DE STEM BANEN LADDER WILLEMSE fflakro procesoperators aankomende procesoperators w ii ii supervisor/plv. warenhuis manager VAKANTIE- MEDEWERKERS Dactylo heeft wer van melle civieltechnisch beheeradviseur (m/v) ^ac tylo fiinctie-eisen functie-eisen informatie procedure BOOTS HEALTH BEAUTY HORECA GROOTKEUKENTECHNIEK B.V. ALLROUND MONTEUR MAKRO zelfbedieningsgroothandel c.v. Breda zoekt voor het restaurant, de kassa- en verkoopafdelingen in de periode mei t/m augustus. Ben je minimaal 3 weken aaneenge sloten beschikbaar en heb je interes se? Neem dan contact op met de afde ling Personeelszaken, tel.nr. 076- 5795803 en vraag om een sollicita tieformulier. MAKELAAR O.G./O.Z. BMeuleman Partners meao - bedrijfsadministratie (in 3-ploegendienst) Breda ff STEM ZATERDAG 15 MAART 1997 X 70 gijuse Horeca Grootkeukentechniek is gevestigd aan de Weste- jli Havendijk 10a te Roosendaal. Wij zijn een snelgroeiende onder- Kling gespecialiseerd in enerzijds toelevering van professionele stand ihe apparatuur aan de horeca, bedrijfskantines en instellingen en jénijds het realiseren van complete keuken- en horeca-inrichtingen 0p projectmatige basis; ook koeltechnische en afzuiginstallaties beho- reIihiertoe. Wegens onze expansie zijn wij voor de plaatsing, afrege len installatie op zoek naar een Wij vragen: MTS opleiding elektrotechniek; ervaring in buitendienst; bereidheid om servicediensten te draaien; rijbewijs B (BE is een pre); f om dit te halen. «Ij lieden: - een prettige werkkring; - ee» hoge mate van zelfstandigheid; een salaris in overeenstemming met de functie. fell a interesse Stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. naar Willemse Inca Groolkeukentechniek B.V., t.a.v. dhr. A.P.A.M. van Loon, is 1796,4700 BT Roosendaal. Tel.: 0165-558865. Voor een van onze opdrachtgevers, een jong en dynamisch NVM-makelaarskantoor met twee vestigingen in Noord-Brabant, zijn wij op zoek die actief zal zijn op het terrein van woning- makelaardij en zich zal inzetten voor een verdere uitbouw van de onderneming. Profiel: ca. 30 jaar, 5 jaar ervaring in onroerend goed creatieve, sterke persoonlijkheid commerciële instelling, ondernemersgeest uitstekende contactuele vaardigheden bij voorkeur regionale bekendheid 'cdien u zich herkent in bovenvermeld profiel, ®n zien wij uw reactie op korte termijn graag egemoet onder toevoeging van een c .v. en pas- 'n de selectie zal de keuze van de huidige medewerkers doorslaggevend zijn. Professor Korsstraat 4 6525 AL Nijmegen tel. 024 - 322 50 00 ntULEMAN fax 024-32419 19 e-mail: info@meuleman.nl t van geldstromen, de administratieve v«wetking van de goederenstroom en 1c financiële en salarisadministratie. Wij vragen hiervoor iemand met is in computttrtroekhoudett Van Melle ontwikkelt, produceert en verkoopt suikerwerkproducten van hoge kwaliteit. In 1900 begonnen als familiebedrijf is Van Melle in middels uitgegroeid tot een moderne internationale onderneming met 20 vestigingen in West- en Oost-Europa, Zuidoost-Azie, ZukfAmerika en de Verenigde Staten. Dankzij succesvolle internationale marketingcon cepten en geavanceerde productietechnieken zijn de merken Mentos en Fruit-tella in alle werelddelen verkrijgbaar. Van Melle is te karakteri seren als een open organisatie, waar respect voor mens en milieu vooropstaan. Van Melle Nederland B.V., gevestigd in Breda, houdt zich als zelfstandi ge onderneming bezig met de productie en verpakking van Mentos en Meller. In verband met een aanzienlijke productietjitbreiding zijn wij op zoek naar De procesoperator wordt belast met de zorg voor een deel van het pro ductieproces en de daartoe in gebruik zijnde installaties. Naast de ver antwoordelijkheid voor kwalitatieve en kwantitatieve productie levert de procesoperator een actieve bijdrage aan het in stand houden c.q. verbeteren van de hygiëne-, milieu- en arbozorg binnen de afdeling. Hjj/zij is in staat processen te analyseren en een bijdrage te leveren aan de op timalisering van deze processen. Van de operator wordt tevens verwacht dat hij/zij meegroeit met de ontwikkelingen die ons bedrijf doormaakt. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met eën opleiding Vapro A+B danwel MTS procestechniek en enige jaren ervaring als procesoperator. De geschikte kandidaten zijn flexibel, hebben een goed analytisch ver mogen en zijn in staat anderen te motiveren en op te leiden. Daarnaast dienen zij in staat te zijn organiserende taken en planningstaken uit te voeren. Ook zijn wij op zoek naar De aankomende procesoperator wordt binnen onze organisatie opge leid tot procesoperator zoals hierboven omschreven. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met een afgeronde opleiding op Vaproniveau of daarvoor studerend. Verder zijn zij bereid zich door middel van in- en externe opleidingen te bekwamen in het vak van pro cesoperator. Vrijblijvende informatie omtrent bovenstaande vacatures kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij de heer L.J. van Roosmalen, Sector Personeelschef, telefoonnr.: 076-5275000, toestel 325 of bij mevrouw V. Feyts, Chef Bereiding Suikerwerk, toestel 236. Indien ugeiriteresse Indien u geïnteresseerd bent in een van de bovengenoemde functies, kunt u uw sollicitatiebrief binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Van Melle Nederland B.V., Postbus 3000, 4800 DA Breda, ta.v. de heer U. van Roosmalen, Sector Personeelschef. Werken in een stad met karakter Werken in de achtste stad van Nederland, met 760.000 inwoners, is een uitdaging voor mensen met karakter. Die risico 's durven nemen en die naar bijzondere oplossingen zoeken Breda werkt districts- gewijs. product- en klantgericht. Inspraak en participatie krijgen extra aandacht. Kwaliteit en historie gaan hand in hand in Breda Bovendien streeft Breda er voortdurend naar om voorzieningen, onderwijs, cultuur en gezondheidszorg op een nog hoger peil te brengen. DIENST STADSBEHEER De dienst Stadsbeheer heeft als taak het integraal beheren en onderhouden van de openbare ruimte. De dienst bestaat uit twee directies, namelijk Beheer Bedrijven en Buitenruimte. Bij de directie Buitenruimte, afdeling Bedrijfsbureau, bureau Productgerichte Informatie Voorziening (PIV) is de functie vacant van Doel van de functie: De beheeradviseur ondersteunt de bedrijfsvoering binnen de directie Buitenruimte. Hiertoe geeft hij/zij gevraagd en ongevraagd advies met betrekking tot het beleid en de werk uitvoering. De adviseur analyseert de financiële, organisatorische, technische en juridische consequenties van voorgenomen besluiten. Daarnaast adviseert de medewerker over alternatieve oplossingen. Om de consequenties van voorgenomen besluiten in beeld te kunnen krijgen ontwikkelt de beheeradviseur beheerssystemen, kengetallen, productienormen en andere instrumentaria. Hiertoe werkt de beheeradviseur nauw samen met de areaalbeheerders. Plaats in de organisatie: De beheeradviseur werkt onder directe leiding van het bureauhoofd Productgerichte informatie Voorziening (PIV). Hoofdtaken: ontwikkeling en beheer van 'instrumentaria', zoals geautomatiseerde beheersystemen, noodzakelijk voor het kunnen uitoefenen van de functie; analyseren van voorgenomen besluiten op hun consequenties, zoals beheertoetsen; technologische, organisatorische, economische en juridische ontwikkelingen volgen en adviseren over de wijze waarop deze ingepast kunnen worden in de bedrijfsvoering van de directie Buitenruimte; toetsen van districtsplannen en jaarprogramma's op haalbaarheid; ondersteunen van de districten in de werkvoorbereiding; evalueren van werkprocessen; aanleveren van gegevens ten behoeve van planning en controlcyclus; projectmatig begeleiden van ontwikkelingen die stadsbreed consequenties hebben voor het beheer en onderhoud van de buitenruimte (bv. overdracht waterwegen, overdracht van wegen van provincie naar gemeente). Functie-eisen: opleiding HBO-Civieltechniek; kennis en/of opleiding op het gebied van digitale automatisering i.e. Microstation, geautomatiseerde beheerssystemen, RAW, bedrijfseconomische grondbeginselen en calculatietechnieken; kennis van nacalculatie en kostenanalyse. Ervaring: in het aansturen en organiseren van uitvoerende processen; in de werkvoorbereiding (calculaties en bestekken). Persoonskenmerken: communicatief en klantgericht; vernieuwende instelling en affiniteit met de produkten in de buitenruimte. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring is een salaris bereikbaar van 5.613,- bruto per maand, zijnde het maximum van schaal 9 (volgens nieuwe salarisstructuur). Informatie: Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd bedrijfsbureau directie Buitenruimte, de heer J. Schuurbiers, (076) 529 48 54, of bij mevrouw P. van Breugel, hoofd afdeling Personeel en Organisatie, (076) 529 47 54. De gemeente Breda als werkgever streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen. Ook wil de gemeente meer leden van etnische minderheidsgroepen en gehandicapten in dienst nemen. Daarom worden leden uit deze prioriteitsgroepen verzocht te solliciteren, mits zij voldoen aan de gestelde functie-eisen. Belangstellenden dienen binnen tien dagen hun schriftelijke reactie, voorzien van een zo'n volledig mogelijke motivatie, te richten aan de algemeen directeur van de dienst Stadsbeheer, de heer C.A.M. Rijnen, Postbus 3106, 4800 DC Breda, onder vermelding van vacaturenummer SB/97-04. The Boots Company is een internationale gerenommeerde winkelketen. In Engeland is het bedrijf een begrip door de verkoop van cosmetica, toilet artikelen, babyproducten en geneesmiddelen. Boots staat daarbij bekend om uitstekende service aan klanten. Deze zomer opent Boots op een uitstekende locatie in de binnenstad van Breda een winkel met een oppervlakte van 800 m2. Namens onze opdrachtgever zijn wij op zoek naar kandidaten voor de positie van De supervisor die zal gaan rapporteren aan de Warenhuis Manager, wordt verantwoorde lijk voor de dagelijkse gang van zaken op de winkelvloer en vervangt de Manager bij zijn of haar afwezigheid. Hij/zij is nauw betrokken bij het coachen en ontwikkeien van de verkoop medewerkers. De Supervisor ziet toe op het naleven van de richtlijnen door het verkoop personeel, waarbij het verlenen van optimale service aan klanten absolute prioriteit zal moeten krijgen. Voor deze uitdagende functie zijn wij op zoek naar teambuilders en leiders op MBO-/HBO niveau. U heeft een aantal jaren verkoop en leidinggevende ervarinq opgedaan binnen een warenhuis of onderooel van een winkel keten. Het aansturen en motiveren van ver kooppersoneel maakt een belangrijk deel van uw werkzaamheden uit. De ideale kandidaat beschikt daarnaast over een sterke business focus en is in staat aan de hand van targets te werken en anderen op basis hiervan aan te sturen. U bent communicatief en blinkt uit in probleemoplossend vermogen. Voor deze functie is een uitstekend ontwikkeld gevoel voor het opbouwen en onderhouden van klantrelaties op alle niveaus vereist. Daarnaast zijn een redelijk tot goede kennis van de Engelse taal, flexibiliteit en de bereid heid te werken in een nieuwe organisatie een must. U zult deelnemen aan een intensief trai ningsprogramma, deels verzorgd in Engeland. De positie wordt goed gehonoreerd en biedt uitstekende (internationale) doorgroeimoge lijkheden. Boots laat zich in deze procedure begelei den door PA Consulting Group. Reacties van vrouwelijke en mannelijke kandidaten - met curriculum vitae - onder vermelding van ret.nr. a/2462 te richten aan; PA Consulting Group, Sophialaan 1a, 2514 JP 's-Gravenhage. Volledige discretie is gegarandeerd. 7/ Assistent-accountant m/v Voor een kantoor in de omgeving zoeken wij met spoed een kandidaat die in staat is zelfstandig de pro ductie van jaarrekeningen te verzorgen voor cliënten behorend tot het midden en kleinbedrijf. U woont in de regio Zeeland/West-Brabant. U heeft goede con tractuele eigenschappen en bent tussen de 25 en 35 jaar. U beschikt bij voorkeur over een opleiding MBA/SPD-1. Na gebleken geschiktheid biedt deze baan uitstekende toekomstperspectieven. Info Dactylo Bergen op Zoom (administratief). Personeels functionaris m/v Voor een internationaal bedrijf in de sector nat-civiele techniek zoeken wij een kandidaat met een hbo-oplei- ding richting Personeel Arbeid op personeelswerk. Tevens heeft u enkele jaren ervaring opgedaan met uitvoerend personeelswerk in een internationale werk omgeving. U beschikt over kennis en ervaring op het gebied van expatriates, diverse CAO's, sociale ver zekeringswetgeving, personeelsinformatiesystemen, wagenparkbeheer, projectmatig werken. Beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift is vereist en van de Franse en Spaanse taal is een pre. Bij gebleken geschiktheid biedt deze baan uitzicht op een vast dienstverband. Info: Dactylo Ber gen op Zoom (administratief). Commercieel medewerker m/v Voor een ingenieursbureau in de regio Drechtsteden zoeken wij met spoed een kandidaat voor de buiten dienst. Tot uw belangrijkste taken behoort acquisitie. U heeft een opleiding op hbo-niveau, bij voorkeur heao- CE, u beschikt over ervaring in commerciële dienst verlening. U kunt zelfstandig werken, bent creatief en toont initiatief. U heeft kennis van automatisering, be schikt over een rijbewijs B en bij voorkeur ook over een auto. Na gebleken geschiktheid biedt deze baan uitstekende toekomstperspectieven. Info: Dactylo Ber gen op Zoom (administratief). Enquêteurs m/v Wij zijn op zoek naar kandidaten voor 5 tot 20 uur per week op free-lance basis. Het materiaal wordt gebruikt voor diverse statistische onderzoeken. U bent woon achtig in Bergen op Zoom of de directe omgeving en bent in het bezit van eigen vervoer. Heeft u minimaal havo en beschikt u tevens over (enige) typevaardig heid? Neem dan z.s.m. contact op met Dactylo Bergen op Zoom (administratief). Secretarieel m/v Voor diverse bedrijven in de regio zin wij op zoek naar kandidaten met een havo of vwo opleiding, aangevuld met een afgeronde secretariële opleiding. Beheerst u minimaal de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift? Neem dan contact op met Dac tylo Bergen op Zoom (administratief). Elektrisch tekenaar m/v Voor een relatie in Raamsdonksveer zijn wij op zoek naar een kandidaat met een lts- of mts-opleiding die bereid is om ingewerkt te worden als tekenaar Robo- CAD. Ervaring AutoCAD is gewenst. Leeftijd tussen de 20 en 25 jaar. Het betreft een 40 urige werkweek met de mogelijkheid tot een vast dienstverband. Info: Dac tylo Raamsdonksveer. Automatiserings personeel m/v Voor een bedrijf in de kantoorautomatiseringsbranche zijn wij voor diverse regio's op zoek naar Field- en Heipdeskengineers. Voor de eerste functie Is een afge ronde mts-Elektronica en enige ervaring in een com puterservice-organisatie vereist. Voor de heipdesk engineers is het van belang minimaal een mbo-op- leiding te hebben afgerond en kennis te hebben van Microsoft Office, Schedule en Exchange. Tevens is minimaal 1 jaar ervaring in een soortgelijke functie vereist. Bent u de geschikte kandidaat voor een van deze functies? Neem dan contact op met Dactylo Bergen op Zoom (administratief). Productiemedewerker m/v Voor een relatie in Steenbergen zijn wij op zoek naar gemotiveerde kandidaten (voor dames is inpakerva- ring een must). Vindt u het geen probleem om zo wel part-time als full-time te werken, bent u woonach tig in de omgeving van Steenbergen (of i.b.v. eigen vervoer)? info: Dactylo Bergen op Zoom (industrieel). Magazijnbedienden m/v Voor een relatie in de omgeving van Raamsdonks veer zoeken wij kandidaten op oproepbasis. Het be treft werkzaamheden voor lange periode In dagdienst. Info: Dactylo Raamsdonksveer. Sorteerders m/v Voor een krantendistrlbutiebedijf in Gilze zoeken wij gemotiveerde kandidaten voor de nachtdienst. Het be treft het sorteren, aftellen en verzendklaar maken van buitenlandse kranten. Werkzaamheden vinden plaats 7 dagen per week van 24.00 tot 4.30 uur, volgens het systeem 'week-op week-af' of oproepbasis. Goe de verdiensten in combinatie met bestaande baan mogelijk. Info: Dactylo Tilburg. De jaaropgaven van 1 996 liggen klaar. Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo Uitzendburo in: Bergen op Zoom, 0164-247024. (administratief) Koevoetstraat 63. Bergen op Zoom, 0164-235657. (industrieel) Koevoetstraat 63. Tilburg, 01 3-5364061/5436051 Stadhuisplein 356-A. Raamsdonksveer, 01 62-51 6251 Keizersdijk 55-A. UITZENDBURO Dactylo. Mijn uitzendburo.

de Stem | 1997 | | pagina 31