(mer)a Hoger tarief patiënten privékliniek Onze Top 10 van deze week. e o o Student NOTKa actief als reisagent De Traktatie van het Jaar! 'Reddingsactie' eindigt in drama voor familie Maart Greenpeace 'gijzelt' nucleair-transportwagen OM trekt deel aanklacht tegen lid van 4 de erven Bruinsma' in Topper van de week 99 ch Ook bijdrage voor apparatuur IDË STEM BINNENLAND A3 Bertus'K. en I OM zien af van er beroep Rotterdam 1 I Je^elHd Zes jaar geëist voor dodelijke steekpartij Opnieuw gevallen van varkenspest Oudste man viert 108ste verjaardag O G 18 MAART 1997 A2 11 i DINSDAG 18 MAART 1997 root-Brittannië en Ierland- 'isselend bewolkt en buien ooral woensdag later op de ag steeds vaker met winterse eerslag. In het zuiden van Ier and en Engeland dinsdag ook f en toe zon. Middagtempera- tuur variërend van 7 graden in Schotland tot 11 in Ierland. België en Luxemburg: Dinsdag in de loop van de dag bewolkt en af en toe regen. Woensdag eerst regen, later op de dag op klaringen en buien. Dinsdag wordt het 12 graden, woensdag aanzienlijk kouder met 6 gra den. Noord- en Midden-Frankrijk: Dinsdag eerst zonnige perioden en kans op mist, later op de dag wolkenvelden en mogelijk wat regen of motregen. Woensdag een frisse noordenwind en en kele buien. Middagtempera- tuur dinsdag rond 14 graden, woensdag dalend naar 6 tot 10 graden. Zuid-Frankrijk: Eerst enkele mistbanken. Verder dinsdag in de loop van de dag van het noordwesten uit toenemende bewolking. Vooral woensdag enkele buien en een stevige noordwestenwind. Middag- temperatuur rond 17 graden, aan de voet van de Pyreneeën lokaal meer dan 20, woensdag kouder en meest tussen de 10 en 15 graden. Spanje: Vrij zonnig. In het noorden wolkenvelden, winde rig en met name woensdag hier en daar regen. Op de meeste plaatsen maxima ongeveer 22 graden, in Andalusië lokaal 27 graden. Italië: Flinke zonnige perioden en droog. Woensdag in het noorden bewolkt en een enkele regen- of onweersbui. Middag- temperatuur omstreeks 18 gra den, in het noorden lokaal ver boven de 20 graden, woensdag overal iets lager. Griekenland en Kreta: Perio den met zon. Vooral dinsdag een enkele bui en rond de Egei- sche Zee veel wind. Maxima ongeveer 18 graden, dinsdag in het oosten wat lager. Duitsland: Bewolkt en van tijd tot tijd regen, in hogere streken ook sneeuw. Woensdag van het noorden uit winterse buien en kouder. Middagtemperatuur woensdag van 2 in het noorden tot 12 in het zuiden. Tempera tuur op 1500 meter in de Beier se Alpen rond of net onder het vriespunt. Zwitserland: Vrij veel bewol king en vooral op woensdag re gen en boven 15Ö0meter sneeuw, later ook op lagere hoogten. In het zuiden droger en wat zon. Middagtempera tuur ongeveer 15 graden, in het zuiden eerst nog lokaal 20 gra den. Oostenrijk: Veel bewolking en veel regen en vanaf zo'n 1200 meter flink wat sneeuw, later mogelijk tot in de dalen. In Ka- rinthië droger en kans op zon. Middagtemperatuur uiteenlo pend van 8 graden rond Wenen tot 15 lokaal in Karinthië. LETTERRAADSEL tfelk woord is in dit terraadsel verborgen? n gisteren: X 8. obool; 12. lak; 13. Roemeen; 16. 8. riem; 19. peer; 21. It; 22. peso; 24. 28. pop; 30. lor; 31. oer; 32. roemer; el; 38. taander; 39. ge; 40. briket; 42. r; 46. lev; 48. les; 49. rage; 51batik; 53. >6. loop; 58. loet; 60. eg; 61. air; 63. 66. Saaie; 67. Lea; 68. tante. ape; 3. ik; 4. tri; 5. hemel; 6. om; 7, 9. Ob; 10. oele; 11. latent; 14. oei; lj>- 20. riet; 23. speling; 25. doeniet; 27. ter; 31. Oeral; 33. oer; 34. rat; 35. rem, arkas; 41. koel; 43. rest; 44. elegie; 4b. 50. aria; 51. boe; 52. koe; 54. eelt; 5'- ra; 64. se; 65. en. vanonze onderwijsredactie Lreda - Studenten van het I Nederlands Opleidingscen- \m voor Toeristisch Kader I y'OTKa) kunnen met ingang '3nhet nieuwe studiejaar hun collegegeld terugverdienen. t particuliere opleidingsinsti- tilt, met 500 studenten verspreid ls vestigingen in Breda en I A-nersfoort, biedt hen dan de tans a's reisagent commissiegeld |,p te strijken. I Op 1 augustus van dit jaar treedt ytielijk de Wet Educatie en Be- I icpsonderwijs (WEB) in wer- I ting. Het NOTKa is van plan die wet naast zich neer te leggen, om dat daardoor de concurrentie kracht van particuliere oplei dingsinstituten zou worden inge perkt. Algemeen-directeur André van der Kaaij: „Onze studenten beta len 4.500 gulden collegegeld. Stu denten van gesubsidieerde oplei dingen hoeven minder dan de helft te betalen en kunnen, in te genstelling tot de onze, een be roep doen op de studiefinancie ring. Die ongelijkheid willen we ongedaan maken door onze stu denten tijdens een stage geld te rug te laten verdienen." Studenten kunnen straks reizen boeken voor familie, vrienden en (on)bekenden. Ongeveer op de manier zoals verzekeringsagen ten opereren. De bonussen komen in een fonds, waaruit een financiële tegemoet koming voor studenten wordt be taald. Van der Kaaij: „Hoe actie ver de student en hoe beter de studieresultaten, hoe hoger de uitkering uit het fonds." De reis organisatie ANVR vreest dat deze nieuwe vorm van reisbemidde- ling ten koste gaat van de consu ment. Het NOTKa wuift deze kri tiek weg. „De studenten krijgen uitstekende begeleiding van mentoren en mentrixen. Van kwaliteitsverlies in de dienstver lening zal geen sprake zijn. Alles wordt professioneel en uitein delijk via een reisbureau in het midden van het land afgehan deld." Doordat het NOTKa de nieuwe wet negeert, krijgen de diploma's geen rijkserkenning. Van der Kaaij: „Bij sollicitaties zullen on ze mensen daar geen last van hebben. Door de nieuwe plannen wordt het commercieel denken en handelen van onze studenten ge stimuleerd, wat in de branche een pre is." „En de studenten hebben dan werkervaring opgedaan en ook dat is niet verkeerd. Voeg hierbij het feit dat studenten collegegeld kunnen terugverdienen en het zal duidelijk zijn dat we op alle ter reinen winst boeken," aldus Van der Kaaij. Het NOTKa is namelijk ook niet blij met het feit dat als gevolg van de nieuwe wet algemeen vormen de vakken aan de toeristische op leiding moeten worden toege voegd en beproefde onderdelen geschrapt. „Daar worden wij en onze studenten niet beter van. Vandaar dat we niet meedoen met de wet." Het ministerie vindt dat prima: „Dat moet het NOTKa zelf we ten. Er bestaat in ons land im mers vrijheid van onderwijs." I ïtrecht (anp) - Vier privéklinieken kunnen per ingang van 1 I april naast het specialistentarief ook nog een bedrag in reke- I sing brengen voor gebruik van apparatuur, verband en gebouw. ious 'aqni irn )J3a 'sag do >gn>| 'UBUI U3J ueA Jg6H I Dit heeft het Centraal Orgaan I tarieven Gezondheidszorg I iCOTG) gisteren bepaald. Zie- I tolhuizen kennen al een zogehe- I aneventarief. Voor privéklinie- I ten komt dit nu te liggen op 70 I procent van het huidige zieken- huistarief. e van Beroep voor het I Bedrijfsleven bepaalde vorig jaar I tal het COTG opnieuw een oor- 1 deel moest vellen over declaraties i privéklinieken. Het COTG beoordeelt welke kosten zieken- en privéklinieken in reke- I rang mogen brengen. Ziekenhuizen mogen meer bere- ienen dan privéklinieken. Het COTG heeft dit zo geregeld om te voorkomen dat alle relatief een- ingrepen naar de klinie- I ken gaan, waardoor de zieken huizen zouden opdraaien voor de dure complexe zorg. Suis Verzekeringen en vier pri- leklinieken vochten bij het Col- Amsterdam (anp) - Bertus K., medeverdachte van Johan 'de Hakkelaar' V., heeft gisteren rijn hoger beroep tegen het vorig maand uitgesproken Mhtbankvonnis ingetrokken. Ook het Openbaar Ministerie (OM) ziet af van hoger beroep. Dit heeft een woordvoerder van justitie in Amsterdam bevestigd. I. werd na een eis van 2,5 jaar veroordeeld tot drie jaar cel. Hij wrd vorig voorjaar gearresteerd, kort nadat hij een eerdere straf wgens grootschalige drugshan del had uitgezeten. Kamper' K. was 'chef opslag' de bende van de Hakkelaar, blgens 'kroongetuige' Ad Kar man behoorde hij tot de top van «drugsorganisatie, die vele ton- ■ffl Pakistaanse hasj smokkelde. «tK. werden Johan V. en Koos veroordeeld, tot respectieve- tyk zes en vijf jaar. Die twee zullen de juridische drijd voor het Amsterdamse hof 'Wrtzetten. Kernpunt van het t'oees was en is de inzet, ten be- ?oeve van justitie, van twee klik- pde getuigen, Ad Karman en ;®ad Abbas. Beiden waren op ta6 niveau betrokken bij de cri- «Me praktijken van de Hak- f aarbende en ontkwamen door afleggen van hun verklarin- s® aan vervolging. Volgens de ®Abank heeft justitie geen "««getuigen ingezet, maar - rechtvaardigde deals met cri- iiïu ®es^°'en- De advocaten e ben aangekondigd voor het gehakt' te zullen maken van ®ae visie. ^Ser beroep zal naar ver- Wting in september dienen. (ADVERTENTIE) visma e Nationale Hengelsportbeurs lege de weigering van het COTG aan om een neventarief vast te stellen. Het College gaf de par tijen gelijk en naar aanleiding van die uitspraak moest het COTG opnieuw naar de tarieven kijken. Volgens het COTG biedt het hui dige gedoogbeleid onvoldoende wettelijke basis voor voortzetting van de weigering om voor deze klinieken tarieven af te geven. De organisatie vindt dat minister Borst van Volksgezondheid snel duidelijkheid moet geven over wat de functie en de status van de klinieken is. De organisatie vreest dat het blijvend ontbreken van een wet telijk beleid voor deze klinieken zal leiden tot een onoverzichtelij ke situatie voor patiënten, ziek tekostenverzekeraars en specia listen. Ook zou de kostenbeheer sing in de zorgsector in gedrang komen. ue ut Ongeveer twintig actievoerders van Greenpeace houden sinds gistermorgen op de Waalbandijk in Dodewaard een lege vrachtwagen tegen die speciaal gebouwd is voor nucleaire transporten. Volgens een van de actievoerders houdt de milieube weging daarmee een komend transport naar Engeland tegen. De truck, die de centrale uitkwam voor een testrit, werd opgewacht door de actievoerders die ten behoeve van de actie al twee weken de centrale in de gaten hielden. Op 150 meter van de poort van de centrale werd het voertuig tot stilstand gedwongen. Actie voerders ketenden zich aan de wagen vast en gingen voor de wielen op het asfalt lig gen. Rond de vrachtwagen werden krui zen in de grond gezet om een begraaf plaats uit te beelden. De actievoerders willen de 'kidnapping' tot morgen volhou den. FOTO ANP uV (ADVERTENTIE) Onbeperkt smullen van: Op 27 maart opent de Efteling weer haar poort. En als u slim bent neemt u nu al een Efteling-abonnement.Want voor slechts f 140,= kunt u smullen van de Efteling, zo vaak u maar wilt. De Efteling- abonnementen zijn vanaf 17 maarte verkrijgbaar bij de Gastenservice rA van de Efteling en bij alleVW- kantoren in het Hart van Brabant, Den Bosch, Oosterhout en Breda. Wilt u meer informatie? Bel dan: 0416-288157. Amsterdam (anp) - De recht bank in Amsterdam heeft het Openbaar Ministerie (OM) gisteren op drie punten niet ontvankelijk verklaard in de zaak tegen een medeverdachte van de vermeende drugsgroot handelaar Etienne U.. De rechtbank behandelde giste ren een reeks formele punten tegen negen verdachten. De betrokken medeverdachte, de 46-jarige S.S., is Libanees van geboorte en heeft de Canadese nationaliteit. Op zijn aanklacht prijken drie hasjtransporten, in respectievelijk de Verenigde Sta ten, de wateren voor West-Afrika en Pakistan. Zijn advocate, mr. B. Ficq, meende dat S. als buiten lander niet voor in het buitenland gepleegde feiten in Nederland kan worden vervolgd. Zowel het OM als de rechtbank deelde die mening. S. kan wel nog steeds worden vervolgd voor deelname aan de criminele organisatie van U. en de zijnen. Die criminele organisatie wordt in de wandelgangen aangeduid als 'de erven Bruinsma'. U. was destijds de rechterhand van Klaas Bruinsma, de drugsbaas die in 1991 in Amsterdam werd geliquideerd. Hij werd vorig jaar in Parijs aangehouden en wordt naar verwachting deze maand nog aan Nederland uitgeleverd. Het onderzoek tegen zijn bende liep ernstige averij op door de IRT-affaire, die zich concentreer de op de wantoestanden in het politie-onderzoek tegen U,. Re chercheurs van de Criminele In lichtingendienst (CID) Haarlem Door Romain van Damme Den Haag - Ze waren wanhopig en zagen maar één uitweg om dochter en zus Esther uit de handen van IFA- priester Amancio Batta te redden: meenemen en zo snel mogelijk depro grammeren. Geen moment dacht de Willemstadse familie V. aan de mogelijke gevolgen. Integendeel, ze deden wat ze moesten doen, Esther voor de poorten van de hel wegslepen. Gisterochtend hoorden vader, moeder en zoon V. in de Haagse rechtszaal twaalf maanden waarvan zes voorwaardelijk te gen zich eisen. Tegen elf andere familiele den en betrokkenen werd acht maanden waarvan vier voorwaardelijk geëist. Ze hadden volgens officier van justitie mr. E. Julsing allemaal mee geholpen bij de ontvoering van Esther, vorig jaar fe bruari. De nu 28- jarige Esther werd toen met haar vier maanden oude baby Yemisi in haar woonplaats Zoeterwoude-Dorp met dwang een auto ingeduwd en naar een door de familie gehuurd vakantie huisje in Burgh-Haamstede gebracht. Daar werden ze na zes dagen door de po litie bevrijd. De politie kwam in actie om dat de man van Esther aangifte had ge daan. Volgens de officier van justitie wisten twee bestuursleden van de stichting 'Si renen' wat de familie van plan was. De stichting zegt hulp te verlenen aan slacht offers van 'gevaarlijke sekten' en was door de familie te hulp geroepen. De be stuursleden hoorden eveneens twaalf maanden waarvan de helft voorwaarde lijk tegen zich eisen. Een stagiaire van de stichting 'Sirenen' hoorde acht maanden waarvan vier voor waardelijk tegen zich eisen. De Ameri kaanse therapeut B. die naar Nederland gehaald was om Esther te deprogramme ren hoorde van zijn tolk dat officier van justitie mr. E. Julsing tegen hem twaalf maanden voorwaardelijk eiste en 10.000 gulden boete. Drie dagen al buigt de Haagse rechtbank zich onder leiding van president mr. L. Verheij zich over deze ontvoeringszaak die de familie V. hardnekkig een red dingsactie noemt. Emoties „Ik wilde mijn dochter redden voor haar eigen bestwil," verklaarde een emotione le vader in de rechtszaal. „We moesten iets doen, ik kende mijn dochter niet te rug. Haar ogen stonden anders," zei de moeder. Vanaf donderdag is het voor de Haagse rechtbank een komen en gaan van ver dachten, deskundigen, priesters en advo caten. Ze zijn gezamenlijk goed voor el lenlange zittingen en dikke dossiers die gevuld zijn met talrijke verklaringen uit beide 'kampen'. Nooit had de familie V. uit Willemstad gedacht dat het tot een rechtszaak zou komen. Nu nog hebben ze niet zoveël be langstelling voor de juridische aspecten waaraan de zeven advocaten zich likke baardend laven. Het gaat de familie veel meer om het gevaar van sekten als de IFA-religie uit West-Afrika. „De per soonsbeïnvloeding, zo beïnvloeden dat je niet meer vrij kunt denken, daar gaat het om," sprak de moeder tijdens een van de vele pauzes. Maar wanneer is er sprake van een dergelijke beïnvloeding? Esther blijft verklaren dat er geen sprake is van dwang en dat ze uit vrije wil handelt. Dat zegt Amancio Batta ook. De voorma lige percussionist van de ooit zeer popu laire band Boney M zegt priester te zijn van de uit Nigeria afkomstige IFA-reli gie. Hij verklaarde tegenover de rechtbank niet zo gek veel contact gehad te hebben met Esther wiens man ook een aanhanger is van de religie. „Maar die Batta laat natuurlijk niet het achterste van zijn tong zien," voerde de verdediging van de familie en de stichting Sirenen gisteren aan. „Hij was hier in de rechtszaal zeer terughoudend, wilde niet antwoorden. Hij was bijna vijandig." Om het allemaal nog wat ingewikkelder te maken is er ook nog Jaap Verduijn, naar eigen zeggen in Amsterdam priester van de bewuste IFA-religie. Hij zegt op zijn beurt dat Batta er weinig van weet. En dus gevaarlijk is. Hij had dat ook ver teld aan de Stichting Sirenen die door de familie V. om advies gevraagd was. Bewaking Na lang beraad besloot de familie uitein delijk Esther te ontvoeren en te laten de programmeren door de Amerikaan Ed B. die in zijn eigen land al vaker met dat bijltje hakte. Dat moest dan in Burgh- Haamstede gebeuren waar een vakantie huisje gehuurd was en familieleden voor de bewaking zou zorgen. De politie kwam Esther echter na vijf da gen al op het spoor en viel met groot en gewapend machtsvertoon binnen. Daar zette de verdediging de nodige vraagte kens bij. Volgens de oficier van justitie was dat nodig omdat niemand wist of er wapens binnen waren en dat er sprake zou zijn van sterke mannen. Vrijspraak „Nonsens," sprak een verbolgen verdedi ging. „Het was de politie toen al lang dui delijk dat het niet om geldelijk gewin ging, dat er geen sprake was van geweld dadige en vuurgevaarlijke ontvoerders. De politie wist waarom Esther daar zat." Volgens de verdediging heeft de politie tijdens het onderzoek en het opsporen van Esther niet altijd de juiste weg be wandeld en is er dan ook sprake van vormfouten. „Daarom kan er geen rechts vervolging zijn en moet er vrijspraak vol gen," meende de zeven man sterke verde diging stellig die overigens niet geheel op één lijn zit. De raadslieden van de ouders en hun zoon vinden dat de stichting Sirenen de IFA- religie afschilderde als een sekte en daar om de ouders danig beïnvloedde. De ad vocaten van de Stichting Sirenen bewe ren echter dat de ouders geheel zelfstan dig die beslissing genomen hebben. Eind vorige week hadden enkele deskun digen al gezegd niet zoveel gevaar te zien in Batta en de door hem aangehangen re ligie. Dominee Sipke van der Land had de familie dan ook dringend geadviseerd dochter Esther niet te ontvoeren. Volgens hem is verzoening het beste en daartoe zouden beide partijen bereid zijn. Uitspraak op 28 mei. MS l? Waren katten maar varkens. Dan zouden er immers lie den zijn die er geld aan verdienen en zolang dat het ge val is, maakt het kennelijk niet uit of grote groepen mensen er last van hebben. Maar afgezien van wat raskatten-fokkers, voer-fabrikan- ten en kasteleins zijn er weinig mensen die rijk worden van poezen en katers, dus dan kun je er maar beter voor zorgen dat de kattenplaag beteugeld wordt. Vroeger waren er naar verluidt nog Chinezen die iets met katten deden en ook het gerucht dat die dieren tot kroketten verwerkt werden, was geruststellend genoeg om je niet druk te maken over het ook toen aanwezige kattenprobleem. In een land dat zo met het gebrek aan ruimte worstelt dat er zelfs voor de bevolking al wooneilanden aangelegd moeten worden, kun je het natuurlijk niet hebben dat los lopende, non-productieve dieren land bezetten. Tegelijkertijd zijn katten een makkelijk te onderschei den exponent van een veel groter totaalprobleem: dat van de overbevolking. Ik zou niet graag de mensen de kost geven die de nu voor katten voorgestelde maatre gelen op termijn ook op bevolkingsgroepen toegepast willen zien. Gelukkig wordt er in Den Haag dagelijks met man en macht gestalte gegeven aan concreet beleid dat aan derge lijke rare gedachten nu al elke grond ontneemt. MERIJN lieten in het kader van dat onder zoek tonnen drugs ongehinderd op de markt brengen. De wantoestanden leidden ertoe dat het onderzoeksdossier 'be smet' werd verklaard en niet meer buikbaar was. Het OM in Haarlem begon in april 1994 op nieuw. De rechtbank heeft de rechter commissaris opgedragen uit te zoeken wat de aanleiding voor het nieuwe onderzoek is geweest en of er informatie van voor 1 april 1994 is gebruikt. De organisatie van U. wordt ver dacht van internationale drugs handel en het witwassen van geld. De leden van de organisatie hebben diverse nationaliteiten; de basis is verankerd in Neder land, aldus het OM. In totaal zijn 29 verdachten aangehouden. Breda (anp) - Het Openbaar Mi nisterie heeft gisteren in Breda tegen de 18-jarige M.L. uit Til burg voor het doodsteken van Florus Sebregts uit Berkel En- schot zes jaar gevangenisstraf geëist. In het uitgaanscentrum in Til burg had L. half december in een café om een kleinigheid ruzie ge had met het 26-jarige slachtoffer, dat daarop wegging. L. en zijn 17-jarige vriend E.D. kwamen Sebregts daarna tegen toen hij een ander café wilde binnen gaan. Er ontstond een vechtpar tij, waarbij D. een kopstoot uit deelde. L. bekende tijdens de rechtszitting Sebregts een keer in zijn buik te hebben gestoken. Het slachtoffer overleed later aan de gevolgen van de messteek. Beide verdachten hadden die nacht veel gedronken. Tegen D. werd 120 uur werkstraf en vier maanden voorwaardelijke gevangenisstraf geëist. Uitspraak op 28 maart. Den Haag (anp) - Bij geregelde controles bij varkenshouderijen in Brabant zijn gisteren opnieuw twee gevallen van varkenspest ontdekt. Het gaat om een bedrijf in het plaatsje Zeeland (bij Ven horst) met 1200 dieren en een varkenshouderij in Veghel met 3200 varkens. De dieren worden vandaag vernietigd. Beide bedrijven liggen binnen het gebied, waarin reeds een ver- voersverbod van kracht was. (ADVERTENTIE) Frederijk Rijkens, de oud ste man van Nederland. foto anp Vries "Tafip)1 'Nederland^ oudste man, Frederik Rijkens uit het Drentse Vries, wordt vandaag '108 jaar. Hij werd op 18 maart 1889 in Sappe- meer geboren. Rijkens was landbouwer in Tynaarlo. De jarige woont in bejaardencentrum Kornoel jehof. Volgens een woord voerster van dit tehuis is Rij kens nog aardig ter been maar ziet en hoort hij vrij slecht. „Toch organiseren we een verjaardagsfeestje," al dus de woordvoerster. De oudste ingezetene van Ne derland is een vrouw uit Be verwijk. Zij wordt 110 jaar op 15 mei. De vrouw is van Indische afkomst en wenst anoniem te blijven. o Broccoli, 500 gram Slavinken, 100 gram 1.05 kilo CU Mini witte-of tarwebolletjes of witte puntjes, zak 10 stuks Conqueror Port, red of white J955J, tawny (1&95), fles 0.75 liter Coca Cola, regular; light of light caffeine free, fles 1.5 liter Nü 4e fles gratis Oh Cashewnoten, gezouten of ongezouten, cup 175 gram Chsugo, basilicum, pikant of kruiden, pak 370 gram Haust toast/cups, diverse soorten, per doosje Bros, Lion of Nuts, per 5 stuks verpakt, nü 2 pakken Ch Keukenrollen met paasdecor, pak 2 stuks 99 T53C 9.90 nü 1.79 8.95 2.39 3.99 a&S 1.49 nü 1.49 5.49 us 1.99 Hak appelmoes extra kwaliteit, rode kool met appel of gebroken sperziebonen, 1/3 pot Nü 's Lands grootste kruidenier blijft op de kleintjes letten. Aanbiedingen gelden t/m 29 maart a.s. (M.u.v. groente en vlees, deze gelden t/m 22 maart a.s.)

de Stem | 1997 | | pagina 3