DESTEM O l\l E E L Boekhoudkundig Medewerker m/v Bouwkundig constructeur/ tekenaar m/v IIMESIM zoekt: Gc PER PERSONEELSFUNCTIONARIS MET COMMUNICATIEVE VAARDIGHEDEN Adecca Adeccoi PLANNER Coördinator bedrijfsvoering (m/v) Schut Superflex Werkervaring met technisch personeel Personeelsfunctionaris Reacties MANAGING PROFIT MEANS MANAGING PEOPLE gemeente gilze en rijen y%Èk dan jé verwacht! DB STEM DE STEM ZATERDAG 29 MAART 1997 X 88 Functie Wij zijn op zoek naar een: GOEDE COMMUNICATIEVE EIGENSCHAPPEN HBO-WERK EN DENKNIVO ERVARING MET PLANNEN IN EEN PRODUCTIEOMGEVING ERVARING MET ORDERGEBONDEN PLANNEN STRESSBESTENDIG TEAMSPELER Inhoud 4 Schut Superflex is een onderneming van Koninklijke Schut Met een omzet van meer dan 200 miljoen gulden is de Koninklijke Schut groep een belangrijke, internationaal opererende producent van verpakkingsmaterialen en aanbieder van verpakkingsconcepten. Zowel op het gebied van vouwkartonnages en flexibele verpakkingen als ook op het gebied van tape concepten zijn de ondernemingen van Koninklijke Schut vooraanstaande pdrtijen op de Europese markt Kwaliteit, flexibiliteit en een internationaal' netwerk, maken het elk van de bedrijven mogelijk zich te profileren als sterke partner voor een groeiend aantal internationaal opererende afnemers. Het inplannen van orders waardoor afgegeven levertijden enerzijds en efficiency voordelen anderzijds gehaald kunnen worden. U bent werkzaam binnen een team van 4 medewerkers op het bedrijfsbureau U vervult een spilfunctie tussen verkoopbinnendienst en productie. Gezien de huidige samenstelling van het team, gaat onze voorkeur uit naar een vrouw. De onderneming Schut Superflex bv te Ettenleur. met ca. 125 medewerkers, bouwde in de loop der jaren een uitstekende reputatie op als het gaat om flexibele verpakkingen en blokbodemzakken voor de voedings-' en genotmiddelenindustrie. De aard en het karakter van de klanten eist alertheid en het vermogen om snel in te spelen op veranderende situaties. Dankzij het moderne marktgeoriënteerde productieproces, is Schut Superflex daartoe in staat en biedt het bedrijf haar klanten innovatieve verpakkingoplossingen. Informatie en sollicitatie Bent u (m/v) geïnteresseerd in deze functie, richt uw sollicitatie dan aan: Schut Superflex bv. t.a.v. de heer R. Vliegendhart, Postbus 16, 4870 AA Ettenleur. Voor meer informatie kunt u contact opriemen met de heer H. van Langen. Hoofd Bedrijfsbureau, telefoon: 076-50! 2444. Human Side Benelux BV is een internationale adviesorganisatie met hoofdkantoor in de USA. Human Side benadert de menselijke factor in organisaties compleet en systema tisch en levert daarmee een substantiële bij drage aan het succes van haar relaties. Onze relatie is al meer dan 100 jaar een gere nommeerd en allround Wegenbouw- en Aan nemingsbedrijf. Circa 200 vakmensen werken er in de grond-, weg-, en waterbouw, waarbij ook bodemsanering, betonbouw, betonsteen- en asfaltproductie worden gerekend. De om zet bedraagt ruim 50 miljoen gulden. Met zijn verschillende disciplines biedt onze relatie steeds opnieuw degelijke totaaloplossingen voor opdrachtgevers uit de overheid en het bedrijfsleven in Zuid-Nederland. Kwaliteit en degelijkheid, flexibiliteit en efficiency ken merken dit bedrijf. medewerkers vanaf het moment dat ze aange nomen worden totdat ze weer uittreden. Dat vraagt om begrip en communicatieve vaardig heden. U bezit kritische objectiviteit, kijkt niet alleen naar feiten, maar houdt ook reke ning met omstandigheden. Daarnaast heeft u overtuigingskracht zonder opdringerig te zijn. U bent een schakel tussen het bedrijfsbelang en het welzijn van de medewerkers. U moet minimaal een MBO-opleiding hebben, maar wel kunnen communiceren op HBO- niveau. Als personeelsfunctionaris heeft u een aantal jaren werkervaring. Mede hierdoor straalt u vertrouwen en rust uit. U bent bekend met de aannemerijbranche en in de omgang met technisch ingesteld personeel bent u ook geen groentje. Om uw doel te bereiken be schikt u over geduld en volharding. Human Sidë'm Benelux Als personeelsfunctionaris bent u het interne aanspreekpunt van het bedrijf. U levert een belangrijke bijdrage aan de begeleiding van Uw reactie kunt u richten aan de directie van Human Side Benelux BV, Postbus 70059, 5201 DZ 's-Hertogenbosch. De gemeente Gilze en Rijen is gelegen in de groene zone tussen de steden Tilburg en Breda. Naast de twee kernen Gilze en Rijen behoren de kleine kernen Molenschot en Huiten tot de gemeente. Het gemeentehuis staat in Rijen. Gilze en Rijen telt op dit moment ruim 23.800 inwoners. Als werk- gelegenheidsgemeente stimuleert het gemeente bestuur bedrijven om zich te vestigen op het industrieterrein in Gilze en Rijen. Op deze manier wordt de werkgelegenheid voor de eigen inwoners, maar ook voor de regio gewaarborgd. Ruim 200 medewerkers, werkzaam bij de verschillende sectoren en stafafdelingen, leveren een belangrijke bijdrage aan het gemeentelijk beleid. In verband met benoeming buiten de organisatie van de huidige functionaris kan zo spoedig mogelijk geplaatst worden bij de groep Bedrijfsvoering van de Stafafdeling Financiën een: Functie-informatie: - coördinatie van de groep bedrijfsvoering; - zorgdragen voor,de voorbereiding en het tech nisch gereed maken van de jaarlijkse cyclus van de jaarrekening en de analyse daarvan; - (mede) belast met onder andere de volgende werkzaamheden: eindcontrole boekhoudkundige verwerkingen; budget- en kredietbewaking; interne controle; financiële- en doelmatigheidsanalyses; kostprijscalculaties; ontwikkeling van kengetallen vanuit de rekeningen; opstellen van de rekening in één oogopslag en richtlijnen ten behoeve van de rekening; - zorgdragen voor de financiële informatie voorziening, zowel intern als extern; - andere binnen de groep voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - een relevante opleiding op HBO-niveau (financieel of boekhoudkundig); - relevante leidinggevende ervaring; - goede communicatieve en sociale vaardighe'1 - ervaring op het gebied van gemeentelijke financiën strekt tot aanbeveling. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt een salaris geboden tot maximaal salarisschaal 10 (max. 6.240,- bruto per maand, nieuwe salaris- structuur). Alger ,,.e informatie: - de Dij de gemeentelijke o\, =id gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing; - vrouwen, leden van etnische minderheidsgroepen en mensen die voldoen aan de eisen van de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers (WAGW) worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid genieter, 'i de voorkeur.; - de gemeente hanteert een positie, '°leid ten aanzien van deeltijdarbeid, heeft varit.. lo werk tijden en beperkte mogelijkheden tot kinder opvang; n- "-ho.oglsch onderzoek kan deel uit maken van oe selectieprocedure. - deze vacature wordt gezien het niveau van de functie tegelijkertijd zowel intern als extern opengesteld. Nadere informatie over de functie: Nadere informatie over de functie kan worden verkregen bij het hoofd van de stafafdeling Financiën, de heer J. Pieterse, telefoon 0161-290309 (doorkiesnummer). Uw reactie: Kandidaten voor genoemde functie worden uit genodigd binnen 10 dagen na verschijning van deze oproep een schriftelijke sollicitatie te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Gilze en Rijen, Raadhuisplein 1, 5121 JX Rijen, onder vermelding van 'vacature Financiën' op de enveloppe. Stahl is een onderdeel van het Engelse pharma- en chemieconcern ZENECA. Stahl bestaat uit een internationaal werkende groep van ondernemingen met een 15-tal vestigingen in Europa, Noord- en Zuid-Amerika en Azië. Stahl richt zich op de ontwikkeling, produktie en verkoop van kleur- en looistoffen, verven en lakken voor de leer industrie en wm ge specialiseerde coatings voor flexibele substraten. Stahl kenmerkt rich door een hoge mate van klantgericht werken binnen een informele bedrijfscultuur met korte rapporteringslijnen. De afdeling Finance van Stahl Holland bv bestaat uit een team van acht personen. Binnen deze afdeling ontstaat per 1 mei 1997 de vacature van In deze functie bent u verantwoordelijk voor de crediteuren- en vaste activa-administratie, aangiften BTW en Intrastat. Bij gebleken geschiktheid zijn er ruime ontplooiingsmogelijkheden. U rapporteert rechtstreeks aan het Hoofd van de Financiële Administratie. Functie-eisen: MEAO/BA, MBA of gelijkwaardige opleiding enige jaren relevante ervaring kennis van de Engelse taal flexibele instelling Stahl biedt u een zelfstandige baan met volop ruimte voor eigen initiatief en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u interesse heeft voor deze functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van uw curriculum vitae, binnen acht dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten aan Stahl Holland bv, afdeling Personeelszaken, Sluisweg 10, 5145 PE te Waalwijk. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met het Hoofd van de Financiële Administratie, de heer De Jong, telefoon 0416-689511 Livingstone Building Industry B V. is een inter nationale bouworganisatie die gespecialiseerd is in het bouwen van stadsvilla's en vrijstaande woningen en beschikt over een eigen, internationaal geoctrooieerd, modern bouwsysteem waarmede het mogelijk is om individuele woningen te bouwen. Livingstone Building Industry B.V. zoekt wegens uitbreiding van haar activiteiten voor spoedige indiensttreding een: Livingstone Building Industry B.V. Konijnenberg 88b Postbus 6533 4802 HM BREDA Voor deze funktie wordt gevraagd: Opleiding MTS-bouwkunde Ervaring/interesse in construc tieve berekeningen Ervaring/interesse in bouwfysi sche berekeningen Affiniteit met automatisering Leeftijd vanaf 20 jaar. HET HUISMERK VAN DE BETERE AANNEMER. Zijn/haar taak bestaat uit: het technisch berekenen en uit werken van opdrachten voor bouwprojecten in de vrije sector, recreatiebouw en export. Wanneer u de juiste kandidaat bent voor deze functie dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie voorzien van c.v. sturen naar Livingstone Building Industry B.V., t.a.v. de directie. Personeelsdiensten Dongen Telefoon (0162)31 9333 Etten-Leur Telefoon (07E) 50.Ï (i(i 11 Terneuzen Bergen op Zoom lelefoon (01 (>'1)2.1 Breda Administratief Bosclistraut 111-20 lelefoon (07f>) 5520 Techniek lelefoon (070) .">22 Van Coothplein.) leleloon (07(iJ T20 Roosendaal MOO i 5070 f Wh Tr JÉ «I Telefoon (01 15) 01 5000 lelefoon (0105) 5(>r>:ir>'{ Inpakkers m/v Voor diverse relaties. I let betreft voornamelijkMilill|(j werk-dat wordt uitgevoerd in ploegendienst. |)t," voorkeur gaat uit naar gemotiveerde dames in do leeftijd tussen 16 en 55 jaar. I let is een groot voordeel als je in het bezit bent van eigen vervoer. I lobje belangstelling voor deze baan die mogelijk voor langere tijd is? Neem dan contact met ons op. |nf0: Adecco Bergen op Zoom, Corlinda Meulblok of Sylvia Groenewola, Parade 4. Administratief medewerker m/v Vooreen bedrijf in I loogerheide. Je takenpakket bestaat o.a. uit typewerkzaamheden, facturering telefoon. Kennis van WP is een must. Ben je in de leeftijd tot 25 jaar en geïnteresseerd? Neem dan snel contact met ons op. Dit werk is voor langere tijd, Info: Adecco Bergen op Zoom, Sylvia Sweegers, Parade4 Kas-/baliemedewerkster m/v Voor een bank in Bergen op Zoom. Je bescliikt over een mbo-denk- en werkniveau en goede communicatieve vaardigheden. Bankervaringen kennis van geautomatiseerde geldliandeling- svstemen zijn voor deze functie vereist. Wil je meer weten over deze baan voor 20 tot 25 uur per week? Informeer snel. Info: Adecco Bergen op Zoom, SyJvia Sweegers, Paraded Assistent productieleider m/v Voor een relatie in de omgeving van Bergen up Zoom, Je begeleidt de productiemedewerkers, houdt de administratie en productieplanning bij en assisteert de productieleider. Je beschikt over leidinggevende WÊÊ capaciteiten op mbo-niveau. Is dit jouw nieuwe uitdaging? Neem dan snel contact met ons op. Deze baan biedt goede toekomstmogelijkheden. Info: Adecco Bergen op Zoom, Sylvia Sweegers, Parade4, Managementassistente m/v Je bent verantwoordelijk voor een optimale secretariële en administratieve ondersteuning vantic directeur Daarnaast onderhoud je telefonische contacten met diverse relaties en verzorg je onder meer de documentatie en correspondentie. Je hebt een havo-/vwo-opleiding, aangevuld meteen secretaresse- of managementassistehte-opleiding. Naast liet Nederlands heiteers je zowel mondelingals schriftelijk de Hngelse, Duitse en I ranse taal voldoende. Je hebt recente werkervaring als secretaresse- of managementassistente. Je kunt zelfstandig werken en je bent representatief en accuraat. Je persoonlijkheid wordt getypeerd door organiseren en actief meedenken. Is jouw belangstelling gewekt? Taat het ons snel weten. I let is een baan van 2B a 32 uur (in overleg) met uit/.idiuip vast dienstverband. Info: Adecco Dongen, Diana Brakkee, Kardinaal van Rossumstraat 76. Gemotiveerde medewerker m/v Voorliet onderhouden van telefonisch contact mei klanten, het handmatig vervaardigen van kleine productonderdelen en het vervangen van ilcgroep- leidstcr. Je hcbt'minimaal een mavo-opleidingen beschikt over een goede handvaardigheid, bedtijd: tot 2(> jaar en woonachtig in I longen of omgeving. W bieden een goede werksfeer en een fulltime baan nul mogelijkheden vooreen vaste aanstelling. Info: Adecco Dongen, Diana Brakkee, Kardinaal van Rossumsfraat 76. Productiemedewerker m/v Voor een bedrijf in Gilze. Je taak bestaat uil iniuiiiiia.il houtbcwerken. I liervoor moet je tekeningen kunnen lezen. Affiniteit met hout is een grote pré. I leb je belangstelling? Neem dan snel contact met nnsop. I let is een baan voor langere tijd en een vaste aanstelling is niet uitgesloten Info: Adecco Dongen, Diana Brakkee, Kardinaal van Rossumstraat 76. Directiesecretaresse/commercieel assistente m/v Met spoed!! Vooreen hedrijfin lit ten-beur. In deze functie heb je veel contact met liet buitenland en draag je voor de diverse afdelingen zorg vooreen goede administratieve afhandeling. Ie hebt een opleiding op hbo-niveau en/of een (directie) secretaresse-opleiding met enkele jaren bewezen werkervaring. Beheersing van de I -'ranse en Engelse taal in woord en geschrift en ervaring mei MSWtinl en MS lixcel zijn een nuïst. Ben je geïnteresseerd in een zelfstandige baan met goede arbeidsvoor waarden en toekomstperspectieven? Neenulaumvi spoed contact met ons op. Info: Adecco Etten-Leur, Veronique Verberkmoes, Bisschopsmolenstraat 123. Jonge aanpakkers m/v Met spoed!! Voor diverse projecten hebben we jonge aaiipakkers nodig. Ben je tussen de 1(> en 20 jaaren wil je graag aan de slag? Kom dan /o snel mogelijk langs of bel met ons. Info: Adecco Etten-Leur, Nathalie 0? Eilleorecht, Bisschopsmolenstraaf 123. Inschrijfavond Woensdag 2 april a.s. houdt Adecco Ktten-Leureen inschrijfavond. Heb je overdag geen tijd en ben jeop zoek naar een (nieuwe) baan? Kom dan woensdag avond langs tussen 18.00 en 20.30 uur. Je mag ons natuurlijk ook even bellen. We hebben regelmatig wérk in alle branches en wie weet hebben we dé baan die bij je past! Info: Adecco Etten-Leur, Anselma Prins, Bisschopsmolenstraat 123; Chauffeur/technisch medewerker m/» Vooreen bedrijf in Zeeuws-Vlaanderen. De werk zaamheden bestaan uit het bezorgen van artikelen Als het nodig is, zet je de artikelen ook inelkaar. Ben jij een handige, technische aanpakker, die in bezit isvan een groot rijbewijs en ook bereid is om in het weekend te werken? Neem dan snel contact met ons op. Info: Adecco Terneuzen, Pt Voor een toonaangevende' gevestigd in Breda. Kun jij goed organiseren, heb je een goed geheugen, ben je flexibel en beschik jeovfl goede sociale vaardigheden? Heb je bovendien relevante werkervaring? Dan is deze spilfunctie dé uitdaging voor jou. Info: Adecco Breda, Patricia Kaaij, Van Coofhplein3. Productiemedewerkers m/v Voor een groenteverwerkingsbedrijf in Zundert. Ben je op zoek naar een baan voor langere tijd en vind je liet werken in tweeploegendienst geen probleem? Dan hebben we binnenkort werk voor je. Informeer snel naar je mogelijkheden. Voor vervoer naar liet bedrijf kan worden gezorgd. Info: Adecco Breda, Miriam of Manon, Van Coothplein 3. Studenten m/v Zit je nog op school en wil je graag wat bijvc'idieneitij de avonduren of ben je beschikbaar voor dagjeswerv Wij hebben regelmatig magazijnwerk. productiewerk schoonmaakwerk en telemarketingwerk. Kom dan"1 snel mogelijk langs. Misschien hebben wij een leuke baan die jij met je studie kan combineren. Info: Info: Adecco Breda, Miriam of Astrid, Van Coothplein 3. Commercieel-technisch adviseur m/v Voor een groothandel in metaalproducien. fè'liow bezig met het in- en verkopen van diverse producten Ben jij een jonge dynamische persoonlijkheid tustf de 20 en 30 jaar met een afgerond mbo-opleiding (meao-ce. mds-c of mts-wtb) en heb je enige jaren relevante werkervaring? Beschik je bovendien over een scherp commercieel inzicht en heb je kennMa!' materialen, reageer dan snel. Info: Adecco Breda, Liesbeth of Miranda, Boschstraat 18-20. Horecamedewerkers m/v Voor een bekende fastfoodketen in Roosendaal- M1' je bard werken en vind je het leuk om met menstin te gaan? Ben je bovendien op oproepbasis beschik baar en wil je ook tijdens de vakanties aan de slag Kom dan snel langs. Info: Adecco Roosendaal, Milo" van Poll, Dr. van Dregtstraat 1 Automonteurs m/v Met spoed!! Voor bet inbouwen van airco's in aiH"^ Heb jij een opleiding autotechniek, enige ervaring' wil je graag leren hoe je airco's inbouwt? Dan isdt'L kans. Neem voor meer informatie contact niet «m» I let is een baan voor langere tijd! Info: Adecco Roosendaal, Natascha Pols, Dr. van Dregtstraat leidinggevend magazijnmedewerker m/v treen toonaangevende kantoormeubelfabrikant Voor IOU doen wij m©6r -yf&m U T! A.ï •WjpSfS '-""'TSEIT. Vitfc 7 De IJslandse pony's herkennen DE LIJSTER probeert bij een waterig winter zonnetje weer een deun tje uit. In de verte is het verkeer dat over de Put- seweg raast, hoorbaar. Verder heerst er absolute stilte. Het natuurgebied, honderd hectare groot tussen Huijbergen en Hoogerheide, is eigenlijk alleen bij de plaatselijke bevolking bekend. Door Monique Bakker De interesse van de toevallige voorbijganger wordt gewekt door een kudde grazende Hol landse landgeiten en de IJsland se pony's in het bos. De dieren 'werken' voor Staatsbosbeheer. De geiten en pony's grazen de lo ten van berkenbomen weg en eten het schors van jonge bomen. Die bomen gaan dan dood en zo komt er meer ruimte in het bos. Een berk groeit ongeveer tachtig centimeter tot een meter per jaar. „Als we dat laten gaan, zou alles binnen een paar jaar helemaal dichtgegroeid zijn," zegt Frans van Gils. Hij is al 22 jaar opzich ter van Staatsbosbeheer in West-Brabant en heeft ook dit gebiedje dat ligt ingeklemd tus sen de Putseweg (met een cam ping als buurman), Abdij weg en de Huijbergseweg/Groene Papa gaai, onder zijn hoede. Voordat Staatsbosbeheer eige naar werd van het terrein, is ge probeerd er een boomgaard van te maken. De meidoornhaag op Het natuurgebiedje laat erg veel v>

de Stem | 1997 | | pagina 30