f i Projectcoördinator (MTS/HTS Bouwkunde) I EI Shiftleaders Operators DE STEM P E R S O spilfunctie tussen hoofd- en onderaannemers Mercuri urval De komende jaren willen we de stukjes op hun plek leggen. VERSTRAETEN VERBRUGGE BV UITVOERDER VERKOOPSTER AntwerP8 VAN Dl? A GOLFKARTON Hoofd Personeelszaken -3^ REGIONALE BRANDWEER ZEELAND CENTRALE POST AMBULANCEVERVOER ZEELAND CENTRALIST (m/v) Wie worden onze nieuwe shiftleaders en operators? Audax VERSTRAETEN VERBRUGGE BV VINIA VERA ®'outue jftlart Leidinggevende allround horecamedewerk(st)er Broodjeszaak D'Ouwe Mart SP aerospace and vehicle systems Dronken mai tegen gevel w Snelheidsdi is auto kwij 'Aanpassen v ventilatie weggegooid DE STEM fundiq Fundia Welbond B.V. in Raamsdonksveer is een zelfstandige werkmaatschappij van het Scandinavische concern Fundia AB. Fundia Welbond B.V. bewerkt en verkoopt wapeningsstaal ten behoeve WELBOND van de Grond, Weg Waterbouw, industriële bouw, (zware) utiliteitsbouw en woningbouw op de Nederlandse markt. Het monteren van het wapeningsstaal vindt plaats op de bouwprojecten door middel van gelieerde onderaannemers/montagebedrijven. In dergelijke samenwerkingsverbanden is het belangrijk bouwprojecten conform gemaakte afspraken uit te voeren zodat de doelstellingen m.b.t. kwaliteit, leverbetrouwbaarheid en rentabiliteit gehaald worden. Daarom zoeken we kandidaten (m/v) voor de functie van De functie: U wordt verantwoordelijk voor de uitvoering van bouwprojecten zoals deze vastgelegd is in contracten. Reeds tijdens het verkoopstadium volgt u de be sprekingen en werkt u calculaties uit. Na opdrachtverstrekking coördineert en bewaakt u de uitvoering. U ziet toe op naleving van de overeenkomst, zowel richting hoofdaannemer en 'eigen' onderaannemers als richting interne organisatie van Fundia Welbond. Uw prestaties worden gemeten in termen van kwaliteit en rentabiliteit van het werk: het realiseren van de gecalculeerde marges. U rapporteert aan de Salesmanager. Gevraagd: - Bouwkundige opleiding mini maal op MTS-niveau. - Enkele jaren relevante werkerva ring, bijv. als (assistent) project leider, werkvoorbereider of calculator in de utiliteitsbouw. - Sterke communicatieve vaardig heden. Aantoonbare ervaring met financiële aspecten van bouwprojecten. Scherp analy tisch met betrekking tot kosten en baten. - Leeftijd: 25 - 35 jaar Geboden: - Zeer zelfstandige spilfunctie, waarbij u contacten heeft met zowel hoofd- als onderaannemers, binnen gerenommeerde onder neming met een uitstekende reputatie in de bouwwereld. - De mogelijkheid om betrokken te zijn bij het hele traject van een bouwproject (van voorbereiding t/m uitvoering). - Goede arbeidsvoorwaarden, afhankelijk van uw ervaring en persoonlijke kwaliteiten. Voelt u zich aangetrokken tot deze interessante functie? Schrijf dan uw brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 73.978027 aan Mercuri Urval B.V. Claudius Prinsenlaan 126 4818 CP Breda. Wegens vertrek van de huidige functionaris zoeken wij op korte termijn een die onze medewerkers centraal stelt fern De functie Je verantwoordelijkheid is in de eerste plaats gericht op de invulling van de 'zorg'-functie binnen onze organisatie. Deze zware verantwoordelijkheid houdt in dat je het aanspreekpunt bent voor medewerkers met persoonlijke vragen, dat je invulling geeft aan het ziekteverzuimbeleid en dat je het vakinhoudelijk opleiden binnen onze organisatie vorm geeft. Je ondersteunt het opzetten van persoonlijke ontwikkelings plannen en je verzorgt zowel de instroom als de uitstroom van medewerkers Daarnaast geef je leiding aan twee mede werkers -waaronder de salarisadministrateur/ personeelsfunctionaris- en je rapporteert aan de Controller. m op - ,vw. k eert Wij zoeken Iemand die -voor alles- een open persoonlijk heid heeft met sterke communicatieve vaardigheden en een eerlijke en open manier heeft van leiding geven en samenwerken. Geen bestuurder, maar iemand die denkt èn zelf ook doet. Die op elk niveau in de organisatie makkelijk met mensen omgaat en slagvaardig en acceptabel problemen oplost. Naast minimaal een HBOopfeiding PM/Personeelsmanagement is relevante ervaring op het gebied van personeelszaken en in het begeleiden en opleiden van medewerkers vereist. Wij denken daarom dan ook aan een leeftijd van ongeveer 35 jaar. Je woont in de buurt van Oosterhout of bent bereid daarheen te verhuizen. Wij bieden een 'klasse baan' bij een 'kl^§se bedrijf'. Je krijgt een ruime verantwoordelijkheid, veel vrijheid en de middelen om je verantwoorde lijkheid ten uitvoer te kunnen leggen. Er is alle ruimte voor initiatieven op velerlei niveau. Naast deze vrijheid en verantwoordelijkheid word je echter consequent aangesproken op je prestaties. Daar staat uiteraard een prima salaris met uitstekende aanvullingen tegenover. De procedure Als deze uitdagende functie je interesseert, schrijf dan uiterlijk vóór 29 maart een brief met een curriculum vitae aan: Vandra Golfkarton bv, t.a.v. de heer H. Verschuren Postbus 114900 AA Oosterhout Faxen mag ook, ons faxnr. is (0162) 47 51 51 Voor inlichtingen kun je contact opnemen met Henk Verschuren, tel. (0162) 47 51 00. Reageer in ieder geval snel, dat doen wij naar onze klanten ook! Vandra Golfkarton bv Oosterhout satrt®1 ei9e" gen 9' loei* doos s ene' elt stu «ken- De Regionale Brandweer en Centrale Post Ambulancevervoer zijn dienstverlenende instanties. Eén van de taken is het in stand houden van de alarmcentrale ten behoeve van de brandweer en de ambulancehulpverle ning in Zeeland. De alarmcentrale is gevestigd in het Regionaal Coördinatiecentrum voor Zeeland in de centrumgemeente Vlissingen. Op de afdeling Inlichtingen/WVDA/erbindingen, waaronder de alarmcentrale ressorteert, kan, i.v.m. het ontstaan van een vacature, op korte termijn worden geplaatst een: Functie-informatie - de aan te stellen functionaris zal met andere centralisten in roosterdienst werkzaam zijn (ook tijdens week einden en feestdagen) - de gemiddelde werkweek bedraagt momenteel 36 uur - de werkzaamheden bestaan uit: het naar urgentie verwerken van meldingen, het coördineren van het ambulancevervoer en het begeleiden van brandweerinzetten het bedienen van de verbinding-commandowagen bij o.m. calamiteiten en oefeningen administratieve werkzaamheden en functioneren als telefonist vervanging van collega's, bijvoorbeeld bij ziekte overige werkzaamheden Functie-eisen - diploma verpleegkundige A of A/B - zelfstandig, snel en accuraat kunnen handelen - goede contactuele eigenschappen en improvisatievermogen - in bezit van rijbewijs B - kennis van zaken betreffende de organisatie van brandweer en ambulancehulpverlening strekt tot aanbeve ling - het volgen van noodzakelijk geachte opleidingen (brandweer/ambulancehulpverlening) en het deelnemen aan oefeningen Salaris De functie is gewaardeerd in rang VII. Het salaris bedraagt minimaal 2.640.- en maximaal 4.387.- per maand. Uitloop naar rang VIII behoort tot de mogelijkheden. (Het salaris is excl. een toeslag onregelmatige dienst). Overige informatie - de standplaats is Vlissingen - de rechtspositieregeling van de gemeente Vlissingen is van toepassing - kandidaten dienen bereid te zijn zich op Walcheren binnen een straal van 10 km tot de standplaats te vesti gen - een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure - een afvaardiging van het personeel wordt bij de selectieprocedure betrokken - voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de chef alarmcentrale, de heer J. Rotte, tel. 0118-421252 of bij diens afwezigheid tot het hoofd van de afdeling, de heer P.W. van Beek, tel.0118-421207 - belangstellenden kunnen reacties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad richten aan het Dagelijks Be stuur van de Regionale Brandweer Zeeland, Postbus 5134, 4380 KC Vlissingen ZATERDAG 22 MAART 1997 X 88 Audax kent 4 divisies, waarin zo'n 15 werkmaatschappijen zijn ondergebracht. Audax Automatisering Informatisering B.V. (A&l) levert diensten aan de werkmaatschappijen. Binnen Audax A&l zijn ongeveer 25 medewerkers werkzaam met geavanceerde technologische systemen en middelen. Op de afdeling iï-Operations zijn we op zoek naar twee De shiftleader is verantwoorde lijk voor de hele gang van zaken tijdens een shift. U geeft leiding aan de operators en instrueert hen over de plan ning. U analyseert afwijkingen en stuurt waar nodig bij. De functie wordt in tweeploegendienst uit gevoerd. Functie-eisen: Van onze nieuwe shiftleaders verwachten wij een HBO-niveau en een VW0-op!eiding (met wiskunde), aangevuld met een aantal Ambi-modules. U hebt kennis op het gebied van Unix en bent bereid tot het volgen van IT1L- trainingen. U beschikt bovendien over leidinggevende ervaring. Tevens zoeken wij enkele U zorgt voor de benodigde gegevens en materialen voor de uitvoering van de productie. U bedient de computers, netwerk- apparatuur en randapparatuur conform de protocollen van de systeembeheerders. U past volgens de voorschriften parameters aan in een UNIX- omgeving. Ook signaleert u storingen in de productievoortgang, waarna u de benodigde aaie onderneemt. Tenslotte behoren het verzorgen van shiftrapportages en rapportages voor controle tot uw taak, alsmede de beveiliging van gegevensverzameling en het Voor beide functies: De nadruk bij deze functies ligt op het voorbereiden, uitvoeren en begeleiden van gegevensver werkingsprocessen van de veschil- lende werkmaatschappijen binnen de afdeling IT-0perations. Een professionele en zakelijke houding vervaardigen van back-ups. De funaies worden tot het einde van dit jaar in drieploegendienst uit gevoerd en vanaf 1998 in twee ploegendienst. Funaie-eisen Onze nieuwe operators beschikken minimaal over een HAVO-diploma (met wiskunde). Ook beschikt u over de van toepassing zijnde Ambi-modules en kennis op het gebied van automatisering/ informatica op MBO-niveau. Daar naast zien wij graag een aantal aanvullende cursussen op het gebied van Unix; u bent ook bereid om ITIL-trainingen te volgen. is noodzakelijk, die ook tijdens werk onder druk gehandhaafd blijft. Tegelijkertijd werkt u klant gericht en bent u flexibel. Audax biedt een goed basissalaris met ploegentoeslag en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Stoorvogel, 0161-457846. Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u tussen nu en 14 dagen richten aan Audax A&l, t.a.v. mevrouw D. van Leeuwen, P&O-manager, Postbus 71, 5126 ZH Gilze. Succesvol opereren in het zich i dynamische organisatie- een organisatie, die in alle geledingen innovatieve daadkracht, slag vaardigheid en winnersmentaliteit uitstraalt. dat is audax, met een aantal werkmaatschap pijen die zich kwalitatief en onderscheidend nadrukkelijk manifesteren op de uiteenlopende facetten van de media. van uitgeven, marketing, import en distributie tot en met logistieke dienstverlening en detailhandel. en natuurlijk zijn oat 00k de inmiddels ruim 1000 medewerkers, die dagelijks met een voor het daadwerkelijke succes van audax! SAMEN NAAR EEN MOOIE EEUWWISSELING. 1 Wilt u donateur worden van het Wereld Natuur Fonds? Maak dan f30,- over op gironummer 50 van het Wereld Natuur Fonds in Zeist. VERSTRAETEN VERBRUGGE BV is een dynamische onderneming op het gebied van stads en industriële reiniging met vestigingen in Terneuzen, Vlissingen en Roosendaal. Voor onze vestiging te Roosendaal vragen wij in verband met een toename van onze industriële reinigingsactiviteiten in West-Brabant een De functie: Na een inwerkperiode op operationeel gebied gaat u de werkzaamheden op locatie organiseren en coördineren. Daarnaast neemt u bij klanten werkzaamheden op en maakt u calculaties in samenwerking met de afdeling verkoop. Tevens bezoekt u nieuwe klanten om het werkvolume te vergroten. Veilig werken, kwaliteit en efficiëntie zijn de sleutelwoorden van uw profiel. Wij zoeken: Iemand die niet opziet tegen hard werken, een overall aantrekken, handen uit de mouwen steken; goed kan functioneren in teamverband, affiniteit heeft met technische dienstverlening en representatief overkomt bij de klant. Leeftijd bij voorkeur tussen de 28 en 40 jaar. Opleiding: afgeronde opleiding op MTS/HTS-niveau (scheeps-)werktuigkunde of door de praktijk gevormd en kennis via cursussen ontwikkeld en kan werken met pc-programma's. Tenminste 5 jaar ervaring in de chemische en/of petrochemische industrie. Wij bieden: Een uitdagende en afwisselende functie in een collegiaal team, eigen verantwoordelijkheid, goede werksfeer met directe aanspreekpunten en toonbare actie. Aantrekkelijke emolumenten zoals een goed salaris en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Gebruik van een bedrijfsauto. Belangstellenden worden verzocht om uiterlijk binnen veertien dagen een met de hand geschreven sollicitatie met C.V. te zenden aan de afdeling personeelszaken. ter attentie van de heer H. Zwart Stationsweg 37 4538 AB TERNEUZEN Telefoon: 0115-612611 mode Mode gericht op vrouwen met een eigen stijl. Voor onze vestiging te Breda zoeken wij op korte termijn een: parttim© 20 uur p.w. Functie-eisen: Middelbare opleiding Grote mate van zelfstan digheid Goede contactuele eigenschappen Grote affiniteit met en ervaring in mode Representatief voorkomen. Wij bieden een hele fijne werksfeer, goede salarië ring en dito arbeidsvoorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent in bovengenoemde functie, schrijft u dan z.s.m. een brief met curricu lum vitae en pasfoto naar: T.a.v, mevr. A. Tollenaar Lange Brugstraat 42, 4811 WS Breda Broodjeszaak - Restaurant D 'Ouwe Mart is een goed lopende brood jeszaak annex restaurant, waar een aantal mensen in goede sfeer samenwerken. Dit bedrijf is op zoek naar een enthousiaste: Wij zijn op zoek naar iemand die zijn ver antwoordelijkheden kan dragen en van aan pakken weet. Bij afwezigheid van de direc tie moet er leiding worden gegeven aan het overige personeel. De functie brengt het volgende met zich mee: Het bedienen van klanten Het bereiden van gerechten Het klaarmaken van salades en broodjes Het aannemen van bestellingen Het maken van werkschema's bij afwezig heid van de directie. De belangrijkste vereisten voor deze baan zijn: Het hebben van voldoende keukenervaring Een flexibele instelling m.b.t. de werktijden (38-urige werkweek) Mocht u interesse hebben en denkt u dat u geschikt bent voor deze baan, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een CV sturen naar: t.a.v. Mevr. J.W. Coppens I Markt 42, 4701 PH Roosendaal SP is een innovatieve, industriële Nederlandse onderneming, succesvol in ontwik keling, productie, reparatie en onderhoud in de markten voor luchtvaart- en voertuigsystemen, met momenteel circa 290 medewerkers. WIJ ZOEKEN EEN VAKKUNDIGE: A. GROEPSLEIDER PRODUCTCONTROLE B. CNC WERKVOOR BEREIDER VERSPANING A. Croepsleider Productcontrole Belangrijkste taken: Geeft leiding aan ca. 10 productcontroleurs Zorgt voor een optimale inzet van mensen en middelen Zorgt voor de definitie van het afdelingsbeleid en is verantwoordelijk voor de implementatie hiervan Vaststellen van meet- en callibratieprocedures conform ISO-9000 Adviseren van (voornamelijk) productie, werk voorbereiding en overige kwaliteitsafdelingen Beoordelen van meetrapporten en het nemen van besluiten met betrekking tot goed- danwel afkeur Inbreng van vakkennis en inhoudelijke kennis (bv. 3-D metingen) Rapporteert aan hoofd productie Algemene eisen voor de functie: Opleiding minimaal MTS/HTS-WTB of vergelijk baar niveau Leidinggevende capaciteiten Goede teamwerker Beheersing Engelse en Duitse taal Ruime ervaring en opleiding in het genoemde vakgebied 10 jaar) Kunnen omgaan met PC en relevante software programma's zoals MS-excel en MS-word B. CNC werkvoorbereider verspaning Belangrijkste taken: Het opstellen van werkinstructies en offertecalcu- laties Het technisch ondersteunen van productie en commercie (verkoop en inkoop) Het doorvoeren van methodeverbeteringen Algemene eisen van de functie: Opleiding MBO/HBO-WTB Meerjarige ervaring met CNC-programme ring Ervaring met 3-CAD/CAM-systemen, bij voorkei® Pro Engineer/Pro Manufacturing en AutoCad Beheersing Engelse en Duitse taal Kunnen omgaan met PC en relevante software programma's, zoals MS-excel en MS-word and Bent u geïnteresseerd in een van vacatures, zend uw curriculum vitae, alsmede korte brief, vóór 15 april naar: SP aerospace vehicle systems bv, t.a.v. dhr. M. Coolen, afdeling personeelszaken, postbus 436, 5660 AK Geldrop In I Door Frank Deij Gent/Terneuzen - In e Kanaalzone, op e I worp van Zeeuws- ren, komen volgend nieuwe banen bij dt voor langdurige interessant zijn. Het Antwerpse havenb toen Natie/Seaport gaat aan de Kennedyla: een mega logistiek par I voor opslag, doorvoer i deling van goederen, dé 1500 arbeidsplaatsen o Volgens voorzitter Feri van de Raad van Best w Kuitaart - Een 33-jarig bilist uit de gemeente I is in de nacht van dom vrijdag onder invloed vé met zijn auto tegen de van een huis op de Huls Kuitaart geknald. De man liep verwond aan zijn gezicht. Dokt< I deling was niet nodig. I van het huis, een deel boedel en de auto raakt beschadigd. De man wa uur eerst met zijn aut weg geraakt en daarna I huis gebotst. De ade wees uit dat zijn promii 1,6 was. Van onze verslaggever I Keimerswaal - De pol gisteren de een jaar ou I van een 26-jarige inwoi gemeente.. Zwartsluis i genomen. De bestuuri over de rijksweg A58 j meente Reimerswaal snelheid van minstens meter per uur. Ter plaatse mag niet hai I den gereden dan 70 kilo: uur. I Verder werd op deze rijk 23-jarige inwoner uit B Zoom aangehouden. De bilist reed 168 kilomete: in plaats van de toegesta mum snelheid van 120.1 werd een bestuurder ui nisse bekeurd. Deze man kilometer per uur. Van onze verslaggever Hulst - De 16.000 guldt j gemeente Hulst uit wil voor het opheffen van de overlast, veroorzaakt do latoren in de lichtkoepe stadskantoor, is volgens 'al politici weggegooid f bleek tijdens de bespre I Rot voorstel in de Stads- en Dorpsontwikk be raadsleden Blommae en De Vries twijfelden rendement van deze in\ be aanpassingen is nod door het ventileren van d bet stadskantoor geluid ontstaat in de kantorer ambtenaren. Raadslid vond dat de investering vol was. Voor 2500 gul Wasgoed gestol Terneuzen - Van een 3 ge Terneuzense is gist naar wasgoed gestolf diefstal gebeurde bi woning aan de Wi "ithstraat. be gedupeerde vrou1 Voor zo'n 2500 guide wasgoed aan de lijn hé bereikbaar m h

de Stem | 1997 | | pagina 20