Sport Sluiskil winnaar in matig duel NAC als een tandeloze tijger Kampioenschap HYV 24 met week uitgesteld 'Ach bij s: softd Goes deelt buit met Roosendaal Vogelwaarde pakt belangrijke zege Willem II heeft geen enkele moeite met Bredase 'buurman' Ui tg esproken. DE STEM ZEELAND Sterker Philippine mist stootkracht en geluk tegen kanaaldorpbewoners Planken halen! CDA komt me Van Praag en Gi eten niet samen Arbeidsinspectie waarschuwt vooj °plosmiddelen Cmdheectin aanraldng' Gelder 8Peciale politic ^°or toeristen Door Peter Snelders Sluiskil - In een duel dat zel den het niveau aanvaardvaar benaderde won Sluiskil met 2-1 van Philippine. Niet ge heel terecht, want de bezoe kers waren meer in de aanval, hadden pech, en verdienden op basis van het vertoonde wel een punt. VIERDE KLASSE A Alleen in de beginfase van dit du el kon Sluiskil enigszins impone ren. Toen was de thuisploeg, zon der de geschorsten Barry du Puy en Danny de Vries, het meest in balbezit en kwam tot het meest gevaarlijke aanvalsspel. Die aan vallende intentie verdween op 11111 slag in de zeventiende minuut. Toen verscheen na goed voorbe reidend werk van Nicky de Wolff en Fabian du Puy middenvelder Benny van Leeuwen alleen voor Philippine-doelman Daniël Schieman en maakte geen fout: 1-0. Dat was blijkbaar het sein voor Sluiskil om zich wat na drukkelijker terug te trekken om via de counter toe te slaan. Die behoudende speelwijze zinde Benny van Leeuwen niet en steeds probeerde hij zijn mede spelers verder van het eigen doel te laten spelen. Het waren ver geefse verbale inspanningen, want Sluiskil leek in die eerste helft niet voor het eigen doel weg te 'branden'. Daarmee riep die ploeg enig on heil over zich af. Philippine (zon der de geschorste Ivo Mohnen en de geblesseerde Peter Hamelink) werd het zo wel erg gemakkelijk gemaakt om het restant van die periode druk uit te oefenen. Toch misten de bezoekers in dit matige duel het raffinement om het Sluiskil echt moeilijk te maken. De meeste aanvallen strandden in balverlies rond het strafschop gebied. Het enige moment dat de groen- rode aanhang opveerde was in de 24e minuut. Een vrije trap vanaf 25 meter van Paul Floors spatte boven de handen van Sluiskil goalie Karei de Jonge tegen de lat uiteen. Ook in het begin van de tweede helft gingen de meest aanvallen de impulsen van Philippine uit. Een vrije trap van Paul Floors werd gelost door Karei de Jonge, maar op de rebound van de inge vallen Dethlef Pieters reageerde hij attent en voorkwam de gelijk maker. Kort daarna verspeelde Arno Zwegers op kinderlijk eenvoudi ge wijze de bal aan Harry Ver- meire, maar zag tot zijn grote op luchting teamgenoot Kurt van Loo op de lijn redding brengen. Bij één van de schaarse uitvallen sloeg de thuisploeg opnieuw toe. Een pass van Kurt van Loo om zeilde de buitenspelval en Nicky de Wolff kon alleen op Daniël Door Jacques Hendriks Breda - De spelers van Willem II liepen zaterdagavond na afloop in polonaise langs hun supportersvak. Ze hadden dan ook wat te vieren; aartsrivaal NAC was zojuist met 0- 1 verslagen. Eén kruikenzeiker hield zich opmerkelijk ge noeg afzijdig van deze vreugdedans: John Feskens, vol gend seizoen speler van NAC. Het was verstandig van 'De Fes' om het diep teleurgestelde Bre dase publiek niet te provoceren, maar de Tilburger moet ook ge mengde gevoelens gehad hebben: moet hij straks bij zo'n povere ploeg gaan voetballen? Een jaar geleden won Willem II ook al met 0-1 in Breda. Toen was het een 'gestolen' zege; NAC was immers de veel betere ploeg. Dit keer was daar geen sprake van. NAC speelde namelijk zijn slechtste wedstrijd sinds maan den en mocht nog van geluk spre ken dat Willem II de vele kansen niet beter benutte. Sinds 24 no vember van het vorig jaar (Volen- dam uit, 4-1-nederlaag) had NAC niet meer verloren en met name na de 3-0-zege op hetzelfde Vole- ndam, een week voor Willem n, leek NAC er na een wisselvallig seizoen eindelijk te staan. „Als het een paar weken goed gaat, denkt iedereen dat alles wel ge wonnen zal worden. Met het ge volg dat er een zekere arrogantie in de ploeg sluipt," verweet trai ner Wim Rijsbergen zijn spelers. Verwijten De Leidenaar op zijn beurt kreeg vanaf de tribunes nogal wat ver wijten naar zijn hoofd geslingerd. Door de interlandverplichtingen van Stewart en het plotselinge vertrek van Oostrom naar Zuid- Korea (tegen de zin van Rijsber gen) zat hij zo krap in z'n aanval lers, dat Rijsbergen naast Roelof- sen middenvelder Van Galen in de frontlinie posteerde. Aankoop Arambasic, begin vorige week wat grieperig, begon op de bank. „Hij is eenzelfde type als Roelof- sen, niet echt een gave technicus. Ik koos voor Van Galen, omdat we daarmee meer voetballend vermogen in de aanval zouden hebben. Maar dan moet hij wel over de grond aangespeeld wor den. Nu knalde Karelse de bal bij iedere uittrap hoog in het zes tienmetergebied van Willem II. Dan roep je natuurlijk zelf de problemen op." Sneu voor Karelse dat verwijt, want de doelman was de enige Bredanaar die voor een (dikke) voldoende in aanmerking kwam. Voor de rest was het een slappe hap. Roelofsen raakte geen bal, omdat Hyypia hem 90 minuten lang de baas was, en hetzelfde gold voor Van Galen, die tegen Konterman - de man met de rode schoentjes - geen schijn van kans had. Tegen deze tandeloze tijger had Willem II een heerlijk avondje. De Tilburgers, die eerder deze competitie alleen van een andere buurman (RKC) een uitwedstrijd gewonnen hadden, hielden de wedstrijd spelenderwijs onder controle. Het enige wat er aan ontbrak, was het benutten van de mogelijkheden. Van der Vegt kopte voor een leeg doel naast, Feskens en De Gier strandden op Karelse, Van Hintum en Hyypia schoten naast. NAC kon daar in de eerste helft alleen een lob van Van Galen a la Pele (over zo'n 50 meter, net naast) en een schot van Brusselers op het lichaam van Willem Il-doelman Mampaey te genover stellen. Plichtmatig In de tweede helft sukkelde NAC plichtmatig voort en wekte het geen verbazing dat het veel scherpere Willem II de leiding nam via Kolkka, die op het rand- Bij een van de weinige keren dat NAC voor dreiging zorgdepakt Willem Il-doelman Mampaey de door Arambasic (niet zichtbaar) in geschoten bal op enkele decimeters van de doellijn. Richard Roelofsen komt te laat. foto cor viveen je van buitenspel door mocht gaan, net toen de NAC-defensie oprukte, en met een fraaie lob Karelse kansloos liet, 0-1. Het was voor Rijsbergen aanlei ding om Arambasic zijn trai ningspak uit te laten trekken. McDonald mocht gaan douchen, Gaasbeek en Van Galen zakten een linie, Arambasic moest naast Roelofsen voor 'oorlog' in de Wil lem H-defensie gaan zorgen. Het had 20 minuten voor tijd bijna nog effect ook, maar Mampaey voorkwam kort voor de lijn de Bredase gelijkmaker. Voor een slotoffensief waren de NAC-spe- lers vervolgens te lamlendig. Het enige gevaar kwam nog van Wil lem li-invaller 'Papa' Sanou, die echter tot tweemaal toe op Karel se stuitte. Vrijdag speelt NAC opnieuw, uit tegen degradatiekandidaat FC Groningen. Stewart is dan nog steeds niet terug uit de Verenigde Staten. Op een terugkeer van Oostrom rekent Rijsbergen niet meer. „Die tekent daar een con tract en komt nooit meer terug," gromde hij ontevreden. Gorter Bovendien mist hij het trio Van Galen, Mc Donald en Vidmar, dat tegen Willem II tegen gele kaar ten opliep en geschorst is. Voor Van Galen, die totaal onnodig een prent kreeg wegens commen taar op de leiding, was het al zijn achtste van dit seizoen. Mis schien dat Rijsbergen - met zo veel afwezigen - zijn hand over zijn hart strijkt en vrijdag weer eens een beroep doet op de man wiens naam zaterdagavond na afloop massaal gescandeerd werd: Edwin Gorter... NAC - WILLEM II 0-1 (O-O). 62. Kolkka 0-1. Scheidsrechter: Van Dijk. Toeschouwers: 13.629. Gele kaart: MacDonald, Van Galen, Vid mar (NAC), De Gier, Sanou (Willem II). NAC: Karelse; Atmodikoro, Brood, MacDonald (64. Arambasic) en Vid mar; Jalink, Gaasbeek, Staurvik en Brusselers; Roelofsen en Van Galen. WILLEM II: Mampaey; Prommayon, Galasek, Konterman en Hyypia; Loeffen, Feskens, Van der Vegt en Van Hintum (46. Schenning); De Gier en Kolkka (78. Sanou). Door Sjaak Begijn IJzendijke - Ondanks de 1-6-over- winning van HW'24 op IJzendijke, dient de geplande rondrit door Hulst en kroegentocht nog minimaal een week uitgesteld te worden. Concur rent Sluiskil wilde namelijk niet meewerken aan het opgestelde sce nario en won zoals het hoort van te genstander Philippine. VIERDE KLASSE A De supporters van HW'24 hadden in stilte misschien wel gehoopt dat het kampioenschap gisteren al behaald zou worden, maar de realisten wisten wel be ter. De geelhemden zouden geheel af hankelijk zijn van het resultaat van Sluiskil tegen Philippine en het was een utopie te denken dat de kanaaldorpbe woners tegen die tegenstander het on derspit zouden delven. De gecharterde supportersbus van HW'24 kende dan ook slechts zestien passagiers en trainer Ko Stoutjesdijk had voor de maandag niet eens een vrije dag genomen. Zoals dus verwacht bond HW'24 ook IJ zendijke aan de zegekar. Nadat de ploeg in de eerste helft eerst twee keer het houtwerk van doelman Franklin de Kunder had getest, brak Carlo Blom- maert ruim vijf minuten voor de rust het spreekwoordelijke ijs. Zijn inzet hobbel de via een van de vele pollen over de grijpgrage handen van De Kunder. Het was typerend voor het wedstrijdbeeld. De bezoekers konden slechts moeizaam in het spel komen door de erbarmelijke gesteldheid van het speelveld. Blommae- rt riep dan ook terecht na het doelpunt Uit deze situatie onstond het eerste buitenspeldoelpunt van het superieure HW'24 tegen IJzendijke (geblokt shirt). foto camile schelstraete dat zijn treffer 'dankzij het slechte veld' tot stand was gekomen. Voor IJzendijke betekende de openings treffer de ommekeer in de wedstrijd. Harm Rietjens, Pierre Withagen en Lu cas van de Voorde tekenden nog voor de rust de 0-4 aan. Doelman Franklin de Kunder werd als de grote boosdoener be schouwd door de eigen aanhang en spe lers. Een teamgenoot vroeg Paul van der Hooft zelfs of hij niet het doel wilde gaan verdedigen. De in Terneuzen woonachti ge coach had de rusttijd dan ook hard nodig om orde op zaken te stellen. „Het eerste doelpunt deed ons de das om. Ondanks dat we verdedigend wel rede lijk in elkaar staken kregen we in bijna vijf minuten tijd vier doelpunten om de oren. Dan breekt er iets bij de jongens en is het gebeurd," verklaarde Van der Hooft na afloop. Door de doelpuntenre- gen voor de rust vreesde de trainer voor wat er in de rest van de wedstrijd stond te wachten. „De tweede helft hebben we redelijk gespeeld. Tegen dit HW'24 is er geen eer te behalen. Die ploeg herbergt zoveel klasse en voetballend vermogen. Ik had wel gehoopt op een beter resul taat, want volgende week moeten we verder. Het is zaak rust in de ploeg te MAAN DAG 17 MAART 1997 Ril Schieman afgaan en het karwei klaren: 2-0. Vanaf dat moment speelde de thuisploeg een gewon nen wedstrijd, omdat Philippine daarna te weinig stootkracht eta leerde. Het werd bijna nog 3-0. Een 'poeier' van Jurgen Verbrae- ken werd op het nippertje door de Philippine-doelman over de lat getikt. Toch keerde de spanning nog even terug. Kort voor tijd kopte Marnix Schieman in feite geheel onverwacht 2-1 op het scorebord. Philippine zette nog even aan voor een alles-of-niets-offensief, maar miste creativiteit en tijd om de verlangde en toch wel verdien de gelijkmaker te scoren. Scheidsrechter Frank Claeys gaf gele kaarten aan de Philippine- spelers Lex den Hamer, Marnix Schieman en Paul de Putter. TWEEDE KLASSE E Van onze sportmedewerker Axel - Goes heeft in eigen huis door met 1-1 gelijk te spelen del buit met Roosendaal gedeeld in de tweede klasse E van het KN- VB-zondagvoetbal. Een uitslag die in de kaart van koploperf Rood Wit speelde, want deze ploeg won met 0-1 bij rode lan-I taarndrager Terneuzen en liep dus verder uit. glas te vallen. Hierdoor werd ver-i der spelen - er moest gehecht worden - voor hem niet meer mo-| gelijk. Na de rust kwam Goes iets beter uit de verf en dat leidde in de zes-1 tigste minuut tot 1-0 na een cora-l binatie waarbij Mart van del Guchte en Sarrnon Braaf hart be-! trokken waren. Paul Harthoom' mocht het karwei afmaken eti deed dat naar behoren. De vreug de over deze opsteker duurde precies één minuut. Want 60 tel len later was het Roosendaal dat een aanval opzette met ogen schijnlijk weinig gevaar in zich. Tot het moment dat verdediger Jacco de Kok terugkopte op zijn doelman. Deze had namelijk an dere gedachten en was uit zijn doel gekomen om de bal te onder scheppen. Beiden hadden daar door het nakijken en zagen tot schrik hoe de bal in eigen doel verdween. NOAD-TERHEIJDEN 2-2 - Rust 2-1, Johan Bruurs 1-0 en 2-0, Ed win Wirken 2-1 en 2-2. LONGA-DONGEN 1-2 - Rust 0- 2, Arjan Casteleijns 0-1 en 0-2, Jeroen Vervoort 1-2. TAC/BWB-SC GASTEL 0-3 - Rust 0-0, Ronald Akkermans 0-1, Gerry Voets 0-2, Michel Kars 0-3 MOC'17-RKTW 1-1 - Rust 1-0, Kees de Rooy 1-0, Erik Verschut 1-1. Temeer daar NOAD tegen Terhe- ijden op 2-2 bleef steken. Voor Terneuzen was dit ook een slech te score, omdat Terheijden even eens een kandidaat is voor degra datie. Terneuzen zag ook hoe de andere twee sollicitanten naar de derde klasse, RKTW en MOC'17 een punt rijker werden door in een onderling treffen via 1-1 de punten te delen. Longa-Dongen werd 1-2 en TAC/BWB-SC Gas tel 0-3. GOES-ROOSENDAAL 1-1 - „Een aardig partijtje met veel balverlies aan beide kanten," stelden men in de Goese be stuurskamer na de slag tegen Roosendaal. Een duel tussen de nummer twee en drie in de rang schikking en dat zou normaal ge sproken een toptreffen op hebben moeten leveren. De nervositeit bleek echter te groot om tot een open pot voetbal te komen. De rust ging dan ook met 0-0 in met die aantekening dat doelman Rob Sanders van Roosendaal een kei harde knal van Leen Koster tot hoekschop had moeten verwere- ken om 1-0 te voorkomen. Verder had Goes pech dat spits Ron Brusket uit moest vallen. Deze snelle rakker viel en had het on geluk met zijn knie in een stukje houden, ondanks het onderlinge ge scheld van vandaag. De wedstrijden te gen Luctor'88 en Walcheren zijn voor ons van crusiaal belang voor lijfsbe houd." Na de wisseling van speelhelften liep HW'24 vrij gemakkelijk uit tot 1-6 door doelpunten van opnieuw Pierre Witha gen en Harm Rietjens voor HW'24 en Frank Neve voor IJzendijke. Winnend coach Ko Stoutjesdijk hekelde het speel veld, dat vooral in het nadeel was van zijn ploeg. „Dat was rampzalig. Gezien de omstandigheden hebben we het nog redelijk gedaan, ondanks het uitvallen van Angelo Verbraeken, waardoor je aan creativitei inboet. Natuurlijk vielen de doelpunten voor ons heel erg gunstig, maar we hebben toch opnieuw aange toond makkelijk te kunnen scoren." En de winnaar heeft altijd het gelijk aan zijn zijde. De bezoekers speelden een ge makkelijke pot en ondervonden weinig weerstand op de weg naar het doel. De speelstijl oogde zo eenvoudig. IJzendijke probeerde er dan wel het beste van te maken, maar moest het antwoord schul dig blijven. Stoutjesdijk over de binnen geslopen irritaties bij zijn spelers ver in de eerste helft: „De jongens werden on geduldig, omdat de doelpunten uitble ven. Het geeft wel aan dat iedereen el kaar scherp houdt. De ploeg wil ongesla gen blijven. Er worden onderling wed denschappen afgesloten. Jean Pierre de Keijzer baalde als een stekker, omdat hij sinds lange tijd weer een doelpunt heeft tegen gekregen. Een Harm Rietjens wordt gelanceerd om topscorer te wor den van het district. Ik laat ze maar. Zelf kijk ik nu al uit naar de volgende compe titie en bekerwedstrijden." Van onze sportmedewerker Terneuzen - In de vierde klasse A van het KNVB-zondagvoet- bal werd het kampioenschap van HW'24 nog een week uitge steld. De Hulstenaren wonnen fors in IJzendijke, maar Sluiskil zegevierde eveneens en daarmee zou deze ploeg theoretisch nog op gelijke-hoogte kunnen komen. Niemand, die daar natuurlijk nog in gelooft. VOGELWAARDE-DOMBURG 3-2 - Domburg was beter in de eerste helft en speelde agressie ver. Het kwam dan ook op voor sprong. Er werd slecht uitverde digd in de Vogelwaarde-verdedi ging en Ko Brand maakte daar van handig gebruik. In de tweede helft startte Domburg weer sterk, maar na tien minuten kon de ploeg van Jan Kolijn de bakens; verzetten. Na een kwartier scoorden de groen-witten twee keer binnen twee minuten. Eerst werd Lars Strijdonk gevloerd binnen de be ruchte lijnen en was het Arno Wauters, die de penalty benutte. Twee minuten later was het Pa trick de Bruijne, die een goede aanval afrondde. Domburg gaf zich niet gewonnen en kwam weer terug in de wedstrijd. Via een doelpunt van Micha Bernard kwam het op gelijke hoogte en op dat moment leek Vogelwaarde zelfs te gaan verliezen. Goed keeperswerk van Patrick Vonk hield op dat moment de marmer^ van 'Den Bos' overeind. Tien mi nuten voor tijd was het vervol gens Lars Strijdonk, die een voortreffelijke aanval afrondde en de belangrijke derde treffer binnen schoot. LU CTOR'8 8 -HANS WEERTSE BOYS 0-0 - In de eerste helft wa ren beide partijen aan elkaar ge waagd, maar kreeg LuctorM toch een paar fraaie kansen. Zo schoot Fred Velkers op de paal en mocht Erik de Groene twee keer vrij op de doelman af, maar twee keer miste hij. In de tweede heli trok Luctor'88 het initiatief nog meer naar zich toe, maar het ver zuimde de kansen te verzilveren in dit pittige duel, dat echter geen moment ontspoorde door e strakke leiding van de scheids rechter. VIERDE KLASSE A STEEN versloeg Breskens, dat daarmee belangrijke punten ver liest in de strijd om de tweede plaats. Ook Hansweertse Boys verloor weer punten in die strijd door gelijk te spelen tegen Luc tor'88. Dit Luctor'88 is de laatste tijd goed op dreef en pakt punt na punt in de strijd tegen degrada tie. Eveneens in de onderste re gionen verkeert Vogelwaarde. De ploeg deed goede zaken door met 3-2 van Domburg te winnen. Daardoor raakt de ploeg uit de badplaats na een goede start langzamerhand ook in de proble men. Het duel tussen Koewacht en Walcheren werd afgelast in verband met het overlijden van de vader van een speler van Wal cheren. Van onze sportmedewerker IJzendijke - Vanuit de sup porters komen meestal de meest spontane en daardoor meest vermakelijke opmer kingen. Maar of de aange sproken persoon daarvan op gebeurd wordt, is nog maar de vraag. In de rust van de wedstrijd tussen IJzendijke en HW'24, toen de thuisploeg al tegen een 0-4-achterstand aan keek, hield een van de toch al weinige IJzendijke-suppor- ters het voor gezien. Een plaatsgenoot confronteerde hem met zijn daad en vroeg waarom hij al wegging. La coniek was het antwoord: „Ik ga naar huis planken halen om het doel dicht te spijke ren.." Assistent-bondscoach Johan Neeskens in Vrij Nederland over Ri- nus Michels, destijds zijn trainer bij Ajax, Barcelona en Oranje- „Ik heb groen en geel gezien. Die man was zo hard. In het begin vond ik het onmenselijk. Bij een wedstrijdbespreking stonden op het bord nooit namen. Alleen maar nummers. Ik ben echt bang geweest van die man." Directeur Louwerse van de Nederlandse Bridge Bond in Trouw op de vraag hoe je een bridger moet typeren: „Als een frivool, exa denkend mens. Dammen en schaken zijn puur exacte sporten P één zet kun je maar één goede zet doen. Dat is bij bridgen anc e Dat geeft die sport een frivole kant mee." Ex-bondscoach roeien René Mijnders, thans werkzaam als erts coach' in Oxford, in De Volkskrant: „Engeland kan natuuriijse heel goed sportland zijn, sport is er populair, de Britse menta is goed voor topsport, maar de blik verwijden en kennis van e absorberen is niet vanzelfsprekend. Het blijven toch eiland e ners met hun eigenaardigheden." "dTTs 2 KATERNEN peBinnenkrant A2 Binnenland A3/A4 Buitenland A5 Beurs A6 Economie A7 Sport B1/B2 Zeeland C1 t/m C4 Gids O' BTV-programma's D2 Van onze Haagse redactie Maastricht - Het CDA wil softdrugs verdubbelen. De <L met een eigen wetsvoorstel Dat zei CDA-fractievoorzitJ Heerma gisteravond tijdens partijbijeenkomst in Limbu „Wij willen als CDA met een i tiatief-wetsvoorstel komen on voor te zorgen dat ook de grol schalige handel in softdrugs s vig aangepakt kan worden." de smokkel van softdrugs ml volgens de christen-democrajj acht jaar gevangenisstraf kon te staan. Grootschalige han| moet bestraft worden met jaar. Volgens de CDA-fractieleideh het 'belachelijk' dat een grl handelaar in harddrugs zov harder gestraft wordt dan c handelaar in hasj of wiet. Opl smokkel van harddrugs staat 1 twaalf jaar, op harddrugshanl acht jaar. Heerma haalde fel uit naar Dl minister Sorgdrager (JustitI Amsterdam (anp) - Het bestii van Ajax gaat aan de vooravq van de kwartfinale in de Chal pions League vandaag niet dil ren met dat van Atletico Mad» Voorzitter Van Praag van AJ ontving gisteren een brief t collega Gil, die niets van zijn ledigende teksten aan het ad ®an donkere Ajacieden wenstl rug te nemen. Van Praag heeft videobana met de gewraakte uitspraken I ®L die onder meer stelde dat I "ij Ajax wel op de Congo lijkt! nch afvroeg of al die donkf spelers soms afkomstig zijn] oen oliebollenmachine. l Een band gaat per koerier nl de UEFA. Van Praag zal tweede exemplaar overhandij aan Atletico. Den Haag (anp) - Bedrijf oen te weinig aan het gevl tan organische oplosmiddel- °r de gezondheid. Slechts 37 procent van de ondl ,®m§en die met oplosmiddel j n' houdt zich aan de pli| „„„nsico's te inventariseren, f ?cent van de bedrijven hl diaakt811 Pla" Van aanpak 1 steh de Arbeidsinspectie! n onderzoek bij 778 bedrijvl J weederde daarvan wordt i Prr>pSm* elen gewerkt. Derd van het personeel kl KoniW ^entCommissaris f WstemPv Van Gelder wil 't tvonef 7 in Zeeiand. De Werk in wWse Politie kan fan sum tv. zomerseizoen anL deliifcp Vergeleken met politic kantiegebieden steil Csemhde,Periode dat 1 "auwehik- T S verdubl ten oriri s voor> heeft hij'

de Stem | 1997 | | pagina 24