Hoofdrol Geertjan de Smet Feyenoord laat Kuip weer zingen OORSE MFILET gram DE STEM Regen aan records op Olympic Oval sgsMi sge&, If WOENSOA Nederland! De Koeyer vanwege scheiding langs de kant Kozakken Boys moet zijn meerdere erkennen in Hoek Gelukkig de NAC-spelers elkaar mobiel beter Finntax onderhoud e" dun gesneden OTEF «5 'ESTE BINTJES KILO QQ msl.59 OUDER louder houding. PPINGEN Dekkers Machinehandel Kuipers I poorAd Pertijs I jtraeuzen/Moeskroen - Voor I het eerst sinds lange tijd be- ek Erik de Koeyer afgelo- ,n zaterdag een voetbalwed- I jtrijd vanaf de reservebank. I ije Zeeuws-Vlaamse doelman I (SI1 de Belgische kampioens- I kandidaat Excelsior Moes- I jroen moest in de thuiswed- 1 strijd tegen Racing Genk (2-0) I z;jn plaats afstaan aan de Ser vische artiest Rade Mojowic. HOOFDKLASSE A Lijdzaam toeziend RKC speelbal voor Rotterdammers, 5-0 Win t ^aar °Pnieuw meer ver" Feyenoord vindt Kiki Musampa matennaaier ÏAlgarve-Portugal \RT 1997 OEK T428 ZUNDERT: Molenstraat ST. WILLEBRORD: Dorpsstraat ■L: Markt BERGEN OP ZOOM: Noordgeest aangeb Ginnekenweg S5 incl. p.m. 239 .advies in aang.biljet, arijke Meustr. il. 5214282, uding en bel. kens Rugstr.8 0165-387045. r heeft nog vrij voor het ten van Heen bezwaar, rters en aang. 0164-251393. ntstop. al uw 176-5878658. Gereedschap^ Te huur verticuteermachines 2-wielige freesmachine, houtversnippermacriine Noordhoeksestraatl Oud-Gastel, 0165-3142^ Klusbedrijf Klussenbedrijf Voor al uw klussen ine" rondom het huis- Tel. 01 65-558154. Reparateur^ PFAFF SPECIAL* RSiKK^ Vakbekwaam Met prijsopgaaf, B.o.Zoom: Kortem R'daal: Nieuwe 3j Breda: Lange Brugs Sport „We gunnen Erik een weekje rust," meldde het trainersduo Vandenbroucke/Broekaert voor aanvang van het duel. Naar de achtergrond van die mededeling zei ook De Koeyer alleen maar te kunnen gissen. „Ook voor mij is het een raadsel waarom de minst gepasseerde doelman van het Bel gisch voetbal gepasseerd is," stel de de 30-jarige Axelaar. Deze week hoopt hij van het interim duo tekst en uitslag te krijgen. De Koeyer wuift suggesties in de richting van privé-beslommerin- gen (echtscheiding) resoluut weg. „Dat heeft er allemaal niets mee te maken. Ik ben ook niet moe of overtraind." Moeskroen werd vo rige week na een nederlaag tegen Sint-Truiden van de eerste plaats verdrongen. „Misschien rekenen ze me de tegendoelpunten van de laatste weken aan. Zes doelpun ten in drie wedstrijden ligt inder daad boven het gemiddelde." Volgens Gil Vandenbroucke is er wel degelijk een samenhang tus sen die zes tegentreffers en de scheidingsprocedure waarin De Koeyer sinds enkele weken ver wikkeld is. „Het kan geen toeval zijn dat De Koeyer uitgerekend in de weken dat de scheiding speelt, zovaak gepasseerd wordt," ver trouwde Vandenbroucke een Bel gische journalist toe. De man die samen met Geert Broekaert de naar de nationale ploeg vertrokken George Leekens vervangt, zegt niet anders te doen dat De Koeyer tegen zichzelf in bescherming nemen. „Ik heb deze situatie eerder meegemaakt. De speler zelf heeft niet de indruk dat zo'n scheiding een rol speelt, maar dat is wel degelijk het ge val." De Koeyer hoeft zich volgens het duo echter geen zorgen te maken voor zijn toekomst bij Moes kroen. Komende vrijdag in de topper tegen Standard Luik (in Luik) staat de Nederlander nor maal gesproken weer onder de lat. De grillige Mojowic is immers iets te onvoorspelbaar in zijn da den. De degelijkheid van De Koeyer past beter bij het team. I ;oor Rinus Verberkmoes j Werkendam - „We konden I «voldoende van achteruit [opbouwen en speelden ook j eens in de kaart van lüoek," oordeelde Danny I Molendijk, trainer van Ko- I zakken Boys, na de 0-2-ne- I derlaag die zijn hoofd- :ht tegen Hoek te slik- I ken kreeg. Zijn collega Jo- lïanBallegeer, volgend jaar [werkzaam bij het in de eer- ste klas provinciaal uitko- ide Maldegem, zag het genoegen aan. „Het toeft niet altijd fameus te zijn om te winnen," oor- deelde deze winnende jzoach, die zijn wens 'drie Ipunten pakken' waarheid zag worden. Kozakken Boys en Hoek begon- i hun duel aftastend. Beide I lenden eikaars krachten en had- I oen ontzag voor elkaar. Dit leid- I ie tot een eerste helft die nauwe lijks boeide op de vijf slotminu- Jen na. Toen namelijk gaf Kozak- Boys gas en dwong Hoek in ie defensie. Dat leidde tot een ige opzetje tussen Jaco en I John Verbaan. Een prikactie die I door Jos Kayser, via het wegge- I ven van een hoekschop, teniet lnrd gedaan. Deze corner was Iwer de inleiding tot een inter- m, waarin doelman André de I letter mistastte, waarna de te- I niggekeerde Geertjan de Smet op I ie doellijn redding kon brengen. I toige tellen later moest de Hoek- I se sluitpost opnieuw in de beugel I een schot van John Verbaan I Ie keren. Hij deed dat zoals van Geertjan de Smet, die beide doelpunten voor Hoek maakte in het duel met Kozakken Boys. hem verwacht mocht worden met verve en dat betekende dat doel punten in de eerste 45 minuten uitbleven. Een eerste termijn waarin Hoek zonder de geschor sten Patrick Naudts en Jacky Lambert en de geblesseerde Franky van Damme speelde. Het zag een lob van Angelo Nijskens via een verdediger over het doel verdwijnen en een voorzet van Benedikt van de Walle in de han den van de bij Sparta als tweede doelman gewenste goalie Johan van der Werff smoren. Was De Smet voor de thee duide lijk als redder in beeld, na de her vatting deed hij eindelijk zijn faam weer eens eer aan door meer voorin te spelen. Doorbraak Vanaf die voorste post bleek al gauw dat hij daar het meest ren deert. Deze keer duurde het ze ven minuten voordat hij even verlost was van zijn bewaker Ar jan Sloots, om vervolgens op een dieptepass van Geert de Poorter verdediger Jaco Verbaan zijn hie len te laten zien en doelman Van der Werff kansloos te laten: 0-1. In de 63e minuut leek het doek definitief te vallen toen Geertjan de Smet het gat in het hart van de defensie van de gastheren zag en bemerkte dat Benedikt van de Walle daar snelheid maakte. De combinatie klikte en leidde tot een doorbrak van de zuiderbuur, die in zijn run naar 0-2 onregle mentair door doelman Joahn van der Werf werd gestuit. Resultaat: geen treffer, maar wel rood voor de sluitpost van de FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Werkendammers, die Stefan de Bok onder de lat plaatsten en Jo han Bruggeman naar de bank verwezen. De sfeer kwam dit binnen de lijnen niet ten goede. Zelfs een man als Paul Malher- be, vorig jaar gekozen tot de bes te nationale speler in de hoofd klassen, ging over tot iets te ont- stuimige charges. Een daad die aanduidt dat Kozakken Boys minder combinatievermogen heeft dan voorheen en daardoor dus niet meer die status heeft van een jaar geleden. Kortom, foor Henk Mees "otterdam - Als het echt me nens wordt voor Feyenoord, Ronald Koeman nooit op ®t middenveld spelen. Te link, rindt Arie Haan, de linkmiegel Wder de trainers. Tegen RKC «aalwijk telden de bezwaren zaterdagavond niet. Met Koe- als schakelcentrale en «aston Taument als topschut- ■et (drie keer) lukte het Feye- 'rd weer eens de Kuip aan zingen te krijgen: 5-0. ®an mocht zich, niet gehin- 1 door zijn zwaarlijvigheid, in 'in lievelingsrol uitleven, omdat J®-Paul van Gastel geblesseerd Ook de afwezigheid van Vos, anchez (beiden geschorst) en - teman (geblesseerd) speelde ;een parten; zo dunne- verweer van RKC, dat weer lijdzaam terugzak- "aar de laatste plaats van de ^«hvisie. "onder Wijnhard, Lammers, Van J Leegte, Hutten en Dick euder wekte de Waalwijkse on e",n'mmer de indruk dat ze er- Isnfa was d°or Haan ver- Jde 'veegpartij' te ontlopen. L par 'k kan niet zeggen dat ik nu r respect heb gekregen voor ,e en°M'd. Deze ploeg kan toch L, „pioen worden. Grootse "'ond '°pen er echt niet in i. maar wat kunnen wij er nog Rkr °Ver steRen....," zuchtte tot (jC0ac'1 ®ert Jacobs, de ouwe vomk i vaderlandse competitie- 'nal signaleert. Gaston Taument passeert RKC-doelman Van Dijk. De vleugelspits van Feyenoord was met drie treffers de man van de wedstrijd. foto anp RKC tikt inmiddels al weer negen jaar de bal rond in de hoogste voetbalklasse. Net als drie jaar ge leden voelt het daarbij weer de dreiging van acuut degradatiege vaar. Toen ontsnapte het, onder Jacobs, via de nacompetitie. „We moeten ons nu maar weer richten op die nacompetitie. Tegen die ploegen uit de eerste divisie moet het toch nog wel kunnen," sprak Jacobs zaterdagavond. Zowel in de nacompetitie als in de strijd tegen rechtstreekse degra datie is mentale kracht de eerste vereiste. Daarin schoot RKC za terdagavond opnieuw schromelijk te kort. Bij gebrek daaraan ver loor het vorige week al het sleutel duel met collega-degradatiekan didaat NEC en zaterdag was het niet meer dan een willige speelbal in de Kuip. Alleen verdediger Chi- di Nwanu liet af en toe zijn tanden zien. De rest beet zelden, zodat scheidsrechter Temmink de kaar ten op zak kon houden en Ed de Goey een rustig avondje had in het Rotterdamse doelgebied. Aan de andere kant stond De Goey's collega-doelman Rob van Dijk meestal weer als een zout zak toe te kijken. Van Dijk, voor malig reservekeeper in de Kuip, kan er zich niet op beroepen dit seizoen al punten te hebben ver diend voor RKC. Zaterdagavond viel er niet zoveel te redden voor hem, maar verzuimde hij even zeer zijn verdedigers op tijd te coachen. Feyenoord kon daardoor al snel op voorsprong komen, toen Delano Hill niet in gaten had hoe Gaston Taument van hem weg kon draai en. De voorsprong gaf Feyenoord een geruststellend gevoel. Kort voor rust werd het 2-0, toen Koe man, Larsson en Fraser in drie zet ten het veld overstaken, waarbij laatstgenoemde scoorde. Na de pauze gaf de Argentijn Mon- toya, die zich in Rotterdam de ar tiestennaam Tati heeft laten aan meten, zijn positie in de aanval kleur met een doelpunt en kreeg Taument de status van topschutter. „Ik voel me bevrijd nu vast staat dat ik volgend seizoen bij Benfiea speel," zei Taument, die vorige week woensdag door Haan met Larsson nog buiten het elftal was gezet in Heerenveen. Daaraan had het niet gelegen, zei Arie Haan, dat Feyenoord inmid dels in het bekertoernooi is uitge schakeld. „Veel goede spelers heb ben wel eens een prikkel nodig om iets te presteren," sprak Haan alsof het passeren van Taument vorige week een meesterzet was geweest, die zaterdag effect had gekregen. FEYENOORD - RKC 5-0 (2-0). 8. Taument 1-0, 43. Fraser 2-0, 63. Tau ment 3-0, 76. Tati 4-0, 77. Taument 5- 0. Scheidsrechter: Temmink. Toe schouwers: 20.000. FEYENOORD: De Goey; Fraser, Koe man (80. Claeys), Fernando en Boa- teng; Van Wonderen, Larsson (83, Iwan), Van Bronckhorst en Graff; Taument en Tati. RKC: Van Dijk: Kalezic, Nwanu, Brands en Hill (22. Bogers); Van Aer- de (46. Dos Santos), Van Diemen, Alf red Schreuder en Streppel; Boogers (70. Muller) en Van Arum. Zeist/Rotterdam (anp) - Aja- cied Kiki Musampa heeft het bij Feyenoord volledig ver bruid. Het bestuur van de Rotterdamse club beticht de Amsterdamse middenvelder openlijk van 'maten naaien'. Musampa legde een belas tende verklaring af over zijn Feyenoord-collega Pablo Sanchez, die vier wedstrijden geschorst blijft. De commissie van beroep van de KNVB zag zaterdagochtend in Zeist geen aanleiding af te wijken van de straf die de tuchtcom- missie op 28 februari had uit gesproken. Sanchez kreeg de schorsing voor de kopstoot die hij zon dag 23 februari tijdens de wedstrijd Ajax-Feyenoord gaf aan Ajacied Kiki Musam pa. De Feyenoorder ging in beroep tegen de uitspraak van de tuchtcommissie, om dat hij naar eigen zeggen per ongeluk met zijn hoofd de zij kant van Musampa's hoofd had geraakt. Van een opzette lijke kopstoot was volgens hem geen sprake. Musampa zei zaterdag wel degelijk de indruk van opzet te hebben. „Hij was al eerder op mijn voet gaan staan en hij had ge probeerd me een elleboog stoot te geven." Volgens Feyenoord-manager Hagelstein reageerde Ajax nuchter op de boosheid bij Feyenoord. „Mijn collega Holsheimer zei dat Musampa niet meer dan de waarheid heeft verteld. Maar uit diens hele houding sprak vijandig heid." I I I I I MAANDAG 17 MAART 1997 B1 Calgary (anp) - Het wonderijs van Calgary heeft Yvonne van Gennip nagenoeg geheel uit de recordboeken verdreven. Op de Olympic Oval zetten Marianne Timmer en Carla Zijlstra vette strepen door twee nationale records van de koningin van de Winterspelen van 1988. rijp genoeg om door Hoek ge plukt te worden. Dat het precies Arjan Sloots was die daarbij een handje hielp door de bal bij het uitverdedigen bij Angelo Nijskens in te leveren, was pijnlijk. Want de gelouterde ex-prof buitte die kans ten volle uit door het leer panklaar voor de voeten van de geheel vrijstaande Geertjan de Smet te leggen. In de vorm van zaterdag betekende dat simpel 0-2. Nijskens liet daarna nog enkele mogelijkheden om de marge te verhogen liggen. Pijnlijk Echt pijnlijk voor Hoek in dit tref fen was de gele kaart die Jos Kay ser kreeg. Voor de Vlissinger is dit zijn zesde en dat houdt vijf weken toekijken in. Een aantal duels dat hij overigens al aan zijn broek kreeg, ingaande volgende week, maar dat berustte op een foutje wegens het bij hem optellen van de kaart die broer Leo ontving. „Ik voetbal dus dit seizoen niet meer," was zijn reactie op het onheil dat hem wacht. Voor Hoek houdt dit tevens in dat het volgende week in en tegen Heerjansdam naast Geertjan de Smet en Jacky Lam bert ook Jos Kayser moet missen. KOZAKKEN BOYS-HOEK 0-2 (0-0) - 52. Geertjan de Smet 0-1, 80. Geertjan de Smet 0-2. Gele kaarten: Jos Kayser (Hoek), Jacco Verbaan en Jürgen van Hattem (Kozakken Boys). Rode kaart: Johan van der Werff (Kozakken Boys). Scheids rechter: Fred Vos (Ammerzoden). Toeschouwers: 1000 KOZAKKEN BOYS: Johan van der Werff (65. Stefan Brok), Jürgen van Hattem, Dennis van der Ley (62. Frenk van der Kley), Ronald Viser, Arjan Sloots, Jaco Verbaan, Marcel Koman (72. Jacco van Oord), John Verbaan, Paul Malherbe, Gerard den Haan, Johan Bruggeman (65. eruit voor een vervangende doelman). HOEK: André de Letter, Kurt Pac- qué, Leo Kayser, Jos Kayser, Serge van de Walle, Geert de Poorter, Franky Standaert, Benedikt van de Walle, Angelo Nijskens, Geertjan de Smet (85. Peter Nieskens). Van Gennip raakte in het weekein de haar nationale records op de 1500 en 5000 meter kwijt. Op de eerste afstand aan Timmer (2.00,27), op de tweede aan Carla Zijlstra (7.07,93). Timmer reed daarnaast nog Nederlandse toptij den op de 500 en 1000 meter. Op de kortste afstand loste ze Christine Aaftink af met 39,30 seconden. Op de kilometer kwam de pupil van Leen Pfrommer in twee pogingen tot 1.18,22, ruim onder haar oude toptijd van 1.19,15. Timmer mocht twee keer rijden, omdat de Japanse Okazaki haar bij een wissel had ge hinderd. Ook haar eerste poging was met 1.18,60 al onder haar oude toptijd. Jan Bos bevestigde zijn mondiale opmars op de kilometer door op die afstand ook de nationale toptijd van Gerard van Velde te verbete ren. Bos bleef met 1.11,72 maar net boven het wereldrecord (1.11,67). Op het snelle Canadese ijs reed de Amerikaan KC Boutiette zaterdag een wereldrecord op de 1500 meter. Hij benaderde de grens van 1 mi nuut en 50 seconden tot op negen honderdste. Hij was ruim een halve tel beter dan de een jaar oude top tijd van de Japanner Hiroyuki No- ake. De 26-jarige pupil van Gerard Kemkers, die ook een wereldrecord punten op de kleine vierkamp neer zette (154,104), raakte zijn wereld record een dag later al weer kwijt. De Canadees Neal Marshall deed een geslaagde aanval. Na een spec taculaire race tegen Erben Wenne- mars kwam hij uit op 1.50,05. Wen- nemars profiteerde van een razend snelle opening, die hem met naar een Nederlands record voerde. Wennemars loste Jan Bos af, die even voor hem met Rintje Ritsma uit de recordboeken schrapte. Erben Wennemars vestigde ook nog een Nederlands puntenrecord op de sprintvierkamp. Het 21-jari- ge lid van de sprintploeg van Pfrommer nam het nationale pun tenrecord van Van Velde over: 145,630 tegen 145,915. De serie van Wennemars was 36,56 - 1.12,62 - 36,71 -1.12,10. De eerste 500 meter was slechts 0,08 seconde boven het record van Van Velde. Calgary heeft bij de Nederlandse schaatsers een magische klank. Van Gennip deed er in 1988 een on verwachte greep naar olympische roem door goud te winnen op de 1500, 3000 en 5000 meter. Haar tij den op de op 1000 meter hoogte ge legen baan bleven negen jaar onbe reikbaar voor haar nationale keur korps. Tot zaterdag 15 en zondag 16 maart 1997. Marianne Timmer, na een mislukt leven als allroundster dit seizoen omgevormd tot mondiale top- spiintster, had na een vermoeiende en succesvolle winter nog zoveel motivatie dat ze de grens van twee minuten bijna brak. Geholpen door de inmiddels fameuze klapschaats bouwde ze in 1100 meter een voor sprong van een seconde op in ver gelijking met het recordschema van Van Gennip. „De opening in 29,7 was perfect", zei ze. Ondanks het verval in de slotronde - twee seconden - bleef ze 41-hon- derdste onder de oude toptijd. Met 2.00,27 noteerde de Sappemeerse de derde tijd ooit. Alleen wereldre cordhoudster Karin Kania (1.59,30) en Gunda Niemann (1.59,90) zijn sneller geweest. „Ingrid Paul, die me begeleidde als coach, begon tijdens de race steeds harder te schreeuwen. Ik voelde dat er iets moois inzat, maar had geen idee dat ik zo dicht bij die grens van twee minuten zat. Ik vertrok op een schema van 2.01, met de opdracht me niet helemaal leeg te rijden. Ik wilde ook het record op de kilome ter nog aanvallen. Maar het ging direct na de start al zo verschrikke lijk hard. Jammer van het verval in die laatste ronde, anders was ik on der de twee minuten gegaan." Timmer was zelf ook verrast door haar geweldige optreden. Na haar wereldtitel op de kilometer in War schau feestte ze enkele dagen, reed ze de ijsgala's in Heerenveen en Er furt om vervolgens de lange vlucht naar Calgary te maken. „Ik was be hoorlijk kapot. De eerste nacht was ik al om vijf uur wakker. De 500 meter was om in het ritme te ko men. Maar het ijs was zo perfect, dat records niet konden uitblijven." Carla Zijlstra bleef in haar race op de vijf Irilometer ruim 2200 meter op het schema van Van Gennip rij den om vervolgens toe te slaan. Uit eindelijk bedroeg het gat ruim zes tellen, via een gecontroleerde race waarin haar verval te verwaarlozen was. De 7.07,93 was slechts vier se conden boven het wereldrecord van Gunda Niemann. Zijlstra verpulverde op de tien kilo meter ook nog even het officieuze Nederlandse record. Dat was ook van Van Gennip, die op 19 maart 1988 tot 15.25,25 kwam in Heeren veen. Zijlstra was zondag bijna vijf tig seconden sneller: 14.39,22. Van Gennip heeft alleen nog het natio nale record op de drie kilometer. Calgary. Olympic Oval Final, recordwed strijden. EERSTE DAG VROUWEN 500 meter: 1. Okazaki (Jap) 39,45,2. Auch (Can) 39,52, 3. Morton (Can) 40,15, 4. Monda (Jap) 40,18, 5. Kagawa (Jap) 40,31, 9. Van Meggelen 41,14, 19. Zijlstra 42,99. 1000 meter: 1. Auch 1.20,41, 2. Okazaki 1.20,62, 3. Tonoike (Jap) 1.20,72, 4. Mon da 1.21,06, 5. Liepa (Can) 1.21,38,11. Van Meggelen 1.22,28. 3000 meter: 1. Wijsman (Ned) 4.23,85, 2. Toraguchi (Jap) 4.25,75, 3. Rodriquez (Vst) 4.27,40. MANNEN 500 meter: 1. FitzRandolph (VSt) 35,90, 2. Wotherspoon (Can) 36,32, 3. P. Bouchard (Can) en M. Ireland (Can) 36,46, 5. Wen nemars 36,56, 6. Bos 36,67, 17. Wester- veld 37,64,19. Van der Poel 37,78. 1000 meter: 1 FitzRandolph 1.12,16, 2. Wennemars 1.12,62, 3. N. Marshall (Can) 1.12,74, 4. S. Bouchard (Can) 1.13,01, 5. Wotherspoon 1.13,15, 14. Van der Poel 1.14,32,17. Berkhout 1.15,22. 3000 meter: 1. Boutiette 3.53,65, 2. N. Marshall 3.57,56, 3. Tamburrino (VSt) 3.58,49, 4. Parra (VSt) 3.59,80, 5. Ishioko (Jap) 4.02,60, 7. Meijer 4.06,17. TWEEDE DAG VROUWEN 500 meter: 1. Timmer 39,30 (Nederlands record), 2. Okazaki 39,38, 3. Auch 39,60, 4. Morton 40,01, 5. Monda 40,22, 12. Van Meggelen 41,03. 1000 meter: 1. Marianne Timmer 1.18,22 (Ned. record), 2. Okazaki 1.20,42, 3. Wijs man 1.21,17, 4. Van Meggelen 1.21,28, 5. Monda 1.21,40, 6. Kagawa (Jap) 1.21,72. 1500 meter: 1. Timmer 2.00,27 (Neder lands record), 2. Massitti (Can) 2.03,42, 3. Liepa 2.04,20, 4. C. Overland 2.04,86, 5. Tonoike 2.05,11. 5000 meter: 1 Zijlstra 7.07,93 (Neder lands record), 2. Toraguch (Jap) 7.36,84. MANNEN 500 meter: 1. P. Bouchard 36,09, 2. Fit zRandolph 36,16, 3. Wotherspoon en M. Ireland 36,45, 5. Hamamichi (Jap) 36,59, 6. Wennemars 36,71,9. Bos 36,83,19. Van der Poel 37,77. 1000 meter: 1. Bos 1.11,72 (Nederlands record), 2. FitzRandolph 1.12,06, 3. Wen nemars 1.12,10, 4. S. Bouchard 1.12,78, 5. T. Kuroiwa (Jap) 1.13,30,10. Van der Poel 1.14,47,14. Berkhout 1.15,25. Sprintvierkamp: Wennemars 145.630 (Nederlands record). 1500 meter: 1. Marshall 1.50.05 (wereldre cord), 2. Boutiette 1.50,09, 3. Wennemars 1.50,70 (Ned. record), 4. Jan Bos 1.51,04,5. Tamburrino 1.52,06, 6. Trevena (VSt) 1.53,54, 7. Tanaka (Jap) 1.53,91, 8. Parra 1.54,52, 9. Van Kordelaar 1.57,05. 5000 meter: 1. Boutiette 6.50,56, 2. K. Marshall (Can) 6.51,33, 3. Trevena 6.51,66, 4. Elm (Can) 6.53,61, 5. Knoll (Can) 6.53,87, 7. Meijer 6.55,57. Kleine vierkamp: 1. Boutiette 154.104 (wereldrecord). (ADVERTENTIES) i Vlieg 'ns vlug naar de zon? tNatuurlijk tvanaf Eindhoven Airport! Met Arke Reizen, Holland International, Rent A Casa, Sudtours en NBBS Reizen. Meer informatie bij uw reisbureau. De NAC-spelers bereikten elkaar zaterdag niet al te best. Buiten het veld gaat dat gelukkig beter, dankzij de mobiele telefoons van Finntax. Telecommunicatie Lissenveld 15, Raamsdonksveer, Tel: (0162) 570 570 Fax: (0162) 522 222

de Stem | 1997 | | pagina 13