DE STEM P E R S O E E oce Hcibici Cable All-round Administrateur Le Du Planner retourladingen m/v Van Ham-Beens transport b.v. Early Learning Centre Geen enk Mercuri Urval Servicetechnici in de buitendienst (MTS-E) KUNSTSTOF-PIJPFITTERS EN KUNSTSTOF-LASSERS (M/V) spilfunctie in een groeiende, internationale onderneming Het Hartog-cc DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND VERSTEDEN KUNSTSTOFTECHNIEK BV Versteden Kunststoftechniek B.V. ASSISTENT BEDRIJFSLEIDSTER (VIM) Slirh speelgoed voor babies, peuters en kleuters pE STEM INTERSELEC K 'mw CEPRO INTERNATIONAL B.V. medewerker planning/logistiek PRODUCTMANAGER van der list adviesgroep b.v. Buitendienstmedewerker M/V VAN HAM - BEENS Premiestortingen DE STEM ZATERDAG 22 MAART 1997 X 75 NEVER COPY IDEAS De internationale Océ-Groep is actief in circa 80 landen, waarvan in 30 met eigen vestigingen. Océ realiseert een jaaromzet van ruim 4 miljard en heeft wereldwijd circa 17.000 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd in Venlo, waar ook het grootste deel van de research, productie en internationale marketing geconcentreerd is. Océ levert een uitgebreid assortiment hoogwaardige copiers, printers en plotters, die grotendeels door Océ zelf ontwikkeld en geproduceerd wordt. Océ zoekt medewerkers die oorspronkelijk denken. Originele ideeën hebben. Initiatief tonen en een oplossing vinden voor iedere situatie. Die het lef hebben om te laten zien wie ze zijn, waar ze voor staan. In en vanuit 's Hertogenbosch verzorgt Océ Nederlandse Verkoopmaatschappij B.V. met 850 mensen de verkoop en service in Nederland. Op dit moment willen wij ons service team in Breda versterken met een aantal De functie Voordat |e als servicetechnicus in een rayon aan het werk gaat, krijg je een uitgebreide opleiding, waarin je ons en onze producten leert kennen. Na deze training en een inwerkperiode verzorg je geheel zelfstandig de reparaties aan de Océ-kopieerapparaten voor de kantoormarkt in je werk gebied. Daarbij let je op een goed gebruik van de apparatuur en instrueer je zonodig de klanten. In deze ambulante functie heb je veel contacten met klanten en vertegenwoordigers in het rayon en krijg je ondersteuning vanuit het hoofdkantoor in 's-Hertogenbosch. Wij vragen Je hebt een voltooide MTS-opleiding Elektronica, voorafgegaan door een MAVO- of HAVO-opleiding. Je bent in het bezit van een rijbewijs B, beschikt over een servicegencht instelling en beheers je de Engelse taal Bovendien ben je, gelet op de doorgroeimogelijkheden, bereid tot verdere studie. Wanneer je reeds ervaring hebt in een 'service-functie' en bekend bent met PC-omgevingen en datacommunicatie is dat een pre. Je leeftijd ligt tussen de 20 en 30 jaar. Wij bieden Een uitdagende functie in een snelgroeiende en zich snel ontwikkelende markt. Verder kun je rekenen op uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder een lease-auto (ook voor privé gebruik), onkosten- en telefoonvergoeding en ruime studiefaciliteiten (in- en extern). informatie en sollicitatie Je schriftelijke sollici tatie kun je binnen twee weken richten aan Océ Nederlandse Verkoopmaatschappij B.V., t.a.v. de heer J. Linthorst, Postbus 800, 5201 AV 's Hertogenbosch. Je kunt hem ook bellen voor meer informatie: 073-6815400. Een eerste kennismakings- en sollicitatiebijeenkomst is gepland op woensdag 9 april a.s.; hou deze dag dus vrij. Je krijgt hierover na je sollicitatie nog bericht. Smart solutions in copying, printing and plotting Tl Binnen de kunststofverwerkingsbranche neemt Versteden Kunststoftechniek al bijna 20 jaar een vooraanstaande plaats in. Jaarlijks worden binnen vele kleine en grootschalige projecten onze producten toegepast. Deze producten vinden hun toepassingsgebied in drinkwaterlei dingsystemen, rioleringen, procesleidingen, brand-, koel- en afvalwaterleidingen in de industrie en speciale producten. Ter versterking van zowel onze binnen- als onze buitendienst zijn wij op zoek naar gemotiveerde Opleiding: LBO/MBO Onze voorkeur gaat uit naar personen die ervaring hebben met het verwerken van kunststoffen en tekening lezen aan de hand van isometrics. Uw handgeschreven sollicitatie en uw C.V. kunt u richten aan: afdeling Personeelszaken Postbus 39, 4630 AA Hoogerheide Voor de Early Learning Centre vestiging in Breda zoeken wij een: Early Learning Centre is een keten van speelgoedwinkels met 5 ves tigingen in Nederland en met meer dan 200 vestigingen in het Verenigd Koninkrijk. Geen gewone speelgoedwinkels, want we verkopen alleen speelgoed, boeken en spelletjes voor kinderen tot 8 jaar. Speelgoed dat leuk is om mee te spelen, maar ook bijdraagt in de ontwikkeling van het kind. We zoeken de juiste persoon die de bedrijfsleider assisteert in alle as pecten die samenhangen met de winkel. Je hebt vanzelfsprekend ervaring in de detailhandel en in leidinggeven. Je beheerst de Engelse taal goed en bent kwaliteit- en servicegericht. Bovendien spreekt speelgoed voor jonge kinderen je aan. Je krijgt een korte training in produktkennis en de unieke Early Learning Centre-formule. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. Ben je geïnteresseerd? Schrijf dan je sollicitatie met kort c.v. aan: Early Learning Centre, t.a.v. Evelyn van Dijk, Ridderstraat 12-14,4811JB Breda. Wie wil aanpakken, is bij ons aan het goede adres. Van den Boom Uitzendbureaus heeft werk voor je of zoekt 't. En reken maar dat we ons best doen. Voor jou én voor onze opdrachtgevers. Immers, alleen als iedereen tevreden is, doen we ons werk goed. Je kunt altijd langs komen om je in te laten schrijven. Er is direct werk voor: Verkoopmedewerker m/v Voor een bedrijf in Breda zoeken wij voor 40 uur een jonge, representatieve medewerker voor de verkoop van kado-artikelen. Kassa-ervaring is een pré. Deze baan is voor langere tijd. Neem voor meer informatie snel contact op met Anne-Marie, vestiging Breda. Routeverkoper m/v Wij zoeken met spoed een routeverkoper voor een onderneming in Dongen, die in het bezit is van een groot rijbewijs. Een echte verkoper met een positieve uitstraling en een flexibele en accurate instelling kan direct reageren. Ben je tussen de 25 en 35 jaar, kom je dan snel inschrijven. Bel voor meer informatie Maartje, vestiging Dongen. Produktiemedewerkers m/v Voor een relatie in Breda zijn wij regelmatig op zoek naar gemotiveerde produktiemedewerkers voor dagjeswerk en voor langere tijd. Ben je ouder dan 18 jaar en bereid om in ploegen te werken, neem dan snel contact op met Petra, vestiging Breda. Plaatwerker/lasser m/v Een bedrijf in Dongen is met spoed op zoek naar een leergierige plaatwerker/(TIG)lasser met een flexibele instelling, die bereid is tot overwerken en tekeningen op MTS niveau kan lezen. Is het werken in twee ploegen voor jou geen probleem, neem dan contact op met Maartje, vestiging Dongen. De vestiging in breda is ook elke donderdagavond tot 20.00 uur geopend! Dét werkt voor iedereen Breda Dongen Van Coothplein 49 tel. 076-5305630 Hoge Ham 132 tel. 0162-320512 O E M A N O N G APPLICATIONS Habia Cable B.V. is een vooraanstaande Zweedse producent van geavanceerde electrische kabels voor veeleisende toepassingen met verkoop vestigingen in diverse Europese landen. Habia Cable is een gezonde en sterk groeiende onderneming. Vanuit de verkoopvestiging in Breda is een klein en specialistisch team verantwoordelijk voor de advisering, verkoop en service van de producten in Nederland en voor de (o.a. administratieve) ondersteuning van de verkoopkantoren in België en Polen. Wegens het vertrek van de huidige functionaris zijn wij namens Habia Cable B.V. op zoek naar een (m/v) De functie: Na een gedegen inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor de financiële administratie van de Nederlandse, Belgische, Poolse en in de toekomst wellicht ook de Tjechische vestiging. Kerntaken zijn o.a. het maken van de maandrapportages, het verwerken van mutaties, cash-flow beheer, debiteuren bewaking en het beheer van de verzekeringsportefeuille. Tevens wordt u belast met het systeembeheer binnen genoemde vestigingen en bent u het aanspreekpunt bij automatiseringsproblemen. U heeft regelmatig telefonisch of persoonlijk contact met medewerkers van de diverse vestigingen en dagelijks met de controller in Zweden. U rapporteert zowel aan de algemeen directeur als aan de commercieel directeur in Breda. Gevraagd wordt: - HBO-opleiding(HEAO-BEofSPD). - Enkele jaren relevante ervaring bijv. als administrateur in een commerciële onderneming of als assistent-accountant. - Ervaring met kantoorautomatisering. - Een zeer goede beheersing van de Engelse taal. - Een zelfstandige, servicegerichte persoonlijkheid die zich kan aanpassen aan gesprekspartners uit verschillende culturen en van verschillend niveau. - Leeftijd: 25 - 30 jaar. Geboden wordt: - Een veelzijdige en zelfstandige administratieve functie met veel verantwoordelijkheid. - Een gezonde onderneming met een informele werksfeer. - Een functie waarbij u een belang rijke constante factor bent, zowel in Breda als internationaal gezien. - De mogelijkheid mee te groeien met de organisatie. Zoekt u een administratieve spilfunctie? Schrijf dan uw brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 132.978044 aan Mercuri Urval B.V. Claudius Prinsenlaan 126 4818 CP Breda. BM. MHi Onze relatie is een in de regio Midden Brabant toonaangevende en gespecialiseerde sportzaak. De suc cesvolle expertise in de sector ski outdoor, sportschoenen sport- hardware alsook (sporttextiel is een begrip in en buiten de directe regio. Om de marktontwikkelingen te kun nen volgen, is verder groeien nood=- zakelijk. Namens onze relatie zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van Bedrijfsleider Verkoop, die de geplande groei kan managen. De funcöe. Ais Bedrijfsleider Verkoop bent u eindverantwoordelijk voor het managen van alle verkoopafdelingen. U geeft leiding aan, begeleidt en stuurt al het personeel van deze afdelingen. Samen met uw directie en de afdelingshoofden regelt en organiseert u de gehele gang van zaken. Dit betekent dat u toeziet op de uitvoering van de uitgestippelde beleidslijn. Daarnaast heeft u de bevoegdheid tot, en j initieert u verbeteringen op het gebied van gastvrijheid, verkoop marketing, organisatie en voorlichting publiciteit. Een charismatig leiderschap is de waarborg voor acceptatie en vertaalt zich In respect voor zowel klanten als medewerkers. Uw professionele gedrag is een voorbeeld voor eenieder en stimuleert en enthousiasmeert de hele organisatie. U rapporteert aan de Directeur Commerciële Zaken en vormt met hem een commercieel tandem. Het profiel. Wij denken aan kandidaten van 30-35 jaar met een HBO werk- en denkniveau op het gebied 1 van commerciële detailhandel in sportartikelen. U heeft minimaal 2 jaar aantoonbaar succesvolle ervaring in r een soortgelijke leidinggevende functie. Uw charismatisch leiderschap is uw visitekaartje. Daarnaast weet u op persoonlijke acceptatie structuur aan te brengen en verbeteringen door te voeren. Samenwerken is voor u j onvoorwaardelijk en gericht op effectiviteit en synergie. U weet zowel uw collega's als de klanten te stimuleren. De meerwaarde van uw management kenmerkt zich door sensitiviteit, flexibiliteit, inzet en energie, discipline en j gastheerschap. Kortom, de stuwende krachf die motiveert en organiseert. De People Manager die anderen in j zelfstandigheid waardeert en respect afdwingt door succes en rechtvaardigheid. U woont in centraal Brabant, of u bent bereid te verhuizen. Onze relatie biedt u een veelomvattende en verantwoordelijke functie in een dynamische en kritische omgeving. De bedrijfscultuur kenmerkt zich door prestatie- en kwaliteitsgerichtheid. De beloning komt in overleg tot stand en is zeker geheel overeenkomstig de functie en de plaats in de organisatie. Uw reactie. Bent u geïnteresseerd en herkent u zich in bovenstaande omschrijving, stuur dan binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie een brief, onder vermelding van nummer 8207, naar de heer P.W.H. Groeneveld van Interselect Werving en Selectie, Paardeweide 2-4, 4824 EH Breda. Vermeld hierin uw motivatie en sluit eén bekhopt Curriculum vitae bij.' VööTTrfeer informatie'kti'rit'tr dè'Tièer Gföenéveld ook bellen: 076-5416040. I bhicn 'i tJ (f-I iv Wij rekenen op reacties van mannen en vrouwen. selectie werving en INTERSELECT B.V. Is lid van de O.A.W.S. Vergunning CBA/A 9103 65 Interselect heeft de 3-Dimensionale selectiemethodiek ontwikkeld. Praktijksimulaties, gebaseerd op de assessment center methode en psychologisch onderzoek kunnen daarvan deel uitmaken. Wij zijn een handelsonderneming met 12 medewerkers, gespecialiseerd in producten voor het afschermen van lasplaatsen. Op dit gebied zijn wij een der grootste ondernemingen in de wereld. De door ons gevoerde artikelen zijn door onszelf ontwikkeld, de productie ervan wordt uitbesteed aan diverse toeleveranciers. Gezien de voortgaande groei van onze onderneming zoeken wij een Zijn taken omvat alle handelingen met betrekking tot de goederenstroom, met name: de controle en het op peil houden van het voorraad niveau (inkoopplanning) planning van de productie bij externe loonateliers, coördineren van transport, coördinatie en planning magazijn, kwaliteitscontrole magazijnwerkzaamheden, administratieve handelingen met betrekking tot het bovenstaande. Enkele trefwoorden als persoonskenmerken zijn: Krachtdadigheid Vooruitziende blik Nauwkeurigheid Onze gedachten gaan uit naar een medewerker met een MBO/HBO opleidingsniveau. Ervaring in een vergelijkbare functie is een pre. Voor nadere informatie kunt u ons bellen op 0161-226472. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Cepro International B.V., A.V.M. Haagh, Postbus 183, 5120 AD Rijen <sr Professional Progian Prodtcis Twincom is een onderneming die actief is in de markt van Unix systeemsoftware (RAID) met een 3- tal pakketten, Dealers, var's en end-users worden bediend vanuit Oosterhout (NB) en Shreveport (USA). Twincom International B.V. zoekt een: Taken: ondersteuning in dagelijkse werkzaamhe den, support, maken documentatie, onderhou den www-site. Gevraagd: duidelijke affiniteit met software, MTS/HTS-niveau, zelfst./alieen kunnen werken, ken nis van Word en Engels, i.b.v. auto, Ift. 20-30 jr. E-mail: info@twincom.nl of stuur uw brief c.v. naar: Twincom International BV, o.v.v. VK/2702, Postb. 4984, 4803 EZ Breda. assurantiën - hypotheken - pensioenen iid nva VAN DER LIST ADVIESGROEP B.V. is een gespecialiseerd adviesbureau op het gebied van assurantiën, hypotheken en pensioenen. Ter versterking van ons team zijn wij op korte termijn op zoek naar een representatieve voor advisering en beheer van bestaande en nieuwe particuliere relaties. U heeft een afgeronde HAVO- of MBO-opleiding en bij voorkeur het assurantie B-diploma. Uw leeftijd ligt tussen 21 en 27 jaar. U bent flexibel, stressbestendig, commercieel en communicatief sterk. U bent bereid om ook in de avonduren te werken. Wanneer u interesse in deze functie heeft, kunt u uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie sturen naar: Van der List Adviesgroep B.V. De heer J.C.M. Naalden i Molenstraat 35, 4701 JM ROOSENDAAL goor Albert Eikenaar Volendam - Hij wil abso luut niet als een vies pietje Porno door het le ven gaan. Volendammer Hans Hartog (53) handelt al 28 jaar in nette seks althans in de gebruiksar tikelen, de hulpstukken, de kleding en de fantasie prikkelende beelden op videofilm of in een ero tisch plaatjesblad. Heel afstandelijk, misschien wel een beetje schuw, spreekt Har tog daar over. Geen vulgair woord komt over zijn lippen. Maar het is niet zo dat hij zich voor zijn nering geneert. Zijn te rughoudendheid noemt hij zelf bescherming. „We hebben een naam hoog te houden, een merk met flair en daar ben ik heel zui mg op. Het minste of geringste kan in deze gevoelige wereld je reputatie aantasten. Youp van 't Hek mag van iedereen met schuttingwoorden smijten. Als wij het doen, vinden de mensen ons ordinair. Zo dubbel werkt dat." Christine le Due heten de acht tien winkels en het postorderbe drijf die intussen deel uitmaken van het Hartog-eoncern. Ken merk: een poesje. De shops vor men de grootste keten in de branche. Het verzendhuis staat in die sector ook aan de top. Met geduld gepaard aan vlijt bouwde Hans Hartog aan zijn familie onderneming waarin ook zijn kinderen Steffie, Vivienne en Patrick, een schoonzoon, een broer, een zwager^ een neef en een nicht emplooi vinden. Vader Hartog geldt echter als het clan-opperhoofd dat met zijn Fingerspitzengefühl voor wat de mensen wensen de globale koers uitzet. De anderen vullen op hun terrein de details in. Eén ding stond al die jaren voor op: de filialen mogen er niet smoezelig, niet klef, niet dirty uit zien, geen aanstoot geven. „Ze moeten ogen, maar ook weer niet als een kille pillenapotheek. Klanten van beide geslachten, van alle rangen en standen die nen zich er op hun gemak te voe len tussen warme kleuren in een vriendelijk gestijld interieur. Mijn uitgangspunt is dat ze geen platte seks zoeken, maar fun, een beetje spanning, voor een seksu ele safari thuis. Ik verkoop on deugende pret aan volwassenen. En dat beschouwen we zelf als totaal normaal. Extreme toe standen passen daar niet bij." TRANSPORT B.V. Teteringen Holland Van Ham-Beens transport te Teteringen is aktief in het internationaal tranport van en naar Frankrijk, waarvoorzo'n 25 auto's ingezet worden. Van Ham-Beens is een 100% dochteronderneming van Beent transport te Stadskanaal, die met 50 auto's transporten uitvoert door heel Europa. Vanwege het bereiken van de VUT-gerechtigde leeftijd van de hui dige planner, zoeken wij voor de vestiging in Teteringen een jonge, enthousiaste die verantwoordelijk is voor het regelen van de retourladingen voor beide bedrijven vanuit Frankrijk. Voor een goede uitoefening van deze funktie, is het noodzakelijk dat kandidaten voldoen aan de vol gende eisen: - ruime ervaring met alle facetten van het vervoer, met name naar en van Frankrijk - uitstekende beheersing van de Franse taal in woord en geschrift - goede stressbestendigheid - flexibele instelling, met name ook ten aanzien van werktijden - leeftijdsindikatie: 23 tot 35 jaar Uw schriftelijke reaktie gelieve binnen 14 dagen te richten aan: T.a.v. de directie i Postbus 46 4847 ZG Teteringen Inlichtingen betreffende deze funktie kunt u telefonisch inwinnen bij - dhr. A. Martens, telefoon 076-5879255 Pensioenfondsen in Nederland het nauwelijks voorstelbare bed "00 miljard gulden in kas. En I wel of niemand zich afvraagt geld beheerd wordt. Zo druk als we zijn met uitzoe ue beste koopsompolis, spaar- c gingsrekening is, zo weinig tijd dacht hebben we voor de mani< °P ons pensioengeld wordt beh verdeeld) en hoe die pensioen worden bestuurd. Wat bijv< staatssecretaris Frank de Grave Qale Zaken en Werkgelegenh angs aan voorstellen deed, ga; Meeste mensen het ene oor in en ere weer uit. De Grave wil de 1 van fondsbesturen verbeteren e rokkenheid van verzekerden v °or modernisering van de deel raden. Maar pensioenfondsen var-van-ons-bed-show. ypisch weer zo'n voorbeeld va ®!se - pound foolish. Want ki "aar de cijfers. Het gemiddelc ouden had in 1996 voor bijna uizend gulden in beleggings bezat een kleine 50 La aan sPaarSeld en een iet rag, namelijk zo'n 67 duize u aan reserves bij commercie] raars (belegde premies). Ma O- aruondsen hadden de lieve s b'ehe ZenC* ®u^en Per buisho at bedrag is in de laatste ettgens enorm gegroeid. Waarde van die naa,mU?der dan de r v "rkomen, nu is er i 8Ü1:zo'n 600 w de pensioenp.: tif. sr>ectaculaire toename: ns®, maar ook - en laatste twii .groeid. Was pensioenfon i helft 1 s het van hi daarac— uuu miljard gu pensioenpotten. Oorz/ aplllaino fAnnowA j: prei dit word

de Stem | 1997 | | pagina 8