PERSONEEL ASML m ZMULUWE BREE calculator/werkvoorbereider heijma ve~ Calculator m/v allround administratief medewerkster TRIVOOR ASM Lithography (installatie)technicus met wtb-opleiding 0 uur. avond tot 21.00 uuf ROOZEN VAN HOOF 1/ advies, werving en selectie ACCOUNTANTSKANTOOR HEIJMANS EN VERMEULEN De COÖRDINATOR VRIJWILLIGERS M/V 50% bouw- en aannemingsbedrijf b.v. Civieltechnisch opzichter Civieltechnisch tekenaar werkvoorbereider Bouwkundig aankomend projectleider Bouwkundig auto-cad tekenaar Bouwkundig uitvoerder 3 het gebied van full-text ïksystemen ten behoeve iehulp van de software- OM's en een toenemend 3 markt gerealiseerd. >ek naar kandidaten m/v de stem ...dan had de historie er heel anders uitgezien. Er ligt bij ons dan ook een unieke kans voor een ervaren Hoofd-Constructeur op TU-niveau. Die kan een constructieve en coör dinerende bijdrage gaan leveren aan high-tech productontwikkeling op wereldniveau. Onze producten - wafer steppers en scan ners - komen voort uit het multidisciplinaire teamwork van specialisten. Wij hebben het over machines waarmee patronen van Integrated Circuits (IC's) fotografisch worden overgebracht op zogenaamde wafers. Snelwerkende machines zijn het, die moeten voldoen aan steeds weer hogere nauwkeurigheids- en stabiliteitseisen. Wij praten over een aantal afbeeldingen per seconde en over nanometers. Grensverleggend werk, elke dag weer. Als Hoofd-Constructeur bent u verantwoor delijk voor de ontwikkeling van fijnmechanische (sub)systemen. Hierbij zal u vaak de mechanische discipline vertegenwoordigen. Specificeren, analy seren, plannen, coördineren en budgetteren behoren ook tot uw taken. Het aansturen van een aantal constructeurs kan nodig zijn, evenals het bewaken van uitbesteed ontwikkelwerk. Wij vragen minimaal 5 jaar ervaring als Hoofd-Constructeur in machinebouw met een sterk innovatief karakter. Deze ervaring heeft u zowel analytisch, constructief als organisatorisch opgedaan. U hebt een scherp oog voor maakbaar heid, ergonomie en service-vriendelijkheid. U moet thuis zijn op specifieke vakgebieden zoals fijnmechanische machinebouw en mechatronica of optica. Daarnaast beschikt u over kennis van methoden en technieken op het gebied van planning, ontwikkeling en automatisering. U heeft een goede kennis van de Engelse taal. Kennis van 3D CAD-M is een pre. Bent u de Hoofd-Constructeur die wij zoeken en wilt u leiding geven aan een team constructeurs? Stuur dan uw c.v. en motivatie naar onze afdeling Human Resources Management, ter attentie van Hans Strieder. Ons adres is: ASML, De Run 1110, 5503 LA Veldhoven, telefoon (040) 230 34 85. Of bezoek onze Internet-site http://www.asml.com ASML ontwikkelt, produceert en verkoopt wafer steppers en scanners: geavanceerde systemen voor de halfgeleider-industrie. Met deze machines worden de patronen van Integrated Circuits (IC's) foto- lithografisch overgebracht op siliciumschijven, zogenaamde wafers. Het snelgroeiende ASML in Veldhoven is een Nederlands high-tech bedrijf en telt wereldwijd ruim 1.500 gedreven medewerkers. In de V.S., Europa en Azië zijn diverse sales- en service kantoren. De aandelen ASML staan genoteerd aan de effectenbeurzen van Amsterdam en New York. Onze relatie, Van Dijnsen Installatiewerken bv te Breda, is één van de vier werkmaatschappijen van Van Dijnsen Beheer bv. Deze groep is met ruim 100 goed opgeleide medewerk(st)ers actiefin geheel Nederland, België en Duitsland. Van Dijnsen Installatiewerken staat voor allround vakmanschap en is kansrijk in haar markt. Door een veelzijdige en klantgerichte benadering is Van Dijnsen in staat totaal oplossingen te bieden op het gebied van verwarmings-, sanitaire-, elektrotechnische- en beveilingings- installaties. De verdere ontwikkeling van deze gezonde onderneming vraagt om een De functie Als rechterhand van de projectleider ontwerpt en calculeert u de werktuig bouwkundige componenten van de installatieprojecten. U werkt hierbij nauw samen met een collega die de elektrotechnische component voor zijn rekening neemt. U bent vanaf het offertestadium bij een project betrokken en u ondersteunt via een perfecte voorbereiding de projectleider zodat de uitvoering zonder problemen verloopt. U maakt bij dit alles gebruik van moderne, geautomatiseerde hulpmiddelen. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Charles Stulemeijerweg 19 (bedrijvenpark 't Laar). Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: (013) 468 66 69. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. De kandidaat U beschikt over een relevante opleiding (MTS-wtb/MIT) en heeft bij voor keur ervaring in het installatievak of een aanverwante discipline. Eventueel heeft u dit niveau door werkervaring bereikt. U houdt van zelfstandig werken maar weet ook uw bijdrage binnen een enthousiast team te leveren. U heeft oog voor details en bewaart overzicht over meerdere projecten tegelijk. U wordt gestimuleerd door een omgeving waar kwaliteit van het werk voorop staat. Van Dijnsen Installatiewerken bv biedt u: - een zelfstandige en uitdagende baan; - ruime perspectieven voor persoonlijke groei; - goede arbeidsvoorwaarden; - moderne voorzieningen binnen een kansrijk bedrijf. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. zoekt een (leeftijd tot 25 jaar) voor diverse werkzaamheden op boekhoudkun dig en secretarieel gebied. Mocht u interesse hebben en denkt u dat u geschikt bent voor deze functie dan kunt u uw sollicitatie met c.v. sturen naar: registeraccountants en belastingadviseurs t.a.v. dhr. J. Heijmans Postbus 207, 4920 AE M^de De Breedonk is een verzorgingshuis in Breda met 90 verzorgingsplaatsen, verdeeld over een psychogeriatrische afdeling en een somatische afdeling. Ook participeert het verzorgingshuis in hel woonzorgcomplex Heksenwiel, gelegen in de wijk Haagse Beemden. Momenteel worden de voorbereidingen getroffen om te komen tot een volledige nieuwbouw voor een 'verzorgingshuis-nieuwe-stijl'. dat na voltooi ing. naast 90 intramurale verzorgingsplaatsen, ook over een behoorlijk areaal zorg- woningen beschikt. In totaal heeft De Breedonk circa 80 medewerkers in dienst. Om het vrijwilligersbeleid verder mee op te starten en uit te werken zijn wij op zoek naar een enthousiaste voor de duur van een half jaar Functie-inhoud: Tot uw verantwoordelijkheden behoren o.a. het coördineren en het organiseren van het vrijwilligerswerk, het werven/selecteren/beoordelen van en beëindiging van con tracten met de vrijwilligers, het begeleiden/instrueren en motiveren van de vrijwilli gers. het registreren van persoonsgegevens en gemaakte kosten van de vrijwilligers en het organiseren en leiden van vrijwiliigersbijeenkomsten. Daarnaast wordt van u een bijdrage verwacht met betrekking tot het adviseren aangaande hel vrijwilligers beleid. U rapporteert rechtstreeks aan het hoofd verzorging huishouding. Functie-eisen: Voor deze vacature zoeken wij iemand die goed kan organiseren, graag regelt, zelf standig kan werken en een goede sociale vaardigheid heeft voor het voeren van ge sprekken en een luisterende en stimulerende omgang met de vrijwilligers. Daarnaast gaat onze voorkeur uit naar kandidaten die: - kennis hebben van inrichtingswerk/sociale dienstverlening op MBO-niveau of ge lijkwaardig: - kennis hebben van de zorgvisie. organisatiestructuur en werkprocessen van het verzorgingshuis; - kennis hebben van de rechtspositie van vrijwilligers. Onze arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-Verzorgingshuizen. Salariëring conform schaal 7 (min. 2.703.- en max. 3.910.- bruto op FT basis). Een uitgebreide taakomschrijving kunt u opvragen bij de afdeling P O, tel. 076- 5654250. Voor nadere informatie kunt u in contact treden met de heer W. Verhoe ven. hoofd verzorging huishouding. Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief c.v. kunt u tot 8 april a.s. richten aan: De Breedonk. t.a.v. afdeling P O. Willem van Oran jelaan 17.4837 AJ Breda. De selectiegesprekken vinden plaats op 21 april a.s. Bouwbedrijf Lage Zwaluwe B.V. is een bouwbedrijf gericht op het aannemen, in eigen beheer ontwikkelen en realiseren van bouwpro jecten op het gebied van nieuwbouw, renovatie, onderhoud, ver bouw van woning- en utiliteitsgebouwen in Zuidwest-Nederland. Bouwbedrijf Lage Zwaluwe B.V. telt 95 medewerkers verdeelt over de vestigingen,Zevenbergschen Hoek en Zwijndrecht. V - '"X Voor onze vestiging in Zevenbergschen Hoek zoeken wij kandidaten voor de functie van: Functie-omschrijving U draagt zorg voor: het opstellen van inschrijf-, elementen- en werkbegrotingen; het opstellen van meer- en minderwerk opgaven; het bepalen van normen en eenheidsprijzen; het aanvragen van offertes bij leveranciers en onderaannemers; het bijhouden van de nacalculatie; het actualiseren van prijzenbestanden. Alle werkzaamheden hebben betrekking op nieuwbouw, renovatie, onderhoud, verbouw van woning- en utiliteitsgebouwen. Functie-eisen afgeronde MBO/HBO-opleiding bouwkunde, eventueel aangevuld met praktijk gerichte cursussen; kennis van en ervaring met automatisering is een must waarbij kennis van het calculatieprogramma Bouwcalc een pre is.; minimaal 5 jaar ervaring in bovengenoemde functie; leeftijd tussen de 30 en 35 jaar. Wij bieden u een professionele en uitdagende werkomgeving waarin kwaliteit centraal staat. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u voor 14 april 1997 richten aan bouwbedrijf Lage Zwaluwe B.V., t.a.v. de directie, Postbus 4, 4765 ZG Zevenbergschen Hoek. PROJECTADVIESBUREAU Trivoor ProJocUdvlesbureau ti oen onafhankelijke organisatie gespecialiseerd in projectmatige detachering van bouwkundigen en weg- waterbouwkundigen. Technici op mts*, mts* en tik niveau worden ingezet ten behoeve van ontwerp, constructie, (cAo)tekenwerk,Calculatie, werkvoorbereiding, uitvoering, projectleiding, toezicht en advies. Voor verschillende opdrachtgevers zoeken wij: bij middelgrote gemeente in N-Brabant t.b.v. uitbreidingsplannen, rioleringen, reconstructies, groen voorzieningen en watergangen. Werk* toezicht op kwaliteit en hoeveelheden, budgetbewaking, be palen meerwerk, bijhouden onderhoudsjbeheersjplannen en administratie. Afwisselend project richting vast dienstverband bij degelijke gemeente voor Mts/HTS-er met min. 2 jr. erv. in toezicht bij toonaangevend ingenieursbureau vestiging Njrabant t.b.v. uitbreidingsplannen, reconstructies, rioleringen en civiele constructies. Werkz: ontwerp- én tekenwerk m.b.v. auto-cad, bestekschrijven m.b.v. raw, uittrekken hoeveelheden, voortgangsoverleg binnen team en coördinatie m.b.t. uitvoering. Dit is de uitdaging voor gemotiveerde MTs/HTS-er met ambities en enïge rel. erv. bij goed georganiseerd bouwbedrijf regio Breda t.b.v. vnl. utiliteitsbouw. U bent projectverantwoorde lijk vanaf planfase t/m oplevering. Werkz: overleg met opdrachtgever, werkbegroting, planningen, inkoop, kostenbewaking, meer/minder werk, projectbegeleiding. Interessant project richtingvast dienstverband voor communicatieve MTs/HTS-er met doorzettingsvermogen en min. 3 jr. erv. bij gerenommeerd architectenbureau van 15 personen, regio Tilburg, t.b.v. woning- en utiliteitsbouw. Werkz: in projectteam uitwerken vanaf D.O. t/m detailleringen van uiteenlopende projecten m.b.v. auto-cad GBa. Project richting vast dienstverband bij bureau waar veel verantwoordelijkheid en vrij heid wordt gegeven aan MTs/HTS-er met min. 2 jr. rel. erv. bij vooraanstaand bouwbedrijf regio Tilburg t.b.v. woning- en utiliteitsbouw. U start op nieuwbouw van kantorencomplex en bent verantwoordelijk samen met werkvoorbereider op de bouwplaats voor gehele organisatie en coördinatie van schitterend project. Inhoudelijk en financieel interessante stap in carrière voor (aankomend) uitvoerder op min. MTS-niveau met 3 jr. rel. erv. Schrijf of bel, ook 's avonds en op zaterdag: fabriekstraat ia 3038 e^^ilburg Mark Hassink Ody van den Broek OIH K/lil Al AA

de Stem | 1997 | | pagina 11