IG zoekt: PARATEN or elke klus Adecco i 1 Vedior BJ ERVAREN MANAGERS ©MANPOWER ÜBÜBE11 IOFCENTER 1-312551 of 319000J :q d d .o Wie impuls Interim-coördinator kunsten m/v VACATURES h vacature 2 MONTEURS M/V JANSSENS B.V. De Vriendelijke Vakmensen. COMMERCIEEL MEDEWERKER m/v personeelsdiensten ESISCH KOKEN 1 13-216451 YVGDDPAX, FASSAE R T3(Q8&rcht! 'V Uw taak: Gewenst: Geboden: Winsemius Molenaar b.v. OPROEPKRACHT Gti een SALESMEDEWERK(ST)ER voor 16 uur per week ASB Administratief Algemeen Technisch The flexible workforce OIL TOOLS MANUFACTURING ENGINEERING DRAFTSMAN M/V tNTERESSE? AUTOBEDRIJF MET ONDERNEMERSMENTALITEIT M/V You can measure the difference. LART 1997 DE STEM ZATERDAG 22 MAART 1997 X 90 I RE IDS STEM i/ing deze week officieel, zijn :e SUPER keukenshowroom 1 is o.a. ons koffie demon gehouden. Deze feestelijke an. Deze opening vieren wij want bij aankoop van een de helft van de geldwaarde uigkap, koelkast en vaatwas- Id verdienen. Etten-Leur Telefoon (076) 503 6611 Ooslertoout Telefoon (0162) 43 32 50 femeuien Telefoon (0115) 6158 00 Bergen op Zoom Telefoon (0164) 239400 Breda Administratief Boschstraat 18-20 Telefoon (076) 52015 00 Techniek Telefoon (076) 522 30 70 VanCoothplein3 Telefoon (076) 520 57 77 ELLINGEN EN IN NEDERLAND, BELGIE EN DUITSLAND Kwaliteitshout heeft 'n merk^ VAREN ALLE SOORTEN HANG- EN SLUITWERK Inpakkers m/v Voor een relatie in de omgeving van Bergen op Zoom. De werkzaamheden worden voornamelijk staand verricht en in tweeploegendienst. Het betreft hier zowel machinaal inpakwerkals handmatig inpak- werk. Ben je in het bezit van eigen vervoer en beschik baar voor langere tijd? Neem dan voor meer informatie contact met ons op. Info: Adecco Bergen op Zoom, Corlinda Meulblok of Sylvia Groenewold, Parade 4. Ervaren hoveniers m/v Voor diverse relaties in Bergen op Zoom en omgeving. We hebben regelmatig vacatures voor ervaren hoveniers en groenmede werkers. Beschik je over ruime ervaring en ben je in het bezit van relevante diploma's en een rijbewijs? Dan hebben wij de baan voor jou! Er is tijdelijk werk, maar ook werk voor een langere periode. Info: Adecco Bergen op Zoom, Sylvia Sweegers, Parade 4. Machine-operator m/v Voor een bedrijf in Moerdijk. Heb je een diploma Vapro A en B of een mts-procestechniek en ervaring met meet- en regeltechniek? Kun je bovendien met eigen vervoer op industrieterrein Moerdijk komen? Kom dan langs of bel voor meer informatie. We bieden een leuke fulltime baan in vijfploegendienst. Info: Adecco Breda, Liesbeth en Miranda, Boschstraat 18-20. Boekhouder m/v Voor een adviesgroep in Breda. Je voert zelfstandig de boekhouding voor diverse klanten. Heb je een spd- of een mba-diploma en enkele jaren ervaring op boek- houdkundig gebied? Ben je bovendien in het bezit van een rijbewijs? Neem dan contact met ons op. Info: Adecco Breda, Tan[a van der Putt, Boschstraat 18-20. Postkamermedewerker m/v Voor een bouwmarkt in Breda. Je bent verantwoordelijk voor het sorteren van de post en het verzorgen van bestellingen. Ook neem je bij afwezigheid van de telefoniste haar werkzaamheden over. Heb je ervaring met een telefooncentrale, spreek je de Franse taal en ben je flexibel inzetbaar voor 20 tot 40 uur? Dan ben jij de juiste kandidaat voor deze functie. Info: Adecco Breda, Tanja van der Putt, Boschstraat 18-20. Agentschapssecretaresse m/v Voor de europese marktleider op het gebied van beveiligingen. Wij zoeken een enthousiaste jonge dame met een secretariële opleiding (meao- of Schoevers-secretaresse). Heb je één jaar werk ervaring, ben je initiatiefrijk en sta je sterk in je schoenen? Dan is dit de baan voor jou. Bel ons voor informatie. Info: Adecco Breda, Astrid Habraken, Van Coothplein 3. Typiste/receptioniste m/v Voor een verkoopkantoor van computerpapier in Breda. Naast het verrichten van typewerkzaamheden, werkje één dag per week aan de receptie. Beheersing van de Duitse en Engelse taal is een pré, ervaring met Word een must. Deze fulltime functie kan ook ingevuld worden door twee parttimers. Heb je interesse, bel dan snel voor informatie. Info: Adecco Breda, Miriam van Bommel, Van Coothplein 3. Loodsmedewerker m/v Voor een internationaal koeriersbedrijf op Hazeldonk. Wij zoeken voor elke zondagnacht een enthousiaste medewerker voor de loods. Je werk tijden zijn van 03.30 tot 08.00 uur. Eigen vervoer is een must, gezien de lokatie Hazeldonk. Heb je interesse? Bel ons of kom langs. Info: Adecco Breda, Astrid Habraken, Van Coothplein 3. Magazijnmedewerkers m/v Voor een distributiecentrum in verfproducten. Ben jij een enthousiaste aanpakker die geld wil bijver dienen? Dan hebben wij werk in de avonduren (van 18.00 tot22.00 uur) voor jou. Ben je minimaal twee avonden per week beschikbaar? Bel dan voor informatie. Info: Adecco Breda, Monique Poppelaars, Van Coothplein 3. Verkoper m/v Voor een bedrijf in Etten-Leur. Wij zijn op zoek naar een goede verkoper, liefst met ervaring in de keuken branche. Ben je tussen de 20 en 35 jaar, heb je enige jaren verkoopervaringen een commerciële instelling? Dan ben jij de verkoper die we zoeken. Info: Adecco Etten-Leur, Nathalie Eillebrecht, Bisschopsmolenstraat 123. Productiekrachten m/v Voor diverse projecten in Etten-Leur. Ben je tussen de 18 en 22 jaar en wil je graag aan de slag? Kom dan zo snel mogelijk langs of bel. Info: Adecco Etten-Leur, Veronique Verberkmoes, Bisschopsmolenstraat 123. Productiemedewerker m/v Voor een relatie in Etten-Leur. Heb je een afgeronde lts-opleiding en wil je in ploegen werken? Neem dan snel contact met ons op en informeer naar je mogelijkheden. Info: Adecco Etten-Leur, Veronique Verberkmoes, Bisschopsmolenstraat 123. Assemblagemedewerker m/v Voor een bedrijf in Raamsdonksveer. Je gaat diverse onderdelen van transportsystemen assembleren. Ben jij die mts'er wtb die van tekeningen kan lezen? Stap dan bij ons binnen of bel ons snel. Info: Adecco Oosterhout, Sacha de Kort, Leysenhoek 3. Schoonmaker m/v Voor een bedrijf in Geertruidenberg. Ben je op zoek naar fulltime schoonmaakwerk en in het bezit van veiligheidsschoenen? Dan hebben wij een leuke job voor jou! Ben je geïnteresseerd? Neem dan contact met ons op. Info: Adecco Oosterhout, Sacha de Kort, Leysenhoek 3. Assemblagemedewerker m/v Voor een bedrijf in Oosterhout. Je gaat bouwapparatuur samenstellen, waarbij het fitten van koper en pvc leidingen tot je werkzaamheden behoort. Voor een interne opleiding wordt gezorgd! Heb je affiniteit met techniek en een afgeronde lts- opleiding met ervaring in de installatietechniek? Neem dan snel contact met ons op! Info: Adecco Oosterhout, Sacha de Kort, Leysenhoek 3. Administratief medewerker m/v Voor relaties in Zeeuws-Vlaanderen. Regelmatig hebben wij werk voor meao'ers-ba. Laat je alvast inschrijven bij Adecco Terneuzen. Wellicht kunnen wij je op korte termiin een leuke job aanbieden! Info: Adecco terneuzen, Sheila of Petra, Noordstraat 93. Vakantiewerkers m/v Zoek jij een leuke vakantiebaan? Dan kunnen wij je verder helpen. We hebben werk voor je op een camping aan de Zeeuws-Vlaamse kust, in de horeca, de winkel en in het onderhoud. Het verblijf is geregeld. Je mott wel van aanpakken weten! Nieuwsgierig? Laat wat van je horen. Info: Adecco Terneuzen, Sheila of Petra, Noordstraat 93. HOU f Verzekeringsspecialisten b.v. Wij zijn adviseurs op het gebied van verzekeringen, pensioenen en hypotheken, werkend in de regio Middden-Brabant. Ons team bestaat uit zes mensen en wij zoeken op korte termijn een enthousiaste - beheren en uitbreiden van het relatiebestand in de particuliere markt en het midden- en kleinbedrijf - MBO/HBO werk- en denkniveau - assurantiekennis op minimaal B-niveau - goede commerciële en contactuele vaardigheden - in bezit van rijbewijs B en auto - bereidheid 's avonds te werken - leeftijd ongeveer 25 jaar een gezellige en zelfstandige werkkring binnen een kleine groep. Schriftelijke sollicitaties met uw curriculum vitae kunt u zenden aan: Postbus 15060 AA Oisterwijk Telefoon 013-5284531 lid ■rSt l nva Voor de Esprit-store in Breda zijn we op zoek naar een enthousiaste De belangrijkste taken van de salesmedewerkfstler zijn: Verkopen. Service verlenen aan de klant. Verkoopondersteuning, zoals het op orde houden van het magazijn, aanvullen van de goederen in de winkel en kassahandelingen. De vereisten zijn: Verkoopervaring. Gevoel voor mode. Een jonge en sportieve uitstraling. Pluspunt is: Een mode-opleiding. Zie jij in deze vacature een uitdaging die je denkt waar te kunnen maken, stuur dan binnen 7 dagen eert sollicitatiebrief met c.v. en pasfoto naar t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Flevolaan 60c, 1382 JZ Weesp. Zoekt u een nieuwe uitdaging Wilt u geen saaie job Wij, importeur van monturen, zonnebrillen en andere op- tiek verwante producten, zoeken een jonge dynamische commerciële vertegenwoordiger (m/v) die in staat is onze bestaande klanten te behouden en nieuwe klanten kan overtuigen van de (meer)waarde van ons bedrijf. Kennis van de optiek branche is gewenst, maar niet nood zakelijk. Voor een interne opleiding wordt gezorgd. Het goed kun nen samenwerken in ons team is een "must". Opleiding: HBO/MBO commercieel. Goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift. Wij bieden een goed salaris provisie en een auto van de zaak. Indien u zich tot deze functie voelt aangetrokken, verzoe ken wij u uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een re cente pasfoto, te richten aan: Kelly's Vision B.V. Haansbergseweg 69a T.a.v. dhr. C.L. Hendriks 5121 LH RIJEN Transportbedrijf Goorden Wouw B.V. vraagt op korte termijn: INTERNATIONAAL CHAUFFEUR in bezit van alle benodigde rijbewijzen en chauffeursdiploma. Gelieve telefonisch te reageren uitsluitend van ma. t/m vr. tussen 9.00 en 16.00 uur. Tel. 0165-304051. geeft een aan de "saaiste stad van Nederland"? Het bestuur van de stichting Emmasingel te Eindhoven roept kandidaten op voor de functie van voor het ontwikkelen van een eerste jaarprogramma voor het zogenaamde kunstencluster in De Witte Dame. Het kun stencluster is een samenwerkingsverband tussen verschil lende Eindhovense instellingen op het terrein van de kun sten, architectuur en vormgeving, zoals de stichting Arctic, het grafisch atelier Daglicht, de stichting Beeldenstorm en het Architectuur-centrum Eindhoven. Voor het kunstenclus ter is een ruimte van 600 m2 beschikbaar in de zogenaamde Witte Laag van De Witte Dame. De Witte Dame is een openbaar multifunctioneel gebouw in het centrum van Eindhoven waarin tal van instellingen worden gevestigd, zoals de Openbare Bibliotheek, het European Design Center, de Academie voor Industriële Vormgeving, Philips Corporate Design, de kunstuitleen en het kunstencluster. De interim-coördinator wordt belast met het ontwikkelen van een algemeen beleidsplan voor de toekomst van het kunstencluster in De Witte Dame, in eerste instantie uitmon dend in een aansprekend en kwalitatief hoogwaardig ope ningsprogramma. Daartoe kan de interim-coördinator ge bruik maken van voorstellen van de deelnemende instellin gen, maar ook zelf activiteiten ontwikkelen. Wij zoeken een inspirerende en dynamische persoonlijkheid die goed op de hoogte is van de actuele ontwikkelingen op het terrein van de kunsten en die in staat is om van het kun stencluster in De Witte Dame een levendige en interessante plek te maken. Daarvoor zijn organisatorisch talent, uitste kende contactuele eigenschappen, redactionele vaardighe den en ervaring in fondsenwerving onontbeerlijk. Wij bieden voor deze functie een aanvangssalaris van f. 3.900,bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Op ter mijn behoort een vast dienstverband tot dë mogelijkheden. Sollicitaties binnen 2 weken na het verschij nen van deze oproep te richten aan de secretaris van het bestuur van de stichting Emmasingel, de heer P. van Woensel, Postbus 8, 5690 AA Son. Met 160 vestigingen voor uitzending, replacement, detachering en werving selectie biedt Vedior asb meer mogelijkheden voor werkgevers, werknemers en mensen die op zoek zijn naar werk. U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (M/V): Afgestudeerde HEAO'ers. Bij rela ties in Roosendaal en omgeving heb ben wij regelmatig werk voor afge studeerde HEAO'ers. Heeft u uw stu die afgerond en wilt u voor langere tijd aan de slag, laat u zich dan nu in schrijven! Boekhoudkundig medewerk(st)er. Voor meerdere relaties in Roosendaat zijn wij op zoek naar ervaren gemoti veerde boekhoudkundige medewer kers, Heeft u een boekhoudkundige opleiding op MEAO of HEAO-niveau en wilt u voor langere tijd aan de siag, dan hebben wij regelmatig werk Afgestudeerde MEAO'ers. Wij heb ben regelmatig werk voor jonge af gestudeerde MEAO'ers. Wilt u voor langere periodes aan het werk, schrijf u dan zo snel mogelijk in! Productiemedewerk(st)er. Voor een relatie in Oud-Gastel zijn wij op zoek naar gemotiveerde kandidaten die bereid zijn om in drie-ploegen dienst te werken. Het betreft vacatu res voor korte en langere tijd. Er staan goede verdiensten tegenover! Magazijnmedewerk(st)er. Voor een relatie in Roosendaal zijn wij op zoek naar een jonge, gemotiveerde maga- zijnmedewerk(st)er die zelfstandig kan werken. Er is een mogelijkheid tot vast dienstverband. Heeft u interesse, schrijf u dan nu in! Productiemedewerk(st)ers. Voor diverse relaties in Roosendaal en om geving zijn wij dringend op zoek naar jonge productiemedewerk(st)ers. Werkzaamheden zijn in dagdienst. Als u voor langere tijd aan de slag wilt, schrijf u zich dan nu in! LTS 'ers Metaal. Voor verschillende relaties in de regio Roosendaal heb ben wij dringend behoefte aan jonge enthousiaste, gemotiveerde kandida ten die graag aan de slag willen in de metaalsector als CNC-operator, con structiebankwerker, draaier of als frezer. Bent u geïnteresseerd, kom dan zo snel mogelijk langs! MTS/HTS Bouwkundigen. Wij heb ben regelmatig werk voor enthou siaste tekenaars, werkvoorbereiders, calculators en constructeurs. Wij zoe ken zowel ervaren kandidaten als re cent afgestudeerden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Vedior asb. Nieuwe Markt 53c, 4701 AD Roosendaal. Tele foon: (0165) 545955. Varco BJ Oil Tools B.V., hoofdkantoor van de Oil Tools Division, is een onderdeel van het internationaal opererende bedrijf Varco International,Inc., gevestigd in Orange, California, USA. Varco BJ Oil Tools B.V. ontwikkelt, vervaardigt en verkoopt geavanceerde hef- en koppelgereedschappen voor de olieboorindustrie. Bij de vestiging in Etten-Leur zijn 185 mensen werkzaam. Ter uitbreiding van de afdeling Manufacturing Engineering zijn wij op zoek naar een Functie-informatie: De Manufacturing Engineering Draftsman is verantwoordelijk voor de ontwikkeling en evaluatie van gereedschappen en apparatuur, voor het controleren en herzien van tekeningen voor uitgifte en voor het implementeren van veranderingen naar gereed schappen en apparatuur. Voorts assisteert de Manufacturing Engineering Draftsman bij het realiseren van de produktie van spantechnieken en bij projecten, toegewezen aan Manufacturing Engineering. Ook het realiseren van (overeengekomen) speciale projecten, taken of doelen, zoals gesteld door het management, behoort tot het takenpakket. Functie-eisen: Voor deze functie verwachten wij een afgeronde opleiding MTS-WTB of een opleiding van gelijkwaardig niveau met minimaal vijf jaar tekenervaring, waarvan twee jaar actieve ervaring in een verspanende produktie-omgeving. U heeft bekwaamheid in CAD (minimaal AutoCad 12) methoden en technieken en u heeft ervaring met hydraulische en pneumatische systemen. U bent in staat zowel mondeling als schriftelijk te communiceren in het Engels. Voorts bent u in staat zowel mondeling als schriftelijk te rapporteren en te communi ceren met andere afdelingen. Leeftijdsindicatie: 25 tot 35 jaar. Wij bieden: Varco BJ besteedt veel aandacht aan uw werkomstandigheden, de werksfeer, uw opleidingsniveau en aan uw toekomstmogelijkheden. Binnen deze boeiende functie wordt u in staat gesteld uw kennis en ervaring te vergroten. Natuurlijk ontvangt u daarbij de nodige support en opleiding. Dit wordt onderstreept door een uitstekend beloningspakket, dat u binnen de metaalbranche bijzonder zal aanspreken. Indien u aanvullende informatie wenst over deze vacature, kunt u contact opnemen met de afdeling Human Resources van Varco BJ, telefoonnummer: 076-5083000. U kunt uw interesse voor deze vacature laten blijken door een sollicitatiebrief en uw curriculum vitae, met uitgebreide informatie over werkervaring, tot 10 dagen na de verschijningsdatum van dit blad te zenden aan: li<£© OIL TOOLS ISO 9001 gecertificeerd Varco BJ Oil Tools B.V. Afdeling Human Resources Nijverheidsweg 45 4879 AP Etten-Leur Automobielbedrijf Janssens Breda (officieel Renault-dealer) zoekt op korte termijn ter ondersteuning van de werkplaats Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Doornen, tel. 076-5229600. RENAULT Manpower is 's werelds grootste werkgever op het gebied van flexibele arbeid met ruim 2400 vestigingen in 42 landen en weet jaarlijks meer dan 1,5 miljoen mensen aan passend tijdelijk werk te helpen. In Nederland zijn er zo 'n 100 vestigingen. Vanwege explosieve groei, ondermeer in Noord-Brabant, zijn wij op zoek naar: T aakomschrijving: U verwezenlijkt commerciële doelstellingen binnen uw eigen gebied (als ware u zelfstandig ondernemer). Dit komt neer op de volgende taken: leiding en begeleiding geven aan de Office Managers in uw gebied het zelfstandig verwerven van grote nieuwe opdrachtgevers klantenbeheer het initiëren en stimuleren van netwerken budgetbewaking. Gedurende uw Trainee-fase van minimaal 1 jaar zult u deze kwaliteiten duidelijk moeten laten zien. Profiel: minimaal een HBO-opleiding, bij voorkeur met marketing en economie in het vakkenpakket 3 tot 5 jaar commerciële werkervaring met aantoonbare resultaten ervaring in leidinggeven, bij voorkeur in de zakelijke dienstverlening een ondernemende, pro-actieve, resultaatgerichte en initiatiefrijke persoonlijkheid met een duidelijke visie op optimale dienstverlening. Geboden wordt: een professioneel opleidingstraject goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder de mogelijkheid tot deelname in het Manpower Aandelen Participatieplan, een goede bonusregeling en een auto van de zaak de know-how van 's werelds grootste uitzendorganisatie. Bent u geïnteresseerd in deze functie? Schrijf dan binnen 7 dagen uw sollicitatiebrief met c.v. naar: Manpower Management B.V., t.a.v. mevrouw W. van Rossum, Stationsweg 19, 5211 TV 's-Hertogenbosch, onder vermelding van referentienummer 003a. Een psychologische test zal deel uitmaken van de selectieprocedure. De oriënterende gesprekken zullen plaatsvinden op 4 en 11 april a.s. UITZENDORGANISATIE

de Stem | 1997 | | pagina 19