgis 3, Roosendaal. 65-555551Ook uw voor bestelbusjes. Diversen rs. problemen? I. hulp: Buro Emjé -20 20 009 (1 gpm) Reparateur LFF SPECIALIST Vakbekwaam aratie van Uw lock-of achine. Alle merken Met prijsopgave, oom: Kortemeestr.17 al: Nieuwe Markt 48 a: Lange Brugstr. 30 /m zondag 6 april dam ieve automobielen r, ruime fiscale aftrek, op bestelling leverbaar 50.000 tot 400.000, al uw wensen binnen auto's op voorraad. ase, huurkoop. Ider, Rotterdam .30-19.00 u on. v. 11.00-17.30 uur lelnemer in dezelfde i voorbehouden. 9205 AH 25,- 9241 GB 25,- 9244 BL 25,- 9251 LN 50,- 9263 TD 25,- 9271 BA 25,- 9331 HG 50,- 9341 10,- 9356 VD 25,- 9411 KK 50,- 9422 CN 50,- 9460 10,- 9471 GT 50,- 9471 RA 1000,- 9502 AW 25,- 9503 PB 50,- 9521 CJ 25,- 9603 CC 500,- 9621 CR 25,- 9633 10,- 9673 HM 500,- 9693 CH 100,- 9712 SX 50,- 9713 EG 50,- 9713 TN 25,- 9715 10,- 9722 WD 50,- 9727 HG 1000,- 9728 MG 50,- 9785 10,- 9843 10,- 9863 TN 50,- 9901 10,- 9967 PS 100,- 9983 10,- |onale Postcode Loterij a Jackpot. fcing eenmaal per maand de Re schrijven. er invullen in blokletters. het reglement, op aanvraag I j 20,- (twee lotnummers) 10,- (één lotnummer) dhr. mevr. Banknummer: 131.97.04 J NATIONALE I L O T E R I J j Van onze sportmnedewerker Terneuzen - Hontenisse vero verde de tweede periodetitel in de vijfde klasse A van het KNVB-zondagvoetbal door zaterdag ietwat gelukkig met 0-1 van Oostburg te winnen. VIJFDE KLASSE A De strijd in de degradatiezone blijft spannend. Drie teams de graderen direct en de vierde moet een beslissingswedstrijd spelen. ZATERDAG 00stburg-hontenisse 0-1 -Een wedstrijd die eigenlijk geen winnaar verdiende. Beide teams waren aan elkaar gewaagd en scoringskansen deden zich nau welijks voor. Het spel beperkte zich hoofdza kelijk tot het middenveld. In de eerste helft schoot Niek Maen- hout rakelings voorlangs voor de thuisploeg. Na rust verzilverde Gyon Asselman de enige kans die Hontenisse kreeg en bezorgde die ploeg de winst, de tweede perio detitel en bloemen van de attente thuisploeg Oostburg. aardenburg-clinge 1-2 - Na drie minuten stond Clinge al op 0-1 door Marco van der Bilt. Daarna was de strijd evenwich tig. In de tweede helft was Aar denburg de betere ploeg en ge heel in de lijn van het vertoonde spel kwam het op gelijke hoogte door Frans van Dongen. Vijf mi nuten voor tijd pakte Clinge als nog de volle buit door een treffer van opnieuw Marco van der Bilt. sluis-zeelandia 0-0 - Een knappe prestatie van Sluis en ze ker niet onverdiend. De gehele wedstrijd in ogenschouw geno men was Sluis zelfs de ploeg die voor het meeste gevaar zorgde. renesse-lewedorpse boys 3-1 - In de 25e minuut moest Lewedorpse Boys-speler Arwin van 't Westeinde met rood vertrekken nadat hij Leon Bak ker in het strafschopgebied had neergelegd. De toegekende strafschop werd door Mischa van de Hoek gemist. Pas na rust nam de sterkere thuisploeg afstand door een zui vere hattrick van Leon Bakker. In de slotminuten scoorde Tom Huissen uit een strafschop tegen. robur-corn boys 1-2 - Een belangrijke zege voor Corn Boys met het oog op degradatie. De ze ge was niet onverdiend. De thuis ploeg kwam wel via Walter Siep- man op 1-0, maar voor de pauze scoorde Pascal van der Vliet met een kopbal de gelijkmaker uit een voorzet van Mark Maes. In de tweede helft besliste Mark Maes dit duel op aangeven van Martin Kalfsvel. MAANDAG hoofdplaat-lewedorpse boys 3-3 - Hoofdplaat mag niet mopperen met dit gelijkspel. Een kwartier voor tijd leidde Lewe dorpse Boys nog met 0-3 door goals van Edwin Fraanje en Pa trick Hermes (2x). Een kwartier voor tijd scoorde Martin Scher- beijn met een afstandsschot 1-3 en toen tien minuten later Robbie Jonkman 2-3 liet noteren keerde de spanning terug. Ruim in blessuretijd zorgde Jonkman rechtstreeks uit een corner voor 3-3. aardenburg-hulsterloo 1-0 - Een gelijkspel had de ver houdingen het best weergegeven. In de 44e minuut scoorde Bart van de Winkel het enige doelpunt uit een strafschop in dit even wichtige duel. corn boys-hontenisse 0-1 - In deze ontmoeting zou een puntendeling eveneens de juiste afspiegeling zijn geweest. Het doelpunt dat Jochem Schille- mans in de 10e minuut scoorde bleek 'goud' waard voor Honte nisse. De grote druk van Corn Boys in de slotfase leverde wel kansen, maar geen treffers op. sluis-renesse 0-1 - Een ver diende zege, want Renesse was sterker en gevaarlijker. Het hout werk en een uitstekende Sluis- doelman Bony Moot hielden de bezoekers van een grotere score af. In de 49e minuut scoorde Mi scha van de Hoek 0-1. clinge-graauw 1-1 - De ge lijk opgaande eerste helft werd met 0-1 afgesloten door een tref fer van Ronny Vael. Een sterker Clinge kwam na rust verdiend op gelijke hoogte door een afstandsschot van Jan de Vis ser. robur-zeelandia 1-4 - Een veel sterker Zeelandia won ver diend. Bij rust was het reeds 0-3. Scoreverloop: Angelo Schaalje 0- 1, Marcel Krant 0-2, Marcel Cal- jouw 0-3, Marcel Krant 0-4, Wal ter Siepman 1-4. Door RinusVerberkmoes Sluiskil/Heinkenszand - Sluiskil heeft uit de strijd met Luctor'88 slechts één punt overgehouden. Op eigen veld werd zaterdag met 3-2 verloren, in Heinkenszand werd het gisteren 3-3. Trainer Kees Hagesteijn was er mee in zijn nopjes. „Vooraf had ik hiervoor getekend," stelde hij. VIERDE KLASSE A Het duel in Sluiskil, de eerste van de twee in deze onderlinge tweestrijd tijdens het paasweek einde, kenmerkte zich door veel inzet en het gemis aan overzicht bij de thuisclub, waarbij aan voerder Benny van Leeuwen no de gemist werd. Later zou deze speler nog inval len, maar kon toen het tij niet meer keren. Temeer daar gek neusde ribben hem teveel parten speelden. Luctor'88 begon eveneens met enige invallers. Vaste krachten als Antoine Uyt- terhoeven, Aubert Geus en Arno Honing waren niet present. Laatstgenoemde moest werken en zou zich later nog bij de groep voegen en opvallen door het ont vangen van een gele kaart in de eindfase. Een presentje van arbiter Cees Floren, die zijn maatje Roy Mag nus eveneens met zo'n prentje bedacht. Jurgen Verbraeken was de enige Sluiskillenaar die een dergelijk paaseitje ontving en dat was vol doende voor trainer Bert Tim- mers hem uit voorzorg te wisse len. Luctor'88 had voordat dat ge- Van onze sportmedewerker Terneuzen - Klundert nadert koploper Brouwershaven tot op één punt in de vierde klas se B van het KNVB-zaterdag- voetbal. Brouwershaven speelde tegen ZSC'62 moei zaam met 3-3 gelijk en Klun dert greep de volle winst (3-0) tegen SC Stavenisse. VIERDE KLASSE B Hoedekenskerke verloor pas in blessuretijd met 2-3 van DSE. Opvallend was de 2-0-winst van MEVO op het hooggeplaatste Unitas'30. De voor gisteren ge plande wedstrijd Klundert-ME- 70 is reeds een zestal weken te ug afgewerkt en eindigde toen in 2-2. ZATERDAG ZSC'62-brouwershaven 3- 3-Rust 2-1, René Dalebout 0-1, Martin Kiesenberg 1-1 en 2-1, Jacco Heijboer 3-1, Ruud Dek ker 3-2, Dick van Splunder 3-3. KLüNDERT-SC stavenisse - Rust 0-0, Nico van Winger den 1-0, Dennis Endepoel 2-0, Nico van Wingerden 3-0. ohrislandia-alliance 0- 5-Rust 0-2, Kajlid Azoun 0-1, Dino Stroop 0-2, Kees van Gas tel 0-3. hoedekenskerke-dse 2-3 -Rust 0-1, Wim Jansen 0-1, Cor- né Matthijssen 0-2, Lennart van Doorn 1-2, Leo Uitterhoeve 2-2, Oorné Matthijssen 2-3. mevo-unitas'30 2-0 - Rust 0- Remco van der Wekken 1-0 (strafschop), Eric Wijsman 2-0. duiveland-smerdiek 0-3 -Rust 0-0, Gert-Jan van Ham 0 3eïl °P ^en Th"ouw MAANDAG HOEDEKENSKERKE-SC STA- 7ENISSE 0-2 - Rust- en eind stand. William Smits 0-1, Adri bmits 0-2 r beurde, na een half uur spelen, al op voorsprong moeten staan. Helaas voor de groen-witten miste de sterk acterende Eric de Groene tot tweemaal toe door op doelman Karei de Jonge te stui ten. Samen met de van Hoedekens kerke afkomstige Fred Velkers vormde De Groene een plaag voor de Sluiskilse defensie. Een linie die zeker niet uitblonk van zelfverzekerdheid. Doeltreffend Desondanks werd het 1-0 door een doelpunt van Danny van de Velde, die al dan niet vanuit bui tenspelpositie mocht aanleggen voor een lob, die doeltreffend in de verste hoek plofte. Deze pret duurde tien minuten. De man aan het scorebord mocht in de 42e minuut opnieuw aan het werk. Deze maal om 1-1 te noteren. Maker van deze treffer was Eric de Groene, die een hoekschop van Roy Magnus ineens op de slof nam en binnen knalde. Na de thee eenzelfde scenario met de openingsfase voor de gas ten, die opnieuw via De Groene diverste malen stuk liepen op doelman De Jonge. Tot na bijna een half uur spelen Fred Velkers een bal doorkopte tot bij Eric de Groene, die ver volgens binnen kopte: 1-2. Dat het in de 90e minuut zelfs nog 1-3 werd door een doelpunt van Richard Menhere op een voorzet van Serge Beulens, geeft aan dat Luctor'88 door bleef gaan met Sluiskil onder druk te zetten. Een gastheer die na drie minu ten in blessuretijd alsnog op 2-3 kwam. Een handsbal van Frank Mar tens vormde de basis van de strafschop, die Nicky de Wolff onberispelijk benutte. Al met al een opsteker voor Luctor'88 en een domper voor Sluiskil, dat op zes punten gokte in de twee du els tegen de ploeg uit Heinkens zand. Revanche Maandag in de revanche lukte het opnieuw niet de winst te pakken. En dat terwijl de blauwhemden prima van start gingen. Binnen 20 minuten stond het namelijk 0-2 door twee fraaie treffers van Nicky de Wolff. „Een terechte score," oordeelde Hagesteijn. Zijn teamwond ech ter veerkracht en kwam in de 35e minuut terug tot 1-2 door een doelpunt van Eric de Groe ne, die een strafschop onberispe lijk binnen knalde. Met deze score werd hervat mgt de wetenschap dat Sluiskil voor de thee de betere ploeg was. Na de doelwisseling was dat anders. Luctor'88 zocht de gelijkmaker en vond die in een doelpunt van Arno Oliehoek, die een vrije trap binnen kegelde. De mannen uit Heinkenszand kwamen tien minuten voor tijd nog op 3-2. Eric de Groene bleek opnieuw een grote lastpost. Hij scoorde deze treffers nadat de lange Fred Velkers al enkele kopkansen on benut had gelaten. Voor Sluiskil was het toen alle hens aan dek. In een slotoffensief scoorde Danny van de Velde alsnog 3-3 na een combinatie waaraan Nic ky de Wolff en Rolf Mobach meeweerkten. Een terecht uitslag oordeelde men achteraf. Een aanvaller van Sluiskil witte broek) ontwijkt de keeper van Luctor'88. FOTO CAMILE 5CHELSTRAETE Door Guus Heutinck Vogelwaarde - In de vierde klasse A van het KNVB-zondagvoetbal was Vogel waarde niet opgewassen tegen subtop per Breskens. Met veel invallers kwa men de groen-witten duidelijk klasse te kort tegen een technisch, maar vooral ook fysiek veel sterker Breskens, dat met 2-4 de overwinning naar zich toe trok. VIERDE KLASSE A Vogelwaarde-oefenmeester Jan Kolijn kent momenteel grote zorgen. Het is elke week weer een puzzel welke elf spelers hij het veld op zal sturen. Zo miste hij gisteren de ge blesseerde Arno Wauters, Harold de Rijk, Steven Clippelaar, Patrick van de Voort, de zieke Robin Oppeneer en de geschorste Pa trick de Bruijn. Wat bij Vogelwaarde in het veld stond, mag dan ook gerust een veredeld tweede elftal genoemd worden. „Bij het tweede elftal spelen nog maar drie jongens, die er in het begin van het jaar in stonden. Voor het eerst is het dan ook roeien met de riemen, die je hebt," aldus een gela ten Kolijn na afloop. Dat betekende met Micha Lauret, Mark van Passel, Peter Collet en Werner Vonk dan ook een aantal namen, die normaal niet in de op stelling staan. Het betekende ook, dat Vogelwaarde in de eerste helft weinig had in te brengen tegen een beter combinerend Breskens, dat zich echter geen enkele kans wist te scheppen. De hoge ballen voor het doel werden alle maal een gemakkelijke prooi voor doelman Patrick Vonk. Zo was de beste kans nog voor Marco van Vlierberghe aan Vogelwaarde-zijde, maar hij miste de rust en schoot van een tiental meters huizenhoog over. In de tweede helft benutte Breskens zijn overwicht wel, waarbij het bovendien geluk had, dat het al meteen na het eerste fluitsig naal van de goed leidende scheidsrechter Oppers uit Landhorst op voorsprong kwam. Peter de Putter kwam vrij voor Vonk en prikte de bal binnen na een situatie, die aan buitenspel deed denken. Na overleg met de grensrechter kende de scheidsrechter de treffer toe. Gamakkelijk Daarna kwamen de Bressiaanders niet meer in de problemen en ze kwamen heel gemak kelijk op 2-0 door een vrije bal van Serge de Ruijsscher en een eigen doelpunt van Wilf- ried van Waterschoot, die een lob van Mark Boeckhout over de keeper nog over de lat wilde koppen, maar daarop zelf het net deed bollen. Zonder zich in te spannen leek dit Breskens alsnog over een machteloos Vogelwaarde te walsen. Zonder Arno Wauters is de aanval onmachtig en op het middenveld moet routi nier Guido Gelderland teveel werk opknap pen. Het is duidelijk, dat het team met zoveel in vallers geen lijn kent en moeite heeft om el kaar te vinden in de combinatie. Toch kwamen de mannen van Jan Kolijn te rug in de wedstrijd door een treffer van Rudi Raas. Zijn voorzet belandde in de Breskens- defensie, maar door geklungel kwam Raas weer in balbezit en kon toen gemakkelijk scoren. Het zou echter maar een opflakke ring betekenen, want in de tegenaanval was het oude verschil van drie doelpunten al weer snel hersteld door een knap ingescho ten bal van de lepe Cisko Osmanovski. Vijf minuten voor tijd gaf Werner Vonk de stand nog een draaglijker aanzien door te profiteren van een fout in de Breskens-ach- terhoede en de bal van dichtbij hard binnen te schieten. Het was maar een dun lapje voor het bloeden. Breskens pakte gemakkelijk drie punten, wat overigens niet kan verhullen, dat de mannen van Piet Puijpe geen beste wedstrijd speelden. Vooral in de eerste helft werd het allemaal wel erg gemakkelijk opgenomen en leek het bij tijd en wijle wel een potje zomer avondvoetbal. Aan niets viel af te zien, dat dit Breskens nog in de race is voor een twee de plaats, die recht geeft op deelname aan de nacompetitie. Voor Vogelwaarde ziet het er donker uit. Jan Kolijn hoopt volgende week weer over een aantal spelers te beschikken, die nu nog langs de kant moesten toekijken. Hij beseft maar al te goed, dat hij ze hard nodig heeft. Geen enkele ploeg kan zomaar het gemis van zes spelers opvangen en zeker niet als daar ook nog een Arno Wauters onder is. Door Rinus Verberkmoes Koewacht - Het slotoffensief dat STEEN in Koewacht inzette om alsnog gelijk te komen, was het meest boeiende en specta culaire deel van het gevecht in Koewacht. Een strijd die met 3- 2 door de thuisclub werd gewonnen. „Een opsteker," wist zege vierend trainer Rudi Riet jens. VIERDE KLASSE H Koewacht, dat veel vaste basis- pelers miste, leek een simpele prooi voor STEEN te worden. De beginfase gaf dat ook aan. Geheel in stijl van het tot dan toe vertoonde kwam STEEN op 0-1 door een doelpunt van Je roen Navarro. STEEN liet tot dan toe de rech terflank vrijwel onbenut en speelde achterin verre van gede gen. Dat bleek in de 27e minuut toen Marco Otjens een bal totaal ver keerd aannam. Het leidde tot een presentje voor Riendert Broos, die het leer voor de voet van Michel Nieuwelink deponeerde. Deze haalde uit en dat beteken de 1-1. Negen minuten later was het opnieuw prijs. Deze keer was het Menno Fruijt- tier, die een misser van Edwin Hofman afstrafte en raak kegel de: 1-2. Een verrassing tekende zich toen al af en dat was voor trainer Freddy de Rooy het sein een logische wissel toe te passen. Philip Kanters mocht Hofman komen vervangen. De rechterflank bleef echter on bezet en aangezien Wouter de Nijs als spits niet uit de verf kwam, moest STEEN tegen de bekende bierkaai vechten. Na de hervatting sloeg Koe wacht opnieuw toe. Nadat Johnny Lensen dichtbij 3- 1 was geweest, scoorde hij enke le minuten later toch na voorbe reidend werk van Menno Fruijt- tier, die Otjens door de benen speelde en aftroefde. STEEN leek daarmee geklopt, maar kreeg weer hoop toen Eddy van den Bosch een vrije trap, houd baar, achter doelman Van de Vijver knalde: 2-3. Voor De Rooy het moment om meer pressie te gaan voeren. Gino Vink mocht zijn opwach ting maken ten koste van Wouter de Nijs en dat hield tevens in dat de rechterflank bezet werd. Van af dat moment was STEEN ster ker. Op basis wilskracht hield Koe wacht stand. Het had zelfs op 4- 2 moeten komen toen Michel Nieuwelink vrije doortocht kreeg. Oog in oog met doelman Danny Oppeneer gekomen, knalde hij naast met Johnny Lensen vrij voor doel. Van onze sportmedewerker Terneuzen - Oostkapelle keerde met een ontevreden gevoel te rug na de uitwedstrijd tegen WGZ in de eerste klasse C van het KNVB-zaterdagvoetbal. In blessuretijd zag de Zeeuwse forma tie een overwinning aan de neus voorbij gaan. Zaterdag scoor de de thuisploeg 2-2. Gisteren leed Oostkapelle een 5-2-neder- laag bij RWH. EERSTE KLASSE C Yerseke speelde met dezelfde cijfers verdiend gelijk bij Din- teloord. Hekkensluiter BLC verloor met 1-4 van het één plaats hoger staande Good Luck en is zeker van degradatie. De degradant zag in de slotfase twee spelers met rood vertrek ken. ZATERDAG vvgz-oostkapelle 2-2 - Rust 1-1, Roel Latuheru 0-1, René ten Hoeve 1-1, Jean-Paul Mulder 1-2, René ten Hoeve 2-2. dinteloord-yerseke 2-2 - Rust 1-1, Kees Veldstra 1-0, Kees Koopman 1-1, Wim Nieuw- land 2-1, John Vette 2-2. spijkenisse-groote lindt 2-0 - Rust 1-0, Jericho Rahimbaks 1-0, Aad Bosuwa 2- 0. altena-wilhelmina'26 3-0 - Rust 2-0, Alexander van Maastricht 1-0, Patrick Vink 2- 0, Maurice Verbeek 3-0. blc-good luck 1-4 - Rust 1- 2, Henny Oomen 0-1 (straf schop), Vincent Schroever 1-1, Jan Verschuren 1-2, Hans van Hattem 1-3, Marcel Broeders 1- 4. (Rode kaarten voor BLC-spe- lers Richard Deckers en Michel van Vugt). roda boys-rvvh 0-0 - Rust en eindstand. MAANDAG rwh-oostkapelle 5-2 - Rust 4-1, Richard Verweij 0-1, Mark Hoks 1-1, Herman Drie- sens 2-1 (strafschop), Daniël Wijk 3-1, Mark Hoks 4-1, Her man Driesens 4-2 (eigen doel punt), Jeroen Santcroos 5-2. wilhelmina'26-good luck 2-1 - Rust 0-1, Mike van Beijnen 0-1, Edwin Blinksma 1- 1, Anton Versteeg 2-1 (straf schop). Van onze sportmedewerker Axel - Biervliet heeft het paasweekeinde goede zaken gedaan. Zaterdag werd met 4-2 van Groede gewonnen en gisteren moest met 3-1 koploper Jong Ambon er aan geloven. ZESDE KLASSE A Schoondijke kwam mede daar door aan de leiding. Groede pak te eveneens goed uit. Het won met 7-2 van Kwadendamme. zaterdag biervliet-groede 4-2 - Tot geruime tijd na de thee ging de strijd gelijk op en stond het 2-2. Ronny Inghels zorgde voor 1-0 en Eric Seynesal voor 1-1. Ste fan Buzye zette Biervliet na de hervatting opnieuw op voor sprong waarna Rudi Vercruysse weer gelijk maakte. Henk Doeselaar bepaalde ver volgens via twee rake inzette de eindstand op 4-2 in dit ingelaste duel dat zaterdag werd gespeeld. maandag biervliet-jong ambon 3-1 - Ronny Inghels tekende al na drie minuten spelen voor 1-0. Zeventien minuten later werd het zelfs 2-0 door een treffer van William Faes, waarna nog voor de rust Pascal Wedage zich voor 3-0 meldde. De tot dan toe koploper in deze klasse kwam pas in de blessure tijd terug tot 3-1. Maker van de ze treffer was Johnny Havriseha. cortgene-dreischor 3-6 - Na 4-2 halverwege werd het 3-6 met winnende doelpunten van Patrick Berrevoets (2x), Jimmy Tiggelman (2x), Peter van der Linden en Bajunga Tehatiamu- ra. Ronald Vos, Ron Loonsteijn en Ronald Dees scoorden tegen. zeeland sport-zonne- maire 7-1 - Remco Wisse (1-0), Dennis de Graaf (2-0), Friso He- ijstek (3-0), Dennis de Graaf (4- 0) en Jochem Casteleijn (5-0, 6-0 en 7-0) deden Zonnemaire de das om. Maurice Hart scoorde voor de gasten. schoondijke-ouwerkerk 6-1 - Schoondijke pakte na de hervatting fiks uit. Voor de thee scoorde Frank Steijaert 1-0 en Jacco Brouwer 1-1. De beer kwam los toen Frank Steijaer voor 2-1 had gezorgd. Claude Cornells meldde zich vervolgens voor 3-1, Nick de Rijk voor 4-1, Guino Reinaert voor 5-1 en Frank Steijaert voor 6-1. volharding-noorman nen 2-4 - Na 0-3 halverwege werd het nog spannend na de rust. Kees Huyzen en Peter Ars teken de voor de treffers van de thuis club. Arjan van Bremen knalde vier keer voor Noormannen raak en was dus de meest gevierde man. groede-kwadendamme 7- 2 - Binnen de eerste zestig tellen knalde Davy Maes 1-0 binnen. Jan van Belois knalde enkele mi nuten later raak en pal daarna Peter Vercruysse. Alwin Baudens maakte er daar na 3-1 van, waarna Vercruysse voor de 4-1-ruststand tekende. Davy Maes scoorde na de thee 5- 1, Alwin Vermeulen 5-2 en Eric van de Hemel 6-2 en 7-2.

de Stem | 1997 | | pagina 23