DE STEM P E S O IM E E L im ktalent! Winst Heinel '96 ge Synbra (Of rèlnl diinse Caliber groeit in Breda. caliber ELKAl PIETERMAN w delicia Akzo Nol Medewerker holding-administratie m/v Bedrijfsleider ERVAREN COMMERCIEEL MEDEWERK(ST)ER Dycore Verwo DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND U zorgt dat al uw collega's met de apparatuur om kunnen gaan Rabobank Rijsbergen Calculator m/v UITDAGING VOOR TALENT ADMINISTRATEUR M/V eveihijii TEAMLEADER CUSTOMER SERVICES ADMINISTRATION STORAGE CONTROLLER logistics Bedrijfsleider (ca. 100.000.-) Omzet stijgt 20 Samenwerking VLM en Sabena in Antwerpen ZATERDAG 15 MAART 1997 I medewerker proces ondersteuning m/v De Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. Dat bete kent dat de adviseurs en de managers onze klanten altijd snel en efficiënt antwoord moeten kun nen geven. Dus zorgt u er als medewerker procesondersteuning voor dat ze goed met de apparatuur om kunnen gaan. Door zinvol te adviseren over investeringen in apparatuur en programmatuur. Door het onderhoud goed te regelen. Maar vooral ook door constructief met uw collega's samen te werken. U stelt zich niet op als het enige technische licht in de bank. Maar zorgt voor gebruiksvriendelijke systemen. Zodat uw collega's zelf aan de slag gaan. U instrueert en begeleidt. U bent alert op knelpunten. En komt uit eigen initiatief met oplossingen. U bent kortom voor alle gebruikers van de systemen en processen een steun en toeverlaat. U hebt een opleiding op hbo- niveau. Het spreekt vanzelf dat u beschikt over de nodige kennis van informatisering, bedrij fsprocessen en -systemen, systeembeheer en beveiliging. Ook als u onder druk staat, functioneert u perfect. U stelt hoge eisen aan de kwaliteit van uw eigen werk. En zorgt dat anderen hun werk ook perfect kunnen doen. U vindt het belangrijk dat u bij de bank uw creativiteit, durf en sociale talent kwijt kunt. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.A.P. Woestenburg, manager bedrijfsvoering, telefoon (076) 596 17 57. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar Rabobank Rijsbergen, t.a.v. de heer H.J.A. van Krevel, directeur Postbus 20, 4890 AA Rijsbergen. Dycore Verwo Systems BV is producent van Breton bekistingsplaatvloeren, Dycore kanaalplaatvloeren en Flevo ribbenvloeren. T s e m s Voor de afdeling calculatie op het hoofdkantoor te Oosterhout zoeken wij een: De werkzaamheden bestaan uit het: zelfstandig uitwerken van prijsaanvragen afstemmen van gegevens met de aanvrager bepalen van m2, vloertype en wapening aandragen van alternatieven Wij denken aan iemand met: een afgeronde MBO-opleiding B/WW goed constructief inzicht ervaring op geautomatiseerde systemen Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van Dycore Verwo Systems BV, Postbus 197, 4900 AD Oosterhout, Telefoon 0162- 477477. Synbra is een internationaal opererende organisatie in kunststoffen met ca. 1300 medewerkers en een omzet van 500 miljoen gulden. De Synbra groep bestaat uit de holding Synbra bv en zeven Business Units in Nederland, Duitsland, Frankrijk en Engeland, waaron der meerdere productiemaatschappijen ressorteren. Synbra is een onderneming met specialisme in drie marktsegmenten: isolatiesystemen voor de bouw, kunststofverpakkingen voor dë levensmiddelenbranche en industrie en een breed scala kunststofartikelen voor de tuinbouw. Daarnaast worden de grondstoffen voor de meeste producten door Synbra zelf geproduceerd. Ter versterking van ons team zoeken wij een: In deze functie verzorgt u de financiële administratie van Synbra en assisteert u de controller bij het opstellen van o.a. consolidatie, periodieke rapportages en analyses. Functie-eisen: een HBO werk- en denkniveau (bij voorkeur HEAO BE en/of SPD); minimaal 2 jaar relevante werkervaring; een leeftijd van 25-30 jaar; kennis van Engels en Duits (eventueel Frans); zelfstandig kunnen werken in een dynamische omgeving. Wij bieden u een veelzijdige functie met doorgroeimogelijk heden, met daarbij passende goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wanneer u belangstelling heeft voor deze functie, stuur dan bin nen 14 dagen na verschijning van de advertentie uw schriftelijke sollicitatie aan Synbra bv, Postbus 6214870 AP Etten-Leur. AANNEMINGSBEDRIJF TAK b.v. WOUW/REUSEL Vij verveld 32 4724 EB Wouw Postbus 97 4724 ZH Wouw Telefoon: 0165 302331 Telefax: 0165 304006 AANNEMINGSBEDRIJF TAK B.V. is een dynamisch bedrijf met jonge enthousiaste mensen, dat samen met zijn nevenvestiging 'Wigman Afbouw' te Reusel werkzaam is in Zuid-Nederland. Wij voeren projecten uit op het gebied van: Burgerlijke en Utiliteitsbouw Woningbouw en Renovatie Voor onze administratie zijn wij op zoek naar een De functie U signaleert, analyseert en rapporteert ten aanzien van de financiële economische bedrijfsvoering en administratieve en personele aangelegenheden U rapporteert rechtstreeks aan de directie De functie-eisen Opleiding op HBO-niveau (bijv. H.E.A.O. of SPD 1+2) Ervaring in soortgelijke functie Kennis van de bouw verdient voorkeur Wii bieden Een veelzijdige baan bij een interessante onderneming Een uitdagende en zelfstandige functie Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Uw schriftelijke sollicitatie met C.V. kunt u richten aan de heer A.J.C.M. Tak. Voor telefonische informatie 0165-302331 en 's avonds 0165-303965. Van Dijnsen Beveiligingen bv te Breda is een snel groeiende onderneming met als specialisme het adviseren en installeren van complete beveiligings installaties. Uitsluitend maatwerk op basis van hoogwaardige componenten. Dankzij haar bijzondere kennis van de specifieke beveiligingsproblematiek heeft Van Dijnsen een uitstekende reputatie verworven in heel Nederland, zowel bij particulieren als bij het bedrijfsleven. Daartoe staan dag en nacht alert zijn en een pijlsnelle serviceverlening garant. Wegens expansie van onze werkmaatschappij zijn wij op zoek naar een ervaren: Assistent Voor deze afwisselende en interessante functie vragen wij: - MTS/HTS Elektrotechniek; - het diploma T.B.V. is een pré; - goede contactuele eigenschappen; - leidinggevende capaciteiten; - een sterke persoonlijkheid; - affiniteit met administratie/automatisering. Naast een prettige werkkring en enthousiaste collega's, bieden wij u: - ruimte voor zelfontplooiing; - een hoge mate van zelfstandigheid; - een representatieve auto van de zaak; - een goed salaris. Heeft u interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. naar: Van Dijnsen Beveiligingen, t.a.v. Dhr. S. van Irsel, postbus 2243, 4800 ce breda. tel.:076 - 5728131. Caliber Logistics Europe B.V. is de Europese dochterorganisa tie van Caliber Systems, één van de grootste Amerikaanse logis tieke ondernemingen met een jaaromzet van 5 miljard gulden. Caliber Logistics Europe is in 1995 opgestart vanuit het hoofd kantoor in Leiden en heeft nu reeds zo'n 250 werknemers, met name in het distributiecentrum Breda. In de komende jaren zullen diverse bedrijven worden opgericht in de meeste West- Europese landen. Caliber richt zich op logistiek management, warehousemana- gement, transportmanagement, value added services, customer services e.d. ten behoeve van grote internationale ondernemin gen. Kracht van de onderneming is de internationale aanpak, de logistieke expertise en de enorme dynamiek. In verband met de groei van de onderneming zoeken wij een TEAMLEADER CUSTOMER SERVICES ADMINISTRATION STORAGE CONTROLLER De functie: Je geeft op inspirerende wijze leiding aan een jong team medewerkers die verantwoordelijk zijn voor customer services en administratie ten behoeve van een van onze klanten in het distri butiecentrum in Breda. Tot de verant woordelijkheden van deze afdeling behoren: het plannen en regelen van (internationaal) transport, waaronder veel groupage transport, het plannen van ontvangst en verzenden van goe deren, het voorraadbeheer, het afstem men van magazijnvoorraad en administratieve voorraad en het onder houden van contacten met klant en eindbestemming. Vooral in de beginf ase ligt er veel nadruk op het ontwikke len en verfijnen van administratieve procedures. Je standplaats is Breda. De functie: In deze functie ben je verantwoordelijk voor het afstemmen van magazijn- voorraad en administratieve voorraad voor een van onze klanten in het distri butiecentrum Breda. Dit houdt onder meer in: het uitvoeren van cyclecounts en het oplossen van nulpicks. Daarnaast run je het voorraadbeheer. Bij systeemstoringen treedt je op als troubleshooter. Een groot deel van de taak bestaat daarnaast uit het mede implementeren van het ORACLE pakket in overleg met onze klant. Wij vragen: Een opleiding op HBO-niveau met een ruime ervaring in bovengenoemde taakgebieden. Vooral ervaring met het plannen en regelen van internationaal transport en ervaring met administra tieve geautomatiseerde systemen (bij voorkeur ORACLE) is van groot belang. Daarnaast verwachten wij van jou goede leidinggevende en contactuele eigenschappen en een behoorlijke dosis initiatief. Een goede beheersing van het Engels is een must. Wij vragen: Een opleiding op MBO- of HBO-niveau met bij voorkeur storage control erva ring. Je hebt met warehouse manage ment systemen gewerkt en hebt ruime administratieve ervaring (bij voorkeur ORACLE). Je kunt zeer systematisch en nauwkeurig werken. Ook kun je heel zelfstandig werken en toon je veel initiatief. Gezien het contact met onze Amerikaanse klant is een goede beheersing van het Engels een must. Wij bieden: Een zelfstandige, uitdagende functie waarin ruimte is voor initiatief. Caliber is een groeiende organisatie met doorgroeimogelijkheden. Daarnaast bieden wij een interessant pakket arbeidsvoorwaarden. Als één van de bovenstaande functies je aanspreekt en indien je aan de eisen voldoet, stuur dan je sollicitatiebrief met Curriculum Vitae binnen 10 dagen na verschijningsdatum aan mevrouw K.A.M. Optekamp, Human Resources Officer, Postbus 3603,4800 DP Breda. Voor meer informatie kun je ook telefonisch contact met haar opnemen: telefoonnummer (076) 530 61 19. If/H/Hf/ffffj uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiU Elka Pieterman Holland B.V. maakt deel uit van de Elka Pieterman Groep, een unieke internationale handelsonderneming met een zeer uitgebreid as sortiment onderdelen voor de witgoedsector. De Elka Pieterman Groep is absolute marktleider in Nederland, België en Duitsland. Voor het hoofdkantoor in Terheijden zoeken wij voor de telefonische verkoop Na een gedegen inwerkperiode waarin u de producten van Elka Pieterman leert kennen, gaat u samen met een klein team een bijdrage leveren aan de verdere groei van de organisatie. Naast het verstevigen van de bestaande contacten, gaat u op zoek naar nieuwe markten. U benadert actief nieuwe potentiële klanten en informeert en adviseert hen omtrent de producten van Elka Pieterman. Samen met uw collega in de buitendienst vertegenwoordigt u een rayon en bent u verantwoordelijk voor de omzet daarvan. Elka Pieterman biedt: - een uitdagende en zelfstandige functie met veel ruimte voor eigen initiatieven, - interne training en opleiding, - prima salaris. Elka Pieterman vraagt: - ervaring met het actief benaderen van (potentiële) klanten is vereist, - gevoel voor commercie, - MBO denk- en werkniveau, - goede mondelinge uitdrukkings vaardigheid, - flinke dosis ambitie en doorzettings vermogen, - branche-ervaring is een pre. Heeft u interesse in deze functie, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie binnen 8 dagen t.a.v. afdeling personeelszaken Elka Pieterman Holland B.V. Bredaseweg 8 4844 CL Terheijden. BolsWessanen Delicia B.V. te Tilburg is een dochter van BolsWessanen. Het bedrijf produceert en verkoopt chocoladehagel, -vlokken, -pajets, kleurhagel en een groot aanta variëteiten müsli. Delicia is de toonaangevende "private label" producent voor deze producten. Thans zoeken wij voor het productiebedrijf chocolade een kostenbewuste met aandacht voor mens en kwaliteit De functie: Direct rapporterend aan de directie bent u verantwoor delijk voor: -de realisatie van de ge plande productie (kwanti teit kwaliteit); -het personeelsmanage ment van de afdeling, -de instandhouding en ver nieuwing van de productie middelen; -budgettering en kostenbe waking. U geeft rechtstreeks leiding aan ploegchefs (werkend in 2- of 3-ploegendienst), chef technische dienst en chef magazijn: indirect aan totaal 60 personen. Samen met andere afdelin gen bent u nauw betrokken bij proces-, product- en ver pakkingsontwikkeling en de kwaliteitszorg. Delicia biedt: Een belangrijke sleutelfunc tie in een groeiende onder neming die goede produc ten en methodieken verder wii uitbouwen om in te spe len op ontwikkelingen m de markt. A Een baan in een zeer gezond bedrijf. Secundaire arbeidsvoorwaar- den die u 33n zullen spr ken Delicia vraagt van kandidaten: -Aantoonbare leidingge vende ervaring binnen een modern productieproces van levensmiddelen, bij voorkeur van chocolade of zoetwaren. -Bekendheid met moderne productieplannings- en be- heersingsmethodieken. -Een op de levensmiddelen technologie toegespitste afgeronde HBO-opleiding, bijvoorbeeld HAS. -Een actieve inbreng ten aanzien van verhoging van de productieflexibiliteit en kostenreductie. -Direct operationeel leiding te kunnen geven en in staat te zijn mensen te mo tiveren. -Een leeftijd van circa 40 jaar. Kandidaten moeten woon achtig zijn in de omgeving van Tilburg of bereid zijn zich daar te vestigen Wij vragen geïnteresseerden uitsluitend schriftelijk hun sollicitatie met curriculum vitae te sturen aan: Delicia B.V. ter attentie van mevr. Rian Heeren, directiesecretaresse Postbus 5052 5004 EB Tilburg Rotterdam - De fusiepartners Volker Stevin en Kondor Wes sels bouwen hun gezamenlijke onderneming op groeiende re- uitaten. Volker Stevin pre senteerde gisteren een over 1996 met 25 procent gestegen nettowinst van 73 miljoen bilden. Kondor Wessels zit halverwege zijn (gebroken) boekjaar 1996/'97 met 15,4 miljoen gulden ruim 18 pro cent hoger dan een jaar eerder. Beide aannemers zijn ieder voor zicl, optimistisch over de nabije joekomst. Volker Stevin ver sacht voor 1997 weer een hoger resultaat. Kondor Wessels heeft je winstverwachting voor het ge- Amsterdam (anp) - De nettowin: 664 miljoen gulden in 1995 tot De omzet daarentegen is met 20 jard gulden. Dat heeft de bierbrouwer giste ren bekendgemaakt. Heineken verwacht dat de winst dit jaar weer gaat stijgen, al kan het con cern nog niet zeggen in welke Van onze verslaggever Antwerpen - De Vlaamse Luchtvaart Maatschappij neemt de lijn Antwerpen-Lon- den over van Sabena. De ge woonlijk in een felle concur rentiestrijd verwikkelde maat schappijen hebben maanden lang intensief onderhandeld over de overeenkomst. Sabena vloog van Antwerpen op London Heathrow, maar verloor veel geld op deze operatie. De na tionale luchtvaartschappij moet door een drastische sanering pro beren om het gigantische verlies van bijna vijfhonderd miljoen gul den dit jaar weg te werken. Het snijden in verliesgevende verbin dingen past in dat beleid. De private VLM, operator van fokkers 50, zal haar service op London City opvoeren van vier naar vijf vluchten per dag. Sabena koopt de helft van de stoelen bij VLM. De vluchten krijgen zowel een VLM- als een Sabena-code. VLM en Sabena onderzoeken of z'j gezamenlijk nieuwe routes vanaf Antwerpen kunnen ontwik kelen. Deurne is net als Rotterdam een populaire luchthaven in Zuid west-Nederland. Deurne en Rot terdam liggen nabij, de incheck- hjden zijn kort en het parkeren is patis (Antwerpen) dan wel goed koop (Rotterdam.) VLM hoopt ook 'e profiteren van het stopzetten van de dienst Eindhoven-Londen door Denim Air. Van onze redactie economie Arnhem - Akzo Nobel heeft voor een conflict met de ii over een 36-urige werkweel concern voelt niets voor een voering van de 36 uur. Het I wil dat de 14.000 van de 18.0| w Nederland die het aang; biezen voor meer vrije tijd of Deze opstelling wordt toegejuicl Smg van hoger personeel, maar 'et men hierin woordbreuk. eïTeen vrijwillige werkweekvei 0 Nobel vanaf 24 maart prater en' inzet van het overleg is de „§e werkweek - zoals bij cao-oj gesproken - per 1 juli moet w n stuurgroep kwam begin fetj sie dat aan de hoofdvoorwas was voldaan: bedrijfsvoer: eenheid voeren er wel bij. gens de industriebonden is rent °0r korte werkweek. M« arbeidszaken bij Akzo ll ter nïtS V00r een 'dwingend o I werken. En veel werknemers! Plióh+et 'lem eens zVn' "ik vréés w 36-urige werkweek nie1| Ak? T?' 'k weet het wel zeken 0 Nobel en vakbonden kwar

de Stem | 1997 | | pagina 6